Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2006 12:41:18 vasta tsitaadiga

lauri23..
warlocki peetakse üheks wowi kõige mitmekülgsemaks/ huvitavamaks/ tugevaimaks klassiks. üldiselt.. duellimine on gei. rogue pole duellimise klass muide. rogue peamiseks eeliseks on stealth ja kiire damage lühikese aja jooksul (varitsemine). duellis on ju teada, et tuled ja lööd noa selga.

warlock ise on äärerult hea klass pvp jaoks. sul on võimalik põhimõtteliselt 4x enda elusid täita. 1. fear bandage 2. healthstone 3. healing potion 4. soulstone (juhul kui oled selle enda peale pannud). peaaegu iga klassi vastu on mingi taktika, millega on täiesti võimalik vaenlane maha võtta (curse of exhaustion, curse of tongues, fear, drain mana, drain health) - seega pole nii suurt eelist teistel klassidel sinu ees.. nagu näiteks roguede puhul, kes võivad olla eriti lootusetus olukorras näiteks preestritega võideldes.

warlocki roll instancites hakkab olema needmine, dot (damage over time), healthstonede jagamine, preestri/ paladini soulstonemine ja banishime (elementaalide võitlusest kõrvaldamine teatud ajaks) ja dps.

mis on warlockis veel tore
tasuta level 40 mount
kõvasti odavam EPIC mount
soovi korral on võimalik VÄGA kõrget dpsi teha

Paljude casterite miinuseks on see, et mana asab otsa ja siis on.. p. Warlocki puhul saab seda vältida, sest sul on 2 oskust, mis mana juurde annavad (life tap ja drain mana).

mis on raske
õppida klassi õigesti mängima
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slayer
HV kasutaja
slayer

liitunud: 14.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2006 13:38:22 vasta tsitaadiga

Timberg, sinu jutule lisaks, iga 10 leveli tagant saab warlock endale uue peti

imp - blood pack (lisa elud, nagu preestri buff +30staminat kogu partyle), firebolt (extra fire damage) midagi oli veel, aga ei tule meelde - peamiselt kasutatakse instances lisa buffina.
voidwalker - peksukott, hoian agro enda peal. sacrifice - kaotad vw aga saad kilbi mis absorbib teatud hulga damageit.
succubus - kasutatakse pvps, seduction - 15sec võlutud (liikumatu) vastane, aega castida midagi suurt nagu soulfire või kasutada bandage, teeb korraliku dpsi

need on põhilised, aga on veel kaks, need jätaks sulle endale välja uurida nii on natuke huvitavam icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2006 13:59:08 vasta tsitaadiga

3 asja veel tegelt icon_razz.gif
2 viimast on päris kurjad... mäletan kuidas locki viimane lvl 60 pet lasti Goldshires lahti...sel kohal mõtlesin küll et kuradi hea, et wowis verd pole icon_lol.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slayer
HV kasutaja
slayer

liitunud: 14.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2006 14:25:38 vasta tsitaadiga

felhunter on ka veel lvl 30 pet - paranoia (rogue avastamiseks hea) spell lock (caasteri õudusunenägu) ja mingi asi mis võtab attack powerit maha.

viimane on jah päris karm thumbs_up.gif
aga selle viimasega on omaette teema, skilli kirjeldus on küll karm:
Begins a ritual that sacrifices a random participant to summon a doomguard. The doomguard must be immediately enslaved or it will attack the ritual participants. Requires the caster and 4 additional party members to complete the ritual. In order to participate, all players must right-click the portal and not move until the ritual is complete.
soul stone kellelegi peale ja ohverdata see tüüp icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2006 14:48:36 vasta tsitaadiga

ei saa kindlalt kedagi ohverdada, see summon ohverdab random venna.
mis puudub infernalisse siis pole infernal essugi... XR raididel suutsid horde lockid kunagi infernali välja tuua, mis kukkus megakiiresti. 1v1 on ta ehk midagi väärt, kui lock saab oma targetit nukeda niikaua kuni see infernalit materdab...

