|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.03.2006 11:20:35
|
|
|
| Erik_Est kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| Õige jutt madness.Odavam tuleb konsool ja telekas ehk siis kui nagu võrdled, et AINULT mängmimiseks.Samas kui võrrelda, et mida muud ka teha saab siis läheb kaalukauss kohe teistpidi. |
Julgen väheke vaielda. Graafika on arvutil tihtipeale parem kui samu mänge võrrelda. |
No niivõimsate konsoolidega nagu XBOX360 ja PS3 mängides HDTV 1080p resoga on pilt juba niihea mängudel küll, et vahe marginaalne.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.03.2006 11:59:15
|
|
|
xb360 ei toeta 1080P'd
Samas ega seda resot ei toeta ka valdav osa nn. HDTV telekatest.
Btw, 1080p on ainult 8% rohkemate piksiltega kui 1600x1200
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
04.03.2006 13:49:33
|
|
|
väga hea artikkel ign-is 360 ja pc oblivioni erinevuste ja valiku kohta.
http://xbox360.ign.com/articles/693/693513p1.html
kõige raskem on valikut teha mõlema aparaadi omanikel (juhul kui pc on kobe), teistel on ju lihtne, mõlemal versioonil on omad eelised.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
04.03.2006 14:55:37
|
|
|
| seal on kirjas, et need versioonid on põhimõtteliselt võrdsed, aga selleks on vaja high-end pc'd.. pc eelis on construction set, xboxil siis achievement pointide süsteem.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
04.03.2006 15:07:37
|
|
|
| Kas sellele mängule on nõuded ka avaldatud ma mõtlen pcle.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
04.03.2006 15:12:01
|
|
|
http://pc.ign.com/articles/685/685072p1.html
| tsitaat: |
Recommended:
3 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor
1 GB System RAM
ATI X800 series, Nvidia GeForce 6800 series, or higher video card
Minimum System Requirements:
Windows XP
512MB System RAM
2 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor
128MB Direct3D compatible video card and DirectX 9.0 compatible driver;
8x DVD-ROM drive
4.6 GB free hard disk space
DirectX 9.0c (included)
DirectX 8.1 compatible sound card
Keyboard, Mouse
Supported Video Card Chipsets:
ATI X1800 series
ATI X1300 series
ATI X850 series
ATI x800 series
ATI x700 series
ATI x600 series
ATI Radeon 9800 series
ATI Radeon 9700 series
ATI Radeon 9600 series
ATI Radeon 9500 series
ATI Radeon 9000 series
NVIDIA Geforce 7800 series
NVIDIA GeForce 6800 series
NVIDIA GeForce FX series
|
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
04.03.2006 15:50:22
|
|
|
| Pole kursis - kas XBOX-i on v6imalik ka arvutimonitoriga kasutada? See oleks ju veel k6ige soodsam variant...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
04.03.2006 15:58:30
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| Pole kursis - kas XBOX-i on v6imalik ka arvutimonitoriga kasutada? See oleks ju veel k6ige soodsam variant... |
mingi spets kaabliga sai küll molu taha ühendada
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
06.03.2006 10:31:48
|
|
|
Mis asjad need " Achievement Points" on , millest IGN rääkis ?
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
06.03.2006 11:19:22
|
|
|
Achievements
This is your trophy case - where you can find all your awards, medals and high scores (which are also in condensed form in your gamer card). Achievements cover every game you play on Xbox 360, giving you something to shout about and showing other gamers the titles at which you excel. You can even compare your achievements to other gamers who have the same titles.
ühesõnaga saad mängudes midagi äratehes punkte, mida paremini mängid ja rohkem saldusi leiad, seda kõvemad punnid saad. selle kohta on onlines ka palju foorumeid, kus käib vaidlus nende punnide mõttekusest. üks asi kus need asjad kasuks tulevad on näiteks, kui onlines mängid ja sinu tekitatud serverisse tuleb keegi uus mängur, vaatad tema konkreetse mängu tulemust ja kui see mängija on liiga lahja või liiga kõva viskad ta oma mängust välja.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfx
HV veteran
liitunud: 20.10.2003
|
08.03.2006 17:36:32
|
|
|
Aw, tahab keegi mu hinge korraliku arvuti vastu vahetada?
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
151 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
08.03.2006 18:32:27
|
|
|
| sfx kirjutas: |
Aw, tahab keegi mu hinge korraliku arvuti vastu vahetada?  |
xbox360 tuleb odavam.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
08.03.2006 21:52:47
|
|
|
Hehee..
