Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 28.02.2006 00:03:21 vasta tsitaadiga

tõsi on , et präkkinud oleme viimase .. 3 nädala jooksul täpselt niipalju nagu horvaatia vastu official + warmup game ja sloveenia vastu official + warmupgame .

aga näita mulle tiimi kes sellele praegusele ära teeks , eestist.
juu siis tase ongi siuke

mina ja reload oleme selle aja jooksul aint CSi mängind
night vist trackmaniat icon_biggrin.gif
gza live for speedi
holzi ja asd kohta ei tea

teamwork 0 ja endagi aim suht kaka.

sloveenia seevastu ennast segaseks präkkinud ja noh , kuidas võtta. eks neil oli sitaks lotot kah igast asjadega. ice aja tegid 1 minutiga üle ja samuti goldrushis (me tegime 5min ja 7min ajad)

gee geee icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix24
HV kasutaja
heix24

liitunud: 15.09.2005




sõnum 03.03.2006 16:44:01 vasta tsitaadiga

mul on üks mure.et seal on palju selliseid servereid mida ta hakkab enne pikalt laadima. et äkki saab midagi sellist kusagilt laadida et ta enne mängu neid enam tegema ei pea?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 03.03.2006 16:47:05 vasta tsitaadiga

Kasuta The All Seeing Eye'd (ASE)
google abiks
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
resistor
HV kasutaja
resistor

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 17:31:06 vasta tsitaadiga

http://gamesdomain.yahoo.com/ase/current
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 04.03.2006 17:54:05 vasta tsitaadiga

Mis see teeb?
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 04.03.2006 18:13:17 vasta tsitaadiga

See peaks olema All Seeing Eye, programm serverite otsimiseks. Hea asi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
resistor
HV kasutaja
resistor

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 18:22:52 vasta tsitaadiga

täpselt nii see on, saad valida veel igasugu otsingu filtreid 8)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 21:00:35 vasta tsitaadiga

Äkki keegi oskab seletada, kuidas medik saab seda punast süstalt kasutada kui maas vedeleb ??? (see mis peaks ellu äratama) icon_question.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 21:02:55 vasta tsitaadiga

Punane süstal on energia boost or smth, seda saad ainult endale süstida. Teatud aja vältel ei lähe stamina alla, jõuad rohkem joosta ja hüpata.

Edit: Kirjavead


viimati muutis spekti 04.03.2006 21:06:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 21:04:00 vasta tsitaadiga

Stakeknife, äh, ma olen näinud kuidas mõni medik ennast sellega tagasi jalule ajab icon_confused.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 21:07:01 vasta tsitaadiga

Ma ei usu, sa ei saa ju kasutada midagi, kui oled wounded ja lamad maas - ootad meedikut.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 04.03.2006 22:02:04 vasta tsitaadiga

mõnedes etpub servudes on igast kahtlaseid võimalusi tegelt(süstlaga tapmine, pähe hüppamisega tapmine, ka medicpackiga saab tappa, nugade loopimine ja muu jura) rääkimata siis vees relvade kasutamisest jne icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 22:05:57 vasta tsitaadiga

njh, ise pole kunagi etpub, mänginud kah thumbs_down.gif

Kumb siis wildcardi kasutas?


viimati muutis spekti 04.03.2006 22:34:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 22:19:42 vasta tsitaadiga

täna jääb mäng ära (wildcard)

mäng siis toimub homme võibolla
Kommentaarid: 180 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.03.2006 10:02:44 vasta tsitaadiga

meie ikka meie . nighti polnud ja mul olid plaanid juba tehtud , seega läksin kah minema.
kes tuli mõttele laupäevaks mäng panna?! icon_biggrin.gif

ma avastasin seda alles poole päeva peal kui läksin uurima , et mis kell siis homme (ehk täna , pühapäeval) mäng on.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 05.03.2006 12:24:43 vasta tsitaadiga

