|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
04.01.2006 00:16:01
HP LaserJet 1020 USB 2.0 |
|
|
link :: HP LaserJet 1020 USB 2.0
USB 2.0, 14ppm, 2MB, 1200dpi, A4 (LaserJet 1010 järglane)
Kirjutan neile, kes ka seda printerit osta soovivad.
Tahtsin alguses printeri Tartu K-salongist osta, aga siis peale 2 külastamist nende seas jõudis mulle kohale, et kogu ketil on täna inventuur. Astusin niisama huvi pärast küüni Ordisse sisse, tegin hinnapäringu firmast, mille ma juba unustanud olin Ja minu üllatuseks tehti mulle Vabariigi parim pakkumine (tutvusteta ostes) ja mis põhiline: kaup kohe kätte. Anti aasta garantiid kah. Sain 1 575.00 kr (+15.- juhe) hinnaga. Niiet kõik Ordidesse!
Proovisin ära. Kasutusjuhend mulle väga meeldis- 8 lakoonilist pilti ja see oligi kõik ( ) Mitte nagu siis, kui ma mingi kaamera ostsin ja 150lk pikkuse manuaali kaasa sain.
Aga printer on ka väga lihtne. Esmalt kassett sisse. Peale kaablite ühendamist näitas XP kohe, et leitud printer, siiski ise tuvastada ei suutnud. Piisas kaasas olnud plaadi sisestamisest ja 3xOK ning oligi töövalmis. Esimene leht kohe korraliku kvaliteediga, mitte heledam või tahmane. Kõik kokku max 5 min.
Kui eelnevalt printer sees, siis esimene leht ajab ennast nagu lubatud 10 sekiga väja. Vastasel juhul soojendab printer end peale sisselülitamist max 10 sek, enne kui on töövalmis ja sellele lisandub siis 10 sek printimine.
Siiani olen märganud ühte päris tõsist puudust. Nimelt on sellel printeril nuppudega kokku hoitud (peale taga oleva I/O lüliti muid ei ole) ja puudub RESET nupp. Ühesõnaga, kui paber otsa saab vms, siis peab tagant lülitama või siis printeri luugi hetkeks lahti kakkuma. Paraku on mul eelnevate printerite luukidega kehvad kogemused ning ei oska öelda, kas sellel niimoodi pikalt vastu peab.
Selle DPIga on kah mingi kahtlane värk. Kõik nett täis et 1200DPI, aga karbilt saab lugeda:
* Tegelik prindikvaliteet 1200DPI
[600x600x2 punkti tolli kohta tänu HP eraldusvõime täiendamise tehnoloogiale (REt)]
Sellised "tehnoloogiad" kus HP näiteks oma seebikates 1MPx sensoriga 1,5MPx pilte teeb ei ole ennast õigustanud, seda printerit ei oska kommenteerida. Ausaltöeldes vahet märgata ei ole pisikese teksti printimisel 600 ja 1200'ga. Ja lasin ka paar 8 megapixlist fotot paberile(tavalisele), 600 tundus millegipärast vahest paremgi. Aga ma need failid lasin otse Windows Picture and Fax Wieverist välja
Muidu on suht vaikne ja ega muud ei oskagi öelda. Kui on küsimusi, andke teada julgelt.
NB: Printeriga ei ole kaasas USB juhet. Ordis maksis vastav 1,8m juhe 15.- EEK, kui aga küsisin 5m USB pikenduse järele, et printer eemale panna, oli selle hind juba üle 300
Siin pildil siis see kahtlane 1200
Karbis printer, tooner, lühike manuaal (piltidega) ja CD
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
04.01.2006 00:40:13
|
|
|
Kahjuks on sellised puhtalt windowsi-printerid.
Mingit sisemist keelt ta ei oma, seetõttu linux hakkama ei saa.
(Nojah, pead ma ei anna, kuna pole vaja olnud võidelda)
_________________ M:vanavara - AT-toiteplokk *(viisakas korpus kaasa) |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
04.01.2006 00:45:47
|
|
|
| tsitaat: |
Kasutusjuhend mulle väga meeldis- 8 lakoonilist pilti ja see oligi kõik ( ) Mitte nagu siis, kui ma mingi kaamera ostsin ja 150lk pikkuse manuaali kaasa sain.
|
puhtalt nokkimise pärast - kas sulle oleks meeldinud, kui fotokaga oleks kaasnenud samamoodi kaheksapildiline lakooniline manuaal?
