Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tehke mängud tundmatuks! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 309, 310, 311  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 24.04.2006 19:21:23 vasta tsitaadiga

Crashday?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 24.04.2006 19:52:29 vasta tsitaadiga

-sSs- kirjutas:


venelaste mäng
Graafika reetis icon_wink.gif

Vrally?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 24.04.2006 21:42:58 vasta tsitaadiga

noQ mõistatus peaks olema : DoD
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 25.04.2006 12:58:19 vasta tsitaadiga

Uusi pilte ehk paneks keegi icon_wink.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2006 13:57:46 vasta tsitaadiga

http://img90.imageshack.us/my.php?image=kyssa7yt.jpg
No vaadake siis. Päris lihtne peaks olema.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2006 14:16:32 vasta tsitaadiga

lrc?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2006 14:18:24 vasta tsitaadiga

anonymic, otse loomulikult ... MITTE.
Ega LRC ainus mäng pole, kus Togliatti tehase toodang ringi vurab icon_smile.gif
edit: Moscow Rush ka mitte.


viimati muutis infidel 25.04.2006 14:22:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendu
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2006 14:18:57 vasta tsitaadiga

moscow rush ?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 25.04.2006 14:25:27 vasta tsitaadiga

furious_drawer kirjutas:
moscow rush ?



Just ütles et ei ole ju
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendu
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2006 14:34:51 vasta tsitaadiga

OT:
vaata postituste aegu, ma vast vajutasin veidike hiljem "sisesta" nuppu, kui kasutaja infidel ning ei näinud seda mis ta kirjutas.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2006 17:18:20 vasta tsitaadiga

Need for speed 5 mod? icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2006 18:36:26 vasta tsitaadiga

lõhnab mingi sõidukooli järele...
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2006 12:29:12 vasta tsitaadiga

amddude, tegu ei ole modifikatsiooniga (need on siin teemas vist keelatud või kuidas), vaid ikka "päris" asjaga.
OCUser, suund on juba õigem...
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2006 21:38:06 vasta tsitaadiga

infidel, kas see mäng 2002 aastast on?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 27.04.2006 08:10:00 vasta tsitaadiga

Driving school
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 10:19:18 vasta tsitaadiga

amddude, kipun arvama, et väljalaskeaasta on 2005.
ak47, kui siinkohal mõtled 3D Driving Schooli (http://www.3d-fahrschule.de/), siis ei.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2006 10:02:30 vasta tsitaadiga

infidel, Kui 3d driving school pole siis on 2d driving school icon_biggrin.gif
Muidu kas äkki see noh... IHRA ei ole?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2006 11:36:16 vasta tsitaadiga

IHRA - International Hot Rod Association?
Sel juhul küll mitte.
Ja 2D Driving School ei ole idee poolest väga vale - mäng on küll 3D mootoriga aga ühel tasandil (sildu ja hüppeid pole paistnud), seega 2D. Ja mingid piraadid levitasid kõnealust teost kunagi nime all Driving School, kuigi ilus angliisi algkeelne nimi on ka olemas.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2006 21:01:46 vasta tsitaadiga

Paneks ka siis ühe..
See võib olla paras pähkel, aga samas on pildil üks kuramuse suur vihje, mis pea kõik muud mängud välistab.
www.hot.ee/posthuman/001.JPG

ja see on maailma kõige müstilisem mäng minu jaoks. pärast kes ära arvab, ütlen ka mis osas ta müstiline ja maailma n01 minu arvates on icon_wink.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 29.04.2006 21:03:34 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
Paneks ka siis ühe..
See võib olla paras pähkel, aga samas on pildil üks kuramuse suur vihje, mis pea kõik muud mängud välistab.
www.hot.ee/posthuman/001.JPG

ja see on maailma kõige müstilisem mäng minu jaoks. pärast kes ära arvab, ütlen ka mis osas ta müstiline ja maailma n01 minu arvates on icon_wink.gif


Kingpin?
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2006 21:06:11 vasta tsitaadiga

kuramus jah. täppi panid icon_razz.gif
ja mis minu jaoks eriline on, on siis see et mäng lasti välja 1999 aasta keskel... ja selle aasta kohta selline graafika.. paneb mõtlema..
isegi praegu on see mäng jumala kaif ja täitsa läbi mängitav uuesti.. pigem meenutab graafika miski 2002 vms aasta graafikaga shooterit.
omal ajal sai pelatud P133mhz ja voodooII peal. lippas küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 30.04.2006 13:48:28 vasta tsitaadiga


