Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2006 23:50:25 vasta tsitaadiga

stock jahutus loomulikult ja temp on seal 80c juures..
vent rpm on auto peal aga nii soojaks veel ei läinud, et üle 30% oleks fani pannud.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 23:56:03 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
stock jahutus loomulikult ja temp on seal 80c juures..
vent rpm on auto peal aga nii soojaks veel ei läinud, et üle 30% oleks fani pannud.. icon_rolleyes.gif


jube loom icon_lol.gif

Pane mingi norm jahutus peale ja ehk saad rohkem kellata siis tuleb 10k ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2006 23:57:30 vasta tsitaadiga

10k?
lõdvalt selle stockiga saaks ka rohkem kui 10k
aga ma pole ennem seda näppinud ja ei oska miskit teha icon_biggrin.gif
homme lasen XT PE biosi peale ja testin 3ghz peal
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 00:04:23 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
10k?
lõdvalt selle stockiga saaks ka rohkem kui 10k
aga ma pole enne seda näppinud ja ei oska miskit teha icon_biggrin.gif
homme lasen XT PE biosi peale ja testin 3ghz peal


vaata et kaarti maha ei põleta icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.02.2006 00:06:22 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
vaata et kaarti maha ei põleta icon_lol.gif

maha põleta? ega see mingi s*tanikerdis ole, et maha kärvab - see ikkagi läbimõeldud valmisprodukt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.02.2006 01:23:05 vasta tsitaadiga

Opteron 148 3150mhz
DFI NF4 Ultra-D
Gskill PC3200 2GBZX 262mhz
Club3D X1900XTX 512mb 751/868

Stock cooleriga, liiga kuumaks läheb rsk, stockis sai 2,7ghz opteroniga 11,5k. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.02.2006 20:19:58 vasta tsitaadiga

väga hea - dualcorega saad veel paremaks + veega icon_razz1.gif

edit:

lambirun

Dothan 780 @ 14x214=3003mhz
Asus P4DG1
2 x 256mb Corsair BH5 @ 214mhz / 2-2-2-4-2
Club3D X1800XT 600/1400 @ 736/1800

3DMark Score 11109
link: http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1796507
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 20:51:47 vasta tsitaadiga

Evil1923 thumbs_up.gif väga pro tulemus 8)
Mnjah ma ootan G71 ära ikka icon_razz1.gif ei viitsi seda X1800XT-d osta... samasugune nagu 7800GTX 256Mb.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 22:52:27 vasta tsitaadiga

[hwbot] ceemic - 7130 - A64 3200+@2,68GHz X800XT@579/576 2x512MB@243MHz@2,5 4 4 8 1T [/hwbot]
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 23:01:46 vasta tsitaadiga

-Asus P4GPL-X + CT-479
-Dothan 740@2625mhz
-Corsair 512mb "tccd"@262mhz 2,5-3-3-3
-Sapphire x850xt @610/625
-Fortron Bluestorm 500W

3DMark05 Score: 7348

[hwbot] velzatis - 7348 - Intel PentiumM 740@2525mhz X850XT@610/625 512MB TCCD @262MHz@2,5-3-3-3[/hwbot]
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.02.2006 00:20:34 vasta tsitaadiga

6128

Venice 3000+ @ 2160
X800GTO @ 621/600
Apacer (AM1) @ 240 (2,5-4-4-8; 2T)

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 12.02.2006 00:54:40 vasta tsitaadiga

Õu nirk kuule, vahetame gto-d ära icon_biggrin.gif
Ma tahan juba näha palju su core läheb modiga icon_neutral.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.02.2006 10:20:12 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Õu nirk kuule, vahetame gto-d ära icon_biggrin.gif
Ma tahan juba näha palju su core läheb modiga icon_neutral.gif icon_eek.gif


Jeah, right! icon_razz.gif
Kõvasti läheb. Atitooliga läks 649, aga siis muutus ebastabiilseks ja oli näha, et mahlast puudu.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2006 20:25:24 vasta tsitaadiga

Dothan 780 @ 14x214=3003mhz / 1,63v / Air
Asus P4GD1
2 x 256mb Corsair BH5 @ 214mhz / 2-2-2-4-2
Club3D X1800XT 600/1400 @ 800/1800

3DMark Score 11451

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1799777

12k jääb vast küll saavutamata kuna prose on liialt lahja ja kaart ei klokku nii hästi kui evil-i käes icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 12.02.2006 20:27:19 vasta tsitaadiga

