Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  s939 Opteron Overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 23:37:25 vasta tsitaadiga

tal ei olnud ju ihs-i peal, mul on ihs lahtisena seal radika ja prose vahel..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 23:41:08 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tal ei olnud ju ihs-i peal, mul on ihs lahtisena seal radika ja prose vahel..
sa oled allakäinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 23:47:54 vasta tsitaadiga

Häh imelik, väääga nõrk kuidagi, mul 146 töötab ka 1,4v peal 2,7 vabalt ja 2,8 1,45v and up. 24/7 jaoks üle 2,9 pole pannud, air cooling pole siis mõeldav tõesti.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 20.02.2006 23:56:26 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Häh imelik, väääga nõrk kuidagi, mul 146 töötab ka 1,4v peal 2,7 vabalt ja 2,8 1,45v and up. 24/7 jaoks üle 2,9 pole pannud, air cooling pole siis mõeldav tõesti.


Kõik on päris lihtne.. EPOX - nõrk PWM.. DFI nF4 peal saad tunduvalt kõrgemat tulemust icon_wink.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 20.02.2006 23:56:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kõik on päris lihtne.. EPOX - nõrk PWM.

Ära aja ila.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 21.02.2006 00:03:45 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
tsitaat:

Kõik on päris lihtne.. EPOX - nõrk PWM.

Ära aja ila.


icon_lol.gif Ok, väljendame siis teiste sõnadega - DFI nF4-l on märgatavalt parem PWM.. icon_wink.gif

Evil1923 sai 2900 @ 1.475V prime95 small FFTs 8 hour stable, kui mälu mind ei petta..


viimati muutis tjj 21.02.2006 00:10:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 00:09:40 vasta tsitaadiga


jahe õhk..
3ghz peale paneb not exacti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 21.02.2006 00:10:32 vasta tsitaadiga

vähe volti okseWinterwind
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 21.02.2006 00:11:14 vasta tsitaadiga

Winterwind, margusser, jah jah.. pane 1.8V icon_smile.gif

WW, tõmba netist http://sp2004.fre3.com/sp2004exe_050330.cab

Proovi mingi 15min Small FFTs @ 10 Priority ja ütle palju CPU temp on (SpeedFan monitoring/Multimeeter)..


viimati muutis tjj 21.02.2006 00:15:55, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 21.02.2006 00:12:34 vasta tsitaadiga

tjj, 1,75 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 21.02.2006 00:17:02 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
tjj, 1,75 icon_rolleyes.gif


1.75V võiks juba bbq olla.. 8)
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 21.02.2006 00:19:22 vasta tsitaadiga

Sa räägi eestikeeles või noh upg võiks ka jtv-ga 1:1-le olla ja pöördvõrdeline PSU 12v railiga...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 00:23:21 vasta tsitaadiga

bbq = barbeque
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 00:30:03 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif , WW paneb päris hästi, natuke veel ja ongi naxitrall käes - no offence.

Tegin ise kiire testi, kuid see ei näita mõhkugi, loeb ikkagi 24/7 ja stress test.

Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 00:42:40 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
icon_lol.gif , WW paneb päris hästi, natuke veel ja ongi naxitrall käes - no offence.

Tegin ise kiire testi, kuid see ei näita mõhkugi, loeb ikkagi 24/7 ja stress test.

päris hea, ma sain 1,45v (bios) sul vist 1,475 ? 2936 max spii 1m tehtud ... pean enda h2o üle vaatama... perf on juamala pask...
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 01:27:39 vasta tsitaadiga


ah blät, minema visata see amd icon_lol.gif

ja aega on muidugi vabsee sitt icon_lol.gif
väike win repair käis just asja juurde
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 21.02.2006 01:28:14 vasta tsitaadiga

Winterwind, koba oled thumbs_down.gif AMD pole sitt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 01:30:46 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Winterwind, koba oled thumbs_down.gif AMD pole sitt icon_biggrin.gif

no kurat ei kutsu küll dualcore eest hingehinda maksma kui singlega hakkama ei saa icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 01:38:19 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:

ah blät, minema visata see amd icon_lol.gif

ja aega on muidugi vabsee sitt icon_lol.gif
väike win repair käis just asja juurde
irw ma saan 3 GHz 1,525v 3d lasta, ja evili cpu on parem kui minuoma , ning seda kõike toatempidel
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 01:40:02 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
irw ma saan 3 GHz 1,525v 3d lasta, ja evili cpu on parem kui minuoma , ning seda kõike toatempidel

ja teil mõlemal on ihs-id maas, mul niisama lahtiselt peal icon_lol.gif
aga jah, temp oli idle 15c ja full load ~30c
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 01:48:55 vasta tsitaadiga

palju IHS-i maha võtmine juurde annab ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 01:49:05 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
irw ma saan 3 GHz 1,525v 3d lasta, ja evili cpu on parem kui minuoma , ning seda kõike toatempidel

ja teil mõlemal on ihs-id maas, mul niisama lahtiselt peal icon_lol.gif
aga jah, temp oli idle 15c ja full load ~30c
ihs vahel vahe oli 20 mhz icon_razz1.gif ning kui load 30*c peaks saama vabalt üle 3,1 GHz , ma hiljuti lasin toatempil 1,65v 3,1 GHz 01te ... load oli mingi 38 vms icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 01:56:05 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
peaks saama

kõlab hästi aga praktika näitab teisiti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 21.02.2006 01:57:46 vasta tsitaadiga

