Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  mis monitori omate? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis firma monitori kasutad?
Acer
2%
 2%  [ 7 ]
AG Neovo
0%
 0%  [ 1 ]
AOC
0%
 0%  [ 1 ]
Apple
0%
 0%  [ 1 ]
Asus
2%
 2%  [ 8 ]
BenQ
9%
 9%  [ 26 ]
Dell
14%
 14%  [ 43 ]
Elo
0%
 0%  [ 0 ]
Iiyama
0%
 0%  [ 0 ]
Fujitsu
1%
 1%  [ 5 ]
HP
3%
 3%  [ 11 ]
Hyundai
0%
 0%  [ 0 ]
LaCie
0%
 0%  [ 1 ]
Lenovo
0%
 0%  [ 1 ]
LG
18%
 18%  [ 52 ]
NEC
0%
 0%  [ 1 ]
Philips
2%
 2%  [ 7 ]
Samsung
33%
 33%  [ 97 ]
ViewSonic
5%
 5%  [ 15 ]
Miski muu ..
3%
 3%  [ 10 ]
hääli kokku : 287

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
TeArGaS
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005




sõnum 03.01.2006 00:04:16 vasta tsitaadiga

LG FLATRON ez T10PH CRT @100Hz 1024x768

Olen väga rahul sellega, 100Hz ja pehmed värvitoonid on mu silmad terved hoidnud.
Silmad on mul alati 100% arsti testi läbind! (terved ilmselt tänu sellele et mul on alati 100Hz monitor olnud)
Samas nii kui istun 80Hz CRT monitori taha tajuvad mu silmad ekraani võnkeid icon_neutral.gif nagu näiteks siis kui läbi
teleka või kaamera arvuti monitori vaadata, ning üle paari tunni 80Hz-se taga ei saa istuda kuna silmad
väsivad hullult ära. Samas LCD ei mõju niimoodi, aga mulle ei meeldi LCD monitoride värvid ja ebaühtlane
tonaalsus (mõtlen selle all seda, et kui kergelt küljapealt monitori vaadata sis muutub teatud osa ekraanist
mustaks).

_________________
fuuuck off and have a nice day! ;D
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 03.01.2006 00:10:43 vasta tsitaadiga

kui sa nüüd m6tleks korra LCD ehitusele siis saaksid aru ka miks see nii on
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 03.01.2006 00:34:36 vasta tsitaadiga

No sorry, aga lcd on lcd ja crt on crt.
Kui enda silmadest vähegi hoolid, siis koli LCD taha (IMO).
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.01.2006 00:42:07 vasta tsitaadiga

sonex kirjutas:
Kui enda silmadest vähegi hoolid, siis koli LCD taha (IMO).
Päris nii lihtne see asi nüüd ka ei ole.

Mina olen istunud 15" väga saasta CRT taga ~4a, keskmiselt kobeda 17" CRT taga ~1.5a ning praegu istun umbes viimased pool aastat ~7a vana 19" CRT taga. Kogu selle aja jooksul pole mu silmanägemine grammigi kehvemaks jäänud. Kannan küll prille kuid need sain aastaid enne kui arvutit esmakordselt nägin oma suure raamatuhuvi tõttu icon_smile.gif

Umbes aasta on mul ka LCD kogemust ning mina küll erilist vahet ei tee enam-vähem korraliku CRT ja LCD vahel. Vahest ainult nii palju et LCD'l tuleb kontrasti ja heledust kõvasti defauldist madalamale tirida et silmade peale ei hakkaks, vähemalt mina pidin seda tegema.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 03.01.2006 01:20:19 vasta tsitaadiga

mina ei saa üldse LCD taga istuda, 15 minuti pärast hakkavad silmad kipitama icon_confused.gif (ee, Samsa Synctronic 9xx mingi oli icon_rolleyes.gif x600 taga) samas kui enda 8 aastat vana Hitachi 17" CRT 1280x1024@75Hz taga võin ööpäev otsa noproblem istuda (kahtane 8 aasta harjumuse asi ka)
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 03.01.2006 01:54:31 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
sonex kirjutas:
Kui enda silmadest vähegi hoolid, siis koli LCD taha (IMO).
Päris nii lihtne see asi nüüd ka ei ole.

