Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dr.Peep märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
coldbomb
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2006




sõnum 08.04.2006 18:29:03 vasta tsitaadiga

Alati voib esineda juhtumisi kus tekib pudelikael kusagil ja kaup tuleb natukene kauem kohale.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2006 18:30:21 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Grrrr... ma pole ikka veel kätte saanud oma video kaarti :/
Esmaspää õhta sai tellitud juba
Ma Loodan et täna ikka tuuakse ära.. ma elan pms tallinna külje all :S
nii hilja ei too sulle laupäevasel päeval keegi midagi ära...
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001




sõnum 08.04.2006 21:05:58 vasta tsitaadiga

Mafia oled sa kindel, et see kaart üldse saadaval oli kui sa tellimuse esitasid, sest kui oli mingi alla 10 siis ei pruukinud sina lihtsalt sinna partiisse ära mahtuda ja ootad järgmist partiid icon_rolleyes.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 08.04.2006 23:45:27 vasta tsitaadiga

reede kell 12 helistades öeldi et on kulleri käes, no mina ei tea...
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coldbomb
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2006




sõnum 09.04.2006 14:17:31 vasta tsitaadiga

kull homme toovad siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 12.04.2006 22:00:29 vasta tsitaadiga

Ei tea palju seal ka LCD'dele garantiid pakutakse? 3 aastat?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zapi
Kreisi kasutaja
zapi

liitunud: 21.05.2003




sõnum 13.04.2006 00:57:55 vasta tsitaadiga

Mina pahandaks natuke nende nimekirjas olevate "tellimisel" kaupade pärast...Nende detailid ja üldine nimekiri muutub nii kuidas juhtub ja seda paar korda päevas...
Kaks korda olen tellinud ja mõlemal korral on asi nimekirjast kadunud peale raha ära maksmist...
Esimene kord kui oli näha ,et asi hakkab venima ,sai ise üle küsitud olukord . Mingi aeg peale seda oli raha vaikselt tagasi kantud... Raha seismise ajal kaotasin paari hea tehingu teostamise võimaluse,et sealt tingimata vajatud kaup kätte saada .
Võib öelda,et kaotasin otseselt raha ja keegi võitis natuke vähem, paar senti intressidega...
Hetke tellimusel oleva emaplaadi saabumisaeg muutus ,nüüd on õnneks laos kohal, videokaart kadus nimekirjast,st jälle lasti tekkida nõutusmomendil , täna on lõpuks tagasi ,aga mõnevõrra suurema hinnaga ja hilisema laekumistähtajaga... Mina hetkel juurde ei pea maksma nüüd ?
St kui on ostukeskkonna nõudel ostu-müügi leping sõlmitud, raha on omanikku vahetanud,siis ei ole enam normaalne,et selline jama põhimõtteliselt omanikku vahetanud kaubaga käib... HV-s pandaks sellisel eraisikust müüja poolsel käitumisel kindlalt negatiivne ,suur firma lubab seda aga endale ...
Ehk seal peaks natuke kindlamad faktid ,mitte oletused väljas olema,mille põhjal siis mingid lepingud seotakse... Kui vähemalt 95%-lt ei suudeta kinnitada asju,siis peaks lihtsalt broneerimis-võimalus olema, ei tohiks huvi tundmise näitamiseks ainuke võimalus olema nõutav raha ette ära maksmine...
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2006 09:26:17 vasta tsitaadiga

zapi, hinnakiri on seoses soome laoga ja täpselt nii nagu seal asjad on nii ka siinne seis näitab.Kui sealne ladu ei saa kuskilt tulevat kaupa kätte kuna midagi läks kuskil nihu siis muutub see ka soome lao nimekirjas - seega ka peebuhinnakirjas.Peebul endal pole seal sellega miskit pistmist.Tellitud asjadega võib alati igast jamasid ette tulla ja nagu peebu kohta öeldud siis kuna peebust saab parema hinnaga ja varakult ning ka üldse selliseid asju mida ükski kohalik pood pakkuda ei suuda siis selliste asjadega on variant, et tekib viivitusi ja jamasid rohkem.See aga on loomulik, et tahetakse ettemaksu, sest tegu on ju netipoega ja sellepeale nüüd mingi kümnete tuhandete eest kraami tellima ei hakata, et keegi klient mokaotsast paotas, et ta vist tahtvat asja nagu.Siis tuleb lõpuks veel välja,et klient tegi teisi tehinguid selle rahaga vahepeal ja sealt enam ei ostagi ega taha telltiud kraami.

