|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
04.12.2005 15:57:02
|
|
|
| ma riivisin 3 labalisega natuke porgandit hiljuti (mitte nüüd, et oleks vaja olnud riivida, aga lihtsalt proovisin), a'la "söö raibe, söö!" see oli vist peale sõrme vigastamist.
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Proffessor
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2005
|
04.12.2005 18:20:36
|
|
|
üks juhtum minulgi, Sai kunagi üks ruum tehtud arvutijaox. et toas rahu ja vaikus oleks. 120x120 vent seinapeale, et väljast jahedat õhku puhux. kui seda kruvikeerajaga kinnitades(vent töötas) väike apsakas ja kruvikas labadevahele sattus. ja üks labadest suht pikax ajax silmalähedale oma "maandumisjäljed" jättis
_________________ Elu on vaatamist väärt! |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
05.12.2005 02:25:04
|
|
|
| professor kirjutas: |
üks juhtum minulgi, Sai kunagi üks ruum tehtud arvutijaox. et toas rahu ja vaikus oleks. 120x120 vent seinapeale, et väljast jahedat õhku puhux. kui seda kruvikeerajaga kinnitades(vent töötas) väike apsakas ja kruvikas labadevahele sattus. ja üks labadest suht pikax ajax silmalähedale oma "maandumisjäljed" jättis  |
Üks ruum tehtud.. Oma majas elad siis?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silver?!
HV veteran
liitunud: 26.04.2004
|
05.12.2005 14:37:51
|
|
|
..... ventilaator must ja paha röövis vaesekeselt naha.
Autor teadmata
Esitaja : Meie Mees nende miskine tore jõululaulu plaat.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Proffessor
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2005
|
06.12.2005 03:12:17
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| professor kirjutas: |
üks juhtum minulgi, Sai kunagi üks ruum tehtud arvutijaox. et toas rahu ja vaikus oleks. 120x120 vent seinapeale, et väljast jahedat õhku puhux. kui seda kruvikeerajaga kinnitades(vent töötas) väike apsakas ja kruvikas labadevahele sattus. ja üks labadest suht pikax ajax silmalähedale oma "maandumisjäljed" jättis  |
Üks ruum tehtud.. Oma majas elad siis? |
midagi sinnapoole jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
06.12.2005 03:22:16
|
|
|
mul väike õepoeg toppis sõrme 120x120 fänni vahele, mis umbkaugu 1000rpmi arendas. tulemus: üks ventika laba murdus, poiss pääses ehmatusega
kass väiksena toppis oma nina kogu aeg ühe casefänni vahele. tulemus: kassil hõredad ja lühikesed vurrud
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
06.12.2005 04:19:01
|
|
|
ma ei tea kuidas nende 120 on teil aga mul üks 60 tt vent mis muidu arendas 6,5k pööret oli ikka õudne vurrkann, sinna ei julgend küll näppu peale panna, oleks vist valus olnud, korra proovisin hariliku pliiatsiga ja lõikas nagu saag, laua ja raamatu vahel arendas mobo anduri järgi 9999pööret stabiilselt, ilmselt sinna kuhugi 10k taha, hääl oli midagi sarnast dremmelile 15k pöördega ja peale paari minutit oli asjal alt pronks puks nii tuline, et näppu vastu panna ei saanud.
nüüdseks see nii kulunud, et vaevu suudab 3k välja logistada , niipalju siis killer ventidest.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
06.12.2005 21:32:02
|
|
|
ma panin volcano 9 80x80 vendile 5300 pöörde peal näpu kogemata vahele.
