Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  On see ülesanne üldse lahendatav ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 02:23:20 On see ülesanne üldse lahendatav ? vasta tsitaadiga

Niiisiis...kell umbes 12 öösel, hakkan magama minema ja enne satun peale sellisele asjale -----> http://www.zone.ee/demet/pildid/maja.JPG

Algul tundus lihtne, aga praeguseks on möödas 2 tundi ja 30 minutit ning lahendust pole leidnud. Pildi autor ütles et pidavat võimalik olema, aga täpsemini ei tea. Siiani kõik kes näinud on ütlevad et :"Lihtne" ja samuti siiamaani jebivad sellega, üks mees joonistas vabsee oma viienda joone juurde sinna icon_biggrin.gif

Minu küsimus kõlab : on see üldse lahendatav, või niisama ajude *********** tehtud ?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 15.04.2006 02:29:01 vasta tsitaadiga

Kuule sellega on jah mingi jama või mina lihtsalt ei saa sellest sotti
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 02:31:54 vasta tsitaadiga

Võimatu icon_evil.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 15.04.2006 02:32:46 vasta tsitaadiga

Frankie666 kirjutas:
Võimatu icon_evil.gif


Ei tohiks olla, ma olen kunagi midagi selle laadset ära lahendand
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005




sõnum 15.04.2006 02:33:19 vasta tsitaadiga

ole nii hea ja seleta lahti mis seal üldse tegema peab ?
Siis üritan ka aidata , praegu ei saa asjale pihtagi ,et nuputama hakata....
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 15.04.2006 02:35:00 vasta tsitaadiga

Võta kasvõi pliiats ja ürita sama kujund teha. Hakka jooni nii vedama, et sa kordagi pliiatsit ei tõsta ja samas teistest joontest üle ei käi
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 02:35:21 vasta tsitaadiga

Peab ühe joonega ette antud kujundi joonistama ilma, et ühtegi joont kaks korda teeks
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 15.04.2006 02:36:13 vasta tsitaadiga

Frankie666 kirjutas:
Peab ühe joonega ette antud kujundi joonistama ilma, et ühtegi joont kaks korda teeks

Ja samas ei tohi sa pliiatsit tõsta vms.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Känguru
HV kasutaja
Känguru

liitunud: 19.11.2004




sõnum 15.04.2006 02:37:05 vasta tsitaadiga

Kui üle joonte tohib, siis on kerge ju...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 02:38:31 vasta tsitaadiga

legal14 kirjutas:
Kui üle joonte tohib, siis on kerge ju...


Selles ongi asi, et ei tohi
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005




sõnum 15.04.2006 02:38:58 vasta tsitaadiga

legal14 kirjutas:
Kui üle joonte tohib, siis on kerge ju...


aga paraku ei tohi......

peaks see üldse võimalik olema icon_rolleyes.gif , mingi aprill äkki ,et teised üritaksid kuigi see on võimatu..... icon_razz.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 02:40:24 vasta tsitaadiga

legal14 kirjutas:
Kui üle joonte tohib, siis on kerge ju...


There`s the point - ei tohi ju icon_neutral.gif

EDIT: Vaevalt et nali, vend kellest alguse sai olevat teind kõigi nähes mitmeid tunde seda..üritand lahendada st. Oleks tegu naljaga siis vaevalt viitsiks niimoodi jännata :S
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 15.04.2006 02:41:53 vasta tsitaadiga

Kui keegi hakkama saab siis andku mulle ka PS-i teada kuidas ta seda tegi
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 02:45:02 vasta tsitaadiga

arvan et ei ole võimalik teha,asja keskpunkt jääb nii või naa jalgu
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 02:45:38 vasta tsitaadiga

Aga äkki on konksuga - kirjutatud et ühe joonega aga pole kirjutatud, et üle joonte ei tohi
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 02:49:34 vasta tsitaadiga

arvan ka sama,see yhe joonega tähendab seda et sa kax korda mööda yhte joont ei jookseks.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 15.04.2006 02:53:44 vasta tsitaadiga

tegelt see majateema kahtlane
ise tean et oli selline asi nagu ruut, mille sees oli rist
ja seal oli kah et teist joont ületada ei tohi
ega pastakat tõsta
onu kunagi näitas ja ma oskasin seda, kuid enam ei tule meelde

