Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Kellame oma prescotte märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2006 22:13:58 vasta tsitaadiga

antikas, Äkki mobol core volt langeb liialt. Lükkad 3,3GHz peale ja windowsis olles lükkad näiteks SuperPI 4M ning vaata näiteks CPU-Z-ga, kuidas vool kõigub. Kui leiad üles mobolt VCore mõõtmis koha, siis testriga saaks täpsemalt kõikumise kätte.

Samas, võid käega katsuda ka chipseti radikat icon_rolleyes.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2006 23:46:53 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif kõige parem ikka digitaal multi/voltmeetriga mõõta... peab ainult teadma kust

kui mobo sensorid "panevad segast", siis pole lootustki, et mõni soft sul õigesti neid asju näitaks... soft loeb ju sensoreid

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2006 01:15:34 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
icon_rolleyes.gif kõige parem ikka digitaal multi/voltmeetriga mõõta... peab ainult teadma kust

sai isegi neid uuritud kuid koledat hinda maksavad
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 29.03.2006 01:17:03 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
UrmoZ kirjutas:
icon_rolleyes.gif kõige parem ikka digitaal multi/voltmeetriga mõõta... peab ainult teadma kust

sai isegi neid uuritud kuid koledat hinda maksavad

Mis ? Multimeetrid ?
Need ju kopikas üle saja kui ei soovi nii tundlikku aparaati mis iga poltergeisti kinni püüab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 01:36:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sai isegi neid uuritud kuid koledat hinda maksavad


kõrge hind? icon_rolleyes.gif

ei ütleks... omale sai soetatud see

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2006 10:12:04 vasta tsitaadiga

oi krt. icon_smile.gif termomeetriga(ir) ajasin segamini
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 17:51:24 vasta tsitaadiga

Ma ei jaga eriti sellest Voltide asjast. ma võin vaadata et palju on mingi 1.33-1.39 aga mingit vcore kohta ma küll ei leiaks vist.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2006 11:59:27 vasta tsitaadiga


mul küll enam prescott pole aga siiski..
mida teha kui stock fan jääb lahjaks?
panna teine juurde icon_lol.gif
pealmine siis TT Volcano 12 Extreme @ 5.5k rmp
kohe proovin klokkida
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2006 12:18:49 vasta tsitaadiga

Winterwind, CNPS9500 jääb üksi lahjaks? icon_eek.gif

No igatahes edu sulle thumbs_up.gif

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2006 12:33:10 vasta tsitaadiga

lolloom kirjutas:
Winterwind, CNPS9500 jääb üksi lahjaks? icon_eek.gif

no ei tea jah, dualcore jaoks pole piisav kui asja üle 4,6ghz ajada icon_biggrin.gif

max enesetapu skriin, mobo voldid põhjas, cpu 1,6v
rohkem mobo vist ilma voltmodideta ei lähe, fsb 356mhz
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 14.04.2006 12:45:12 vasta tsitaadiga

Krt Winterwind kus kohast sa küll sellise isendi said? icon_eek.gif icon_eek.gif Klokkub nagu loom rsk
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2006 13:01:20 vasta tsitaadiga

Iron miki kirjutas:
Krt Winterwind kus kohast sa küll sellise isendi said? icon_eek.gif icon_eek.gif Klokkub nagu loom piix

suvaline prose poest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2006 14:32:03 vasta tsitaadiga

Iron miki kirjutas:
Krt Winterwind kus kohast sa küll sellise isendi said? icon_eek.gif icon_eek.gif Klokkub nagu loom piix
kõik nad ju klokkuvad sedasi, mis siin nii imelist ? 65 nm ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 14.04.2006 16:19:11 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
Iron miki kirjutas:
Krt Winterwind kus kohast sa küll sellise isendi said? icon_eek.gif icon_eek.gif Klokkub nagu loom piix
kõik nad ju klokkuvad sedasi, mis siin nii imelist ? 65 nm ju icon_rolleyes.gif

Ise arvasin ka seda kuni reaalselt üht 920-i näppida sain, see oli küll täielik sitanikerdis, ei saand tast 3,5gigagi kätte icon_razz1.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2006 17:46:53 vasta tsitaadiga

ega kõik kohe kindlasti nii hästi ei klokku
aga no mingi 4ghz on suht tavaline küll õhu kohta
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.04.2006 18:59:33 vasta tsitaadiga

Winterwind, millal õhu asemel midagi muud proovima hakkad?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 14.04.2006 21:13:35 vasta tsitaadiga

Ho Ho, siis kui mu laualt see plokk minema läheb.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2006 21:37:52 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Winterwind, millal õhu asemel midagi muud proovima hakkad?

