Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Silkroad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 13.02.2006 23:40:17 vasta tsitaadiga

Kas see mäng on veel tasuta ja kuidas seda selt sikutada saab kas tuleb ära regada selle jaoks et sikutada ja kas pärast selle kastajag mis on regatud saab ka mängu sisse logida?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 23:42:08 vasta tsitaadiga

Tasuta Forever, ainult tuleb item mall kust extra asju saab osta IRL raha eest ( exp scrolls etc. )
Regad ära ja Data Bank - Downloads.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 13.02.2006 23:49:50 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
Tasuta Forever, ainult tuleb item mall kust extra asju saab osta IRL raha eest ( exp scrolls etc. )
Regad ära ja Data Bank - Downloads.


ma ei saanud nüüd väga hästi aru
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 23:56:47 vasta tsitaadiga

ehh...
Registreerid...logid sisse,lähed tõmbad mängu ära icon_smile.gif
mäng ise on tasuta igavesti
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 14.02.2006 14:01:18 vasta tsitaadiga

No mängisin püisut tegin ennast lvl 3 ära aga selline küsimus kas mingeid magja tegelasi ka on v on ainult warriorisarnaedkõik?

ja et kas keegi viitsiks mind aidata kes seda ägib näidata kus saaks midagi osta ja nii icon_razz.gif sest ma alles väga noob selles mängus
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2006 14:05:27 vasta tsitaadiga

puhtalt maage ei ole kõik tegelased kasutavad relvi. Mis serveris oled ?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 14.02.2006 14:06:13 vasta tsitaadiga

ma olen esimeses see ming x tähega hakkas v mis
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2006 14:07:50 vasta tsitaadiga

siis xianis, ma saaks aidata aga olen hetkel tööl ja koju jõuan alles neljapäeval,
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 14.02.2006 14:08:25 vasta tsitaadiga

supergod kirjutas:
siis xianis, ma saaks aidata aga olen hetkel tööl ja koju jõuan alles neljapäeval,



no võib siis neljapäevani asja lükata icon_biggrin.gif


sa võid mulle psina oma msni anda icon_razz.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2006 14:09:39 vasta tsitaadiga

msn-i pole aga nimi on mängus s6jahunt
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 14.02.2006 14:12:07 vasta tsitaadiga

no ok siis neljapäeval lepib kokkukus ja kunas kokku seal pelas saab
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2006 14:13:41 vasta tsitaadiga

eks siis näeb icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 14.02.2006 14:59:46 vasta tsitaadiga

eila käisin ka korra sees ja mõtlesin et me võiks kõik ühes servus olla icon_rolleyes.gif
ma praegu muidu babelis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 14.02.2006 17:04:47 vasta tsitaadiga

mul xianis üks tegelane... pole aga ammu viitsinud mängida eriti icon_rolleyes.gif
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 14.02.2006 17:51:02 vasta tsitaadiga

tegin ka nüüd xianisse vibur lvl 5 ^^
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 14.02.2006 17:58:06 vasta tsitaadiga

lordscorp kirjutas:
tegin ka nüüd xianisse vibur lvl 5 ^^




hiljem võiks koos ringi rännata annaksid ehk oma msni psina?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 14.02.2006 18:02:11 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
lordscorp kirjutas:
tegin ka nüüd xianisse vibur lvl 5 ^^




hiljem võiks koos ringi rännata annaksid ehk oma msni psina?

Nu Sa ei oska üldse profiilist neid MSNe vaadata..
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 14.02.2006 18:07:53 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
H!tman kirjutas:
lordscorp kirjutas:
tegin ka nüüd xianisse vibur lvl 5 ^^




hiljem võiks koos ringi rännata annaksid ehk oma msni psina?

Nu Sa ei oska üldse profiilist neid MSNe vaadata..



Oskan küll


mõnelvõib olla ju nagu minul on pandud vaata ise miu oma ja ütle mis mul on sa ei tea ega saagi ilma küsimiseta teada ma ju ei hakka küikidel seda vaatama ja mis vahet sellele on äkki ta ei taha et msni teda lisaksin las annab ise kui annab ok!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 14.02.2006 19:57:02 vasta tsitaadiga

Ähh.. mis te siin ikka vaidlete ^^ see pole mängu teema.
mu msn on: x3rdhostage@hotmail.com icon_razz.gif
ma lvl 9 icon_razz.gif
mis su mehe nimi seal on ?? ja mis lvl ?? ja mis class ??
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 14.02.2006 21:20:49 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, miks te msne siin vahetate?
kas tõesti keegi siis xfire'it ei kasutagi w?? icon_eek.gif (ja ise tahate end mängumeesteks nimetada!??? icon_eek.gif icon_eek.gif )

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2006 22:29:05 vasta tsitaadiga