Ehmatus oli ainlt õnneks.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
06.12.2005 22:08:56
|
|
|
Õnneks endal on nii palju aru peas, et oma näppe igale poole ei topi
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
07.12.2005 01:50:55
|
|
|
Panin enda arvutile casemod'i käigus ettepoole 120mm vendi, ilma grillita loomulikult Ja päris üks inimene on oma näppu sinna vahele lükanud Endal ka vahest hea madalatel pööretel varvas vastu lükata... Aga üks kord oli ikka hea: olin sõbra juures ja pidasime lanni seal, vahepeal tuli rahvast juurde ja parasjagu seletasin seal osadele, et kuda sai asi tehtud sinna ette ja siis üks tüüp kes tuppa tuli, kuulas natuke ja kohe näpuga katsuma, et mis asi seal( arvuti oli hämaras ja venti polnud näha) ja lükkas otse oma näppu vahele Võite arvata tema ehmatust ja teiste irnumist seal toas Õnneks pole keegi viga saand veel siiani, aint kergemat sorti ehmatusega kõik pääsenud ja kõik tänu kontrollerile, millega hoian pöörded maas
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
07.12.2005 08:20:24
|
|
|
| Endal kah üks 120x120 vana jurakas ja võimas vent, pärit mingi muldvana serveri toiteplokist. 5V peal saab juba väga valusa laksu sõrmedesse, rohkemate voltidega on nii jubedad pöörded juba et ei tihka mitte näppu ega midagi muud sinna sisse pista nii enda kui vendi tervise seisukohalt.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
07.12.2005 18:31:47
|
|
|
| Kammoon, et fani seisma jätta, pange näpp vastu seda fani keskmist kohta, siis ei juhtu midagi. Hoog jääb ilusasti seisma ja kuulete ära kõik. Pärast lasete lahti.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
07.12.2005 18:44:28
|
|
|
superior, ega me siis peatamise pärast näppu venti pista tavaliselt satub see sinna ikka täiesti ettekavatsematult
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
07.12.2005 19:17:04
|
|
|
Tbit, mul on samasugune vent, tõmbas näppu otsast ligi millimeetrise tüki maha
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.12.2005 19:22:15
|
|
|
| dexter666 kirjutas: |
Õnneks endal on nii palju aru peas, et oma näppe igale poole ei topi  |
kui nüüd edasi arendada, on kiviajast peale pidanud igasugu aukude sisu kuidagi j2rele kompama n2ppe on sul 10 aga mitu tilli? kurat teab mis hambad v6i muu asjandus selles 66nsuses kykitab. eks see ole kujunenud miskiks enesealalhoiulaadseks tungiks ja sellist "ahvatlevat ja saladuslikku" 66nsust n2hes siis muutub tung vastupandamatuks ja kulmineerub sellega, et instinktiivselt miljoneid aastaid vana soov kulmineerub n2pu vendivahele toppimisega..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
18.12.2005 14:42:39
|
|
|
sain ka siis eile kolmelabalisse tt polo venti (täispööretel) oma näpuga ekseldes ~1mm paksuse nahatükikese kätte.
p.s. verd ei tulnud 8)
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
18.12.2005 14:54:00
|
|
|
kes enne teema lugemist pole endal sõrme katki teinud, siis peale teema lugemist kindlasti.
tt vendi hääl on juba selline, et ei meelita oma läheduses liikuma (a'la prrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ära puutu mind! prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ei puutu! prrrrrrrrrrrrrrrrrr olen ohtlik! prrrrrrrrrrrrrrrrr ...)
lollid õpivad enda vigadest, targad teiste omadest
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Proffessor
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2005
|
21.12.2005 20:44:40
|
|
|
| zbx kirjutas: |
kes enne teema lugemist pole endal sõrme katki teinud, siis peale teema lugemist kindlasti.
tt vendi hääl on juba selline, et ei meelita oma läheduses liikuma (a'la prrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ära puutu mind! prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ei puutu! prrrrrrrrrrrrrrrrrr olen ohtlik! prrrrrrrrrrrrrrrrr ...)
lollid õpivad enda vigadest, targad teiste omadest  |
Variant 2 et mõned tahavad järgi proovida!!! paitada seda nurruvat propellerit , siis saavad ka sõna sekka öelda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
17.01.2006 18:33:19
|
|
|
Nonii, sain ka näpud 120x120 casefani vahele.:p Tahtsin peatada, ei tuld selle peale millegipärast et keskele vajutada, toppisin lambist näpu vahele ja pidama sain.:p Katki ei läind, aga valus oli. Plastikust labad ka.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
17.01.2006 21:53:08
|
|
|
Mul üks 120mm vent võtab vist näppu maha kui vahele torgata
igasugu asju olen tollega purustanud 8)
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
23.01.2006 00:49:51
|
|
|
Krt, selle teema lugedes proovisin ise igatpidi näppu vahele saada, kuidagi ei õnnestunud verd välja võluda liiga pask vent vast, mingi 3400 pööret.. olen pettunud silencer teeb ka rohkem valu !