Ja tundub, et 3150mhz opteron pwnib selle 3ghz dothani ka ära
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2006 20:40:41 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Ja tundub, et 3150mhz opteron pwnib selle 3ghz dothani ka ära

tal oli 3200mhz imho? ja 50mhz kõrgem gpu kell icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 22:12:45 vasta tsitaadiga

Noh komoon icon_lol.gif mu 7800gtx skoori ikka teed üle. Voldid põhjas? Ei tahaks uskuda
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2006 22:16:07 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Noh komoon icon_lol.gif mu 7800gtx skoori ikka teed üle. Voldid põhjas? Ei tahaks uskuda

su ärahooratud kaardi skoori? mis see oli üldse? icon_lol.gif
sa tee 06-es mu skoor üle icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 22:34:53 vasta tsitaadiga

Vaja ikka v-mod ära teha ja parem jahutus ka vaadata icon_razz1.gif
[hwbot]ivar111- 8736 - PM780@3,4GHz 2x512@202 2,2,2,5 , 7800GT @ 526/1256 [/hwbot]
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 23:02:34 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Noh komoon icon_lol.gif mu 7800gtx skoori ikka teed üle. Voldid põhjas? Ei tahaks uskuda

su ärahooratud kaardi skoori? mis see oli üldse? icon_lol.gif
sa tee 06-es mu skoor üle icon_lol.gif


Ärahooratud? WTF. Üks kõvemaid 7800GTX kaarte üle aegade. Loom.
06 ma ASUS-ega aga ei teinud vahetasin ennem kaardi ära.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2006 23:09:29 vasta tsitaadiga

ou ära nüüd liialt kiimle kah - see kaart on sul eniveis surnud icon_lol.gif
ja mul alles teine klokkamine, küll see 12k kukub, vahet pole millal..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 23:11:17 vasta tsitaadiga

Surnud jah aga mina ei tapnud. Core oli mõnusalt puruks tehtud radikaga icon_lol.gif Jaaniga uurisime.. krdi kahju sest kaart oli tegelt killer.
Sa winter eniveis väga ülbeks läinud viimasel ajal... tee oma volt moddid ära kaardile ja näita, mis suudad. Pane kuivjää prosele peale. Mida sa plokid koguaeg

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2006 23:17:05 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Surnud jah aga mina ei tapnud. Core oli mõnusalt puruks tehtud radikaga icon_lol.gif Jaaniga uurisime.. krdi kahju sest kaart oli tegelt

killer oli jah.. sõitsite core nurgad vapo "peaga" maha, kaart oli mõned päevad pilditu, siis võttis õnneks eluvaimu sisse ja leidsid ka lolli kellega vahetada..
vaene cyber icon_lol.gif

aga jah - ma ei hakka platunaator kaheks aka kaarditapjaks, et mingit respekti ja feimi njuubide seas koguda
seega sorry vaan kui su "rekord" ei kuku, sul oli fakin vapo all prose kah icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 23:27:16 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Surnud jah aga mina ei tapnud. Core oli mõnusalt puruks tehtud radikaga icon_lol.gif Jaaniga uurisime.. krdi kahju sest kaart oli tegelt

killer oli jah.. sõitsite core nurgad vapo "peaga" maha, kaart oli mõned päevad pilditu, siis võttis õnneks eluvaimu sisse ja leidsid ka lolli kellega vahetada..
vaene cyber icon_lol.gif

aga jah - ma ei hakka platunaator kaheks aka kaarditapjaks, et mingit respekti ja feimi njuubide seas koguda
seega sorry vaan kui su "rekord" ei kuku, sul oli piix vapo all prose kah icon_lol.gif


lmfao. Mõnus vend oled.
Esiteks kaart oli täiesti korras vahetus hetkel, Vapo jurast oli mitu kuud möödas ja Cyber kohe kindlalt tahtis oma zalmani jahutust peale toppida... täiesti ajukepp oli mäluradikatega. Teiseks Jaaniga nägime julmalt kuda Zalmani radikasse core nurgaga auk kraabitud oli! icon_lol.gif
Kolmandaks julgesime Jaaniga vähemalt ära proovida asja ja pm töötaski lihtsalt kinnitusi polnud õigeid.
Neljandaks 11,600p 05-s tegin vesijahutusega ja videokaardil ÕHK jahutus.
Mnjah ega sult ei oodanudki normaalset vastukaja.. ainult ajad oma okse möla ja sogastad teemasi. Võta mõistus pähe... icon_lol.gif
Ise seal vaikselt benchid oma igivana vesijahutusega... kordagi muuga klokkinud plegi icon_biggrin.gif ja õhk jahutus prosel.. komoon. Plokid sajaga lihtsalt. Ok sul pole riistvara katki läinud icon_biggrin.gif aga pole sa mingi tipp kaartidega häid tulemusi kah saanud icon_lol.gif OMG tahad mölise privas edasi.. keegi võiks kogu möla kustutada icon_biggrin.gif Sorry I ASKED

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.02.2006 23:47:23 vasta tsitaadiga

Kes selle katkise kaardi lõpuks kahjumisse kandis kui saladus pole?
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 23:52:01 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Kes selle katkise kaardi lõpuks kahjumisse kandis kui saladus pole?