Nonii...lvl 18 fire glavie Babel'is
Sain Gianti käest oma esimese normaalse dropi : weapon elixir...müüsin 190k'ga mingile noobile icon_biggrin.gif
Te seda exploiti teate kuidas suure leveliga thief'id noobe griefivad? täiega pinda käib see,täna sain tunda seda icon_rolleyes.gif
naabikari noh,ei saa normaalselt endasuguste levelitega hakkama siis kipuvad lamerit mängima.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2006 22:42:56 vasta tsitaadiga

liiga odavalt müüsid oma weapon elixiri ma ärisin enda 8 weapon elixiri 280k tükk maha ja oleks kindalasti rohkem saanud aga oli hädasti pappi vaja et omale uus SOS relv osta, need thefid käivad närvidele jah , täis jama kui lvl 60 üritab oma npc thiefidega sind rajalt maha tõmmata icon_evil.gif aga õnneks minu kaamel oli kiirem kui tema valge hobune (imelik küll aga nii see oli)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2006 22:49:08 vasta tsitaadiga

280k? icon_eek.gif omg tünga sain siis >_<
üks vend selle küsimärgiga pea kohal ütles et 35k miinimum.Siis uurisin ja vaatasin et rahvas müüs enda omi 100-180k tk. Mul ainult üks oligi,eks hulgi maksavad rohkem.
Minuga koos suri kah omajagu rahvast.Üritasin healida ja ära joosta aga liiga tugev npc thief oli :/
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2006 23:03:53 vasta tsitaadiga

babelis on hinnad vist madalamad jah (veel) xianis lähevad weapon elixirid tavaliselt 330k tükk. Mafka ma vaatan et sa oled tavernis ka icon_biggrin.gif kui Dominus on sinu ign
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 15.02.2006 01:44:36 vasta tsitaadiga

Hakkan mängust vaikselt aru saama thumbs_up.gif


aga kuidas on võimalikplayereid attackida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2006 01:59:15 vasta tsitaadiga

selleks pead olema lvl 10 ja pvp keebi endale ostma, muidugi on võimalik ka pk aga selleks pead olema lvl 20 ja ma ei usu et sulle mõrvari status meeldiks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 15.02.2006 02:01:48 vasta tsitaadiga

Ok ja kui need olemas kuidas seda siis teha saab icon_biggrin.gif lvl 10 nena?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2006 02:26:25 vasta tsitaadiga

lähed linnast välja paned keebi selga ja ründad mõnda vanti kellel on ka keep seljas aga tavaliselt lõppeb see sellega et lvl 10 sureb kohe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2006 02:57:25 vasta tsitaadiga

Jah olen nii silkroad-tavern.com'is kui ka silkroad-oasis.com 2 suurimat Sro foorumit siis hetkel vist.
Käisin just Bandit Giant ja Champion raidil >_< tapsin neid niikaua kuni mul esemed muutusid kasutuskõlbmatuks...mitte ühtegi SOS relva icon_sad.gif ja tapsin neid kindalt rohkem kui 50 kokku.Jooksin ringiratast ja vedasin neid endaga puu taha või põõsastesse et teised ei näpiks icon_biggrin.gif
Praegu üritan lvl20 täis saada white tiger questi tehes ja siis minek icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 15.02.2006 12:29:23 vasta tsitaadiga

Mis lvl maks on?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2006 12:42:29 vasta tsitaadiga

kuna hetkel on piirang peal siis on max lvl 60
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 15.02.2006 13:21:13 vasta tsitaadiga

OK nii sain ühelt thifilt sellise asja kes tapeti ja minul õnnestus asi ües korjata Intesifing Elixir (Shild) poes müügi eest saaksin 20000 aga paljuga ma võiksin seda mängus müüa v palju selle väärtuseks võiks olla icon_razz.gif?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2006 13:26:16 vasta tsitaadiga

sa võid proovida 50k maha müüa aga ma arvan et üle 40k selle eest ei maksta
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 15.02.2006 13:33:52 vasta tsitaadiga

Mis sellega muidu teha saab v mis


http://www.hot.ee/h1tman/3.JPG
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2006 15:34:27 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
Mis sellega muidu teha saab v mis


http://www.hot.ee/h1tman/3.JPG


Sellega saab kilbi +1-seks teha, mis lisab kilbile physical ja magical defence'i. "Tegemiseks" kasutatakse actionit alchemy , alchemy aknas on kõik kohad näha kuhu tõsta ese, elixier ja lucky powder ( suurendab õnnestumist juhust - alati tuleks kasutada) ja vajutada joint ja ongi esemel +1.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 15.02.2006 23:27:19 vasta tsitaadiga

ma olen lvl 11 ja ei tea kus leveldada hästi saaks ja kus saaks häid itemeid icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 02:28:16 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
ma olen lvl 11 ja ei tea kus leveldada hästi saaks ja kus saaks häid itemeid icon_smile.gif


Korea keeles aga oluline on map millele clickata saab ja seda nõnda suurendada, kolliden nimed küll korea keeles aga eks numritest on aru saada ja kui natuke kaardi lugemisvaistu on , siis peaks sellest abi olema.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 16.02.2006 08:44:11 vasta tsitaadiga

