|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hype
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2004
|
26.09.2005 16:47:59
Nokia 3250 |
|
|
http://www.gsmarena.com/nokia_3250-pictures-1296.php
Size Dimensions 103.8 x 50 x 19.8 mm
Weight 115 g
Display Type TFT, 256K colors
Size 176 x 208 pixels (34.8 x 41.1mm)
- Downloadable screensavers,
wallpapers
Ringtones Type Polyphonic (64 channels), MP3
Customization Download
Vibration Yes
Memory Phonebook Advanced
Call records Yes
Card slot microSD (TransFlash) (up to 1GB)
- 10 MB internal memory
Features OS Symbian OS v9.1, Series 60 rel. 3.0
GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots)
Data speed 236.8 kbps (EDGE), up to 62.4 kbps (GPRS)
Messaging SMS, MMS, EMail, Instant Messaging
Clock Yes
Alarm Yes
Infrared port No
Games Punkwigs, Snakes + downloadable
Colors Black, Green, Pink, Silver
Camera 2 MP, 1600x1200 pixels, video(QCIF)
- Bluetooth
- EDGE Class 10
- Push to Talk
- Java MIDP 2.0
- Stereo MP3/AAC player
- HTML/xHTML browser
- WAP 2.0
- Stereo FM radio
- Visual radio
- Standard 3.5 mm stereo headphones jack
- T9
- PIM functions
- Voice dial/memo
- USB port
- Pop-port interface
- Built-in handsfree
Battery Standard battery, Li-Ion 1100 mAh (BP-6M)
Stand-by Up to 245 h
Talk time Up to 3 h
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
26.09.2005 16:55:26
|
|
|
| telefonid lähevad viimasel ajal nii suureks, koledaks ja keeruliseks...
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
26.09.2005 16:55:39
|
|
|
| mp3 kuulamiseks telefon nokialt. vastus se w800 mobiilile äkki?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
26.09.2005 17:01:00
|
|
|
praegu sain ma ehmatuse osaliseks, tõsiselt ka. Võtsin eelnimetet lingi lahti, sealt paistis pilt kuni joysticku ja menüünuppudeni, võtsin siis kerimisnupust kinni ning vedasin alla... ja hea, et mul parasjagu suu mahla täis polnud, muidu kuivataksin praegu läpakat.
Huvitav asjaolu - see mudel kasutab Motoroladelt tuttavat imepisikest transflash-mälukaarti. Positiivne, ehk leiab neid kaarte siis Eesti turult rohkem.
3,5mm auk on ka tubliks omaduseks. Asine mänguasi.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
26.09.2005 20:07:04
|
|
|
Appikene, kui paks see telefon on!
Funktsioonid on muidugi head ja 3,5 mm auk on väga tore asi. Kuid sarnaselt Nokia esimesele muusikatelefonile 5510 tuleb vist sedagi kilekotis kanda. Muusikatelefonide värk...
2 MP kaamera , kuid see oleks ka palju kenamasse/praktilisemasse telefoni ära mahtunud.
Pöörlev alumine osa püüab jäljendada 6260't, mida ka pildistamiseks risti tuleb keerata. Paraku ebaõnnestunult, IMO loomulikult.
Mis teha, minule sellised kolakad ei istu. Kas on see äkki mõeldud neile, kel püksid-särgid normaalsest mitu numbrit suuremad ja taskutesse vajadusel 10 pudelit valget ära mahub?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hype
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2004
|
26.09.2005 23:16:47
|
|
|
kuidas see paks on : Size Dimensions 103.8 x 50 x 19.8 mm
enamus telefone on ikka sellest paksemad
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
27.09.2005 14:53:06
|
|
|
Ma ei saa sellel pihta miks 3230 ei võinud sellise välimusega olla
Muidu tundus uus loom igati bueno olevat.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hype
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2004
|
29.09.2005 15:51:43
|
|
|
| hind tuleb umbes 350EUR
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
29.09.2005 16:57:11
|
|
|
| Nokia kohta polegi nii kirves
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
29.09.2005 17:40:22
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| mp3 kuulamiseks telefon nokialt. vastus se w800 mobiilile äkki? |
w800 vastaseks on ikka NOKIA N91 .