_________________ Kogun protsessoreid  |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
23.01.2006 18:35:03
|
|
|
| m2ger kirjutas: |
Krt, selle teema lugedes proovisin ise igatpidi näppu vahele saada, kuidagi ei õnnestunud verd välja võluda liiga pask vent vast, mingi 3400 pööret.. olen pettunud silencer teeb ka rohkem valu ! |
Pole hullu, kontakteeru mõne siin teemas sõna võtnud kasutajaga ja mõne õlle eest saad kindlasti kellegi koju, kus näpud veriseks saad.
BTW, noaga võid ka lõigata, kui vendiga jamada ei viitsi.
Mõni sado-masoga tegeleja võib siit teemast inspiratsiooni saada!
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
23.01.2006 20:46:12
|
|
|
Teritage vendika labad ära, hakib paremini
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silver?!
HV veteran
liitunud: 26.04.2004
|
23.01.2006 20:48:10
|
|
|
| Vanadel hakklihamasinatel olid sellised ilusad väiksed ja hästi teravad terad. Proovige neid labade asemele panna.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
23.01.2006 21:52:32
|
|
|
| võib ka iletid labade külge liimida (ei soovita) siis saab päris puhta töö teha.
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
30.01.2006 14:52:37
|
|
|
Tehke siit split ja uus teema: "Kuidas näppe veriseks saada", kasulike näpunäidete foorumisse.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rimm
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2002
|
30.01.2006 16:13:50
|
|
|
Kasutasin 120x120 Titan coolerit juustuvorsti viilutamiseks, head õhukesed said küll ...
viimati muutis Rimm 30.01.2006 16:21:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
30.01.2006 16:17:09
|
|
|
| Rimm kirjutas: |
Kasutasin 120x120 Titan coolerit juustu vorsti viilutamiseks, head õhukesed said küll ...  |
Ette küll ei suuda kujutada, silme ette tekib rohkem hakkliha pilt, aga v-b tõesti
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rimm
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2002
|
31.01.2006 10:57:46
|
|
|
Proovisin leiba ja juustu ka lõigata aga pärast oli leivapuru ja juustu tükke pool lage ja seinad täis
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
31.01.2006 12:29:31
|
|
|
No mida kõike ei proovita nendega lõigata, silmamunad lähevad naerust märjaks juba 8)
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rimm
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2002
|
31.01.2006 14:11:13
|
|
|
Ja siis veel ühekorra üritasin Karlssonit mängida - võtsin 8 x 120 mm fani, kinnitasin need dressipluusi seljapoolse külje peale, 10 lapikut patareid ühendasin ventikatega ja vuristasin naabri akna taga ringi
Küll ta alles kiljus!
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
31.01.2006 19:09:12
|
|
|
| Rimm kirjutas: |
Ja siis veel ühekorra üritasin Karlssonit mängida - võtsin 8 x 120 mm fani, kinnitasin need dressipluusi seljapoolse külje peale, 10 lapikut patareid ühendasin ventikatega ja vuristasin naabri akna taga ringi
Küll ta alles kiljus!  |
ei usu
Edit:Kuna siin palju vendika näppijaid siis võiks keegi ka alljärgnevaga inimkatseid teha 8)
http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=FD1860A2HBL
viimati muutis madmel 31.01.2006 19:27:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
31.01.2006 19:11:30
|
|
|
| IRW. Kellelgi on aega liiga palju.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
31.01.2006 19:47:26
|
|
|
"Texase ventilaatorimõrvad", 2006
rezishöör HVDirectors Inc
osades Tanel, Nevermind, madmel, etsike, raid0 jpm.
alla 18 aasta vanustele keelatud.
räägib ühe HV kasutaja hulluksminemisest,
peale mida ta võtab oma 8000RPM 12cm vendi,
topib suure toite taha ja lähem linna peale
inimesi tükeldama.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paaver
HV veteran
liitunud: 07.06.2005
|
31.01.2006 19:51:05
|
|
|
| võiks olla juba siis mingid rapla ventilaatori mõrvad
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
31.01.2006 20:10:47
|
|
|
1,6KG kaalub see jurakas juu
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
31.01.2006 20:23:16
|
|
|
| sbtainas kirjutas: |
1,6KG kaalub see jurakas juu  |
Oli üks selline mul, müüsin ära, ega selline arvuti jaoks nagunii mõeldud pole, iseenesest hääl vali polegi aga õhu "mühin" on ikka päris tõsine, seda küll näpuga mitte peatada ei tahtnud, töö ajal kätte võttas tahtis õige ettevaatliku käsitsemist.
