Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
madisxxx
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 19:18:28 vasta tsitaadiga

Sempron 2500+ @1600MHz (7*235)
512 MB DDR @235 MHz
HIS ATI Radeon X800pro IceQ II(256MB, 256bit) core 503 mem 452

3DMark'05 : 4991p
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 22:00:06 vasta tsitaadiga

AMD64 3200+ Venice@2.6GHz
4x512Mb PC3200 215MHz
X1900XTX default

10,899p


Päris hea mingi sitase Venice ja default kelladel videokaardi kohta icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 22:26:06 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
AMD64 3200+ Venice@2.6GHz
4x512Mb PC3200 215MHz
X1900XTX default

10,899p


Päris hea mingi sitase Venice ja default kelladel videokaardi kohta icon_biggrin.gif


Palju volte prosele andsid? Kudagi vähe nagu Venice prose kohta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2006 02:27:33 vasta tsitaadiga

CPU: Intel Pentium D 820 2,8GHz 2X1MB L2 cache @ 3,5GHz
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 250MHz / 3-3-3-8
VGA: X700PRO 425/432 @ 533/533

3dmark score 4354
käib kah nii lahjade klokkide kohta, miski kolmas tulemus maailmas X700-ga icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2006 02:53:09 vasta tsitaadiga

Winterwind, mitme kaardiga rekordit hoiad? icon_smile.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2006 09:07:16 vasta tsitaadiga

mtimmo kirjutas:
Winterwind, mitme kaardiga rekordit hoiad? icon_smile.gif

nüüdseks vist ainult X700PRO aga sellega kõik markid peale 01-e.
voodoo 4 4500-iga peaks 2k1-e wr olema

aga jah, enamus rekordeid on nüüdseks üle tehtud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
km2000
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.10.2004




sõnum 19.03.2006 20:05:17 vasta tsitaadiga

3841 punkti

6800 Nu 382/440
3000+ 2100 mhz
1 giga mälu default.

on see normaalne skoor.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 19.03.2006 22:11:29 vasta tsitaadiga

Athlon64 3000+2.0GHz(754), 512mb ddr, x1600pro pci-e.
Punkte tuli siis stockilt 4054
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
km2000
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.10.2004




sõnum 19.03.2006 22:33:08 vasta tsitaadiga

Huvitav,miks mul siis nii vähe tuli,kas asi selles,et mul veits lahjem vga
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 00:41:17 vasta tsitaadiga

natuke veel ja 7,5k kukub icon_razz.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1898201

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 11:53:09 vasta tsitaadiga

Pentium M 740 @2,5GHz (10x250) 1,4v
Asus P4GPL-X + Asus CT-479
2x512MB Crucial Ballistix Tracer 250mhz 2,5-2-2-5 2,8v
Sapphire X800 256MB/256BIT/12pipe @ 459/567
05 -> 5345p

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 21:46:43 vasta tsitaadiga

CPU: Intel Pentium D 820 2,8GHz 2X1MB L2 cache @ 3,5GHz / 1,5v
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 250MHz / 3-3-3-8 / 1,8v
GFX: 2 x Gigabyte X1600PRO 500/400 (CrossFire)

3DMark Score 6536
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1903067
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madisxxx
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 12:53:13 vasta tsitaadiga

nii, sai vähe kaarti krutitud veel ja tulemus siis selline: 5413 p

AMD Sempron 2500+ @(235*7)
512 MB DDR @235
X800 pro IceQ II 256MB 256bit @core552 mem481
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 24.03.2006 13:24:22 vasta tsitaadiga

opteron 170 @ 2500MHz
2x512 @ 250 2-3-2-6 3,3v
Asus 7900GTX 700/875
FW 84.21
[hwbot] VxpsV -11627 - Opteron 170@2,5GHz/DDR500/GPU700/MEM1750[/hwbot]
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 24.03.2006 13:52:53 vasta tsitaadiga

