Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist playerit kasutad?
BSplayer
9%
 9%  [ 6 ]
Foobar2000
13%
 13%  [ 9 ]
Media Player Classic
13%
 13%  [ 9 ]
QuickTime
0%
 0%  [ 0 ]
RealPlayer
0%
 0%  [ 0 ]
VLC Media Player
27%
 27%  [ 18 ]
Winamp
19%
 19%  [ 13 ]
Windows Media Player
1%
 1%  [ 1 ]
Mõni muu ..
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 66

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 15:49:56 vasta tsitaadiga

Apollo player, nagu et for real !
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 14.03.2006 05:18:27 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Viimasel ajal kasutan nüüd ainult Windows media playerit, ei näe vajadust Winampi järgi.

welcome to the club thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart006
HV kasutaja
mart006

liitunud: 21.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 15:35:04 vasta tsitaadiga

www.foobar2000.org 8)
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 15.03.2006 00:00:41 vasta tsitaadiga

Siiski, on üks plugin mille tõttu ma armastan Winampi - Headplug, kuna ühikas suurema osa ajast kuulan klappidega. Seda pluginat soovitan soojalt kõigil klapiomanikel järgi proovida. Töötab see virtuaalse virtualiseerijana (milline tore sõnaühend icon_razz.gif ), ehk siis kasutades crossfeedi ja aegviiteid loob kõrvaklappidega reaalsema helipildi (loe siit).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oth
HV vaatleja
oth

liitunud: 21.10.2003




sõnum 15.03.2006 12:49:59 vasta tsitaadiga

foobar2000
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2006 15:41:07 vasta tsitaadiga

aastaid winampi seltsis veetnud
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Undead10
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005




sõnum 19.03.2006 15:26:44 vasta tsitaadiga

Kasutan WMP'd sest see teeb oma töö ära ja on xp'ga juba kaasas.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2006 17:57:21 vasta tsitaadiga

winamp, raudselt thumbs_up.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004



Online
sõnum 04.04.2006 17:57:02 vasta tsitaadiga

Winamp 5.21 + "klassikalist" tüüpi rüü = thumbs_up.gif
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 07:10:18 VLC vs. MPC vs. BSPlayer vasta tsitaadiga

Millist playerit kasutate videote vaatamiseks?
Milline on kõige mugavam, kasutajasõbralikum, ressursinõudlikum?

Ise kasutan VLC-d ja olen rahul, teist ei tahagi


viimati muutis Ernits 15.04.2006 16:09:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 15.04.2006 07:15:09 vasta tsitaadiga

aga kus on mplayer?!
http://www.mplayerhq.hu/design7/news.html

_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 08:22:45 vasta tsitaadiga

praegu kasutan bs playerit, aga see nüüd adwarega ja siin andsin hääle mp classic'ule
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 15.04.2006 08:26:07 vasta tsitaadiga

VLC-d kasutan, siiamaani kõige mängimisega hakkama saanud
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.04.2006 08:56:16 vasta tsitaadiga

Absoluutselt vahet pole üldiselt.
Isegi WMP10 saab liikuvate piltide edastamisega hakkama icon_eek.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 09:05:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga kus on mplayer?!

Lisasin küsitlusse kolm (minu meelest) enim kasutatavat playerit Windowsile (ei väida, et neid ei saa Linuxi all kasutada), sest Linuxiga kokkupuuted vaid põgusad
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 09:23:54 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Absoluutselt vahet pole üldiselt.
Isegi WMP10 saab liikuvate piltide edastamisega hakkama icon_eek.gif
mulle tundub, et see võtab palju mälu ja ei toeta subtiitreid
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
/\L:/\n
HV kasutaja
/\L:/\n

liitunud: 31.10.2004




sõnum 15.04.2006 10:24:07 vasta tsitaadiga

toetab, kui väike plugin tõmmata.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 15.04.2006 10:48:14 vasta tsitaadiga

Frankie666 kirjutas:
tsitaat:

aga kus on mplayer?!

Lisasin küsitlusse kolm (minu meelest) enim kasutatavat playerit Windowsile (ei väida, et neid ei saa Linuxi all kasutada), sest Linuxiga kokkupuuted vaid põgusad


mplayer ja vlc on m6lemad cross-platform

_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.04.2006 10:48:46 vasta tsitaadiga

Frankie666 kirjutas:
tsitaat:

aga kus on mplayer?!

Lisasin küsitlusse kolm (minu meelest) enim kasutatavat playerit Windowsile (ei väida, et neid ei saa Linuxi all kasutada), sest Linuxiga kokkupuuted vaid põgusad
mplayer töötab üsna korralikult ka wini all icon_smile.gif

Ise kasutan samuti mplayerit.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 15.04.2006 10:52:07 vasta tsitaadiga

mplayer on ses suhtes k6va proge et seda saab panna kasutama WMV ja RMVB librarysi, isegi windowsi DLLe nii et ta m2ngib pea k6iki vorminguid. lisaks on olemas mozillale pluginas. wmp v6iks yldse kogu solgiga torust alla lasta, see ei saa millegagi hakkama. ja muide vlc kood koosneb suures osas mplayeri omast
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee


viimati muutis v6sa 15.04.2006 11:06:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 15.04.2006 10:58:11 vasta tsitaadiga

VLC thumbs_up.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 15.04.2006 11:11:34 vasta tsitaadiga

JetAudiot kasutan hoopis..
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 11:59:40 vasta tsitaadiga

robin kirjutas:
JetAudiot kasutan hoopis..


