Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  online reisikiri :) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
piretkoiv
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2006




sõnum 15.03.2006 15:18:17 online reisikiri :) vasta tsitaadiga

link :: joodikud rändavad

kaska viskas lingi üldfoorumi alt prügikasti ja käskis siia panna..

tegelt oleks vist olnud lihtsam see link prügikasti asemel siia liigutada, aga see selleks onju:)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SavuZiil
HV kasutaja
SavuZiil

liitunud: 20.07.2004




sõnum 15.03.2006 16:33:07 vasta tsitaadiga

väga andekalt kirjutatud, soovitan lugeda, mõneskohas sai naerda päris palju icon_biggrin.gif
kindlalt liigub minu bookmarkidesse icon_smile.gif

_________________
kreisi
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 17:06:36 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif ei teagi mida muud öelda.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 17:09:48 vasta tsitaadiga

Olen juba päris pikka aega seda igapäev lugenud icon_smile.gif Ja need tüübid on lihtsalt uskumatud thumbs_up.gif

Eriti hea oli võlliäri icon_lol.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 17:10:36 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru kuidas lihtsalt mõnel see ila nii kenasti jookseb 8) thumbs_up.gif
Too peaks olema igale reisile minejal kohustuslik kirjandus icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piretkoiv
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2006




sõnum 15.03.2006 17:34:59 vasta tsitaadiga

tüüp orkutis

http://www.orkut.com/Profile.aspx?uid=9798540952680927805
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 18:43:24 vasta tsitaadiga

see oli hea :O


ps. kelle kirjanduslik eksperiment see on muidu...tegelikult


viimati muutis skulmars 16.03.2006 00:00:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 22:59:18 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif

Lugesin terve lehe läbi. Liiga koom jutt oli. Ei oska midagi öeldagi.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 23:44:44 vasta tsitaadiga

Milleks see teema, kui on olemas naljakate lehtede teema?
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 13:57:07 vasta tsitaadiga

Kõva thumbs_up.gif
tsitaat:
Jingle Bells, Batman smells

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piretkoiv
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2006




sõnum 17.03.2006 12:03:39 vasta tsitaadiga

Paneb ainult mõtlema, kuskohast see raha võetakse, et niimodi pummeldada iga jumala päev.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2006 12:09:12 vasta tsitaadiga

piretkoiv kirjutas:
Paneb ainult mõtlema, kuskohast see raha võetakse, et niimodi pummeldada iga jumala päev.


8) pigem see, kui kauaks raha "jätkub" pakub mulle huvi
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 17.03.2006 13:43:18 vasta tsitaadiga

Lugesin esimesed 5-6 peatükki läbi ja kavatsen lähipäevil kogu jutu läbi lugeda icon_lol.gif thumbs_up.gif Lihtsalt liiga naljakad vennad icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.03.2006 18:36:38 vasta tsitaadiga

vaieldamatult andekas vend, kõva tervisega pealegi icon_wink.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2006 01:38:11 vasta tsitaadiga

Eks igaühe jaoks on reisimisel omad eesmärgid. Tüüp on oma niši leidnud ja oskab sellest ka kirjutada. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piretkoiv
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2006




sõnum 19.03.2006 14:11:44 vasta tsitaadiga

uued pärlid:)

Vabatahtlikult lennuki tagareas istumiseks peab olema üks kahest põhjusest, kas kõhulahtisus, või pead sa erutuma, kui kohtud inimestega kellel see on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2006 22:13:30 vasta tsitaadiga

väga lahe icon_biggrin.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2006 22:29:19 vasta tsitaadiga

Lugesin just kogu selle teksti läbi... liiga hea jutuga vend on see ikka icon_smile.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piretkoiv
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2006




sõnum 22.03.2006 01:41:09 vasta tsitaadiga

tasuta veini pakutakse. NOH HÄKKERID;)

http://henrik.tehnokratt.net/2006/03/19#a540
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 26.03.2006 21:38:56 vasta tsitaadiga

piretkoiv kirjutas:
tasuta veini pakutakse. NOH HÄKKERID;)

http://henrik.tehnokratt.net/2006/03/19#a540

AHV'id joovad õlut 8)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2006 19:26:58 vasta tsitaadiga

