Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Tähelepanekud foorumi keeleliste apsude kohta kirjuta siia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 27.11.2005 02:05:26 vasta tsitaadiga

Muuda nupu alt tekst on vigane.
"muuda/kustuta seda postitust"

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 12:06:01 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
Muuda nupu alt tekst on vigane.
"muuda/kustuta seda postitust"
Mis seal valesti on? Saab ju muuta ja kustutada (kui õigesse kohta linnuke panna).

viimati muutis Etsike 27.11.2005 14:55:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 27.11.2005 12:11:19 vasta tsitaadiga

"kustuta seda postitust" kõlab sama vaimukalt nagu "ei kommentaari"
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 27.11.2005 12:33:10 vasta tsitaadiga

zbx kirjutas:
"kustuta seda postitust" kolab sama vaimukalt nagu "ei kommentaari"
icon_wink.gif
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 27.11.2005 14:39:49 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
zbx kirjutas:
"kustuta seda postitust" kolab sama vaimukalt nagu "ei kommentaari"
icon_wink.gif
"Muuda/kustuta see postitus" siis?
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 27.11.2005 14:52:09 vasta tsitaadiga

miks meestele küll meeldib nii palju SELLEST rääkida? 8)
"muuda/kustuta postitus" and thats all

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 22:42:35 vasta tsitaadiga

Jumbu kirjutas:
miks meestele küll meeldib nii palju SELLEST rääkida? 8)
"muuda/kustuta postitus" and thats all

ei kommentaari

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 08.12.2005 00:18:08 vasta tsitaadiga

Üldfoorumis reeglite stickys. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2413707#2413707
tsitaat:
Teema sisu suhtes ei ole piiranguid, kuid arvestama peab, et teemat esimest postitust saab muuta vaid esimese 24 jooksul!

Esimese 24 mille jooksul? "24 tunni" vast mõeldud.

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 09:52:48 vasta tsitaadiga

cbr, parandatud thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 20.12.2005 19:43:28 vasta tsitaadiga

Ürituste foorumi kirjeldusest võiks SETI ära võtta. icon_rolleyes.gif
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.12.2005 19:52:56 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
Ürituste foorumi kirjeldusest võiks SETI ära võtta. icon_rolleyes.gif
Miks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 20.12.2005 22:20:16 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
AMD kirjutas:
Ürituste foorumi kirjeldusest võiks SETI ära võtta. icon_rolleyes.gif
Miks icon_rolleyes.gif
Seti on ajalugu ju...
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 23:03:46 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
Seti on ajalugu ju...

SETI - Search for Extraterrestrial Intelligence, see tegevus jätkub ju icon_rolleyes.gif Ära lõpetati seti classic, nüüd teeb sama asja boinc, sisuks on ikka maavälise elu otsing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 22.12.2005 23:39:43 vasta tsitaadiga

Kas sa oled kindel, et seda sõnumit kustutada tahad?

kõlaks paremini:

Kas sa oled kindel, et tahad seda sõnumit kustutada?
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 23.12.2005 00:05:42 vasta tsitaadiga

"Kas oled kindel, et tahad selle sõnumi kustutada?" kõlaks veel paremini icon_wink.gif
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 23.12.2005 00:55:22 vasta tsitaadiga

täpselt nii icon_wink.gif imelik, et ise ei süvenenud üldisesse struktuuri icon_smile.gif
see oli juba nagu "ei kommentaari" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 23.12.2005 10:31:17 vasta tsitaadiga

(see juhtus, kui ei pannud raha äraandmise nõusoleku linnukest)
Raha jääb puudu! (imelik)
Nõutav summa 0 (imelik)
Kasutajal olemas 25

Krediidi lisamiseks teosta ülekanne pangalingi kaudu
Selles foorumis on lubatud teha 3 tasuta aktiivset teemat
Uue teema tegemine on tasuline, kahjuks jääb krediiti puudu!
Nõutav summa 5
Kasutajal olemas -10 (imelik)
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 30.12.2005 01:19:28 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
Muuda nupu alt tekst on vigane.
"muuda/kustuta seda postitust"
icon_arrow.gif
Jumbu kirjutas:
miks meestele küll meeldib nii palju SELLEST rääkida? 8)
"muuda/kustuta postitus" and thats all


Terminator III kirjutas:
Profiilis: sorteerimise järjekord (bugine), kas selline sõna on üldse olemas eesti keeles?
up!

mihhkel kirjutas:
otsinguleht kirjutas:
tulemuses tagasta [200] tähemarki
icon_rolleyes.gif
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 24.01.2006 21:56:53 vasta tsitaadiga

"Lisa ignoreeritav kasutaja" ja "Ignoreeri teemat" - teised kohtspikrid algavad väikse tähega, miks need suurega on?



see ülemine riba kirjutas:
Avaleht :: Firmad :: Viki :: Foorum :: Viited :: Reklaam :: Eripakkumised :: Statistika :: Kontakt :: Telekavad
praktiliselt igal pool mujal kasutatakse läbivat väiketähte, aga seal mitte icon_confused.gif
(mitte, et need mind kuidagi häiriks - lihtsalt stiili mõttes... icon_rolleyes.gif )

