Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  mis monitori omate? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis firma monitori kasutad?
Acer
2%
 2%  [ 7 ]
AG Neovo
0%
 0%  [ 1 ]
AOC
0%
 0%  [ 1 ]
Apple
0%
 0%  [ 1 ]
Asus
2%
 2%  [ 8 ]
BenQ
9%
 9%  [ 26 ]
Dell
14%
 14%  [ 43 ]
Elo
0%
 0%  [ 0 ]
Iiyama
0%
 0%  [ 0 ]
Fujitsu
1%
 1%  [ 5 ]
HP
3%
 3%  [ 11 ]
Hyundai
0%
 0%  [ 0 ]
LaCie
0%
 0%  [ 1 ]
Lenovo
0%
 0%  [ 1 ]
LG
18%
 18%  [ 52 ]
NEC
0%
 0%  [ 1 ]
Philips
2%
 2%  [ 7 ]
Samsung
33%
 33%  [ 97 ]
ViewSonic
5%
 5%  [ 15 ]
Miski muu ..
3%
 3%  [ 10 ]
hääli kokku : 287

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ernitz
HV vaatleja
Ernitz

liitunud: 15.04.2006




sõnum 16.04.2006 20:14:51 vasta tsitaadiga

17" Dell M770
_________________
They want war? Lets give them one!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 21:14:55 vasta tsitaadiga

LG FLATRON L1730S 17" LCD icon_razz.gif väga rahul olen 8)
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 21:20:09 vasta tsitaadiga

arvi16, surnud piksleid on? Endal sama moll ja 2 tükki icon_eek.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 16.04.2006 21:23:55 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 930BF 19" LCD - suht rahule vb jääda kuna pole ühtegi surnud pixlit ega muid defekte ilmunud, erinevalt minu vanematest monitoridest Hyundai 15" & Hansol 17" , mis ajajooksul lihtsalt tumedaks läksid. Eks sellepärast sai nats rohkem raha uue monitori alla pandud ka...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.04.2006 21:31:04 vasta tsitaadiga

sul võib päris mõnus üleminek silmade jaoks olla icon_biggrin.gif
15" hyndai oli tegelt omal ajal päris kobe pill, aga Hansol on küll suht praht.
Ise nägin seda ühe tuttava pool ja minu 500 eest ostetud Nec tundub selle kõrval suisa teemant icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cyclo101
HV vaatleja
cyclo101

liitunud: 15.11.2004




sõnum 18.04.2006 12:42:02 vasta tsitaadiga

Endal siis tööjuures 19" HP 1940 LCD, ja kodus 17" Sony G200 CRT.
Mõlemad väga head pillid kuigi HP reaktsiooniaeg (20 ms) annab soovida.
HP'l yhtegi surnud pixlit veel ei ole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 21:56:59 vasta tsitaadiga

lolloom kirjutas:
arvi16, surnud piksleid on? Endal sama moll ja 2 tükki icon_eek.gif


nüüdseks vist juba üle aasta vana icon_razz.gif ja surnuid piksleid ei ole ... õnneks 8)
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 20.04.2006 19:21:13 vasta tsitaadiga

ownin LG Flatron ez T710bh -' 8)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 03.05.2006 22:34:42 vasta tsitaadiga

Samsung Syncmaster 710V icon_biggrin.gif
_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2006 00:39:51 vasta tsitaadiga

21 tolli CRT philips
LCD Uimamine ja värvid ja resojamad ei meeldi.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2006 00:57:30 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
21 tolli CRT philips
LCD Uimamine ja värvid ja resojamad ei meeldi.

uimamine põmst möödas, isegi mu telekas on 8ms icon_razz.gif värvide teemal ei oska kaasa rääkida, pole vahet märganud. aga resoteema on küll tundlik - crt'ga oli väga paindlik; lcd'ga midagi-muud-peale-native-reso on üsna tappev.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.05.2006 09:12:29 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
21 tolli CRT philips
LCD Uimamine ja värvid ja resojamad ei meeldi.

samad sõnad 22" Mitsu kineskoobiga molu kodus... nüüd vaja vaid autoks Mitsu osta icon_biggrin.gif
arm2004 kirjutas:

aga resoteema on küll tundlik - crt'ga oli väga paindlik; lcd'ga midagi-muud-peale-native-reso on üsna tappev.

pealegi ei sobi iga asja jaoks see 1280X1024 resu... mul isegi selle 22" tavaolukorras 1024X768 kasutusel...Hertze peaks saama ka 145 siis panna ja silma ei väsita üldse icon_smile.gif
Seda enam, et nüüd võiks arvutit uuendada... saab 1600X1200 pelada @100Hz thumbs_up.gif
mustade toonide osa on küll natuke kannatanud, aga kuna fototöötlusega ei tegele, siis väga ei häiri... ikka jääb pilt paremaks kui enamik LCD isendeid.