Printer ise on aus ja hea. Linnas töötab selline isend juba kevadest saati.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
04.01.2006 01:29:48
|
|
|
| Kui sa selle EconoMode (Save Toner) peale lükkad, kas ta siis laseb ka selle "1200dpi" kvaliteediga printida, või paneb kohustuslikuks 600dpi ?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clone^
HV kasutaja
liitunud: 15.04.2003
|
04.01.2006 04:26:53
|
|
|
| Oman ka seda printerit ning olen rahul, minu vajadused rahuldab täielikult.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
04.01.2006 10:56:47
|
|
|
| tsitaat: |
Kui sa selle EconoMode (Save Toner) peale lükkad, kas ta siis laseb ka selle "1200dpi" kvaliteediga printida, või paneb kohustuslikuks 600dpi ?
|
Lubab ikka, pilt jääb lihtsalt heledam. Teksti puhul väga suurt vahet ei olegi, tähed vast jäävad veidi kergemad/kõhnemad. Muideks selle valikboxi alla jääb linnuke Print all Text as Black; saab näiteks postimehe artikli otse välja lasta, niiet kogu tekst tume jääb.
-edit-
Kolasin veel menüüdes ja leidsin selle koha:
Mine sa nüüd võta kinni, mis värk selle DPIga on, aga kellel seda numbrit ... pikenduseks tarvis ei ole, siis oma tööd teeb printer korralikult.
viimati muutis tarantel 04.01.2006 11:14:06, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
04.01.2006 10:58:34
|
|
|
lisaksin enda poolse kommentaari
+
väga lollikindel,
sööb ideaalselt, korra trükitud paberid
-
kui printer on lahjema masina otsas kui <1G
siis ülevõrku pdfi printimine võtab aega nii u. 5 minutit
ja masina lööb väga aeglaseks
aga muidu tavliseks kontoriprinteriks 5+
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mesikas
HV vaatleja
liitunud: 10.09.2002
|
04.01.2006 11:03:56
|
|
|
3 kuuga läks küttekeha kile katki. garantiis oli 3 nädalat.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
04.01.2006 12:03:07
|
|
|
| Oman kogemust nii 1010 kui 1020'ga. Mõlemad väärivad (siiani vähemalt) kiitust.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noon
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2004
|
04.01.2006 12:38:52
|
|
|
| airm kirjutas: |
Kahjuks on sellised puhtalt windowsi-printerid.
Mingit sisemist keelt ta ei oma, seetõttu linux hakkama ei saa.
(Nojah, pead ma ei anna, kuna pole vaja olnud võidelda) |
Mandriva 2005 LE töötab see sama printer üsnagi ilusasti. Päris vaikimisi muidugi tööle ei hakanud kuid modifitseeritud foo2zjs draiveriga (www.linuxprinting.org) hakkas funktsima küll.
Puudusteks oli see, et miski pärast minul ei suuda draiver uut firmwaret printerile automaagiliselt uppida (pidi olema mandriva probleem) ja selleks tuli skript teha ning teine viga on see, et umbes kord paari nädala jooksul või harvem printer hangub ja tahab sisse/välja lülitamist.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.01.2006 13:35:11
|
|
|
... niipalju, kui endal kogemust, siis see 1020 tundub olevat 1010 nuditud versioon olenemata, mida andmed paberil näitavad. Samuti ei saa ma aru, miks krdi pärast oli vaja need 2 nuppu ära korjata, oleks siis ühegi alles jätnud nö. jätkamise nupuks. Samuti tundub 1020 nõks uimasem, kui 1010, kuid seda õnneks vaid õige vähe. Muidu on printer ikka tõsine tööloom ja siiamaani on kõik nii 1010 kui ka 1020 isegi kontoris, kus läheb nädalas pakkide viisi A4, näidanud end kui probleemivaba ja töökindla printerina. Raske uskuda, et selline röövel, nagu HP on teinud odavasse hinnaklassi nii hea printeri, mis peaks kodukasutuses küll lõputult vastu pidama ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
04.01.2006 13:42:11
|
|
|
| tsitaat: |
niipalju, kui endal kogemust, siis see 1020 tundub olevat 1010 nuditud versioon olenemata, mida andmed paberil näitavad
|
Hind on samuti 400-500 odavam kui 1020'l
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
04.01.2006 13:50:48
|
|
|
Ise sai nädala eest sama printer K-st ostetud. Siiamaani pole viga, selle Economimode kohta ütles manuaal, et ei soovita seda eriti kasutada
Palju muidu uus tahm maksaks?
