Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 07.02.2006 17:05:22 vasta tsitaadiga

diisel2.0 kirjutas:
A64 3000+ venice @ 2,43ghz
2x512 pc3200 @ 400 8-3-3-2,5
Sapphire X800GTO 256mb klokitud core 400@634 ja mälu 1180 ,ilma vmodideta
http://img6.imageshack.us/my.php?image=125150cg.jpg
12515
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 17:57:07 vasta tsitaadiga

diisel2.0 kirjutas:
kui konkreetne see ka poleks , mina 634 corega ja 1190 mäluga üle 12,5k ei saanud, ei usu et see 1,6ns mälu annaks 1k punni juurde icon_razz1.gif


kindel?
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4149953
14,3k mingite jamade draiveritega icon_razz1.gif
aga jah.. kõik on võimalik siin elus
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 07.02.2006 18:29:16 vasta tsitaadiga

3dmk2003 peal see Winteri 250+ mhz 2-2-2-5 mälu juba mingi 500 punkti min annab.X850pro ja x800gto mingit olulist erinevust vist pole?
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 08.02.2006 16:37:00 vasta tsitaadiga

[hwbot] margusser - 13519 - 2700mhz venice, 2x512 2 2 2 5 192mhz kingston, x800gto 654/552 1,69v corel[/hwbot]

Suht kobe kaart, sai isegi 2k5-e ilma slideshowta läbi jooksutatud icon_biggrin.gif
Ja üldse 2.3k eest ei oska rohkem tahtagi...
Ja Kingston on selleks madal, et ei saa normi mem suhet prosega kui prose 2,7ghz. Tegelt... 155 saab ka ju panna icon_biggrin.gif Ah savi see.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 21:12:39 vasta tsitaadiga

krt video mälu plokib aga PR siiski icon_wink.gif

[hwbot] ceemic - 14391 - A64 3200+@2,55GHz X800XT@583/575 2x512MB@231MHz@2,5 3 3 8 1T [/hwbot]


viimati muutis ceemic 09.02.2006 06:04:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 08.02.2006 23:39:10 vasta tsitaadiga

Ceemic ütle kuidas su prose 10x255mhz peal mälu 235mhz saad panna?Kas biosis sujuva valiku võimalus mälule või mõni utility.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 06:05:58 vasta tsitaadiga

mälud jooksid 231MHz peal..kuna pärast biosupdate kadus biosist 180mhz divider siis boodin üles 166mhz ja A64Tweakeriga panen 183 peale ja nii ta läheb icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 09.02.2006 15:17:28 vasta tsitaadiga

Proovisin A64tweakeriga ent kohe restart kui 183 panen.Mõni kuu tagasi proovisin erinevates kastides sellesama tweakeriga 1T peale panna ja ka arvutid kas hangusid või restart.Minu silmis suht kasutu programm.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 17:27:09 vasta tsitaadiga

njah..mul oli jällegi vastupidi..kui biosis 1T panin siis vaevu bootis üles ja pani pange..tweakeriga aga OK

EDIT: väga väike skooriparandus:
[hwbot] ceemic - 14400 - A64 3200+@2,6GHz X800XT@583/577 2x512MB@236MHz@2,5 4 4 8 1T [/hwbot]

muidugi kahtlaselt väike parandus(9p) icon_confused.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 05:21:57 vasta tsitaadiga

cat6.2 pisike test, vau, overdrive ka töötab.
x1600 648/1496 kelladel
9994 punni vä
krt seda teab kas see overdrive tegelikult ka töötab.
temp on 20C ja se ei muutu igatahes icon_smile.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 22:43:29 vasta tsitaadiga

Dothan 780 @ 14x200
Asus P4GD1
4 x 256mb Corsair BH5 @ 200mhz
Club3D X1800XT 600/1400

3DMark Score 17140

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4613408

kellamata kaardi kohta suht ok icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 23:08:08 vasta tsitaadiga

Dothan 740@2585mhz
Asus P4GD1
256mb Adata pc3200@212mhz
Sapphire X850XT 600/625

3DMark03 Score: 14785
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 23:53:47 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:


kellamata kaardi kohta suht ok icon_rolleyes.gif

Ausalt öeldes tundub vähe nigel tulemus võrreldes minu 7800GT tulemusega, arvasin et x1800xt on ikka rohkem võimu.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 23:55:30 vasta tsitaadiga

ivar111 kirjutas:
Ausalt öeldes tundub vähe nigel tulemus võrreldes minu 7800GT tulemusega, arvasin et x1800xt on ikka rohkem võimu.

sul on klokitud kaart - mul def ja max quality..
aga üldiselt ati pole 03-es eriti tugev, vähemalt X18 ei ole
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 00:02:39 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ivar111 kirjutas:
Ausalt öeldes tundub vähe nigel tulemus võrreldes minu 7800GT tulemusega, arvasin et x1800xt on ikka rohkem võimu.