Mina olen istunud 15" väga saasta CRT taga ~4a, keskmiselt kobeda 17" CRT taga ~1.5a ning praegu istun umbes viimased pool aastat ~7a vana 19" CRT taga. Kogu selle aja jooksul pole mu silmanägemine grammigi kehvemaks jäänud. Kannan küll prille kuid need sain aastaid enne kui arvutit esmakordselt nägin oma suure raamatuhuvi tõttu icon_smile.gif

Umbes aasta on mul ka LCD kogemust ning mina küll erilist vahet ei tee enam-vähem korraliku CRT ja LCD vahel. Vahest ainult nii palju et LCD'l tuleb kontrasti ja heledust kõvasti defauldist madalamale tirida et silmade peale ei hakkaks, vähemalt mina pidin seda tegema.


Jah HO HO olen sinuga nõus sinu raamatute pärast (st. teadmised:) Crt on päris killer-pill kui ta on omadega läbi. Eriti veel, siis kui monitor on päris vana.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeArGaS
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005




sõnum 03.01.2006 02:07:58 vasta tsitaadiga

v6sa kirjutas:
kui sa nüüd m6tleks korra LCD ehitusele siis saaksid aru ka miks see nii on


Ma saan aru miks see nii on ja ma tean seda, lihtsalt CRT on hoopis parem minu meelest oma värvide poolest icon_wink.gif

sonex kirjutas:
No sorry, aga lcd on lcd ja crt on crt.
Kui enda silmadest vähegi hoolid, siis koli LCD taha (IMO).


Sa ütled seda nagu OMFG YOUR EYES R DYING B/C OF CRT! icon_confused.gif . Not true! Mõned inimesed ei talu üldse LCD-d ja hakkavad kah silmad samamoodi valutama icon_wink.gif sõltub inimesest kah ikke palju! ja nagu ma ütlesin on CRT @100Hz
minu silmad superhästi terved hoidnud! tavaliselt istun päevas 3-6h arvuti taga ja kodus on mul arvuti olnud 8a vähemalt
ning kõik monitorid on kuidagi 100Hz jopanud icon_smile.gif ning essugi pole silmadel viga! icon_wink.gif

_________________
fuuuck off and have a nice day! ;D
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 02:12:00 vasta tsitaadiga

Ega asi ainult Hz taga ka ei seisne ju, kiirgus mängib oma rolli imo.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.01.2006 02:18:47 vasta tsitaadiga

sonex kirjutas:
Crt on päris killer-pill kui ta on omadega läbi. Eriti veel, siis kui monitor on päris vana.
Ei vaidle vastu. Too mu vana 15" CRT on praegu ikka päris jubeda pildiga. Õnneks ei pea keegi seda monitori pikalt vahtima, ronti saab ka läbi SSH manageerida icon_wink.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeArGaS
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005




sõnum 03.01.2006 03:39:44 vasta tsitaadiga

Stakeknife kirjutas:
Ega asi ainult Hz taga ka ei seisne ju, kiirgus mängib oma rolli imo.