_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 30.04.2006 13:51:14 vasta tsitaadiga

Marduuhin, mingi half life aretis? Opposing force äkkist icon_question.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 30.04.2006 13:51:40 vasta tsitaadiga

Ei ole.. Midagi uuemat. icon_wink.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 14:08:10 vasta tsitaadiga

Marduuhin, Counter Strike?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 30.04.2006 14:09:18 vasta tsitaadiga

Juba soojem.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivi89
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 14:17:04 vasta tsitaadiga

Soldiers of Fortune 2??
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 30.04.2006 14:44:37 vasta tsitaadiga

counter strike condition zero
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 30.04.2006 16:02:37 vasta tsitaadiga

v2hja, kuum. thumbs_up.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 30.04.2006 16:11:46 vasta tsitaadiga

counter strike condition zero deleted scenes
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 30.04.2006 16:24:34 vasta tsitaadiga

Valdars kirjutas:
counter strike condition zero deleted scenes

Täpselt nii.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 30.04.2006 19:09:27 vasta tsitaadiga

Las v2hja viskab järgmise pildi
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2006 17:11:12 vasta tsitaadiga

Kuna keegi ei funka pikemat aega siis panen ise pildi icon_razz.gif clicky here
ehk v2hja ärkab ka üles ja paneb oma pildi icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.05.2006 17:23:47 vasta tsitaadiga

Stalker?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2006 17:31:27 vasta tsitaadiga

See Tsernobõli mäng?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.05.2006 17:36:51 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
See Tsernobõli mäng?
On seal teisi Stalkeri nimelisi mänge?

Esimese asjana tundus taevas tuttav, praegu teistkorda vaadates nägin ka all paremas nurgas olevat logo icon_razz1.gif
Pilti praegu pole, las keegi teine paneb.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 28.05.2006 18:13:08 vasta tsitaadiga

http://my.opera.com/lounge/forums/topic.dml?id=15808&page=40&skip=1950&show=0&perscreen=50 icon_rolleyes.gif saab siit mänge välja noppida ja küsida mis mäng on .. icon_smile.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 28.05.2006 19:48:29 vasta tsitaadiga

Seal on veidike suurem se teema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 28.05.2006 22:05:57 vasta tsitaadiga



et siis
reidikaid tehakse ....

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 28.05.2006 22:07:19 vasta tsitaadiga

F.E.A.R. ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2006 22:12:15 vasta tsitaadiga

Condemned?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laevus
HV kasutaja
laevus

liitunud: 29.10.2003




sõnum 28.05.2006 22:22:05 vasta tsitaadiga

Beyond Good & Evil?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 28.05.2006 22:38:21 vasta tsitaadiga

Tundub nagu F.E.A.R. sest seal on samasugune sihik icon_rolleyes.gif
Aga v2hja, poolt pandud pildil pole objekti kaugust,aga alloleval on

http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/067/920744_20050309_screen003.jpg

Aga jällegi selle pildi peal ka pole kaugust,aga on võetud F.E.A.R.ist

http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/067/920744_20050309_screen016.jpg
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2006 22:52:54 vasta tsitaadiga

half life 2?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 28.05.2006 22:54:13 vasta tsitaadiga

F.E.A.R. on õige variant
sry ..... käisin poes

madex,
paneb järgmise i guess

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 29.05.2006 15:02:35 vasta tsitaadiga



Minu pilt siis! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2006 15:16:50 vasta tsitaadiga

madex kirjutas:


Minu pilt siis! icon_rolleyes.gif


hitman blood money?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.05.2006 15:27:53 vasta tsitaadiga

Hah need on oblivioni kivid. Kuidas siis ära ei tunne?
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 29.05.2006 15:29:29 vasta tsitaadiga

me@homeq, ei ole!vihjeid annan pärast kolme valesti arvamist.

Edit:Bush,tundub et sa tunned nad ka valesti ära icon_razz.gif,ei ole oblivion!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.05.2006 15:34:56 vasta tsitaadiga

Kivid on pagana tuttavad icon_smile.gif

UT2003/4?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tehke mängud tundmatuks! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 309, 310, 311  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.