SArnane programm veel www.xfire.com saad rääkida ja naitab ka serverid.
KRisto
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomhai
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2004




sõnum 05.03.2006 21:17:50 vasta tsitaadiga

gamestv järgi on asi kell 20.30 algamas, aga ühtegi ülekande servut ei ole:(
Kas paneb keegi kiiresti püsti??? Juhul kui mäng ikka toimub
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 21:19:15 vasta tsitaadiga

meie aja järgi 22:30
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 22:13:19 vasta tsitaadiga

http://sc.klaabu.pri.ee:8000/listen.pls peaks olema imo, kuid kas shoutcast toimub, ei tea
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 22:46:29 vasta tsitaadiga

ettv.vpclan.de:27960
85.25.3.32:27961
data-pirates.org:27962

ettv siis
Kommentaarid: 180 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomhai
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2004




sõnum 06.03.2006 14:51:40 vasta tsitaadiga

clanbase näitab, et Eesti tegi eile Kanadale 4:0. Kas eelpool nimetetud servud kandsid üle ja vaatas ka keegi. Kuidas mäng oli? Vana hea eesti tase?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 15:32:32 vasta tsitaadiga

tomhai kirjutas:
clanbase näitab, et Eesti tegi eile Kanadale 4:0. Kas eelpool nimetetud servud kandsid üle ja vaatas ka keegi. Kuidas mäng oli? Vana hea eesti tase?

If* oli täis:D?
Ja eestlased pidid valusalt lollitama seal:D


viimati muutis Flab 08.03.2006 16:00:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.03.2006 15:48:18 vasta tsitaadiga

intu = intact
mina olen if ... aga no mis teha kui helistatakse et jou mäng on kui samal ajal muu tegevus pooleli.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 16:49:48 vasta tsitaadiga

Järgmine mäng kolmapäeval vs Austria
Kommentaarid: 180 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 18:49:07 vasta tsitaadiga

kuskil www.swertcw.com saidil peaks olema naljapilte ET-st, ehk annab keegi lingi, ei leia kuidagi üles icon_cry.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 19:48:29 vasta tsitaadiga

http://www.swertcw.com/potw.php?id=1132

ja siis alt klikid
Kommentaarid: 180 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2006 20:02:58 vasta tsitaadiga

täpselt see, tänud thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomhai
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.03.2006 16:31:16 vasta tsitaadiga

oodates homset EST-AUT mängu jäin NC tabeliseisu vaatama ja kas on tõesti võimalik, et teoreetiliselt Eesti edasi ei pääse? Kui austria "peaks" võitma ja SLO peaks BEL võitma, siis oleks nii Eestil, POR kui SLO neli võitu ja kaks kaotust ja nö three-way-tie, sest POR võitnud SLO, SLO võitnud EST ja EST võitnud POR. Ehk kuidas paremust edasi arvutatakse? Raundide järgi? Selles tundub Eestil selge paremus olevat? Aga võibolla ma eksin.
Ehk kuidas on? Ma ei taha siin moraali õõnestada, aga kas on homme kaalul äkki rohkem kui mänguilu?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 07.03.2006 22:39:46 vasta tsitaadiga

Kellelgi klanni liikmeid pole vaja? No kohe ükski korralik klann ei vaja liikmeid.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 00:50:19 vasta tsitaadiga

kurat, ma ei või. Täna paar tundi tagasi hakkas mingi sokk pihta. Olen mänginud pidevalt ühes XP save kuue mappilises servus. No saanud siis sutsu lammutada seal medikuga ja laks, disconnected, sul on unpure pk3 file icon_eek.gif . no proovisin uuesti sisenede, muffigi. Panin ET kinni ja käivitasin uuesti. Kõik korras. Saan siis ühe ringi tehtud ja jälle sama laks. No wtf. kurat, mingeid lisapakke pole endale tõmbanud, ainult patch ja ETPro. Mingi pahna lehtedel pole ka käinud ning mingit viirust pole ka kusagil. Ma ei saa pihta, nagu juba CS, kus selle CD proge pani pidevalt segast icon_evil.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 08.03.2006 02:25:40 vasta tsitaadiga

konsooli /vid_restart ja kärab jälle
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 08:36:59 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
konsooli /vid_restart ja kärab jälle
ei ei ei nagu öeldi "Panin ET kinni ja käivitasin uuesti. Kõik korras. Saan siis ühe ringi tehtud ja jälle sama laks." nii et vid_restart aitab vaid üheks ringiks. Probleem on arvatavasti punkbusteris, proovi seda updatida ehk aitab
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 08:40:55 vasta tsitaadiga