Ma nagu ei väitnudki et Hz-id mingid jube hyper-super-vupper-mega tähtsad on!! Lihtsalt tõin välja, et mul on
koguaeg 100Hz olnud ja silmad on korras! Fuck ma lihtsalt ei saa aru miks mõned täiega nokivad ja topivad teistele
sõnu suhu icon_mad.gif ,masendav lihtsalt! Ja see sõna IMO ....no fuck see on lihtsalt NÕME! (ma kah nyd nokin icon_lol.gif )

f*** off and have a nice day! icon_wink.gif icon_lol.gif

_________________
fuuuck off and have a nice day! ;D
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zann
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.01.2006 14:13:09 vasta tsitaadiga

LiteOn LitePanel 150
http://img.2dehands.nl/f/normal/11017513.jpg

Samtron 71S
http://www2.umd.es/prensa/imagenes/samtron/71s.jpg
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 20:50:17 vasta tsitaadiga

Dell 17"
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 04:54:23 vasta tsitaadiga

Benq FP767 (17" LCD)
Kõlarid on kah olemas ja puha icon_biggrin.gif Ise ei kasuta neid.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
charlesv
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 00:03:43 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 959nf (19'' CRT)
IMHO väga hea monitor thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomsa
HV vaatleja
tomsa

liitunud: 22.08.2005




sõnum 15.01.2006 12:28:26 vasta tsitaadiga

Neli aastat sai kasutatud Nec A700 molu ja umbes pool aastat on olnud LG Flatron 795FT Plus (1280x1024 @ 85 Hz)
_________________
Parem soe jope seljas kui varblane katusel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Urod
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2006




sõnum 15.01.2006 12:31:48 vasta tsitaadiga

Gericom GTV 2702 26" LCD thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 12:44:45 vasta tsitaadiga

Urod kirjutas:
Gericom GTV 2702 26" LCD thumbs_up.gif

näedsa, ma polegi ainus ebard, kes kasutab 27" LCD telekat kuvarina icon_biggrin.gif
aga see on imelik, et ta sul nii palju kaalub. põmst 6 kilo rohkem, kui mul, aga näitajad siiski kehvemad icon_confused.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpelman
HV veteran
Simpelman

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 22:44:43 vasta tsitaadiga

Simpelman kirjutas:
vastavalt vajadusele
enamasti see: http://www.hyundaiq.com/pro_l19t.asp#

kui filmi tahan vaadata siis liigub mööda DVI
kaablit pilt sinna: http://www.dtk.at/at/products.asp?pid=142


ehk siis tavaliselt 19" LCD taga
ja vahel saab videokaart tunda 30" LCD-d icon_smile.gif


tööülesannete muutumine tõi kaasa ka töö juures arvuti taha kolimise.
seal viibin 17" ACER 1711 LCD taga
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannyy
HV kasutaja
jannyy

liitunud: 15.10.2004




sõnum 22.03.2006 19:16:02 vasta tsitaadiga

17" LCD - LG flatron L1750SQ
Ise olen rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ALi
HV kasutaja
ALi

liitunud: 13.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 20:46:25 vasta tsitaadiga

17" Dell ES-17 (ilma sisseehitatud kõlariteta Nokia 447w kloon), on teine umbes kümme aastat vana aga pilt siiani ilus, igapäevaselt 1152x864@75Hz
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 21:17:19 vasta tsitaadiga

umm mis mõte sel teemal on?
tore on küll rervele maailmale kuulutada mis monitor sul on aga keda see huvitama peaks?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 21:24:02 vasta tsitaadiga

Sathanas, Äkki seletad mis mõte sinu viimasel postitusel on?

Keda huvitama peaks: näiteks mind ja veel teisi, kes seda teemat jälgivad ja siia ASJALIKKE postitusi teevad.

SRY for OT.. endal 21" NOKIA 445Xpro, pikemalt on kirjutatud eespool

_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 21:26:38 vasta tsitaadiga

Xerox FLAT XA7-19i, 19" TFT LCD, 1280x1024 @ 60 Hz 8) thumbs_up.gif

viimati muutis purexpure 23.03.2006 03:52:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tikimunkee
HV vaatleja
tikimunkee

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.03.2006 22:14:13 vasta tsitaadiga

Flatron L1730S 17" LCD ja täitsa rahul sellega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 22.03.2006 22:23:14 vasta tsitaadiga