Mis puutub tellimisse ja maksmisesse siis sina saad oma kauba selle hinnaga mis ta maksis ostmise hetkel.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.04.2006 18:59:19 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Mis puutub tellimisse ja maksmisesse siis sina saad oma kauba selle hinnaga mis ta maksis ostmise hetkel.
kui just hind ei lange selle aja jooksul kui sul kaup alles toimetamisel ja siis kisa ei tõsta icon_rolleyes.gif

samas nende nimistus võiksid olla kõik tooted, mida otsinguga leiab icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 13.04.2006 23:40:26 vasta tsitaadiga

Ma ei lugenud välja mille alusel DRPeebus see garantii on... oskab ehk keegi öelda?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 13.04.2006 23:42:03 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
Ma ei lugenud välja mille alusel DRPeebus see garantii on... oskab ehk keegi öelda?

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=29
Kommentaarid: 545 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2006 12:45:43 vasta tsitaadiga

Kurat mul grafa kaart ikka remondis või krt teab mis sellega tehakse.Igastahes helistasin ja hea seegi, et oli kohale jõudnud ehk siis post polnud midagi käkkind.Öeldi, et nemad ise niikallist asja ei remondi ega vaheta ja läks maaletooja garantiisse kus pidi minema jumalteabkuikaua.2 ja pool nädalat on juba möödas, jõle huvitav oleks küll kui mingi paar kuud asi venib, sellisel juhul viimane kord kui sealt midagi tellin icon_evil.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.04.2006 14:25:54 vasta tsitaadiga

Auron, elu on ilus või mis
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 17.04.2006 16:01:09 vasta tsitaadiga

Auron, sa oleks võinud otse gnt´ga suhelda, saab kiiremini. endal oli emaplaadiga jama ja suht kiiresti sain uue
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zapi
Kreisi kasutaja
zapi

liitunud: 21.05.2003




sõnum 17.04.2006 21:13:18 vasta tsitaadiga

Sain minagi oma tellitud videokaardi kohta selguse... vahepeal kadus asi nimekirjadest jälle ja korduvalt,hind muutus 40kr kallimaks, nüüd on tagasi ja laost väljumise kuupäevaks on muutunud 15.mai ,ehk ca üks kuu hiljem saaks asja kätte kui tellimuse esitamise järgselt !!!
Peaks vist olema õigus raha tagasi küsida või tellimust muuta , tegeleks need sellega ?
Tegelikult sama kaart on teistkordselt kah märgitud,teise tootekoodiga, kuigi veel 100kr kallimalt...vähemalt sellel on samas laost tuleku kuupäevaks 19aprill...
Ehk ,et suhteliselt kuri olen hetkel icon_razz1.gif

Edit 20.04.06 01:30 : ja jälle on asi nimekirjast kadunud...loast väljumis kuupäevaks on jäänud 15.05.06... Hetkel oleks isegi selle kuu ajalise viivitamisega leppinud ,aga see mängimine ei meeldi mulle ikka kohe mitte, sest keegi ei garanteeri,et peale kuud aega ootamist lõpuks jälle siiski vaikselt raha tagasi ei kanta...


viimati muutis zapi 20.04.2006 01:36:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2006 21:28:50 vasta tsitaadiga

zapi kirjutas:
Sain minagi oma tellitud videokaardi kohta selguse... vahepeal kadus asi nimekirjadest jälle ja korduvalt,hind muutus 40kr kallimaks, nüüd on tagasi ja laost väljumise kuupäevaks on muutunud 15.mai ,ehk ca üks kuu hiljem saaks asja kätte kui tellimuse esitamise järgselt !!!
Peaks vist olema õigus raha tagasi küsida või tellimust muuta , tegeleks need sellega ?
Tegelikult sama kaart on teistkordselt kah märgitud,teise tootekoodiga, kuigi veel 100kr kallimalt...vähemalt sellel on samas laost tuleku kuupäevaks 19aprill...
Ehk ,et suhteliselt kuri olen hetkel icon_razz1.gif


raha saab vabalt tagasi kysida kui enam ei oodata ei taha, jaksa, viitsi.....
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.04.2006 22:55:49 vasta tsitaadiga