Mu sõber müüs maha oma PS 1 ja 2 ning kogus veel raha lisaks, et omale X360 osta ja sellega Oblivioni mängima hakata.
Tõeliseid fänne on ikka maailmas olemas.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
09.03.2006 01:05:30
|
|
|
üldse kõik lehed tunduvad kahtlased ruudustikud olema
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003

|
09.03.2006 09:51:04
|
|
|
Pole neil lehtedel häda midagi, kui tuule käes õõtsuvad, ei jää sakkide otsimiseks aegagi
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FeZ
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
09.03.2006 12:32:37
|
|
|
| mh..tavaline mets ju : P
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
09.03.2006 12:39:12
|
|
|
mind visatakse kodust välja veel selle mängu pärast
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
09.03.2006 15:33:03
|
|
|
Huvitav, millal ükskord selles stiilis mänge ka julge "M" reitingu all ilmub? See "T" on juba liiga läilaks muutunud
Ma saan aru, et turu võitmiseks pole see otstarbekas...kuid...päris huvitav oleks, kui tüüpidel oleks võimalik päid/skalpe maha raiuda (for trophy ) või näha, kuidas mingi nõid su silme ees põlema süüdatakse ...
Ja kõik seened ei anna stamina boosti, vaid osad viivad sind hoopis kuhugi tripile ära
viimati muutis MitchriX 09.03.2006 15:33:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
09.03.2006 15:33:05
|
|
|
Ilmselt tahetakse siiski mängu võimalikult palju müüa.
Ausaltöeldes ei huvita mindki sadism. (ega ka kommunism ega sadism jne.) Ent eks fantaseerida ole lõbus
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
09.03.2006 15:49:45
|
|
|
Korralik "Mature" RPG ei tunduks enam kui muinasjutt vaid võimalikult tõetruu seiklus D&D maailmas, mis peegeldaks ka kõik varjuküljed viimse detailini. Ega see ei olegi nii roosiline tegelikult
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
09.03.2006 15:50:57
|
|
|
| Nu verd paistis täitsa tip topilt oblivionis olevat.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
09.03.2006 15:55:52
|
|
|
| MitchriX kirjutas: |
Korralik "Mature" RPG ei tunduks enam kui muinasjutt vaid võimalikult tõetruu seiklus D&D maailmas, mis peegeldaks ka kõik varjuküljed viimse detailini. Ega see ei olegi nii roosiline tegelikult  |
Ega kõik ei ole ka RPG.
Võiks siis ka olla, kui mängija mängida ei oska siis mõõgavõitluses raiutakse käsi otsast ning jooksed verest tühjaks, mitte ei joo mingit sogase vedelikuga pudelit, et "tervist parandada".
Salvestamise võimaluse võiks ka välja jätta, kuna kuidas sa ikka seikust läbi elades olukordad salvestad.
Eks igal inimesel ole oma äranägemine kuidas asi "õige" oleks, ent pole imestada, et igale inimesele eraldi mänge ei tehta.
Kui huviks sadism, siis soovitaks proovida Postalit või Postal 2
Lisaks: Ega ma ei ürita hullult oponeerida, võibolla isegi tahaks näppida mõnda "reaalsemat" mängu vahest, ent sellise pika mängu puhul, nagu antud Oblivion näiteks, väsitaks see liigne "reaalsus" ära lihtsalt. Ei huvita koguaeg jäsemete ja muude kehaosade hakkimise pidev jälgimine
viimati muutis Elof 09.03.2006 23:37:03, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
09.03.2006 16:45:27
|
|
|
| tsitaat: |
Võiks siis ka olla, kui mängija mängida ei oska siis mõõgavõitluses raiutakse käsi otsast ning jooksed verest tühjaks, mitte ei joo mingit sogase vedelikuga pudelit, et "tervist parandada". |
Vot-vot, sinnapoole ma mõtlesingi...mitte ei joo mingit vedelikku, vaid seob/õmbleb haava kinni. Ja kui võitlus pooleli sel hetkel veel, shit happens , tuleb ühe käega edasi võidelda... Samas ei tohiks välja jätta erinevaid loitse, mis samuti liigest külge aitavad liimida
| tsitaat: |
| Salvestamise võimaluse võiks ka välja jätta, kuna kuidas sa ikka seikust läbi elades olukordad salvestad. |
Salvestamise puudumine viiks gameplay täiesti põhja - see on üks asi, mis on ja jääb virtuaalsetele mängudele. Tahad sa seda või mitte.
