Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash mängud märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tähtis@mi
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2005




sõnum 24.02.2006 04:28:31 vasta tsitaadiga

http://www.ferryhalim.com/orisinal/ hea flash mängude sait.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2006 15:32:42 vasta tsitaadiga

Tähtis@mi, olnud juba!
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 25.02.2006 04:32:05 vasta tsitaadiga

http://www.movieheat.com/clients/bigfishmarketing/gotti/
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2006 14:09:33 vasta tsitaadiga

punktiir, mis selle tibi seelikut ei saagi ära ajada? icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2006 14:45:13 vasta tsitaadiga

täiesti gay flash,nagu need gotti vms vennad kes endale 10 tonni meiki ja juuksegeeli peale ajavad okse
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 27.02.2006 02:12:28 vasta tsitaadiga

http://www.stupidcollege.com/Games/The-Package.swf

täitsa huvitav mäng, vajab loogilist mõtlemist, ise tegin teise korraga läbi.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 27.02.2006 02:52:10 vasta tsitaadiga

Hõljuk kirjutas:
http://www.stupidcollege.com/Games/The-Package.swf

täitsa huvitav mäng, vajab loogilist mõtlemist, ise tegin teise korraga läbi.

njaa... esimese korraga..... lülitite juures läks nati raskeks, aga lõpus sain läbi..
heh .. hea selline, avad lingi ja kohe hakakb aega jooksma.. "o shit peab ära tegema "icon_razz.gif
tegin huvi pärast teise korra kah.. viimane üleseanne on lihtsalt pinge tõstmiseks? sest vahet ju ei ole ellu jääd ikkagi, tegin 2 korda.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 27.02.2006 12:23:53 vasta tsitaadiga

aaaaaaaaaaahhhh for fck sake. 15 minutit pomm. 30 sekundit oli jäänud..sain asjale pihta. läks esimesed 2 tulukest põlema. 5 sekundit aega. üks tuluke jäänud veel. aaargghhh.. viimane tuluke läks põlema... kabooommm icon_biggrin.gif

edit: ära tegin, lõpuni. viimase juhtme lõikasin õnnepeale.. läks õieti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 27.02.2006 13:02:18 vasta tsitaadiga

IMHO oli kõigeraskem see nuppudega ülesanne seal lendasin 2 korda vastu taevast enne kui ära nägin. Lylitid oli liiga ilmne. oleks võinud positsioonid sassi ajada;)
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 15:49:37 vasta tsitaadiga

no ma ei saa aru mis ma nende nuppudega tegema pean? tiri kuhu tahad, klõpsi mida tahad, no midagi ei funka... icon_confused.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 27.02.2006 15:53:19 vasta tsitaadiga

Võtmesõnaks matemaatika icon_wink.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 15:57:22 vasta tsitaadiga

sellest ei ole mulle küll kasu...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 16:14:03 vasta tsitaadiga

Hõljuk kirjutas:
http://www.stupidcollege.com/Games/The-Package.swf

täitsa huvitav mäng, vajab loogilist mõtlemist, ise tegin teise korraga läbi.

Täiega hea värk. Endal jäi 9 minti aega ja sain tehtud. Kõige raskem oli viimane matemaatika korrutamine thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 27.02.2006 16:15:48 vasta tsitaadiga

Esimene kord ei saanud sealt numbrite juurest edasi.. Aga seematemaatika oli hea vihje. icon_smile.gif Lõpus tuleb natukene värvikoode tunda lihtsalt.. Ja kalkulaator on mul koguaeg olemas.. Ok ei räägi rohkem..
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 16:23:53 vasta tsitaadiga

meh flash kadunud,ei saagi proovida...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 16:25:56 vasta tsitaadiga

Päris hea icon_smile.gif Esimesel katsel jäin lülititega jänni, teisel katsel sai tehtud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 27.02.2006 17:20:02 vasta tsitaadiga

ei saa keypadi loogikast kudagi aru icon_neutral.gif , vihjeid anyone icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 17:31:29 vasta tsitaadiga

..::iguana::.., järjesta need teatud arvudega kasvamis järgus icon_wink.gif
näide. 3 - 9 - 15 - 21 jne

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 27.02.2006 17:38:07 vasta tsitaadiga

Igas tulbas/reas (Võibolla oli ka diagonaalis) peab numbrite summa olema sama.. Selle summa välja selgitamine jääb sinu mureks.. Kui numbrid õigesti, siis toksi see arv sisse, mis seal on ja vajuta ENTER!
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2006 19:39:49 vasta tsitaadiga

Krt firefoxiga mingi anomaalia,ütles et ei leia seda lehte.IE'ga funkas.
Päris hea igatahes,nuppude juures tekkis jah raskusi,mul oli enne õige aga kuna ta viskas küsimärke siis arvasin et tuli valesti icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wanaraisk
HV vaatleja
wanaraisk

liitunud: 14.03.2006




sõnum 21.03.2006 16:12:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Domeen

