|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
08.03.2006 00:06:52
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
| Näita, mida prose suudab teha 1,45v peal? |
kui ww'lt tulnud prose siis 2.5-2.6  |
hmm, naxitrall ise väitis, et sai spid lastud 2,7ghz peal 1,45v
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
08.03.2006 00:19:55
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
hmm, naxitrall ise väitis, et sai spid lastud 2,7ghz peal 1,45v  |
kui def radika ja toatempiga, siis ma oleks suht huvitavalt üllatunud
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
08.03.2006 03:01:06
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
hmm, naxitrall ise väitis, et sai spid lastud 2,7ghz peal 1,45v  |
kui def radika ja toatempiga, siis ma oleks suht huvitavalt üllatunud  |
ei olnud def kuuleriga...zalmani mingisugusega oli...ja see külm ei aidanud sittagi...:S videokaardist ka ei saanud midagi kätte...väga kahtlane asi on asuse bios:D ei oska muffigi teha sellega...olin juba harjunud DFI sätetega:D aga jah...nüüd ei saa ma enam voolu ka valida mitte:S
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
08.03.2006 04:11:13
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| THG miski jutuke... |
saadaval seda emaplaati veel pole...aga see pmst siis parem kui asuse plaadid? või seda lihtsalt jälle väidetakse?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
08.03.2006 04:14:20
|
|
|
| naxitrall kirjutas: |
| lamp kirjutas: |
| THG miski jutuke... |
saadaval seda emaplaati veel pole...aga see pmst siis parem kui asuse plaadid? või seda lihtsalt jälle väidetakse? |
niipalju on see parem, et 975x chipset ja toetab yonahit..
aga ise olen natuke veel skeptiline..
4.5k maksta ja aopeni eest.. kord olen seda teinud ja eriti rahule ei jäänd
aga eks see kuu juba näeb, mis selle platega teha annab.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
08.03.2006 04:16:35
|
|
|
| okei...aga lamp kle..ma tean et ma olen laisk ja ei viitsinud tervet teemat läbi lugeda aga ehk on sul jagada mulle mõnda voltmodi õpetust?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
08.03.2006 04:48:51
|
|
|
| naxitrall kirjutas: |
| okei...aga lamp kle..ma tean et ma olen laisk ja ei viitsinud tervet teemat läbi lugeda aga ehk on sul jagada mulle mõnda voltmodi õpetust? |
vmod peaks sama olema kui p4gd1.. aga ma sain aru, et velzatis&co kärsatasid sellega yhe mobo läbi.. niiet dunno
proovi pinmodiga, vt kas saad hakkama
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
08.03.2006 08:00:03
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| naxitrall kirjutas: |
| okei...aga lamp kle..ma tean et ma olen laisk ja ei viitsinud tervet teemat läbi lugeda aga ehk on sul jagada mulle mõnda voltmodi õpetust? |
vmod peaks sama olema kui p4gd1.. aga ma sain aru, et velzatis&co kärsatasid sellega yhe mobo läbi.. niiet dunno
proovi pinmodiga, vt kas saad hakkama |
ei kärsatanud midagi, lihtsalt sai kogemata joodetud kokku ühel kivil 2 jalga ja käima pandud raal, mistõttu võis seal miski konflikt tekkida ja midagi läbi minna. Alles hiljem avastasime, et natuke tina oli ka teise jala peale saanud. Ja tee mis tahad, kodus proovisin seda pinmodi - ei midagi. Margusseriga proovisime - ei midagi. Isegi pilti et võtnud ette.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
08.03.2006 08:14:21
|
|
|
| tsitaat: |
tina oli ka teise jala peale saanud.
|
Hui oli ju
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
08.03.2006 15:59:04
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| tsitaat: |
tina oli ka teise jala peale saanud.
|
Hui oli ju  |
mida me siis kraapisime seal jalgade vahel?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
08.03.2006 17:13:59
|
|
|
| ot mis moodi see pinmod käib?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
08.03.2006 17:27:02
|
|
|
| margusser kirjutas: |
Hui oli ju  |
| velzatis kirjutas: |
mida me siis kraapisime seal jalgade vahel?  |
krt maitaha teada okse
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
08.03.2006 17:29:04
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
Hui oli ju  |
| velzatis kirjutas: |
mida me siis kraapisime seal jalgade vahel?  |
krt maitaha teada okse |
igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FPSrulez
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
08.03.2006 23:26:58
|
|
|
uuri xs foorumit inteli teemade juurest. Seal olemas kõik modid. Btw mis voldil see kell on? Ikka see 1,7 aka 1,45? 8)
EDIT: uskumatu. Jaan teeb ikka imesid. Ei jõua ära tänada.
Margussi ja minu sealaut, mille me tekitasime vcore modi tehes sai uuesti kaubandusliku välimuse ja mobo on uuesti töökorras. Suured tänud Jaanile
EDIT2: ANDKE MULLE KLOKKKENNII
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
09.03.2006 20:59:57
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
uuri xs foorumit inteli teemade juurest. Seal olemas kõik modid. Btw mis voldil see kell on? Ikka see 1,7 aka 1,45? 8)
EDIT: uskumatu. Jaan teeb ikka imesid. Ei jõua ära tänada.