pole mõtet muud proovida kuna mobo plokib juba ju icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 15.04.2006 13:31:27 vasta tsitaadiga

tee siis modid ära icon_razz1.gif

ja sebi endale korralik DDR2
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2006 16:37:55 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
tee siis modid ära icon_razz1.gif

ja sebi endale korralik DDR2


peaks mobo millalgi Jaan-ile viima jah..
ja milline see parem ddr2 on?
imho neist ivar111-e corsairidest hetkel nagu paremat polegi..
äkki ta laenab neid mulle teinekordki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 15:55:53 vasta tsitaadiga

Jõudsid lõpuks ka siia müügile: INTEL PENTIUM 4 631 http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=125&id=274921
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2006 16:02:06 vasta tsitaadiga

päris hea hind sel 631-el thumbs_up.gif
kes klokkida tahab see vaadaku, et mobo ikka mingi 400mhz fsb-d kannatab icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2006 16:06:43 vasta tsitaadiga

tundub,et mul profiilis olev mammi isegi toetab neid uusi poppe prosesi.vähemalt googeldades midagi lugesin icon_wink.gif kui õige jutt see on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2006 16:12:37 vasta tsitaadiga

digweed, miks ta ei peaks toetama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 16:30:20 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
päris hea hind sel 631-el thumbs_up.gif
kes klokkida tahab see vaadaku, et mobo ikka mingi 400mhz fsb-d kannatab icon_lol.gif


Et siis need 631'ed lähevad tööle kiirusel 6 GHz icon_neutral.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 16:45:17 vasta tsitaadiga

6huga kindlasti mitte icon_lol.gif Aga sinna 5ghz kanti on hea 6huga loota küll.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2006 16:47:00 vasta tsitaadiga

jah, kes 631-ega alla 5ghz saab see on njuub icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 17:08:24 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
päris hea hind sel 631-el thumbs_up.gif
kes klokkida tahab see vaadaku, et mobo ikka mingi 400mhz fsb-d kannatab icon_lol.gif


Palju sinu emapaat fsb-d kannatab?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2006 17:13:58 vasta tsitaadiga

ivar111 kirjutas:
Palju sinu emapaat fsb-d kannatab?

356mhz bootis veel, voltmodi vaja või siis ma ei oska seadistada lihtsalt icon_biggrin.gif
samas krt seda teab, äkki oli see prose max kuna õhuga läheb asi ikka suht kuumaks
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.04.2006 19:16:19 vasta tsitaadiga

Kes teab r22kida abit AW8 kelluvusest? Peaks ametlikult toetama 800/1066FSB'd ning paar kommentaari neweggis kiitsid toda kuid konkreetsetest numbritest ei r22kinud keegi.

Hetkel olen livecd'ga yles bootinud ning valmistun Gentood installima, kellata pole veel j6udnud. Loodetavasti eelpool mainitud emaplaat, 920 ning Crosair klokkuvad kenasti koos mu uue 500W Fortroniga:)
Kui h2sti l2heb siis m6ne tunni p2rast saan ka mingeid esialgseid inbox jahutiga tehtud tulemusi jagada. Zalmani ei saa praegu peale panna kuna s775 kinnitused on Paides icon_biggrin.gif

[edit]

Hetkel siis kompileerin esimesi Gentoo asju. Default taktiga ei viitsinud jamada, lasin kohe default voldiga 2.8@3.6 peale. Paraku oli masin pisut ebastabiilne ning GCC kippus segfaultima. T6stsin voldi 1.5 ning takti 3.8G peale ning peale poolt tundi kompileerimist tundub stabiilne icon_smile.gif

Eks siis j2rgmise restardiga proovin veel takti t6sta.

Meeldetuletuseks siis et proset jahutab inbox mis vist isegi ei to"o"ta t2iskiirusel kui h22le j2rgi otsustada. potentsiaali on icon_biggrin.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2006 20:20:38 vasta tsitaadiga

pane 1,45v sellega peaks üle 4.2ghz minema kui vähegi norm prose
1,5v ei viitsi ma küll 24/7 kütta pealegi 1,45v = 4500mhz primestable
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.04.2006 20:24:32 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
pane 1,45v sellega peaks üle 4.2ghz minema kui vähegi norm prose
Ok, eks ma proovin kui j2rgmise restardi tegema pean tunni-paari p2rast.
Winterwind kirjutas:
1,5v ei viitsi ma küll 24/7 kütta pealegi 1,45v = 4500mhz primestable
Kas ka inbox jahutusega?
icon_razz1.gif

[edit]
typo

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 19.04.2006 20:43:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2006 20:41:28 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kas ka inbox jahutusega? icon_razz1.gif

zalmaniga @ min rpm, inboxi pole proovinud
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 14:55:35 vasta tsitaadiga