Tegin kuni GAME OVER'ini! suht norm oli! lõpus läks igavaks, kui pallikesed hakkasid minema aga sul on õigus! SEE ON HEA AJAVIIDE!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 22.03.2006 12:41:59 vasta tsitaadiga

see pommi värk oli küll lahe icon_razz.gif
tegin esimese korraga läbi
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 29.03.2006 10:13:34 vasta tsitaadiga

http://www.foon.co.uk/farcade/hapland3/ seda siin vist ei olnud. veel
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 29.03.2006 13:50:10 vasta tsitaadiga

Harley kirjutas:
http://www.foon.co.uk/farcade/hapland3/ seda siin vist ei olnud. veel


nii raskeid mänge peaks olema keelatud teha. võivad põhjustada ajuvigastusi.

ma üritasin rohkem kui tund aega seal midagi leiutada... ei saand hakkama icon_redface.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 29.03.2006 14:08:00 vasta tsitaadiga

clm kirjutas:
Harley kirjutas:
http://www.foon.co.uk/farcade/hapland3/ seda siin vist ei olnud. veel


nii raskeid mänge peaks olema keelatud teha. võivad põhjustada ajuvigastusi.

ma üritasin rohkem kui tund aega seal midagi leiutada... ei saand hakkama icon_redface.gif


mis tund aega... istun juba teine paev selle taga =)) peaaegu tehtud =)))

_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 29.03.2006 21:53:58 vasta tsitaadiga

kuule teeks nii et paneks läbimängu kaa icon_smile.gif kes valmis saab... kuhugi text yles ... kes ei taha see ärgu vaadaku aga mul on vähe aega kuid hirmus uudishimu ja seega vajaks abi icon_smile.gif
_________________
FSOL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 29.03.2006 22:17:13 vasta tsitaadiga

tegin labi =))) alustada vaja porgandist. thumbs_up.gif
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zercs
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2004




sõnum 30.03.2006 19:16:04 vasta tsitaadiga

Harley kirjutas:
http://www.foon.co.uk/farcade/hapland3/ seda siin vist ei olnud. veel


mitte muffigi ei saa aru icon_lol.gif
keegi läbi ka teind?
äkki paar vihjet siis

ja vb siis eelmistele versioonidele mingeid vihjeid. (1&2)
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 30.03.2006 19:57:10 vasta tsitaadiga

zercs kirjutas:
Harley kirjutas:
http://www.foon.co.uk/farcade/hapland3/ seda siin vist ei olnud. veel


mitte muffigi ei saa aru icon_lol.gif
keegi läbi ka teind?
äkki paar vihjet siis

ja vb siis eelmistele versioonidele mingeid vihjeid. (1&2)

aitab alati guugle näiteks hapland 3 walkthrough vms.... icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 02:09:51 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
viimane üleseanne on lihtsalt pinge tõstmiseks? sest vahet ju ei ole ellu jääd ikkagi, tegin 2 korda.


bullshit

ei jää ellu kui valet juhet lõikad icon_wink.gif
juhe ei pruugi sama olla teist korda mängides, aga "õige" juhtme pead ikkagi valima ju.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 08.04.2006 10:24:09 vasta tsitaadiga

http://www.studentsurvivor.org.uk/
http://www.zapping-arena.com/juegos/flexball/
http://219.101.39.52/~nanahiro/tcb/main.html

http://media.putfile.com/spaceworms ei saa teisest levelist jagu icon_neutral.gif
http://home.cwru.edu/~jnt5/Planarity/

http://www.sinthaistudio.com/room.htm päris creepy
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 08.04.2006 16:17:34 vasta tsitaadiga

Kaheksas on impossible rsk icon_confused.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oth
HV vaatleja
oth

liitunud: 21.10.2003




sõnum 08.04.2006 22:07:46 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:

http://media.putfile.com/spaceworms ei saa teisest levelist jagu :-|


Kavaldama peab pisut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jussi3000
HV vaatleja
jussi3000

liitunud: 12.03.2006




sõnum 09.04.2006 02:35:40 vasta tsitaadiga

oth kirjutas:
punktiir kirjutas:

http://media.putfile.com/spaceworms ei saa teisest levelist jagu icon_neutral.gif


Kavaldama peab pisut.

5 level on täiesti võimatu minuarust.

tsitaat:
http://www.sinthaistudio.com/room.htm päris creepy

Mul loadib see vist mingi pool tundi :S!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oth
HV vaatleja
oth

liitunud: 21.10.2003




sõnum 09.04.2006 17:08:44 vasta tsitaadiga

jussi3000 kirjutas:
oth kirjutas:
punktiir kirjutas:

http://media.putfile.com/spaceworms ei saa teisest levelist jagu :-|


Kavaldama peab pisut.

5 level on täiesti võimatu minuarust.


