Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 12:15:35 vasta tsitaadiga

hei punktiir, tead mõttes mõlgub küll teha technot ja house... nüüd kohe hakkangi proovima icon_smile.gif

EDIT: kas keegi oskab öelda kuidas on tehtud benny benassy lugudes distro efekt? icon_rolleyes.gif see n.ö kärin särin icon_biggrin.gif


viimati muutis spikhoff 20.02.2006 12:30:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 20.02.2006 12:18:28 vasta tsitaadiga

ei noh....väga ästi tehtud....ple paha
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 20.02.2006 17:01:37 vasta tsitaadiga

kui koju jõuan, siis saadan teile fruityloopsi videotutoriali, kus kanepiuimas tüüp õpetab hiphop sounde tegema

nii http://video.google.com/videoplay?docid=-2202680363996121554&q=fruity+loops miski 15 minti
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 20.02.2006 17:42:45 vasta tsitaadiga

selline küsimus siis tahaks ka proovida midagi teha aga alustusex mis programmiga oleks kõige lihtsam teha mõned proged liiga keerulised mida uurind olen mulle vähemalt alustusex
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2006 18:12:33 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:

EDIT: kas keegi oskab öelda kuidas on tehtud benny benassy lugudes distro efekt? icon_rolleyes.gif see n.ö kärin särin icon_biggrin.gif

võimalik et TS404

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 20.02.2006 19:05:19 vasta tsitaadiga

ts404 on see sünt, mida tränamehed jubedalt palju kasutavad eksole. Aga ütelge, miks selline träänts nagu tyyp88 esitles on oma iseloomult ikka väga naiselik muusika.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 20.02.2006 19:40:43 vasta tsitaadiga

kust saaks erinevaid samplesi
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 20:10:15 vasta tsitaadiga

punktiir, mis sa keerutad... ütle parem ise icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 20.02.2006 20:27:57 vasta tsitaadiga

mix keegi mulle ei vasta
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 20:47:08 vasta tsitaadiga

pro, otsi selline asi nagu Cool Pro 2 - peaks alguseks lihtne olema, algseid sälpleid saab programmidega kaasa... ja ülejäänud sämplid saab internetist... enamus on tasulised aga leidub ka erandeid... pane googlesse free samples download
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 20.02.2006 21:25:53 vasta tsitaadiga

http://www.modarchive.com/waveworld/ instrumentide sämplingud.

tõesti tyyp88 annan sulle ülesandeks detrioit techno stiilis technot teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.02.2006 21:32:35 vasta tsitaadiga

klge 1337 arvutimuusikud, teeks sellise pulli, et valiks komplekti sämpleid ja siis oleks deadline näiteks nädal - selle aja jooksul tuleb teha etteantud instrumentidega lugu, mille stiil ei ole oluline. hiljem siis kogume lood kokku ja läheb hindamiseks icon_smile.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 20.02.2006 21:34:29 vasta tsitaadiga

no kes paneb kuhugi üles need sämplingud? võiks olla siis võimalikult idiootsed sämplingud ka siis.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.02.2006 21:41:19 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
no kes paneb kuhugi üles need sämplingud? võiks olla siis võimalikult idiootsed sämplingud ka siis.


millised on "idiootsed" sämplid?
minu meelest võiks igast kategooriast midagi olla,
samas mida vähem instrumente on, seda rohkem
jääb energiat muusikapala sisulise poole jaoks.

edit . kategooriate all mõtlesin siis täiskomplekt trumme,
+ veidi percussioni, siis ehk klaver, mõned loobid (tränameestele icon_biggrin.gif )
ehk ka mõni voice (kasvõi vokaal et saaks koori laulma),
kittarid (akustiline, soolo, bass(id)).

kui veel keegi viitsib sellist rallit teha, äkki panen õhtuks mingi
paketi sämpleid kokku (wave failidena universaalsuse mõttes) ja siis annaks tuld?

