Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 02:05:48 vasta tsitaadiga

915 tweak.
aga seal midagi erilist ei ole. inteli mälukontra pole niipalju konfitav. softiga siis.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 16:34:00 vasta tsitaadiga

Krt no tee mis tahad, enam ÜLDSE ei taha bootida üles mu tccd-ga. Tehtud sada clearscmosi, võetud mälusid välja, proovitud erinevates pesades, prose üle vaadatud, kettad jne. Mitte midagi. Panin venna arvutist võetud 256mb adata pulga sisse võttis kohe tuurid üles. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 16:36:25 vasta tsitaadiga

Tappis TCCD-d ära? testi teises masinas korra
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 16:36:58 vasta tsitaadiga

müü need saastad maha ja osta mu bh5-ed ära icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 16:44:51 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
müü need saastad maha ja osta mu bh5-ed ära icon_rolleyes.gif
vaatan, vast saan ikka revagega kokkuleppele. icon_rolleyes.gif

Platoon, üritan proovida, aga ei usu siiski, et tappis. Siin teistelgi jamasid olnud PM+Asuse mobo+TCCD kooslusega.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 17:16:22 vasta tsitaadiga

ykshaaval proovides ka ei funka?
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 18:12:43 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
ykshaaval proovides ka ei funka?
mismõttes ükshaaval. Mul on kodus hetkel 256mb adata pulk ja 512mb corsairi pulk. Corsair üksi ei buudi üles, proovisin mõlemas pesas. Corsair+adata koos ka ei buudi üles. Ainult adata buudib kenasti üles. Kohe proovin teises arvutis ka toda corsairi.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 08.02.2006 18:13:38 vasta tsitaadiga

:=> RAM: Corsair XMS pc3200 2x256 "TCCD"
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 18:28:33 vasta tsitaadiga

Nahhui. Proovisin seda corsairi teises arvutis, seal sama lugu, ei buutinud. Adataga puudis. icon_rolleyes.gif

EDIT: Mis kuradi pärast MSN ei tööta? Mingi server maas? icon_evil.gif


viimati muutis Anti 08.02.2006 18:29:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 08.02.2006 18:29:04 vasta tsitaadiga

corsu läbi?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 18:30:48 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
corsu läbi?
Millest ta läbi peaks huvitav olema? Pole veel sittagi teinud ju? Eile proovisin prose kellata, mälu kellamisele ei pööranud tähelepanugi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 18:56:10 vasta tsitaadiga

cpu-z on natukene bugine ja on suuteline spd tyhjaks laskma.
flashi mingi via kt*** platega spd uuesti peale ja töötab.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 18:57:44 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
cpu-z on natukene bugine ja on suuteline spd tyhjaks laskma.
flashi mingi via kt*** platega spd uuesti peale ja töötab.
arvad, et selles viga? Nforce platega pole see kuidagi võimalik?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 19:05:38 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
lamp kirjutas:
cpu-z on natukene bugine ja on suuteline spd tyhjaks laskma.
flashi mingi via kt*** platega spd uuesti peale ja töötab.
arvad, et selles viga? Nforce platega pole see kuidagi võimalik?

90% kindel, et selles viga.
via chipiga platel sellepärast, et need vanad kt266 ja 333 ei lugend spd ja seega tyhi spd neid ei kottinud.
kui joppab ja mõne teise mobo peal läheb koos mingi teise pulgaga tööle siis saab nii ka.
õpetuse leiad xtremest p4gd1 teema algusest näiteks.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 21:24:53 vasta tsitaadiga

arvatavasti jah see SPD jura icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 14:13:27 vasta tsitaadiga

Njah, mul pm740 oli 6h primestable def voldil (1,306) @ 2470mhz. 2480 andis juba peale 3-ndat testi primes errori.

