Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 21:07:49 vasta tsitaadiga

OMFG, kunagi sai seal koolis käidud, ja see õps tegelt ikka maru "taibukas"
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 06.02.2006 21:08:06 vasta tsitaadiga

Järgmine kord tuleb ikka alumine osa ära võtta. icon_mad.gif

PS: Õpetaja on VÄGA taun. icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 00:57:40 vasta tsitaadiga

Marduuhin, mis koolieelikut sa seal siis peksmas käisid icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ei noh, endal omal ajal oli päevas 8 märkust, aga nüüd palveta, et saaks ühe märkuse kolme kuu jooksul kätte thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 07.02.2006 02:01:32 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:

Ei noh, endal omal ajal oli päevas 8 märkust, aga nüüd palveta, et saaks ühe märkuse kolme kuu jooksul kätte thumbs_down.gif

Aga see peaks ju igati positiivne olema. Et mõistus peabki millalgi koju tulema hakkama tasapisi.. icon_razz.gif
(okei.. tglt ma ei tea ise ka, mida ma räägin a nh..)

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 07.02.2006 09:22:42 vasta tsitaadiga

Jamh.. See tüüp teab, et mind ei tasu närvi(isegi natukene) ajada.. Muidu saab 3x tagasi.. icon_eek.gif
Aga jah... Vahetame teemat. icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 10:20:15 vasta tsitaadiga

[06.02.2006][23:47:35] ([v2hja]): http://www.postimees.ee/060206/tee_koduleheks.php
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 18:06:39 vasta tsitaadiga

http://www.xonio.com/news/i/68523425_676c1d09d8.jpg

tsitaat:

LG is bringing a sports car shaped cell phone to Europe. It's not exactly build like a real sports car although you can't deny the similarities to a Porsche Boxster. But we guess that LG wouldn't be the partner of choice for Porsche.

It has some cool car gimmicks: An engine sound will be played when you open the clamshell phone and when you receive a new text message this phone will honk you!


Linki pole anda, pilt ja tsiteeritav tekst on pärit tqhq-st. Ei viitsi googeldada ka.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 08.02.2006 18:49:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

But we guess that LG wouldn't be the partner of choice for Porsche

Kui asjad juba nii kaugel siis kes teab?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 22:57:54 vasta tsitaadiga

http://www.nali.ee/15/S/5869
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 03:14:49 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
http://www.nali.ee/15/S/5869


Kaelakoht on s*tasti tehtud.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 09.02.2006 16:46:04 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas on juba olnud aga igaks juhuks siis presenteerin:

http://www.mistikaklubi.ee/dir/?l=3

Stiilinäide Services menüü alt:

Laude boneerimine

Kes arvab ära, millise teenusega on tegemist? icon_lol.gif[/i]

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 09.02.2006 16:48:24 vasta tsitaadiga

Lehekülg kolmes keeles.. thumbs_up.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 16:52:31 vasta tsitaadiga

Bastardo kirjutas:
Ei tea, kas on juba olnud aga igaks juhuks siis presenteerin:

http://www.mistikaklubi.ee/dir/?l=3

Stiilinäide Services menüü alt:

Laude boneerimine

Kes arvab ära, millise teenusega on tegemist? icon_lol.gif[/i]


L?BU 25eek(LIBU,LÄBU??)
(soolapähklid)
SAHIN 25eek
(pistaatsia pähklid)
TULU?HTU 25eek
(kartulikr ?psud teravamaitselise kastmega )
SÄNDVIT? icon_lol.gif 25eek
soolal?hega
SÄNDVIT? 25eek
singi-juustuga
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 09.02.2006 16:53:54 vasta tsitaadiga

irww seal kohas on igasuguseid onareeritud viinereid ja kalkunipraade onas ma vaatan icon_biggrin.gif selliste 'üllatus' ja 'salapärasus' nimede all icon_biggrin.gif