Selle kaassatulnud tahmaga peaks saama nii 2000 lehte printida (juhul kui kirja protsent on 5% 100st).
Töörab ilusti probleeme pole, imo palju kasulikum osta kui mingi odav tint. Palju sa neid pilte ikka prindid.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
04.01.2006 16:07:38
|
|
|
Kasseti täitmine 350-500 sõltuvalt pakkujast.
DigeBeni, Kui teil nädalas pakkide viisi paberit läheb, siis korra kuus lased toonerit täita? Sest see 2000lk "võimsus" ei ole just suurem asi. Vanematel HP printeritel oli ikka ca. 6000 lk limiit ...
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avalikarvamus
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2003
|
04.01.2006 16:50:57
|
|
|
| noon kirjutas: |
| Mandriva 2005 LE töötab see sama printer üsnagi ilusasti. Päris vaikimisi muidugi tööle ei hakanud kuid modifitseeritud foo2zjs draiveriga (www.linuxprinting.org) hakkas funktsima küll. |
Mul töötas nii ubuntu kui mandrivaga kevadel hangitud 1010 suhteliselt installimis vaevata, kuid mõlemaga on probleem, et prindib vaid ühe lehekülje ja edasised lehed kerib tühjalt läbi masina. Peab siis proovima seda foo2zjs'i.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
04.01.2006 16:56:24
|
|
|
puhas wini printer jah... oman sellist ja kõik on kena. gnu/linux debian sarge all saab kah tööle kui just viicida rajult pusida... hangumist ei ole ette tulnud hädapärast kõlbab ka linuxile kui hea printer odavamte killast (B)
mina olen rahul. ühtlasi oli ka juhe pakis täitsa olemas... kes peaks printerit ilma juhtmeta müüma, ennekuulmatu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Deepest
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2003
|
04.01.2006 16:57:40
|
|
|
| Anonymous kirjutas: |
puhas wini printer jah... oman sellist ja kõik on kena. gnu/linux debian sarge all saab kah tööle kui just viicida rajult pusida... hangumist ei ole ette tulnud hädapärast kõlbab ka linuxile kui hea printer odavamte killast
mina olen rahul. ühtlasi oli ka juhe pakis täitsa olemas... kes peaks printerit ilma juhtmeta müüma, ennekuulmatu. |
Ups... külaline ma päris pole
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
04.01.2006 17:03:45
|
|
|
Nende printerijuhtmetega üldse läbi aegade imelik teema olnud.
Oma esimese printeri ostsin 1999. aastal (Epsoni tindikas)
Siis ei olnud ka kaablit kaasas.
Läksin poodi mölisema ja sain riiulilt kaabli.
Samas, hiljem olen tõesti kuulnud, et mõnede printeritega ei peagi kaablit kaasas olema.
Ka näiteks LCD monitoride ja DVI-kaablite vahel on selline seos eksisteerinud
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
04.01.2006 17:03:53
|
|
|
| mina olen küll igal pool usb-juhtmeta varianti näinud. Kust ostsid?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZerOZer05
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
04.01.2006 17:26:59
|
|
|
| mina sain nii aru et ta ostis ise usb juhtme juurde sellele printerile.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plugger
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
04.01.2006 19:01:45
|
|
|
Hmm, no mul oli selle printeriga igatehes üks jama ja vaev, arvatavasti selle pärast, et ei sobinud too mark Hp printserveriga, jampsis nagu jaksas, sai tagasi saadetud ja paar kilo kallim versioon tellitud HP masinast..... kõik funksib suurepäraselt.
_________________ ------------
IMHO |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
04.01.2006 21:33:34
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| mina olen küll igal pool usb-juhtmeta varianti näinud. Kust ostsid? |
Sama siin. Olen lahti võtnud 2 1010 ja 2 1020, ühelgi neist neljast polnud kaablit kaasas.