Ikkagi ei anna mulle rahu see mobo voldi mitte-andmine. Ivar111, mis biost kasutad muidu? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 15:31:39 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
Ikkagi ei anna mulle rahu see mobo voldi mitte-andmine. Ivar111, mis biost kasutad muidu? icon_rolleyes.gif


P4GD1 bios 1005 , aga sellest pole ka abi, omal on prose volt koguaeg auto peal.Vast lähipäevil õnnestub jootekolviga kallale minna.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 16:03:34 vasta tsitaadiga

ivar111 kirjutas:
velzatis kirjutas:
Ikkagi ei anna mulle rahu see mobo voldi mitte-andmine. Ivar111, mis biost kasutad muidu? icon_rolleyes.gif


P4GD1 bios 1005 , aga sellest pole ka abi, omal on prose volt koguaeg auto peal.Vast lähipäevil õnnestub jootekolviga kallale minna.
muudab see p4gd1 bios ka midagi? icon_rolleyes.gif

EDIT: on siin keegi, kes oleks võimeline mu tccd-l selle spd jama kõrvaldama sümboolse tasu eest? icon_rolleyes.gif icon_redface.gif Endal pole via platet küll kuskilt võtta ja teise moboga ei buutinud ka mõlema mäluga asi üles.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puff
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2004




sõnum 09.02.2006 18:45:02 vasta tsitaadiga

ot:
velzatis kirjutas:

EDIT: on siin keegi, kes oleks võimeline mu tccd-l selle spd jama kõrvaldama sümboolse tasu eest? icon_rolleyes.gif icon_redface.gif Endal pole via platet küll kuskilt võtta ja teise moboga ei buutinud ka mõlema mäluga asi üles.

Sama mure siin... leidub ehk keegi, kes viitsiks selle spd minu tccd-l samuti üle kirjutada (hetkel winxp x64 peal ja taiphoon burner ei tööta, krt)?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 16:25:46 vasta tsitaadiga

Imelik, XS foorumis oli ühel tüübil sama probleem, et ei saanud vcore tõsta p4gpl-x`ga. Lasi peale 0205 biose ja asi töötas, nagu kasutaja kamikaazelgi. Üritan ka selle peale ajada.

Aga suht veider on see, et kui panin bioses vcore 1,7 peale korraga, rebootisin ja siis vaatasin biosest core pinget, näitas vcore 1,428 ehk 0,1v kõrgem, kui oli default. Siiski ei tahtnud mingit moodi peale seda enam bootida, vaid jooksis alguses kinni, iseegi kui kõik kellad ja klokid olid default ja ainult vcore oli kõrgem. icon_rolleyes.gif Imelik....



EDIT: Veider, 10x255,87 on prose primestable, aga fsp 256,40 jookseb kohe kinni. Prose peaks minema 2600mhz vabalt, aga mälu tõttu pidin kordaja alla võtma ja fsb suurendama, kuid üle selle ei taha minna. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 16:27:16 vasta tsitaadiga

tahab ehk mingit chip moddi saada? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 16:31:55 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
tahab ehk mingit chip moddi saada? icon_rolleyes.gif
voldi lisamine ei aita midagi, proovisin juba
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 16:33:30 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
tahab ehk mingit chip moddi saada? icon_rolleyes.gif
voldi lisamine ei aita midagi, proovisin juba

vchipi valik polnud suur, undervolt samas päris jõhker.
sa pcie kiiruse enne ikka ajasid yles enne kui fsb klokkisid?

