Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Lada Racing Club (LRC) Mäng märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-sSs-
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 22:39:34 vasta tsitaadiga

rewer, graafika ja tuunimine tundusid päris normid olevat, aga jah ...see juhitavus... icon_cry.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.02.2006 23:47:32 vasta tsitaadiga

Control Panel>Regional and Language Options>Advanced>Language for non-Unicode programs>
vali Russian>restart>"mängi" mängu.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.02.2006 23:52:51 vasta tsitaadiga

hmm. Juhitavus on eriline piix. Aga nende ladade tuuning oli huvitav.. thumbs_up.gif
Proovin veel seda "beta demot" tööle saada. icon_rolleyes.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 11.02.2006 01:05:52 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/kk3/LADA/

Siin jagatud demo pildid.

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 01:13:50 vasta tsitaadiga

Kaupsk3 kirjutas:
http://www.zone.ee/kk3/LADA/

Siin jagatud demo pildid.
Kohe kisuvad mängima! icon_lol.gif
Igati positiivsed pildid icon_lol.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 01:40:15 vasta tsitaadiga

Kaupsk3 kirjutas:
http://www.zone.ee/kk3/LADA/

Siin jagatud demo pildid.


lol wtf icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 02:29:22 vasta tsitaadiga

Kui tahate beta demot tööle saada siis pange klaviatuur vene keelde vms. minul läks ainult siis tööle.
Aga parem ärge tahtke seda tööle saada kuna sisi te seda mängu enam mängida ei taha.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 02:51:46 vasta tsitaadiga

Kaupsk3 kirjutas:
http://www.zone.ee/kk3/LADA/

Siin jagatud demo pildid.


Selle aasta parima graafikaga mäng? icon_razz.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 11.02.2006 02:57:01 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Selle aasta parima graafikaga mäng? icon_razz.gif

Mis sellest ikka tahta paarkümmend MB suurene vist ainult. icon_smile.gif

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 11.02.2006 10:10:42 vasta tsitaadiga

Krt ma jõudsin nii kaugele, et sain pildi ette. thumbs_up.gif Aga selline tunne oli nagu oleks kõik kaadrid ise renderdanud, sest iga ~30 sek tagant oli lootus uut kaadrit näha. icon_biggrin.gif Pilte ei hakka panema. icon_mad.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 11:35:02 vasta tsitaadiga

Miks ei võinud nad oodata niikaua, et lasta demo välja samasuguse pildiga nagu seal videos? Peale sellist junnkäkerdist ei hakka keegi peale nende tegijameeste enda seda mängu mängima.
EDIT: Tüüpiline, jamasin 50 minutit, et mängu tööle saada, mängisin 15 minutit ja uninstall kiiresti. Õudne.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.02.2006 11:41:12 vasta tsitaadiga

Ärge paanitsege ja säilitage kaine mõistus icon_smile.gif , see on lihtsalt mingi eriti varajase alfa leke netti, nagu Stalkeri puhul oli.
Tegelikult on mäng palju kaugemas staadiumis. Mille põhjal siis see viimane video on tehtud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 11.02.2006 11:50:23 vasta tsitaadiga

Kaupsk3 kirjutas:
http://www.zone.ee/kk3/LADA/

Siin jagatud demo pildid.


graafika on küll igati tasemel icon_biggrin.gif thumbs_up.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 11.02.2006 11:59:00 vasta tsitaadiga

aga mäletate kui SLR välja tuli (muidugi VÄGA palju valmimana) kuid siiski parajalt
bugisena, HV-s vastavast teemas siiani esimesed 10 lehte vist hala, et on ikka saast
mäng jne. aga nüüd paljud räägivad, et see üks paremaid mänge üldse mis tehtud (mind ajab
see lausa närvi kuidas algsed vingujad nüüd ülistavad seda, mina olin üks vähestest kellele see
algusest peale meeldis) ja tundub, et siin on nüüd midagi analoogset, et ilma et asja oleks
isegi ametlikult korraliku versioonina välja lastud juba pool rahvast teeb nalja ja irvitab, et on ikka
saast, andmata aru, et see versioon nüüd küll laiemale avalikkusele mängu tutvustamiseks mõeldud
pole (väga suure tõenäosusega)