hmm... 8ms telekas... sa ju mõistad, et hea kui see kusagil 10-25 on reaalselt ja keskeltläbi...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkelson
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2006




sõnum 04.05.2006 09:31:33 vasta tsitaadiga

Endal LG Flatron L1740PQ juba pool aastat ja olen sellega väga rahul.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2006 09:36:34 vasta tsitaadiga

Kodus Samsung 17" CRT DFX757 1024x768 100Hz
Tööl Viewsonic 19" LCD VA902 1280x1024 60Hz 8ms
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2006 09:49:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

hmm... 8ms telekas... sa ju mõistad, et hea kui see kusagil 10-25 on reaalselt ja keskeltläbi...

http://www.fujitsu-siemens.com/home/products/entertainment/lcd_tvs/myrica_lcd_27.html
ka UT2004's pole miskit uimamist näha icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaspar_L
Kreisi kasutaja
Kaspar_L

liitunud: 09.11.2004




sõnum 04.05.2006 11:32:39 vasta tsitaadiga

Viewsonic VA702 link
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.05.2006 16:35:19 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

hmm... 8ms telekas... sa ju mõistad, et hea kui see kusagil 10-25 on reaalselt ja keskeltläbi...

http://www.fujitsu-siemens.com/home/products/entertainment/lcd_tvs/myrica_lcd_27.html
ka UT2004's pole miskit uimamist näha icon_rolleyes.gif

loomulikult ei tohiks olla... piisavalt hea firma ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alariv
HV kasutaja
alariv

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2006 20:00:03 vasta tsitaadiga

Samsung Syncmaster 710N LCD ja igati rahul icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2006 17:55:36 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

hmm... 8ms telekas... sa ju mõistad, et hea kui see kusagil 10-25 on reaalselt ja keskeltläbi...

http://www.fujitsu-siemens.com/home/products/entertainment/lcd_tvs/myrica_lcd_27.html
ka UT2004's pole miskit uimamist näha icon_rolleyes.gif


ei ole sul seal midagi 10-25 icon_lol.gif igalpool on olemas testid kus saadakse LCD telekatest no ütleme 6-14ms ja see juba piisavalt kiire asi !
uuematel 25ms no way man

OK ma vaatasin ikka teste nüüd ja Sony KLV 32" oli isegi 50ms halvemas kohas icon_lol.gif aga jah muidu paremad jäävad ikka sinna 8-12ms juurde kuskil
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2006 00:13:18 vasta tsitaadiga

NOKIA 446Pro 19" (Sony Triniton Flat kinekaga)
1360x1024 @ 85Hz
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006




sõnum 13.05.2006 12:02:09 vasta tsitaadiga

15" crt
icl mikromikko ve15c icon_redface.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XCX
Kreisi kasutaja
XCX

liitunud: 24.03.2005




sõnum 13.05.2006 17:47:39 vasta tsitaadiga

Samsung 17" LCD icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 14.05.2006 15:58:31 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 740N ja igati rahul.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 15.05.2006 10:32:56 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
Samsung Syncmaster 1100p+
reso 1600x1200@85Hz

Olemasolevale Samsungile on kõrvale tekkind väike järelkasv:
15" crt 1024x768@85Hz (Secondary Display)
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.05.2006 20:49:21 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
Vidget kirjutas:
Samsung Syncmaster 1100p+
reso 1600x1200@85Hz

Olemasolevale Samsungile on kõrvale tekkind väike järelkasv:
15" crt 1024x768@85Hz (Secondary Display)

milleks kasutad seda teist? peaks isegi duali katsetama hetke 22" kõrvale, aga pole erilist ideed milleks kasutada icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 16.05.2006 10:14:48 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Vidget kirjutas:
Vidget kirjutas:
Samsung Syncmaster 1100p+
reso 1600x1200@85Hz

Olemasolevale Samsungile on kõrvale tekkind väike järelkasv:
15" crt 1024x768@85Hz (Secondary Display)

milleks kasutad seda teist? peaks isegi duali katsetama hetke 22" kõrvale, aga pole erilist ideed milleks kasutada icon_smile.gif

Remote desktopi client jookseb seal peal, hea kohe hiirega teise masinasse üle kolida. Vahelduva eduga saab seal ka igasugu monitooringu softi kuvada. Samas on igasugu graafika töötlemiseks kah hea, saab korraga kahte erinevat pilti vaadata.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 16.05.2006 19:34:08 vasta tsitaadiga

17" SyncMaster 710v
_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clown
HV kasutaja
clown

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2006 22:07:23 vasta tsitaadiga

lg flatron l1915s 19"
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 20.05.2006 22:31:19 vasta tsitaadiga

Samsung: 19" 930BF ja 17" 770P.
_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2006 23:02:05 vasta tsitaadiga

NEC multisync FE950+ 19" kodus ning sony E100 15" igalpool võrgupidudel ja muudel yritustel
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.05.2006 23:08:40 vasta tsitaadiga