Ei usu enam et see kõik tõsi on icon_neutral.gif
Igapäev juhtub midagi väga üllatavat, igapäev tulevad nendega võõrad inimesed rääkima??
Ja kui lugeda tema õe kirjutatud perekonna kroonikat, siis tundub nagu oleks tekstil sama autor icon_neutral.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2006 23:26:32 vasta tsitaadiga

Einohh, vend on selgelt kodut88 2ra teinud ja k6asti vaeva n2inud, et t6ep2rane paista, aga nyansid -- nyansid... sealt leiab päris palju detaile, mille põhjal on selge, et tegu on siiski ilukirjandusega. Soomes teeb sama asja Juha Vuorinen - algul kirjutab bloogi ja siis teeb raamatuks: http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?18782

Tundub, see see on viimasel ajal popp ilukirjanduse loomise meetod.

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2006 16:04:50 vasta tsitaadiga

Aga sellest asjast film teha, näiteks seriaal, oleks tulemus ülikõva minuarvates icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2006 16:32:31 vasta tsitaadiga

Huvitaval kombel on kohatud inimeste eesnime ja päritoluriigi nime esitähed kattuvad...nagu lastela aabitsa tekst - "See oli, nagu selgus, majandusteadlane Alfred Austriast." Minu arust oli neid veel...ei viitsi uuesti kõike läbi lugeda. Aga muidu hea tekst thumbs_up.gif
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piretkoiv
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2006




sõnum 30.03.2006 11:30:25 vasta tsitaadiga

Alfred Austriast ongi ainuke.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 03.04.2006 18:06:59 vasta tsitaadiga

lähiajal pole enam uuendusi tulnud, tea kas ukraina uurijatädi juures juhtus midagi hullu või mis?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 03.04.2006 22:04:34 vasta tsitaadiga

vaevalt ta tegelikult reisib, rohkem raamatumoodiasi. aga liigahea lugeda. väga hea. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piretkoiv
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2006




sõnum 04.04.2006 09:29:38 vasta tsitaadiga

Selgus, et poisid olid koomas kaks päeva jutti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviis
Aeg maha 1p
serviis

liitunud: 21.07.2004




sõnum 09.04.2006 22:14:34 vasta tsitaadiga

eelnevatele kes raha kohta küsisid...28 eurot on o,4 milli
kahju kui raamat oleks.
Kui joomist veidi vähemaks võtta siis suvekuudeks ootan asukohta ja annan siia ka teada. Kohale sattumine pole probleem. Probleem on kas tahavad seltsilist.
Finantseeriks ennast ise. Ei saa loobuda heast lõbusast reisiseltskonnast.

Ahjaa, rebaseonu on aafrikas juba umbes 4-5 kuud
http://www.rebaseonu.net/go/aafrika/

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 14.04.2006 09:04:09 vasta tsitaadiga

Lugesin kõik ühe jutiga (esmakordselt) läbi. Päris vaimukas oli. Aga peale Arkadi lisandumist hakkas asi nagu natuke ära vajuma. Igatahes alguses oli palju naljakam, kui lõpupoole, aga hea sellegipoolest. Ootan lisa (ehk ikka kribatakse midagi juurde).
icon_smile.gif thumbs_up.gif

EDIT: blogis on väike täiendus jälle. thumbs_up.gif
thumbs_down.gif samas jutt läheb jamamaks jällegi. Miks, seda loeb igaüks ise juba...

