Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls 4: Oblivion. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 11:20:35 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
Auron kirjutas:
Õige jutt madness.Odavam tuleb konsool ja telekas ehk siis kui nagu võrdled, et AINULT mängmimiseks.Samas kui võrrelda, et mida muud ka teha saab siis läheb kaalukauss kohe teistpidi.
Julgen väheke vaielda. Graafika on arvutil tihtipeale parem kui samu mänge võrrelda.

No niivõimsate konsoolidega nagu XBOX360 ja PS3 mängides HDTV 1080p resoga on pilt juba niihea mängudel küll, et vahe marginaalne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.03.2006 11:59:15 vasta tsitaadiga

xb360 ei toeta 1080P'd icon_razz1.gif
Samas ega seda resot ei toeta ka valdav osa nn. HDTV telekatest.

Btw, 1080p on ainult 8% rohkemate piksiltega kui 1600x1200

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 13:49:33 vasta tsitaadiga

väga hea artikkel ign-is 360 ja pc oblivioni erinevuste ja valiku kohta.
http://xbox360.ign.com/articles/693/693513p1.html
kõige raskem on valikut teha mõlema aparaadi omanikel (juhul kui pc on kobe), teistel on ju lihtne, mõlemal versioonil on omad eelised.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 04.03.2006 14:55:37 vasta tsitaadiga

seal on kirjas, et need versioonid on põhimõtteliselt võrdsed, aga selleks on vaja high-end pc'd.. pc eelis on construction set, xboxil siis achievement pointide süsteem.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 04.03.2006 15:07:37 vasta tsitaadiga

Kas sellele mängule on nõuded ka avaldatud ma mõtlen pcle.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 04.03.2006 15:12:01 vasta tsitaadiga

http://pc.ign.com/articles/685/685072p1.html
tsitaat:

Recommended:


3 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor

1 GB System RAM

ATI X800 series, Nvidia GeForce 6800 series, or higher video card
Minimum System Requirements:


Windows XP

512MB System RAM

2 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor

128MB Direct3D compatible video card and DirectX 9.0 compatible driver;

8x DVD-ROM drive

4.6 GB free hard disk space

DirectX 9.0c (included)

DirectX 8.1 compatible sound card

Keyboard, Mouse
Supported Video Card Chipsets:


ATI X1800 series

ATI X1300 series

ATI X850 series

ATI x800 series

ATI x700 series

ATI x600 series

ATI Radeon 9800 series

ATI Radeon 9700 series

ATI Radeon 9600 series

ATI Radeon 9500 series

ATI Radeon 9000 series

NVIDIA Geforce 7800 series

NVIDIA GeForce 6800 series

NVIDIA GeForce FX series
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 15:50:22 vasta tsitaadiga

Pole kursis - kas XBOX-i on v6imalik ka arvutimonitoriga kasutada? See oleks ju veel k6ige soodsam variant...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 04.03.2006 15:58:30 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Pole kursis - kas XBOX-i on v6imalik ka arvutimonitoriga kasutada? See oleks ju veel k6ige soodsam variant...


mingi spets kaabliga sai küll molu taha ühendada

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 06.03.2006 10:31:48 vasta tsitaadiga

Mis asjad need " Achievement Points" on , millest IGN rääkis ?
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 11:19:22 vasta tsitaadiga

Achievements
This is your trophy case - where you can find all your awards, medals and high scores (which are also in condensed form in your gamer card). Achievements cover every game you play on Xbox 360, giving you something to shout about and showing other gamers the titles at which you excel. You can even compare your achievements to other gamers who have the same titles.

ühesõnaga saad mängudes midagi äratehes punkte, mida paremini mängid ja rohkem saldusi leiad, seda kõvemad punnid saad. selle kohta on onlines ka palju foorumeid, kus käib vaidlus nende punnide mõttekusest. üks asi kus need asjad kasuks tulevad on näiteks, kui onlines mängid ja sinu tekitatud serverisse tuleb keegi uus mängur, vaatad tema konkreetse mängu tulemust ja kui see mängija on liiga lahja või liiga kõva viskad ta oma mängust välja.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 08.03.2006 13:30:16 vasta tsitaadiga

http://media.pc.ign.com/media/702/702491/img_3439718.html

panoraampilt, detailsus on päris korralik 8)

ainult mäe peal see bumpmapitud tekstuur on veidi kuubik icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfx
HV veteran

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 17:36:32 vasta tsitaadiga

Aw, tahab keegi mu hinge korraliku arvuti vastu vahetada?
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 08.03.2006 18:32:27 vasta tsitaadiga

sfx kirjutas:
Aw, tahab keegi mu hinge korraliku arvuti vastu vahetada?

xbox360 tuleb odavam.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 08.03.2006 21:52:47 vasta tsitaadiga