1152x864@75Hz LG E700B FLAT 17"
olen rahul, kuna see parem kui tavaline kumer 17" ja veel parem mis oli veel enne seda.
5 aastat kuvarit päevas keskmiselt 5 tundi, nüüd rohkem. silmad siiani korras thumbs_up.gif

resolutsiooni tahaks küll juurde - koodiread lähevad ekraani servast yle icon_razz.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 23.03.2006 17:32:29 vasta tsitaadiga

Samsung SyncMaster 930BF 19"
ViewSonic E92f+ 19''
ja mingi 10a vana 15'' thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 21:53:51 vasta tsitaadiga

Nokia 446PRO 19"
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2006 12:04:53 vasta tsitaadiga

LG Flatron 915FT Plus 19''
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.03.2006 12:14:49 vasta tsitaadiga

17" NEC MultiSync FE771SB väga rahul thumbs_up.gif
(19" Samsung NF suri ära icon_razz.gif )
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 25.03.2006 13:45:31 vasta tsitaadiga

Viewsonic VX924 3ms
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2006 13:48:06 vasta tsitaadiga

Dell P790 17"(täislame)
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CALEB
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2006 07:54:55 vasta tsitaadiga

DELL P1110 (Täislame CRT SONY TRINIRTRON) 21 TOLLI
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 28.03.2006 11:07:59 vasta tsitaadiga

IBM P20I - 500.-ga ostin, väga rahul thumbs_up.gif 97. a
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 29.03.2006 17:58:58 vasta tsitaadiga

19" Compaq s900

varsti läheb vahetamiseks profima crt vastu (no ei kannata lcd värve icon_rolleyes.gif )

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 19:57:43 vasta tsitaadiga

diisel2.0 kirjutas:
Viewsonic VX924 3ms


Endal sama asi ja sigarahul ostuga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 20:48:00 vasta tsitaadiga

Seni teenib truult LCD Samsung SyncMaster 510n. Pilt igati korralik. Arvatavasti kui hakkan kunagi tegema suuri asju, siis ostan ka suurema monitori! icon_smile.gif
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 20:57:06 vasta tsitaadiga

IBM g72 hetkel....saast....
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 11:29:28 vasta tsitaadiga

Sai endale kontorisse soetatud Acer AL1916W widescreen molu.
Enne oli Viewsonic V171s - See nüüd teise monitorina kasutuses.
Kodus 15" läpakas ja 32" LCD-TV


viimati muutis Heins 12.04.2006 11:51:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 11:37:34 vasta tsitaadiga

Tööl SyncMaster 913n
Kodus SynkMaster(?) 757nf
Lappar 15"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 11:40:47 vasta tsitaadiga

17' philips 107e
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 12.04.2006 16:20:10 vasta tsitaadiga

samsung 940bf
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 18:26:08 Re: mis monitori omate? vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
mul endal on kodus LG 700B 17"


sama siin
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 12.04.2006 22:01:17 vasta tsitaadiga

nüüdsest uus 730bf samsung
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2006




sõnum 14.04.2006 00:03:00 vasta tsitaadiga

syncmaster 755df
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 10 :: 5 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 14.04.2006 10:42:18 vasta tsitaadiga

SyncMaster 753DF
_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 16:35:54 vasta tsitaadiga

ViewSonic E70f Flat.

ajab asja ära.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 16:37:35 vasta tsitaadiga

Dell D1025HE 17" absull saast aga 100 Hz 8)
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 16:48:51 vasta tsitaadiga

vahepeal Sony Trinitron Multiscan E200 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 15.04.2006 17:40:09 vasta tsitaadiga

ViewSonic GS771 + Sony Trinitron Multiscan E220
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 15.04.2006 17:58:20 vasta tsitaadiga

Philips 107T 17", raibe yle 85Hz ei n2ita... aga yldiselt olen rahul
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  mis monitori omate? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.