Sellega ma ei väida muidugi, et ilmtingimata peaks LRC-st hea mäng tulema! ...aga siiski tasuks natuke
mõelda enne kui midagi väitma hakata.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 12:20:50 vasta tsitaadiga

proovisin ise kaa ära. loogiline ju, et work-in-progress asi, mis on vaid 40 mb suur, ei saa näidata teab, mis graafikat. Nüüd lükkaks ümber väited, et pööramine on kuidagi imelik, naljakas. Ei ole. Suht normaalne isegi. Imelik oli see, et pidurdada nagu ei olnud eriti võimalik icon_razz.gif
Aga töö käib ja loodan, et siit ikka midagi head valmis meisterdatakse.

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 12:54:47 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
aga mäletate kui SLR välja tuli (muidugi VÄGA palju valmimana) kuid siiski parajalt
bugisena, HV-s vastavast teemas siiani esimesed 10 lehte vist hala, et on ikka saast
mäng jne. aga nüüd paljud räägivad, et see üks paremaid mänge üldse mis tehtud (mind ajab
see lausa närvi kuidas algsed vingujad nüüd ülistavad seda, mina olin üks vähestest kellele see
algusest peale meeldis) ja tundub, et siin on nüüd midagi analoogset, et ilma et asja oleks
isegi ametlikult korraliku versioonina välja lastud juba pool rahvast teeb nalja ja irvitab, et on ikka
saast, andmata aru, et see versioon nüüd küll laiemale avalikkusele mängu tutvustamiseks mõeldud
pole (väga suure tõenäosusega)

Sellega ma ei väida muidugi, et ilmtingimata peaks LRC-st hea mäng tulema! ...aga siiski tasuks natuke
mõelda enne kui midagi väitma hakata.

Ei usu, et too mäng läks oma tähtajast kõvasti üle, ning nüüd pika aja peale tuleb mingi alfa demo mille töölepanek on hull peavalu ja tulemus mida "nautida" saad on nii *******.....
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 11.02.2006 13:54:09 vasta tsitaadiga

Aga vaadake videot. thumbs_up.gif Seal on parem graafika ju.. Ja pean mainima, et mulle meeldib see graafika, mis videos on. icon_eek.gif

PS: Kas keegi neid *.3ds faile on lahti saanud 3D's? icon_eek.gif Mul viskab miskeid erroreid. icon_mad.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.02.2006 14:03:29 vasta tsitaadiga

to NorthB
http://lrc.gameslife.ru/ siin lehel on öeldud, et neile "sattus kätte" see algeline versioon,
mitte midagi pole ametlikult välja lastud!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 14:32:31 vasta tsitaadiga

ootoot kust saab seda 40mb demot? icon_eek.gif kas samasugune naq beta demo või midagi paremat?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 11.02.2006 14:33:29 vasta tsitaadiga

MotorHead kirjutas:
http://lrc.gameslife.ru/Game%20(Beta)/Lada%20Racing%20Club%20(www.lrc.gameslife.ru%20).rar

Mingisugune beta demo siis. icon_wink.gif

(Save target as!)

