Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 13:06:01 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif üks asi muidugi palju neist iseenesest kasu on (pealegi water flow on tänu sellele tõega takistatud), aga looks cool
ei paista küll hästi välja, aga tundub, et kasutusel on veel chipset´i plokk ka

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 22.03.2006 13:59:14 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
icon_smile.gif üks asi muidugi palju neist iseenesest kasu on (pealegi water flow on tänu sellele tõega takistatud), aga looks cool
ei paista küll hästi välja, aga tundub, et kasutusel on veel chipset´i plokk ka


ram freezerid lasevad vett l2bi palju paremini kui cpu plokk icon_wink.gif
muidugi chipset plokk on suht jama
http://www.techpowerup.com/reviews/Mips/RAMFreezer/1
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 22.03.2006 15:17:11 vasta tsitaadiga

Ma lasen ka paari päeva jooksul kastist pildi teha. thumbs_up.gif
Mul pole peaaegu üldse juhtmeid. icon_lol.gif Kuigi need juhtmed, mis toitest mobole tulevad tahaks küll ära sleevida.. Need on ikkagi väga koledalt nähtavad. :rops:

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 22.03.2006 15:55:23 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Ma lasen ka paari päeva jooksul kastist pildi teha. thumbs_up.gif
Mul pole peaaegu üldse juhtmeid. icon_lol.gif Kuigi need juhtmed, mis toitest mobole tulevad tahaks küll ära sleevida.. Need on ikkagi väga koledalt nähtavad. :rops:


mis sul käivad jutmed toites ära ? icon_question.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 22.03.2006 16:15:46 vasta tsitaadiga

Mis mõttes ära?
Mul tuleb toitest 3 "paari" juhet välja.. Üks läheb mobole.. Siis ühel on 2 molexit otsas.. HDD ja CD/DVD.. Ja siis veel üks millel on 2 molexit ja üks flopi oma.. See läheb sinna korpuse taha metalli vahele. icon_smile.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 17:07:52 vasta tsitaadiga

osadel uuematel toidetel saab juhtmeid ära võtta.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 22.03.2006 17:28:24 vasta tsitaadiga

ERROR11 kirjutas:
osadel uuematel toidetel saab juhtmeid ära võtta.

Seda tean ise ka.. Kui profiili vaadata, siis on näha et tegu on Eesti keskmise toitega. icon_lol.gif Code 400W icon_cry.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 23:14:41 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/playgirl1/veebruar_arvuti/

kõige uuemad pildid siis "kastist"
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 23:18:54 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif "kast" on norm... btw, sul asjad tolmu ei karda?
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 23:19:57 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
icon_smile.gif "kast" on norm... btw, sul asjad tolmu ei karda?

sellest hoolitseb pintsel 8)
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 23:33:36 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
Ma lasen ka paari päeva jooksul kastist pildi teha. thumbs_up.gif
Mul pole peaaegu üldse juhtmeid. icon_lol.gif Kuigi need juhtmed, mis toitest mobole tulevad tahaks küll ära sleevida.. Need on ikkagi väga koledalt nähtavad. :rops:


mis sul käivad jutmed toites ära ? icon_question.gif


Molexist käivad ka ju juhtmed eraldi välja.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 00:56:03 vasta tsitaadiga

birgit123 kirjutas:
http://www.zone.ee/playgirl1/veebruar_arvuti/

kõige uuemad pildid siis "kastist"

pildi peal tundub vidjokaart metsikult suur icon_eek.gif

a pole paha icon_razz1.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raix122
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005




sõnum 23.03.2006 00:59:41 vasta tsitaadiga

Mul on sama sharp makk icon_biggrin.gif
Sul ikka see asi töökorras? Mul töötab siiamaani väga hästi ja rõdukontserte annab päris hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 23.03.2006 01:06:00 vasta tsitaadiga

Siin siis ka pildid minu kastist.


_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 01:53:29 vasta tsitaadiga

yourfriend kirjutas:
Siin siis ka pildid minu kastist.



ilus kas aga udune pilt icon_neutral.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 23.03.2006 01:58:35 vasta tsitaadiga

Eks teen lähipäevadel uued pildid, digikas selline et käsi ei tohi väriseda icon_biggrin.gif

Aga kas jllegi on mõtet uusi teha, kes mu kasti nii väga ikka näha tahab icon_biggrin.gif ??

