Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mad BLS
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2003




sõnum 27.02.2006 16:12:54 vasta tsitaadiga

P4 550 3,4GHz @ 3,67GHz; 2048 Mb DDR2 RAM; GF 7800 GTX 497/1440 - tulemuseks 4393 punkti. Selline ta siis on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003



Online
sõnum 27.02.2006 23:50:04 vasta tsitaadiga

*AMD64 3200+@2667MHz 1.568v
*Asus A8N-E nForce4 Ultra
*Kingston 4x512MB 200MHz @ 222MHz 2.5-3-3-7 2T
*Club-3D 6800GT PCI-E 350/1000 @ 449/1242 (Zalman VF700-Cu) Külm õhk ning def volt.

3DMark06 - 3073
SM2.0 - 1349
SM3.0 - 1186
CPU - 1049

Paar suureringi küsimust kah lõppu icon_razz.gif Kas LCD monitor võib külma saada icon_neutral.gif ning kummad klokid on reaalsed, kas need mis ma panin või need mida hardware monitoring näitab Rivatuneris? Aitäh, kui keegi vastata oskab.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2006 00:05:36 vasta tsitaadiga

mul oli lcd monitor 12h -15*C käes icon_razz.gif , tuppa tõin siis hoidsin natuke jahedamas, põrandal ning natuke läks mööda, tuurid sisse icon_wink.gif ning klokid on vast need mida riva näitab
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 18:55:33 vasta tsitaadiga

[hwbot] OCUser - 2443 - A64 Winchester@2,5GHz/DDR500/GPU605/MEM1318[/hwbot]
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paulie
Kreisi kasutaja
Paulie

liitunud: 06.08.2005




sõnum 06.03.2006 11:50:02 vasta tsitaadiga

X800GTO Fireblade
610\600
1881 punkti
on normaalne?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 12:06:52 vasta tsitaadiga

Paulie kirjutas:
X800GTO Fireblade
610\600
1881 punkti
on normaalne?


oleneb ju mis taktil prose jooksis
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 06.03.2006 16:04:47 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Paulie kirjutas:
X800GTO Fireblade
610\600
1881 punkti
on normaalne?


oleneb ju mis taktil prose jooksis


2550mhz on tal oc
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 17:46:02 vasta tsitaadiga

siis küll kahtlaselt vähe punne ju icon_confused.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.03.2006 17:47:41 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
siis küll kahtlaselt vähe punne ju icon_confused.gif


Kuidas vähe? SM3 tuge pole ju, 12 piipu.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 17:53:32 vasta tsitaadiga

no ma ei tea kas 4 lisapiipu x800xt-l annab tõesti nii palju juurde, aga ma sain x800xt@575/575 3200+@2,6ghz 2,41k icon_confused.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.03.2006 18:01:19 vasta tsitaadiga

Sama kaardiga tehtud minu tulemus: http://service.futuremark.com/compare?3dm06=106959
1024 oli reso.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nurro2
HV kasutaja
nurro2

liitunud: 11.10.2005




sõnum 08.03.2006 00:35:50 vasta tsitaadiga

1746 icon_wink.gif punni masinaga, mida profiilis näha thumbs_up.gif

SM2.0 Score 677
HDR/SM3.0 Score 674
CPU Score 861
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paulie
Kreisi kasutaja
Paulie

liitunud: 06.08.2005




sõnum 08.03.2006 05:19:43 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Sama kaardiga tehtud minu tulemus: http://service.futuremark.com/compare?3dm06=106959
1024 oli reso.


No siis ei olegi 1881 tegelt ju nii hull. Mul 1280x1024 oli reso.
Võib siis need 300 lisapunni kanda madalama reso arvele ilmselt.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjank
HV vaatleja
kristjank

liitunud: 15.03.2006




sõnum 16.03.2006 20:13:24 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/orb/projectdetails.jsp?projectType=14

sai kuidagi kehvake see tulemus
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paulie
Kreisi kasutaja
Paulie

liitunud: 06.08.2005




sõnum 16.03.2006 20:35:22 vasta tsitaadiga

kristjank kirjutas:
http://service.futuremark.com/orb/projectdetails.jsp?projectType=14

sai kuidagi kehvake see tulemus


Vale link icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 17.03.2006 14:36:37 vasta tsitaadiga

A64 X2 @2.7Ghz
7800GT - 465/1215
FW 84.20

Total Score - 4447
SM2.0 Score - 1753
HDR/SM3.0 Score - 1736
CPU Score - 2002

_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2006 16:01:16 vasta tsitaadiga

Gljukats, kuis nii v2ike skoor icon_eek.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2006 16:18:12 vasta tsitaadiga