Lahti pakitult on 40MB ju. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 14:43:05 vasta tsitaadiga

Panin ka kakkuma eriti tänu sellele aasta parimale graafikale. Tõmbab ikka kohe proovima icon_rolleyes.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 11.02.2006 17:42:57 vasta tsitaadiga

ütleme nii, et arenguruumi on icon_biggrin.gif . Tegelikult tundub, et see ikka väga varases staadiumis veel, et see ikka kogemata sattund niimoodi rahvale proovimiseks. See koht, kus see auto alguses tekib, on ju mingi 2 lampi ja kaamera kah näha icon_biggrin.gif tekib siuke tunne, et magu võtaks hiire kätte ja hakkaks maitia mingrid puid või asju või taevast joonistama icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2006 16:25:00 vasta tsitaadiga

keegi teab kust t6mmata saab? limewires ja emules polnd naq midagi erilist
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vend15
HV kasutaja
vend15

liitunud: 27.04.2003




sõnum 17.02.2006 23:08:33 vasta tsitaadiga

kuidas tee selle mängu tööle saate?
mul ikka ei lähe see tööle...seletage see mulle siis lahti..icon_razz.gif

_________________


LIIKLUSPOLITSEI SPONSOR..icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 6 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 17.02.2006 23:10:55 vasta tsitaadiga

vend15 kirjutas:
kuidas tee selle mängu tööle saate?
mul ikka ei lähe see tööle...seletage see mulle siis lahti..icon_razz.gif

Kust Sa selle mängu said üldse? Pole isegi demot veel väljas..
See nn BeetaAlfaxxl demo pole avalikuse jaoks mõeldud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 19.02.2006 02:56:31 vasta tsitaadiga

tööle saab nii, et control panelist regional and landuage options, sealt advansed ja see kast kus on language for nonunicode programs, sealt paned russian ja siis apply ja resa ja siis exe käima ja siis clikid seda 1 nuppu mis tekib ja ootad mongo veidike või oli vastupidi ja saabki mängida.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2006 03:00:58 vasta tsitaadiga

Full Release Date pole kellegi teda (arvatavgi) ?
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2006 11:22:42 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Full Release Date pole kellegi teda (arvatavgi) ?

See pidi 31 dets olema? (eelmine aasta), kuid kui alles praegu tuli välja mingi alfaxxxdemo mis ei tohiks veel avalikuselegi teada olla, siis arvatavasti me seda mängu enne kahte aastat ei näe..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 19.02.2006 13:20:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuid kui alles praegu tuli välja mingi alfaxxxdemo

Kust seda veel võtad? See alfademo arvatavasti mingi paar aastat vana juba icon_wink.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 20.02.2006 02:36:36 vasta tsitaadiga

Sellest mängust onmingi demo v asi ka juba olemas icon_redface.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 20.02.2006 13:55:34 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
Sellest mängust onmingi demo v asi ka juba olemas icon_redface.gif icon_question.gif

Noo äkki loeks veits teemat!! mingi kahtlane mitteametilk värk on olemas.

MotorHead kirjutas:
http://lrc.gameslife.ru/Game%20(Beta)/Lada%20Racing%20Club%20(www.lrc.gameslife.ru%20).rar

Mingisugune beta demo siis. icon_wink.gif

(Save target as!)

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 20.02.2006 14:52:17 vasta tsitaadiga

jah selle lingi leidsin aga se ei tööta ju icon_sad.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 20.02.2006 14:54:15 vasta tsitaadiga

Nad vist selle juba maha kakkund sellest servust icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 17:17:03 vasta tsitaadiga

rõvedalt järsku käis see pööramine seal videos, mis erilist te seal tuunimisel nägite icon_rolleyes.gif icon_question.gif nfs stiilis lapsik oli ju, oleks siis detaililine mootori tuunimine...body tuunimise järgi võin arvata et mootori upgrate tuleb selline a'la MTM Stage1 packet on küll jura et vot nüüd power kriips läks pikemaks thumbs_down.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 20.02.2006 18:25:43 vasta tsitaadiga

Ma millegi pärast kahtlen, et juhitavus samaks jääb... Muidugi mootori tuunimine võiks olla sarnane Street Legal'iga.