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 15.04.2006 02:55:51 vasta tsitaadiga

teed ümbriku valmis ja kusutad selle vahejoone ära icon_eek.gif 8)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 03:09:41 vasta tsitaadiga

Seda poel võimalik ära teha, mingi täis peaga tehtud nali icon_lol.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 15.04.2006 03:44:52 vasta tsitaadiga

seda ümbrikku teha on labane, aga tingimus selle ülemise joone puudumisest muudab selle ülesande imo lahendamatuks.
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 15.04.2006 06:42:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pidavat võimalik olema
sohki tehes icon_evil.gif üldse pole naljaks ülesanne icon_evil.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 08:19:35 vasta tsitaadiga

tundub mulle ka, et pole võimalik
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celion
HV kasutaja
Celion

liitunud: 31.10.2002




sõnum 15.04.2006 09:03:30 vasta tsitaadiga

Raudselt pole võimalik. Kunagi lugesin ka pikka matemaatilist tõestust selle kohta, aga praeguseks see kadunud icon_razz.gif Aga lihtsas keeles - selleks, et punktist/nurgast/sõlmest saaks joonega edasi minna, peab seal kokkuvõttes olema paarisarv (2,4,... ) joont. Kui on paaritu arv jooni, siis peab joonistamine selles punktis algama või lõppema, seega tohib selliseid punkte olla kas 0 või 2 - esimesel juhul on ükskõik, kust alustada, teisel juhul alustad ühest ja lõpetad teises. Kuna siin on aga 3 joonega punkte 4, siis on selle tegemine ühe joonega võimatu (mainitud eeldusel, et joont ei tohi 2x läbida). Tegelikult on see graafiteooria ülesanne ja vist lausa mingi teoreem - järgmine aasta tutvun sellega 8)
_________________
Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddario
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2005




sõnum 15.04.2006 09:13:49 vasta tsitaadiga

http://zone.ee/itserv/maja See on minu tagasihoidlik arvamus.

EDIT: ette jõuti

_________________
daddario@debianx:~$


viimati muutis daddario 15.04.2006 09:15:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 15.04.2006 09:14:47 vasta tsitaadiga

cristallic kirjutas:
Võta kasvõi pliiats ja ürita sama kujund teha. Hakka jooni nii vedama, et sa kordagi pliiatsit ei tõsta ja samas teistest joontest üle ei käi
Teema algatajal polnud kusagil kirjas, et joontest üle sõita ei tohi. Samas varases nooruses liikus samalaadne asi ringi ja tollal tohtis küll joontest üle sõita, kuid kaks korda mööda ühte joont ei tohtinud minna.
Seega antud ülesanne, teha pliiatsit tõstmata, ühe valuga antud kujutis, on täiesti teostatav.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.04.2006 09:31:47 vasta tsitaadiga

Tint, teosta tegu thumbs_up.gif
Hea oleks kui joonestaksid inimestele vaatamiseks ka diagrammi icon_smile.gif

Ristuda võisid küll jooned, ent juba joonistatud sirget mööda teist korda ei tohi sirgeldada. Ma vähemalt antud kujundi puhul pean lahendust võimatuks, antud reeglitega.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 15.04.2006 09:36:43 vasta tsitaadiga

rahu rahu.. icon_smile.gif
kuna jutt käis sellest, et ristuda ei tohi, siis ütlesin välja, et keegi ei keela. Ülesande lahendamisega läheb kas aega või tõesti võimatu.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Egert143
HV kasutaja
Egert143

liitunud: 18.06.2005




sõnum 15.04.2006 10:16:40 vasta tsitaadiga

Aga kas nii ei tohi icon_wink.gif
http://dark-master.pri.ee/pahn/proov.JPG
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 10:22:19 vasta tsitaadiga

