|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
02.02.2006 15:28:22
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Mis sa selle Single Core prosega 2006 aasta ikka teed |
Ma arvan et kõik ei ole sellised 3dmargi friigid nagu sina ehk siis single core kõlbab ka väga hästi. DC-ga on see jama et need ei klokku nii hästi, samas 06-s on vahe metsik single vs dual core.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
02.02.2006 16:11:17
|
|
|
Noh, see näitabki asja. ElderScrolls IV ei tule siis DualCore toega?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
02.02.2006 17:33:44
|
|
|
platoon mida see kotib tava userile kas on cold bug või mitte
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
02.02.2006 17:49:28
|
|
|
Möh? Kas ma rääkisin ainult sinust? 90% Optydel cold bug sees kaasaarvatud sinu omal... testisime ju. Tavakasutajaid tõesti ei koti asi.
Ma tahaks teada rohkem mis vahe on X2 3800+ ja Opteron 165-l näiteks. Kas DualCore opteronidel samasuur portsent coldbugi?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puff
HV kasutaja
liitunud: 08.08.2004
|
02.02.2006 18:15:56
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Ma tahaks teada rohkem mis vahe on X2 3800+ ja Opteron 165-l näiteks. |
Opteronil on 1mb cache'i per core, x2 3800+il 512kb. Default clock optyl 9x200, x2 3800+il 10x200; üldjuhul klokkuvad optyd ka pisut paremini, aga ei pruugi. Muud vahet justkui polegi . Coldbugi osas ei tea, suht õnne asi ikkagi .
viimati muutis puff 03.02.2006 13:59:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
02.02.2006 18:17:42
|
|
|
| puff kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Ma tahaks teada rohkem mis vahe on X2 3800+ ja Opteron 165-l näiteks. |
Opteronil on 1mb cache'i per core, x2 3800+il 512kb. Default clock mõlemal sama, st 9x200; üldjuhul klokkuvad optyd ka pisut paremini, aga ei pruugi. Muud vahet justkui polegi . Coldbugi osas ei tea, suht õnne asi ikkagi . |
IMC on Opteronil ka parem..
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
04.02.2006 15:24:21
|
|
|
NIi, proovin siin natuke 146 piinata... 1,45v biosest , spii 1m max 2930 mhz 5v vendid radikal toas nõks üle 20*c
edit: pasiivis jookseb kah OCCT läbi 2,8 GHz peal 8)
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
05.02.2006 01:20:35
|
|
|
Head külmad ilmad on hetkel, kasutasin juhust ning lasin pi-d natuke. Vee pidin välja laskma ja tosooli asemele et ära ei jäätuks.
Screen räägib enda eest juba:
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
05.02.2006 01:52:00
|
|
|
| Evil1923 kirjutas: |
Head külmad ilmad on hetkel, kasutasin juhust ning lasin pi-d natuke. Vee pidin välja laskma ja tosooli asemele et ära ei jäätuks.
Screen räägib enda eest juba: |
sinuasemel ma HVsse nii nõrkasi tulemusi üldse ei paneks räigelt hea.. võta IHS kah maha proovi alla 25 sec ära teha kui UTT saad tagasi
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
05.02.2006 01:56:44
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| Evil1923 kirjutas: |
Head külmad ilmad on hetkel, kasutasin juhust ning lasin pi-d natuke. Vee pidin välja laskma ja tosooli asemele et ära ei jäätuks.
Screen räägib enda eest juba:[URL=http://img152.imageshack.us/my.php?image=superpi3xv.jpg] |
sinuasemel ma HVsse nii nõrkasi tulemusi üldse ei paneks räigelt hea.. võta IHS kah maha proovi alla 25 sec ära teha kui UTT saad tagasi  |
tal ongi IHS maas
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.02.2006 14:09:05
|
|
|
| Evil1923 kirjutas: |
Head külmad ilmad on hetkel, kasutasin juhust ning lasin pi-d natuke. Vee pidin välja laskma ja tosooli asemele et ära ei jäätuks.