3250 kohta - välimus ei meeldi, tehniliselt on muidugi heal tasemel.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
02.10.2005 17:14:59
|
|
|
| sellega ei tule mälukaarti kaasa pakendis :p
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
02.10.2005 17:18:22
|
|
|
| sumpz kirjutas: |
| sellega ei tule mälukaarti kaasa pakendis :p |
mõnes mõttes hea. saad ise valida kui suurt tahad ja ei pea maksma millegi eest mida kohe müüa soovid
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
02.10.2005 21:25:38
|
|
|
| hype kirjutas: |
kuidas see paks on : Size Dimensions 103.8 x 50 x 19.8 mm
enamus telefone on ikka sellest paksemad |
Vastupidi, enamik on hoopis õhemad. Kuigi jah, ega ta nii hull polegi.
Välimus on sellegipoolest kole.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
02.10.2005 23:07:54
|
|
|
| põhimõtteliselt smartphone kohta pole ta väga paks midagi. aga eks järgmise aasta keskel tulevad mõned mudelid mis viivad smartphone gabariidid hoopis teisele tasemele.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bmwturbo
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2004
|
02.10.2005 23:38:58
|
|
|
| ei tea mulle meeldib, kui eestisse jõuab eks siis hinna järgi vaatab kas tasub osta
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diomedes
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2005
|
02.10.2005 23:49:39
|
|
|
| tundub üsna asjalik 350 euro eest ,kui arvestada ekraani ja kaamera omadusi. tisain aga minu meelest kole.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozzipov
HV veteran

liitunud: 14.04.2004
|
28.01.2006 20:59:08
|
|
|
| Sai eile näpitud seda mudelit. Küll alles prototüüpi. Keerates käivitub vastavalt kas kaamera või muusikapleier. Navi nupp oli ebameeldivalt libe ja soft suht ebastabiilne.. jookutasin mõne minutiga paar korda kokku. Käes istub hästi, ekraan oli super, kuid ikkagi liiga suur on. Softi poole pealt veel, et telefoni väänates peaks ekraan sujuvalt ühelt pildilt teisele minema, kuid prototüüpversioonil oli väga segane pilt üleminekul.. nagu ekraan oleks p..sse läind.. 2mp kaamera on küll väga hea omadus.. Tõsine noortetelefon kui kaal ja suurus ei häiri.
|
|
| Kommentaarid: 179 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trussik
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003
|
02.04.2006 19:16:35
|
|
|
ma arvan et tegemist on väga tegija telefoniga mis on w800 peajagu üle kuna tegemist ikkagi symbian os i toetava telefoniga
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
02.04.2006 20:13:11
|
|
|
Nokial tuleb tehasest telefone välja nagu pagaripoistele kuumasid pirukaid ja saiasid
meenutab kõigerohkem 3230
järjekordne kõva pill nokialt mis annab ikka konkurentide ees kindla eelise eriti SonyEricssoni ees kes püüab Nokiaga konkureerida
sellist telefoni omaks iga kell
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel29
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2005
|
02.04.2006 21:04:23
|
|
|
| välimus on normaalne aga kõneaeg on küll kehva
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
03.04.2006 16:42:44
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| sumpz kirjutas: |
| sellega ei tule mälukaarti kaasa pakendis :p |
mõnes mõttes hea. saad ise valida kui suurt tahad ja ei pea maksma millegi eest mida kohe müüa soovid |
ajate siin kambaga inimesi segadusse. vägagi on kaart kaasas, lausa 512mb mSD
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
03.04.2006 17:06:59
|
|
|
| Millal seda telefoni eesti letil näha võib?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.04.2006 17:10:18
|
|
|
| 15>16 nädalal Emt;Elisa tõenäoliselt (98%)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
03.04.2006 20:33:15
|
|
|
| 19 aprill @ Elisa
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trussik
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003
|
11.04.2006 22:43:09
|
|
|
a see ka veel et kasutab symbian os versiooni 9.1 tähendab seda tegemist kõige uuema os iga ning programmid mis telefonil toimivad võib 2 käe näppudel üles lugeda..(nokia 6600 jne vanemate symbian osidega peaks olema mingi tuhende ringis..parandage kui eksin) aga üldiselt kui tuleviku peale mõeldes siis kindlasti see tel valida kuna targad mehed leiutavad iga päev uusi programmijupikesi või mis te arvate mu targast jutust
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
12.04.2006 06:48:13
|
|
|
| kas vanad symbiani programmid ei jookse seal? eelmiste versioonidega on küll vanemad programmid üldiselt töötanud
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trussik
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003
|
12.04.2006 07:40:14
|
|
|
väga vähesed programmid mis pidid jooksma.
kui kellelgi tõsisem huvi siis www.imserba.com/forum seal oli täpsemalt sellest teemast räägitud..