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 17:39:43 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
velzatis kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
tahab ehk mingit chip moddi saada? icon_rolleyes.gif
voldi lisamine ei aita midagi, proovisin juba

vchipi valik polnud suur, undervolt samas päris jõhker.
sa pcie kiiruse enne ikka ajasid yles enne kui fsb klokkisid?
PCI-E kiiruse lükkasin bioses 117 peale.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 17:53:51 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
PCI-E kiiruse lükkasin bioses 117 peale.

pead juurde panema, et suuremat fsb'd saada.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 18:03:17 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
velzatis kirjutas:
PCI-E kiiruse lükkasin bioses 117 peale.

pead juurde panema, et suuremat fsb'd saada.
no palju oleks selline kiirus, et kannataks suuremat fsb? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 11.02.2006 18:07:55 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
lamp kirjutas:
velzatis kirjutas:
PCI-E kiiruse lükkasin bioses 117 peale.

pead juurde panema, et suuremat fsb'd saada.
no palju oleks selline kiirus, et kannataks suuremat fsb? icon_rolleyes.gif


niipalju, et suuremat fsb-d saad panna icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 11.02.2006 19:44:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:
PCI-E kiiruse lükkasin bioses 117 peale.

tsitaat:
pead juurde panema, et suuremat fsb'd saada....
no palju oleks selline kiirus, et kannataks suuremat fsb? icon_rolleyes.gif

tsitaat:
niipalju, et suuremat fsb-d saad panna icon_rolleyes.gif

täpsemalt max FSB= 2,2 x PCI-E, sinu 117MHz annab siis 257MHz max.
Vchip-g BIOS-st max pandud saab üldjuhul kuni 270MHz FSB kätte.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 22:27:57 vasta tsitaadiga

tegelikult enamusjuhtudel on se max fsb vähem kui 2,2x pcie..
peaasi et videokaart vastu peab.. ja loomulikult sata vintsud disable suure pcie kiiruse ajal ära.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 03:57:37 vasta tsitaadiga

Nüüd on vttus.

Tegin photoshopiga tööd pilditöötlust, kui äkki tundsin kerget kärsahaisu. Esimene asi oli toitejuhe tagant. Hakkasin uurima, mis siis kärssab, võtsin videokaardi välja ja nuusutasin üle - ei midagi. Nuusutasin prose venti, see lõhnas kärsaka järgi - mõtlesin, et oh, vedas, ainult vent, kuid lähema uurimise järel selgus, et läbi põles prose, radika alt servast oli isegi kergelt pruunikas ja prose lõhnas kõige rohkem kärsahaisu järgi. Tegin igaks juhuks uuesti proovi, et kas ikka läks läbi - jah, arvuti ei läinud enam käimagi (teadupärast ilma protsessorita arvuti ei käivitu). Prose oli 100% tõenäosusega def voldil ja ventikas puhus täispööretel (3k rpm). Nüüd jamasti, loodame et vähemalt adapter ja mobo jäid terveks. Tuleb uus CPU muretseda.

Prose oli pm 740.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 05:01:25 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
vent suri maha ja siis prose?
läbipõlend pm oleks küll midagi uut.. murtud nurkadega on neid küll..
igaljuhul sitt lugu..

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 12.02.2006 11:47:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Prose oli 100% tõenäosusega def voldil

Ei tea midagi, sul seal oli mingi voldinuss koguaeg ju... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 12:01:24 vasta tsitaadiga

sul ei olnud siis järelikult jahutus korralikult peal - niisama nad küll läbi ei põle icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 12:49:56 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
sul ei olnud siis järelikult jahutus korralikult peal - niisama nad küll läbi ei põle icon_rolleyes.gif
no võtsin jahutuse maha oli korralikult näha AS5 "plekk" talla all mis peaks nagu näitama et prose korralikult peale. Core väliselt täiesti terve. icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 12:50:39 vasta tsitaadiga

on ikka prose surnud?
äkki adapter? ei usu, et prose sureb okse
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 13:19:37 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
on ikka prose surnud?
äkki adapter? ei usu, et prose sureb okse
No prose pealt tuli rämedat kärsakat ja radika alt oli üks serv kergelt pruunikas. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 14:29:20 vasta tsitaadiga