Winterwind, ma olen pettunud sinus. thumbs_down.gif
Toatemp, pinget 1,55v, ihs maas:
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 10:21:38 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
Winterwind, ma olen pettunud sinus. thumbs_down.gif

ma olen ise ka endas pettunud icon_lol.gif
ilma ihs-ita on suht keeruline seda radikat peale saada
kuigi mul on need "jullad" ka olemas, et coret ära ei murra icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 10:35:58 vasta tsitaadiga

Õhk jahutusega on lihtsalt see temperatuuri kõikumine kõvasti suurem kui veega. Selleks arvatavasti ei talu OC-d eriti sul praegu
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 11:51:50 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Evil1923 kirjutas:
Winterwind, ma olen pettunud sinus. thumbs_down.gif

ma olen ise ka endas pettunud icon_lol.gif
ilma ihs-ita on suht keeruline seda radikat peale saada
kuigi mul on need "jullad" ka olemas, et coret ära ei murra icon_razz.gif
no aga pane ihs lahtiselyt peale.. mul oli max 20 mhz vahet , kui ihs oli lahtiselt peal... ja imho kui load 30 peaks väg avabalt toimima 3 GHz and up, selle epoxi pwmic ei toida öra äkki, dfil on kondesi kah way rohkem ning pwmic on vïmsaim dfil siiski ju vms... ega opteron mingi 3000+ ei ole , opteron OC läheb cpu 120w and up 8)
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2006 18:00:32 vasta tsitaadiga

ostsin Zalman 9500-i, eks millalgi proovib tiba klokkida ka vast icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.02.2006 19:52:56 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ostsin Zalman 9500-i, eks millalgi proovib tiba klokkida ka vast icon_razz1.gif


WTF, poest 900.-ga ostsid? icon_smile.gif Ma oleks ordist Big Typhooni ostnud 500.-ga, see omab zalmani ära ka. icon_lol.gif Zalmani tooted rohkem sellised et välimus thumbs_up.gif aga ei jahuta eriti. Pealegi oleks selle raha eest saanud juba Thermalright XP-90C aga eks sa ise tea, ära pärast hädalda et ei klokku. icon_lol.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2006 20:05:38 vasta tsitaadiga

Jube kerge tundus asi, winter sai mingi 700ga aga siiski... kui vennal vesi olemas oleks võinud prose ploki osta parem, imo. icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 22.02.2006 22:21:02 vasta tsitaadiga

Pole sellel Zalmanil häda midagi icon_smile.gif Mul jahutab ilusti süsteemi ära thumbs_up.gif Pealegi ilus vaadata kohe icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 26.02.2006 01:08:09 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:
Pole sellel Zalmanil häda midagi icon_smile.gif Mul jahutab ilusti süsteemi ära thumbs_up.gif Pealegi ilus vaadata kohe icon_wink.gif


Krt 900.- eest peabki ilus olema. icon_lol.gif
Natuke põhjalikum protsessori stabiilsuse testimine oli täna päevakorras. Muidu kõik tore aga jama on see 3ghz ei tee. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2006 19:00:25 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
MitchriX kirjutas:
Pole sellel Zalmanil häda midagi icon_smile.gif Mul jahutab ilusti süsteemi ära thumbs_up.gif Pealegi ilus vaadata kohe icon_wink.gif


Krt 900.- eest peabki ilus olema. icon_lol.gif
Natuke põhjalikum protsessori stabiilsuse testimine oli täna päevakorras. Muidu kõik tore aga jama on see 3ghz ei tee. icon_smile.gif
shiit icon_biggrin.gif see cpu omab... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 01.03.2006 15:22:15 vasta tsitaadiga

Palun PS-ige kellel oleks huvi AMD DualCore Opteron 165 & 170 vastu.
plaanis tellida kogus ja tahaks näha palju huvilisi oleks 8)
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 02.03.2006 16:45:38 vasta tsitaadiga

Mastersas kirjutas:
Palun PS-ige kellel oleks huvi AMD DualCore Opteron 165 & 170 vastu.
plaanis tellida kogus ja tahaks näha palju huvilisi oleks 8)


kus sul siis plaanis tellida on icon_question.gif

soomest ma olen uurinud et 170 suht jamad lood 165 ikka saab veel ja 175 kah
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2006 17:10:33 vasta tsitaadiga

Kahjuks oled sa liiga uus, et sellist summat sulle usaldada icon_neutral.gif
Mõtlen siin, et kas Opteron 165 või X2 3800+(Manchester) . Ei ole veel suutnus pihta saada ... Opty~5700 ja X23800 ~ 4800
Hakka või kasutaja tjj - ga läbirääkimisi pidama opty asjus ...

