Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Teie digifotokaga tehtud pildid ... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 14:18:32 vasta tsitaadiga

vull, kasutatud jah.. KIT obje suht jura jah, a noh..
http://pildistaja.ee/foto/IMG_7447.JPG - F5.6 1/1250
http://pildistaja.ee/foto/IMG_7448.JPG - F5.6 1/1600
Kuule nii suht normaalsed isegi ju.. thumbs_up.gif
Praegu üks tehtud pilt: http://pildistaja.ee/foto/IMG_7438.JPG (horisont viltu..)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 20.03.2006 15:00:38 vasta tsitaadiga

njah. selle kitiga ongi see jama, et taevas tuleb liiga hele ja taeva ees olevad objektid liiga tumedad. ise ka jändan sellega siin - loodetavasti paar viimast nädalat - võtan rämedama objektiivi ette
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 15:35:43 vasta tsitaadiga

Loodetavasti saan ise ka varsti sellest üle, kui raha väheke juurde koguneb..
http://pildistaja.ee/foto/IMG_7459.JPG

Ja kui keegi viitsib öelda, siis mis seaded oleksid parimad siseruumidesse, kus palju suitsu (välku kasutada ei tahaks seepärast) ja suur liikumine (Romuralli Saku Suurhallis). Suht hämar ka seal..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 15:42:25 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:

Ja kui keegi viitsib öelda, siis mis seaded oleksid parimad siseruumidesse, kus palju suitsu (välku kasutada ei tahaks seepärast) ja suur liikumine (Romuralli Saku Suurhallis). Suht hämar ka seal..


Välk oleks ikka vajalik küll.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 20.03.2006 15:45:28 vasta tsitaadiga

aa. sul iso 400, sellepärast pani 1/4000. 1/1250 sobiks 100-se isoga.
noja pole seal saalis ka miskit erilist. ava viskad 5.6 või vähem (Av proge siis. "sellega kämbi kus tahad" :p) ja iso võid ka 400 peale jätta. 800 läheb meibi liiga teraliseks kätte ära. ei kujuta eriti ette mis valgus seal on

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 16:03:19 vasta tsitaadiga

Ardo, väluga näitab ta ju suitsu ära ja ongi pilt rikutud.. A eks näeb kohapeal..
Igatahes suured tänud Teile.. beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 17:20:16 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
njah. selle kitiga ongi see jama, et taevas tuleb liiga hele ja taeva ees olevad objektid liiga tumedad. ise ka jändan sellega siin - loodetavasti paar viimast nädalat - võtan rämedama objektiivi ette


selleks on välja mõeldud filtrid.

Aga katsuks nüüd ikka teemas püsida, mitte obejktiivide jms üle arutleda.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.


viimati muutis namstoop 20.03.2006 21:31:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.03.2006 19:35:59 vasta tsitaadiga

Kui ma ei eksi, siis 350D suurusega sensoriga hakkab umbes alates f/11-st difraktsioon oma negatiivset mõju avaldama, ja f/22, nagu ka toodud pildilt näha, on juba täitsa kole.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neo
HV kasutaja
neo

liitunud: 20.06.2002




sõnum 20.03.2006 21:50:03 vasta tsitaadiga

EOS 350D, alles esimesed pildid, ärge olge karmid icon_wink.gif
2006 aasta viimane talveõhtu (20.03.2006)
http://www.zone.ee/neo33/kakum%E4e%206.jpg
http://www.zone.ee/neo33/kakum%E4e%201.jpg


viimati muutis neo 20.03.2006 21:52:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 20.03.2006 21:50:40 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:

selleks on välja mõeldud filtrid.

Aga katsuks nüüd ikka teemas püsida, mitte obejktiivide jms üle arutleda.

kui ma nüüd ei eksi, siis on auto velgede jaoks kummid välja mõeldud

siin niisama igast värve, oksi jms:
http://vull.msn.ee/350d/5

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 20.03.2006 22:26:41 vasta tsitaadiga

neo kirjutas:

http://www.zone.ee/neo33/kakum%E4e%201.jpg


Väga meeldib thumbs_up.gif icon_eek.gif

Enda poolt siis ka:
http://victorio.msn.ee/S2/IMG_2061.JPG
http://victorio.msn.ee/S2/IMG_2072.JPG
http://victorio.msn.ee/S2/IMG_2081.JPG

Meeldib arhitektuuri pildistada ning tegu ikka Canon S2 IS-ga icon_smile.gif

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 22:44:16 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
namstoop kirjutas:

selleks on välja mõeldud filtrid.


kui ma nüüd ei eksi, siis on auto velgede jaoks kummid välja mõeldud



mitte et ma aru saaks mida sa sellega öelda soovid (ma loen siit ainult välja, et su auto sõidab velgede peal), aga IMO võid sa ka kõige kallima objektiivi osta ja vastu eredat taevast pildistades on su tulemus ikka umbes samasugune. Et kas taevas ülepõlenud või muud asjad liiga tumedad. Seepärast ongi välja mõeldud filtrid.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 20.03.2006 23:37:48 vasta tsitaadiga

et siis suvaline filter ette ja probleem on kadunud?

käest:
http://vull.msn.ee/350d/5/IMG_2812.jpg

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 23:55:26 vasta tsitaadiga

fotograafias ei ole midagi suvalist
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 21.03.2006 01:14:26 vasta tsitaadiga

tarantel kirjutas:
fotograafias ei ole midagi suvalist

no sellesama pärast on velgedele kummid ka välja mõeldud boxing_smiley.gif

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2006 09:26:58 vasta tsitaadiga

vull, miks sa kumme siis ei kasuta ja süüdistad velgi, et kehv sõita on?