A64 X2 3800+ @ 2.7 GHz 1.52V
2x512 DDR400@491 PQI CL2.5-3-3-8 3.0V
FW 84.25
Club3D GeForce 7600GT 256 mb 560/1380 @ 622/1556

6690

_________________
LEGO, LEGO, LEGO ...
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 14:01:12 vasta tsitaadiga

Gljukats kirjutas:
A64 X2 3800+ @ 2.7 GHz 1.52V
2x512 DDR400@491 PQI CL2.5-3-3-8 3.0V
FW 84.25
Club3D GeForce 7600GT 256 mb 560/1380 @ 622/1556

6690


hmm..IMO suht vähe punne ju? kas siis 7600gt plokib nii palju?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 14:54:25 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Gljukats kirjutas:
A64 X2 3800+ @ 2.7 GHz 1.52V
2x512 DDR400@491 PQI CL2.5-3-3-8 3.0V
FW 84.25
Club3D GeForce 7600GT 256 mb 560/1380 @ 622/1556

6690


hmm..IMO suht vähe punne ju? kas siis 7600gt plokib nii palju?
vähe icon_rolleyes.gif 3k eest pauku kui küll ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 24.03.2006 15:13:14 vasta tsitaadiga

Sponge Bob, 3k eest saab x850xt, rohekm pauku ju
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 24.03.2006 16:06:22 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Sponge Bob, 3k eest saab x850xt, rohekm pauku ju

06-s on vähem pauku ja pealegi on x850xt on vana kui nii mõelda, sm3 puudub jne.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 16:16:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vähe 3k eest pauku kui küll ju

ma oma nigela x800xt-ga sain ka 7,13k icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 21:27:36 vasta tsitaadiga

peale selle see oli veel dualcore prosega tehtud skoor ja dual annab ikka suht normaalselt juurde 05-s icon_rolleyes.gif

edit:

eniveis, X1600PRO CF-iga lasin selle 7600GT skoori "lõtsi" üle icon_lol.gif

CPU: Intel Pentium D 820 2,8GHz 2X1MB L2 cache @ 3,5GHz / 1,5v
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 250MHz / 3-3-3-8 / 1,8v
GFX: 2 x Gigabyte X1600PRO 500/400 @ 570/400

3DMark Score 7180
link: http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1905330

käib kah, kahte kaarti on eraldi nii nummi klokkida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 21:36:38 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
peale selle see oli veel dualcore prosega tehtud skoor ja dual annab ikka suht normaalselt juurde 05-s icon_rolleyes.gif

edit:

eniveis, X1600PRO CF-iga lasin selle 7600GT skoori "lõtsi" üle icon_lol.gif

CPU: Intel Pentium D 820 2,8GHz 2X1MB L2 cache @ 3,5GHz / 1,5v
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 250MHz / 3-3-3-8 / 1,8v
GFX: 2 x Gigabyte X1600PRO 500/400 @ 570/400

3DMark Score 7180
link: http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1905330

käib kah, kahte kaarti on eraldi nii nummi klokkida icon_biggrin.gif


icon_lol.gif 70MHz aint??

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 23:42:21 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
icon_lol.gif 70MHz aint??

kuule kaardid on passiivjahutustega ja kui sa X16-st miskit tead siis mõistad, et neil on core df voltage 0.8v icon_wink.gif

edit:

CPU: Intel Pentium D 820 2,8GHz 2X1MB L2 cache @ 3,5GHz / 1,5v
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 250MHz / 3-3-3-8 / 1,8v
GFX: 2 x Gigabyte X1600PRO 500/400 @ 575/450

3DMark Score 7466
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1905401

hmm njaah, XT-dega võtaks vast orbi esimese X1600 koha maha icon_biggrin.gif

edit2:

CPU: Intel Pentium D 820 2,8GHz 2X1MB L2 cache @ 3,5GHz / 1,5v
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 250MHz / 3-3-3-8 / 1,8v
GFX: 2 x Gigabyte X1600PRO 500/400 @ 621/459

