Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 1120, 1121, 1122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 07.02.2006 16:51:45 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox

Tegu on telekamänguga. Suht sarnane omal ajal levinud kassettidel mängitavate asjadega kuid graafika on parem ning hind ~10x kallim, ehk ~4k uuema xboxi eest+mängud ~600-1k tükist.

[edit]
sõnastus


pakist välja võttes on ta tõesti vaid telekamäng
telekamäng arvuti osadega
4 usb porti ide kõvaketas dvd lugeja 64mb rammi celeron 733mhz protsessor ja gf3 sarnane videokaart
kuid suht kiire ja lihtsa hackiga saab xboxist päris hea "aparaadi"
xbox media centeri - http://mystic-modders.dyndns.org/images/XBMC/xbmc.jpg
dvd divx xvid jne jne player
linuxi installides saab teha midaiganes tavalise arvutiga teha saab
ja väga odava raha eest saaks sinna ka vga converteri külge
filme muusikat jms kraami saab hoida kuni 200gb kettal xboxi sees
ja väga vaikseks saab selle aparaadi Samuti teha


nii et mitte just lihtsalt telekamäng

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 08.02.2006 20:31:11 vasta tsitaadiga

XBox360 pildid:

XBox 360 pilte konsoolist ja puldist
XBox 360 brosüür
XBox 360 Live pildid
XBox 360 esipaneelid ja muud tarvikud

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 14.02.2006 11:53:46 vasta tsitaadiga

kaste on eestis müüdud juba päris palju, minul on õnnestunud suhtlemisks lisada ainult 4 kohalikku kasutajat. siia võiks lisada oma gamertagid või siis privasse panna, kes tahavd vahetada, müüa, osta või niisama 360mängudest või millestki rääkida ja mängida koos.
natuke lugemist ka siis xblive kohta:
http://xbox360.ign.com/articles/687/687230p1.html
siis veel, kes on hakkajam võib väikse investeerimisega palju raha teenida:
http://xbox360.ign.com/articles/687/687336p1.html

tänasest king kong demo alla laadida, pole küll mingi uus asi aga ikkagi icon_exclaim.gif mõned tasulised vidinad ka lisatud.
vaadake ka videot, mida annab teha hea rauaga far-cry pildiga http://media.xbox360.ign.com/media/791/791949/vids_1.html
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 14.02.2006 17:08:54 vasta tsitaadiga

gj, on sul ehk viitsimist veidi lähemalt rääkida Xbox Live'iga liitumisest, kasutamisest, jne., just eestlase koha pealt? Sul on juba üksjagu kogemusi olnud, nii et huvitav oleks kuulda.

Edit: nevermind, leidsin thread'ist juba :)
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 15.02.2006 10:16:33 vasta tsitaadiga

niipalju veel online täpsustuseks, et tasuline tundub olema ainult mängimine, kuna eile rääkisin eestlasega, kellel live pikendamata, siis paistab suhtlusvärk tasuta olema. zebras on live kaardid ja ostupunktikaardid odavamad, kui otse onlines krediitkaardiga ostes.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 15.02.2006 18:03:59 vasta tsitaadiga

Tahaks nagu kangesti ära osta seda preemium editionit, läheks hea meelega kohe peale tööd poest läbi, aga ainult üks probleem on minu jaoks. Ei suuda kuidagi leida vajadust selle boxi järele icon_smile.gif
Noh need mängud nagu eriti ei huvita. Samas saab sinna installida linuxi ja vist ka WinXp, aga läpakas on mul juba olemas....
Läpakas on hea, aga selles on inteli video, mistõttu ei saa mängida...
Counter-Strike sourcet ka Xboxi jaoks pole. Kas selline variant töötaks, et ostaks xboxi, installiks sinna WinXP ja siis mängiks CS:S? :p Kas selle WinXP peale kogu süsteemi jõudlus mitte iiiks ei tee ja lämbub? icon_smile.gif