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 23:46:32 vasta tsitaadiga

natuke aega võttis su probleemi tõstatamise läbinärimine segase lauseehituse tõttu

tsitaat:

miks need suurega on?

lihtsalt nii aegade algusest tulnud ja olnud icon_rolleyes.gif, võib olla kunagi muudab ära icon_razz.gif

tsitaat:

igal pool mujal

täpsusta, kus "igal pool mujal" icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif
tsitaat:

aga seal mitte

täpsusta, kus "seal" icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif jne

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 25.01.2006 00:06:30 vasta tsitaadiga

mihhkel kirjutas:
"Lisa ignoreeritav kasutaja" ja "Ignoreeri teemat" - teised kohtspikrid algavad väikse tähega, miks need suurega on?
pidasin silmas nuppu iga postituse üleval paremal ja nuppu iga teema all vasakul - õieti siis nendega seotud kohtspikreid (tooltippe).


mihhkel kirjutas:
see ülemine riba kirjutas:
Avaleht :: Firmad :: Viki :: Foorum :: Viited :: Reklaam :: Eripakkumised :: Statistika :: Kontakt :: Telekavad
praktiliselt igal pool mujal kasutatakse läbivat väiketähte...
nt üleval paremal:
tsitaat:
KKK :: otsing :: statistika :: kasutajate nimekiri :: kasutajate grupid
profiil :: lemmikud :: sulle ei ole uusi sõnumeid :: logi välja [ mihhkel ]
vaata enda postitusi :: vaata vastamata postitusi
vaata postitusi alates viimasest külastusest :: vaata lugemata postitusi

mihhkel kirjutas:
...aga seal mitte icon_confused.gif
seal noh icon_razz1.gif :
see ülemine riba kirjutas:
Avaleht :: Firmad :: Viki :: Foorum :: Viited :: Reklaam :: Eripakkumised :: Statistika :: Kontakt :: Telekavad

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 00:10:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

"Lisa ignoreeritav kasutaja" ja "Ignoreeri teemat"

korras

tsitaat:

Avaleht :: Firmad :: Viki :: Foorum :: Viited :: Reklaam :: Eripakkumised :: Statistika :: Kontakt :: Telekavad
praktiliselt igal pool mujal kasutatakse läbivat väiketähte...

need nagu rohkem tegemist tähtsamate alamlehekülgedega icon_wink.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 25.01.2006 20:26:51 vasta tsitaadiga

Avaleht == alamlehekülg icon_question.gif icon_biggrin.gif
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 20:27:25 vasta tsitaadiga

ok-ok, saite pointist aru küll icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 28.01.2006 23:30:41 vasta tsitaadiga

profiil kirjutas:
Smiliede
Selline kirjapilt küll õige olla ei saa. icon_rolleyes.gif
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 03.02.2006 13:49:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sul on võimalik teha oma kasutaja usaldusväärsemaks kasutades ID-kaarti.

kõlab imelikult. kasutaja on ju ikkagi inimene mitte konto.

tsitaat:
Sul on võimalik tõsta enda usaldusväärsust kasutades ID-kaarti.

see kõlab paremini
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 16.02.2006 09:09:37 vasta tsitaadiga

müügiteema tegemisel saab lugeda sellist asja

tsitaat:
Enne uue teema algatamist loe varasemaid postitusi ja/või kasuta otsingut!
Niimoodi toimides hoiad kokku nii enda kui teiste aega, sest sinu soovitud teemal
võib olla juba MITU KORDA ARUTLETUD.


müügifoorumis kõlab see imelikult.
pigem võiks rõhutada seda, et ei tohi teha topeltteemasid vms.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 16:37:51 vasta tsitaadiga

zbx, nojah, see on standard header igas alamfoorumis icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2006 19:27:27 vasta tsitaadiga

Tegelikult oli siin tekst, kuid postitasin selle valesse teemasse. Palun kustutage see postitus.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rt
HV kasutaja
rt

liitunud: 17.07.2004




sõnum 24.02.2006 00:08:37 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=27851

tsitaat:
Teema sisu suhtes ei ole piiranguid, v.a hulgimüüki uute kaupadele või kaupade grupile on keelatud teha. Lubatud on hulgi pakkuda vaid rikkis või vananenud tehnikat. Arvestama peab ka, et teemat esimest postitust saab muuta vaid esimese 24h jooksul!


