Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 209 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 493

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 15.04.2006 13:31:44 vasta tsitaadiga

Muuseas naised saunas sahistavad, et Levira on võtnud tõsise suuna MPEG2 asemel hoopis MPEG4-le. Mõistlik otsus HDTV-d silmas pidades. Minuni ei jõua üldse asi, miks Elion MPEG2-ga alustas. Neil tuleb ikka toru jämedusest puudu. Selleks, et konkurentsi tavakaablile (PVR personal video recorder funktsioon näiteks) osas pakkuda peaksid nad vähemalt kahte kanalit korraga võimaldama läbi oma toru. Ok MPEG2-ga saaks saaks piiratud raadiuses ehk isegi praegu seda pakkuda, aga HDTV kanalid on ikka oluliselt "täidlasemad". Muuseas Saksa taevakanalid juba testivad MPEG4 HDTV-d. Ja ei ole see HDTV nii väga kauge tuleviku muusika midagi, sest näiteks selle suve jalgpalli MM võetakse üles juba HDTV-s.

Muide, kui nüüd otse küsida, millal Elion võimaldab oma IPTV võrgus ka PVR karpide kasutamist. Hetkel on vähemalt minu jaoks see suurim takistus nende teenuse kasutamisel. Olen Starmanis time shift ja lihtsa salvestusvõimalisega ära hellitatud vist...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2006 14:01:41 vasta tsitaadiga

http://www.aminocom.com/products/ipstb/aminet500.html

Tegelt on nagu selline seade olemas iptv jaoks aga kas seda elion turustama hakkab seda veel ei tea.
Tava Digitv jaoks on pvriga seaded müügil igastahes-> http://pood.elion.ee/epood.asp?t=1377&tt=289&ttt=6997&ta=&t2=&tp=&Smenyy=1373
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 15.04.2006 16:09:24 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
http://www.aminocom.com/products/ipstb/aminet500.html

Tegelt on nagu selline seade olemas iptv jaoks aga kas seda elion turustama hakkab seda veel ei tea.
Tava Digitv jaoks on pvriga seaded müügil igastahes-> http://pood.elion.ee/epood.asp?t=1377&tt=289&ttt=6997&ta=&t2=&tp=&Smenyy=1373


Eeeh, sedasama Humaxit ma just hetkel Starmanis naudingi icon_wink.gif

Aga IPTV jaoks teeb seesama tootja, kelle seadmeid Elion just katsetab, ka kõvakettaga versiooni ja niipalju kui ma maailmas foorumites olen surfanud, räägitakse, et asi just ISP-s kinni, sest põhimõtteliselt peab ISP edastama 2 striimi - ühte mida vaatad ja teist mida backgroundis salvestad. Nii et asi ei ole aniult seadme turustamises.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.04.2006 16:54:52 vasta tsitaadiga

vutt kirjutas:
põhimõtteliselt peab ISP edastama 2 striimi - ühte mida vaatad ja teist mida backgroundis salvestad. Nii et asi ei ole aniult seadme turustamises.

Aga asi võib olla tootes: Elioni toode ei pruugi salvestamise striimi sisaldada. On siuke toode et ainult vaatad ja mutt.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2006 19:17:31 vasta tsitaadiga

Selles jah õigus, et peab toetama kahte striimi.Esialgu on küll üks striim aga plaanis on see küll se kahe peale viia....aga eks näis.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 17.04.2006 09:24:11 vasta tsitaadiga

Kas ilma kodulahenduseta ei saagi digitv-d?


http://www.tv.elion.ee/hinnad.php
Ei minule tunduvad need hinnad kallid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 17.04.2006 10:01:16 vasta tsitaadiga

vutt kirjutas:
räägitakse, et asi just ISP-s kinni, sest põhimõtteliselt peab ISP edastama 2 striimi - ühte mida vaatad ja teist mida backgroundis salvestad.


