Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 22:04:10 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
Kas silmadele pole mitte halb kui monitor on silmapiirist kõrgemal? Pead niimoodi kallakul pikka aega hoida pole kah päris mugav...vist
saad ju pead täielikult toetada. usun, et on üsna mugav. kuid eks pikaajaliselt väistab iga asend
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2006 00:15:19 vasta tsitaadiga

http://www.california-import.com/
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 09.03.2006 02:17:18 vasta tsitaadiga

http://www.angelfire.com/ultra/mchax_ju55i/

Jurandi koduka teisik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 09.03.2006 02:22:03 vasta tsitaadiga

assa nuga, see Hõljuki antud link pani silmad valutama, mis kuradi värvilahendus see selline on thumbs_down.gif Räigelt erk ja silmadele käiv. icon_rolleyes.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.03.2006 23:05:13 vasta tsitaadiga

minu arust väga armas kutse - Hi,Come here icon_smile.gif
link

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2006 23:32:30 vasta tsitaadiga

pistong kirjutas:
minu arust väga armas kutse - Hi,Come here icon_smile.gif
link


hmm..link ei tööta?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 09.03.2006 23:33:03 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
assa nuga, see Hõljuki antud link pani silmad valutama, mis kuradi värvilahendus see selline on thumbs_down.gif Räigelt erk ja silmadele käiv. icon_rolleyes.gif


yle 10 sek imina ei saand lugeda :S

_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2006 23:43:16 vasta tsitaadiga

toivoku kirjutas:
...yle 10 sek imina ei saand lugeda :S
OT: Milleks on vaja niimoodi üle pingutada? Mismoodi sa talvel päikesepaistelise ilmaga õues oled, kui lume pealt peegeldab päike silma? Päikeseprillidega? Aga kui prille pole? Paned koti pähe ja jooksed vastu puud?
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 10.03.2006 03:55:26 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
toivoku kirjutas:
...yle 10 sek imina ei saand lugeda :S
OT: Milleks on vaja niimoodi üle pingutada? Mismoodi sa talvel päikesepaistelise ilmaga õues oled, kui lume pealt peegeldab päike silma? Päikeseprillidega? Aga kui prille pole? Paned koti pähe ja jooksed vastu puud?



vaat inimene harjub kõigega, aga sellega ma ära harjuda ei tahtnud, võttis silma ikka tõmblema kyl lku ivaatasin neid värve ja yritasin miskit lugeda, alguses mõtlesin kaa,et ohh seepole midagi aga peale 10t sekki oli mul juba silmadel imelik.

_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 14:57:34 vasta tsitaadiga

peaks videode all olema, norm video
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 10.03.2006 17:49:13 vasta tsitaadiga

Järjekordne Jurand: http://www.pizzainshower.piczo.com/
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 11.03.2006 00:54:41 vasta tsitaadiga

Märgiks ühe vääraka koduka ka ära, kus omal käpp sees... www.streetrace.co.nr
Kes tahab läbu ajada või pulli teha, võib liituda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 11:41:46 vasta tsitaadiga

Hõljuk kirjutas:
moc.elgoog.www

Hiinas on muide Google valitsuse poolt blockitud, nii et nad kasutavad seda saiti selle asemel icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 11.03.2006 14:25:05 vasta tsitaadiga

ZAndlamb kirjutas:
Hõljuk kirjutas:
moc.elgoog.www

Hiinas on muide Google valitsuse poolt blockitud, nii et nad kasutavad seda saiti selle asemel icon_wink.gif


icon_eek.gif päriselt ka we.... icon_question.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 11.03.2006 15:13:59 vasta tsitaadiga

Kuskil oli veel uudis, et Google nõustus Hiina otsinguid tsenseerima, et neid üldse ära ei blokitaks.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 22:06:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
elgooG is a mirror image version of the Google search engine. The search page and all results are displayed in reverse. The site is called the "google mirror" as a parody of the term mirror in computing, which usually refers to a copy or backup of another website. The site was created by a group called All Too Flat, who put up various comedy and satire pages on their website.

New Scientist Magazine reported in December 2002 that the site had become popular in China, where the authorities had prevented locals from accessing the normal Google web site, but had not filtered elgooG. Apparently large numbers of multilingual Chinese web-surfers had mastered operating their computers in mirror image, and could use this site to get around the Chinese firewall. As the page doesn't support Chinese coding, however, such users were restricted to pages in languages that use the Latin alphabet.