Ho Ho kunagi ammu kirjutas:
Peab vist koju ka oma ~7a vanuse Sun 19" crt kõrvale teise monitori veel hankima.
Ja seda ma mõned kuud tagasi tegingi. Nüüd on ilutseb selle kõrval üks 19" Hitachi CM769ET.
2x19" CRT, desktopi reso 2560x1024 ning ruumi peaaegu piisab. Kui saaks kusagilt suurema laua peaks ka kolm monitori ära proovima.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2006 15:50:30 vasta tsitaadiga

14" WXGA 1280x768 TFT nüüd, profiilis oleva masina küljes paikneb.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darud
HV kasutaja
darud

liitunud: 20.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2006 16:03:10 vasta tsitaadiga

Samsung: 17" 730BF ja 17" Ordi 7002FD(tegelikult mingi KTC monitor)
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2006 23:10:05 vasta tsitaadiga

pr samsa 793DF
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 04.07.2006 02:35:57 vasta tsitaadiga

Mul hetkel "17" MVX Plus Hitachi, mis k2rab küll aga natuke vana ja tuleks endale uus soetada icon_wink.gif

thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2006 22:14:59 vasta tsitaadiga

Samsung 930BF 4ms DVI värske omanik 8) väga hea ja kiire monitor pilt on supper ja 19" on ikka parajalt suur
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-lYnX-
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2006




sõnum 19.07.2006 18:13:18 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 793DF. CRT-ina väga hea, kuid plaanin osta endale 19" LCD. Silmad väsivad liialt kiiresti. icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 19.07.2006 18:14:56 vasta tsitaadiga

Sain siis uue molu, ja oman nüüd "17" AOC Spectrumit thumbs_up.gif, Vana j2i nurka seisma.


Yks viga on. 2kki keegi aitab: Ma ei tea kas molu, v6i mingi video settingud valed. Pilt on udune natuke.

_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2006 18:27:40 vasta tsitaadiga

snOOp-- kirjutas:
Sain siis uue molu, ja oman nüüd "17" AOC Spectrumit thumbs_up.gif, Vana j2i nurka seisma.


Yks viga on. 2kki keegi aitab: Ma ei tea kas molu, v6i mingi video settingud valed. Pilt on udune natuke.

ära liiga palju infot jaga, äkki keegi saab aidata icon_eek.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 19.07.2006 18:29:13 vasta tsitaadiga

Ja seda ka Video on mul: GForce4 Mx440 "64mb 128 bit."
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2006 18:29:39 vasta tsitaadiga

paljud teavad rääkida,et AOC ei rabagi just oma pildiga icon_biggrin.gif
kui nii ongi siis vist oleks otstarbekam see mõni sada juurde leida ja vähe parem moll leida
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2006 18:47:01 vasta tsitaadiga

snOOp--, näpi refresh rate-i. See aitab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2006 18:53:27 vasta tsitaadiga

Kui viga ei ole monitoris siis hakkab videokaardi analoog-digitaal konverter (RAMDAC) piixu minema. Proovi mõne teise korraliku kaardiga masina järel. Kui ikka on pilt udune, on viga monitoris. Endal kustus üks ATI Radeon 7000 nii ära.. pilt teisel juba nii udune et ainult TV-OUT'i veel kõlbab kasutada.
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 19.07.2006 19:00:36 vasta tsitaadiga

Uurisin v2lja... Proovisin teise moluga. Tuleb vist enda uuem AOC nurka panna. thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 22.07.2006 12:30:20 vasta tsitaadiga

Praegu kasutusel Sync Master 753DF ja Eizo 21" FlexScan F764-M
_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 23.07.2006 17:08:35 vasta tsitaadiga

muidu selline teema juba olnud, endal:
Optima170 (17tolli, 12ms tft)
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 18:03:07 vasta tsitaadiga

RPG16 kirjutas:
muidu selline teema juba olnud
icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Mis teema? Selle teema esimene post on aastast 2003, ei usu mina et mingi veel varasem teema on olnud.

Et OT ei oleks siis endal CRT'd:

21" HP p1120 Sony Trinitron PerfectFlat 0.24mm dot pitch 121kHz hsync 1600*1200@95Hz DUAL VGA
ja
21" NOKIA 445xPRO 124,5kHz hsync 1920*1440@83Hz D-sub + 5BNC

_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 23.07.2006 19:05:20 vasta tsitaadiga

asoo, ma ei vaadanud esimest posti, muidu enne oli kord lcd vs crt, sry kui segast peksin icon_redface.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 20:31:25 vasta tsitaadiga

snOOp-- kirjutas:
Uurisin v2lja... Proovisin teise moluga. Tuleb vist enda uuem AOC nurka panna. thumbs_down.gif


AOC = kahjuks või õnneks prügimägi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 19:23:05 vasta tsitaadiga

kui varsti uue arvuti kätte saan siis istun 15 tollise nokia monitori taha icon_razz.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  mis monitori omate? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.