Pole enam ammu arvutit näppinud(klokkinud), näpud juba sügelevad icon_biggrin.gif , sai siis see pentium 4 631 ära tellitud.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.04.2006 15:21:25 vasta tsitaadiga

ivar111, mis mobo sul on? tahad mälusid tagasi jah icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 15:30:06 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ivar111, mis mobo sul on? tahad mälusid tagasi jah icon_razz.gif


Mobo tellisin ka, Asus P5WD2. Võtaks jah millalgi mälud tagasi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.04.2006 15:36:02 vasta tsitaadiga

ivar111 kirjutas:
Mobo tellisin ka, Asus P5WD2. Võtaks jah millalgi mälud tagasi icon_rolleyes.gif

homme saad siis vast icon_razz1.gif
eks nad rohkem tillipikendamise asjad ole vähemalt selle raha eest küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 16:23:13 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
eks nad rohkem tillipikendamise asjad ole vähemalt selle raha eest küll icon_biggrin.gif


Mäludest räägid ? Millist summat silmas pead, ise soetasin need 1300 eegi eest.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2006 11:32:27 vasta tsitaadiga

ivar111 kirjutas:
Mäludest räägid ? Millist summat silmas pead, ise soetasin need 1300 eegi eest.

ise soetasid jah aga mulle ei tahtnud 2.5k and upi eest ka müüa icon_lol.gif

edit: no ivar, ei tule klokkimisest miskit välja või pole ikka juppe saanud?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2006 11:41:32 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:

edit: no ivar, ei tule klokkimisest miskit välja või pole ikka juppe saanud?


Ma ei saa aru mis mida see dr.peep pidurab, algselt oli kirjas et laost väljunud 21.04 nüüd tellimisel ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2006 11:44:32 vasta tsitaadiga

Aga mis on oletatav püss, millega testima hakatakse icon_question.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2006 12:36:34 vasta tsitaadiga

link :: 631@6210mhz....s-pi 20.8 sec

ivar sa tee see ikka üle onja icon_biggrin.gif

kjaups midagi ei saanud aru icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.04.2006 12:38:49 vasta tsitaadiga

Ma arvan et ta küsis et mis proset testima hakatakse.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2006 15:40:07 vasta tsitaadiga

Ho Ho, seda ka icon_razz.gif , kuid põhiliselt pidasin silma kogu kasti
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puff
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2004




sõnum 26.04.2006 23:32:13 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas Peebu "Bad Axe" on uus rev. 304, mis pidavat edukalt Conroed toetama ja jooksutama (FCG XSist). Saab seda kuidagi teist viisi ka teada, kui emaplaadi enda (PCB) pealt lugemine (karbi peal või loeb tootekoodist ehk kuidagi välja)??? icon_rolleyes.gif Tahaksin seni Presleriga hakkama saada, kuni Conroe lõpuks siinmail ka liikuma hakkab ja siis väikse upgrade'i prose näol ette võtta; ei tahaks päris riskida sellega, et ostan Conroed mittetoetava mobo (vanem rev. näiteks).

Edit: ok, paistab, et rahvas ei tea asjast midagi..


viimati muutis puff 27.04.2006 10:56:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2006 07:51:11 vasta tsitaadiga

Yks väike omapoolne kysimus. Kui prose näiteks 3,4GHz peale lykkan, siis teeb arvuti pahatihti restardi. On see liiga n6rgast toitest? Olen muidu kunagi 3,6G peal spi-d jooksutanud, aga nüüd ei saa korralikult bootidagi icon_confused.gif
M6tlesin, et mälul liiga pingul timmid, aga siis ei tohiks ju yldse biosist edasi pääseda.

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 27.04.2006 08:06:05 vasta tsitaadiga

lolloom kirjutas:
Yks väike omapoolne kysimus. Kui prose näiteks 3,4GHz peale lykkan, siis teeb arvuti pahatihti restardi. On see liiga n6rgast toitest? Olen muidu kunagi 3,6G peal spi-d jooksutanud, aga nüüd ei saa korralikult bootidagi icon_confused.gif
M6tlesin, et mälul liiga pingul timmid, aga siis ei tohiks ju yldse biosist edasi pääseda.

ta võib olla nõrgast toitest, aga ka prose ebastabiilsusest, lihtsalt prose ei kannata millegipärast seda klokki
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.04.2006 09:40:43 vasta tsitaadiga

tra küll PD9xx hinnad kukkusid räigelt, 930-ne saaks nüüd ~3.5k eest kätte
alles maksis 5.3k icon_evil.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.04.2006 09:46:28 vasta tsitaadiga

damn, oleks seda teadnud oleks poolteist nädalat oodanud upgradetga icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2006 09:49:43 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tra küll PD9xx hinnad kukkusid räigelt, 930-ne saaks nüüd ~3.5k eest kätte
alles maksis 5.3k icon_evil.gif


Vananenud info, D930-ne saab juba saab 3310.- eest icon_lol.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Kellame oma prescotte mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.