Eks ikka lõhkuja. Aga noh hetk asi RMA-s. Ehk saab üldse uue.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 14:22:36 vasta tsitaadiga

OMFG, see teema oli ammu üleval kuidas te jaaniga vapoga nurgad maha sõitsite kaardil icon_razz.gif siis kaardiga saunas käisite ja mingi ime läbi pildi ette saite icon_razz.gif imelik salgamine nüüd ...

tsitaat:
Teiseks Jaaniga nägime julmalt kuda Zalmani radikasse core nurgaga auk kraabitud oli!


Mis nvidia teeb core metallist tänapäeval ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 14:26:42 vasta tsitaadiga

Ei teagi... igatahes näha oli kenasti kuda core nurk oli sisse söödud.
Seda, et varem nurgad maas olid... kolm nurka. Neljas oli suht ok mis nüüd lõhutud sai. Ja töötas ilusti edasi, no problemo. Viga oli aint, et SLI ei töötanud. Töötas vaid ASUS kaardiga ja plnud kusagilt teist asust võtta. Selleks läks vahetusse. Ma ütlesin kohe, et ei tasu radikat vahetama hakata aga noh... lõpuks sai ikkagi vahetatud ja mina seda tegema ei hakanud kohe otseses mõttes sest teadsin, et asja tuleb väga ettevaatlikult teha aga Zalman VF700 sinna kudagi ei sobinud. Lõpuks läbi porno sai külge.

Võiks OT jätta tegelt kah nüüd

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 17.02.2006 01:57:07 vasta tsitaadiga

Opteron 148@3150mhz
DFI NF4 Ultra-D
2X512mb Teamgroup Xtreem UTT BH-5 262mhz 2-2-2-5 3,8v
Club3D X1900XTX 512mb 799/895
Score: 13888 3dmarks
Vesi jahutab ja jahe õhk, tegelikult suhteliselt külm õhk. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2006 10:10:45 vasta tsitaadiga

Hmm, teed mu SLI skoori üle? icon_razz1.gif Päris hea tulemus 8)
Tahaks kah X1900XTX aga noh jah tead juba mida ootan eniveis.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.02.2006 01:27:22 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Hmm, teed mu SLI skoori üle? icon_razz1.gif


Natuke jäi puudu krt. icon_smile.gif
Opteron 170@3150mhz 1,65v
DFI NF4 Ultra-D
Teamgroup Xtreem 2X512mb UTT BH-5 262mhz 2-2-2-5 3,8v
Club3D X1900XTX 512mb 789/895

Jahutuseks kõigil stock coolerid, icon_smile.gif tegelikult ikka vesi.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.02.2006 01:29:33 vasta tsitaadiga

Evil1923, vga temp 14, mis tegid seal? icon_razz1.gif
Ja need UTT-id suckivad ikka hooga...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.02.2006 01:40:30 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Evil1923, vga temp 14, mis tegid seal? icon_razz1.gif
Ja need UTT-id suckivad ikka hooga...


Muidugi suckivad, selleks lähevadki garantiisse. icon_smile.gif Ma benchin vesijahutuse radikas õues, täna oli suht soe ja selleks core 800 ei saanudki lasta. icon_wink.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2006 05:14:18 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:

Ma benchin vesijahutuse radikas õues, täna oli suht soe ja selleks core 800 ei saanudki lasta. icon_wink.gif

kylm su vesi on muidu?

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.02.2006 11:59:32 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
kylm su vesi on muidu?


Kle mul pole aimugi, seda tean et kui üle -10c õues läheb siis on oht et vesi ära jäätub aga kuni -10c võib rahulikult benchida ilma et vedelikku ära vahetama peaks, lasin enne -15c ja tosool oli sees.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.02.2006 21:56:58 vasta tsitaadiga

Kuulge ega 8000 polegi x800xt-ga väga võimatu:
http://www.vihanepc.com/x850xt/7781.PNG
7781 x850xt
Parem cpu ja ongi käes ju?