Screen räägib enda eest juba: |
Respect 3300MHz veega või noh saad aru küll
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
08.02.2006 20:10:12
|
|
|
mmm... hea klokk, mingi uber-hea stepping pidi vist olema ... ainult 1.6volti ja -68 C ja saadki 4GHZ opteroni väga, väga hea tulemus.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
08.02.2006 20:22:10
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
mmm... hea klokk, mingi uber-hea stepping pidi vist olema ... ainult 1.6volti ja -68 C ja saadki 4GHZ opteroni väga, väga hea tulemus. |
Seda on varem räägitud, et ainuüksi heast steppingust ei piisa. Õnne on vaja ka iga isendi puhul.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
08.02.2006 21:26:45
|
|
|
kellelgi mingit dualcoret ka on?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
09.02.2006 03:23:02
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
| Slazenger kirjutas: |
mmm... hea klokk, mingi uber-hea stepping pidi vist olema ... ainult 1.6volti ja -68 C ja saadki 4GHZ opteroni väga, väga hea tulemus. |
Seda on varem räägitud, et ainuüksi heast steppingust ei piisa. Õnne on vaja ka iga isendi puhul. |
Ei tea, kas tüübil oli mõni AMD kleeps ka kusagil küljes. See ju vana tõde, et kleepsud arvuti küljes annavad MHz juurde, täpselt nagu autol mõni kleeps annab hobijõude juurde 8)
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
09.02.2006 09:47:49
|
|
|
Slazenger,
| tsitaat: |
... ainult 1.6volti ja -68 C ja saadki 4GHZ opteroni
|
Ei saa aru, mina vaatan küll, et seal on 1,792 V
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
13.02.2006 15:06:03
|
|
|
link :: 9NPA+Ultra
kurat kas see dualcore prosesi ka ikka toetab?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
13.02.2006 15:15:27
|
|
|
1 link edasi sinu viitest:
http://www.epox.com.tw/eng/support.php?ps=335&type=1
2005-08-01
05.07.28
9npa5728.zip
** Support Dual core CPU(E6).
** Added DDR433 DDR466 DDR500 Support for E vertsion CPU.
** PST table updated.
** Supported above 4G memory.
** New EPTP support.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
13.02.2006 15:21:33
|
|
|
thank god, et dualit toetab
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
13.02.2006 21:35:40
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
kurat kas see dualcore prosesi ka ikka toetab?  |
miks ei peaks epoxi üks high-end platesid toetama
ega epox mingi juust firma pole.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
13.02.2006 21:38:32
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
kurat kas see dualcore prosesi ka ikka toetab?  |
miks ei peaks epoxi üks high-end platesid toetama
ega epox mingi juust firma pole. |
ja pole ta mingi high-end ka ,kondekad on juustud
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
13.02.2006 21:45:43
|
|
|
epox ruulib jah - ega ma niisama seda dfi-le ei eelista
aga küsisin selleks, et drpeep väitis no multiprose supporti
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
13.02.2006 23:23:20
|
|
|
| tsitaat: |
ja pole ta mingi high-end ka ,kondekad on juustud
|
Sul toide vast juust
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
13.02.2006 23:31:34
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| tsitaat: |
ja pole ta mingi high-end ka ,kondekad on juustud
|
Sul toide vast juust  |
on v?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
13.02.2006 23:38:22
|
|
|
klokitud codegen tegelt
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
13.02.2006 23:38:32
|
|
|
| No sellist juttu et epoxil konded kehvad on küll okse
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
13.02.2006 23:41:11
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| No sellist juttu et epoxil konded kehvad on küll okse |
nf2 rev1 plaatidel olid, läksid punni ja via saastadel kah..
uuemaid pole küll punniste kondedega näinud..
leadtek/foxconn ja vahel ka asus lähevad punni
eks nad olegi kõik üks foxconn
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
14.02.2006 00:21:02
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
| No sellist juttu et epoxil konded kehvad on küll okse |
nf2 rev1 plaatidel olid, läksid punni ja via saastadel kah..
: |
Ot mis sellepärast on sinu arust nüüd Epox kehva, et kunagi läksid kondekad punni?
Tore siis, et sa üldistada oskad nüüd selle tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
14.02.2006 00:26:04
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
Ot mis sellepärast on sinu arust nüüd Epox kehva, et kunagi läksid kondekad punni?