Note: China no longer blocks the normal Google site.


http://en.wikipedia.org/wiki/ElgooG
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_words_blocked_by_search_engines_in_Mainland_China

Seda ma ei teadnudki et nad enam Google't ei blocki.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 12.03.2006 20:33:30 vasta tsitaadiga

http://hoti.ru/blue/051230/094937.htm
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 12.03.2006 22:05:27 vasta tsitaadiga

http://www.mathcaddy.com/windowsxpbootsonamac%21%21%21%211/
http://antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/image/0504/WaterOnMars2_gcc.jpg

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 12.03.2006 22:30:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
http://antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/image/0504/WaterOnMars2_gcc.jpg

ma ei saanud aru? icon_confused.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 22:33:44 vasta tsitaadiga

Mars on planeet.
ja sealt pole veel vett leitud.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 22:44:45 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
Mars on planeet.
ja sealt pole veel vett leitud.
arvatakse, et on
http://www.google.com/search?q=water+on+mars
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 12:20:29 vasta tsitaadiga

Volkswageni põrnikas - kiireim ja võimsaim

Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 13:01:45 vasta tsitaadiga

ja see on siis tänavatel lubatud icon_eek.gif edu tagaseisjatele, kes üles sulavad icon_neutral.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 14:37:12 vasta tsitaadiga

Aerodünaamika koha pealt ei julgeks ma seda mootrit eriti kasutada antud kere juures icon_rolleyes.gif (antitiibagi ei ole).
Eelkõige on see mootor ikkagi lendamiseks mõeldud icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 13.03.2006 14:39:55 vasta tsitaadiga

aerodünaamiliselt pole see küll ohutu, eriti veel selliste võimsuste juures. Mingi K.I.T.T.i moodi antitiivad taga, külgedek+düüsid põhjast läbi, siis vast julgeks kiirelt sõita kah icon_lol.gif Aga muidu hea sellega väliüritustele minna, grilli pole vaja sinna tassida, mootor tööle ja vardad kätte thumbs_up.gif 8)
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 13.03.2006 14:40:03 vasta tsitaadiga

Mehanikateaduste doktorikraadi omav tegelane ei jaga mõhkugi siis ? Sest just selline kodanik selle raketi ehitas. Kui mootor surub tibake allapoole, siis mis antitiiba sa ikka tahad. Pealegi vaevalt nüüd helibarjääri põrnikaga murda tahetaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 13.03.2006 14:42:38 vasta tsitaadiga

ai krt, eks ta siis nii tark ole, et teadis kuda mootor paigutada, et toereaktsioonid tasakaalus oleksid icon_rolleyes.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 13.03.2006 15:05:43 vasta tsitaadiga

Helikopteril küll sellist leeki pole turbiinidest välja tulemas näinud, mis hullem kui F16-l afterburneritega icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 19:47:28 vasta tsitaadiga

http://www.perrotfeeler.com/Vehic1.htm
Paneks joonele? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 22:24:54 vasta tsitaadiga

3.5 sekiga 621km/h 8) normaalne thumbs_up.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 23:56:19 vasta tsitaadiga

olen ise IRL-is näinud 5.42@405kmh
veel mõnda aega arvasin et see pole lihsalt võimalik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 22:15:33 vasta tsitaadiga

Üks meie HV erudeeritumaid ja tuntumaid kasutajaid Winterwind on hakanud tegelema koerakasvatusega. Seda on meeldiv kuulda.

On ka veebileht sellekohta tal juba avatud: http://www.winterwindspaniels.com/
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.03.2006 22:17:19 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
Üks meie HV erudeeritumaid ja tuntumaid kasutajaid Winterwind on hakanud tegelema koerakasvatusega. Seda on meeldiv kuulda.

