|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
13.02.2006 23:40:17
|
|
|
| Kas see mäng on veel tasuta ja kuidas seda selt sikutada saab kas tuleb ära regada selle jaoks et sikutada ja kas pärast selle kastajag mis on regatud saab ka mängu sisse logida?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
13.02.2006 23:42:08
|
|
|
Tasuta Forever, ainult tuleb item mall kust extra asju saab osta IRL raha eest ( exp scrolls etc. )
Regad ära ja Data Bank - Downloads.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
13.02.2006 23:49:50
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
Tasuta Forever, ainult tuleb item mall kust extra asju saab osta IRL raha eest ( exp scrolls etc. )
Regad ära ja Data Bank - Downloads. |
ma ei saanud nüüd väga hästi aru
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
13.02.2006 23:56:47
|
|
|
ehh...
Registreerid...logid sisse,lähed tõmbad mängu ära
mäng ise on tasuta igavesti
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
14.02.2006 14:01:18
|
|
|
No mängisin püisut tegin ennast lvl 3 ära aga selline küsimus kas mingeid magja tegelasi ka on v on ainult warriorisarnaedkõik?
ja et kas keegi viitsiks mind aidata kes seda ägib näidata kus saaks midagi osta ja nii sest ma alles väga noob selles mängus
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
14.02.2006 14:05:27
|
|
|
| puhtalt maage ei ole kõik tegelased kasutavad relvi. Mis serveris oled ?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
14.02.2006 14:06:13
|
|
|
| ma olen esimeses see ming x tähega hakkas v mis
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
14.02.2006 14:07:50
|
|
|
| siis xianis, ma saaks aidata aga olen hetkel tööl ja koju jõuan alles neljapäeval,
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
14.02.2006 14:08:25
|
|
|
| supergod kirjutas: |
| siis xianis, ma saaks aidata aga olen hetkel tööl ja koju jõuan alles neljapäeval, |
no võib siis neljapäevani asja lükata
sa võid mulle psina oma msni anda
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
14.02.2006 14:09:39
|
|
|
| msn-i pole aga nimi on mängus s6jahunt
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
14.02.2006 14:12:07
|
|
|
| no ok siis neljapäeval lepib kokkukus ja kunas kokku seal pelas saab
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
14.02.2006 14:13:41
|
|
|
eks siis näeb
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
14.02.2006 14:59:46
|
|
|
eila käisin ka korra sees ja mõtlesin et me võiks kõik ühes servus olla
ma praegu muidu babelis
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
14.02.2006 17:04:47
|
|
|
mul xianis üks tegelane... pole aga ammu viitsinud mängida eriti
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
14.02.2006 17:51:02
|
|
|
| tegin ka nüüd xianisse vibur lvl 5 ^^
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
14.02.2006 17:58:06
|
|
|
| lordscorp kirjutas: |
| tegin ka nüüd xianisse vibur lvl 5 ^^ |
hiljem võiks koos ringi rännata annaksid ehk oma msni psina?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
14.02.2006 18:02:11
|
|
|
| H!tman kirjutas: |
| lordscorp kirjutas: |
| tegin ka nüüd xianisse vibur lvl 5 ^^ |
hiljem võiks koos ringi rännata annaksid ehk oma msni psina? |
Nu Sa ei oska üldse profiilist neid MSNe vaadata..
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
14.02.2006 18:07:53
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
| H!tman kirjutas: |
| lordscorp kirjutas: |
| tegin ka nüüd xianisse vibur lvl 5 ^^ |
hiljem võiks koos ringi rännata annaksid ehk oma msni psina? |
Nu Sa ei oska üldse profiilist neid MSNe vaadata.. |
Oskan küll
mõnelvõib olla ju nagu minul on pandud vaata ise miu oma ja ütle mis mul on sa ei tea ega saagi ilma küsimiseta teada ma ju ei hakka küikidel seda vaatama ja mis vahet sellele on äkki ta ei taha et msni teda lisaksin las annab ise kui annab ok!
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
14.02.2006 19:57:02
|
|
|
Ähh.. mis te siin ikka vaidlete ^^ see pole mängu teema.
mu msn on: x3rdhostage@hotmail.com
ma lvl 9
mis su mehe nimi seal on ?? ja mis lvl ?? ja mis class ??