/homme kustutan kogu selle viimase läbu ümber objektiivide ja konkreetse kaamera siit ära.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2006 09:50:53 vasta tsitaadiga

Eile õhtul lennujaamas tehtud pilt 10x optilise suurendusega läbi traataia.

Olympus c770 UZ

ISO 64
Ava 3,5
Säri 2,5sek
10x suurendus
töötlemata

http://img95.imageshack.us/img95/5277/lend20515kh.jpg

ISO 64
Ava 3,7
Säri 2,5sek
10x suurendus
töötlemata

http://img223.imageshack.us/img223/5331/lend20553qc.jpg
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 21.03.2006 15:47:59 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
vull, miks sa kumme siis ei kasuta ja süüdistad velgi, et kehv sõita on?
/homme kustutan kogu selle viimase läbu ümber objektiivide ja konkreetse kaamera siit ära.

no see kumm on samasugune üldistus kui filter.
a noh kui sa arvad, et see filtri teema mingi läbu on, siis ei pea vist imestama, et sa pole veel ühtegi konkreetset filtrit välja toonud.
samas ei näe põhjust, miks siis ise läbustama akata, kui nüüd selle ära tahad kustutada icon_neutral.gif

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2006 17:02:31 vasta tsitaadiga

Läbu hakkas üksjagu varem juba pihta, see teema pole siin mingi konkreetse kaamera, objektiivi, filtri aruteluks mõeldud.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 03:26:53 vasta tsitaadiga

Canon 350D + KIT:

"Vaade 90 m pealt":
http://ragana.sauenet.ee/gallery/mastimehad%20080.jpg
http://ragana.sauenet.ee/gallery/mastimehad%20090.jpg
http://ragana.sauenet.ee/gallery/mastimehad%20099.jpg
http://ragana.sauenet.ee/gallery/mastimehad%20120.jpg
http://ragana.sauenet.ee/gallery/mastimehad%20188.jpg
http://ragana.sauenet.ee/gallery/mastimehad%20219.jpg
http://ragana.sauenet.ee/gallery/mastimehad%20230.jpg

http://ragana.sauenet.ee/gallery/

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
757
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2005




sõnum 22.03.2006 13:35:32 vasta tsitaadiga

Panin enda mõned pildid ka üles http://pisuhand.myphotoalbum.com/view_album.php?set_albumName=album01
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 23.03.2006 13:42:47 vasta tsitaadiga

Pilte Tartust:
http://victorio.msn.ee/S2/Hiljuti/IMG_2847.JPG
http://victorio.msn.ee/S2/Hiljuti/IMG_2894.JPG
http://victorio.msn.ee/S2/Hiljuti/IMG_2895.JPG
http://victorio.msn.ee/S2/Hiljuti/IMG_2898.JPG
http://victorio.msn.ee/S2/Hiljuti/IMG_2923.JPG
http://victorio.msn.ee/S2/Hiljuti/IMG_2928.JPG
http://victorio.msn.ee/S2/Hiljuti/IMG_2966.JPG
http://victorio.msn.ee/S2/Hiljuti/IMG_2967.JPG
http://victorio.msn.ee/S2/Hiljuti/IMG_2972.JPG

Canon S2 IS thumbs_up.gif

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saarekaz
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005




sõnum 26.03.2006 12:03:34 vasta tsitaadiga

olympus c-770
sai niisama klõpsitud

http://img160.imageshack.us/my.php?image=post6yy.jpg
http://img126.imageshack.us/my.php?image=pilv4dj.jpg
http://img126.imageshack.us/my.php?image=lennuk4ao.jpg
http://img126.imageshack.us/my.php?image=mark0ei.jpg
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 11.04.2006 00:14:14 vasta tsitaadiga

Canon PowerShot A510
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.04.2006 10:41:15 vasta tsitaadiga

aCe kirjutas:
Pilte Tartust:

ei näe ju neid pilte icon_confused.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 10:42:37 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
aCe kirjutas:
Pilte Tartust:

ei näe ju neid pilte icon_confused.gif



Jah, sest need on tal juba kõik kustutatud - http://victorio.msn.ee/S2/Hiljuti/
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 17:41:47 vasta tsitaadiga

minu tehtud pilte ka siis: http://www.zone.ee/murka39/pildid/
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 12.04.2006 17:48:50 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/c765uz/uus/
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 13.04.2006 20:01:38 vasta tsitaadiga

murka390 kirjutas:
minu tehtud pilte ka siis: http://www.zone.ee/murka39/pildid/


mis kaameraga?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 13.04.2006 20:04:22 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
murka390 kirjutas:
minu tehtud pilte ka siis: http://www.zone.ee/murka39/pildid/


mis kaameraga?