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 20.02.2006 21:44:30 vasta tsitaadiga

ei loobib jäävad välja, sest ise peab neist sämplitest luupe tegema, mida kasutada
siis mingeid stringe proovi ka panna, atmosfäärilisi sünte näiteks. oh ja võiks ju nii teha, et iga korra võitja paneb kokku sämplingupaketi.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.02.2006 21:46:53 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
ei loobib jäävad välja, sest ise peab neist sämplitest luupe tegema, mida kasutada
siis mingeid stringe proovi ka panna, atmosfäärilisi sünte näiteks.


ma mõtlesingi "loopide" all sämpleid, mida saab igavesti loopima panna. mitte mingit helilõiku, kus on rütm ja muu selline paika pandud, nii et ainult laod ritta, jalad seinal.

punktiir kirjutas:
oh ja võiks ju nii teha, et iga korra võitja paneb kokku sämplingupaketi.

tundub mõistlik thumbs_up.gif

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 20.02.2006 21:48:34 vasta tsitaadiga

ja sügisel anname välja plaadi HV greatest hits beer_yum.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 21:56:02 vasta tsitaadiga

tyyp88, paku jah demot pomodele kuulata... icon_rolleyes.gif
sa dnb-d ka oskad teha muidu?

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 23:06:08 vasta tsitaadiga

bright, hea mõte. Võtaks ise ka osa.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 20.02.2006 23:14:23 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
ja sügisel anname välja plaadi HV greatest hits beer_yum.gif


tehke ära noh. vb võtaks ka ise osa natuke. icon_wink.gif


viimati muutis a22t 05.03.2006 17:18:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.02.2006 23:55:35 vasta tsitaadiga

ma siin kühveldan pille kokku, kas keegi saab aidata korralike stringide/leadidega.
ja korralikul heliga klaveriga ka (c2, c3, c4 näiteks, 1 sample hakkab liiga suures diapasoonis mängides liialt muidu moonutama)

edit: senine valik siin zip-failina
kes viitsib tirige alla vaadake mida veel võiks lisada. kindlasti kõikil omad lemmikud jne.
mida kvaliteetsem wave seda etem muidugi. saaks siis homse jooksul kompleti kokku
ja kella käima lüüa.

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 01:07:26 vasta tsitaadiga

http://www.halley.ee/TE65.SOUNDa-STRING.rar

Mõned stringid, kui tahate vaadata.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethh
HV kasutaja
sethh

liitunud: 17.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 05:19:24 vasta tsitaadiga

Uuus lugu HV greatest hittsi tarbeks 8) www.zone.ee/sethh/Sethh-Kajoha.mp3
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 21.02.2006 09:15:19 vasta tsitaadiga

meil pole veel kindlat samplikogugi koos ja seal loos kõlasid küll sellised sä,plid, mida isegi esialgses pakis ei ole, asja point on siis selline, et pannakse kokku üks punt sampleid ja neid peab kasutama. ise juurde panna ei tohi, küll aga võid midagi ära jätta, kui see segab. loomulikult võid instrumentidele juurde panna kajasi, reverseda neid jne.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethh
HV kasutaja
sethh

liitunud: 17.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 10:23:54 vasta tsitaadiga

Noo. Ses suhtes, et ma ei kasuta kuskil ÜHTEGI samplet. Ühes eelmises loos oli vist nö "publiku aplaus" sees ja see oli küll. Aga siiamaani olen kõik ülejäänd helid ise 7-keelse kidraga mänginud ja vahepeal mingeid efekte toppind kidrale otsa. Aga see on vist midagi muud kui te siin üritate, kui ei sobi siis savi jap =) Aga thanks selle hiphop biidi teema ja mingi modi asjade linkide eest, ma kindlasti uurin.!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 12:58:44 vasta tsitaadiga

roostevaba, ma arvan, et ma saaks hakkama küll dnb ga.

punktiir, detroid techno icon_biggrin.gif ... hmm... ma ei kujuta ettegi milline see välja peaks nägema... bpm? annad äkki mõne artisti nime kes sellist stiili teeb icon_biggrin.gif

EDIT: okei... vist leidsin midagi... äkki mingi Lexy & K-Paul on DT? ja siis rojal gigolos? etc icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.02.2006 13:41:31 vasta tsitaadiga

nii.. ütleks kah midagi. idee on hea. võimalik, et osalen ka, kui millaski sämplipaki alla tirin ja vaatan kas seal on ainest ka sees. detroidi techno on carl craig, derrick may, jmt. olemuselt ja ehituselt suht minimaslistlik bangin' ja seda mitte halvustavas toonis öelduna. lexy & k-paul on pigem trance/electro. veel küsimus, kas neid sämpleid võib lasta läbi kuue erineva filtri et kaoks ära sämpli algmaterjal?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.02.2006 13:44:10 vasta tsitaadiga

teeks siis äkki nii, et võtaks PUNKTIIRi ja RAXZ sämplid ka mängu seekord?
ja paneks võistluse käima tähtajaga 01.03.2006 23.59 (ehk siis järgmise kolmapäeva õhtuni on aega).
kuidas tundub?
praegu juba nagu 5 osalejat tuleks - täitsa hea thumbs_up.gif