Margussi ja minu sealaut, mille me tekitasime vcore modi tehes sai uuesti kaubandusliku välimuse ja mobo on uuesti töökorras. Suured tänud Jaanile
EDIT2: ANDKE MULLE KLOKKKENNII  |
ikka 1,45..mul pole ju voltmode tehtud
EDIT: üks hea laul teile siin:P
http://www.itguru.pri.ee/HV/laulud/Steve%20Twain%20-%20Work%20this%20Pussy.mp3
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunderz
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
10.03.2006 00:00:38
|
|
|
kas keegi oskab vastata, miks dothanil biosest kordajat muuta ei saa, peaks ju allapoole kordaja lahti olema?
emaplaat on asus p4gpl-x ja prose m740 dothan.
memory bus on praegu single,sest pole hetkel kahte mälu ja videokaart pci, pole veel pcx ostnud, kas see võib mõjutada?
EDIT: BIOS on peal uusim 0401
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
10.03.2006 00:03:26
|
|
|
| thunderz kirjutas: |
kas keegi oskab vastata, miks dothanil biosest kordajat muuta ei saa, peaks ju allapoole kordaja lahti olema?
emaplaat on asus p4gpl-x ja prose m740 dothan.
memory bus on praegu single,sest pole hetkel kahte mälu ja videokaart pci, pole veel pcx ostnud, kas see võib mõjutada?
EDIT: BIOS on peal uusim 0401 |
proovi p4p või p4c plaadiga, nendel on biosis kordajamuutmisvõimalus olemas.
kui juhtub, et ei leia siukseid plaate, siis modi biosi, kui asi käpas, peaks lihtne olema.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunderz
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
10.03.2006 00:09:22
|
|
|
| lamp kirjutas: |
proovi p4p või p4c plaadiga, nendel on biosis kordajamuutmisvõimalus olemas.
kui juhtub, et ei leia siukseid plaate, siis modi biosi, kui asi käpas, peaks lihtne olema. |
pole neid platesid käepärast praegu, aga tean et teistel ka P4GPL-X plate olemas , kas nemad siis ka ei saa muuta.
Bioses siis hallilt see kiri, CPU Multiplier Status : LOCKED
kas keegi on modinud selle plate biosit? ise küll modima ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
10.03.2006 02:09:48
|
|
|
| gpl-x iga tõesti ei saa muuta kordajat... P4GD1-ga saab kordajat muuta...neil biosid erinevad:S eitea küll miks ainult...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
10.03.2006 05:13:00
|
|
|
| naxitrall kirjutas: |
| P4GD1-ga saab kordajat muuta...neil biosid erinevad:S |
p4gd1 pole ka kordaja muutmine võimalik..
samas on see eelis, et 167 alates bootides on lukud töös.. gplx paistab mittetöötava lukuga olevat.
ja nagu ma aru saan, siis p4gd1 biosiga ka samamoodi..
tea kas see 915PL tsipset on nii erinev.. kuna pci lukk on inteli puhul clockgeni teha, agp/pcie/sb asjad tsipsetiga seoses..
endal muidugi piisaks gplx'ist ka, boodin 13x200 yles ja vsjo..
keegi tahab, võin ebay hinnaga vahetada
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
10.03.2006 05:39:16
|
|
|
| mis nende gpl-x'ide ebay hinnad on siis?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
10.03.2006 06:58:15
|
|
|
| naxitrall kirjutas: |
| mis nende gpl-x'ide ebay hinnad on siis? |
pole aimugi, aga p4gd1 on näiteks just läind siukse hinnaga
see teeb nii 3300 umbes.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
11.03.2006 16:25:33
|
|
|
mem 208? 270x10 saaksid vist veits parema tulemuse
ja muidu, inteli peal bh5 refresh on parim 64us.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
11.03.2006 16:29:25
|
|
|
| 2,9v ei kannata mem eriti kõrgemat ja nii kui kordaja maha võtsin ja peale seda cpu mhz tõstsin 2600 peale oli pang..emaplaat ei kannata fsb-d eriti...:S
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
11.03.2006 16:31:53
|
|
|
| naxitrall kirjutas: |
| ...tõstsin 2600 peale oli pang..emaplaat ei kannata fsb-d eriti...:S |
Mul kannatas 260x10 lasta küll
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
11.03.2006 16:59:40
|
|
|
mul üle 264mhz ei kannata. Jaan vist seletas ka kuskil, kuidas see pci-e kiirus tuleb korrutada 2,2 siis saad max fsb vms.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.03.2006 20:03:04
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
mul üle 264mhz ei kannata. Jaan vist seletas ka kuskil, kuidas see pci-e kiirus tuleb korrutada 2,2 siis saad max fsb vms.  |
ma seletasin kah, et FSB jagad 2.2-ga ja saad pcie kiiruse..