imp on tavaliselt partides/raidides jah buffkoll, peale selle ei panda teda kunagi laskma, kuna kui juhtub et ta aggro peaks kuskilt tõmbama keset võitlust siis kaob ka see hea stam buff ära (imp sureb praktiliselt kohe mc/bwl/jne kui miski mob talle kallale läheb). seepärast on ta ka koguaeg miski nähtamatu (impi skill)
muidu Locke on end games sitaks palju vaja... eriti MC kus banishimine on üks tänuväärt töö (kindlasti ka teised instad), ja see dps mida lock suudab välja pigistada on ka märkimisväärt. enivei
ootan 1.10 patchi huviga... eriti weather efekte je uusi sete (eriti soulforge - tundub väga hea olevat, aga muidugi see raha ja grind mis sa sinna alla pead panema on jube).
guild ka meil teinud märkimisväärseid edusamme, viimase paari nädala ragna juba 3 korda maha löödud, üleeila läks terve ZG va Hexxar vms, AQ20 manis 3 esimest bossi juba farmimisel... saaks nüüd läppari korda, läheks ka tagasi raidimise juurde, vaja end ju epiixxx healing geariga varustada icon_razz.gif (ZG no DKP system peaks mulle suti geari tooma)

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slayer
HV kasutaja
slayer

liitunud: 14.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2006 15:44:21 vasta tsitaadiga

locki on vaja eriti peale garri tapmist kus tuleb 3-4 elementalit korraga peale, seal langes ennem rahvast ikka kõvasti kui tehti aoe stun aga nüüd sureb 1 pullimise peale 2-5 tegelast, sest nad teevad ikka päris julma crite - isegi olen saanud 3k dmg. meil on iga raid 2 kindlat locki kaasas mõlemad omavad felheart seti ning nemesist (rag+onyxia). deathwingis lock nagu napib ja need kes meil guildis on ei viitsi eriti MC tulla icon_sad.gif ei saa mitte inimestest aru.

ZG on "Prayer of the Primal" parim sõrmuste set mis olla saab +62 healing done 8stamina/22intellect/8spirit ja veel 6mana per 5 sec.

täna tuleb üks tõsine bwl run, üritame teist bossi maha saada. parim katse on olnud 10% aga eks paistab mis täna toob, me alles õpime icon_razz1.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 05:04:07 vasta tsitaadiga

wowi serverid on maas. wowi serverid on maas. kas tuleb 1.10 ära?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 06:58:27 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
kas tuleb 1.10 ära?


Jah, tuleb.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 29.03.2006 07:38:30 vasta tsitaadiga

Kauaks servud maas on v mis?


Nii peabki olema et Realmliste praegu ei näita ühtegi kui sisse logid ?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clone^
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 29.03.2006 07:51:18 vasta tsitaadiga

Peab jah. Serverid maas kuni 11:00 Paris Time (CEST).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 29.03.2006 08:33:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Today's maintenance will start at 04:00 CEST (GMT+2), one hour later than first announced, and will be extended beyond the usual 8 hours due to additional maintenance procedures related to patch 1.10. An early estimate is that the realms will be unavailable for approximately 12 hours, being available again around 16:00 CEST.


Edu kõikidele popipanijatele icon_lol.gif thumbs_up.gif pool päeva ootate niisama icon_lol.gifbeer_yum.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clone^
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 29.03.2006 08:35:10 vasta tsitaadiga

Poppi panen küll, kuid tegelen elektroonika alustega hetkel icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 08:58:52 vasta tsitaadiga

nu kui patch tuleb (mis kindalsti tuleb thumbs_up.gif ) siis pole küll lootust enne kella 15.00 servusid üleval näha icon_smile.gif praktika on näidanud et patchi päevadel on servud päris tükk aega maas
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coldbomb
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2006




sõnum 29.03.2006 09:29:55 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
nu kui patch tuleb (mis kindalsti tuleb thumbs_up.gif ) siis pole küll lootust enne kella 15.00 servusid üleval näha icon_smile.gif praktika on näidanud et patchi päevadel on servud päris tükk aega maas