Paar keelelist apsu.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2006 00:33:06 vasta tsitaadiga

Parandatud koos mõne muu pisiveaga thumbs_up.gif
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2006 22:19:13 vasta tsitaadiga

Statistika leht on ikka veel täitsa vales keeles. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 28.02.2006 23:19:07 vasta tsitaadiga

see vahva kuradi bänner seal üleval on ka trükivigane "5 kõlariga KOMLEKTID"

paremini kõlaks "omletid" icon_smile.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2006 23:20:34 vasta tsitaadiga

Samuti Riiulikõarid
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 28.02.2006 23:31:10 vasta tsitaadiga

johhaidii! kas siis kaupmees tõesti vihkab raha icon_rolleyes.gif ?
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2006 00:27:24 vasta tsitaadiga

zbx, saatsin firmale priva
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 01.03.2006 22:24:55 vasta tsitaadiga

Maci/Apple foorumi kirjelduse lõpust on puudu punkt. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 02.03.2006 02:00:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Maci/Apple foorum
...
Linux'i foorum
sõna/nime "Apple" lõpus "e" ju ei hääldu; ning "c" enne "i"-d hääldub tavaliselt "(t)s", mitte "k" icon_rolleyes.gif
seega võiks "Linux'i foorumi" eeskujul olla "Mac'i/Apple'i foorum" icon_wink.gif

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2006 02:06:52 vasta tsitaadiga

mihhkel, osaliselt muutsin ära

EDIT: täna sai lõplikult tõlgitud HV WAP versioon thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 04.03.2006 00:15:43 vasta tsitaadiga

Küsimus, et kes võivad vastata ja millest selline teade tekkida võib. Täpselt enam ei mälet mida vajutasin või tegin aga selline link oli aadressireal.

http://www.zone.ee/mart352/aps.jpg?2

informatsioon
ainult võivad vastata selle foorumi teemadele

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 09:58:51 vasta tsitaadiga

Mart352, juhtub kui tahad mingit postitust tsiteerida aga see postitus on hetk tagasi kustutatud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 04.03.2006 12:18:27 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
Mart352, juhtub kui tahad mingit postitust tsiteerida aga see postitus on hetk tagasi kustutatud.


Seda ma vist üritasin teha jah. Seda informatsiooni on ju võimalik muuta? Sest praegu
ainult võivad vastata selle foorumi teemadele

ei ole just eriti infromatiivne icon_rolleyes.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 03:54:41 vasta tsitaadiga

reeglitest
HV reegel kirjutas:
Faili maht maks. 3KB


IMHO kõlaks paremini Maks. faili maht icon_wink.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 24.03.2006 15:51:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Igasugune arvutiteemaline arutelu teemal "üksasi vs teineasi", "kumb on parem/odavam/roosam" jne.

Võitlustanneri kirjeldus siis
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 24.03.2006 16:29:39 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
informatsioon
ainult võivad vastata selle foorumi teemadele


paistab, et on ära muudetud thumbs_up.gif


mtimmo kirjutas:
reeglitest
HV reegel kirjutas:
Faili maht maks. 3KB


IMHO kõlaks paremini Maks. faili maht icon_wink.gif


veel parem oleks vast "faili maksimaalne maht" ?? Reeglites võiks võimalikult vähe lühendeid olla siis on sisu kõigile ühtmoodi arusaadav.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 24.03.2006 17:32:53 vasta tsitaadiga

kui tahad lemmikutesse lisada juba olemasolevat teemat, siis ütleb lihtsalt "error"
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 17:58:14 vasta tsitaadiga

zbx kirjutas:
kui tahad lemmikutesse lisada juba olemasolevat teemat, siis ütleb lihtsalt "error"


keeleline aps on ainult vast see, et ta on ingliskeeles icon_rolleyes.gif

õige koht oleks postil siin > https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=243806

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 24.03.2006 18:18:22 vasta tsitaadiga

oui Monsieur, je suis erroné et svp me pardonne icon_redface.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rt
HV kasutaja
rt

liitunud: 17.07.2004




sõnum 28.03.2006 00:21:03 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=222200
tsitaat:
Kollektsionäär võib aga ei pea! avaldada sümboolselt tänu tema kollektsiooni nii olulise eksemplari loovutamise ning selle ettevalmistamiseks kulutatud väärtusliku aja eest premeerides Ära Andjat shokolaadi/limpsi/õllega: lihtsam oleks olnud mittevajalik prügikonteinerisse paigutada kuid ligimesearmastus väärib tunnustamist ka ahvide hulgas ahvide poolt.


Tekst vigadega.
Võibolla oleks ka mõttekas natuke teksti sisu muuta,vaadates alafoorumit ja lugedes: Annan tasuta ära aga ... jääb siiski küsitavaks kas on tegemist ära andmisega.Kollektsionäär avaldadab sümboolselt tänu omal soovil, mitte et, seda tänu küsitakse.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 20:17:48 vasta tsitaadiga

rt, sessuhtes, et soovijad üldiselt miskit ikkagi toovad. Siis nad vähemalt teavad, mida tuua. Äraandmise eest ma raha ei võta, kuid sokolaadi võtan tihti heameelega vastu. See sokolaad/õlu oleks iseenesest austusavaldus äraandjale.
Näide elust: ühel õhtul andsin ma ära 2 ebavajalikku juppi, mõlemid kasutajad tulid, 25.- eegune näppus. Raha ma vastu ei võtnud. Samas olin ma hommikust saadik söömata ja sokolaadist ära ei oleks öelnud.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Tähelepanekud foorumi keeleliste apsude kohta kirjuta siia mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.