Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Milline videomängude tegelane sa oled? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 14.03.2006 05:53:39 Milline videomängude tegelane sa oled? vasta tsitaadiga

test1 pre 1985 http://quiz.ravenblack.net/videogame.pl
test 2 http://www.liquidgeneration.com/content/a55hat.aspx?cid=974
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 14.03.2006 07:24:08 vasta tsitaadiga

test 2 -> master chief
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 14.03.2006 07:31:41 vasta tsitaadiga

test 2 -> see vice city kutt
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 14.03.2006 07:49:16 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
test 2 -> see vice city kutt

Sama siin

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 08:00:19 vasta tsitaadiga

I am a Scorched Earth Tank.

When I have a mission, it consumes me; I will not be satisfied until the job is done. I have a strong sense of duty, and a strong sense of direction. Changes in the tide don't phase me - I always know which way the wind blows, and I know how to compensate for it. I get on poorly with people like myself. icon_razz.gif

_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 09:42:28 vasta tsitaadiga

Esimene - I am a Gauntlet Adventurer.

Teine test - Master Chief.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 09:43:03 vasta tsitaadiga

I am Pacman.

I am an aggressive sort of personality, out to get what I can, when I can. I prefer to avoid confrontation, but sometimes when it's called for, I can be a powerful character. I tend to be afflicted with munchies constantly.

8)
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 10:12:00 vasta tsitaadiga


No shit icon_lol.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 14.03.2006 10:17:19 vasta tsitaadiga

test 1: I am a Gauntlet Adventurer.

test 2: jill valentine, "you are very smart but super deadly"

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 14.03.2006 10:35:10 vasta tsitaadiga

test 2: Jill Valentine :/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 14.03.2006 10:38:09 vasta tsitaadiga

eyelids, miks :/ selline nägu, ei ole rahul? Mina küll olin, kui oled seda mängu mänginud, siis tead kuda see tibi rockib täiega 8) thumbs_up.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 14.03.2006 10:47:19 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:

No shit icon_lol.gif


sama siin icon_wink.gif
ja

I am Pacman.

I am an aggressive sort of personality, out to get what I can, when I can. I prefer to avoid confrontation, but sometimes when it's called for, I can be a powerful character. I tend to be afflicted with munchies constantly.

_________________
raidi suu ei valeta!


viimati muutis rait 14.03.2006 10:49:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vex
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 14.03.2006 10:48:37 vasta tsitaadiga

test 1: Mr Do

test 2: lara croft - tomb raider
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 10:54:59 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:

No shit icon_lol.gif


No shit jah, sama siin icon_razz1.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 11:06:57 vasta tsitaadiga

test1- Light Cycle: I drive fast, I turn fast, I do everything fast. I even breakfast. I tend to confuse people with my sudden changes of heart. Sometimes I even confuse myself, which tends to cause problems.
täiesti õige icon_exclaim.gif

test2- solid snake
suht võssa icon_lol.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bezdomn6i
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 14.03.2006 12:28:39 vasta tsitaadiga

test 1 - I am an Asteroid.

I am a drifter. I go where life leads, which makes me usually a very calm and content sort of person. That or thoroughly apathetic. Usually I keep on doing whatever I'm doing, and it takes something special to make me change my mind.

(If you were not an Asteroid you would be a Pacman Ghost.)

test 2 - vice city tüüp.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 12:49:11 vasta tsitaadiga

1. I am Kung Fu Master. I like to be in control of myself. I dislike crowds, especially crowds containing people trying to kill me. Even though I always win, I prefer to avoid fights if possible.

2.


imelik... miski kung-fu frukt... ja veel tüdruk.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 14.03.2006 13:07:26 vasta tsitaadiga

see sooline värk on jumala savi, see ei mõjuta midagi, seal võrreldakse etteantud karakteritega icon_rolleyes.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 14:13:33 vasta tsitaadiga

ma olen tomb raider icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 15:05:12 vasta tsitaadiga

1:I am a Death Chase Rider
2: Solid Snake

icon_eek.gif
tegelt vist ikka ei ole
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 15:22:38 vasta tsitaadiga

1:I am a Gauntlet Adventurer
2:Tommy Vercetti - Vice City
Mida igans see ka ei tähenda aga seda ma tean kindlasti ,et mingit vise sitit ma mänginud ei ole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrac
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2006




sõnum 14.03.2006 16:16:33 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:

No shit icon_lol.gif

Sama siin 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 19:06:09 vasta tsitaadiga

indrac kirjutas:
Tbit kirjutas:

No shit icon_lol.gif

Sama siin 8)

siin ka , selle iseloomustuse viimane lause on parim

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 19:39:17 vasta tsitaadiga

II Test- Sonic. Sonic the hedgehog
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 19:50:15 vasta tsitaadiga

test 2: Jill Valentine
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g2pard
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2004




sõnum 14.03.2006 19:50:43 vasta tsitaadiga

Test 2. - solid snake
(suht paljud tunduvad seda olevat icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 14.03.2006 19:58:35 vasta tsitaadiga

test 2: jill valentine from resident evil
test 1: I am a Defender-ship. ( bullshit )
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 20:18:09 vasta tsitaadiga


kinda pihta... kuigi mitte väga

ja esimene

"I like to jump around, and would lead a fairly serene and aimless existence if it weren't for my friends always getting into trouble. I love to help out, even when it puts me at risk. I seem to make friends with people who just can't stay out of trouble."

hmm.. hüppamise asi 2 korda... mu iseloom on jah natuke hüplik, üks hetk selline, teine selline icon_razz.gif ja kohati käitun ka nii
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 20:29:32 vasta tsitaadiga

test1: I am a Defender-ship.