[hwbot]margusser - 7781 - 2730mhz a64 300mhz vitesta 2.5:4:3:5 303mhz 2.9v x850xt 688/580 corel 1.78v[/hwbot]


viimati muutis margusser 20.02.2006 00:08:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.02.2006 22:01:42 vasta tsitaadiga

tra mis skoor - ma ei saanud küll killerprosega niipalju icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.02.2006 22:02:03 vasta tsitaadiga

ma olen leet jah
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2006 22:55:01 vasta tsitaadiga

Päris head skoorid tulevad sul jep thumbs_up.gif
Mälul volt moddi ple?
Mis driverit kasutasid?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2006 22:55:43 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Kuulge ega 8000 polegi x800xt-ga väga võimatu:
http://www.vihanepc.com/x850xt/7781.PNG

Parem cpu ja ongi käes ju?

[hwbot]margusser - 7781 - 2730mhz a64 300mhz vitesta 2.5:4:3:5 303mhz 2.9v x850xt 688/580 corel 1.78v[/hwbot]
8k tuleb natuke kõvema prosega vabalt... olennäinud iegi GTO 12pipe skoore 8k vist ? XSis
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2006 23:00:10 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
margusser kirjutas:
Kuulge ega 8000 polegi x800xt-ga väga võimatu:
http://www.vihanepc.com/x850xt/7781.PNG

Parem cpu ja ongi käes ju?

[hwbot]margusser - 7781 - 2730mhz a64 300mhz vitesta 2.5:4:3:5 303mhz 2.9v x850xt 688/580 corel 1.78v[/hwbot]
8k tuleb natuke kõvema prosega vabalt... olennäinud iegi GTO 12pipe skoore 8k vist ? XSis


Opteron144 taha thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.02.2006 23:06:01 vasta tsitaadiga

Andke siis keegi mulle icon_razz1.gif
Evil võiks anda... oma vana 148
Kuule täna ei viitsi enam mem v-modi teha, ja radikaid ka pole...
Weasel vast tuleb nädalalõpus võrru oma kaardiga (tahab ka v-mode ja jahutust) siis võtab K-st ühest zalmanid.

Ja veel niipalju et 5,9 catalystidega tuli 15518 punkti samadel kelladel, just proovisin...


viimati muutis margusser 19.02.2006 23:07:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2006 23:06:19 vasta tsitaadiga

Sa võiks pigem oma video hoopis talle anda... Siis saaks ka kena tulemuse.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.02.2006 23:08:08 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, sedan´t küll, aga tahaks ikka oma tavaariga tegeleda icon_biggrin.gif
Ei tea kas see mem mod aitabki üldse. GTO-l igatahes ei aidanud...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2006 23:10:21 vasta tsitaadiga

Novot, mulle ka kunagi pakuti oma masinat icon_razz.gif mõttetu enda masinasse mingi konkreetne detail kui muu pask. Samas tahaks ikka enda nime alla tulemust icon_lol.gif ja nii asjad pooleli jäävadki. Samas kui midagi väga kõva plaanis siis miks mitte.
Midagi mem ikka aitab. kas 580mhz või 640Mhz on vahe sees siiski.
Mine Service-si alla ja disable pea kõik asjad ära sealt.. mingi paar kolm asja jäta enabletuks. Sealt tuleb ka punkte

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.02.2006 23:13:14 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, jah twiigin kunagi 2000 winni.
Ja ma mõtlesin v-modi tegelt icon_razz1.gif et kas pinge aitab
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 10:31:45 vasta tsitaadiga

Mingi 30-40MHz saad juurde.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 20.02.2006 20:20:33 vasta tsitaadiga

A64 3000+ @ 2727mhz 1,7v 9x303
2x256mb Adata PC4800 ddr600 @ 303mhz 2,5-4-3-5 2,9v
Sapphire x850XT 520/540 @ 675/641 corel 1,8v memmil 2,2v ilma mem radikateta.
480w TT purepower

Score: 8035 x850xt
Pilt:


Futuremargi link


Aitab sellele kaardile, võib maha müüa
[hwbot]margusser - 8035 - 2727mhz a64 303mhz vitesta 2.5:4:3:5 303mhz 2.9v x850xt 675/641 corel 1.8v mem 2.2v[/hwbot]


viimati muutis margusser 20.02.2006 23:31:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 20.02.2006 20:21:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Aitab sellele kaardile, võib maha müüa


teed Winterwindi? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 20.02.2006 20:23:05 vasta tsitaadiga

razor, tegelt vist ei müü, see nii naljaga.
Siga hea kaart ikka. Kõik mängud lippavad jne.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2005 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.