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-angerjas-
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 19.04.2006 22:07:07 vasta tsitaadiga

Mõtles, et kui nagunii on teada, et fake, võib juba actioni teha? icon_rolleyes.gif
Ehk teisisõnu, veel üks loominguline uuendus
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 19.04.2006 23:34:42 vasta tsitaadiga

-angerjas- kirjutas:
Mõtles, et kui nagunii on teada, et fake, võib juba actioni teha? icon_rolleyes.gif
Ehk teisisõnu, veel üks loominguline uuendus

See on jah vägagi ulmeline juba.. Kahju. Alguses oli päris mõnus lugemine isegi. icon_neutral.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piretkoiv
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2006




sõnum 23.04.2006 15:25:12 vasta tsitaadiga

tätoveeringutest

tsitaat:

No muidugi ma mäletasin. Sõjaväes oli asiaatidel kombeks oma kerele enne koduteele minekut mõni tätoveering teha. Väljamaa keelne tätoveering oli loomulik uhkem kui kirilltsas kirjutatud. Mina, kui “sakslane”, teenisin mitmeidki suitsupakke kirjutades militaarseid saksakeelseid väljendeid, mille tätoveerijast grusiin, vanast pardlist tehtud aparaadi abil, kaasvõitlejatele kehadele suristas.

Esimesed soovijad said igati korrektsed hüüdlaused. Näiteks „Got mit uns” või „Arbait mach frei”. Sellega aga ka mu natsi-saksakeelne sõnavara lõppes. Nii läksidki tagasi kodumaale mitmed tegelased kehadel nõeltega torgitud tekstid „ Animalus was matmang”, „Jeben augen blick”, „Juming das endes bravuring” , “Ich Bin Ein Dummkopf” ja no see õnnetu “Fünf zentimeter lange schwanz“.

icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.04.2006 22:20:17 vasta tsitaadiga

keegi võiks selle saksakeelse värgi ära tõlkida - ise eriti ei jaga, aga üritan, parandage siis!
Got mit uns - jumal on meiega
Arbait mach frei - töö teeb vabaks - (mingi juudi ja koonduslaagri teema?)
Animalus was matmang - loomadega midagi kahemõttelist ?icon_biggrin.gif
Jeben augen blick - iga silma pilk/pilgutus? icon_biggrin.gif
Juming das endes bravuring - no mida??? bravuuritsemisega midagi seoses?
Ich Bin Ein Dummkopf - olen lollpea
Fünf zentimeter lange schwanz - 5cm pikkune vänt vms ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2006 02:23:40 vasta tsitaadiga

Fünf zentimeter lange schwanz - 5cm pikkune vänt vms ?= 5 cm pikune saba saba= riist
ps. lugege kommentaare seal ise rein vastab kah ega ta ulmeline ole, aga lugeda on hhuvitav ja lemikute alla ta sai mull mingi kuu kaks tagasi väga bro värk on ikka vahest kipun ise unistama taolisest reisist. Aga eks jah näe mis edasi saab auhinda väärt see kirjanik ve kes iganes ikkagi on.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2006 12:33:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
TEADMATA KADUNUD

TÄHELEPANU!!! Kõigi abi oodatud.

2006 a. aprilli lõpus kadus jäljetult Rein Purpur (35). Viimane info temast pärineb Groznõi lennujaamast.

Tundemärgid: Pikka kasvu, tumepruunid juuksed, kadumisele eelnenud perioodil kandis põskhabet ja vuntse.

Tema arvuti ja muud isiklikud asjad saabusid ilma omanikuta Moskva-London lennuki pardal Heathrowi lennujaama. Kõik, kes Rein Purpuri praegusest asukohast midagi teavad, andke infot politseile.

Jan



Kummaline....

_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-angerjas-
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 04.05.2006 16:03:57 vasta tsitaadiga

Kummaline, kuidas Heathrow lennujaamast selline eestikeelne sinna kirjutati icon_wink.gif

Aga jah, RIP Rein icon_razz1.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 04.05.2006 16:32:57 vasta tsitaadiga

-angerjas- kirjutas:
Kummaline, kuidas Heathrow lennujaamast selline eestikeelne sinna kirjutati icon_wink.gif

Aga jah, RIP Rein icon_razz1.gif


Jan ise äkki?

