|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
20.02.2006 12:15:35
|
|
|
hei punktiir, tead mõttes mõlgub küll teha technot ja house... nüüd kohe hakkangi proovima
EDIT: kas keegi oskab öelda kuidas on tehtud benny benassy lugudes distro efekt? see n.ö kärin särin
viimati muutis spikhoff 20.02.2006 12:30:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hendry
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004
|
20.02.2006 12:18:28
|
|
|
| ei noh....väga ästi tehtud....ple paha
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
20.02.2006 17:42:45
|
|
|
selline küsimus siis tahaks ka proovida midagi teha aga alustusex mis programmiga oleks kõige lihtsam teha mõned proged liiga keerulised mida uurind olen mulle vähemalt alustusex
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
20.02.2006 19:05:19
|
|
|
| ts404 on see sünt, mida tränamehed jubedalt palju kasutavad eksole. Aga ütelge, miks selline träänts nagu tyyp88 esitles on oma iseloomult ikka väga naiselik muusika.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
20.02.2006 19:40:43
|
|
|
kust saaks erinevaid samplesi
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
20.02.2006 20:10:15
|
|
|
punktiir, mis sa keerutad... ütle parem ise
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
20.02.2006 20:27:57
|
|
|
mix keegi mulle ei vasta
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
20.02.2006 20:47:08
|
|
|
| pro, otsi selline asi nagu Cool Pro 2 - peaks alguseks lihtne olema, algseid sälpleid saab programmidega kaasa... ja ülejäänud sämplid saab internetist... enamus on tasulised aga leidub ka erandeid... pane googlesse free samples download
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
20.02.2006 21:32:35
|
|
|
klge 1337 arvutimuusikud, teeks sellise pulli, et valiks komplekti sämpleid ja siis oleks deadline näiteks nädal - selle aja jooksul tuleb teha etteantud instrumentidega lugu, mille stiil ei ole oluline. hiljem siis kogume lood kokku ja läheb hindamiseks
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
20.02.2006 21:34:29
|
|
|
| no kes paneb kuhugi üles need sämplingud? võiks olla siis võimalikult idiootsed sämplingud ka siis.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
20.02.2006 21:41:19
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
| no kes paneb kuhugi üles need sämplingud? võiks olla siis võimalikult idiootsed sämplingud ka siis. |
millised on "idiootsed" sämplid?
minu meelest võiks igast kategooriast midagi olla,
samas mida vähem instrumente on, seda rohkem
jääb energiat muusikapala sisulise poole jaoks.
edit . kategooriate all mõtlesin siis täiskomplekt trumme,
+ veidi percussioni, siis ehk klaver, mõned loobid (tränameestele )
ehk ka mõni voice (kasvõi vokaal et saaks koori laulma),
kittarid (akustiline, soolo, bass(id)).
kui veel keegi viitsib sellist rallit teha, äkki panen õhtuks mingi
paketi sämpleid kokku (wave failidena universaalsuse mõttes) ja siis annaks tuld?
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
20.02.2006 21:44:30
|
|
|
ei loobib jäävad välja, sest ise peab neist sämplitest luupe tegema, mida kasutada
siis mingeid stringe proovi ka panna, atmosfäärilisi sünte näiteks. oh ja võiks ju nii teha, et iga korra võitja paneb kokku sämplingupaketi.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
20.02.2006 21:46:53
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
ei loobib jäävad välja, sest ise peab neist sämplitest luupe tegema, mida kasutada
siis mingeid stringe proovi ka panna, atmosfäärilisi sünte näiteks. |
ma mõtlesingi "loopide" all sämpleid, mida saab igavesti loopima panna. mitte mingit helilõiku, kus on rütm ja muu selline paika pandud, nii et ainult laod ritta, jalad seinal.
| punktiir kirjutas: |
| oh ja võiks ju nii teha, et iga korra võitja paneb kokku sämplingupaketi. |
tundub mõistlik
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
20.02.2006 21:48:34
|
|
|
ja sügisel anname välja plaadi HV greatest hits
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
20.02.2006 21:56:02
|
|
|
tyyp88, paku jah demot pomodele kuulata...
sa dnb-d ka oskad teha muidu?
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
20.02.2006 23:06:08
|
|
|
| bright, hea mõte. Võtaks ise ka osa.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
20.02.2006 23:14:23
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
ja sügisel anname välja plaadi HV greatest hits  |
tehke ära noh. vb võtaks ka ise osa natuke.
viimati muutis a22t 05.03.2006 17:18:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
20.02.2006 23:55:35
|
|
|
ma siin kühveldan pille kokku, kas keegi saab aidata korralike stringide/leadidega.
ja korralikul heliga klaveriga ka (c2, c3, c4 näiteks, 1 sample hakkab liiga suures diapasoonis mängides liialt muidu moonutama)
edit: senine valik siin zip-failina
kes viitsib tirige alla vaadake mida veel võiks lisada. kindlasti kõikil omad lemmikud jne.
mida kvaliteetsem wave seda etem muidugi. saaks siis homse jooksul kompleti kokku
ja kella käima lüüa.