Muidu üks 120x120mm hävitaja seisab riiulis, selle puhul tegemist serveri toitekast välja rapitud isendiga, kah päris karm asi, kaamera kah olemas, kange tahtmine midagi ära peenestada.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
31.01.2006 20:28:34
|
|
|
-Edit. pilt on post allpool
viimati muutis dexter666 03.04.2006 18:56:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
31.01.2006 20:29:16
|
|
|
aga sa demonstreeri meile kuda porgandit( või midagi pehmemeat)peenestada 8)
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
31.01.2006 20:29:29
|
|
|
Mis te nende 120x120mm ventilaatoritega jamate, sõber modis vana piimajahutuse ventilaatori korpusele ette
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rimm
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2002
|
01.02.2006 09:57:39
|
|
|
Kas see Maiu Piimaauto puhub või imeb? Vaat kui unise peaga varbad sinna vahele topid, siis puhudes sülitab ventikas varbad välja - kui imeb, siis võid emaplaadi ära lühistada ja kahju palju kui arvuti tuksis aga varbad saab tagasi õmmelda
_________________ Kribin-krabin |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
03.04.2006 18:43:08
|
|
|
Endal kodus Tt spark7+, mõtlesin et vaatab kuidas tükeldab, esialgu pöörasin pöörded maha 1500rpm peale ja lähendasin sõrme labadele (järsku ikka et efekt oleks )õde vana loll mõtles et teeb nalja, keeras pöörded järsku max peale (6600rpm) tulemuseks mul mähistes sõrm ja pool küünt murdunud
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
03.04.2006 18:51:23
|
|
|
ise vente nagu ei näpi, kuid sõber küll ükskord küsis, et miks vent ei tööta ning toppis näpu sinna labade vahele. vot siis oli kiire reaktsioon, kui käe äkki tagasi tõmbas. vent ikka töötas kuid näppudega ei juhtunud midagi
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
03.04.2006 19:02:03
|
|
|
| Rimm kirjutas: |
Kas see Maiu Piimaauto puhub või imeb? Vaat kui unise peaga varbad sinna vahele topid, siis puhudes sülitab ventikas varbad välja - kui imeb, siis võid emaplaadi ära lühistada ja kahju palju kui arvuti tuksis aga varbad saab tagasi õmmelda  |
Vot ei mäleta kas imes või puhus aga asi töötas 220v peal ja õhuvool oli võimas
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
03.04.2006 20:33:03
|
|
|
| muideks mul kodus keevituse vent. mingi 4x suurem kui 120x120 fan. + metalllabad ja parajalt rpme. võin seda teie ventilaatorimõrvade filmi laenata vms. ma ta manager 8)
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
04.04.2006 19:21:27
|
|
|
a22t, peaksid seda rohkem promoma, kindlasti leidub mõni, kes seda oma näppudega katsetada tahab.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daddario
HV kasutaja
liitunud: 08.11.2005
|
08.04.2006 09:16:00
|
|
|
Huvitav, mul on näpud igasugustesse ventidesse läinud, siiamaani pole valuski olnud...
_________________ daddario@debianx:~$ |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
08.04.2006 09:21:38
|
|
|
| daddario kirjutas: |
| Huvitav, mul on näpud igasugustesse ventidesse läinud, siiamaani pole valuski olnud... |
proovi Thermaltake 3-labalist venti @ full RPM ja siis räägid teist juttu
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daddario
HV kasutaja
liitunud: 08.11.2005
|
08.04.2006 10:39:43
|
|
|
Tuleb selline kuskilt leida siis.
_________________ daddario@debianx:~$ |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
08.04.2006 19:51:18
|
|
|
a22t, oleks isegi huvi selle ventika vastu kuumal suvepäeval aknast jahedamat õhku sisse võtma ja peale puhuma . ai fantast
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|