t-force, sorry, 1 ring = see 6 mappi läbi tehtud, et XP Save nullitakse ära. Kuidas ma seda uuendada saan. Värskema patchi peale? Kuid siis kaob see minu server listist ära (erinevad versioonid)
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.03.2006 11:05:55 vasta tsitaadiga

ei , pb kodulehelt tirid manuaalselt endale kõige uuemad pb failid või siis lased pb folderis selle dossi programmijupi tööle mis ise updateb. samuti aitab pärast se , kui pb_security 0 paned enne connectimist . siis ta peaks kah ise timmima midagi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomhai
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2004




sõnum 08.03.2006 14:26:34 vasta tsitaadiga

390 kinnitatud ETTV slotti tänasele mängule. Badass! Aeg 21.30 meie aja järgi.

PourIX Broadcasting // Main server
Broadcaster: Walax tv.ettv.fr:29000

PourIX Broadcasting // Backup se...
Broadcaster: Walax tv.ettv.fr:29001

FlyingDJ's ETTV
Broadcaster: FlyingDJ 213.202.247.133:27960

#cdap ETTV
Broadcaster: wAyne 85.25.3.32:27961

data-pirates ETTV
Broadcaster: wntrmt data-pirates.org:27962 80 Y
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 21:02:11 vasta tsitaadiga

390 slotti? icon_eek.gif päris palju thumbs_up.gif
Igatahes edu meie omadele beer_yum.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 21:10:18 vasta tsitaadiga

Kas pela ennast saab kuidagi alla lasta, et kui ta seal midagi sikutab või ootab vaba ruumi, siis samal ajal surfan netis vmt ??? Suht nõme oodata niisama thumbs_down.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ispy
HV kasutaja
ispy

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 21:18:41 vasta tsitaadiga

et minimizer.
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 21:20:40 vasta tsitaadiga

keski neile servudele _Hetkel_ ligi ka saab? kuna mul jääbki konnektuurima
või ei ole need feel funktsioneerimas?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 21:32:45 vasta tsitaadiga

veel vist ei funktsioneeri
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 21:35:10 vasta tsitaadiga

ispy kirjutas:
et minimizer.
icon_rolleyes.gif

Jepp, et alla lasta. Mul jääb küll ET pilt liikumatult ette ja alt tuleb startup riba nähtavale (aint seal saan liikuda, mujal ei funktsioneeri)

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 21:39:04 vasta tsitaadiga

äkki paned lihtsalt et aknas käima, nii saad jälgida shuutimist , ja kui vaja minimized alt tabiga ja chatid. alt-enter siis aknasse panekuks

kurat võtaks, ma mõtlesin et kell on juba 21:30
kell aga alles 20:30... pole ime et veel ei funktsioneeri icon_biggrin.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 21:41:21 vasta tsitaadiga

painkillah, kus aknas. ma käivitan selle ET.exe ära ja siis aamen, ennem seda alla ei saa kui selle kinni panen (exit)
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 21:49:51 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
painkillah, kus aknas. ma käivitan selle ET.exe ära ja siis aamen, enne seda alla ei saa kui selle kinni panen (exit)


et minimizerit läheb vaja icon_wink.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 21:50:12 vasta tsitaadiga

kutsa99, kust saan selle?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 21:51:13 vasta tsitaadiga

www.gonbon.com . sealt saad minimizeri mis töötab ALT + Z nupuga

btw, tänane EST vs AUT jääb ära sest AUT andis wildcardi


mäng peaks toimuma pühapäeval
Kommentaarid: 180 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 08.03.2006 21:51:54 vasta tsitaadiga

et minimizer, nagu juba mainitud www.zone.ee/s1lver/etmin.exe
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomhai
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2004




sõnum 08.03.2006 22:44:12 vasta tsitaadiga

ehh, mitte ei vea. Mäng ümber tõstetud pühapäevale.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 08.03.2006 23:07:04 vasta tsitaadiga

silver010, Link ei tööta.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 08.03.2006 23:15:07 vasta tsitaadiga

agen008 kirjutas:
silver010, Link ei tööta.

jah panin kogemata veidi valesse kohta, nüüd korras
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.