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethh
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
21.02.2006 09:15:19
|
|
|
| meil pole veel kindlat samplikogugi koos ja seal loos kõlasid küll sellised sä,plid, mida isegi esialgses pakis ei ole, asja point on siis selline, et pannakse kokku üks punt sampleid ja neid peab kasutama. ise juurde panna ei tohi, küll aga võid midagi ära jätta, kui see segab. loomulikult võid instrumentidele juurde panna kajasi, reverseda neid jne.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethh
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
21.02.2006 10:23:54
|
|
|
| Noo. Ses suhtes, et ma ei kasuta kuskil ÜHTEGI samplet. Ühes eelmises loos oli vist nö "publiku aplaus" sees ja see oli küll. Aga siiamaani olen kõik ülejäänd helid ise 7-keelse kidraga mänginud ja vahepeal mingeid efekte toppind kidrale otsa. Aga see on vist midagi muud kui te siin üritate, kui ei sobi siis savi jap =) Aga thanks selle hiphop biidi teema ja mingi modi asjade linkide eest, ma kindlasti uurin.!
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
21.02.2006 12:58:44
|
|
|
roostevaba, ma arvan, et ma saaks hakkama küll dnb ga.
punktiir, detroid techno ... hmm... ma ei kujuta ettegi milline see välja peaks nägema... bpm? annad äkki mõne artisti nime kes sellist stiili teeb
EDIT: okei... vist leidsin midagi... äkki mingi Lexy & K-Paul on DT? ja siis rojal gigolos? etc
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
21.02.2006 13:41:31
|
|
|
nii.. ütleks kah midagi. idee on hea. võimalik, et osalen ka, kui millaski sämplipaki alla tirin ja vaatan kas seal on ainest ka sees. detroidi techno on carl craig, derrick may, jmt. olemuselt ja ehituselt suht minimaslistlik bangin' ja seda mitte halvustavas toonis öelduna. lexy & k-paul on pigem trance/electro. veel küsimus, kas neid sämpleid võib lasta läbi kuue erineva filtri et kaoks ära sämpli algmaterjal?
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
21.02.2006 13:44:10
|
|
|
teeks siis äkki nii, et võtaks PUNKTIIRi ja RAXZ sämplid ka mängu seekord?
ja paneks võistluse käima tähtajaga 01.03.2006 23.59 (ehk siis järgmise kolmapäeva õhtuni on aega).
kuidas tundub?
praegu juba nagu 5 osalejat tuleks - täitsa hea
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
21.02.2006 13:49:45
|
|
|
| bright kirjutas: |
ja paneks võistluse käima tähtajaga 01.03.2006 23.59 (ehk siis järgmise kolmapäeva õhtuni on aega).
kuidas tundub? |
liiga vähe aega. mõned peavad tööl ka käima :/
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trap
HV vaatleja
liitunud: 13.05.2005
|
21.02.2006 14:12:31
|
|
|
| tyyp88 kirjutas: |
FuN, alguses vaja ikka rääkida vokaali omanikuga üritan saada mingiseid kontakt andmeid ja siis saadan meili, eks näha ole mis saama hakkab. |
Õigused Kate Lesing'u vokaali kasutada saad siis, kui soetad omale Kate Lesing'u vokaalpaketi (ca 1050 eeki):
http://www.vipzone.time4base.com/shop.php
Õigused laienevad ainult nendele samplitele, mis soetatava plaadi peal on.
Selline inf oli ka Vipzone lehel üleval, kuid selle konkurssiga on inf kaduma läinud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
21.02.2006 14:20:51
|
|
|
Dijital, kui pikalt aega oleks vaja? ja mis teised ka arvavad? 3 nädalat siis?
_________________ Doggett can tell |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
21.02.2006 15:09:15
|
|
|
| mulle see aeg sobib, see ongi võistlus.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
21.02.2006 17:43:41
|
|
|
| Hmm, proovib siis kh midagi teha... mingit kindlati stiili pole ve?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
21.02.2006 19:19:40
|
|
|
Tirisin ka eile Fruityloops'i kuna oli igav see ei kaalu midagi. Täna siis mõtlesin, et vaataks miskene see programm siis on ja kas äkki oskaks midagi valmis ka teha.