3DMark Score 7660
link: http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1905498

njaah, 3790mhz prosega sai üle 7.7k kah aga ei viitsinud netti panna.
GPU oc ei anna eriti midagi samas 10mhz mem = + ~100p

mis siis veel X1600XT-dega teeks, need defaultis ju 600/700 icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
km2000
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.10.2004




sõnum 26.03.2006 00:53:30 vasta tsitaadiga

3841 punkti

6800 Nu 382/440
3000+ 2100 mhz
1 giga mälu default.

on see normaalne skoor.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2006 10:21:34 vasta tsitaadiga

km2000 kirjutas:
3841 punkti

6800 Nu 382/440
3000+ 2100 mhz
1 giga mälu default.

on see normaalne skoor.
Üsna normaalne jah
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2006 18:54:07 vasta tsitaadiga

P 4 3.2@4 GHz, leadtek 6600 GT 612/1300 watercooled (no mods)

4436 punni


_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.03.2006 22:43:02 vasta tsitaadiga

05 = http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1919565
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zann
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.03.2006 23:26:43 vasta tsitaadiga

7558

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4710660
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 30.03.2006 23:29:46 vasta tsitaadiga

zann, vale teema.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 31.03.2006 14:09:52 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/orb/projectdetails.jsp?projectType=12&projectId=1921611
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 15:56:52 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
http://service.futuremark.com/orb/projectdetails.jsp?projectType=12&projectId=1921611
äki parandaks lingi ära?
/EDIT: nüüd on jah korras


viimati muutis Sathanas 31.03.2006 21:34:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 31.03.2006 16:10:40 vasta tsitaadiga

nüüd peaks korras olema http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1921611
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2006 17:49:50 vasta tsitaadiga

CPU: Intel Pentium D 920 2,8GHz 2X2MB L2 cache @ 4,41GHz / 1,45v
MB: Asus Socket 775 P5WD2
RAM: 4 x 512MB Kingston DDR2 PC2-3200 400MHz @ 630MHz / 4-4-4-9 / 2,1v
GFX: ATi Radeon X700PRO 256MB 425/864 @ 530/1060

3D Mark Score 4456


pmst teine tulemus maailmas X700-ga, esimene on mu 4,66k icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 08.04.2006 12:05:25 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
05 = http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1919565


Kas sellistel kelladel kannatab ka mõnda 3D mängu mängida, et ka pilt puhas oleks? Või loobib juba artifekte?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 08.04.2006 20:50:55 vasta tsitaadiga

6600 gt agp stock kelladel sai 3100p midagi ja 564/1012 3668p stock jahutusega, proseks oli amd xp @2300MHz . Ma tean et pci-e versioonid saavad ikka üle 4k ilusti peale clocki ma ei tea kuidas stockilt on ja kuidas se agp skoor on, on normaalne.?

Võin veel ütelda neile kes räägivad et x1600pro on jama, et Athlo64 @2000MHz sain üle 4k ilma clockita, ja on odavam kui 6600 GT, nii et täiesti saast ikka ei ole.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madisxxx
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2006 20:08:16 vasta tsitaadiga

nii uus tulemus siis 5755

http://www.hot.ee/madisx/05.JPG
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 10.04.2006 22:23:38 vasta tsitaadiga

6478
X2 3800+ @ 2700 1,45v, MSI 6800GS 425@530, 1000@1350 vmode kaardil pole
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2006 23:37:07 vasta tsitaadiga

diisel2.0, kahtlaselt puss skoor, 2003s ka IMO icon_confused.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003



Online
sõnum 10.04.2006 23:40:44 vasta tsitaadiga

Ma teen oma 6800GT -ga ära...
venice...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 07:58:46 vasta tsitaadiga

opteron 146 @ 2700MHz
2x512 @ 300 2,5-4-3-7 2,76v
7900GTX 700/915
FW 84.25
Score: 11765

Edit: Samuti puhas pilt.


_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2006 14:17:47 vasta tsitaadiga

Lisaks kah oma skoori: 6851 3dmarks

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1952959

Millegi pärast tuli sel korral tavalisest parem cpu skoor. Muidu ikka alla 5000 olnud.

