Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 28.02.2006 18:18:27 vasta tsitaadiga

AMD athlon 64 3200 venice@2700mhz 1,7v originaal jahutus
MSI K8N NEO4-FI
A-Data 2*256mb pc4000 500mhz@245mhz 2,7v
Club3D Radeon x800xl 400/500
Seagate 160GB 7200,8
Asus Atlas 360w

11173 punkti icon_razz1.gif


viimati muutis mcaff 28.02.2006 18:20:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 28.02.2006 19:19:39 vasta tsitaadiga

mcaff, TÄPSELT
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pentu
HV kasutaja


liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 15:04:53 vasta tsitaadiga

x800xl AGP 440/550mhz
11470p

ega vist rohkem ei tule ka sellise masina ja kaardiga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 15:06:02 vasta tsitaadiga

pentu kirjutas:
x800xl AGP 440/550mhz
11470p

ega vist rohkem ei tule ka sellise masina ja kaardiga icon_rolleyes.gif


saab ikka..mis takti peal prose jooksis?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pentu
HV kasutaja


liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 15:08:44 vasta tsitaadiga

prose oli 3,3 ja mälud 220 mhz
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 15:11:33 vasta tsitaadiga

aga kaart peaks ju ~500/600 tegema? ja prose lükka 3,6 peale vähemalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 04.03.2006 15:43:14 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
aga kaart peaks ju ~500/600 tegema? ja prose lükka 3,6 peale vähemalt icon_wink.gif

X800Xl läheb väga vähestel isegi vmodiga nii kõrgele icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 16:13:20 vasta tsitaadiga

[hwbot] OCUser - 14775 - A64 Wincester@2,6GHz/DDR520@2,5-2-2-5-1T/GPU 605, MEM 1318[/hwbot]

15k ei saagi selle konfiga kätte... icon_cry.gif

_________________
!!


viimati muutis renx09 05.03.2006 18:06:03, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 05.03.2006 16:17:22 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4658820

14819p

pole veel volti näppinud, aga kohe kui vee kätte saan ... 8)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 10.03.2006 00:05:00 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4669001 sai kah nüüd vähe testitud
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 00:07:29 vasta tsitaadiga

joss765, mis core takt oli?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 10.03.2006 00:57:25 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
joss765, mis core takt oli?
mida täpselt mõtled "video" ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 04:46:40 vasta tsitaadiga

video ikka..mem oli 1154?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 10.03.2006 16:45:02 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
video ikka..mem oli 1154?

video oli 594 mhz ja mem 1154mhz


http://service.futuremark.com/compare?2k3=4670214 uus score 9334
core clock 600mhz
memory clock 1155mhz
cpu 2800mhz
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 17:09:43 vasta tsitaadiga

600mhz on päris norm..mis jahutus peal?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 10.03.2006 17:16:47 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
600mhz on päris norm..mis jahutus peal?

Zalmantech VF700-Cu
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 01:32:45 vasta tsitaadiga

joss765 kirjutas:
ceemic kirjutas:
video ikka..mem oli 1154?

video oli 594 mhz ja mem 1154mhz


http://service.futuremark.com/compare?2k3=4670214 uus score 9334
core clock 600mhz
memory clock 1155mhz
cpu 2800mhz

pantium kooleb ikka rämedalt.
minu stock jahutusega 600 core ja 1150 mem + 25xx a64 saab 9.8k
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 19:22:50 vasta tsitaadiga

Pentium M 740 @2,43GHz (11x221)
Mem 221mhz 2-3-2-6
Sapphire X800 256MB/256BIT/12pipe @ 420/550
03 -> 11097p
EDIT:
Pentium M 740 @2,5GHz (10x250)
Mem 250mhz 2,5-2-2-5
Sapphire X800 256MB/256BIT/12pipe @ 420/550
03 -> 11244p

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wonder
HV vaatleja
wonder

liitunud: 27.02.2005




sõnum 14.03.2006 16:16:04 vasta tsitaadiga

link :: http://service.futuremark.com/orb/projectdetails.jsp?projectType=10

6034

_________________
dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 18:00:14 vasta tsitaadiga

wonder, see on vale link icon_wink.gif sa pead compare urli andma icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 14.03.2006 18:03:01 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif krt kui ma ei eksi oli see minuarvuti test icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 18:41:39 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
icon_biggrin.gif krt kui ma ei eksi oli see minuarvuti test icon_rolleyes.gif


see on sisselogija test icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 14.03.2006 19:02:53 vasta tsitaadiga

uus score siis http://i37.photobucket.com/albums/e64/joosep/3dmark03newscore.jpg
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wonder
HV vaatleja
wonder

liitunud: 27.02.2005




sõnum 14.03.2006 21:12:13 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
wonder, see on vale link icon_wink.gif sa pead compare urli andma icon_exclaim.gif



aaga mix vale sealt nääb ka ju palju score oli..


mis vahe on Geforce 6600 GT-l ja Geforce 6600 NX-l???