Hehee..
Mu sõber müüs maha oma PS 1 ja 2 ning kogus veel raha lisaks, et omale X360 osta ja sellega Oblivioni mängima hakata.
Tõeliseid fänne on ikka maailmas olemas. icon_smile.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.03.2006 01:05:30 vasta tsitaadiga

üldse kõik lehed tunduvad kahtlased ruudustikud olema icon_neutral.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 09.03.2006 09:51:04 vasta tsitaadiga

Pole neil lehtedel häda midagi, kui tuule käes õõtsuvad, ei jää sakkide otsimiseks aegagi icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 09.03.2006 12:22:31 vasta tsitaadiga

http://elderscrolls.com/images/art/ob_pc/obliv32B.jpg
ei suuda oodata kuna seal ringi joosta saab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 09.03.2006 12:32:37 vasta tsitaadiga

mh..tavaline mets ju : P
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2006 12:39:12 vasta tsitaadiga

mind visatakse kodust välja veel selle mängu pärast icon_razz1.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 09.03.2006 15:33:03 vasta tsitaadiga

Huvitav, millal ükskord selles stiilis mänge ka julge "M" reitingu all ilmub? icon_rolleyes.gif See "T" on juba liiga läilaks muutunud icon_biggrin.gif
Ma saan aru, et turu võitmiseks pole see otstarbekas...kuid...päris huvitav oleks, kui tüüpidel oleks võimalik päid/skalpe maha raiuda icon_evil.gif (for trophy icon_biggrin.gif) või näha, kuidas mingi nõid su silme ees põlema süüdatakse icon_evil.gif ...
Ja kõik seened ei anna stamina boosti, vaid osad viivad sind hoopis kuhugi tripile ära icon_lol.gif


viimati muutis MitchriX 09.03.2006 15:33:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 09.03.2006 15:33:05 vasta tsitaadiga

Ilmselt tahetakse siiski mängu võimalikult palju müüa.
Ausaltöeldes ei huvita mindki sadism. (ega ka kommunism ega sadism jne.) Ent eks fantaseerida ole lõbus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 09.03.2006 15:49:45 vasta tsitaadiga

Korralik "Mature" RPG ei tunduks enam kui muinasjutt vaid võimalikult tõetruu seiklus D&D maailmas, mis peegeldaks ka kõik varjuküljed viimse detailini. Ega see ei olegi nii roosiline tegelikult icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2006 15:50:57 vasta tsitaadiga

Nu verd paistis täitsa tip topilt oblivionis olevat.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 09.03.2006 15:55:52 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:
Korralik "Mature" RPG ei tunduks enam kui muinasjutt vaid võimalikult tõetruu seiklus D&D maailmas, mis peegeldaks ka kõik varjuküljed viimse detailini. Ega see ei olegi nii roosiline tegelikult icon_wink.gif

Ega kõik ei ole ka RPG.
Võiks siis ka olla, kui mängija mängida ei oska siis mõõgavõitluses raiutakse käsi otsast ning jooksed verest tühjaks, mitte ei joo mingit sogase vedelikuga pudelit, et "tervist parandada".
Salvestamise võimaluse võiks ka välja jätta, kuna kuidas sa ikka seikust läbi elades olukordad salvestad.

Eks igal inimesel ole oma äranägemine kuidas asi "õige" oleks, ent pole imestada, et igale inimesele eraldi mänge ei tehta.

Kui huviks sadism, siis soovitaks proovida Postalit või Postal 2 thumbs_up.gif


Lisaks: Ega ma ei ürita hullult oponeerida, võibolla isegi tahaks näppida mõnda "reaalsemat" mängu vahest, ent sellise pika mängu puhul, nagu antud Oblivion näiteks, väsitaks see liigne "reaalsus" ära lihtsalt. Ei huvita koguaeg jäsemete ja muude kehaosade hakkimise pidev jälgimine icon_redface.gif


viimati muutis Elof 09.03.2006 23:37:03, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 09.03.2006 16:45:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Võiks siis ka olla, kui mängija mängida ei oska siis mõõgavõitluses raiutakse käsi otsast ning jooksed verest tühjaks, mitte ei joo mingit sogase vedelikuga pudelit, et "tervist parandada".

Vot-vot, sinnapoole ma mõtlesingi...mitte ei joo mingit vedelikku, vaid seob/õmbleb haava kinni. Ja kui võitlus pooleli sel hetkel veel, shit happens icon_lol.gif , tuleb ühe käega edasi võidelda... Samas ei tohiks välja jätta erinevaid loitse, mis samuti liigest külge aitavad liimida thumbs_up.gif

tsitaat:
Salvestamise võimaluse võiks ka välja jätta, kuna kuidas sa ikka seikust läbi elades olukordad salvestad.