Venturi kirjutas:
H!tman kirjutas:
ma olen lvl 11 ja ei tea kus leveldada hästi saaks ja kus saaks häid itemeid icon_smile.gif


Korea keeles aga oluline on map millele clickata saab ja seda nõnda suurendada, kolliden nimed küll korea keeles aga eks numritest on aru saada ja kui natuke kaardi lugemisvaistu on , siis peaks sellest abi olema.



vat nüüd ma ei saanud küll midagi aru ul ingliskeee mäng!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 10:41:25 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
Venturi kirjutas:
H!tman kirjutas:
ma olen lvl 11 ja ei tea kus leveldada hästi saaks ja kus saaks häid itemeid icon_smile.gif


Korea keeles aga oluline on map millele clickata saab ja seda nõnda suurendada, kolliden nimed küll korea keeles aga eks numritest on aru saada ja kui natuke kaardi lugemisvaistu on , siis peaks sellest abi olema.



vat nüüd ma ei saanud küll midagi aru ul ingliskeee mäng!


pole ime , jätsin lingi postitamata, my bad - http://kr.silkroad.yahoo.com/gameinfo/mo_china.asp
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 16.02.2006 10:44:28 vasta tsitaadiga

Venturi kirjutas:
H!tman kirjutas:
Venturi kirjutas:
H!tman kirjutas:
ma olen lvl 11 ja ei tea kus leveldada hästi saaks ja kus saaks häid itemeid icon_smile.gif


Korea keeles aga oluline on map millele clickata saab ja seda nõnda suurendada, kolliden nimed küll korea keeles aga eks numritest on aru saada ja kui natuke kaardi lugemisvaistu on , siis peaks sellest abi olema.



vat nüüd ma ei saanud küll midagi aru ul ingliskeee mäng!


pole ime , jätsin lingi postitamata, my bad - http://kr.silkroad.yahoo.com/gameinfo/mo_china.asp



kas lhtsam poleks üelda koht kus olekshea v sulle meeldibmängida ja et ma ise ka uuriksin icon_biggrin.gif


seal pole kirjas küll mis drokis häid asju:D
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 12:47:06 vasta tsitaadiga

Ei noh sellist kohta kus või kolli kes kogu aeg häid asju droppiks ei ole olemas, see oleks no mõttetu, selline koht oleks 24/7 inimesi täis.

Dropp rate sõltub paljudest muutujatest, sinu lvl ja monsteri lvl'i suhtest (kõrgem parem) , kui palju on teisi inimesi samas allas huntimas jne.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 16.02.2006 14:43:03 vasta tsitaadiga

No ega ma ka seda ei mõtle et kogu aegdropiks aga sa tead mingit head kohta mis oleks mulle praegu hea?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 14:52:48 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
No ega ma ka seda ei mõtle et kogu aegdropiks aga sa tead mingit head kohta mis oleks mulle praegu hea?


no lvl 11 peaks olema see gravestonide quest. Peamiselt ongi et täita käesolevaid queste ja kui questi täitmise eest levelit ei saa, siis võib alati endast natsa tugevamaid kolle killima minna.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2006 00:10:48 vasta tsitaadiga

üks pilt siis icon_smile.gif
http://img117.imageshack.us/img117/6396/tg8nw.jpg
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2006 00:15:21 vasta tsitaadiga

mis Tiger woman droppis siis? icon_razz.gif
ise hetkel lvl 23 Fire glavie grasswalki ja iga elemendi buffidega,see whitehawk kah. Thief exp on 67% peal 8)
ehh...märkasin et sul samapalju Hp'd kui mul lvl 22 juures icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
supergod
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2006 03:58:04 vasta tsitaadiga

drop oli mingi jama käe värk repair invalid, see on pure int pudus jah et vähe elusid aga löögid on kõvad
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 17.02.2006 08:20:13 vasta tsitaadiga

Polegi ammu mänginud.. Peaks ka tõmbama ja uuesti proovima.. Kui vahepeal reseti ei tehtud, siis peaks mingi lvl17 char ka olema. thumbs_up.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 17.02.2006 21:27:40 vasta tsitaadiga

Sain siis ka huvitava questi.
Muidu siis praegu lvl 14 ja kasvab, aga SP kasvab kiiremini thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 17.02.2006 23:08:07 vasta tsitaadiga

Matzz kirjutas:
Sain siis ka huvitava questi.
Muidu siis praegu lvl 14 ja kasvab, aga SP kasvab kiiremini thumbs_up.gif

Kuule mul oli ka kusjuures selline kunagi.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 17.02.2006 23:47:56 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Matzz kirjutas:
Sain siis ka huvitava questi.
Muidu siis praegu lvl 14 ja kasvab, aga SP kasvab kiiremini thumbs_up.gif

Kuule mul oli ka kusjuures selline kunagi.. icon_lol.gif

Maru jama, et seda questi ei saa teha, see on see quest, mida saab 3 korda järjest teha, tiigrite tapmisega. Selle questi teine faas siis. Ma pmst elatungi ainult questidest, expi niisama eiriti ei tule.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Silkroad mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.