_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 02:00:32 vasta tsitaadiga

yourfriend kirjutas:
Eks teen lähipäevadel uued pildid, digikas selline et käsi ei tohi väriseda icon_biggrin.gif

Aga kas jllegi on mõtet uusi teha, kes mu kasti nii väga ikka näha tahab icon_biggrin.gif ??


meie affid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 23.03.2006 02:01:46 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
yourfriend kirjutas:
Eks teen lähipäevadel uued pildid, digikas selline et käsi ei tohi väriseda icon_biggrin.gif

Aga kas jllegi on mõtet uusi teha, kes mu kasti nii väga ikka näha tahab icon_biggrin.gif ??


meie affid icon_biggrin.gif


eks siis ma teen homme pilte icon_biggrin.gif, või vaatan veel kõik pildid läbi, et ehk on mõni selline mitte udune ka icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 02:07:42 vasta tsitaadiga

yourfriend kirjutas:
Eks teen lähipäevadel uued pildid, digikas selline et käsi ei tohi väriseda icon_biggrin.gif

Aga kas jllegi on mõtet uusi teha, kes mu kasti nii väga ikka näha tahab icon_biggrin.gif ??


See ei olene digikast, vaid valgusest.icon_wink.gif
Kast muidu täitsa kena. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 23.03.2006 02:11:06 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
yourfriend kirjutas:
Eks teen lähipäevadel uued pildid, digikas selline et käsi ei tohi väriseda icon_biggrin.gif

Aga kas jllegi on mõtet uusi teha, kes mu kasti nii väga ikka näha tahab icon_biggrin.gif ??


See ei olene digikast, vaid valgusest.icon_wink.gif
Kast muidu täitsa kena. thumbs_up.gif


tõesti?

no vb ka aga miks alati sellised udused tlevad kui käsi väriseb, paigal hoided head selged.

Digikaks ise Olympus C-360 ZOOM

_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 02:36:18 vasta tsitaadiga

minu juust siis icon_rolleyes.gif pimedas näeb muidugi 2x vingem välja icon_razz.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 14:45:38 vasta tsitaadiga

yourfriend, mine proovi, tee õues päikesega pilti, ei tule ju midagi nii udused. Toas hämaramas aga suht kindlalt udused, muidugi kui just statiivi ei kasuta.

Sponge Bob, juust jah icon_biggrin.gif, ise eile CSS'is kiitsid täiega kasti.icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 16:54:30 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
birgit123 kirjutas:
http://www.zone.ee/playgirl1/veebruar_arvuti/

kõige uuemad pildid siis "kastist"

pildi peal tundub vidjokaart metsikult suur icon_eek.gif

a pole paha icon_razz1.gif


sa ei ole suurt vidot näinudki kui see suur tundub icon_lol.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 17:01:18 vasta tsitaadiga

pilt on lizzalt hea nurga pealt tehtud icon_smile.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 21:35:49 vasta tsitaadiga

siin mu kast koos home made vesijahutusega. seda et pildid tulid liiga suured aint
yeah
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 21:38:06 vasta tsitaadiga

nod bad,not bad at all icon_razz1.gif

kas cpu veeplokk on ise tehtud või mingi teine variant icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2006 21:39:29 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
nod bad,not bad at all icon_razz1.gif

kas cpu veeplokk on ise tehtud või mingi teine variant icon_rolleyes.gif


ise
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 15:48:10 vasta tsitaadiga

feliks05 kirjutas:
siin mu kast koos home made vesijahutusega. seda et pildid tulid liiga suured aint
yeah


ColorsIT power.icon_razz.gif
Radikas on vägev.icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-sSs-
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 16:03:03 vasta tsitaadiga

feliks05, Täitsa ilus kast beer_yum.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 17:37:50 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
feliks05 kirjutas:
siin mu kast koos home made vesijahutusega. seda et pildid tulid liiga suured aint
yeah


ColorsIT power.icon_razz.gif
Radikas on vägev.icon_lol.gif


muud radikat garaazizt ei leidnud icon_razz1.gif aga mis sel häda? vasest ja puha icon_smile.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 17:38:38 vasta tsitaadiga

mis tempid idles ja fullis on icon_question.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 17:41:35 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
mis tempid idles ja fullis on icon_question.gif beer_yum.gif

se pole vist õige koht selleks jutuks icon_wink.gif
prose @2,6Ghz 1,6v idl 30-32, mängimise ajal max 42
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 17:43:16 vasta tsitaadiga

feliks05 kirjutas:
kutsa99 kirjutas:
mis tempid idles ja fullis on icon_question.gif beer_yum.gif

se pole vist õige koht selleks jutuks icon_wink.gif
prose @2,6Ghz 1,6v idl 30-32, mängimise ajal max 42

hmm midagi on viltu.