Salvestamise puudumine viiks gameplay täiesti põhja - see on üks asi, mis on ja jääb virtuaalsetele mängudele. Tahad sa seda või mitte.
Ja rääkides veel sellest eelmisest võitlustseenist: kui käeta olemine osutub lõpuks kangelasele saatuslikuks, siis aitabki viimanae save thumbs_up.gif

tsitaat:
Kui huviks sadism, siis soovitaks proovida Postalit või Postal 2 thumbs_up.gif

haha, thx but no thx icon_lol.gif
Kui kuskil D&D seikluses sisened trolli koopasse, siis pole midagi imestada, et leiad eest kellegi teibasse aetuna icon_neutral.gif Tahtsin sellise mõttekäiguni jõuda, et sadism või mitte, aga teatud olukordades on see möödapääsmatu. Eriti just, kui tegu oleks rated "M" mänguga ja kuhjaga evil charactere 8)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2006 19:36:20 vasta tsitaadiga

Olen kasutaja MitchriXi mõttekäiguga täiesti nõus.
Muide kes arvavad ,et see on sadism need eksivad. See on reaalsus.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2006 20:02:40 vasta tsitaadiga

Totu user, ja kusotsast need kaks asja koos ei saa käia? icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 09:47:46 vasta tsitaadiga

endal on oodata 13 päeva + saatmine, selleks ajaks on mõnel ringiliikunud mäng läbi juba maybe icon_lol.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 13:43:39 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
endal on oodata 13 päeva + saatmine, selleks ajaks on mõnel ringiliikunud mäng läbi juba maybe icon_lol.gif


Endal oodata on ju õige mäng ja makstud inimestele kes on vaeva näinud ja tööd teinud.

PS:Igast omaarust vingetele h4X0ritele kes vihjavad, et juba käpad mingile ütleme otse välja piraatvaersioonile taha ajand peaks bänni andma.Kas kurat ükskord ei lõpe see loll vihjamine ära, et "olen l33t mees ja varastasin juba asja omale".Sellest on ennem juba juttu olnud aga paistab, et mõndadel ei taha see kuidagi kohale jõuda icon_evil.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 14:11:16 vasta tsitaadiga

eino jumala poh, kes tahab see kasutagu pira vms - peaasi, et siin sellest ei kisa
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 15:10:14 vasta tsitaadiga

Tellisin mängu ära. Esimene mäng mille ma tellinud olen icon_biggrin.gif. Kas ma olen nüüd lahe Auron ?
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 15:19:55 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
eino jumala poh, kes tahab see kasutagu pira vms - peaasi, et siin sellest ei kisa

Nu see ei paistagi paljudele kohale jõudvat icon_evil.gif
Totu user kirjutas:
Tellisin mängu ära. Esimene mäng mille ma tellinud olen icon_biggrin.gif. Kas ma olen nüüd lahe Auron ?

Eitea mis siin lahedusega pistmist on? icon_wink.gif Pigem ikka normaalse käitumisega.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.03.2006 15:26:51 vasta tsitaadiga

FeZ kirjutas:
http://elderscrolls.com/images/art/ob_pc/obliv32B.jpg
ei suuda oodata kuna seal ringi joosta saab icon_biggrin.gif
suuremaks venitatud pilt ning AA puudub :/
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 10.03.2006 15:31:10 vasta tsitaadiga

nvidia kaardiga tehtud niikuinii, need ei suuda AA ja HDR koos icon_neutral.gif
aga ei nurise, pole AA-d vajagi imo icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.03.2006 15:32:07 vasta tsitaadiga

FeZ kirjutas:
nvidia kaardiga tehtud niikuinii, need ei suuda AA ja HDR koos icon_neutral.gif
Oleneb milliseid algoritme kasutatakse. Näiteks HL2's jooksevad NV kaardid HDR'iga nagu muiste ning neid mänge peaks veel olema.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 16:02:46 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
FeZ kirjutas:
nvidia kaardiga tehtud niikuinii, need ei suuda AA ja HDR koos icon_neutral.gif
Oleneb milliseid algoritme kasutatakse. Näiteks HL2's jooksevad NV kaardid HDR'iga nagu muiste ning neid mänge peaks veel olema.


Ho Ho, pole mõtet isegi proovida neile seletada, misasi on HDR ja milliseid eri variante on selle jaoks olemas. ja muuseas, Nvidia toetab täiesti rahulikult ka HDR + AA Oblivionis, mis teha kui asjatundmatud seda ei tea icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.03.2006 16:42:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
FeZ kirjutas:
nvidia kaardiga tehtud niikuinii, need ei suuda AA ja HDR koos icon_neutral.gif
Oleneb milliseid algoritme kasutatakse. Näiteks HL2's jooksevad NV kaardid HDR'iga nagu muiste ning neid mänge peaks veel olema.