Gljukats: CPU score on suht hea icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjank
HV vaatleja
kristjank

liitunud: 15.03.2006




sõnum 17.03.2006 16:25:09 vasta tsitaadiga

AMD Athlon(tm) 64 2214 MHz
GeForce 7800 GTX 450/1197
RAM 2048 MB
ForceWare 84.20

3DMark Score 3778 icon_question.gif
SM 2.0 Score 1733 Marks
SM 3.0 Score 1737 Marks
CPU Score 874 Marks

CPU1 - Red Valley 0.275 FPS
CPU2 - Red Valley 0.445 FPS
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nurro2
HV kasutaja
nurro2

liitunud: 11.10.2005




sõnum 17.03.2006 18:15:53 vasta tsitaadiga

GPU skoor on ikka väga madal icon_exclaim.gif Isegi minul oli suurem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jan1
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 14:38:44 vasta tsitaadiga

Club3d 7800GS,cpu-532,mem-1434(jahutus stock),3DMark Score 4506;SM2.0-1989;HDR/SM3.0-2045,CPU-1124
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2006 19:24:20 vasta tsitaadiga

CPU: Intel Pentium D 820 2,8GHz 2X1MB L2 cache @ 3,5GHz / 1,5v
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 250MHz / 3-3-3-8 / 1,8v
GFX: ATi Radeon X700PRO 256MB 425/864 @ 533/1066



SM2.0 Score = 666
CPU Score = 1649

eile sai parema CPU skoori samadel kelladel icon_biggrin.gif
käib kah, X700PRO wr
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 11:53:28 vasta tsitaadiga

Pentium M 740 @2,5GHz (10x250) 1,4v
Asus P4GPL-X + Asus CT-479
2x512MB Crucial Ballistix Tracer 250mhz 2,5-2-2-5 2,8v
Sapphire X800 256MB/256BIT/12pipe @ 459/567
06 -> 1730p

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 22:02:46 vasta tsitaadiga

CPU: Intel Pentium D 820 2,8GHz 2X1MB L2 cache @ 3,5GHz / 1,5v
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 250MHz / 3-3-3-8 / 1,8v
GFX: 2 x Gigabyte X1600PRO 500/400 (CrossFire)

3DMark Score 3093
SM2 score 1194
SM3 score 1214
CPU score 1466

Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 23.03.2006 23:37:24 vasta tsitaadiga

A64 X2 @2.7Ghz
2x512 mb DDR400 @ 491 CL2.5-3-3-8
Club3D GeForce 7600GT 256 mb - 560/1380 @ 622/1556
FW 84.25

Total Score - 3657
SM2.0 Score - 1464
HDR/SM3.0 Score - 1329
CPU Score - 2000

_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...


viimati muutis Gljukats 24.03.2006 12:45:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 24.03.2006 13:16:07 vasta tsitaadiga

[hwbot] VxpsV - 7531 - Opteron 170@2,5GHz/DDR500/GPU700/MEM1750[/hwbot]

viimati muutis vxpsv 25.03.2006 11:30:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 22:34:04 vasta tsitaadiga

CPU: Intel Pentium D 820 2,8GHz 2X1MB L2 cache @ 3,5GHz / 1,5v
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 250MHz / 3-3-3-8 / 1,8v
GFX: 2 x Gigabyte X1600PRO 500/400 @ 570/460



edit:

CPU: Intel Pentium D 820 2,8GHz 2X1MB L2 cache @ 3,5GHz / 1,5v
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 250MHz / 3-3-3-8 / 1,8v
GFX: 2 x Gigabyte X1600PRO 500/400 @ 596/459

Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 25.03.2006 00:09:53 vasta tsitaadiga

Püssid need. thumbs_up.gif Ootan WR-i. icon_wink.gif Aga viska see Intel minema, see ei kõlba kuhugi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2006 10:48:32 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
Püssid need. thumbs_up.gif Ootan WR-i. icon_wink.gif Aga viska see Intel minema, see ei kõlba kuhugi. icon_lol.gif

pole nad püssid midagi icon_razz1.gif wri-i nendega ei tule juba prose ja mälu pärast ning intelit ei viska kuhugi.
hea harjutada kuni Conroe tulekuni igasuguste erinevate jurakatega.

aga jah, CrossFire töötas küll nagu unelm, kaartide gpu-d oleks kõrgemale läinud aga ainult gpu klokkimisest polnud kasu.
mem oli see mis luges ja see ei tahtnud üldse klokkuda - samas mis sellest ddr2-est ikka tahta, 900mhz on juba niigi hea
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UUS
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2003




sõnum 26.03.2006 00:13:04 vasta tsitaadiga

njah! 681 punni siis def.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 26.03.2006 10:17:53 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
pole nad püssid midagi


Ära vaidle, on küll püssid thumbs_up.gif ja wr tuleb kui selle inteli prükkarisse viskad. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2006 18:59:41 vasta tsitaadiga