Hehe icon_razz1.gif njaah.. prosel põlemis jälgi kah? garantiid pole?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 14:40:42 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Hehe icon_razz1.gif njaah.. prosel põlemis jälgi kah? garantiid pole?
Prosel on terve, lähedalt vaatades on core servad üli-üli tilluke tükk nagu küljest. Põlemisjälgi pole ja garantiid ka mitte.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 14:43:32 vasta tsitaadiga

Palju see maksab üldse? mingi 2000EEK? siis ple kõige ullem laks õnneks ju aga kahtlane, et kärssama hakkas icon_rolleyes.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 18:05:20 vasta tsitaadiga

Platoon, prose oli 1400kr. Kellele suur laks kellele mitte. Kui ise tööl ei käi ja raha saada keerulinesiis muidugi suur laks ju.

All servas corest väike tükk ära ja sellessamas kohas radika talla peal oli pruun laik.

http://img129.imageshack.us/img129/7251/p21202220ny.jpg


EDIT: kohe uus prose tulemas, loodame, et selellega sama ei juhtu... icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 18:15:08 vasta tsitaadiga

tee sellest kärssanud kohast täpne pilt
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunderz
Kreisi kasutaja
thunderz

liitunud: 04.02.2002




sõnum 13.02.2006 01:36:20 vasta tsitaadiga

tekkis võimalus saada odavalt Pentium M740 prose, siit küsimus :
kas keegi teab, kas selline emaplaat sobib sellele prosele : Asus P4P800-X - Dr.Peebus 1000,-?
teemat lugedes selgus, et sobivad Asuse emmed P4P800-SE ja E (Deluxe), aga kas ka see ?
adapter peaks vist selline minema : CT-479 (90-C1TCX0-00EAY) - Sign Computersis 629,- ?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 01:41:50 vasta tsitaadiga

thunderz kirjutas:
tekkis võimalus saada odavalt Pentium M740 prose, siit küsimus :
kas keegi teab, kas selline emaplaat sobib sellele prosele : Asus P4P800-X - Dr.Peebus 1000,-?
teemat lugedes selgus, et sobivad Asuse emmed P4P800-SE ja E (Deluxe), aga kas ka see ?
adapter peaks vist selline minema : CT-479 (90-C1TCX0-00EAY) - Sign Computersis 629,- ?
emaplaat ei sobi jah. Adapter sobib.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 15:37:50 vasta tsitaadiga

äkki saab mobole mõne teise biosi peale flashida? lamp teab nagunii icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 16:08:24 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
äkki saab mobole mõne teise biosi peale flashida? lamp teab nagunii icon_razz1.gif

-X ei sobi, see dothanit ei toeta ja tal on 3mbit bios ka.. teistel mobodel 4mbit.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thunderz
Kreisi kasutaja
thunderz

liitunud: 04.02.2002




sõnum 13.02.2006 19:50:22 vasta tsitaadiga

asuse kodukalt sain jah vastuse, millised mobod sobivad :
Model Name BIOS Version
P4P800 SE BIOS 1008
P4P800-VM BIOS 1016
P4P800-E Deluxe BIOS 1007
P4C800-E Deluxe BIOS 1021
P4GD1 BIOS 1005
P4GPL-X BIOS 0205
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 20:36:13 vasta tsitaadiga

ega too kodukas ei anna ka täit tõde.
p4p800 seeria sobib kogu täiega, v.a. see õnnetu -X seeria.
samamoodi ka p4c800

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2006 11:50:20 vasta tsitaadiga

2h oksjonite lõpuni, huvitav kas tuleb veel icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 14.02.2006 12:40:32 vasta tsitaadiga

Palju pakutud on hetkel?
prose 5 328.57762 Estonian kroons
mobo+ada 3 669.60851 Estonian kroons

norm
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2006 12:57:49 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
2h oksjonite lõpuni, huvitav kas tuleb veel icon_lol.gif

ww, #wecare, like kokku tuleb juba paar lehte juttu kuidas sa oma asju myyd? icon_lol.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.