Tavaliselt patch'i paeval on lag laes (enamasti on aga mitte iga patch'i puhul). Jargmine kolmap peale patch'i lisamist tuleb tavaliselt esimene hotfix. Kuna on ka MC/BWL/AQ40 reset siis need on ka lag central (voib oleneda servust).

slayer kirjutas:
locki on vaja eriti peale garri tapmist kus tuleb 3-4 elementalit korraga peale, seal langes enne rahvast ikka kõvasti kui tehti aoe stun aga nüüd sureb 1 pullimise peale 2-5 tegelast, sest nad teevad ikka päris julma crite - isegi olen saanud 3k dmg. meil on iga raid 2 kindlat locki kaasas mõlemad omavad felheart seti ning nemesist (rag+onyxia). deathwingis lock nagu napib ja need kes meil guildis on ei viitsi eriti MC tulla icon_sad.gif ei saa mitte inimestest aru.


Banish is the win. Warlockid banishivad 1-2 rock elementalit (ei tule nende nimed meelde) teised kasutavad focus fire kahe fire elementali peal kui need maas siis ukshaaval rock elementalid ara tappa (elimineerida) ja on need lava pack'id lihtsad (samas tuutud).

MC's on tavaliselt esi kolmikus (damage done) 2 rogue ja 1 fury warrior. Enamasti on rogue esikohal. Seega ei saa oelda, et fury warrior on parim dps. Teiste instancite puhul on raske vorrelda sest seal lihtsalt ei ole koigil vordseid voimalusi damaga tegemiseks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slayer
HV kasutaja
slayer

liitunud: 14.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 09:55:54 vasta tsitaadiga

meil omab mc's kas üks arms/fury built warrior (pvp + MC dmg gear ning selle kõige tipuks on Bonereaver's Edge) või maag (2x tier2 asja ning +dmg done varustus) ning siis rogued nende järel.

warlockist veel: banish tuleb igati kasuks garri võitluses. vaja korraga tegeleda 8 add ja garri endaga. vaja vähemalt 4 addi banish'ida, 4 ots peale teha siis garr ning siis ülejäänud 4. puhas fun on see võitlus icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 14:16:50 vasta tsitaadiga

1.10 patchi miskeid osi saab juba tõmmata. pange wow tööle ja las blizz downloader teeb oma tööd, kui lõpuks serverid üles tulevad.. siis ootamist vähem.

uurin praegu patch notesi..

Trying to spoof item links will disconnect you. (asjade shiftclickimine = disconnect?)

Reputation will no longer be gained if a pet kills a monster without aid. (nõrk)

New high-level boars now exist in the Eastern Plaguelands and have a new rank 6 version of the pet ability: Charge. (HIGH LEVEL BOARS)


direct download link 1.10 patchile
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 29.03.2006 15:27:48 vasta tsitaadiga

Lasin siis siit downloadi lingist selle patchi peal tekkisid üldse mingid teised serverid ja ma ei leia enam seda servu kus ma ise mängisin ja Kus mu char oli
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 29.03.2006 15:33:10 vasta tsitaadiga

see on sellepärast, et serverid on hoolduses seoses patchiga. vaata uuesti 17.00-18.00 kanti, siis peaks kõik üleval olema.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 29.03.2006 15:35:31 vasta tsitaadiga

No aga kus ma saan valida seda mis patchi ma tahan kuna mul on ju uusim peal :S ja seal ma ei leia seda kus mul oleks char
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 29.03.2006 15:41:32 vasta tsitaadiga

H!tman, loe rahulikult mu postitus läbi. kella 17.00-18.00 kanti on su server kindlasti üleval ning charid ilusasti sealsamas, kus varemgi!
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 15:44:12 vasta tsitaadiga

Timberg, ei. minu teada nende item linkide võltsimine mingil moel vms disconnetib su. vähemalt kunagi oli sellest pikalt juttu, vo on muudetud siis seda reeglit teiseks.,
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 29.03.2006 15:50:52 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
H!tman, loe rahulikult mu postitus läbi. kella 17.00-18.00 kanti on su server kindlasti üleval ning charid ilusasti sealsamas, kus varemgi!