Postitatud mobiililt

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 20.02.2006 19:14:06 vasta tsitaadiga

http://rulim.net/index.php?name=News&file=print&sid=90
Aru pole küll veel saanud, mida tegema peab, et tööle saada
Äė˙ čćšū  - šąēąšõčāčšóéņå ōąéė č ēąļóńņčņå Project1.exe ļīäīęäčņå ģčķóņū 2 č āńå č āū ā čćšå. Ϛč ēąļóńźå ģīęåņ ļīźąēąņüń˙ ÷ņī źīģļ ēąāčń żņī ķå ņąź ļšīńņī ćšóēčņüń˙
icon_neutral.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 20:48:15 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
tööle saab nii, et control panelist regional and landuage options, sealt advansed ja see kast kus on language for nonunicode programs, sealt paned russian ja siis apply ja resa ja siis exe käima ja siis clikid seda 1 nuppu mis tekib ja ootad mongo veidike või oli vastupidi ja saabki mängida.


Jällegi paar postitust tagasi öeldud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 20.02.2006 23:20:24 vasta tsitaadiga

Ma sealt selle idee koppisin jah icon_biggrin.gif et äkki ei saand abivajaja essakorraga aru, mis teha tuleb icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 23:22:47 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
Ma sealt selle idee koppisin jah icon_biggrin.gif et äkki ei saand abivajaja essakorraga aru, mis teha tuleb icon_lol.gif
Ei ei. See oli tegelt TanElofJ-le mõeldud. Vabanda kui valesti aru said. Ei tahtnud kaks korda quoteda järjest. icon_lol.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 23:30:38 vasta tsitaadiga

http://www.lada-rc.ru/download/demo.php
siin kirjutab midagi , keegi targem võiks tõlkida asja.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 21.02.2006 02:10:41 vasta tsitaadiga

esimene priv demo valmis aprillis 2005, kuid see ei levinud suurele stseenile. Ootame demot kannatamatult. Selle saabudes leiab siit saidilt kindlasti infot selle kohta.
umbes midagi sellist siis seal
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 11.03.2006 23:14:57 vasta tsitaadiga

data võhoda 20.3.06 icon_rolleyes.gif
http://www.7wolf.ru/index.php?content=games&cdr_id=9761

Kodulehel kirjas vist mingit juttu "15.03.06" kohta icon_rolleyes.gif
http://www.lada-rc.ru/
Et Maskva'lased, kel käib kodus ozon-dot-ru' saavad mängu osta pjat dnei varem.


viimati muutis Elof 11.03.2006 23:13:44, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 23:19:45 vasta tsitaadiga

saab valmis lõpuks?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-sSs-
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 13:01:59 vasta tsitaadiga

anonymic, Ah unista edasi icon_lol.gif .
Ma arvan, et seda lähima paari kuu jooksul veel ei näe, sest.... venelaste värk, noh.. icon_rolleyes.gif


Aga, kes teab... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 12.03.2006 13:11:35 vasta tsitaadiga

seda mängu ei tule ka seeaasta ma arvan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 12.03.2006 14:24:03 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
seda mängu ei tule ka seeaasta ma arvan icon_biggrin.gif

Valesti arvad! icon_mad.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 13.03.2006 16:23:45 vasta tsitaadiga

http://www.gamershell.com/pc/moscow_rush/screenshots.html

midagi sarnast

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 15.03.2006 22:43:37 vasta tsitaadiga

rait kirjutas:
http://www.gamershell.com/pc/moscow_rush/screenshots.html

midagi sarnast


ISe ootan mõlemat mängu juba pikemat aega.

LADA RACING CLUB on väljas ,homme saan DVD kätte vist icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 16.03.2006 04:47:06 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
rait kirjutas:
http://www.gamershell.com/pc/moscow_rush/screenshots.html

midagi sarnast


ISe ootan mõlemat mängu juba pikemat aega.

LADA RACING CLUB on väljas ,homme saan DVD kätte vist icon_razz.gif


räägi kustkohast? tahaks kaa.

_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 16.03.2006 10:37:26 vasta tsitaadiga

Kuulsin, et Venemaal pidavat juba müüdama, ei tea palju see tõele vastab...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Lada Racing Club (LRC) Mäng mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.