Ja rääkides veel sellest eelmisest võitlustseenist: kui käeta olemine osutub lõpuks kangelasele saatuslikuks, siis aitabki viimanae save
| tsitaat: |
Kui huviks sadism, siis soovitaks proovida Postalit või Postal 2  |
haha, thx but no thx
Kui kuskil D&D seikluses sisened trolli koopasse, siis pole midagi imestada, et leiad eest kellegi teibasse aetuna Tahtsin sellise mõttekäiguni jõuda, et sadism või mitte, aga teatud olukordades on see möödapääsmatu. Eriti just, kui tegu oleks rated "M" mänguga ja kuhjaga evil charactere 8)
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
09.03.2006 19:36:20
|
|
|
Olen kasutaja MitchriXi mõttekäiguga täiesti nõus.
Muide kes arvavad ,et see on sadism need eksivad. See on reaalsus.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
09.03.2006 20:02:40
|
|
|
Totu user, ja kusotsast need kaks asja koos ei saa käia?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
10.03.2006 09:47:46
|
|
|
endal on oodata 13 päeva + saatmine, selleks ajaks on mõnel ringiliikunud mäng läbi juba maybe
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
10.03.2006 13:43:39
|
|
|
| gj kirjutas: |
endal on oodata 13 päeva + saatmine, selleks ajaks on mõnel ringiliikunud mäng läbi juba maybe  |
Endal oodata on ju õige mäng ja makstud inimestele kes on vaeva näinud ja tööd teinud.
PS:Igast omaarust vingetele h4X0ritele kes vihjavad, et juba käpad mingile ütleme otse välja piraatvaersioonile taha ajand peaks bänni andma.Kas kurat ükskord ei lõpe see loll vihjamine ära, et "olen l33t mees ja varastasin juba asja omale".Sellest on ennem juba juttu olnud aga paistab, et mõndadel ei taha see kuidagi kohale jõuda
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.03.2006 14:11:16
|
|
|
| eino jumala poh, kes tahab see kasutagu pira vms - peaasi, et siin sellest ei kisa
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
10.03.2006 15:10:14
|
|
|
Tellisin mängu ära. Esimene mäng mille ma tellinud olen . Kas ma olen nüüd lahe Auron ?
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
10.03.2006 15:19:55
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| eino jumala poh, kes tahab see kasutagu pira vms - peaasi, et siin sellest ei kisa |
Nu see ei paistagi paljudele kohale jõudvat
| Totu user kirjutas: |
Tellisin mängu ära. Esimene mäng mille ma tellinud olen . Kas ma olen nüüd lahe Auron ? |
Eitea mis siin lahedusega pistmist on? Pigem ikka normaalse käitumisega.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.03.2006 15:26:51
|
|
|
|
suuremaks venitatud pilt ning AA puudub :/
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FeZ
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2006
|
10.03.2006 15:31:10
|
|
|
nvidia kaardiga tehtud niikuinii, need ei suuda AA ja HDR koos
aga ei nurise, pole AA-d vajagi imo
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.03.2006 15:32:07
|
|
|
| FeZ kirjutas: |
nvidia kaardiga tehtud niikuinii, need ei suuda AA ja HDR koos  |
Oleneb milliseid algoritme kasutatakse. Näiteks HL2's jooksevad NV kaardid HDR'iga nagu muiste ning neid mänge peaks veel olema.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.03.2006 16:02:46
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| FeZ kirjutas: |
nvidia kaardiga tehtud niikuinii, need ei suuda AA ja HDR koos  |
Oleneb milliseid algoritme kasutatakse. Näiteks HL2's jooksevad NV kaardid HDR'iga nagu muiste ning neid mänge peaks veel olema. |
Ho Ho, pole mõtet isegi proovida neile seletada, misasi on HDR ja milliseid eri variante on selle jaoks olemas. ja muuseas, Nvidia toetab täiesti rahulikult ka HDR + AA Oblivionis, mis teha kui asjatundmatud seda ei tea
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.03.2006 16:42:21
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| FeZ kirjutas: |
nvidia kaardiga tehtud niikuinii, need ei suuda AA ja HDR koos  |
Oleneb milliseid algoritme kasutatakse. Näiteks HL2's jooksevad NV kaardid HDR'iga nagu muiste ning neid mänge peaks veel olema. |
Ho Ho, pole mõtet isegi proovida neile seletada, misasi on HDR ja milliseid eri variante on selle jaoks olemas. ja muuseas, Nvidia toetab täiesti rahulikult ka HDR + AA Oblivionis, mis teha kui asjatundmatud seda ei tea  |
Ma lihtsalt üritan hoida lambukesi eksimast suure hunniku buzzwordide rägastiku vahele
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003

|
12.03.2006 13:48:14
|
|
|
Kas polnud mitte nii, et ATI X1K generatsiooni kaardid ja XBOX 360ne GPU (mis ka ATI toodang), toetavad kenasti HDR + AA-d. nVidia aga mitte, välja arvatud siis, kui pole tegu ehtsa HDR-iga, vaid nn. bloom efektiga.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
12.03.2006 14:05:46
|
|
|
Official foorumis ütlesid dev'id, et PC peal pole HDR+AA võimalik mitte ühegi GPU'ga tänu moodusele, mida nad HDR'i jaoks kasutavad.. Lähemalt ei seletatud.