P 4 3.2@4GHz, leadtek 6600 GT 612/1300 watercooled (no mods)

1819 punni


_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2006 17:40:00 vasta tsitaadiga

CPU: Intel Pentium D 920 2,8GHz 2X2MB L2 cache @ 4,0GHz / 1,425v
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 424MHz / 3-3-3-8 / 1,8v
GFX: ATi Radeon X700PRO 256MB 425/864 @ 530/1060


päris norm, prose test pea 2k

edit:


cpu testis 2k kukkus küll väga lihtsalt icon_biggrin.gif

edit2:



CPU: Intel Pentium D 920 2,8GHz 2X2MB L2 cache @ 4,41GHz / 1,45v
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 630MHz / 4-4-4-9 / 2,1v
GFX: ATi Radeon X700PRO 256MB 425/864 @ 530/1060


cpu skoor on suht norm icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
murjam
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2006 22:59:20 vasta tsitaadiga

1024x768, 580/1050 ->1831
1280x1024, 600/1100 ->1360
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 08.04.2006 23:45:42 vasta tsitaadiga

X2 3800+ 2,7ghz 1,45v , MSI 6800GS 425@530 ,1000@1300
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=234673
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2006 13:14:04 vasta tsitaadiga




nüüd üks katse veel ja kui 2k ei tule siis ffs icon_evil.gif icon_biggrin.gif




EDIT: Owned 1337 8) @2k


proovisin siis täna jälle teha ühe testi...

Suht hea icon_razz1.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2006 14:39:24 vasta tsitaadiga

Skoor selline: 3351

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=240032

Athlon 64 3000+@ 2232
Sparkle GeForce 7600GT 256MB @632/1570
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 14.04.2006 20:21:18 vasta tsitaadiga

A64 X2 @2.7Ghz
2x512 mb DDR400 @ 491 CL2.5-3-3-8
Club3D GeForce 7600GS 256 mb - 400/800 @ 468/815
FW 84.43

Total Score - 2446
SM2.0 Score - 959
HDR/SM3.0 Score - 836
CPU Score - 1996


_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 20:45:55 vasta tsitaadiga


p4 @ 4.2ghz + X1800XT 256mb @ def

krt Fortron läheb suht tuliseks icon_biggrin.gif
skoor vast suht ok
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 15:23:52 vasta tsitaadiga

CPU skoor sul vabsee normaalne icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 16:14:11 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:
CPU skoor sul vabsee normaalne icon_rolleyes.gif

dualcore ka ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 20:38:21 vasta tsitaadiga

olgu kasvõi triocore, aga skoor on norm icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 19.04.2006 20:58:26 vasta tsitaadiga

minu X2 @ 2700 1,45v teeb sama palju
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 21:25:27 vasta tsitaadiga

diisel2.0 kirjutas:
minu X2 @ 2700 1,45v teeb sama palju
ja palju sooja eraldab vs see p4 ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 21:30:08 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:

p4 @ 4.2ghz + X1800XT 256mb @ def

krt Fortron läheb suht tuliseks icon_biggrin.gif
skoor vast suht ok


24\7 sätted
http://www.zone.ee/wrc2006/1/3DMark06_X1800XT.JPG

Opteron 2900MHz
4x512Mb PC3200@ 166MHz 2,5-3-3-5
X1800XT 256Mb@def

Pole vahe pea midagi + mu windows imelikul moel võtab skoorist ca 500p 3DMark2005-s irw. Proovin teise windowsiga hiljem

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 21:38:19 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, vahe ju üle 600p ehk siis prose vahe..
mis draiverid sul? mul 6.3
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 21:48:54 vasta tsitaadiga

cat 6.4
Noo ma arvan, et mu windows hoiab asja tagasi ja asi, et mälu jookseb 166mhz peal.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 22:02:23 vasta tsitaadiga

diisel2.0 kirjutas:
minu X2 @ 2700 1,45v teeb sama palju

näita kuidas sa üle 2k cpu skoori saad 2700mhz peal, pigem on sul cpu skoor ~1950

igatahes..

p4 @ 4.4ghz + X1800XT 256mb @ 745/1790
skoor 5.4k



ja seda MAX QUALITY settingutega kuna millegi pärast ei saa 06 tray toolsist aru icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 22:24:49 vasta tsitaadiga

eh mul oli eelmine skoor max quality. Ok panen samad kellad nüüd
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 00:05:36 vasta tsitaadiga

¤ Pentium D920 @ 4.515GHz / 1.45v / Air
¤ Asus P5WD2
¤ 2 x 512mb Corsair PC8000UL "Fatbody" @ 966MHz / 4-3-3-8-4 / 2.2v
¤ HIS X1800XT 256mb 620/1500 @ 766/1836

3DMark Score 5675
screen:

lahja tänu 256mb kaardile
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.