Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 00:06:52 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
velzatis kirjutas:
Näita, mida prose suudab teha 1,45v peal?

kui ww'lt tulnud prose siis 2.5-2.6 icon_razz1.gif
hmm, naxitrall ise väitis, et sai spid lastud 2,7ghz peal 1,45v icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 00:19:55 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
hmm, naxitrall ise väitis, et sai spid lastud 2,7ghz peal 1,45v icon_rolleyes.gif

kui def radika ja toatempiga, siis ma oleks suht huvitavalt üllatunud icon_razz1.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 08.03.2006 03:01:06 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
velzatis kirjutas:
hmm, naxitrall ise väitis, et sai spid lastud 2,7ghz peal 1,45v icon_rolleyes.gif

kui def radika ja toatempiga, siis ma oleks suht huvitavalt üllatunud icon_razz1.gif

ei olnud def kuuleriga...zalmani mingisugusega oli...ja see külm ei aidanud sittagi...:S videokaardist ka ei saanud midagi kätte...väga kahtlane asi on asuse bios:D ei oska muffigi teha sellega...olin juba harjunud DFI sätetega:D aga jah...nüüd ei saa ma enam voolu ka valida mitte:S
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 03:51:05 vasta tsitaadiga

link :: AOpen Releases Core Duo To The Desktop

THG miski jutuke...

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 08.03.2006 04:11:13 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
THG miski jutuke...

saadaval seda emaplaati veel pole...aga see pmst siis parem kui asuse plaadid? või seda lihtsalt jälle väidetakse?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 04:14:20 vasta tsitaadiga

naxitrall kirjutas:
lamp kirjutas:
THG miski jutuke...

saadaval seda emaplaati veel pole...aga see pmst siis parem kui asuse plaadid? või seda lihtsalt jälle väidetakse?

niipalju on see parem, et 975x chipset ja toetab yonahit..
aga ise olen natuke veel skeptiline..
4.5k maksta ja aopeni eest.. kord olen seda teinud ja eriti rahule ei jäänd icon_biggrin.gif
aga eks see kuu juba näeb, mis selle platega teha annab.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 08.03.2006 04:16:35 vasta tsitaadiga

okei...aga lamp kle..ma tean et ma olen laisk ja ei viitsinud tervet teemat läbi lugeda aga ehk on sul jagada mulle mõnda voltmodi õpetust?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 04:48:51 vasta tsitaadiga

naxitrall kirjutas:
okei...aga lamp kle..ma tean et ma olen laisk ja ei viitsinud tervet teemat läbi lugeda aga ehk on sul jagada mulle mõnda voltmodi õpetust?

vmod peaks sama olema kui p4gd1.. aga ma sain aru, et velzatis&co kärsatasid sellega yhe mobo läbi.. niiet dunno icon_razz1.gif
proovi pinmodiga, vt kas saad hakkama

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 08:00:03 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
naxitrall kirjutas:
okei...aga lamp kle..ma tean et ma olen laisk ja ei viitsinud tervet teemat läbi lugeda aga ehk on sul jagada mulle mõnda voltmodi õpetust?

vmod peaks sama olema kui p4gd1.. aga ma sain aru, et velzatis&co kärsatasid sellega yhe mobo läbi.. niiet dunno icon_razz1.gif
proovi pinmodiga, vt kas saad hakkama
ei kärsatanud midagi, lihtsalt sai kogemata joodetud kokku ühel kivil 2 jalga ja käima pandud raal, mistõttu võis seal miski konflikt tekkida ja midagi läbi minna. Alles hiljem avastasime, et natuke tina oli ka teise jala peale saanud. icon_neutral.gif Ja tee mis tahad, kodus proovisin seda pinmodi - ei midagi. Margusseriga proovisime - ei midagi. Isegi pilti et võtnud ette.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 08.03.2006 08:14:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tina oli ka teise jala peale saanud.

Hui oli ju icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 15:59:04 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
tsitaat:

tina oli ka teise jala peale saanud.

Hui oli ju icon_lol.gif
mida me siis kraapisime seal jalgade vahel? icon_lol.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 08.03.2006 17:13:59 vasta tsitaadiga

ot mis moodi see pinmod käib?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 08.03.2006 17:17:13 vasta tsitaadiga

naxitrall, ikka ootan!!!