FarCry videod olid küll mujetavaldavad...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.02.2006 18:18:03 vasta tsitaadiga

raipekass kirjutas:
Samas saab sinna installida linuxi ja vist ka WinXp, aga läpakas on mul juba olemas....
Minu teada ei ole siiani veel suudetud XB360 OS'i välja vahetada, tõenäoliselt kulub selleks veel umbes 6-12 kuud ning kui see lõpuks õnnestub siis saad sinna installida ainult mõne *nix'i. Winist võid ainult und näha, samuti enamus wini mängudest.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 15.02.2006 20:20:38 vasta tsitaadiga

raipekass kirjutas:
Tahaks nagu kangesti ära osta seda preemium editionit, läheks hea meelega kohe peale tööd poest läbi, aga ainult üks probleem on minu jaoks. Ei suuda kuidagi leida vajadust selle boxi järele icon_smile.gif


halo3
jookse nüüd poodi

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 15.02.2006 20:47:21 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
raipekass kirjutas:
Tahaks nagu kangesti ära osta seda preemium editionit, läheks hea meelega kohe peale tööd poest läbi, aga ainult üks probleem on minu jaoks. Ei suuda kuidagi leida vajadust selle boxi järele icon_smile.gif


halo3
jookse nüüd poodi


ta ju ütles et teda mängud eriti ei huvita!
Praegu tõesti pole mõjuvad põhjust ostmiseks, mängud kõik jamad alles suvel võib midagi asjaliku loota. Siis on see kolakas vist odavam kah icon_razz.gif

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.02.2006 21:29:40 vasta tsitaadiga

Kui mängud ei huvita siis tasuks PS3 ära oodata. Väidetavalt peaks sellel olema kõvakettaga versioonile defauldis täisvereline OS installitud, ehk siis tegu korraliku arvutiga. Netis kolamiseks peaks piisma icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 15.02.2006 22:15:44 vasta tsitaadiga

Ok, konsoolifännid ärge nüüd järgneva teksti peale pahandage, ei midagi isiklikku icon_smile.gif

