|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millist playerit kasutad? |
| BSplayer |
|
9% |
[ 6 ] |
| Foobar2000 |
|
13% |
[ 9 ] |
| Media Player Classic |
|
13% |
[ 9 ] |
| QuickTime |
|
0% |
[ 0 ] |
| RealPlayer |
|
0% |
[ 0 ] |
| VLC Media Player |
|
27% |
[ 18 ] |
| Winamp |
|
19% |
[ 13 ] |
| Windows Media Player |
|
1% |
[ 1 ] |
| Mõni muu .. |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 66 |
|
| autor |
|
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
13.03.2006 15:49:56
|
|
|
| Apollo player, nagu et for real !
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
14.03.2006 05:18:27
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| Viimasel ajal kasutan nüüd ainult Windows media playerit, ei näe vajadust Winampi järgi. |
welcome to the club
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart006
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
15.03.2006 00:00:41
|
|
|
Siiski, on üks plugin mille tõttu ma armastan Winampi - Headplug, kuna ühikas suurema osa ajast kuulan klappidega. Seda pluginat soovitan soojalt kõigil klapiomanikel järgi proovida. Töötab see virtuaalse virtualiseerijana (milline tore sõnaühend ), ehk siis kasutades crossfeedi ja aegviiteid loob kõrvaklappidega reaalsema helipildi (loe siit).
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oth
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2003
|
15.03.2006 12:49:59
|
|
|
| foobar2000
|
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
17.03.2006 15:41:07
|
|
|
| aastaid winampi seltsis veetnud
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Undead10
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2005
|
19.03.2006 15:26:44
|
|
|
| Kasutan WMP'd sest see teeb oma töö ära ja on xp'ga juba kaasas.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
31.03.2006 17:57:21
|
|
|
winamp, raudselt
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004

|
04.04.2006 17:57:02
|
|
|
Winamp 5.21 + "klassikalist" tüüpi rüü =
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
15.04.2006 07:10:18
VLC vs. MPC vs. BSPlayer |
|
|
Millist playerit kasutate videote vaatamiseks?
Milline on kõige mugavam, kasutajasõbralikum, ressursinõudlikum?
Ise kasutan VLC-d ja olen rahul, teist ei tahagi
viimati muutis Ernits 15.04.2006 16:09:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
15.04.2006 08:22:45
|
|
|
| praegu kasutan bs playerit, aga see nüüd adwarega ja siin andsin hääle mp classic'ule
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
15.04.2006 08:26:07
|
|
|
| VLC-d kasutan, siiamaani kõige mängimisega hakkama saanud
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
15.04.2006 08:56:16
|
|
|
Absoluutselt vahet pole üldiselt.
Isegi WMP10 saab liikuvate piltide edastamisega hakkama
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
15.04.2006 09:05:32
|
|
|
| tsitaat: |
aga kus on mplayer?!
|
Lisasin küsitlusse kolm (minu meelest) enim kasutatavat playerit Windowsile (ei väida, et neid ei saa Linuxi all kasutada), sest Linuxiga kokkupuuted vaid põgusad
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
15.04.2006 09:23:54
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
Absoluutselt vahet pole üldiselt.
Isegi WMP10 saab liikuvate piltide edastamisega hakkama  |
mulle tundub, et see võtab palju mälu ja ei toeta subtiitreid
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
/\L:/\n
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2004
|
15.04.2006 10:24:07
|
|
|
| toetab, kui väike plugin tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
15.04.2006 10:48:14
|
|
|
| Frankie666 kirjutas: |
| tsitaat: |
aga kus on mplayer?!
|
Lisasin küsitlusse kolm (minu meelest) enim kasutatavat playerit Windowsile (ei väida, et neid ei saa Linuxi all kasutada), sest Linuxiga kokkupuuted vaid põgusad |
mplayer ja vlc on m6lemad cross-platform
_________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.04.2006 10:48:46
|
|
|
| Frankie666 kirjutas: |
| tsitaat: |
aga kus on mplayer?!
|
Lisasin küsitlusse kolm (minu meelest) enim kasutatavat playerit Windowsile (ei väida, et neid ei saa Linuxi all kasutada), sest Linuxiga kokkupuuted vaid põgusad |
mplayer töötab üsna korralikult ka wini all
Ise kasutan samuti mplayerit.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
15.04.2006 10:52:07
|
|
|
mplayer on ses suhtes k6va proge et seda saab panna kasutama WMV ja RMVB librarysi, isegi windowsi DLLe nii et ta m2ngib pea k6iki vorminguid. lisaks on olemas mozillale pluginas. wmp v6iks yldse kogu solgiga torust alla lasta, see ei saa millegagi hakkama. ja muide vlc kood koosneb suures osas mplayeri omast
_________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
viimati muutis v6sa 15.04.2006 11:06:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
15.04.2006 10:58:11
|
|
|
VLC
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
15.04.2006 11:11:34
|
|
|
| JetAudiot kasutan hoopis..