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=62366 TIPSide all kirjas kuda teha!
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 17:27:02 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Hui oli ju icon_lol.gif
velzatis kirjutas:
mida me siis kraapisime seal jalgade vahel? icon_lol.gif

krt maitaha teada okse
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 17:29:04 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
margusser kirjutas:
Hui oli ju icon_lol.gif
velzatis kirjutas:
mida me siis kraapisime seal jalgade vahel? icon_lol.gif

krt maitaha teada okse
igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FPSrulez
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005




sõnum 08.03.2006 17:55:53 vasta tsitaadiga

Kui tõsi, siis juhuu icon_lol.gif

http://anandtech.com/tradeshows/showdoc.aspx?i=2713&p=1
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 18:32:46 vasta tsitaadiga

link :: see link siin vä peaks jah

FPSrulez kirjutas:
Kui tõsi, siis juhuu icon_lol.gif
http://anandtech.com/tradeshows/showdoc.aspx?i=2713&p=1

seal muidu käib diskussioon

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 08.03.2006 19:46:52 vasta tsitaadiga

http://www.itguru.pri.ee/HV/oc/dothan/dothan-2672-29,984.JPG
mälu ei saa paremaks panna kui 2,5-3-2-8 kuna liiga vähe volti...:S kuidas teha vcore, vmem, vchip modde?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 23:26:58 vasta tsitaadiga

naxitrall kirjutas:
http://www.itguru.pri.ee/HV/oc/dothan/dothan-2672-29,984.JPG
mälu ei saa paremaks panna kui 2,5-3-2-8 kuna liiga vähe volti...:S kuidas teha vcore, vmem, vchip modde?
uuri xs foorumit inteli teemade juurest. Seal olemas kõik modid. Btw mis voldil see kell on? Ikka see 1,7 aka 1,45? 8)

EDIT: uskumatu. Jaan teeb ikka imesid. Ei jõua ära tänada. icon_neutral.gif

Margussi ja minu sealaut, mille me tekitasime vcore modi tehes sai uuesti kaubandusliku välimuse ja mobo on uuesti töökorras. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif Suured tänud Jaanile icon_exclaim.gif

EDIT2: ANDKE MULLE KLOKKKENNII icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 09.03.2006 20:59:57 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
naxitrall kirjutas:
http://www.itguru.pri.ee/HV/oc/dothan/dothan-2672-29,984.JPG
mälu ei saa paremaks panna kui 2,5-3-2-8 kuna liiga vähe volti...:S kuidas teha vcore, vmem, vchip modde?
uuri xs foorumit inteli teemade juurest. Seal olemas kõik modid. Btw mis voldil see kell on? Ikka see 1,7 aka 1,45? 8)

EDIT: uskumatu. Jaan teeb ikka imesid. Ei jõua ära tänada. icon_neutral.gif

Margussi ja minu sealaut, mille me tekitasime vcore modi tehes sai uuesti kaubandusliku välimuse ja mobo on uuesti töökorras. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif Suured tänud Jaanile icon_exclaim.gif

EDIT2: ANDKE MULLE KLOKKKENNII icon_exclaim.gif


ikka 1,45..mul pole ju voltmode tehtud

EDIT: üks hea laul teile siin:P
http://www.itguru.pri.ee/HV/laulud/Steve%20Twain%20-%20Work%20this%20Pussy.mp3
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunderz
Kreisi kasutaja
thunderz

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.03.2006 00:00:38 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab vastata, miks dothanil biosest kordajat muuta ei saa, peaks ju allapoole kordaja lahti olema?
emaplaat on asus p4gpl-x ja prose m740 dothan.
memory bus on praegu single,sest pole hetkel kahte mälu ja videokaart pci, pole veel pcx ostnud, kas see võib mõjutada?
EDIT: BIOS on peal uusim 0401
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 00:03:26 vasta tsitaadiga

thunderz kirjutas:
kas keegi oskab vastata, miks dothanil biosest kordajat muuta ei saa, peaks ju allapoole kordaja lahti olema?
emaplaat on asus p4gpl-x ja prose m740 dothan.
memory bus on praegu single,sest pole hetkel kahte mälu ja videokaart pci, pole veel pcx ostnud, kas see võib mõjutada?
EDIT: BIOS on peal uusim 0401

proovi p4p või p4c plaadiga, nendel on biosis kordajamuutmisvõimalus olemas.
kui juhtub, et ei leia siukseid plaate, siis modi biosi, kui asi käpas, peaks lihtne olema.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thunderz
Kreisi kasutaja
thunderz