sul on klokitud kaart - mul def ja max quality..
aga üldiselt ati pole 03-es eriti tugev, vähemalt X18 ei ole

Aga vaata minu prose ja mälu klokki!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 00:03:34 vasta tsitaadiga

ivar111 kirjutas:
Aga vaata minu prose ja mälu klokki!

shit happens icon_redface.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 11.02.2006 01:19:29 vasta tsitaadiga


X800GTO
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 02:47:56 vasta tsitaadiga

LAMBIKAS icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

[EDIT] Parandatud thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€


viimati muutis kjaups 11.02.2006 03:14:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 02:59:32 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
LAMBIKAS icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


vale link icon_confused.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 11.02.2006 13:07:44 vasta tsitaadiga


Minu 24/7 conf.
11382
Epox 9npa Ultra
4xAdata pc4800 ddr600 2,5-4-3-6 300mhz 2,6v
x800GTO sapphire 400/500 @ 500/526
480W TT purepower
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 20:20:30 vasta tsitaadiga

Dothan 780 @ 14x214=3003mhz
Asus P4DG1
2 x 256mb Corsair BH5 @ 214mhz / 2-2-2-4-2
Club3D X1800XT 600/1400 @ 736/1800

3DMark Score 20839
link: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4615507

krt ei oska gpu-d klokkida okse

skriin kah:


viimati muutis Winterwind 11.02.2006 20:47:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 20:33:06 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
LAMBIKAS icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

[EDIT] Parandatud thumbs_up.gif

hmmm'
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4384179
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 20:52:04 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:

Minu 24/7 conf.
11382
Epox 9npa Ultra
4xAdata pc4800 ddr600 2,5-4-3-6 300mhz 2,6v
x800GTO sapphire 400/500 @ 500/526
480W TT purepower
HEA NÕRK icon_lol.gif
minu 24/7 conf
2,8 GHz opteron def vcore
2x256 bh5 @233 mhz 3v
dfi sli-dr
sapphire X800GT @570/570 (praegu on zalmunn peal seal, pole vett peale viitsinu veel panna)
500w bluestorm

SKOOR: 11508 icon_razz1.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 11.02.2006 21:47:27 vasta tsitaadiga

Umm sponge mul core ainult 500 kah, kellates 650 + prose 400mhz aeglasem ju icon_biggrin.gif


[hwbot] margusser - 13715 - 2700mhz venice, 2x256 2,5 4 3 8 192mhz kingston, x800gto 654/560 1,69v corel[/hwbot]
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 21:59:00 vasta tsitaadiga

ma tean, ma niisama ütlesin icon_biggrin.gif et sul 12pipe jne, mis sest et sul kõik lahjem jne... aga jah , eks peab hakkama piinama seda asja nüüd icon_smile.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 22:24:44 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/digweed/stuff/3dm03506-1165.JPG
6800GS 506/1165-mis on wini poolt pandud icon_smile.gif
13781p
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 22:49:05 vasta tsitaadiga

[hwbot] ceemic - 14460 - A64 3200+@2,68GHz X800XT@583/577 2x512MB@243MHz@2,5 4 4 8 1T [/hwbot]
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 00:02:31 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
http://www.zone.ee/digweed/stuff/3dm03506-1165.JPG
6800GS 506/1165-mis on wini poolt pandud icon_smile.gif
13781p
norm, aga ära usalda seda mida win paneb.. win paneb neid mingi % järgi... 6200 le pani ta kah mul 300 asemel 350 icon_lol.gif aga tegelikult läks 570 välja vabalt icon_razz1.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 01:41:37 vasta tsitaadiga

Eints kirjutas:
kjaups kirjutas:
LAMBIKAS icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

[EDIT] Parandatud thumbs_up.gif

hmmm'
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4384179

Eks ma kunagi ka kukku klokkima ja teen järgi.
Lihtsalt isu klokkimise vastu kadunud ja ei viitsi enam jamada, vähemalt mitte niipea
PS! Mul olid sellel testil kõik protsessid töös, mida ma tavaliselt kasutan iga päev icon_wink.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 02:44:41 vasta tsitaadiga

Minu 24/7 confi skoorid siis:

3DMark03 - http://img138.imageshack.us/img138/6979/3dmark032473iq.jpg
3DMark05 - http://img150.imageshack.us/img150/1984/3dmark052479aa.jpg
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 12.02.2006 12:09:51 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
LAMBIKAS icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