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
14.02.2006 21:20:49
|
|
|
ma ei saa aru, miks te msne siin vahetate?
kas tõesti keegi siis xfire'it ei kasutagi w?? (ja ise tahate end mängumeesteks nimetada!??? )
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
14.02.2006 22:29:05
|
|
|
Nonii...lvl 18 fire glavie Babel'is
Sain Gianti käest oma esimese normaalse dropi : weapon elixir...müüsin 190k'ga mingile noobile
Te seda exploiti teate kuidas suure leveliga thief'id noobe griefivad? täiega pinda käib see,täna sain tunda seda
naabikari noh,ei saa normaalselt endasuguste levelitega hakkama siis kipuvad lamerit mängima.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
14.02.2006 22:42:56
|
|
|
liiga odavalt müüsid oma weapon elixiri ma ärisin enda 8 weapon elixiri 280k tükk maha ja oleks kindalasti rohkem saanud aga oli hädasti pappi vaja et omale uus SOS relv osta, need thefid käivad närvidele jah , täis jama kui lvl 60 üritab oma npc thiefidega sind rajalt maha tõmmata aga õnneks minu kaamel oli kiirem kui tema valge hobune (imelik küll aga nii see oli)
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
14.02.2006 22:49:08
|
|
|
280k? omg tünga sain siis >_<
üks vend selle küsimärgiga pea kohal ütles et 35k miinimum.Siis uurisin ja vaatasin et rahvas müüs enda omi 100-180k tk. Mul ainult üks oligi,eks hulgi maksavad rohkem.
Minuga koos suri kah omajagu rahvast.Üritasin healida ja ära joosta aga liiga tugev npc thief oli :/
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
14.02.2006 23:03:53
|
|
|
babelis on hinnad vist madalamad jah (veel) xianis lähevad weapon elixirid tavaliselt 330k tükk. Mafka ma vaatan et sa oled tavernis ka kui Dominus on sinu ign
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
15.02.2006 01:44:36
|
|
|
Hakkan mängust vaikselt aru saama
aga kuidas on võimalikplayereid attackida
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
15.02.2006 01:59:15
|
|
|
| selleks pead olema lvl 10 ja pvp keebi endale ostma, muidugi on võimalik ka pk aga selleks pead olema lvl 20 ja ma ei usu et sulle mõrvari status meeldiks.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
15.02.2006 02:01:48
|
|
|
Ok ja kui need olemas kuidas seda siis teha saab lvl 10 nena?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
15.02.2006 02:26:25
|
|
|
lähed linnast välja paned keebi selga ja ründad mõnda vanti kellel on ka keep seljas aga tavaliselt lõppeb see sellega et lvl 10 sureb kohe
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
15.02.2006 02:57:25
|
|
|
Jah olen nii silkroad-tavern.com'is kui ka silkroad-oasis.com 2 suurimat Sro foorumit siis hetkel vist.
Käisin just Bandit Giant ja Champion raidil >_< tapsin neid niikaua kuni mul esemed muutusid kasutuskõlbmatuks...mitte ühtegi SOS relva ja tapsin neid kindalt rohkem kui 50 kokku.Jooksin ringiratast ja vedasin neid endaga puu taha või põõsastesse et teised ei näpiks
Praegu üritan lvl20 täis saada white tiger questi tehes ja siis minek
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
15.02.2006 12:29:23
|
|
|
| Mis lvl maks on?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
15.02.2006 12:42:29
|
|
|
| kuna hetkel on piirang peal siis on max lvl 60
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
15.02.2006 13:21:13
|
|
|
OK nii sain ühelt thifilt sellise asja kes tapeti ja minul õnnestus asi ües korjata Intesifing Elixir (Shild) poes müügi eest saaksin 20000 aga paljuga ma võiksin seda mängus müüa v palju selle väärtuseks võiks olla ?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
15.02.2006 13:26:16
|
|
|
| sa võid proovida 50k maha müüa aga ma arvan et üle 40k selle eest ei maksta
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
15.02.2006 15:34:27
|
|
|
Sellega saab kilbi +1-seks teha, mis lisab kilbile physical ja magical defence'i. "Tegemiseks" kasutatakse actionit alchemy , alchemy aknas on kõik kohad näha kuhu tõsta ese, elixier ja lucky powder ( suurendab õnnestumist juhust - alati tuleks kasutada) ja vajutada joint ja ongi esemel +1.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
15.02.2006 23:27:19
|
|
|
ma olen lvl 11 ja ei tea kus leveldada hästi saaks ja kus saaks häid itemeid
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
16.02.2006 02:28:16
|
|
|
| H!tman kirjutas: |
ma olen lvl 11 ja ei tea kus leveldada hästi saaks ja kus saaks häid itemeid  |
Korea keeles aga oluline on map millele clickata saab ja seda nõnda suurendada, kolliden nimed küll korea keeles aga eks numritest on aru saada ja kui natuke kaardi lugemisvaistu on , siis peaks sellest abi olema.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
16.02.2006 08:44:11
|
|
|
| Venturi kirjutas: |
| H!tman kirjutas: |
ma olen lvl 11 ja ei tea kus leveldada hästi saaks ja kus saaks häid itemeid  |
Korea keeles aga oluline on map millele clickata saab ja seda nõnda suurendada, kolliden nimed küll korea keeles aga eks numritest on aru saada ja kui natuke kaardi lugemisvaistu on , siis peaks sellest abi olema. |
vat nüüd ma ei saanud küll midagi aru ul ingliskeee mäng!