ISP ei pea edastama kahte striimi. Sina annad korralduse ja ISP salvestab, kui tahad salvestatut vaadata, siis ISP striimib sulle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maka1
HV veteran
maka1

liitunud: 31.08.2004




sõnum 17.04.2006 11:00:19 vasta tsitaadiga

huvitav kas Tartus kah kuskil juba digitv on?Elion võiks kah rohkem infot annda mis linnaosad ennem saavad jne.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2006 11:28:07 vasta tsitaadiga

maka1 kirjutas:
huvitav kas Tartus kah kuskil juba digitv on?Elion võiks kah rohkem infot annda mis linnaosad enne saavad jne.

no niipalju kui elioni koduleht mainis pidi olema tartus leviala olemas, mine vaata järgi kas sinu majale ka jagatakse http://tv.elion.ee
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 17.04.2006 12:02:13 vasta tsitaadiga

a1 kirjutas:
vutt kirjutas:
räägitakse, et asi just ISP-s kinni, sest põhimõtteliselt peab ISP edastama 2 striimi - ühte mida vaatad ja teist mida backgroundis salvestad.


ISP ei pea edastama kahte striimi. Sina annad korralduse ja ISP salvestab, kui tahad salvestatut vaadata, siis ISP striimib sulle. thumbs_up.gif


Kas sa tõesti usud, et Elion hakkaks hoidma oma serveris iga matsi videolib-i aastaid. Räiged andmemahud saavad olema. Tõsi niiviisi piisaks muidugi ainult ühest koopiast, aga data hulk kasvab aastate jooksul ikka sigasuureks...
Muide väidetavalt sügiseks nad pakuvad salvestamisvõimalust, eks siis näis.

to madmel Ma kuskilt lugesin, et tulevikus on plaan ka korrusmaja interneti omanikele Digi-TV'd pakkuda. On see projekt ikka töös? Hetkel ajab see uplad speed (256 ainult icon_eek.gif ) ikka nina krimpsutama. Olen 1 megaga vist liiga ära hellitatud .
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2006 12:21:28 vasta tsitaadiga

Kus majades on korrusmaja ühendus optikaga siis juba saab tveed, aga kus veel ei ole siis jah on see tulevikus aga lubada ei oska ma midagi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 17.04.2006 12:28:31 vasta tsitaadiga

vutt kirjutas:

Kas sa tõesti usud, et Elion hakkaks hoidma oma serveris iga matsi videolib-i aastaid.


Kui sa selle eest maksad, siis kindlasti.
Arvestades, et on küllalt peresid, kus makis istub kassett, millele iga päev/nädal uus "seep" selga lastakse, pole see ju eriline probleem. Saaks ju määrata ka aegumise aja. Autorikaitsjatele ka jubedalt meeldiks selline süsteem icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 17.04.2006 12:46:19 vasta tsitaadiga

Upload on nadi. Jääme esialgu Starmani televisiooni vaatama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 17.04.2006 13:13:59 vasta tsitaadiga

hrmhh... praeguse seisuga lubatakse mulle 1.07.06, ei tea, kas see kuupäev on ka vettpidav, mida nad lubavad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 17.04.2006 13:28:42 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
Kus majades on korrusmaja ühendus optikaga siis juba saab tveed, aga kus veel ei ole siis jah on see tulevikus aga lubada ei oska ma midagi.


On kuskil list ka nendest optikaga aadressidest? Kuidas on seis näit Arbu tänaval Lasnamäel Tallinnas?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2006 13:35:18 vasta tsitaadiga

Tänane hommiku esimene pool oli positiivne (kontrollisin kas ma olen ka levialas), aga nüüd sai tehtud kõne elioni klienditeenindusse ja tere teilegi, mulle pakutakse ainult IPTV'd, Digi-TV pole aga minu majale isegi arenguplaani pandud. Nii tore kui see ka pole. Ehk siis selleks, et ma saaksin kasutada seda IPTV'd pean ma minema üle kolmikpaketile ning hakkama kasutama päevasel ajal ligi 3 korda aeglasemat internetti või öisel ajal ligi 30-40 korda aeglasemat netti ehk siis icon_biggrin.gif Rohkem peaks maksma ka veel icon_razz.gif Ahja plus veel ma peaksin hankima endale elioni modemid jne.

ajas ikka närvi püsti küll icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 17.04.2006 14:58:12 vasta tsitaadiga

* Alates maist saad kasutada kuni 12 Mbit/s allalaadimiskiirusega internetti, kui Sa samaaegselt DigiTV-d ei vaata.

mitte, et ma vajaksin sellist kiirust või oleks mul sellega miskit tarka peale hakata....aga number on ilus:)