On ka veebileht sellekohta tal juba avatud: http://www.winterwindspaniels.com/

minu kodukas, AHV icon_lol.gif

tegelt ei ole, aga näe mida kõike leiab... isegi koeratõug on minu järgi nime saanud icon_eek.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 01:28:56 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
isegi koeratõug on minu järgi nime saanud icon_eek.gif


Pigem ikka vastupidi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 17.03.2006 03:22:29 vasta tsitaadiga

kaebekirja generaator
http://www.pakin.org/complaint/
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 19.03.2006 14:39:15 vasta tsitaadiga

http://media.skoopy.com/misc/drunks/ icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 19.03.2006 19:13:24 vasta tsitaadiga

http://www.chm.bris.ac.uk/sillymolecules/sillymols.htm
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 17:46:15 vasta tsitaadiga

http://auto24.delfi.ee/kasutatud/auto.php?id=172854 icon_wink.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 20.03.2006 18:20:12 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
http://auto24.delfi.ee/kasutatud/auto.php?id=172854 icon_wink.gif


Hind naljakas või mis ?
Üks sõna - retro.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 18:27:25 vasta tsitaadiga

Hind on üsna reaalne. Kirjelduses ju öeldud, et 100% originaal või restaureeritud (originaaldetailidega seega). Selge on see, et sinna on kõvasti raha juba maetud.
Vaata ka üldist seisukorda (kere, sisemus) ja ma ütleks et väga-väga stiilne masin on. Tänaval tõmbab rohkemgi tähelepanu kui mingi S-klassi mersu või Porsche. Ja selge on see, et sellist autot ei osteta tööle-koju sõitmiseks.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2006 14:10:50 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
me@homeq kirjutas:
http://auto24.delfi.ee/kasutatud/auto.php?id=172854 icon_wink.gif


Hind naljakas või mis ?
Üks sõna - retro.

Tõsi, kuid lisa üks samasugune hind veel bena jaoks kuus juurde icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ilus auto, võiks endalgi olla thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2006 14:41:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuid lisa üks samasugune hind veel bena jaoks kuus juurde



Selliste autodega ei sõideta tavasõite
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2006 19:17:03 vasta tsitaadiga

Max Powers, miksmitte?
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2006 21:50:54 vasta tsitaadiga

mtimmo kirjutas:
Max Powers, miksmitte?


Pigem rohkem garaažis näitamiseks ja "lakkumiseks" ning näitustele.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2006 22:27:24 vasta tsitaadiga

ei näe põhjust miks sellega suvel mitte sõita icon_rolleyes.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 16:46:45 vasta tsitaadiga

mtimmo, eks see maitse asi.. On ju inimesi, kes ostavad omale läpaka (näiteks), aga kaasa ei julge kuhugi võtta kuna äkki midagi juhtub ja tuleb kriim peale? Klassiõde ostis kunagi uue telefoni. Kooli kaasa ei võtnud, põhjenduseks, et liiga uus asi.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 22.03.2006 17:12:31 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Tõsi, kuid lisa üks samasugune hind veel bena jaoks kuus juurde icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

On sul muidu kogemusi korras Volga kütusekuluga?

Seal ülaltoodud kuulutuses on täiesti reaalne hind, aga ostujõulisi inimesi eestis veel pole (kellel oleks finantsi, ei taha sellist autot osta, kes tahab, ei jõua). Arvatavasti seisab veel aastaid sama omaniku käes või läheb välismaale.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 17:30:27 vasta tsitaadiga

Hõljuk, ei usu. Eestis on selliseid inimesi päris mitu. Kindlasti ostaks sellise auto omale igasugu asutused, mis tegelevad näiteks pulmasõitude jms'ga. Sai siin just pakutud ühele sellisele büroole ühte Lincolni - nad olid nõus kohe asja ära ostma. Rääkisid, et selliseid sõite on palju ja et raha teeniks suht kähku tagasi.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 19:08:25 vasta tsitaadiga

aegmaha.com..

Vabandame, server panges!
Server teenusepakkujal täna probleemiderohke päev. Hommikul oli voolukatkestus, siis kadus paariks tunniks ära internetiühendus ja nüüd on pooled serverid vist linnugrippi jäänud. Loodetavasti saab täna lehe üles. Seniks aga peate mujal aja maha võtma. Mõned võimalused: 16:55 TV3 Armastuse saladus, 17:45 TV3 Vabrad ja Ilusad, 19:25 CC Plaza Brokeback Mountain ;P, 20:05 TV3 Totaalne muutumine, 21:30 CC Plazas Kuldrannake, 21:33 ETV Keno Loto ja siis magama ;P . Valitud soovitused võetud "order by rand() from superkinod.ee, kava.ee"
22.03.2006
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 01:38:51 vasta tsitaadiga

Hädas tunned sõpra Kõhu krambid icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.