I am fiercely protective of my friends and loved ones, and unforgiving of any who would hurt them. Speed and foresight are my strengths, at the cost of a little clumsiness. I'm most comfortable with a few friends, but sometimes particularly enjoy spending time in larger groups.

(If you were not a Defender-ship you would be Pacman.)

test2:



Damn, ma tahtsin Solid Snake olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddario
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2005




sõnum 14.03.2006 20:31:49 vasta tsitaadiga

1.Kong
2.Solid Snake

_________________
daddario@debianx:~$
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 20:34:58 vasta tsitaadiga

Btw, paljud on Solid Snake sest nad tahtsid olla icon_razz.gif
Ma tegin ka just testi uuesti vastates nagu snake, ja ennäe imet...
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 20:35:06 vasta tsitaadiga

Mario, Super
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 20:36:19 vasta tsitaadiga

test 1-> I am a Scorched Earth Tank

ja test 2
painkillah kirjutas:
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 20:48:28 vasta tsitaadiga

test2: Tommy Vercetti - Vice City
_________________
Ärifoorumi tehingud alaealistega vaid vanemate kirjaliku nõusoleku esitamisel!
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 21:06:20 vasta tsitaadiga

Number47 kirjutas:
test2: Tommy Vercetti - Vice City
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz88
HV kasutaja
hentz88

liitunud: 22.03.2005




sõnum 14.03.2006 21:12:34 vasta tsitaadiga

solid snake
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 21:27:02 vasta tsitaadiga

1. I am a Defender-ship.

I am fiercely protective of my friends and loved ones, and unforgiving of any who would hurt them. Speed and foresight are my strengths, at the cost of a little clumsiness. I'm most comfortable with a few friends, but sometimes particularly enjoy spending time in larger groups.

2. master chief - halo

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 14.03.2006 22:23:04 vasta tsitaadiga

riisaar kirjutas:
Tbit kirjutas:

No shit icon_lol.gif


No shit jah, sama siin icon_razz1.gif

sama siin 8)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 22:57:15 vasta tsitaadiga

hmm.. Ma olen püha päss zelda'st... Varsti tekib küll siuke tunne, et peab mõõga treima 8)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 15.03.2006 18:17:51 vasta tsitaadiga

Test1:
I am a Thrust-ship.
I am small and tricky - where you think I am, I probably am not. I can work very fast, but I tend to go about things in a round about way, which often leaves me effectively standing still. I hate rocks. Bloody rocks.

Test2:solid snake
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cuculus
HV kasutaja
Cuculus

liitunud: 02.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 18:32:56 vasta tsitaadiga

Test üks

I am a Defender-ship.

I am fiercely protective of my friends and loved ones, and unforgiving of any who would hurt them. Speed and foresight are my strengths, at the cost of a little clumsiness. I'm most comfortable with a few friends, but sometimes particularly enjoy spending time in larger groups.

Test kaks

jill Valentine - Resident evil icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rimm
HV kasutaja
Rimm

liitunud: 14.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 18:58:00 vasta tsitaadiga

Test 1: I am a Gauntlet Adventurer.

Test 2: jill valentine, "you are very smart but super deadly"
beer_yum.gif

_________________
Kribin-krabin
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 20:51:21 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
test 1: I am a Gauntlet Adventurer.

test 2: jill valentine, "you are very smart but super deadly"

Crypto, Sa minu ammu kadunud vend vä? icon_razz1.gif

E: Rimm kah icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 22:25:55 vasta tsitaadiga

test1: I am Pacman icon_eek.gif
test2: Super Mario icon_eek.gif

wtf, ruulib
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 00:34:29 vasta tsitaadiga

1: I am an Asteroid.
2: Soliidne madu

keegi tollest SONIC (siil) mängust ka teab? on PC versioon ka olemas? (praegu meenus, et kunagi tahtsin täiega seda mängida) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 16.03.2006 02:43:31 vasta tsitaadiga

http://quiz.myyearbook.com/zenhex/quizresult.php

Your Results: Sonic
You love to run around, explore, and a good fight now and then!

lehm! http://pc.gamezone.com/gamesell/p22031.htm mingid versioonid on vist veel olemas
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattias
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 03:02:08 vasta tsitaadiga

Number47 kirjutas:
test2: Tommy Vercetti - Vice City


8)
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2006 22:57:52 vasta tsitaadiga

Test I : Mario icon_eek.gif

TestII: Jill Valentine icon_smile.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 00:07:51 vasta tsitaadiga

Test 1: I am a Scorched Earth Tank. icon_smile.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 20.03.2006 00:39:28 vasta tsitaadiga

1. Dr. Mo
2. Master Chief

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Milline videomängude tegelane sa oled? mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.