Athlon 64 3000+ @ 2257mhz
Gigabyte GA-K8N SLI
Sparkle GeForce 7600GT 256MB @ 632/1570mhz

Pilt kah puhas. Selle kaardiga pole artifakte näinud (kui klokkidega üle pingutada, siis lihtsalt hangub thumbs_up.gif )
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2006 17:51:02 vasta tsitaadiga

HIS X800 GT IceQ II Turbo 256MB PCIe
4851 punkti (550/1200MHz ja 2.5GHz AMD64) - http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1954544
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madisxxx
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 19:29:50 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
HIS X800 GT IceQ II Turbo 256MB PCIe
4851 punkti (550/1200MHz ja 2.5GHz AMD64) - http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1954544
4851p icon_eek.gif
see nagu väga vähe sellise kaardi kohta
ise sain nädalavahetusel pärast väikest semproni piitsutamist (2500+ 1400@2100) ja graafikaks x800pro iceQ II 580/(560*2) 5993p
screenshot jäi ainult teise arvutisse :S
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 19:42:09 vasta tsitaadiga

madisxxx kirjutas:
K-Pax kirjutas:
HIS X800 GT IceQ II Turbo 256MB PCIe
4851 punkti (550/1200MHz ja 2.5GHz AMD64) - http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1954544
4851p icon_eek.gif
see nagu väga vähe sellise kaardi kohta
ise sain nädalavahetusel pärast väikest semproni piitsutamist (2500+ 1400@2100) ja graafikaks x800pro iceQ II 580/(560*2) 5993p
screenshot jäi ainult teise arvutisse :S
sul on 12 pipe kah nagu, GT ek on 8 pipe
kuigi kah ta skoor võiks natuke kõrgem olla
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 21:47:30 vasta tsitaadiga


p4 @ 4.2ghz + X1800XT 256mb @ def

krt GT3 oli küll megahea fps-iga

edit:


p4 @ 4.2ghz + X1800XT 256mb @ 700/1600

edit2:

p4 @ 4.4ghz + X1800XT 256mb @ 735/1750


10.6k
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 20.04.2006 08:05:05 vasta tsitaadiga



Masin Profiilis icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 21.04.2006 19:54:12 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab aidata???

jooksutasin siis 3d mark05 venice 3000+ 1800Mhz (def) scoor 6600p
sai siis uus prose ostetud ja AMD dualcore X2 3800+ 2000Mhz (def) Winchester punkte sain 5980p seega 620p vähem

Milles võib asi olla?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 22:45:32 vasta tsitaadiga

summutaja, äkki dualcore ei suuda ära otsustada, et kumma osapoolega ta nüüd seda lahendab ja jagab ühelt corelt teile pidevalt testi üle.
Pane 3DMark tööle ning siis ava task manager. Sealt vali Process, parem klõps 3DMark ning set affinity ja vali siis üks CPU-dest. Et ühelt eemalda linnuke ja proovi siis.

Võin ka eksida, sest endal kogemus puudub, kuid lugenud olen, et isegi mängudes on samasugused jamad ja selline lahendus on aitanud

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.04.2006 00:12:53 vasta tsitaadiga

Pigem on asi milleski muus, sest dual core annab hea boosti 05-s võrreldes single core-ga, ise olen testinud ja tuntav vahe ikka. thumbs_up.gif Nii et affinityt pole vaja näppida. icon_wink.gif Ma eeldan et sul ACPI Multiprocessor driver ikka peal. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 22.04.2006 10:47:10 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
Pigem on asi milleski muus, sest dual core annab hea boosti 05-s võrreldes single core-ga, ise olen testinud ja tuntav vahe ikka. thumbs_up.gif Nii et affinityt pole vaja näppida. icon_wink.gif Ma eeldan et sul ACPI Multiprocessor driver ikka peal. icon_rolleyes.gif


Kas asi võib olla selles, et SP2 puudu ja kust ms need acpi multiprocessor driverid saan?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.