Tellisin eelmise nädala keskel endale mobo. Kõik läks kenasti kuid enda näpuka tõttu saadeti too Tallinna asemel hoopis Paide icon_biggrin.gif
Eks homme õhtuks peaks Tallinna tagasi jõudma.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 18.04.2006 01:04:54 vasta tsitaadiga

zapi kirjutas:
Sain minagi oma tellitud videokaardi kohta selguse... vahepeal kadus asi nimekirjadest jälle ja korduvalt,hind muutus 40kr kallimaks, nüüd on tagasi ja laost väljumise kuupäevaks on muutunud 15.mai ,ehk ca üks kuu hiljem saaks asja kätte kui tellimuse esitamise järgselt !!!
Peaks vist olema õigus raha tagasi küsida või tellimust muuta , tegeleks need sellega ?
Tegelikult sama kaart on teistkordselt kah märgitud,teise tootekoodiga, kuigi veel 100kr kallimalt...vähemalt sellel on samas laost tuleku kuupäevaks 19aprill...
Ehk ,et suhteliselt kuri olen hetkel icon_razz1.gif


Selle GNT-Finland laoga (või tema andmebaasiga) on pidevalt sarnast jukerdamist. Kord kukub asi nähtamatuks ja siis jälle ilmub tagasi. Ning hind võib kõikuda kaks korda päevas. Ma kujutan ette, et Dr.Peep on ka ise selle vastu suhteliselt võimetu midagi paremaks tegema. Samas loomulikult tarbija peab pretensiooni esitama ikkagi lõppmüüjale...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 19.04.2006 22:53:46 vasta tsitaadiga

Sai tellitud SyncMaster 740N. 3 tööpäeva võttis kohale toomine. Igati rahul nii toote kui ka teenindusega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 21.04.2006 09:33:50 vasta tsitaadiga

8 kirjutas:
zapi kirjutas:
Sain minagi oma tellitud videokaardi kohta selguse... vahepeal kadus asi nimekirjadest jälle ja korduvalt,hind muutus 40kr kallimaks, nüüd on tagasi ja laost väljumise kuupäevaks on muutunud 15.mai ,ehk ca üks kuu hiljem saaks asja kätte kui tellimuse esitamise järgselt !!!
Peaks vist olema õigus raha tagasi küsida või tellimust muuta , tegeleks need sellega ?
Tegelikult sama kaart on teistkordselt kah märgitud,teise tootekoodiga, kuigi veel 100kr kallimalt...vähemalt sellel on samas laost tuleku kuupäevaks 19aprill...
Ehk ,et suhteliselt kuri olen hetkel icon_razz1.gif


Selle GNT-Finland laoga (või tema andmebaasiga) on pidevalt sarnast jukerdamist. Kord kukub asi nähtamatuks ja siis jälle ilmub tagasi. Ning hind võib kõikuda kaks korda päevas. Ma kujutan ette, et Dr.Peep on ka ise selle vastu suhteliselt võimetu midagi paremaks tegema. Samas loomulikult tarbija peab pretensiooni esitama ikkagi lõppmüüjale...

vahet ju oluliselt pole palju se hind neil webis kõigub asja peaks ju kenasti kätte saama täpselt selle hinnaga mis arveepale pandi vahet pole kas kuu või 2 päeva tagasi
ja nende gnt tarneaegadega jah kuda kunagi eriti veel asjade puhul mida mõni aeg juba nimekirjas pole olnud.
ja alati saab ka gnt myygimeestelt uurida lasta et millal asi tuleb täpselt või kas yldse tuleb , pole ju mõtet alati umbropsu rahmeldada ja tellida asi mida laos ei paista (võimalus jääb et ei saagi paistma enam) suhelge natuke rohkem peebuga ja jäävad pooled probleemid ära

mis puutus kaardi vai mille iganes muu garantiiprobleemidesse siis ega gnt omadega otse suheldes eritipalju ei võida küll võibolla mõne päeva ainult
kuna garantiivahetuseks asjad tulevad nikuini soomest siis saavad eestlased ned kätte täpselt nii nagu saavad aga miskit oluliselt kiirendada ei anna
pigem tasub kauplusega suhelda ja vahetada toode mõne muu analoogi vastu mida saaks kiiremalt
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 21.04.2006 09:44:43 vasta tsitaadiga