[EDIT] Parandatud thumbs_up.gif


Peaaegu tegin oma geforce 4'ga ära icon_biggrin.gif (kaardil ja cpu'l kõik default)
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4135011
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 16:21:49 vasta tsitaadiga

http://sponge.ez.pri.ee/data/media/1/lol.JPG

minu uus mänguasi icon_lol.gif
x800gt 600/585
2,8 GHz opteron def pinge
500w fortron

skoor 03es 11909
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 20:23:13 vasta tsitaadiga

Dothan 780 @ 14x214=3003mhz / 1,63v / Air
Asus P4GD1
2 x 256mb Corsair BH5 @ 214mhz / 2-2-2-4-2
Club3D X1800XT 600/1400 @ 800/1800

3DMark Score 21596

link: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4617860
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 01:03:08 vasta tsitaadiga

[hwbot]ivar111- 18781 - PM780@3,4GHz 2x512@202 2,2,2,5 , 7800GT @ 525/1270 [/hwbot]

20 kilo peaks modi abil kätte saama küll icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.02.2006 16:10:48 vasta tsitaadiga

Umnja ivar astub oma 7800GT-ga winterile püksipeale icon_rolleyes.gif


x850XT @ PE defis 13,3k icon_smile.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 16:25:30 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Umnja ivar astub oma 7800GT-ga winterile püksipeale icon_rolleyes.gif


x850XT @ PE defis 13,3k icon_smile.gif
norm, mul nature sama icon_razz.gif ja wings way suurem icon_wink.gif hakka klokkima mis jamad icon_smile.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 16:44:31 vasta tsitaadiga

margusser, ära näpi mu kaarti. Ja kus raha on? icon_rolleyes.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 16:47:38 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
margusser, ära näpi mu kaarti.

pigem ära enam alla 650mhz gpu klokiga skoore postita icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.02.2006 17:15:27 vasta tsitaadiga

velzatis, raha saatsin ja õhtul teen modid, hetkel ei viitsi.
Panin volcano12 ka peale just, ennem oli winnis temp 60 :S nüüd 36
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 16.02.2006 19:23:06 vasta tsitaadiga

13845.



Jooksis lambist.
Prose ja mälu väga madalatel pööretel. Muuseas WinXP'ga 100+1 probleemi, tüürlid sai vaevu kaardile külge kleebitud.

(Crucial) ATI X850 XT
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.02.2006 20:51:23 vasta tsitaadiga

TanElofJ, sul seal midagi väga võsas jah.
Sain 600/600 kelladel 14,6k prose 2400mhz.

Edit:
15k ületatud icon_biggrin.gif
http://www.vihanepc.com/x850xt/2003%20x850xt.PNG
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4625550
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 16.02.2006 22:23:54 vasta tsitaadiga

Norm thumbs_up.gif Lase 05-te ka samadel klokkidel ja vaata palju tuleb. icon_wink.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 22:27:22 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
Norm thumbs_up.gif Lase 05-te ka samadel klokkidel ja vaata palju tuleb. icon_wink.gif
Täpselt sama kaardi 05 skoor nõks suurematel kelladel https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2582272#2582272
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.02.2006 23:03:04 vasta tsitaadiga

Evil1923, 7,33k tuli icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2006 00:48:48 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Evil1923, 7,33k tuli icon_neutral.gif
8k saaks sa jagu mingi karmima cpuga ning mäluga , muidu hea tulemus beer_yum.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 17.02.2006 03:59:28 vasta tsitaadiga

624/624 kelladel X850XT ja 9x290 venice + ~237Mhz 2,5-2-2-7 mälu = 14490 icon_confused.gif
Muidugi pole suurt uurinud, millised võiks sätted olla, et 3dmargis hea aeg saada.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.02.2006 10:37:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

624/624 kelladel

soojas toas?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 17.02.2006 12:58:55 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
tsitaat:

624/624 kelladel

soojas toas?

Selline tavaline tuba jah. Termopastaks Arctic Silver 5 thumbs_up.gif
Viskas küll trollikoopas ja paaris intensiivsemas kohas art'y'fact'e.
ATITool pagan ei detecti üldse vigu. Kollased täpid ammu pildil aga tõstab kellasid edasi.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.02.2006 17:47:48 vasta tsitaadiga

Sul multimeeter on?
Mõõda palju sul def pinge on.
C60 konde otstelt...

Edit:
Huh 15,5k x850xt-ga tehtud 8)
http://margusser.topnet.ee/blabla/15,5.PNG
Kahju, et corele volti keerates hakkab mem langema... Peab vist mem modi ja radikad sebima kuskilt.
Panen hwbotti ka:
[hwbot]margusser - 15506 - 2700mhz a64 300mhz vitesta 2.5:4:3:5 300mhz 2.8v x850xt 675/590 corel 1.7v[/hwbot]
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 18.02.2006 17:51:32 vasta tsitaadiga

tahaks cpu score kah n2ha icon_eek.gif
v6i asi pangestub cpu testi ajal icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.