üldiselt väga kahtlase tõlkega leht icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 17:08:50 vasta tsitaadiga

oijah. inglisekeelne versioon on sootuks "empty"
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 09.02.2006 17:23:46 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin seda, et "eestikeelne" versioon on kolmes keeles. thumbs_up.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 17:32:36 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
PS: Õpetaja on VÄGA taun. icon_biggrin.gif


hääküll, teeb omale kõigepealt mõiste selgeks. närvidele käib selline tatikate lahmimine ja kõvatamine. http://et.wikipedia.org/wiki/Downi_s%C3%BCndroom

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 09.02.2006 17:49:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

09.02.2006 15:46



Ei tea, kas on juba olnud aga igaks juhuks siis presenteerin:

http://www.mistikaklubi.ee/dir/?l=3

Stiilinäide Services menüü alt:

Laude boneerimine

Kes arvab ära, millise teenusega on tegemist? [/i]


WTF icon_lol.gif

üürituse viibine
Erievad teenused. Me leiame sobivat pakkumist kõikedele.
Huvitavad pakkumised Matka-firmadele
Laude boneerimine

üüritus= siis kui on kõvasti selles toredas klubis vägijooke ja selle juurde kuuluvat suupistet "Tarkus" manustatud.

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 09.02.2006 19:23:32 vasta tsitaadiga

Postimees tapab surnud linde: http://www.postimees.ee/090206/online_uudised/191482.php või http://img269.imageshack.us/my.php?image=postimees0902065ek.jpg

E: Kahjuks jõuti online's viga parandada ning peate suurepärast saavutust vaatama imageshacki lingilt.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 10.02.2006 13:37:40 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
PS: Õpetaja on VÄGA taun. icon_biggrin.gif


hääküll, teeb omale kõigepealt mõiste selgeks. närvidele käib selline tatikate lahmimine ja kõvatamine. http://et.wikipedia.org/wiki/Downi_s%C3%BCndroom

Sõnaga "taun" üldjuhul slängis ei seostata eelnimetatud sündroomi. Mina küll mingit probleemi ei näe.

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 15:56:54 vasta tsitaadiga

NuCleo kirjutas:
laurx kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
PS: Õpetaja on VÄGA taun. icon_biggrin.gif


hääküll, teeb omale kõigepealt mõiste selgeks. närvidele käib selline tatikate lahmimine ja kõvatamine. http://et.wikipedia.org/wiki/Downi_s%C3%BCndroom

Sõnaga "taun" üldjuhul slängis ei seostata eelnimetatud sündroomi. Mina küll mingit probleemi ei näe.

Taun on pigem 1/4-dik sellest sündroomist icon_rolleyes.gif
Igaüks on milleski totaalne taun, nagu minagi matemaatikas 8)

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 16:01:31 vasta tsitaadiga

"taun" on slägis idiooot+loll, vähemalt minu arusaamist mööda
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 12.02.2006 22:53:31 vasta tsitaadiga

http://games.slashdot.org/games/06/02/12/0733237.shtml

I'm unbeatable icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 13.02.2006 00:26:09 vasta tsitaadiga

http://www.rate.ee/show.php?id=7471478
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 00:40:21 vasta tsitaadiga

Hõljuk kirjutas:
http://www.rate.ee/show.php?id=7471478

Tegu on nahhaalse reklaamiga, reidi-andreile sobiv nuts ja üles läheb kõik mida vaja, see ihnur on raha peal väljas ainult, tähelepanumagnet missugune ju ja kontingent on ka õige.
Veel sama kampaania osa:
http://www.rate.ee/users/Briki
http://www.rate.ee/users/TSHIKI
Rõve lihtsalt.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 01:28:01 vasta tsitaadiga

Rate tuleks tõesti põlema panna
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2006 02:04:10 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
Hõljuk kirjutas:
http://www.rate.ee/show.php?id=7471478