Ho Ho, pole mõtet isegi proovida neile seletada, misasi on HDR ja milliseid eri variante on selle jaoks olemas. ja muuseas, Nvidia toetab täiesti rahulikult ka HDR + AA Oblivionis, mis teha kui asjatundmatud seda ei tea icon_rolleyes.gif
Ma lihtsalt üritan hoida lambukesi eksimast suure hunniku buzzwordide rägastiku vahele icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 11.03.2006 11:29:46 vasta tsitaadiga

http://www.hardtoport.com/pm2.jpg

see on siis BS ?
Bloom + AA pidi aint võimalik olema.. icon_confused.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 12.03.2006 13:48:14 vasta tsitaadiga

Kas polnud mitte nii, et ATI X1K generatsiooni kaardid ja XBOX 360ne GPU (mis ka ATI toodang), toetavad kenasti HDR + AA-d. nVidia aga mitte, välja arvatud siis, kui pole tegu ehtsa HDR-iga, vaid nn. bloom efektiga. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 12.03.2006 14:05:46 vasta tsitaadiga

Official foorumis ütlesid dev'id, et PC peal pole HDR+AA võimalik mitte ühegi GPU'ga tänu moodusele, mida nad HDR'i jaoks kasutavad.. Lähemalt ei seletatud.

X360 toetab HDR+AA'd.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 16:21:10 vasta tsitaadiga

robin kirjutas:
Official foorumis ütlesid dev'id, et PC peal pole HDR+AA võimalik mitte ühegi GPU'ga tänu moodusele, mida nad HDR'i jaoks kasutavad.. Lähemalt ei seletatud.

X360 toetab HDR+AA'd.


mingi mängusait tsiteeris siis seda vastupidi, sest öeldi just, et nii ati kui nvidia toetavad... oh seda meie aja ajakirjandust icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 12.03.2006 16:35:03 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
robin kirjutas:
Official foorumis ütlesid dev'id, et PC peal pole HDR+AA võimalik mitte ühegi GPU'ga tänu moodusele, mida nad HDR'i jaoks kasutavad.. Lähemalt ei seletatud.

X360 toetab HDR+AA'd.


mingi mängusait tsiteeris siis seda vastupidi, sest öeldi just, et nii ati kui nvidia toetavad... oh seda meie aja ajakirjandust icon_smile.gif


ega jah.. alles siis saad teada, kui ise järgi proovid..
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 11:46:20 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

revüü
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 14.03.2006 13:32:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
revüü


aaagh. the pain! the pain of waiting! lugesin kuskile poolepeale enne kui väga spoilerdama hakati aga sellest piisas.
kutt kirjeldas algusepoole et tema ratsu lajatas kah pahalasele kapjadega vastu lõugu... huvitav kas mingit jõhkrat rasket sõjahobust on seal võimalik saada? icon_razz.gif
eks tuleb veel oodata... peaasi et Royal Mail mingit jama ei tee icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 16:41:02 vasta tsitaadiga

oumaikaad, peab mingi video ostma endale nüüd icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 17:16:22 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
oumaikaad, peab mingi video ostma endale nüüd icon_lol.gif


Paras icon_lol.gif TAHAN MÄNGIDA LÕPUKS OMETI MIDAGI icon_biggrin.gif Mingi 5kuud pole midagi suutnud mängida korralikult. Viimane mäng oli Everquest 2 icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 14.03.2006 17:40:57 vasta tsitaadiga

nüüd pole midagi teha, tuleb vist suvine reisiraha xkast 360 ja mängu alla matta, ei tea, mida ma küll tüdrukule selgituseks välja mõtlen icon_lol.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 20:33:50 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
nüüd pole midagi teha, tuleb vist suvine reisiraha xkast 360 ja mängu alla matta, ei tea, mida ma küll tüdrukule selgituseks välja mõtlen icon_lol.gif


Et virtuaalne maailm sai sinust võitu. Kallis, ma armastan sind nii väga, kuid mulle meeldib Oblivion Lost rohkem, kui sina ja meie puhkuse reis. icon_rolleyes.gif
Räägi siis vähemalt ausalt.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2006 23:49:41 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
nüüd pole midagi teha, tuleb vist suvine reisiraha xkast 360 ja mängu alla matta, ei tea, mida ma küll tüdrukule selgituseks välja mõtlen icon_lol.gif


saad aastapärast ka oblivioni mängida kui praegu ei saa!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 15.03.2006 01:13:29 vasta tsitaadiga

Hmmm... kui PC Gamer ütleb 2,5GHz CPU, 1 GB RAM ja 256MB videokaart siis ehk polegi asjad nii hullud icon_smile.gif

Muidugi eeldusel, et tegu pole miinimumnõuetega icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls 4: Oblivion. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.