JetAudio rohkem muusika kuulamiseks minu arvates, kuid videosid suudab üsna kenasti ka jooksutada
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 15.04.2006 12:01:50 vasta tsitaadiga

BS player,lihtne!
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 15.04.2006 12:16:49 vasta tsitaadiga

VLC icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-sSs-
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 12:22:57 vasta tsitaadiga

media player classic on minumeelest parim beer_yum.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 12:52:33 vasta tsitaadiga

kasutan BS Playerit ja VLC-d. hääle sai BS kuna vähemalt 95 % filme vaatan sellega ja on igati mugav eriti just subtiitrite poolest. VLC-d kasutan poolikute failide korral või kui on mingi jama codecitega. dvd-si vaatan(kuigi seda juhtub väga harva, ebamugavad) wmp-ga.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 13:27:16 vasta tsitaadiga

BS Player tõesti mugav, kuid VLC saab pea iga faili mängimisega hakkama. Minu hääl läks VLC-le, kuna põhiline player arvutis
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 15.04.2006 15:52:16 vasta tsitaadiga

BS playeri vanem versioon. VLC ei meeldi kuna ta ei oska screensaverit ära keelata, kuigi see on määratud icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 17:02:27 vasta tsitaadiga

Siiamaani olen BSPlayer'it kasutanud, vanemat versiooni, minu meelest väga hea. Uuemat versiooni tõmmata vast ei julge.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 17:08:00 vasta tsitaadiga

MPC thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 15.04.2006 17:08:36 vasta tsitaadiga

Media player on kõige rohkem areneud ja minu meelest ei tohiks tal puudusi olla.
VLC on lihtne ja mugav.Ei vaja eraldi codecei nt. kui sul neti ühendust pole ja video mälu eriti ei loe isegi siis kui sul seda ainult 2Mb.
Need kaks paremat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 15.04.2006 17:17:55 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
kasutan BS Playerit ja VLC-d. hääle sai BS kuna vähemalt 95 % filme vaatan sellega ja on igati mugav eriti just subtiitrite poolest. VLC-d kasutan poolikute failide korral või kui on mingi jama codecitega. dvd-si vaatan(kuigi seda juhtub väga harva, ebamugavad) wmp-ga.

mina vaatan ka dvd VLC playeriga thumbs_up.gif
ja lihtsaim subtiitrite vaatamiseks BS
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 17:19:15 vasta tsitaadiga

kasutan nii vlc kui bs playeri..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 17:38:17 vasta tsitaadiga

cristallic kirjutas:
Media player on kõige rohkem areneud ja minu meelest ei tohiks tal puudusi olla.
VLC on lihtne ja mugav.Ei vaja eraldi codecei nt. kui sul neti ühendust pole ja video mälu eriti ei loe isegi siis kui sul seda ainult 2Mb.
Need kaks paremat thumbs_up.gif


WMP icon_eek.gif icon_eek.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 15.04.2006 17:39:40 vasta tsitaadiga

Frankie666 kirjutas:
cristallic kirjutas:
Media player on kõige rohkem areneud ja minu meelest ei tohiks tal puudusi olla.
VLC on lihtne ja mugav.Ei vaja eraldi codecei nt. kui sul neti ühendust pole ja video mälu eriti ei loe isegi siis kui sul seda ainult 2Mb.
Need kaks paremat thumbs_up.gif


WMP icon_eek.gif icon_eek.gif icon_question.gif


Ma mõtlen kasutatavuse poolest ja üldse......Eks ikka seda WMP 9
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 17:45:46 vasta tsitaadiga

cristallic kirjutas:
Frankie666 kirjutas:
cristallic kirjutas:
Media player on kõige rohkem areneud ja minu meelest ei tohiks tal puudusi olla.
VLC on lihtne ja mugav.Ei vaja eraldi codecei nt. kui sul neti ühendust pole ja video mälu eriti ei loe isegi siis kui sul seda ainult 2Mb.
Need kaks paremat thumbs_up.gif


WMP icon_eek.gif icon_eek.gif icon_question.gif


Ma mõtlen kasutatavuse poolest ja üldse......Eks ikka seda WMP 9


icon_eek.gif icon_eek.gif nojahh, tore kui on vähenõudlikke kasutajaid veel meie seas.....
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 15.04.2006 17:52:02 vasta tsitaadiga

Frankie666 kirjutas:
cristallic kirjutas:
Frankie666 kirjutas:
cristallic kirjutas:
Media player on kõige rohkem areneud ja minu meelest ei tohiks tal puudusi olla.
VLC on lihtne ja mugav.Ei vaja eraldi codecei nt. kui sul neti ühendust pole ja video mälu eriti ei loe isegi siis kui sul seda ainult 2Mb.
Need kaks paremat thumbs_up.gif


WMP icon_eek.gif icon_eek.gif icon_question.gif


Ma mõtlen kasutatavuse poolest ja üldse......Eks ikka seda WMP 9


icon_eek.gif icon_eek.gif nojahh, tore kui on vähenõudlikke kasutajaid veel meie seas.....