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
15.04.2006 11:59:40
|
|
|
| robin kirjutas: |
| JetAudiot kasutan hoopis.. |
JetAudio rohkem muusika kuulamiseks minu arvates, kuid videosid suudab üsna kenasti ka jooksutada
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2004
|
15.04.2006 12:01:50
|
|
|
BS player,lihtne!
Kristo
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-sSs-
HV kasutaja
liitunud: 12.06.2005
|
15.04.2006 12:22:57
|
|
|
media player classic on minumeelest parim
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
15.04.2006 12:52:33
|
|
|
| kasutan BS Playerit ja VLC-d. hääle sai BS kuna vähemalt 95 % filme vaatan sellega ja on igati mugav eriti just subtiitrite poolest. VLC-d kasutan poolikute failide korral või kui on mingi jama codecitega. dvd-si vaatan(kuigi seda juhtub väga harva, ebamugavad) wmp-ga.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
15.04.2006 13:27:16
|
|
|
| BS Player tõesti mugav, kuid VLC saab pea iga faili mängimisega hakkama. Minu hääl läks VLC-le, kuna põhiline player arvutis
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
15.04.2006 15:52:16
|
|
|
BS playeri vanem versioon. VLC ei meeldi kuna ta ei oska screensaverit ära keelata, kuigi see on määratud
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
15.04.2006 17:02:27
|
|
|
| Siiamaani olen BSPlayer'it kasutanud, vanemat versiooni, minu meelest väga hea. Uuemat versiooni tõmmata vast ei julge.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sathanas
HV kasutaja
liitunud: 31.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cristallic
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2005
|
15.04.2006 17:08:36
|
|
|
Media player on kõige rohkem areneud ja minu meelest ei tohiks tal puudusi olla.
VLC on lihtne ja mugav.Ei vaja eraldi codecei nt. kui sul neti ühendust pole ja video mälu eriti ei loe isegi siis kui sul seda ainult 2Mb.
Need kaks paremat
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mehaanic
Aeg Maha 2a

liitunud: 22.02.2004
|
15.04.2006 17:17:55
|
|
|
| rewer kirjutas: |
| kasutan BS Playerit ja VLC-d. hääle sai BS kuna vähemalt 95 % filme vaatan sellega ja on igati mugav eriti just subtiitrite poolest. VLC-d kasutan poolikute failide korral või kui on mingi jama codecitega. dvd-si vaatan(kuigi seda juhtub väga harva, ebamugavad) wmp-ga. |
mina vaatan ka dvd VLC playeriga
ja lihtsaim subtiitrite vaatamiseks BS
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
15.04.2006 17:19:15
|
|
|
| kasutan nii vlc kui bs playeri..
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
15.04.2006 17:38:17
|
|
|
| cristallic kirjutas: |
Media player on kõige rohkem areneud ja minu meelest ei tohiks tal puudusi olla.
VLC on lihtne ja mugav.Ei vaja eraldi codecei nt. kui sul neti ühendust pole ja video mälu eriti ei loe isegi siis kui sul seda ainult 2Mb.
Need kaks paremat  |
WMP
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cristallic
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2005
|
15.04.2006 17:39:40
|
|
|
| Frankie666 kirjutas: |
| cristallic kirjutas: |
Media player on kõige rohkem areneud ja minu meelest ei tohiks tal puudusi olla.
VLC on lihtne ja mugav.Ei vaja eraldi codecei nt. kui sul neti ühendust pole ja video mälu eriti ei loe isegi siis kui sul seda ainult 2Mb.
Need kaks paremat  |
WMP  |
Ma mõtlen kasutatavuse poolest ja üldse......Eks ikka seda WMP 9
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
15.04.2006 17:45:46
|
|
|
| cristallic kirjutas: |
| Frankie666 kirjutas: |
| cristallic kirjutas: |
Media player on kõige rohkem areneud ja minu meelest ei tohiks tal puudusi olla.
VLC on lihtne ja mugav.Ei vaja eraldi codecei nt. kui sul neti ühendust pole ja video mälu eriti ei loe isegi siis kui sul seda ainult 2Mb.
Need kaks paremat  |
WMP  |
Ma mõtlen kasutatavuse poolest ja üldse......Eks ikka seda WMP 9 |
nojahh, tore kui on vähenõudlikke kasutajaid veel meie seas.....
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cristallic
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2005
|
15.04.2006 17:52:02
|
|
|
| Frankie666 kirjutas: |
| cristallic kirjutas: |
| Frankie666 kirjutas: |
| cristallic kirjutas: |
Media player on kõige rohkem areneud ja minu meelest ei tohiks tal puudusi olla.