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.03.2006 00:09:22 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:

proovi p4p või p4c plaadiga, nendel on biosis kordajamuutmisvõimalus olemas.
kui juhtub, et ei leia siukseid plaate, siis modi biosi, kui asi käpas, peaks lihtne olema.

pole neid platesid käepärast praegu, aga tean et teistel ka P4GPL-X plate olemas , kas nemad siis ka ei saa muuta.
Bioses siis hallilt see kiri, CPU Multiplier Status : LOCKED
kas keegi on modinud selle plate biosit? ise küll modima ei hakka.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 10.03.2006 02:09:48 vasta tsitaadiga

gpl-x iga tõesti ei saa muuta kordajat... P4GD1-ga saab kordajat muuta...neil biosid erinevad:S eitea küll miks ainult...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 05:13:00 vasta tsitaadiga

naxitrall kirjutas:
P4GD1-ga saab kordajat muuta...neil biosid erinevad:S

p4gd1 pole ka kordaja muutmine võimalik..
samas on see eelis, et 167 alates bootides on lukud töös.. gplx paistab mittetöötava lukuga olevat.
ja nagu ma aru saan, siis p4gd1 biosiga ka samamoodi..
tea kas see 915PL tsipset on nii erinev.. kuna pci lukk on inteli puhul clockgeni teha, agp/pcie/sb asjad tsipsetiga seoses..
endal muidugi piisaks gplx'ist ka, boodin 13x200 yles ja vsjo..
keegi tahab, võin ebay hinnaga vahetada icon_lol.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 10.03.2006 05:39:16 vasta tsitaadiga

mis nende gpl-x'ide ebay hinnad on siis?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2006 06:58:15 vasta tsitaadiga

naxitrall kirjutas:
mis nende gpl-x'ide ebay hinnad on siis?

pole aimugi, aga p4gd1 on näiteks just läind siukse hinnaga icon_razz1.gif
see teeb nii 3300 umbes.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 11.03.2006 16:22:11 vasta tsitaadiga

EAT THIS:
http://www.itguru.pri.ee/HV/oc/dothan/28,375.JPG
:d
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 16:25:33 vasta tsitaadiga

naxitrall kirjutas:
EAT THIS:
http://www.itguru.pri.ee/HV/oc/dothan/28,375.JPG
:d

mem 208? 270x10 saaksid vist veits parema tulemuse icon_rolleyes.gif
ja muidu, inteli peal bh5 refresh on parim 64us.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 11.03.2006 16:29:25 vasta tsitaadiga

2,9v ei kannata mem eriti kõrgemat ja nii kui kordaja maha võtsin ja peale seda cpu mhz tõstsin 2600 peale oli pang..emaplaat ei kannata fsb-d eriti...:S
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 16:31:53 vasta tsitaadiga

naxitrall kirjutas:
...tõstsin 2600 peale oli pang..emaplaat ei kannata fsb-d eriti...:S

Mul kannatas 260x10 lasta küll icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 16:59:40 vasta tsitaadiga

mul üle 264mhz ei kannata. Jaan vist seletas ka kuskil, kuidas see pci-e kiirus tuleb korrutada 2,2 siis saad max fsb vms. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 20:03:04 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
mul üle 264mhz ei kannata. Jaan vist seletas ka kuskil, kuidas see pci-e kiirus tuleb korrutada 2,2 siis saad max fsb vms. icon_neutral.gif

ma seletasin kah, et FSB jagad 2.2-ga ja saad pcie kiiruse..
ehk siis 250mhz fsb = 113mhz pcie(või rohkem)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 20:30:55 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
velzatis kirjutas:
mul üle 264mhz ei kannata. Jaan vist seletas ka kuskil, kuidas see pci-e kiirus tuleb korrutada 2,2 siis saad max fsb vms. icon_neutral.gif

ma seletasin kah, et FSB jagad 2.2-ga ja saad pcie kiiruse..
ehk siis 250mhz fsb = 113mhz pcie(või rohkem)
p4gpl-x saab panna max pci-e, millega veel süsteem töötab 120mhz. Ehk siis 2,2x120=264
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.03.2006 20:33:25 vasta tsitaadiga

264 ei olegi ju kõige hullem - korralikud BH5ed sisse ja piisab. kordaja ju ülespoole ka windowsist muudetav?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 11.03.2006 20:52:00 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
264 ei olegi ju kõige hullem - korralikud BH5ed sisse ja piisab. kordaja ju ülespoole ka windowsist muudetav?