X360 toetab HDR+AA'd.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.03.2006 16:21:10
|
|
|
| robin kirjutas: |
Official foorumis ütlesid dev'id, et PC peal pole HDR+AA võimalik mitte ühegi GPU'ga tänu moodusele, mida nad HDR'i jaoks kasutavad.. Lähemalt ei seletatud.
X360 toetab HDR+AA'd. |
mingi mängusait tsiteeris siis seda vastupidi, sest öeldi just, et nii ati kui nvidia toetavad... oh seda meie aja ajakirjandust
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
12.03.2006 16:35:03
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| robin kirjutas: |
Official foorumis ütlesid dev'id, et PC peal pole HDR+AA võimalik mitte ühegi GPU'ga tänu moodusele, mida nad HDR'i jaoks kasutavad.. Lähemalt ei seletatud.
X360 toetab HDR+AA'd. |
mingi mängusait tsiteeris siis seda vastupidi, sest öeldi just, et nii ati kui nvidia toetavad... oh seda meie aja ajakirjandust  |
ega jah.. alles siis saad teada, kui ise järgi proovid..
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.03.2006 11:46:20
|
|
|
link :: kae siit
revüü
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
14.03.2006 13:32:21
|
|
|
aaagh. the pain! the pain of waiting! lugesin kuskile poolepeale enne kui väga spoilerdama hakati aga sellest piisas.
kutt kirjeldas algusepoole et tema ratsu lajatas kah pahalasele kapjadega vastu lõugu... huvitav kas mingit jõhkrat rasket sõjahobust on seal võimalik saada?
eks tuleb veel oodata... peaasi et Royal Mail mingit jama ei tee
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.03.2006 16:41:02
|
|
|
oumaikaad, peab mingi video ostma endale nüüd
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
14.03.2006 17:16:22
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
oumaikaad, peab mingi video ostma endale nüüd  |
Paras TAHAN MÄNGIDA LÕPUKS OMETI MIDAGI Mingi 5kuud pole midagi suutnud mängida korralikult. Viimane mäng oli Everquest 2
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
14.03.2006 17:40:57
|
|
|
nüüd pole midagi teha, tuleb vist suvine reisiraha xkast 360 ja mängu alla matta, ei tea, mida ma küll tüdrukule selgituseks välja mõtlen
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
14.03.2006 20:33:50
|
|
|
| voltc kirjutas: |
nüüd pole midagi teha, tuleb vist suvine reisiraha xkast 360 ja mängu alla matta, ei tea, mida ma küll tüdrukule selgituseks välja mõtlen  |
Et virtuaalne maailm sai sinust võitu. Kallis, ma armastan sind nii väga, kuid mulle meeldib Oblivion Lost rohkem, kui sina ja meie puhkuse reis.
Räägi siis vähemalt ausalt.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
14.03.2006 23:49:41
|
|
|
| voltc kirjutas: |
nüüd pole midagi teha, tuleb vist suvine reisiraha xkast 360 ja mängu alla matta, ei tea, mida ma küll tüdrukule selgituseks välja mõtlen  |
saad aastapärast ka oblivioni mängida kui praegu ei saa!
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003

|
15.03.2006 01:13:29
|
|
|
Hmmm... kui PC Gamer ütleb 2,5GHz CPU, 1 GB RAM ja 256MB videokaart siis ehk polegi asjad nii hullud
Muidugi eeldusel, et tegu pole miinimumnõuetega
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|