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
20.04.2006 21:43:32
|
|
|
Täna vaatasin seda EMT-s. Nii jube armas on, üllatavalt väike, aga kole paks muidugi. Välja näeb si**ks kobe ning ekraan tundus väljalülitatud asendis ka
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
20.04.2006 22:07:26
|
|
|
| trussik kirjutas: |
või mis te arvate mu targast jutust  |
suht kahtlane jutt et mängud ja proged ei tööta. ekraanisuurus on ju sama. SOS kasutab endiselt .sis laiendiga progemme. pikalt laialt oli jutt, et varsti välja tuleval SOS nokial, mudelit ei mäleta, millel on tuuka suurema resoga ekraan ( jääb ka standardiks SOS telefonidel) ja sellele pole veel progemme ja asju. Kusjuures see minu teada ongi viimane nokia, mis kasutab ära neid vanu progemme ja asju. Järgmised SOS telefonid juba uuel tasemel.
Nii et ma väga kahtlen selles, et lastakse 1 ainus mudel välja mille tarvis on special teha progemme ja asju. See võrduks samaga, kui see telefon kohe maha kanda, kuna mitte keegi(loe tarkvaratootjad) ei viitsi teha ühe telefoni jaoks hulga programme/mänge, eriti veel järjepidevalt sellele ühele telefonile uusi asju välja lasta ja mõelda.
OT:
miks HV teeb sõnale nokia automaatselt suure tähe?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
21.04.2006 00:33:31
|
|
|
| posthuman kirjutas: |
OT:
miks HV teeb sõnale Nokia automaatselt suure tähe? |
Sellepärast, et firmade nimed kirjutatakse suure tähega
EDIT: proovisin ja leidsin, et nii nokia, nokkia kui nokkija muudetakse automaatselt Nokiaks.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trussik
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2003
|
01.05.2006 10:10:20
|
|
|
posthuman, see on sinu arvamus lihtsalt..aga kui aega ja huvi on uuri natuke.. saad mu eelnevatele vastustele kinnitust a ja seda ma pole väitnud et os 9.1 on tehtud ainult selle telefoni jaoks,lihtsalt see on kõige uuem os ja hetkel ainult sellel telefonil see os.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KeN
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2005
|
27.08.2006 16:38:31
|
|
|
Endalgi huvi sellise telefoni vastu
oskab ehk keegi veel midagi rääkida sellest nokiast ?
Teab keegi, kui suur mälukaart sellega kaasa tuleb ?
Tele2-st öeldi, et mälukaarti pesa on küll olemas aga kas kaarti kaasa saab ei osatud öelda, ütles aint, et enamasti on 32 või 64mb kaart kaasas.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
30.08.2006 14:47:49
|
|
|
| 512 on kaasas
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightscrib
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
27.02.2007 19:35:42
|
|
|
Kas keegi oskab öelda kuidas saab muuta seda kuhu telefon bluetooth'iga vastu võetud failid salvestab(telefoni/mälukaardile)?
Tänan
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
28.02.2007 09:50:23
|
|
|
| lightscrib kirjutas: |
Kas keegi oskab öelda kuidas saab muuta seda kuhu telefon bluetooth'iga vastu võetud failid salvestab(telefoni/mälukaardile)?
Tänan  |
vähemalt eelnevatel symbianiga telefonidel on see sõnumi seadete all olnud
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allsight
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2004
|
01.04.2007 23:36:49
|
|
|
mul tuttaval on see ta ütles et telefonil aku vaga vastupidav
6 päeva
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grand
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2006
|
14.05.2007 15:25:07
|
|
|
| paljuga müüdaxe???
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|