mul athlon64 3000+klokitud 2400mhz peale,voldid on ka 1.6 ning jahuti on venus12,temp üle 40 ei lähe lihtsalt ja idle on kusagil 27-28

pöörded miinimumi peal icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 17:46:09 vasta tsitaadiga

kui mul ennem inbox jahti oli siis oli temp mängimise ajal 46-55C icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 00:32:58 vasta tsitaadiga

Update:

http://www.zone.ee/wrc2006/1/Arvuti_Aprill/Profile.jpg
http://www.zone.ee/wrc2006/1/Arvuti_Aprill/SideView_1.jpg
http://www.zone.ee/wrc2006/1/Arvuti_Aprill/SideView_2.jpg
http://www.zone.ee/wrc2006/1/Arvuti_Aprill/Inside.jpg

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 00:35:07 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, kesse siis nii kaableid sleevib doh.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 00:37:33 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
PlatoonSgtElias, kesse siis nii kaableid sleevib doh.gif

kuldsed saluuni käed icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.04.2006 01:35:17 vasta tsitaadiga

Platoon, norm aga mis sa muutsid? icon_smile.gif Ma vahet ei näe, sleeving on nagu on. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 09:08:16 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif krt, Platoonil ka heatkiller peal... ma mõtlesin, et mul ainukesena eestis
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 14:25:44 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
PlatoonSgtElias, kesse siis nii kaableid sleevib doh.gif


Polnud õiget materjali... liiga suur oli mis oli. Ja noh uus toide tuleb nagunii icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beyond os
HV kasutaja
beyond os

liitunud: 19.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 14:50:12 vasta tsitaadiga

netiarvuti kast
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2006 15:01:35 vasta tsitaadiga

beyond os, väga suur ja informatiivne pilt peaks ütlema.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 27.04.2006 18:29:38 vasta tsitaadiga

AMD K-5 @ 102MHz, EDO RAM jne..






ülbemat soc7 jahutust ikka kellelgi pole?! 8)
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 28.04.2006 12:50:48 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
AMD K-5 @ 102MHz, EDO RAM jne..






ülbemat soc7 jahutust ikka kellelgi pole?! 8)

icon_lol.gif peaks p1 kuskilt välja kookima vee peale panema icon_lol.gif pulli pärast icon_smile.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond os
HV kasutaja
beyond os

liitunud: 19.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2006 23:50:57 vasta tsitaadiga


MiXeR kirjutas:
beyond os, väga suur ja informatiivne pilt peaks ütlema.icon_biggrin.gif

Celeron 466 @ 525 MHz
Esipaneelil olev pööratav asjandus on radiotehnika kassetika
helitugevuse regulaator(vasak, parem kanal eraldi)
üks neist muudab cpu vendi pöördeid
teine aga toiteka vendi pöördeid
PS: kas tõesti ei olnud seda kõike siis pildilt näha....
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2006 16:01:53 vasta tsitaadiga



Kuidagi tühjavõitu on. Pulli pärast sai kunagi mingi krdi sidemega sleevitud toitekaable. Prosel ja toitel nexuse vent 7v peal, zalmani videojahutus vast kõige pilkupüüdvam asi pildil.

Toetan ka igakülgselt tolmulestade arengut.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2006 17:29:48 vasta tsitaadiga

beyond os kirjutas:

MiXeR kirjutas:
beyond os, väga suur ja informatiivne pilt peaks ütlema.icon_biggrin.gif

Celeron 466 @ 525 MHz
Esipaneelil olev pööratav asjandus on radiotehnika kassetika
helitugevuse regulaator(vasak, parem kanal eraldi)
üks neist muudab cpu vendi pöördeid
teine aga toiteka vendi pöördeid
PS: kas tõesti ei olnud seda kõike siis pildilt näha....



Pidasin silmas, et pilt oleks võinud suurem olla.icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 17.05.2006 21:37:05 vasta tsitaadiga

Minu pedemajakas siis seestpoolt icon_biggrin.gif

_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 09:29:20 vasta tsitaadiga

Hakkasin oma failiserverile 200G SATAt lisama, tegin mõned pildid kahh:

1. Siia tuleb SATA


2. Pentium II passiivjahutus (tehtud Cpq Deskpro jahutuse ja tavalise Celeronijahutuse kokku kruvmides)


3. Yldplaan passiivjahutusega


4. Yldplaan


5. SATA mingis vanas flopikuudis


6. Teeme peedist pesumasinatrumli


Masin ise: Dual P2 -- 350, 1 x SCSI 9G, 1 x ATA 160G, 1 x ATA 120G, lisasin SATA 200G... hetkel on konflikt SATA ja SCSI vahel. Muidu teenib masin failiserverina.

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 10:54:34 vasta tsitaadiga

Toitekas passiivis ple ju või mis? icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.