Xboxi ostja läheb poodi ja räägib müüjale. Tere armas müüja, mul on mure. Nimelt olen siiani pc-d kasutanud, aga kuidagi väga tüütu on - saan teha praktiliselt kõike mida tahan. Tahaks midagi sellist, millel on piirangud ja mida oleks põnev ületada. Ma ei taha hiirt ja klaviatuuri kasutada, tahan joystikut, mitte, et ma ei saaks seda arvutile osta, vaid lihtsalt - ma tahan asja millel ongi ainult joystik. Klaviatuuril nuppude bindime relvade jaoks peaks olema võimatu. Siis võiks sellel asjal olla veel nii, et upgrademise võimalus sisuliselt puuduks (jah mõningaid jubinaid võiks saada osta, aga siis palun rämeda rulli eest), võiks olla selline asi, et kahe aasta pärast peaks ma täiesti uue seadme ostma ja vana asja ehk odavalt maha müüma või ära kinkima. Kui ma tahan asja monitoriga ühendada, siis ma tahan kaabli eest üle 500 juurde maksta. Ka ei taha ma et DivX või XviD jookseks, ma ei taha opsüsteeme installida sinna peale ja seetõttu ma tahan, et seda võimalust ka üldse poleks. Igasugu oma mp3-de salvestamise võimalust kettale ma ei taha. Siis ma tahaks veel seda, et onlines mängimise eest peaksin maksma iga kuu live tasu. Praegu on see arvutiga minu jaoks liiga lihtne -maksan ainult interneti eest. Ja et see veel nii lihtne poleks siis ma tahaks, et seda kuumaksu onlines olemise eest oleks võimalikult keeruline tasuda- mulle meeldiks kui see Eestile üldse keelatud oleks ja zip koode jms registreerimisel küsitaks ja kontrollitaks. Võibolla õnnestuks mul mingi nipiga end sakslasena regada ja microsoftile ikkagi maksta onlines niiviisi olemise eest, see oleks väga lahe tüng neile ja lõbus ja hariv ka. Mis need sead kujutavad ette et neile idaeuroopast tulnud raha ei sobi, võtku vastu -kus nad pääsevad. Online eest maksmine on veel sellepärast lahe, et siis saab demosid alla tõmmata, arvutiga seda piirangut polnud, mis on boring. Kindlasti ei taha ma, et selle seadmega oleks võimalik veebilehti brausida. Mida veel? Ahjaa, ma tahan, et iga mäng mille ma ostan kasvataks komplekti maksumust 1000kr võrra. Noh ja kui ma isegi teen pätti ja kisun midagi torrentist, siis seni on olnud nii, et ma olen iso lihtsalt mountinud ja mängu ära installind. Nüüd ma tahaks ainult DVD-sid kõrvetada selleks, samas see seade ise mida ma tahan, ei tohiks kirjutusseadet esialgu omada. Küllap selleks, et pirada kasutan ma ikka oma teist pc-d edasi. Siis ma tahaks, et kõvemad mängud, mis pc-de jaoks tehakse tuleksid minu seadmesse alles nii poole aasta pärast, põnevam on oodata ja ootusärevus kestab kauem. Siis mulle meeldiks kui oleks veel üks teine samalaadne seade (ps2/ps3), millele oleks mõned mängud, mida minu seadmele pole, siis ma saaks tolle ka osta! Siiani oli nii, et olgu AMD või Inteli põhine arvuti - ikka mängud jooksid, aga mulle ju meeldivad piirangud. Kuna asi tuleb suht odavalt kätte - 4700 krooni + 500 vga kaabli eest + 1200 lisa hdd eest ja veel wireless puldid mingi raha eest, siis ma tahaks ikkagi kindlasti järelmaksu mõttes kindlasti maksta seda online tasu iga kuu ja veel iga kuu ka paar 1k maksvat mängu ka osta. Tegelikult mulle lihtsalt meeldib Microsoft ja tema piirangud. Wma meeldib ka. Palun andke mulle see Xbox!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 15.02.2006 22:23:56 vasta tsitaadiga

Point on mõistetav ja olgem ausad enamus juttu viib mõttetu raiskamise suunda.Kes tahab hinna/kvaliteedi suhet ostab muidugi arvuti ent on ka teine külg.Uus Xbox annab sulle graafika mille saavutamiseks arvutil tuleb min. 20k välja käia.Piraatlus on keelatud ent usun ,et kui piraatmänge lähema 6 kuu jooksul turule ei tule hakkab Xbox müüginumber siinmail kukkuma.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 15.02.2006 22:34:56 vasta tsitaadiga

Graafika jõudlusest olen teadlik icon_smile.gif
Samas pikemas perspektiivis....
.... see vahe väheneb. Ja kahe aasta pärast ostad arvutisse uue vga, xboxi asemele ostad teise samasuguse. Head vga-d võivad muidugi maksta 10k+
Ääh lastekas ikkagi...

soodent kirjutas:
Piraatlus on keelatud ent usun ,et kui piraatmänge lähema 6 kuu jooksul turule ei tule hakkab Xbox müüginumber siinmail kukkuma.

Hmm, kas need http://thepiratebay.org/brwsearch.php?b=1&c=404 on siis ainult Xboxi, mitte Xbox360 omad? Kui nii, siis küll icon_sad.gif

Kaniyodrift, sry ma rohkem ei seleta. Fleimida ei taha thumbs_up.gif


viimati muutis raipekass 15.02.2006 22:38:40, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 15.02.2006 22:35:35 vasta tsitaadiga

katsuks järgmised konsoolivastased eeposed kirjutada võitlustandri vastavasse teemasse:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=148247

muudetud: sõnastus


viimati muutis Kaniyodrift 15.02.2006 22:44:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 15.02.2006 22:40:05 vasta tsitaadiga