EDIT: Lahti võtnud siis pakendeid, mitte printereid endid.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.01.2006 21:56:17
|
|
|
| _marek kirjutas: |
Kasseti täitmine 350-500 sõltuvalt pakkujast.
DigeBeni, Kui teil nädalas pakkide viisi paberit läheb, siis korra kuus lased toonerit täita? Sest see 2000lk "võimsus" ei ole just suurem asi. Vanematel HP printeritel oli ikka ca. 6000 lk limiit ... |
... oleneb mida printida arved, saatelehed, hinnapakkumised, töökäsud, sildid-särgid-värgid ja muu selline ei võta just palju toonerit, kuid paberit läheb küll nagu vändras saelaudu. Kasutuses on olnud need printerid juba päris mitu aastat ja ma ei mäleta, et nendega kordagi mingit probleemi oleks olnud - see loeb minu jaoks rohkem, kui suurem tooner või rohkem võimalusi. Praeguseks on nad küll oma hinna juba kuhjaga tagasi teeninud ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6ssa
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2005
|
12.01.2006 01:13:08
|
|
|
| Endal ka sama asi, siiamaani on ilusti kõik töötanud. Printinud pole väga palju. Ükskord lasin korraga 15 lehte, tegi need ilusti ära. Keegi tahab omale soodsat printerit, siis see on väga hea valik imo.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.01.2006 13:59:50
|
|
|
... printisin kontoris oma printeri (HP1010) SelfTest lehe välja (seda saab teha, hoides all printeri rohelist nuppu, kuni vilksatab korraks punane tuli) ja see näitab, et oma 2 aasta ja paari kuu jooksul, on välja prinditud 12316 lehte, ning printer on teadlik selle aja jooksul vaid 3-st kinni kiilunud lehest ja 2-st valesti sisse võetud lehest, kuid mina pole neist ühestki teadlik st. 0 probleemi nimet' aja jooksul ehk on kellelegi sellest infost midagi kasu
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
12.01.2006 14:04:17
|
|
|
HP ja canoni asju tehakse enamvähem samades tehastes, jah. kuid kokku pannakse neid ikka vastavalt hp ja canoni speccidele.
ning tänapäeval on olulised ka toote garantiitingimused ehk siis teenindse saamine peale juhust, kui seade näiteks katki juhtub minema.
ostad mingi kyocera ja siis nussitakse sul mingit kummirulli 3 kuud ringi vahetada..
päris paljudel vanadel HP ja Canoni masinatel saab kusjuures seest osasid omavahel ringi tõsta (paberivedu, ahjud jms.)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.01.2006 14:46:39
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... printisin kontoris oma printeri (HP1010) SelfTest lehe välja (seda saab teha, hoides all printeri rohelist nuppu, kuni vilksatab korraks punane tuli) ja see näitab, et oma 2 aasta ja paari kuu jooksul, on välja prinditud 12316 lehte, ning printer on teadlik selle aja jooksul vaid 3-st kinni kiilunud lehest ja 2-st valesti sisse võetud lehest, kuid mina pole neist ühestki teadlik st. 0 probleemi nimet' aja jooksul ehk on kellelegi sellest infost midagi kasu  |
Nii see on. Printereid HP tõesti oskab teha, kui laserprinterite kohta küsitakse, siis alati soovitan HP. Kuid teised HP tooted...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
14.01.2006 12:30:41
|
|
|
Olen ise laserjet 1010 õnnelik omanik ja oskan ainult kiidusõnu selle printeri kohta ütleda
Tegin huvipärast Self-testi kah : kokku olen ainult ~500 lehte alles printinud
Olen õnnelik et ei valinud Samsungit,Xeroxit vms. asja.