_________________
dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 23:17:36 vasta tsitaadiga

wonder kirjutas:
ceemic kirjutas:
wonder, see on vale link icon_wink.gif sa pead compare urli andma icon_exclaim.gif



aaga mix vale sealt nääb ka ju palju score oli..


mis vahe on Geforce 6600 GT-l ja Geforce 6600 NX-l???


igaüks näeb seal enda skoori, kui tal on seal skoor ja on sisse logitud
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jan1
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 14:43:49 vasta tsitaadiga

15767
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Undead10
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005




sõnum 19.03.2006 13:23:44 vasta tsitaadiga

Arvuti profiili all.

Punne: 7288
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 19.03.2006 22:01:11 vasta tsitaadiga

Athlon64 3000+2.0GHz(754), 512mb ddr, x1600pro pci-e.
Punkte tuli siis stockilt 6865

Võrdlen siin ühe teise masinaga: amd xp 2200Mhz ja 5900Ultra ja saab kusagil 6100 punkti, kui sammas on sellised näitajad palju paremad nagu:
FillRate(Singel-texturing)x1600pro-1078 ja 5900ultra-1517
FillRate(Multi-texturing)x1600pro-1948 ja 5900ultra-3521

Mõlemal kaardil siis 256mb mälu aga x1600 on 128bitine kui 5900ultral on256bitine, et küsimus siis kas see ongi põhjus??
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 21:35:04 vasta tsitaadiga

Suht õnnetu skoor sul. Arvan,et miski pidurdab ,sest isegi põlvkond vanem 6600GT saab umbes 3000 punkti rohkem...
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 20.03.2006 21:40:37 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Suht õnnetu skoor sul. Arvan,et miski pidurdab ,sest isegi põlvkond vanem 6600GT saab umbes 3000 punkti rohkem...

X1600 Pro oma 128-bit DDR või DDR2'ga pidurdab üsna edukalt icon_rolleyes.gif
Stockis saab 6600GT ~9100 taolise kellamata masinaga vast.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 21:50:12 vasta tsitaadiga

Nojah ,aga ikkagi raske uskuda ,et vahe on nii suur kuna 6600GT ka 128bit ja 128mb.
Midagi peab pidurdama kui isegi 2 põlvkonda vana kaart omab uusima mid-end kaarti ära icon_biggrin.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 23:03:52 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Stockis saab 6600GT ~9100 taolise kellamata masinaga vast.

irwingdale oled? icon_lol.gif s754 ja 2ghz prosega saab 9.1k? saab ta jah, sajaga saab icon_lol.gif

ja X1600 on 4 piibuga kaart, tahaks näha milline nv 4 toruline sellele vastu saab
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 23:12:43 vasta tsitaadiga

x1600 ei ole 4 piibuga vaid mingi Ati täielik läbikukkumine mingite TMU või mis iganes unitite eemaldamisega, pixel shader uniteid on tal ikka... 12! Kusjuures x1800 oma 16 pipe isenditega omavad kõik ka 16 TMU-d. See ongi see konks miks see x1600 seeria nii sitanikerdis on. Ma arvan, et mingi Radeon 9800XT 256mb mäluga omab ära selle icon_lol.gif Jah, x1600pro liigub ka AGP-le niiet täiesti võrreldavad.

ja praegu peetakse x1600 midrange Ati seeria kaardiks.... lubage naerda icon_biggrin.gif Atil ei olegi korralikku midrange mis pakuks hinna ja kiiruse poolest vastast 6600GT-le, 7600GT-le ja 6800GS-ile.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 20.03.2006 23:30:53 vasta tsitaadiga

ati oli langetanud x1600pro hinna 100$ peale ja selle raha eest pidi olema parim mis hetkel saadaval. Odavam kui 6600gt.