Selle peale ma ütlen UPS icon_redface.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 29.03.2006 16:53:57 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Timberg, ei. minu teada nende item linkide võltsimine mingil moel vms disconnetib su. vähemalt kunagi oli sellest pikalt juttu, vo on muudetud siis seda reeglit teiseks.,

tegu oli mingi modiga, mis muutis itemlinkide nimesid (ja siis oli igalpool näha ala "chuck norris's whatever' jne. kahju, et enam teha ei saa, päris naljakad olid mõned icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 17:56:11 vasta tsitaadiga

sai proovitud x serverisse siseneda.. ca tund aega tagasi. skullcrusher vms.. oi see oli koomiline. alliance alguse ala oli täis. kõikjal käis sõda. kes ajas hunte taga, kes duellis.. kes jooksis lihtsalt ringi nagu ebard. huvitav vaatepilt muidu, lisaks veel seda, et kuna ka prantsuse serverid olid offline, siis meie prantslastest sõbrad olid general chatis spämmimisega päris ametis & üritasid tervet serverit närvi ajada. kui keegi sisse saab, siis hüpake mõnest suvalisest serverist läbi, see kaos meenutab wow eu launchi.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 29.03.2006 18:12:51 vasta tsitaadiga

Praegu ka veel sisse ei saa jääb Authentichatingut tegema :S
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otstots
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2006




sõnum 29.03.2006 18:35:02 vasta tsitaadiga

Timberg, Sorry!:)kle aga sa ise oled hord?ma ise gnome mage lvl16 tglt hordid käivad ringi!just kui ma eile Darkshires olin siis 5 suurt lvlit tulid ja tagusid maha ja üks tegi laiba cmpi nii kui ellu tagasi sain siis nottis mind yhe lakusga maha!icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 19:36:22 vasta tsitaadiga

ei ole horde. 60 nightelf rogue, 44 gnome warlock.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 21:04:15 vasta tsitaadiga

mide te vaidlete. mõlemat factionid kaklevad ühtemoodi ja gangivad ühtemoodi. ja valides ise serveri millel on punaselt PVP olete selle gankimise ja sõjaga juba ette nõustunud. muud pole, siis lvl up ja gangi ise ka. mõttetu halin ... kui ganki ei taha siis normal server ja vsjoo.


UUDIS!
wow i expansioni uus rass välja kuulutatud SIIN! icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.03.2006 21:57:28 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:



UUDIS!
wow i expansioni uus rass välja kuulutatud SIIN! icon_wink.gif


old...icon_razz.gif aga hea

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 22:37:52 vasta tsitaadiga

nuh , keegi vihma sees ka juba pladistanud on?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 09:00:24 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
mide te vaidlete. mõlemat factionid kaklevad ühtemoodi ja gangivad ühtemoodi. ja valides ise serveri millel on punaselt PVP olete selle gankimise ja sõjaga juba ette nõustunud. muud pole, siis lvl up ja gangi ise ka. mõttetu halin ... kui ganki ei taha siis normal server ja vsjoo.


UUDIS!
wow i expansioni uus rass välja kuulutatud SIIN! icon_wink.gif

väga hea kui esimest korda nägin siis sai küll südamest naerdud thumbs_up.gif

nii nüüd aga küsimus suurele ringile-> nagu ma aru olen saanud kasutavad pea 90% mängijatest lisa addone samuti ka selle foorumi kasutajad ning siit ka küsimus kuidas te peale patchi päeva oma addonid jälle normaalselt tööle saate? kas kellegi on kujunenud mingi kindel süsteem kuidas addonid valutult tööle saada ?
üldiselt ma ei salli neid patchi päevasid sest siis on ilge **** nende addonidega, pea pool õhtut kulub selle peale, et nad korralikult tööle saada icon_sad.gif ise kasutan neid tänu sellel üldiselt minimaalselt ainult CTmode ja üks või kaks oli veel mis hetkel meeles pole
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 30.03.2006 09:34:01 vasta tsitaadiga