VLC on lihtne ja mugav.Ei vaja eraldi codecei nt. kui sul neti ühendust pole ja video mälu eriti ei loe isegi siis kui sul seda ainult 2Mb.
Need kaks paremat  |
WMP  |
Ma mõtlen kasutatavuse poolest ja üldse......Eks ikka seda WMP 9 |
nojahh, tore kui on vähenõudlikke kasutajaid veel meie seas..... |
Kes ütles, et ma kasutan seda-Ma kasutan ikka VLC/Jetaudiot/Winamp
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
15.04.2006 17:59:11
|
|
|
Mis krt sellel wmp'l siis nii hullu, et paneb v6sa h2daldama ja Frankie666 silmi punnitama ?
Subide tugi ? Kui ei ole subisid vaja siis ei tunne ausaltöeldes ka puudust, ning nagu juba eespool mainiti - saab pluginaga ka subid alla.
Ning reeglina ära mänginud kõik samad failid mis BSPlayer'gi
Enne kui sai subisid kasutatud siis oli BSPlayer küll parem, ent nüüd üsna savi juba, mis tolle softi nimi mis audio & pildi masinas' 'interpreteerib'.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cristallic
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2005
|
15.04.2006 18:02:03
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
Mis krt sellel wmp'l siis nii hullu, et paneb v6sa h2daldama ja Frankie666 silmi punnitama ?
Subide tugi ? Kui ei ole subisid vaja siis ei tunne ausaltöeldes ka puudust, ning nagu juba eespool mainiti - saab pluginaga ka subid alla.
Ning reeglina ära mänginud kõik samad failid mis BSPlayer'gi
Enne kui sai subisid kasutatud siis oli BSPlayer küll parem, ent nüüd üsna savi juba, mis tolle softi nimi mis audio & pildi masinas' 'interpreteerib'. |
Ma olen sinuga täiesti nõus
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
15.04.2006 18:03:15
|
|
|
wmp on r2ige bloat
_________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
15.04.2006 18:07:47
|
|
|
| kas wmp-s saab mingi nupuga screenshoti teha filmist, endale pole nagu silma hakanud?
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
15.04.2006 18:11:07
|
|
|
| rewer kirjutas: |
| kas wmp-s saab mingi nupuga screenshoti teha filmist, endale pole nagu silma hakanud? |
'Print screen' nupuke töötab näiteks kenasti. Sai just järgi proovitud. Pole endal küll kunagi tarvis enne läinud
| v6sa kirjutas: |
| wmp on r2ige bloat |
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
15.04.2006 18:54:46
|
|
|
Print screen nupp mul ei funka, desktop on ilusti näha, kuid video asemel must laik.
WMP miinused:
1) Imeb mälu
2)Vajab eraldi koodekite installimist
3)Supakate jaoks on vaja eraldi plugin installida
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cristallic
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2005
|
15.04.2006 19:13:25
|
|
|
| Frankie666 kirjutas: |
Print screen nupp mul ei funka, desktop on ilusti näha, kuid video asemel must laik.
WMP miinused:
1) Imeb mälu
2)Vajab eraldi koodekite installimist
3)Supakate jaoks on vaja eraldi plugin installida |
Aga tasub ära ja lahjemale pillile saab alati juurde mälu otsida
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
15.04.2006 19:14:29
|
|
|
| cristallic kirjutas: |
| Frankie666 kirjutas: |
Print screen nupp mul ei funka, desktop on ilusti näha, kuid video asemel must laik.
WMP miinused:
1) Imeb mälu
2)Vajab eraldi koodekite installimist
3)Supakate jaoks on vaja eraldi plugin installida |
Aga tasub ära ja lahjemale pillile saab alati juurde mälu otsida |
Miks otsida mälu, kui võib ka ilma läbi saada
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cristallic
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
15.04.2006 19:29:46
|
|
|
Tähelepanu. Lingitud teemas on küsitlus muusika playerite kohta
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.09.2004
|
15.04.2006 19:33:31
|
|
|
| kasutan bsplayerit. suht hea pleier, sellge juba harjund ja ei taha seda välja vahetada. vahest tuleb ka windows media player calssicut kasutada sest see mängib igast paska ( vigaseid faile ja millega bsplayer hakkama ei saa jne.)
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
15.04.2006 19:37:48
|
|
|
| MPlayer saab minu hääle. Ennem kasutasin bsplayerit, aga oli pidav jama ac3 audio codeckiga mis ei tahtnud eriti töötada ja läksin üle Mplayerile. Peale väikest uurimist sain selle subtiitreid ka näitama ja minu rondile arvutile sobib seee kõige paremini.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|