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.04.2006 15:50:08 vasta tsitaadiga

blas kirjutas:
* Alates maist saad kasutada kuni 12 Mbit/s allalaadimiskiirusega internetti, kui Sa samaaegselt DigiTV-d ei vaata.

mitte, et ma vajaksin sellist kiirust või oleks mul sellega miskit tarka peale hakata....aga number on ilus:)

Kusjuures, targemad tegelased räägivad, et ei saa sa miskit 12 Mbit/s omale p*rri sikutamiseks - see kiirus avatakse sulle vaid selleks ajaks kui sa filmivaatamisega tegeled ning ainult selle filmi jaoks. Muul ajal ja muude teenuste kiirus on sul endine.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sperov
HV kasutaja
sperov

liitunud: 26.11.2005




sõnum 17.04.2006 15:59:33 vasta tsitaadiga

Hea asi see, et kodu3 paketiga ei tõuse kuutasu ka, seadmed saad oma kasutusse ja maksma ei pea- 3 aasta pärast sinu!
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undo
Kreisi kasutaja
undo

liitunud: 23.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2006 16:17:20 vasta tsitaadiga

nojah... tuli ka oksepostitus koju, kontrollisin veebis - selle julla alusel oli mul võimalik teenust tellida, elioni esinduses aga selgus tõsiasi et lähima kuu aja jooksul ei ole teenuse paigaldamine tehniliselt võimalik icon_smile.gif
väga edev
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sperov
HV kasutaja
sperov

liitunud: 26.11.2005




sõnum 17.04.2006 16:24:58 vasta tsitaadiga

proovi infotelefonilt thumbs_up.gif



12M on siis kui iptv striimi ei ole taga..
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 17.04.2006 17:33:40 vasta tsitaadiga

sperov kirjutas:
Hea asi see, et kodu3 paketiga ei tõuse kuutasu ka, seadmed saad oma kasutusse ja maksma ei pea- 3 aasta pärast sinu!


Ja, mis siis saab nendest seadmetest, kui 1 aasta pärat sealt näiteks ära kolid ja enam ei vaja Elioni DigiTV-d? Maksad ikka veel ülejäänud 2 aasta eest?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.04.2006 17:35:56 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
sperov kirjutas:
Hea asi see, et kodu3 paketiga ei tõuse kuutasu ka, seadmed saad oma kasutusse ja maksma ei pea- 3 aasta pärast sinu!


Ja, mis siis saab nendest seadmetest, kui 1 aasta pärat sealt näiteks ära kolid ja enam ei vaja Elioni DigiTV-d? Maksad ikka veel ülejäänud 2 aasta eest?


maksad seadmed kinni või leppetrahvi, kolme aastaga üldjuhul tead ette, kas kolid või mitte, heal juhul saad uues kohas need tööle panna.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2006 17:58:58 vasta tsitaadiga

http://live.hot.ee/forum/18208/50069
tsitaat:

Kui leping enne katkestatakse tuleb kliendil seadmed välja maksta. Summad sõltuvad seadme maksumusest ja on fikseeritud lepingul (kuni aasta, aasta kui kaks aastat, kaks kuni kolm aastat).
Kolimise puhul võib seadmed (tasuta) tagastada, kui uues elukohas ei paku Elion televisiooniteenust.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-priit-
HV kasutaja
-priit-

liitunud: 23.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2006 18:13:46 vasta tsitaadiga

Ivoshiee kirjutas:
blas kirjutas:
* Alates maist saad kasutada kuni 12 Mbit/s allalaadimiskiirusega internetti, kui Sa samaaegselt DigiTV-d ei vaata.

mitte, et ma vajaksin sellist kiirust või oleks mul sellega miskit tarka peale hakata....aga number on ilus:)

Kusjuures, targemad tegelased räägivad, et ei saa sa miskit 12 Mbit/s omale p*rri sikutamiseks - see kiirus avatakse sulle vaid selleks ajaks kui sa filmivaatamisega tegeled ning ainult selle filmi jaoks. Muul ajal ja muude teenuste kiirus on sul endine.

Oot.. need targemad tegelased ajavad siis ju küll jama. 12Mbit/s alla ja 1Mbit/s üles, kui telekast filmi ei vaata. Sellega saab p*rri väga edukalt tõmmata.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.