ehk siis 250mhz fsb = 113mhz pcie(või rohkem)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
11.03.2006 20:30:55
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
mul üle 264mhz ei kannata. Jaan vist seletas ka kuskil, kuidas see pci-e kiirus tuleb korrutada 2,2 siis saad max fsb vms.  |
ma seletasin kah, et FSB jagad 2.2-ga ja saad pcie kiiruse..
ehk siis 250mhz fsb = 113mhz pcie(või rohkem) |
p4gpl-x saab panna max pci-e, millega veel süsteem töötab 120mhz. Ehk siis 2,2x120=264
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
11.03.2006 20:33:25
|
|
|
| 264 ei olegi ju kõige hullem - korralikud BH5ed sisse ja piisab. kordaja ju ülespoole ka windowsist muudetav?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
11.03.2006 20:52:00
|
|
|
| razor kirjutas: |
| 264 ei olegi ju kõige hullem - korralikud BH5ed sisse ja piisab. kordaja ju ülespoole ka windowsist muudetav? |
aga sellega tõuseb ka fsb minuteada:$
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
11.03.2006 20:52:04
|
|
|
| razor kirjutas: |
| 264 ei olegi ju kõige hullem - korralikud BH5ed sisse ja piisab. kordaja ju ülespoole ka windowsist muudetav? |
740-l saab kordajaid 6-13 muuta.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
11.03.2006 20:55:00
|
|
|
| mida madalam kordaja nt 2600mhz peal on seda kõrgem fsb on...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
11.03.2006 21:53:25
|
|
|
| naxitrall kirjutas: |
| mida madalam kordaja nt 2600mhz peal on seda kõrgem fsb on... |
karta on
EDIT: Mis jama 1,6v peal samal taktil teeb superpi aja tunduvalt sitema, kui 1,5v peal samal taktil.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
11.03.2006 22:21:38
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
| naxitrall kirjutas: |
| mida madalam kordaja nt 2600mhz peal on seda kõrgem fsb on... |
karta on
EDIT: Mis jama 1,6v peal samal taktil teeb superpi aja tunduvalt sitema, kui 1,5v peal samal taktil.  |
sõna kuumus peaks vist kõik ütlema
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
11.03.2006 22:22:57
|
|
|
| naxitrall kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
| naxitrall kirjutas: |
| mida madalam kordaja nt 2600mhz peal on seda kõrgem fsb on... |
karta on
EDIT: Mis jama 1,6v peal samal taktil teeb superpi aja tunduvalt sitema, kui 1,5v peal samal taktil.  |
sõna kuumus peaks vist kõik ütlema  |
48C oli max temp fullis vähe ju, kui arvestada, et tegu laptopi prosega, mis laptopi sees töötab idles umbes 40C peal ja fullis 50+
viimati muutis Anti 11.03.2006 22:23:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
11.03.2006 23:50:18
|
|
|
aga läpakal ei ole sees sellist jahutust ka nagu inboxis on...ja läpakal on pmst ainult paar auku kus kohast saab õhku peale(reegline võtab ta põhjalt õku ja külgedelt puhub välja)aga minu zalmani jahutusega peksab see gplx ikka valusalt segast... idles temp 50+ ja amdga oli poole vähem idles
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
12.03.2006 01:09:06
|
|
|
Nii, arvatavasti on prose piir teada mul. 1,55V peal tegi viimasena spi 1M 2860mhz peal. 2866 oli pang. Karta on, et enam eriti sellest midagi enam välja ei pigista.
naxitrall, ma räägingi, et see prose peaks väga ilusti taluma kuuma, mitte juba a la 45 kraadi peal plokkima hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
12.03.2006 01:47:19
|
|
|
| no aga tuleb välja et ikakgi plokib...kuna läpparid regullivad ise prozede kiirust...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.03.2006 01:56:21
|
|
|
lihtsalt piir on ees või siis tahab rohkem volti.
2800mhz on 740 kohta isegi väga hea
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
12.03.2006 01:57:42
|
|
|
naxi, sooviks ikkagi neid 2800mhz def voldi runnide skriine näha?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
12.03.2006 14:23:36
|
|
|
hiljem saate...siis kui ma viitsin arvuti uuesti aknale visata...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
12.03.2006 16:29:46
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
naxi, sooviks ikkagi neid 2800mhz def voldi runnide skriine näha?  |
ta ilmselt ajab def pinge ja gpli "auto" pinge sassi.
gpl ja p4gd1 vist andsid auto peal ni 1.45v sisse, def pinge on kuskil 1.3v
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
12.03.2006 16:45:40
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
naxi, sooviks ikkagi neid 2800mhz def voldi runnide skriine näha?  |
ta ilmselt ajab def pinge ja gpli "auto" pinge sassi.
gpl ja p4gd1 vist andsid auto peal ni 1.45v sisse, def pinge on kuskil 1.3v |
mul on def 1,35 vähemalt tester näitab niimoodi
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
12.03.2006 17:11:29
|
|
|
| see asuse plaat annab mul 1,3v
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|