Kui nõks käes, siis pole kuigi keeruline, tegin lev 6 v 7, rohkem ei viitsinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 11.04.2006 20:44:03 vasta tsitaadiga

http://www.yetisports.org/fox/index.php#
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jussi3000
HV vaatleja
jussi3000

liitunud: 12.03.2006




sõnum 12.04.2006 02:46:54 vasta tsitaadiga

Harley kirjutas:
http://www.yetisports.org/fox/index.php#

Sealt see kõige alumine osa, on kõige normim, ma ei saa aru kuidas seal mõned 611 kilo saavad, endal rekord siis sihuke:
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 03:57:25 vasta tsitaadiga

oth kirjutas:
jussi3000 kirjutas:
oth kirjutas:
punktiir kirjutas:

http://media.putfile.com/spaceworms ei saa teisest levelist jagu icon_neutral.gif


Kavaldama peab pisut.

5 level on täiesti võimatu minuarust.


Kui nõks käes, siis pole kuigi keeruline, tegin lev 6 v 7, rohkem ei viitsinud.


lvl 16, fak siis klikkasin üleval top50, mõtsin top ratingut näitab aga mingid krdi pildid hoopis ja otsast peale :S
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jansik092
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2005




sõnum 12.04.2006 17:04:47 vasta tsitaadiga

jussi3000 kirjutas:
Harley kirjutas:
http://www.yetisports.org/fox/index.php#

Sealt see kõige alumine osa, on kõige normim, ma ei saa aru kuidas seal mõned 611 kilo saavad, endal rekord siis sihuke:


see 611000 ma arvan et see cheat icon_rolleyes.gif täiesti võimatu on ju saada nii palju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 12.04.2006 18:02:29 vasta tsitaadiga

Kusjuures ei ole.. Tehke üks backflip ära, siis saate aru, millest ma räägin. icon_wink.gif
tammetõruloopimise eest sain 3994 punkti. icon_smile.gif
edit: 1336,9 sain sellel lennutamises. thumbs_up.gificon_lol.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 13.04.2006 14:12:17 vasta tsitaadiga

http://www.teagames.com/

päris asjalikud ja lõõgastavad mängud icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 16:23:53 vasta tsitaadiga

clm kirjutas:
http://www.teagames.com/

päris asjalikud ja lõõgastavad mängud icon_smile.gif


Funky Truck Arizona..palju keegi saanud on? (523 366 pts)


viimati muutis virx 15.04.2006 19:58:16, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 15.04.2006 16:38:07 vasta tsitaadiga

viis-kaks-neli-neli-üks-kaheks 524418
esimese korraga.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 18:44:28 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
viis-kaks-neli-neli-üks-kaheks 524418
esimese korraga.


eeldan lvl10?
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 15.04.2006 18:57:44 vasta tsitaadiga

Lõpuni mängisin jah.. rohkem ei tulnud ühtegi..
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 15.04.2006 19:25:52 vasta tsitaadiga

täiega lahedad mängud on seal teagmes.com's thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussi
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2006




sõnum 20.04.2006 01:10:47 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
clm kirjutas:
http://www.teagames.com/

päris asjalikud ja lõõgastavad mängud icon_smile.gif


Funky Truck Arizona..palju keegi saanud on? (523 366 pts)

Oli siis igav ja võtsin www.teagames.com 'is mõned mängud ette. Tulemused siis siin :

Ma sain seal mingi 400 000'ega, aga lõppu ei jõudnud. ( Funky Truck Arizona )

Frosty Flips'is - 311198 pt. ( http://www.teagames.com/games/frostyflips/play.php )

Skidpan Scramble - 200 pt. [Normal taseme ja kollase autoga] ( http://www.teagames.com/games/skidpan/play.php )

Loopy Hoops - 12 korvi ( http://www.teagames.com/games/hoops/play.php )

Siis sai selleks korraks kopp ette.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matux
HV kasutaja
matux

liitunud: 07.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 21:57:12 vasta tsitaadiga

No sellest "The Package" matemaatika kohast ma edasi ei saa...

Tirin juba juukseid peast. Kui nüüd kohe lolliks tõlgendatakse, siis mind kohe üldse ei huvita icon_evil.gif .


HEELP icon_biggrin.gif .

EDIT: Seda panin tähele, et seal kus on kirjas "You only have fifteen minutes", on fifteen kirjutatud roheliselt (mitte väga silmapaistev) ja ma sättisin need numbrid niimodi, et igat pidi tuli välja 15.
Kuid ikkagi tuli vastuseks WRONG - See on nagu laks näkku kohe icon_neutral.gif .

EDIT: Sain edasi icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 21.04.2006 16:52:39 vasta tsitaadiga

http://www.free-games-play.com/free-game.php?g=_x1043

Näe, kala icon_biggrin.gif

söö endast väiksemaid kalu ja kasvad suuremaks.. saad suuremaid kalu süüa.
ise sain 9204 punkti, siis söödi ära. sõber kes lingi andis mängis lõpuni.. sai üle 85K punkti. ja kalad said otsa icon_biggrin.gif

Edit: tegin nüüd ise ka lõpuni. algul vaja manööverdada üsna palju teiste vahel. lõpuks oli terve ekraan kala täis, sõi kõik ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 24.04.2006 14:34:25 vasta tsitaadiga

http://www.albinoblacksheep.com/flash/curveball.php
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash mängud mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.