Egert143 kirjutas:
Aga kas nii ei tohi icon_wink.gif
http://dark-master.pri.ee/pahn/proov.JPG


loe esimene postitus UUESTI läbi icon_wink.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 15.04.2006 10:29:43 vasta tsitaadiga

Hehe, enne maja katust ei tohi joont olla.. icon_confused.gif
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 15.04.2006 11:28:11 vasta tsitaadiga

hmm
pmst ilma 1he jooneta ON võimatu
aga see joonega oli suht lihtne :
loodame et keegi mõistab mu joonist:


_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004




sõnum 15.04.2006 12:21:27 vasta tsitaadiga

krt, mind hakkas hullult see huvitama, ei tea kuidas seda googlist otsida?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 12:25:11 vasta tsitaadiga

ummy90 kirjutas:
krt, mind hakkas hullult see huvitama, ei tea kuidas seda googlist otsida?
mis täpsemalt? algset ülesannet pole võimalik lahendada
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004




sõnum 15.04.2006 12:26:56 vasta tsitaadiga

ma olen suht kindel et seda on väga palju arutletud, lihtsalt tahaks lugeda
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 15.04.2006 14:06:21 vasta tsitaadiga

seda ühe joone asja nimetatakse vist unicursal ...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 15.04.2006 19:33:44 vasta tsitaadiga

huvitav kas 2+2 =5 ? icon_lol.gif natuke möelda ,sis void segadusse küll sattuda
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jansik092
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2005




sõnum 15.04.2006 23:17:07 vasta tsitaadiga

see ON võimalik. olen ise mitu korda teind seda thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.04.2006 23:22:56 vasta tsitaadiga

jansik092 kirjutas:
see ON võimalik. olen ise mitu korda teind seda thumbs_up.gif
Tõesta icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 15.04.2006 23:45:10 vasta tsitaadiga

jansik092, icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 00:21:49 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
jansik092, icon_lol.gif icon_lol.gif

ma tegin ka joogise peaga ära aga hakkasin paberile panema ja enam ei tule icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 16.04.2006 00:24:55 vasta tsitaadiga

arvatavasti te teete lihtsalt selle tavalise ümbriku, see on kerge.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.04.2006 00:25:09 vasta tsitaadiga

jah?
mõni on reedel miljonär ka ju
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 00:26:00 vasta tsitaadiga

see ON võimatu (vähemalt seni kuni keegi vastupidist suudab tõestada icon_razz.gif).
päris vähe aega sai täna selle proovimise peale kulutatud, suutsin ema ka kaasa haarata aga ei midagi.
googlest otsides sellist varianti ei leidnud, kõik olid ainult koos selle keelatud joonega.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.04.2006 00:29:05 vasta tsitaadiga

Õnnelikud on need kes ei on õppinud pisut graafiteooriat icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 00:29:24 vasta tsitaadiga

Ilma selle keelatud jooneta on see tõesti võimatu, ainult ajunu** ja ajaraisk icon_evil.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 00:30:57 vasta tsitaadiga

tegelikult kooliajast meenub küll selline ülesanne aga imho olid siis reeglid teised kuna tookord oli võimalik asi lahendada, seekord aga mitte

viimati muutis Winterwind 16.04.2006 00:32:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 16.04.2006 00:34:56 vasta tsitaadiga

see sobib väga hästi naljafoorumisse ,ausalt ka icon_lol.gif
ja AX-l nädalavahetusel peale südaööd ligipääs HinnaVaatlusesse ära keelata icon_evil.gif

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 00:49:25 vasta tsitaadiga

Jajah icon_biggrin.gif
Anyway, lahenduse otsimine oli huvitavam kui lahendus ise icon_razz.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.04.2006 00:52:19 vasta tsitaadiga


ühe joonega teete ära väää
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 16.04.2006 00:53:30 vasta tsitaadiga

aX, pane veel möni huvitav nipukas siia icon_wink.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  On see ülesanne üldse lahendatav ? mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.