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
16.02.2006 10:41:25
|
|
|
| H!tman kirjutas: |
| Venturi kirjutas: |
| H!tman kirjutas: |
ma olen lvl 11 ja ei tea kus leveldada hästi saaks ja kus saaks häid itemeid  |
Korea keeles aga oluline on map millele clickata saab ja seda nõnda suurendada, kolliden nimed küll korea keeles aga eks numritest on aru saada ja kui natuke kaardi lugemisvaistu on , siis peaks sellest abi olema. |
vat nüüd ma ei saanud küll midagi aru ul ingliskeee mäng! |
pole ime , jätsin lingi postitamata, my bad - http://kr.silkroad.yahoo.com/gameinfo/mo_china.asp
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
16.02.2006 10:44:28
|
|
|
| Venturi kirjutas: |
| H!tman kirjutas: |
| Venturi kirjutas: |
| H!tman kirjutas: |
ma olen lvl 11 ja ei tea kus leveldada hästi saaks ja kus saaks häid itemeid  |
Korea keeles aga oluline on map millele clickata saab ja seda nõnda suurendada, kolliden nimed küll korea keeles aga eks numritest on aru saada ja kui natuke kaardi lugemisvaistu on , siis peaks sellest abi olema. |
vat nüüd ma ei saanud küll midagi aru ul ingliskeee mäng! |
pole ime , jätsin lingi postitamata, my bad - http://kr.silkroad.yahoo.com/gameinfo/mo_china.asp |
kas lhtsam poleks üelda koht kus olekshea v sulle meeldibmängida ja et ma ise ka uuriksin
seal pole kirjas küll mis drokis häid asju:D
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
16.02.2006 12:47:06
|
|
|
Ei noh sellist kohta kus või kolli kes kogu aeg häid asju droppiks ei ole olemas, see oleks no mõttetu, selline koht oleks 24/7 inimesi täis.
Dropp rate sõltub paljudest muutujatest, sinu lvl ja monsteri lvl'i suhtest (kõrgem parem) , kui palju on teisi inimesi samas allas huntimas jne.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
16.02.2006 14:43:03
|
|
|
| No ega ma ka seda ei mõtle et kogu aegdropiks aga sa tead mingit head kohta mis oleks mulle praegu hea?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
16.02.2006 14:52:48
|
|
|
| H!tman kirjutas: |
| No ega ma ka seda ei mõtle et kogu aegdropiks aga sa tead mingit head kohta mis oleks mulle praegu hea? |
no lvl 11 peaks olema see gravestonide quest. Peamiselt ongi et täita käesolevaid queste ja kui questi täitmise eest levelit ei saa, siis võib alati endast natsa tugevamaid kolle killima minna.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
17.02.2006 00:15:21
|
|
|
mis Tiger woman droppis siis?
ise hetkel lvl 23 Fire glavie grasswalki ja iga elemendi buffidega,see whitehawk kah. Thief exp on 67% peal 8)
ehh...märkasin et sul samapalju Hp'd kui mul lvl 22 juures
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supergod
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
17.02.2006 03:58:04
|
|
|
| drop oli mingi jama käe värk repair invalid, see on pure int pudus jah et vähe elusid aga löögid on kõvad
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
17.02.2006 08:20:13
|
|
|
Polegi ammu mänginud.. Peaks ka tõmbama ja uuesti proovima.. Kui vahepeal reseti ei tehtud, siis peaks mingi lvl17 char ka olema.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
17.02.2006 21:27:40
|
|
|
Sain siis ka huvitava questi.
Muidu siis praegu lvl 14 ja kasvab, aga SP kasvab kiiremini
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
17.02.2006 23:08:07
|
|
|
| Matzz kirjutas: |
Sain siis ka huvitava questi.
Muidu siis praegu lvl 14 ja kasvab, aga SP kasvab kiiremini  |
Kuule mul oli ka kusjuures selline kunagi..
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
17.02.2006 23:47:56
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
| Matzz kirjutas: |
Sain siis ka huvitava questi.
Muidu siis praegu lvl 14 ja kasvab, aga SP kasvab kiiremini  |
Kuule mul oli ka kusjuures selline kunagi..  |
Maru jama, et seda questi ei saa teha, see on see quest, mida saab 3 korda järjest teha, tiigrite tapmisega. Selle questi teine faas siis. Ma pmst elatungi ainult questidest, expi niisama eiriti ei tule.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|