Exif: Pentax *Ist DL

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2006 21:27:34 vasta tsitaadiga

Sai linde pildistatud Canon 350D'ga+KIT objektiiviga:
http://ragana.sauenet.ee/kotkad/

KIT objektiivist jääb väheseks, kas keski oskab soovitada miskit suuremat toru. Tore oleks kui see toru liiga suur ei oleks ning kannataks ikka ilma jalata pruukida.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2006 21:35:26 vasta tsitaadiga

Ivoshiee, kõige tähtsam peaks vast olema ikkagi eelarve.. Mis too Sul on?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2006 22:16:31 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Ivoshiee, kõige tähtsam peaks vast olema ikkagi eelarve.. Mis too Sul on?

Egas eelarve ei pildista. Miski 5000...8000 võiks kulutada.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2006 22:30:05 vasta tsitaadiga

Ivoshiee, aga tee mis tahad, ole nii proff kui tahad, junniga Sa pilti ei tee..

Kui linde ainult pildistad, siis sobib Sulle see: http://photopoint.ee/toode.php?id=570 Muu pildistamiseks see EI kõlba (enamus juhtudel).. Seega järgmine küsimus: mida pildistad?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2006 22:43:54 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Ivoshiee, aga tee mis tahad, ole nii proff kui tahad, junniga Sa pilti ei tee..

Kui linde ainult pildistad, siis sobib Sulle see: http://photopoint.ee/toode.php?id=570 Muu pildistamiseks see EI kõlba (enamus juhtudel).. Seega järgmine küsimus: mida pildistad?

Lisaks lindude jälitamisele kipun kõrgele ronima ning kaugele vaatama.

Midagi sellist:
http://ragana.sauenet.ee/gallery/

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2006 22:45:41 vasta tsitaadiga

Oleks mugav kui seal miski thumbnaili vaade oleks (kehtib kõigi kohta)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 13.04.2006 22:50:03 vasta tsitaadiga

http://kala.topnet.ee/filed/pildid

Kaameraks IXUS 50. Sai esimest päeva käppa harjutatud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2006 22:58:50 vasta tsitaadiga

g3n1us, ära kaameraga päris vastu ka tüki, kasuta selleks zoomi. Praegu Su "makrod" on kõik fokusseerimata.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 13.04.2006 23:06:54 vasta tsitaadiga

Ilmselt on ka väga suur osa selles minu oskuste olematuses, aga ma ei leidnud igatahes ühtegi kaugust kus oleks pildi korralikult fookusesse saanud, zoomiga või ilma. icon_sad.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2006 23:16:33 vasta tsitaadiga

zoom ja makro nüüd küll eriti kokku ei sobi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2006 23:18:47 vasta tsitaadiga

Max Powers, kuna paljud seebid ei fokusseeri piisavalt lähedalt, siis saab selle pildi zoomiga ju lähedale tuua.. Mis siin imelikku on?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2006 23:21:35 vasta tsitaadiga

Canon A95ga on sellised üritused väga koledad tulnud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2006 23:32:30 vasta tsitaadiga

Samas minu C-450'ga muud moodi ei saagi..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2006 23:44:30 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Oleks mugav kui seal miski thumbnaili vaade oleks (kehtib kõigi kohta)

Picasa ajas sõrgu vasta, aga lõpuks sain:
http://ragana.sauenet.ee/gallery/gallery/

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 14.04.2006 09:10:14 vasta tsitaadiga

Ivoshiee kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Oleks mugav kui seal miski thumbnaili vaade oleks (kehtib kõigi kohta)

Picasa ajas sõrgu vasta, aga lõpuks sain:
http://ragana.sauenet.ee/gallery/gallery/


Väga proffessionaalselt tehtud pildid, mulle väga meeldisid thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 14.04.2006 11:33:56 vasta tsitaadiga

Ivoshiee kirjutas:
Picasa ajas sõrgu vasta, aga lõpuks sain:
http://ragana.sauenet.ee/gallery/gallery/



Väga kenad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2006 12:39:10 vasta tsitaadiga

Tänud kiitjaile, ei osanudki ise neid eriti hinnata.
PS: Lisasin veel mõned pildid.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 14.04.2006 13:32:58 vasta tsitaadiga

Ivoshiee kirjutas:
Tänud kiitjaile, ei osanudki ise neid eriti hinnata.
PS: Lisasin veel mõned pildid.


Tõesti üle pika aja midagi ,mis mulle nii hinge läks.

Väga meeldis.

Picasso nr 2 icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kert1
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2006 16:05:02 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raalifriik
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2006 16:38:16 vasta tsitaadiga

Ivoshiee kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Oleks mugav kui seal miski thumbnaili vaade oleks (kehtib kõigi kohta)

Picasa ajas sõrgu vasta, aga lõpuks sain:
http://ragana.sauenet.ee/gallery/gallery/


Teie lahkel loal kasutaks mõnda pilti taustapildina! Hetkel üks mere pilt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Teie digifotokaga tehtud pildid ... mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.