Mina mingit risustamist ei näe.Ärge üle pingutage.Igasugu asjadest siin mitu teemat üleval.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuumaparakas
Piiratud kasutaja
tuumaparakas

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.02.2006 23:15:55 vasta tsitaadiga

raipekass kirjutas:



Hmm, kas need http://thepiratebay.org/brwsearch.php?b=1&c=404 on siis ainult Xboxi, mitte Xbox360 omad? Kui nii, siis küll icon_sad.gif


xbox 360 plaatidest on ka imaged väljas, aga need ei toimi vaid "arenduse" jaoks rohkem icon_smile.gif

_________________
O: Socket A emaplaadi
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=242051&highlight=
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 16.02.2006 02:15:31 vasta tsitaadiga

tuumaparakas kirjutas:
raipekass kirjutas:



Hmm, kas need http://thepiratebay.org/brwsearch.php?b=1&c=404 on siis ainult Xboxi, mitte Xbox360 omad? Kui nii, siis küll icon_sad.gif


xbox 360 plaatidest on ka imaged väljas, aga need ei toimi vaid "arenduse" jaoks rohkem icon_smile.gif

PARADOXi viimase reliisi NFO märgetesse on kirjutatud

"Playable...............Soon :)"

http://www.console-news.org/index.php?id=48&rls=11714&view=text


viimati muutis Kaniyodrift 16.02.2006 10:56:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 16.02.2006 10:24:31 vasta tsitaadiga

tore muidugi kui mõni kodanik nagu raipekass näeb õudusunenägu, kuidas ta 360 ostma läheb poodi (kergelt konsoolid ikka kummitavad). aga selleks, et siia teemasse eepos kribada, oleks võinud kasvõi selle teeema eelmised postid läbi lugeda, mitte ainult unes nähtule ja saunas kuuldule tugineda.
esiteks ei tunne mina ühtegi konsooliomanikku kellel pole kodus seda kurikuulsat pc-d millega kõike teha saab, siit ka järeldus pc-omamine ei ole argument. teiseks tee omale selgeks konsoolide eluaja pikkus, 2 aastat pole see ühelgi, minu kolme aasta vanune mänguarvuti ei vea enam ühtegi uut mängu korralikult välja, sellega saab tõesti ainult sinu kirjeldatud kõike asju teha peale mängimise. kolmandaks, mp3 saab kuulata väliselt kettalt või mp3 playerist, kas tõesti peaks kõik kodus olevad seadmed pc-ga sarnast digikama pungil olema? neljandaks, regamisel online ei saa kasutada eestit, see aga ei tähenda, et ei saa regada ja asi ei toimiks (eestlastel on hüüdlausesse pea kõigil eesti või estonia kribatud, niiet kes nede gamertage uurivad saavad aru küll kust on pärit). tasuline on online ainult siis, kui sa tahad teistega mängida, demode laadimine ja suhtlemine nii sõnumite kui mikriga on tasuta. xblive on igati oma 70-100 kr kuumakset väärt, kui ise midagi ei tea ega pole katsetanud, ei maksaks sellest ka rääkida, eriti veel valeinformatsiooni anda. kui sa ei suuda isegi xbonline aega pikendada, siis jääb küsimus, kuidas sa pc-ga kõiki neid tohutuid oma toiminguid saad tehtud, poes oma kaardi pin koodi ikka saad pandud kui müüja küsib? viiendaks, viimasel ajal pc-mängurid on ka sunnitud rohkem orikaid ostma, kui tahavad onlines korralikult pelada, niiet ka see originaalide ostmine pole mingi vastuargument, ja veel küsimus: mitmes pc-online mängus saad sa korralikult teiste mänguritega ilma klahvideta suhelda?