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...


viimati muutis Sahib 02.03.2006 17:27:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 02.03.2006 17:22:51 vasta tsitaadiga

Sahib kirjutas:
Mõtlen siin, et kas Opteron 165 või X2 3800+(Manchester) . Ei ole veel suutnus pihta saada ... Opty~5700 ja X23800 ~ 4800


Opty 2MB L2 ja X2 1MB L2. icon_rolleyes.gif Optyd klokkuvad paremini kui õige stepp osta, 50 nädal paistab hea, 51-te ei soovita, need ei klokku üldse. icon_wink.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2006 19:10:12 vasta tsitaadiga

uued 3800+ on rev4,1 ehk siis e4 core, klokkuvad kah lakke icon_biggrin.gif aga soovitaks siiski opteron võtta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 02.03.2006 19:29:20 vasta tsitaadiga

v6i parem osta 175 icon_eek.gif

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=77857&highlight=opteron
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2006 19:57:27 vasta tsitaadiga

oufaaak, krt, ikka r2medalt klokkub see 175 .... mis stepping sellel on ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.03.2006 01:24:53 vasta tsitaadiga

Kuulge vaadake CPU kraade ka eks? icon_rolleyes.gif

-36 C neile, kes pimedad on icon_smile.gif

Ehk siis vapo ilmselt peale aetud. Sellega oleks ime ka, kui ei tule 3400MHz ära... kui õhuga saab 3GHz alla.

EDIT: typo


viimati muutis erick 03.03.2006 11:04:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2006 08:12:22 vasta tsitaadiga

Cold Bugi ei tundu olevat sellel Opteronil icon_rolleyes.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2006 12:33:17 vasta tsitaadiga

Liiga riskantne osta Opteroni.. kõigil pea coldbug. Eila testisin Opteron 148. Coldbug või siis tõesti emaplaat kalas. Dryicega testisin siis. Prose temp oli -15. Testisin ka Venice 3500+ ja selle temp oli -35c
Torus ise oli -60c temperatuur. Ootan Yonahi emaplaati nüüd icon_smile.gif Siis LN2? icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 04.03.2006 16:56:22 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Liiga riskantne osta Opteroni.. kõigil pea coldbug. Eila testisin Opteron 148. Coldbug või siis tõesti emaplaat kalas. Dryicega testisin siis. Prose temp oli -15. Testisin ka Venice 3500+ ja selle temp oli -35c
Torus ise oli -60c temperatuur. Ootan Yonahi emaplaati nüüd icon_smile.gif Siis LN2? icon_biggrin.gif


See oleneb muidugi sellest, mida sa sellega kavatsed teha. Kui dryice + LN2, siis jah, enamikul on coldbug. Watercooling/chiller ja õhk jahutusega see on tänaseks päevaks parim price/performance suhtes AMD desktop protsessor (praktliselt Athlon64 FX, vahet peaaegu pole).

Mind, näiteks, üldse ei huvita, kas coldbug või no coldbug. Ma ei kasuta LN2 ega dryice, no vähemalt veel 8) .

2800 @ default vCore (FX-57 ju) ja 24/37* C on thumbs_up.gif thumbs_up.gif Lisaks uued 0550 tootmise nälalad klokkuvad isegi parem.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 20:31:23 vasta tsitaadiga

Optid mega odavad ju.

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=124&id=272898
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=124&id=272899
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 15.03.2006 21:21:13 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
Optid mega odavad ju.

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=124&id=272898
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=124&id=272899


mh ei ytleks et mega odavad ma saaks mõlemad mudelid 500kr odavamalt
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 21:26:24 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
velzatis kirjutas:
Optid mega odavad ju.

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=124&id=272898
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=124&id=272899


mh ei ytleks et mega odavad ma saaks mõlemad mudelid 500kr odavamalt
ma räägin selle pilguga, et poes, niisama on odav, ilma kellegi onupojatütretädilelle poolse allahindluseta.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 22:48:10 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
velzatis kirjutas:
Optid mega odavad ju.

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=124&id=272898
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=124&id=272899


mh ei ytleks et mega odavad ma saaks mõlemad mudelid 500kr odavamalt
räägi meile kah kust sa saad, opterone pole nagu üldse pmst saada icon_lol.gif aga sina saad ? icon_eek.gif wow icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2006 22:55:05 vasta tsitaadiga

mcaff, äkki sebid mulle ühe opti 144 2300kr eest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 00:59:52 vasta tsitaadiga

tra mai saa aru.. mu Opteron Veebruari kuu algusest "tjj" kasutaja käes ja vend ikka ple midagi vastanud RMA suhtes thumbs_down.gif vaiksed kahtlused tekivad juba icon_neutral.gif
Et jajaa vastan kohe kui inffi on.. et nagu üle ühe kuu RMA-d teevad seal Saksamaal?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  s939 Opteron Overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.