Tore siis, et sa üldistada oskad nüüd selle tõttu. |
vabsee ei saa aru mida sa ajad..
ma ütlesin, et epox on norm, parima hinna-kvaliteedi suhtega ja antud hetkel täpselt minule mõeldud..
ja see "konded punnis" jutt mida dizla rääkis pärineb nf2 ajalt
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mastersas
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.07.2005
|
14.02.2006 03:12:12
|
|
|
Rääkige mida te arvate DualCore Opteron 165-st (9x200=1800mhz / L2= 2x1mb)
Ise olen kuulnud ja lugenud et see olevat k6ige parem valik hinna ja kvaliteedi suhtes... pidi olema odavam ja võimsam (mhz:mhz suhtes) kui AMD X2 3800+
Teoreetiliselt kui see prose klokkida 2800mhz on sul põhiliselt olemas FX-60
Overclockers Dream
Info Allikas: http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/opteron-165.html Pani väga t6siselt m6tlema mis võiks minu järgmisena prose olla 8)
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
14.02.2006 03:16:31
|
|
|
| Mastersas kirjutas: |
Rääkige mida te arvate DualCore Opteron 165-st (9x200=1800mhz / L2= 2x1mb)
Ise olen kuulnud ja lugenud et see olevat k6ige parem valik hinna ja kvaliteedi suhtes... pidi olema odavam ja võimsam (mhz:mhz suhtes) kui AMD X2 3800+
Teoreetiliselt kui see prose klokkida 2800mhz on sul põhiliselt olemas FX-60
Overclockers Dream
Info Allikas: http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/opteron-165.html Pani väga t6siselt m6tlema mis võiks minu järgmisena prose olla 8) |
Sul on täiesti õigus, ainuke vahe on selles et FX-60 taktsagedus on 2,6ghz. Endal tulemas lähipäevil 170, eks näeb kui hea on.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mastersas
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.07.2005
|
14.02.2006 05:30:43
|
|
|
sry jah FX-60-l 2.6ghz... noh 2.6ghz on lihtsam saada kui 2.8ghz
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vxpsv
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
14.02.2006 13:22:32
|
|
|
tundub et nood dualcored lähevad kõik ~1.6V kandis 2900 ära
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
14.02.2006 13:58:51
|
|
|
Opteron 170 Toledo? 1MB L2? What's that..
| razor kirjutas: |
tundub et nood dualcored lähevad kõik ~1.6V kandis 2900 ära  |
Oh jaaa, oleks see nii.. Praegu siiski veel utoopia.. 8)
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vxpsv
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
14.02.2006 23:36:48
|
|
|
| tjj kirjutas: |
Opteron 170 Toledo? 1MB L2? What's that..
| razor kirjutas: |
tundub et nood dualcored lähevad kõik ~1.6V kandis 2900 ära  |
Oh jaaa, oleks see nii.. Praegu siiski veel utoopia.. 8) |
opteron 170 @ 2900~1.5V
viimati muutis vxpsv 15.02.2006 12:10:26, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
14.02.2006 23:49:13
|
|
|
| vxpsv kirjutas: |
| tjj kirjutas: |
Opteron 170 Toledo? 1MB L2? What's that..
| razor kirjutas: |
tundub et nood dualcored lähevad kõik ~1.6V kandis 2900 ära  |
Oh jaaa, oleks see nii.. Praegu siiski veel utoopia.. 8) |
opteron 170 @ 2900~1.5V |
varem sa ei saanud ju klokkida korralikult ? mis tegid nüüd ?
edit: "Härra professor. Operatsiooniks on kõik valmis, aga haiget ei ole millegipärast veel?"
"Pole midagi, alustame ilma temata!"
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
15.02.2006 00:06:03
|
|
|
Sponge Bob, sul täna nagu ilgem naljatuju, igal pool oled sa mingid naljad postitustesse sisse pannud Põhjuseks see, et said oma ATI korda
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
15.02.2006 00:10:26
|
|
|
| crypto kirjutas: |
Sponge Bob, sul täna nagu ilgem naljatuju, igal pool oled sa mingid naljad postitustesse sisse pannud Põhjuseks see, et said oma ATI korda  |
jah loomulikult
"Doktor, ma tulin teie juurde maksaga."