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.02.2006 13:49:45 vasta tsitaadiga

bright kirjutas:
ja paneks võistluse käima tähtajaga 01.03.2006 23.59 (ehk siis järgmise kolmapäeva õhtuni on aega).
kuidas tundub?

liiga vähe aega. mõned peavad tööl ka käima :/

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trap
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2005




sõnum 21.02.2006 14:12:31 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:
FuN, alguses vaja ikka rääkida vokaali omanikuga icon_wink.gif üritan saada mingiseid kontakt andmeid ja siis saadan meili, eks näha ole mis saama hakkab.


Õigused Kate Lesing'u vokaali kasutada saad siis, kui soetad omale Kate Lesing'u vokaalpaketi (ca 1050 eeki):
http://www.vipzone.time4base.com/shop.php
Õigused laienevad ainult nendele samplitele, mis soetatava plaadi peal on.

Selline inf oli ka Vipzone lehel üleval, kuid selle konkurssiga on inf kaduma läinud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.02.2006 14:20:51 vasta tsitaadiga

Dijital, kui pikalt aega oleks vaja? ja mis teised ka arvavad? 3 nädalat siis? icon_confused.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.02.2006 14:23:24 vasta tsitaadiga

bright kirjutas:
Dijital, kui pikalt aega oleks vaja? ja mis teised ka arvavad? 3 nädalat siis? icon_confused.gif

ma ei tea, naistepäev äkki icon_biggrin.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 21.02.2006 15:09:15 vasta tsitaadiga

mulle see aeg sobib, see ongi võistlus.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 17:43:41 vasta tsitaadiga

Hmm, proovib siis kh midagi teha... mingit kindlati stiili pole ve?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 21.02.2006 19:01:59 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:
roostevaba, ma arvan, et ma saaks hakkama küll dnb ga.

punktiir, detroid techno icon_biggrin.gif ... hmm... ma ei kujuta ettegi milline see välja peaks nägema... bpm? annad äkki mõne artisti nime kes sellist stiili teeb icon_biggrin.gif

EDIT: okei... vist leidsin midagi... äkki mingi Lexy & K-Paul on DT? ja siis rojal gigolos? etc icon_rolleyes.gif


ei need ikka juust

artistid näiteks juan atkins, derrick may, Undeground Resistance, garl graig jne

paar lühikest näidet.
http://www.piccadillyrecords.com/mp3/Aardvarck%20-%20Cult%20Copy%20Pt.2%20Carl%20Craig%20Edit.mp3
http://www.piccadillyrecords.com/mp3/Juan%20Atkins%20-%20Spin.mp3
http://www.piccadillyrecords.com/mp3/808%20State%20-%20Automatic.mp3
http://www.piccadillyrecords.com/mp3/Underground%20Resisitance%20-%20Homecoming.mp3
http://www.piccadillyrecords.com/mp3/Underground%20Resistance%20-%20Loop%20Five.mp3

PS kas kas on kogu samplipakk juba üleval?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 19:19:40 vasta tsitaadiga

Tirisin ka eile Fruityloops'i kuna oli igav see ei kaalu midagi. Täna siis mõtlesin, et vaataks miskene see programm siis on ja kas äkki oskaks midagi valmis ka teha.
(Eelnev muusika programmide ja muusika tegemise kogemus puudub)

Mässasin siis Fruitys ringi ja mingisuguse jupiga sain maha, mõned osad seal võiks olla lühemad/pikemad jne. ja muud sajad vead, aga samas miks mitte esimest tööd jagada icon_smile.gif

Kärbestejumal
(yousendit)

Kuulan dnb'd.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 21.02.2006 19:30:28 vasta tsitaadiga

täitsa kobe ju. Selline eksperimentaalne värk. Vähemalt ei olnud mingi trännadi trännadi. See kuuluks kategooria väärtmuusika alla.
ootan uusi tegemisi. oled õige suuna valinud, sest ka näiteks dnbd teevad väga paljud, kuid just sellist ambientliku olemusega soundi on ääretult vähe eestis.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 19:52:10 vasta tsitaadiga

omg... Mulle üldse ikka ei lähe selline abiencce ja detroid mitte üldsegi peale... mul poh...tyyp jääb hardstyli ja euroträänci juurde icon_biggrin.gif 8)
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 21.02.2006 19:58:37 vasta tsitaadiga

noh aga alati on lootus, et inimene areneb.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 20:10:51 vasta tsitaadiga