Aga Türkmenistani pidi ta jõudma, muidu poleks saanud blogi täiendust lisada . . .
Ei jutt on vahva lugeda iseenesest, aga selle tõepõhi...
Moskvas kaduma?
Moskva - Tallinn rongiga juba Eestis ja irwitab pihku?

Suhtkoht kahtlen tõepõhjas, aga igasugu nalju on ennemgi juhtuma saanud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piretkoiv
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2006




sõnum 24.05.2006 22:54:51 hull mees arkadi luuletab:) vasta tsitaadiga

http://uhkeloom.blogspot.com/2006/05/millal-memme-maksab-mu-vaeva-krt.htm
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lillexxx
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2003




sõnum 02.06.2006 08:48:02 vasta tsitaadiga

Midagi samal teemal http://valvejoodik.blogspot.com/
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piretkoiv
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2006




sõnum 09.10.2006 19:16:12 vasta tsitaadiga

Kes see pakkus siin, et eksperimentaalvormis raamatut kirjutatakse? Õieti pakkus.

tsitaat:

Viimane postitus.

Reis on läbi selleks korraks.

Mult on küsitud palju täpsustavaid küsimusi.

Miks sa üldse reisile läksid?
Kas sa saad töökoha tagasi?
Kus kohast raha võetakse, et sedaviisi rännata?
Kas Arkadi jääbki nüüd Ukrainasse?
Kuhu ma kadusin?
Jne. Jne.Jne

Kirjutan kindlasti kõigest sellest. Aga mitte ainult.

Paljud asjad mis juhtusid Tsehhis, Rootsis, Poolas, Saksamaal ja mujal on jäänud kirja panemata. Parandan selle vea.

Jan ja Arkadi tahtsid samuti lisada omad kommentaarid. Ma polevat nimelt kuigi objektiivne. (päh)

Paraku on blogist st. tagant poolt ettepoole kole ebamugav lugeda. Seepärast ilmubki see reisikiri topeltmahus trükisena.
Kui tahad teada millal ilmub, siis lisa ennast teavituslisti saates kirja mu meilile

rein.purpur@hot.ee

Kui ei taha teada, siis saada samale aadressile kiri ja sulle teatatakse päevast millal raamat ei ilmu:)



ps. uued tekstid ilmuvad
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2006 23:11:50 vasta tsitaadiga

njaa,h, ei tiia kuhu see raamat siis jääb blogis toimus üldse huvitav muutus
tahab vist et raamat hästi müüks. kaval ants on ikka jälle saab vinushka raha kõik blogi jummalast kärpind..
äkki keegi kirjutaks ja küsiks kuna räaamat tuleb välja ma kirjutasin noomimis kirja vaatab mis vastab esimesele mailile on ta vastandnd ammu et ja raamat tuleb siis kõik saavad teada aga vaevalt mingi maili listi ta tegi.
aga ok nüütsed arvamused unustatud sõpradest kribagem.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piretkoiv
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2006




sõnum 22.12.2006 21:25:59 vasta tsitaadiga

Mõned päevad veel ja siis võib vist üllitist näha saada. thumbs_up.gif


http://reinpurpur.blogspot.com/2006/12/10-peva-eesti-esimese-blogiraamatuni.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2006 13:14:15 vasta tsitaadiga

no näib näib kui huvitav teine tuleb ootame siis temalt maili ja mitte mingid lakke tõusnud hinda...
häid joule soovides-arsen
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno_
HV kasutaja
rauno_

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 19:13:03 vasta tsitaadiga

niih raamat juba mingi aeg väljas siis, teadmatutele mainiks ära,et raamatu nimi on "Rein Purpur - Eestlaste pöörane rännak euroopas" ja hetkel olen ise näinud seda tartu kaubamaja,3´ndal korrussel apollo raamatupoes hinnaga 99.-kr ise arvatavasti soetan raamatu täna/homme. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  online reisikiri :)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.