Ja minuteada pidi ikka olema jah 4 pipe-i reaalselt. Mingi taoline teema nagu 5900Ultral? 5900 on 4x2 ja x1600pro on 4x3


viimati muutis capricorn 20.03.2006 23:33:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 20.03.2006 23:36:52 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
TanElofJ kirjutas:
Stockis saab 6600GT ~9100 taolise kellamata masinaga vast.

irwingdale oled? icon_lol.gif s754 ja 2ghz prosega saab 9.1k? saab ta jah, sajaga saab icon_lol.gif

ja X1600 on 4 piibuga kaart, tahaks näha milline nv 4 toruline sellele vastu saab


http://service.futuremark.com/compare?2k3=4198710
icon_rolleyes.gif
Muuseas 12 pixel shaderit.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 23:43:02 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:


http://service.futuremark.com/compare?2k3=4198710
icon_rolleyes.gif
Muuseas 12 pixel shaderit.


suht unreal skoor tundub sellise konfi juures.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 20.03.2006 23:47:54 vasta tsitaadiga

Oh krt andsin tava 6600 lingi
6600GT - http://service.futuremark.com/compare?2k3=4619921
vaadake veel tiba orb'is ringi.
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4576937
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3912454
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 23:49:28 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
TanElofJ kirjutas:


http://service.futuremark.com/compare?2k3=4198710
icon_rolleyes.gif
Muuseas 12 pixel shaderit.


suht unreal skoor tundub sellise konfi juures.
miks 6600GE galaxi vist ehk 6600 näitab, ma sain sellega mingi minu masinas 10,6k icon_razz.gif mingi eriti imelik pcb jne icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 21.03.2006 00:00:26 vasta tsitaadiga

Kuidas te vahet teete missugused on sli scoorid ja mis mitte???

3dmark05 -s on need kaks kaarti, 6600gt ja x1600pro, suht võrdsed, stockis siis. põhimõtteliselt sobib se x1600pro sammase auku kus kunagi oli 9600xt, minuarust ei ole se nüüd nii suur läbikukkumine ati-le, odav valmistada ja hetkel läheb ka müügiks. Algul sain sellega 7200 punkti, aga se oli kohe peale formatit, norton võttis oma 300 punkti kindlasti ära, ja mingil määral on probleemiks kindlasti se 512 mega mälu.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2006 00:36:45 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Muuseas 12 pixel shaderit.

ma rääkisin pipelinedest ja neid on radeonil 4
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 21.03.2006 00:43:43 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
TanElofJ kirjutas:
Muuseas 12 pixel shaderit.

ma rääkisin pipelinedest ja neid on radeonil 4

Jep ning muuseas 12 pixel shaderit.
(see oli mõeldud küll täpsustuseks sellele :
tsitaat:
Ja minuteada pidi ikka olema jah 4 pipe-i reaalselt. Mingi taoline teema nagu 5900Ultral? 5900 on 4x2 ja x1600pro on 4x3

)

Ent kardetavasti on enamusele inimestele GPU arhitektuurilised omaäpärad üsna savi ning loeb pigem kiirus/hind.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.03.2006 00:59:54 vasta tsitaadiga

9750 minu max konfiga
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 00:35:49 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
9750 minu max konfiga


Et mida sa selle maxi all mõtled ?

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 00:39:07 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4693338

veel väike sammuke puudu 15k-st...

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 02:11:06 vasta tsitaadiga

» http://service.futuremark.com/compare?2k3=4693648 lambi run icon_rolleyes.gif
1,6v gpu 2,0ns icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.03.2006 02:50:11 vasta tsitaadiga

link ei tööta
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 11:52:37 vasta tsitaadiga

Pentium M 740 @2,5GHz (10x250) 1,4v
Asus P4GPL-X + Asus CT-479
2x512MB Crucial Ballistix Tracer 250mhz 2,5-2-2-5 2,8v
Sapphire X800 256MB/256BIT/12pipe @ 459/567
03 -> 11864p

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 14:50:06 vasta tsitaadiga

päris PÜSS on see X800gt
3dmark03@13054@ 1,67v, vddq vvdr 2,23v 2,0ns 670/655
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.03.2006 15:05:29 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
päris PÜSS on see X800gt
3dmark03@13054@ 1,67v, vddq vvdr 2,23v 2,0ns 670/655


12 piibulised omatakse lõdvalt soojaga. icon_lol.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 22.03.2006 21:19:08 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
päris PÜSS on see X800gt
3dmark03@13054@ 1,67v, vddq vvdr 2,23v 2,0ns 670/655

hakkab looma icon_smile.gif
imho on see 8 piibuliste GT-e WR icon_razz1.gif
proovi taimingutest 3lehel mem refresh rate-i juurde panna (mingi 85 näiteks) ja trfc-d maha paar sammu.
Mälud ikka paljad veel?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.