aga sellega tõuseb ka fsb minuteada:$
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 20:52:04 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
264 ei olegi ju kõige hullem - korralikud BH5ed sisse ja piisab. kordaja ju ülespoole ka windowsist muudetav?
740-l saab kordajaid 6-13 muuta.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 11.03.2006 20:55:00 vasta tsitaadiga

mida madalam kordaja nt 2600mhz peal on seda kõrgem fsb on...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 21:53:25 vasta tsitaadiga

naxitrall kirjutas:
mida madalam kordaja nt 2600mhz peal on seda kõrgem fsb on...
karta on icon_lol.gif

EDIT: Mis jama icon_confused.gif 1,6v peal samal taktil teeb superpi aja tunduvalt sitema, kui 1,5v peal samal taktil. icon_eek.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 11.03.2006 22:21:38 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
naxitrall kirjutas:
mida madalam kordaja nt 2600mhz peal on seda kõrgem fsb on...
karta on icon_lol.gif

EDIT: Mis jama icon_confused.gif 1,6v peal samal taktil teeb superpi aja tunduvalt sitema, kui 1,5v peal samal taktil. icon_eek.gif

sõna kuumus peaks vist kõik ütlema icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 22:22:57 vasta tsitaadiga

naxitrall kirjutas:
velzatis kirjutas:
naxitrall kirjutas:
mida madalam kordaja nt 2600mhz peal on seda kõrgem fsb on...
karta on icon_lol.gif

EDIT: Mis jama icon_confused.gif 1,6v peal samal taktil teeb superpi aja tunduvalt sitema, kui 1,5v peal samal taktil. icon_eek.gif

sõna kuumus peaks vist kõik ütlema icon_wink.gif
48C oli max temp fullis icon_rolleyes.gif vähe ju, kui arvestada, et tegu laptopi prosega, mis laptopi sees töötab idles umbes 40C peal ja fullis 50+ icon_rolleyes.gif

viimati muutis Anti 11.03.2006 22:23:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 11.03.2006 23:50:18 vasta tsitaadiga

aga läpakal ei ole sees sellist jahutust ka nagu inboxis on...ja läpakal on pmst ainult paar auku kus kohast saab õhku peale(reegline võtab ta põhjalt õku ja külgedelt puhub välja)aga minu zalmani jahutusega peksab see gplx ikka valusalt segast...icon_biggrin.gif idles temp 50+icon_biggrin.gif ja amdga oli poole vähem idles
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 01:09:06 vasta tsitaadiga

Nii, arvatavasti on prose piir teada mul. 1,55V peal tegi viimasena spi 1M 2860mhz peal. 2866 oli pang. Karta on, et enam eriti sellest midagi enam välja ei pigista.

naxitrall, ma räägingi, et see prose peaks väga ilusti taluma kuuma, mitte juba a la 45 kraadi peal plokkima hakkama.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 12.03.2006 01:47:19 vasta tsitaadiga

no aga tuleb välja et ikakgi plokib...kuna läpparid regullivad ise prozede kiirust...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 01:56:21 vasta tsitaadiga

lihtsalt piir on ees või siis tahab rohkem volti.
2800mhz on 740 kohta isegi väga hea
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 01:57:42 vasta tsitaadiga

naxi, sooviks ikkagi neid 2800mhz def voldi runnide skriine näha? icon_smile.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 12.03.2006 14:23:36 vasta tsitaadiga

hiljem saate...siis kui ma viitsin arvuti uuesti aknale visata...icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 16:29:46 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
naxi, sooviks ikkagi neid 2800mhz def voldi runnide skriine näha? icon_smile.gif icon_rolleyes.gif

ta ilmselt ajab def pinge ja gpli "auto" pinge sassi.
gpl ja p4gd1 vist andsid auto peal ni 1.45v sisse, def pinge on kuskil 1.3v

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 16:45:40 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
velzatis kirjutas:
naxi, sooviks ikkagi neid 2800mhz def voldi runnide skriine näha? icon_smile.gif icon_rolleyes.gif

ta ilmselt ajab def pinge ja gpli "auto" pinge sassi.
gpl ja p4gd1 vist andsid auto peal ni 1.45v sisse, def pinge on kuskil 1.3v
mul on def 1,35 icon_rolleyes.gif vähemalt tester näitab niimoodi
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 12.03.2006 17:11:29 vasta tsitaadiga

see asuse plaat annab mul 1,3v
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.