Sai muuseas üks WiFi kaart eile hommikul 7-paiku tellitud. Vaatasin, et telliks sellise kaardi mis laos.
Samal päeval kl 16'paiku oli asi ukse taga thumbs_up.gif
krt. kaart ise vist küll ametisse ei lähe, tuleb välja thumbs_down.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gooseman
HV kasutaja
Gooseman

liitunud: 04.03.2006




sõnum 22.04.2006 10:54:09 vasta tsitaadiga

Mul ka halvad kogemused Doctor Peep`iga, nimelt sai sealt graafikakaart ostetud, kaup ise tuli 3 päevaga kohale, kui graafikakaardi kodus pakist välja võtsin siis oli selle küljest üks tükk ära tulnud. Viisin selle siis Beestingusse ning ütlesin et see tükk oli kohe alguses lahti ning nad uskusid ning kinnitasid selle tüki sinna tasuta tagasi ning testisid seda ning ütlesid et kõik on korras. Koju jõudes kui hakkasin drivereid installima selgus et ei saa CD peal olnud drivereid installida, kui tõmbasin internetist kõige uuemad driverid siis oli Device manageris displey adapter ning sealt drivers juures kiri Digital signer ning sinna järele oli kirjutatud Not digitalli signed ning mängides oli kraafikakaart väga aeglane. Pärast mitmeid katseid asi korda teha otsustasin graafikakaardi viia Beestingusse tagasi et nad seda graafikakaarti uuesti uuriksid ning järgmisel päeval helistati ning õeldigi et on midagi viga ning öeldi et nad tellivad uue graafikakaardi. Nüüd on sellest mõõdas juba 2 nädalat ajast mil ma viisin selle tagasi, ma olen sinna ka mitu korda helistanud ning sealt on iga kord öeldud et järgmisel päeval tuleb kuid pole tulnud. Minu meelest on sealne kliendi teenindus küll täiesti sitt, see on küll viimane kord kui ma sealt midagi ostan.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsard
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2006




sõnum 05.05.2006 08:47:30 vasta tsitaadiga

Mul Peebust ainult head rääkida.
Siiamaani olen tellinud prose, emaplaadi, kõvaketta ja videokaardi ning kõik on kenasti kätte toimetatud.
Kõige kauem läks vast kõvaketta ja prosega, mis jõudis vist ca 5 tööpäevaga minuni. Viimati hankisin videokaardi, mille tellisin 28.04 õhtul ning saabus 03.05, arvestades veel seda, et vahepeal oli 3 puhkepäeva, läks soome laost minuni tulek aega ainult 2 päeva. Väga viis!icon_smile.gif
Garantiiga pole kokkupuudet veel olnud.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 05.05.2006 09:56:45 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kurat mul grafa kaart ikka remondis või krt teab mis sellega tehakse.Igastahes helistasin ja hea seegi, et oli kohale jõudnud ehk siis post polnud midagi käkkind.Öeldi, et nemad ise niikallist asja ei remondi ega vaheta ja läks maaletooja garantiisse kus pidi minema jumalteabkuikaua.2 ja pool nädalat on juba möödas, jõle huvitav oleks küll kui mingi paar kuud asi venib, sellisel juhul viimane kord kui sealt midagi tellin icon_evil.gif


pff see ple midagi. Ma ikka ootan vastust kas mu emaplaat ja prose vahetati ära RMA-s. Kasutaja tjj kätte andsin. Lubas RMA-sse saata. Seda siis sai tehtid Jaanuari lõpus ja ta ise saatis ära Veebruari keskel thumbs_up.gif Lõbus oodata. Lõbus vend üldse... MSNist blokkis kah ära nii, et see kui sul kuu aega võtab on juba minuarust väga hea ja kiire aeg.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2006 11:40:42 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
pff see ple midagi.

See pole ka veel midagi, mul Corsairi mälu Ordis juba 9 kuud icon_confused.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dr.Peep mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.