IMHO paneb HP oma hinnaklassis esimese koha kinni
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
15.01.2006 15:59:17
|
|
|
oman juba paar nädalat ja leidub vaid kiidusõnu
krt usb kablat polnud aint kaasas
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
04.03.2006 18:23:32
|
|
|
Sain ka HP LaserJet 1020 omanikuks, esmamuljed on head. Euronicsis pakuti kõige soodsamat hinda, see siis 1699 eek, Ordis taheti 1900 eek (kuidas teemaalgataja 1.03 sai alla 1600 eek?!) ja Enteris mälu järgi mingi 2300 eek. USB juhet tõesti kaasas pole, aga kauplesin odava hinnaga endale kaasa poeletilt
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cityboy
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2003
|
04.03.2006 18:51:56
|
|
|
| airm kirjutas: |
| Kahjuks on sellised puhtalt windowsi-printerid |
MacOSX all töötab suurepäraselt HP1022 driveritega See, et seda driverit HP1020 jaoks ametlikult ei pakuta, on ainult marketinginipp.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaspar_L
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2004
|
05.05.2006 00:23:12
|
|
|
| Omal on Hp LaserJet 1022. Põhimõtte poolest sama isend, aga mul oli küll usb juhe kaasas.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
05.05.2006 15:01:56
|
|
|
Selline küsimus, et kas sellelt printerilt kuidagi infolehe kaa kätte saab? Eellasel 1010 printeril tuleb nuppu mingi 10s all hoida ja laseb infi välja- palju prinditud on, paljud lehed jamminud jne..
Sellel ei ole ju nuppe
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
05.05.2006 18:24:17
|
|
|
| tarantel kirjutas: |
Selline küsimus, et kas sellelt printerilt kuidagi infolehe kaa kätte saab? Eellasel 1010 printeril tuleb nuppu mingi 10s all hoida ja laseb infi välja- palju prinditud on, paljud lehed jamminud jne..
Sellel ei ole ju nuppe |
Hea küsimus, huvitaks ka mind.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
epohh
HV vaatleja
liitunud: 01.01.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
22.08.2007 15:41:14
|
|
|
Kuller tõi Zebra e-poest tunnike tagasi HP LaserJet 1020 ukse taha. Karbis loomulikult usb-kaablit polnud, seega pidi lähimat marketit külastama ja eraldi kaabli ostma.
Nüüdseks esimesed testlehed välja prinditud ja toimib kenasti Istutasin printeri just Asus WL-500g Deluxe wireless ruuteri taha ja suisa lust on üle võrgu materjale välja lasta
Loodame et seda töövahendit jätkub pikaks ajaks
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
26.08.2008 14:27:21
|
|
|
Kas Laserjet P1005 ja P1006 on sellest paremad? P1006 on pmst täpselt sama naug 1005, ainult musta-hõbedat värvi? Keegi neid oskab kommenteerida võrreldes 1020-ga?
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
26.08.2008 16:03:42
|
|
|
Üks huvitav tähelepanek 1018/1020 printerite osas on nimelt see, et nad ei taha printida teatud PDF faile!
Neid teatud faile printides jookseb print spooler kolinal kokku, abi saab vaid siis, kui spoolerist töö ära kustutada ja restart teha.
Kusjuures HP ametlik seiskoht antud probleemi osas on selline, et nende printeritega ei peagi saama PDF faile printida ja kui ikkagi tahad printida, siis osta kallim printer :S
Enamike väikeste PDF failidega probleemi ei ole, probleemi tekitavad vaid mõned üksikud, meil siin kontoris selle pärast palju jama olnud.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
29.08.2008 08:11:41
|
|
|
Probleem puudutab just odavaid ilma oma mõistuseta printereid (1018/1020 võibolla veel mõni).
1022 peaks olema juba üks samm edasi, kui ma ei eksi ja sellel vist PDF probleemi pole.
Ega nüüd kohe näidifaili võtta ka ei ole, peab jälle ootama, kuni keegi maja peal kurdab, et tal printer lolliks läks
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
29.08.2008 14:30:53
|
|
|
| Endal 1020 mudel pea aasta igapäevases kasutuses olnud ja päris palju tuleb ette ka PDF failide printimist, kuid pole seni printer veel pahandama hakanud ...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
02.09.2008 15:45:34
|
|
|
| tarantel kirjutas: |
Selline küsimus, et kas sellelt printerilt kuidagi infolehe kaa kätte saab? Eellasel 1010 printeril tuleb nuppu mingi 10s all hoida ja laseb infi välja- palju prinditud on, paljud lehed jamminud jne..
Sellel ei ole ju nuppe |
P1006 on printer properties > printing preferences > services > print information > config page > print
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
03.09.2008 11:58:04
|
|
|
vaatasin tööjuures n1022 infot. prinditud lehti 47325 ja erroreid ei näita ühtegi.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|