(Eelnev muusika programmide ja muusika tegemise kogemus puudub)
Mässasin siis Fruitys ringi ja mingisuguse jupiga sain maha, mõned osad seal võiks olla lühemad/pikemad jne. ja muud sajad vead, aga samas miks mitte esimest tööd jagada
Kärbestejumal
(yousendit)
Kuulan dnb'd.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
21.02.2006 19:30:28
|
|
|
täitsa kobe ju. Selline eksperimentaalne värk. Vähemalt ei olnud mingi trännadi trännadi. See kuuluks kategooria väärtmuusika alla.
ootan uusi tegemisi. oled õige suuna valinud, sest ka näiteks dnbd teevad väga paljud, kuid just sellist ambientliku olemusega soundi on ääretult vähe eestis.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
21.02.2006 19:52:10
|
|
|
omg... Mulle üldse ikka ei lähe selline abiencce ja detroid mitte üldsegi peale... mul poh...tyyp jääb hardstyli ja euroträänci juurde 8)
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
21.02.2006 19:58:37
|
|
|
| noh aga alati on lootus, et inimene areneb.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
21.02.2006 20:10:51
|
|
|
| Eks iga L*** kiidab oma V****
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
22.02.2006 02:37:37
|
|
|
No kuna mul hakkas taas igav ja aega oli, siis mõtlesin, et äkki üritaks midagi taas valmis vorpida...tea kuidas ta meeldida võib, aga noh, eks harjutamine tee meirtsiks
Viharaev
(yousendit)
See ka selline ärkveloleku-eksperimentaal "stiil" .
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
22.02.2006 02:49:37
|
|
|
Metsjeesus see viimane pala oli ikka väga hea. Sa oled (ära võta seda solvanguna aga ütlesid, et pole enne muusikaga tegelenud) hea näide, et fekaalist saab saia küll.
Ühesõnaga mulle see pala meeldis.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
22.02.2006 02:57:40
|
|
|
Muidugi saab, suhkrusaia saab ka (mõnest)
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
22.02.2006 13:47:48
|
|
|
link :: download mp3 final rmx
Okei, sai nüüd tehtud neverlandist enamvähem final rmx, saatsin selle ka contestile ära eks näha ole kas paneb võitluse kinni v mitte
sai natukese laulu optimeeritud, eriti bassi osas... ma arvan, et tuli hästi välja... kuigi muusikakeskuse kõlaritega ja kõrvaklappidega ei ole võimalik mul õieti hinnata kas laul sai nii nagu ma tahtsin, aga jah
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
22.02.2006 14:42:15
|
|
|
kust kohas saab panna Cool Edit Pro 2.0 et samplit tagurpidi mängix?
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
22.02.2006 15:23:30
|
|
|
| tyyp88 kirjutas: |
Okei, sai nüüd tehtud neverlandist enamvähem final rmx, saatsin selle ka contestile ära eks näha ole kas paneb võitluse kinni v mitte
sai natukese laulu optimeeritud, eriti bassi osas... ma arvan, et tuli hästi välja... kuigi muusikakeskuse kõlaritega ja kõrvaklappidega ei ole võimalik mul õieti hinnata kas laul sai nii nagu ma tahtsin, aga jah  |
eks ossitibidele lähe see muusika peale. kohutavalt meenutas üht teist tränapala, või noh träna ongi täpselt ühesugune muusika. kas see võistlus muidu oligi tränastiilis vaja teha?
@pro kas kui teed sämplingu aktiivseks siis effectsi all äkki on reverse olemas
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethh
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
22.02.2006 15:31:05
|
|
|
| pro kirjutas: |
| kust kohas saab panna Cool Edit Pro 2.0 et samplit tagurpidi mängix? |
Leia, see arendab rohkem kui siis kui ma ütlen. Manuaal olemas, suur mees. Apply Reverse on asja nimi
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
22.02.2006 15:58:04
|
|
|
k seal ma sain ta tagurpidi mängima aga siis veel see et kuidas ta saaks ta multy track tagurpidi panna?
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethh
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
22.02.2006 16:29:21
|
|
|
Eh. Kui sa said ta waveformina tagurpidi mängima ja ta sul multi-trackis on siis ta mängibki seal sul ka tagurpidi. Ei vä. Ikka ikka. Uuri sina ise.
viimati muutis sethh 22.02.2006 16:29:58, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
22.02.2006 17:43:07
|
|
|
| tyyp88 kirjutas: |
Okei, sai nüüd tehtud neverlandist enamvähem final rmx, saatsin selle ka contestile ära eks näha ole kas paneb võitluse kinni v mitte
sai natukese laulu optimeeritud, eriti bassi osas... ma arvan, et tuli hästi välja... kuigi muusikakeskuse kõlaritega ja kõrvaklappidega ei ole võimalik mul õieti hinnata kas laul sai nii nagu ma tahtsin, aga jah  |
Soovitan sul teise kicki valida, see ei kõlba kusagile IMHO, või pane EQ peale
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|