Eks iga L*** kiidab oma V****
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2006 02:37:37 vasta tsitaadiga

No kuna mul hakkas taas igav ja aega oli, siis mõtlesin, et äkki üritaks midagi taas valmis vorpida...tea kuidas ta meeldida võib, aga noh, eks harjutamine tee meirtsiks icon_razz.gif

Viharaev
(yousendit)

See ka selline ärkveloleku-eksperimentaal "stiil" .

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 22.02.2006 02:49:37 vasta tsitaadiga

Metsjeesus see viimane pala oli ikka väga hea. Sa oled (ära võta seda solvanguna aga ütlesid, et pole enne muusikaga tegelenud) hea näide, et fekaalist saab saia küll.

Ühesõnaga mulle see pala meeldis.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2006 02:57:40 vasta tsitaadiga

Muidugi saab, suhkrusaia saab ka icon_biggrin.gif (mõnest)
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2006 13:47:48 vasta tsitaadiga

link :: download mp3 final rmx

Okei, sai nüüd tehtud neverlandist enamvähem final rmx, saatsin selle ka contestile ära icon_razz1.gif eks näha ole kas paneb võitluse kinni v mitte icon_biggrin.gif

sai natukese laulu optimeeritud, eriti bassi osas... ma arvan, et tuli hästi välja... kuigi muusikakeskuse kõlaritega ja kõrvaklappidega ei ole võimalik mul õieti hinnata kas laul sai nii nagu ma tahtsin, aga jah icon_razz1.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 22.02.2006 14:42:15 vasta tsitaadiga

kust kohas saab panna Cool Edit Pro 2.0 et samplit tagurpidi mängix?
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 22.02.2006 15:23:30 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:
Okei, sai nüüd tehtud neverlandist enamvähem final rmx, saatsin selle ka contestile ära icon_razz1.gif eks näha ole kas paneb võitluse kinni v mitte icon_biggrin.gif

sai natukese laulu optimeeritud, eriti bassi osas... ma arvan, et tuli hästi välja... kuigi muusikakeskuse kõlaritega ja kõrvaklappidega ei ole võimalik mul õieti hinnata kas laul sai nii nagu ma tahtsin, aga jah icon_razz1.gif


eks ossitibidele lähe see muusika peale. kohutavalt meenutas üht teist tränapala, või noh träna ongi täpselt ühesugune muusika. kas see võistlus muidu oligi tränastiilis vaja teha?

@pro kas kui teed sämplingu aktiivseks siis effectsi all äkki on reverse olemas
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethh
HV kasutaja
sethh

liitunud: 17.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2006 15:31:05 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
kust kohas saab panna Cool Edit Pro 2.0 et samplit tagurpidi mängix?


Leia, see arendab rohkem kui siis kui ma ütlen. Manuaal olemas, suur mees. Apply Reverse on asja nimi icon_wink.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 22.02.2006 15:58:04 vasta tsitaadiga

k seal ma sain ta tagurpidi mängima aga siis veel see et kuidas ta saaks ta multy track tagurpidi panna? icon_sad.gif
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethh
HV kasutaja
sethh

liitunud: 17.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2006 16:29:21 vasta tsitaadiga

Eh. Kui sa said ta waveformina tagurpidi mängima ja ta sul multi-trackis on siis ta mängibki seal sul ka tagurpidi. Ei vä. Ikka ikka. Uuri sina ise.

viimati muutis sethh 22.02.2006 16:29:58, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 22.02.2006 17:43:07 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:
Okei, sai nüüd tehtud neverlandist enamvähem final rmx, saatsin selle ka contestile ära icon_razz1.gif eks näha ole kas paneb võitluse kinni v mitte icon_biggrin.gif

sai natukese laulu optimeeritud, eriti bassi osas... ma arvan, et tuli hästi välja... kuigi muusikakeskuse kõlaritega ja kõrvaklappidega ei ole võimalik mul õieti hinnata kas laul sai nii nagu ma tahtsin, aga jah icon_razz1.gif

Soovitan sul teise kicki valida, see ei kõlba kusagile IMHO, või pane EQ peale icon_wink.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.