"Pange sinna külmkappi!"
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
15.02.2006 00:10:59
|
|
|
| crypto kirjutas: |
Sponge Bob, sul täna nagu ilgem naljatuju, igal pool oled sa mingid naljad postitustesse sisse pannud Põhjuseks see, et said oma ATI korda  |
Põhjuseks vist see, et äris minigle dumbjuuserile on oma nvidia maha
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
15.02.2006 18:00:37
|
|
|
| vxpsv kirjutas: |
| tjj kirjutas: |
Opteron 170 Toledo? 1MB L2? What's that..
| razor kirjutas: |
tundub et nood dualcored lähevad kõik ~1.6V kandis 2900 ära  |
Oh jaaa, oleks see nii.. Praegu siiski veel utoopia.. 8) |
opteron 170 @ 2900~1.5V |
Üldiselt selline Opteron ei eksisteeri (Toledo core-ga / 1MB L2), võib-olla CPU-z bug? (vana versioon?)
Peab olema 'Denmark' / 2MB..
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
16.02.2006 01:18:17
|
|
|
Athlon 64 dualcore peaks olema "Toledo"
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vxpsv
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
16.02.2006 01:30:33
|
|
|
| tjj kirjutas: |
| vxpsv kirjutas: |
| tjj kirjutas: |
Opteron 170 Toledo? 1MB L2? What's that..
| razor kirjutas: |
tundub et nood dualcored lähevad kõik ~1.6V kandis 2900 ära  |
Oh jaaa, oleks see nii.. Praegu siiski veel utoopia.. 8) |
opteron 170 @ 2900~1.5V |
Üldiselt selline Opteron ei eksisteeri (Toledo core-ga / 1MB L2), võib-olla CPU-z bug? (vana versioon?)
Peab olema 'Denmark' / 2MB.. |
CPU-z bug
nagu n2ha on siis p2ris paljudel CPU-Z bug
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
20.02.2006 22:50:50
|
|
|
hmm, evili 148 opty masinas..
temp 49C full load @ 2500mhz
volte miski 1,52v
1,57v ja 2750mhz pani winis sinist igatahes
vähema voldiga polegi proovinud..
aga jah, amd on ikka suht ahi - tuba tunduvalt soojem
kui pentium m-iga ja jõudlus väiksem
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puff
HV kasutaja
liitunud: 08.08.2004
|
20.02.2006 23:22:53
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
hmm, evili 148 opty masinas..
temp 49C full load @ 2500mhz
volte miski 1,52v
1,57v ja 2750mhz pani winis sinist igatahes
vähema voldiga polegi proovinud..
aga jah, amd on ikka suht ahi - tuba tunduvalt soojem
kui pentium m-iga ja jõudlus väiksem  |
Hmz, kas tal see prose mitte default voldil @ 2800MHz ei töötanud? CABNE eelmise aasta 3x nädala steping?? Nigel tulemus 148 seeria opty kohta...
viimati muutis puff 20.02.2006 23:26:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
20.02.2006 23:25:16
|
|
|
puff, ma ütlen et ww on allakäinud.
A, kuna ta üldse midagi osanud on?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
20.02.2006 23:28:11
|
|
|
2500mhz 1,44v = test ok / temp 42c load
2750mhz 1,44v = not exact enne esimest loopi / temp 45c load..
seega pole siin kõik miskit nii roosiline
2750mhz paneb not exacti isegi superpi 16k ajal..
ei tee ka siis esimest loopi ära
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
20.02.2006 23:35:13
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
2500mhz 1,44v = test ok / temp 42c load
2750mhz 1,44v = not exact enne esimest loopi / temp 45c load..
seega pole siin kõik miskit nii roosiline
2750mhz paneb not exacti isegi superpi 16k ajal..
ei tee ka siis esimest loopi ära |
imho tal jooksis see 1,47v 2,9 prime... ning 1,45v 2,8 GHz polnud küsimus nagu mul ja tal on natuke parem cpu kui mul
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|