CT raidassist 1.53
www.ctmod.net
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 30.03.2006 11:43:45 vasta tsitaadiga

vxpsv kirjutas:
CT raidassist 1.53
www.ctmod.net



Minul selle modiga ei tööta see asi näiteks et elusid ei näita näitab protsendina aga mana näitab numbriga säti kuidas tahad jääb ikka näitama protsendiga :S
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 12:32:00 vasta tsitaadiga

jep mul on sama asi aga üldiselt end instades on see % värk parem sest osad bossid teevad mingi kindla % pealt midagi nu näiteks kas või Onyxia alustab oma faase just mingite kindlate % peal
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 30.03.2006 12:39:57 vasta tsitaadiga

Pole orikas veel lvl 60 et kellegagi kaasa teda tapma minna piras sai teda kunagi 2 tapetud ilma probleemideta icon_redface.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 15:20:03 vasta tsitaadiga

ega jah, 1.10 lõi osad modid päris sassi. ise kasutan pamiselt ct raidassist, discord unit frames (näitab ilma lisaddoniteta hp ja mana enda ja party omad ka kenasti ära , nummerites), discord group buttons (saad enda ja party framede külge nuppe panna mida vajutades targetit ei vahetata nt), ja mis ei tööta on discord action bars, blizzi ui hakkas kohe pirtsutama ja keeldus koos sellega töötamast. titan bari itembonus ja durability kah ei funka korralikult. aga no anname modijatele paar päeva aega, küll nad uuendavad kenasti kõik ära 1.10 le kohaseks icon_smile.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rain01
HV kasutaja
Rain01

liitunud: 02.09.2005




sõnum 30.03.2006 17:07:49 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
... titan bari itembonus ja durability kah ei funka korralikult. aga no anname modijatele paar päeva aega, küll nad uuendavad kenasti kõik ära 1.10 le kohaseks icon_smile.gif
See oli minuarust esimene asi juba mis ma leidsin ära uuednatud eile : P
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 21:20:09 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
...ja mis ei tööta on discord action bars, blizzi ui hakkas kohe pirtsutama ja keeldus koos sellega töötamast.

Discord Bars saab korda deletides discord action bars folderist autohook.lua faili.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 01:56:05 vasta tsitaadiga

ehh, blizzil 1.10 mõnnalt buge täis.
täna mu esimene full MC run siis, sõitsime kenasti kõigest läbi kuni raggyni. teepeal probleeme ei olnud, kõik muud bossid said kenasti maha võetud.
esimesel raggy proovil lackis dpsi... ja jäigi lõppu 4% healthi kui sons of flame uuesti tulid... baah wipe. no tavai, teine proov
ja kurat kus dps oli mad, raggy saime 28% peale kui ta oma sonse hakkas kutsuma, KUID ikka miski pidi asja kihva keerama. kui sonsid emergesid, siis raggy ei submergenud (aka kui sonsid tulid siis raggy ei läinud kuhugi) vaid nukes meid kah. no kurat võtaks, blizzi bugine süsteemo keeras killi pekki.. anu vahet pole, tuleb siis homme ära lõpetada icon_razz.gif
sain oma esimese epixxu kah
http://thottbot.com/?i=37419
pole just kõige paladinilikum asi, aga arvestades seda, et raidimisel ma meleesse ei tiku ja töötan healer-buff-cleanse botina, siis on need perfecto. omavad isegi judgement leggingud solona ära icon_smile.gif
ja sain need ainult 20 DKP ehk min bidi eest, oh seda õnne icon_razz.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koromon
HV vaatleja
koromon

liitunud: 05.12.2005




sõnum 31.03.2006 02:08:19 vasta tsitaadiga

painkillah, see küll ei ole midagi uut imo, ragna on ennegi igast trikke teinud ehk siis sonnid ei spawni ja taolist
_________________
Pilvik/Pivvack
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.03.2006 09:45:57 vasta tsitaadiga

eino CTmod ja titanpanel töötavad normilt, atlas ka, aint miski FullMap mod vms oli mul, see jamas asja nii ära et ühetgi mapi ei näe enam:P Peale linna omade siis.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 31.03.2006 11:13:44 vasta tsitaadiga

mul kadus see mod ära, mis näitas, mitu energy ticki on kuni saab skilli kasutada :< maagile oli see eriti nõme. nüüd võiks järgmine kolmapäev tulla hotfix mis selle uue ja nõmeda modisüsteemi ära hävitab ja saab vanamoodi ikkagi pelada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 11:23:18 vasta tsitaadiga