muide kõigi konsoolivastaste rõõmuks, eesti ei kuulu küll nende riikide hulka, kus 360 mingi müügiartikkel oleks, see aga ei tähenda, et peaks valeinformatsiooni selle kolaka kohta levitama! muide kõik eestlased, kellega saab onlines räägitud, on väga sõbralikud ja paistavd oma investeeringuga rahul olema. kuna saab ka jälgida millega nad tegelevad, siis enamus aega mängitakse onlines.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2006 02:05:35 vasta tsitaadiga

raipekass ole hea ja järgmine kord kui mõtled kirjutada - jäta oma haige ila kirjutamata. see mille sa siia kokku kirjutasid on ikka tõesti haige. endal on 360 olemas ja samas on ka tipp arvuti olemas millega mängida ja xbox on parem mängimiseks, kui on HD toega telekas olemas + ei ole vaja kord poole aasta jooksul tipp videot osta et max graafikal mängida. piraatlus - kõik õnneks ei ole sinu haige mõtlemisega, et piraatlus ftw!
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 10.03.2006 10:28:16 vasta tsitaadiga

sakslased on teinud karmi avastuse, et vähemalt osadel 360 jahutusradikatel, on unustatud eemaldamata tolmuvaba hoidmise kile, st protsessori ja radika vahele on jäetud põhimõtteliselt plastmass, millest ka arvatavasti 360 algsed ülekuumenemised tingitud olid. kas minu aparaadil on kile vahel? seda enne garantii lõppu ma teada ei saa, eriti kui masin enne üle ei kuumene.
http://www.gamestore24.de/Anleitungen/xb360/xb360overheat.php
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.03.2006 20:57:52 vasta tsitaadiga

jah... lugesin isegi seda mõniaeg tagasi... mis siin muud öelda - ikka juhtub icon_biggrin.gif
on ka mx440 osadel radikatel olnud pasta vales kohas või pole üldse:P
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 11.03.2006 14:35:58 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
sakslased on teinud karmi avastuse, et vähemalt osadel 360 jahutusradikatel, on unustatud eemaldamata tolmuvaba hoidmise kile, st protsessori ja radika vahele on jäetud põhimõtteliselt plastmass, millest ka arvatavasti 360 algsed ülekuumenemised tingitud olid. kas minu aparaadil on kile vahel? seda enne garantii lõppu ma teada ei saa, eriti kui masin enne üle ei kuumene.
http://www.gamestore24.de/Anleitungen/xb360/xb360overheat.php


MS kommenteerib

http://gamerscoreblog.com/team/archive/2006/03/10/533618.aspx

haha @gamestore

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 13.03.2006 19:46:17 vasta tsitaadiga

Kas keegi on saanud läbi live krediitkaarti kasutada?
Ma kasutasin regamisel uk postikoodi ja enam ei saa riiki vahetada. Kuigi gamertagi järgi olen soomlane, sest kuskil regamisel panin finland.
Jama on selles, et nüüd ei tea täpselt, mis regiooni livepunktide kaarti osta. Kuna lives on hinnad naelades, siis peaks 99 prossu kindel olema, et inglismaale mõeldud livepunktid.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 14.03.2006 00:07:13 vasta tsitaadiga

link :: Xbox 360 100 GB HDD, & BestBuy Promotion Rumour

beer_yum.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 14.03.2006 10:16:06 vasta tsitaadiga

jalutaja: minuarust pole vahet kust sa need online punnid ostad icon_exclaim.gif kui marketplacest otse, siis kantakse need ka kohe samal hetkel sinu gamertagile (ise teengi nii), kui ostad kaardi siis sisestad need oma gamertagile. võid need osta zebrast, otse või kustahes euroopast, pane oma kast järgi ka mis riigis tahes, xblive toimib ikka. põhimõtteliselt peaks sobima ka usast ostetud punnid, sest live on ju ülemaailmne (va ametlik tugi riikidele nagu eesti).

100gb http://www.xbox-scene.com/
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 1120, 1121, 1122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.