Kes ütles, et ma kasutan seda-Ma kasutan ikka VLC/Jetaudiot/Winamp
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.04.2006 17:59:11 vasta tsitaadiga

Mis krt sellel wmp'l siis nii hullu, et paneb v6sa h2daldama ja Frankie666 silmi punnitama ?
Subide tugi ? Kui ei ole subisid vaja siis ei tunne ausaltöeldes ka puudust, ning nagu juba eespool mainiti - saab pluginaga ka subid alla.
Ning reeglina ära mänginud kõik samad failid mis BSPlayer'gi icon_rolleyes.gif
Enne kui sai subisid kasutatud siis oli BSPlayer küll parem, ent nüüd üsna savi juba, mis tolle softi nimi mis audio & pildi masinas' 'interpreteerib'.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 15.04.2006 18:02:03 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Mis krt sellel wmp'l siis nii hullu, et paneb v6sa h2daldama ja Frankie666 silmi punnitama ?
Subide tugi ? Kui ei ole subisid vaja siis ei tunne ausaltöeldes ka puudust, ning nagu juba eespool mainiti - saab pluginaga ka subid alla.
Ning reeglina ära mänginud kõik samad failid mis BSPlayer'gi icon_rolleyes.gif
Enne kui sai subisid kasutatud siis oli BSPlayer küll parem, ent nüüd üsna savi juba, mis tolle softi nimi mis audio & pildi masinas' 'interpreteerib'.


Ma olen sinuga täiesti nõus
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 15.04.2006 18:03:15 vasta tsitaadiga

wmp on r2ige bloat
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 18:07:47 vasta tsitaadiga

kas wmp-s saab mingi nupuga screenshoti teha filmist, endale pole nagu silma hakanud?
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.04.2006 18:11:07 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
kas wmp-s saab mingi nupuga screenshoti teha filmist, endale pole nagu silma hakanud?

'Print screen' nupuke töötab näiteks kenasti. Sai just järgi proovitud. Pole endal küll kunagi tarvis enne läinud icon_rolleyes.gif
v6sa kirjutas:
wmp on r2ige bloat

gives.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 18:54:46 vasta tsitaadiga

Print screen nupp mul ei funka, desktop on ilusti näha, kuid video asemel must laik.

WMP miinused:
1) Imeb mälu
2)Vajab eraldi koodekite installimist
3)Supakate jaoks on vaja eraldi plugin installida
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 15.04.2006 19:13:25 vasta tsitaadiga

Frankie666 kirjutas:
Print screen nupp mul ei funka, desktop on ilusti näha, kuid video asemel must laik.

WMP miinused:
1) Imeb mälu
2)Vajab eraldi koodekite installimist
3)Supakate jaoks on vaja eraldi plugin installida


Aga tasub ära ja lahjemale pillile saab alati juurde mälu otsida
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 19:14:29 vasta tsitaadiga

cristallic kirjutas:
Frankie666 kirjutas:
Print screen nupp mul ei funka, desktop on ilusti näha, kuid video asemel must laik.

WMP miinused:
1) Imeb mälu
2)Vajab eraldi koodekite installimist
3)Supakate jaoks on vaja eraldi plugin installida


Aga tasub ära ja lahjemale pillile saab alati juurde mälu otsida


Miks otsida mälu, kui võib ka ilma läbi saada
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 15.04.2006 19:21:34 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=123887


Sama laadne teema ju juba olemas?!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 19:29:46 vasta tsitaadiga

cristallic kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=123887


Sama laadne teema ju juba olemas?!


Tähelepanu. Lingitud teemas on küsitlus muusika playerite kohta icon_wink.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LJ
Kreisi kasutaja
LJ

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 19:33:31 vasta tsitaadiga

kasutan bsplayerit. suht hea pleier, sellge juba harjund ja ei taha seda välja vahetada. vahest tuleb ka windows media player calssicut kasutada sest see mängib igast paska ( vigaseid faile ja millega bsplayer hakkama ei saa jne.)
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 19:37:48 vasta tsitaadiga

MPlayer saab minu hääle. Ennem kasutasin bsplayerit, aga oli pidav jama ac3 audio codeckiga mis ei tahtnud eriti töötada ja läksin üle Mplayerile. Peale väikest uurimist sain selle subtiitreid ka näitama ja minu rondile arvutile sobib seee kõige paremini.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.