Patchi päeval ei olnud midagi teha ja mindi raidima Hogerit lvl1 tegelastega ja pärast chillimine

http://www.zone.ee/n1ghty/
http://www.hyljatud.com/floppy/lagfestival/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slayer
HV kasutaja
slayer

liitunud: 14.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 12:49:16 vasta tsitaadiga

õnne painkillah
need on ühed parimad püksid healeri jaoks isegi paladinile, kasutan ka neid. ei hakka cenarioni kasutama vaid ootan kuni ragnaros on nii lahke ja dropib stormrage'i (aga see on asi mida me pole kunagi näinud dropimas). stormrage cover on aga kõigil druididel olemas - tuleb paari kaupa, varsti peab hakkama seda disenchantima icon_wink.gif

aga jah, peale patchi õhtul oli ikka päris korralik lag, ka eile käis kõik pisikese viitega - aga see on juba selgeks saanud selle aasta jooksul, et peale patchi tulevad mõned "hotfixid", mis teevad asja korda jälle. samas räägiti, et onyxia oli 10 deep breathi teinud phase2 ajal icon_confused.gif aga eks aeg näitab, kas asi läheb paremaks
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 13:13:36 vasta tsitaadiga

nu mina kuulsin midagi sellist et ony teeb nüüd deep breathe iga 15sec tagant :s , see võib ka mingi loll kuulujutt olla
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 13:32:38 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
nu mina kuulsin midagi sellist et ony teeb nüüd deep breathe iga 15sec tagant :s , see võib ka mingi loll kuulujutt olla

ei ei ei
deep breathe ainult, kui vähe dotte, voi ollakse liiga pundis koos... 100% kindel...
endast kas suts... ise möllame mc 3-4h ja ragy võtame enne sonse maha...
bwl done. nef, see värd tahab ikka enne korralikult süüa kui Ää sureb.
ise orc rogue. 450agi 812ap 36dodge 29.5crit /combat sword 20/31/0
http://www.thottbot.com/?p=Tont.Dragonmaw
lisaks.
http://www.thottbot.com/?i=40807 best off hand
http://www.thottbot.com/?i=36128
http://www.thottbot.com/?i=27150
+ 4 bf set itemit
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 31.03.2006 14:05:35 vasta tsitaadiga

Vihm pidi eht olema kuigi ma seda veel ise näinud ei ole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slayer
HV kasutaja
slayer

liitunud: 14.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 14:32:18 vasta tsitaadiga

tondu, kaua teil guild on tegutsenud? päris pikalt on tehtud selliselid asju nagu MC/Onyxia/BWL

meie alustasime MC eelmise aasta oktoobris ning sai ka hiljuti bwl proovitud. mc's läheb täitsa korralikult, rag on 23-30% vahemikus enne sons of flame'ide tulekut olenevalt grupist. mõni surm, sest vahest on rahvas liiga koos või siis ei saa laavast välja.

thottbotis olev profiil 3 kuud vana, lasen uue üles siis lingin ka. varustus on hetkel kogumisel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 18:57:46 vasta tsitaadiga

vist 100päeva mängu aega... level 60es kui me ei eksi ja terve see aeg samade inimestega.
btw konks ragy enne sonse maha saada on kõva maagi ja hunteri dps + rogue ja locki
edit:
onyxiat farmime 20-25mehega
need siis meie guildist tehtud movied
http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=16140 ragy fight (before sons)
http://files.filefront.com/Onyxia22manzip/;4762025;;/fileinfo.html ühe meie maagi alt tegi selle video
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 19:35:08 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi seda WoW (eu) 10day triali pole äraanda? (:
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.