Tegu on nahhaalse reklaamiga, reidi-andreile sobiv nuts ja üles läheb kõik mida vaja, see ihnur on raha peal väljas ainult, tähelepanumagnet missugune ju ja kontingent on ka õige.
Veel sama kampaania osa:
http://www.rate.ee/users/Briki
http://www.rate.ee/users/TSHIKI
Rõve lihtsalt.
ot:
rate ongi ju põhimõtteliselt raha teenimiseks mõeldud. kui reidi-andrei sellega raha ei teeniks siis ma väga kahtlen, et see leht üldse eksisteeriks icon_wink.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 13.02.2006 02:06:46 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 13.02.2006 04:07:56 vasta tsitaadiga

http://www.torino2006.org
mingi tavalise layoudi peale ülesehitatud sait. et ootaks ikkagi midagi stiilsemat.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 13.02.2006 17:19:42 vasta tsitaadiga

Samas see oli limpa meeste poolt väga hästi välja mõeldud reklaamimise viis.
Esilehel ka põrsas saadab 10neid praegu neile tshikidele ja asjadele.
Reklaami mõttes väga hea idee thumbs_up.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 17:22:18 vasta tsitaadiga

rääkimata sellest, et kogu rate ilmselt kihab sellest teemast... kes kirub, kes sõimab, kes vaatab niisama, et naljakas jne.
aga kuna negatiivne reklaam on samuti reklaam (studeerige marketingi ja jälgige turu-uuringute tulemusi ning vastavaid uurimusi, kes ei usu), siis igal juhul reklaamigurude poolt väga kümnesse lastud kampaania
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 17:32:41 vasta tsitaadiga

Ma ka ei saa aru mida siin nii hirmasti nutta reklaami üle. Vähemalt on asjal mingi iva. Mis seal rõvetadat on Etsike? Rüvetab püha reidi aupaistet?
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 17:47:52 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Ma ka ei saa aru mida siin nii hirmasti nutta reklaami üle. Vähemalt on asjal mingi iva. Mis seal rõvetadat on Etsike? Rüvetab püha reidi aupaistet?


näitab kui sügavale Andreij ikka meie lambakarjale ajudesse lasknud on. Kurb, lihtsalt kurb. 6 miljonilise käibe juures 5 miljonit puhaskasu teenida ei ole just lihtne. järgmisel aastal ostate Tallinna Börsilt reidi aktsiaid jne.. / OT

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 13.02.2006 17:52:30 vasta tsitaadiga

Teemasse ütleks veel nii palju, et Andrei pole jobu ega ihnur, vaid edukas ärimees. Kas teie tema asemel oleks selle tulusa reklaami tagasi lükanud? Vaevalt.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 13.02.2006 18:56:28 vasta tsitaadiga

http://www.ekspress.ee/arhiiv/2000/25/areen/sonaraamat1.html
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 13.02.2006 19:11:49 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
http://www.ekspress.ee/arhiiv/2000/25/areen/sonaraamat1.html

irw.. icon_lol.gif
päris hea thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 13.02.2006 19:26:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.ekspress.ee/arhiiv/2000/25/areen/sonaraamat1.html

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 13.02.2006 20:38:40 vasta tsitaadiga

HAHA!!! icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
http://img403.imageshack.us/my.php?image=021320061934277iv.jpg
EDIT: Ma tegin väikese smailiralli selle posti peale ja sain hoiatuse.. icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 21:53:41 vasta tsitaadiga

Ärimees on tõesti hea, aga mingisugustki maitsekust võiks olla.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2006 20:48:25 vasta tsitaadiga

http://img115.imageshack.us/my.php?image=kulertravka2ng.jpg
cooleri kasutusala beer_yum.gif

_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 15.02.2006 20:52:09 vasta tsitaadiga

tarc kirjutas:
http://img115.imageshack.us/my.php?image=kulertravka2ng.jpg
cooleri kasutusala beer_yum.gif


Sinu kapp we icon_question.gif icon_lol.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 16.02.2006 14:18:20 vasta tsitaadiga

http://www.agromarket.ee/index.php?page=2

Pöörake tähelepanu esimesele tootele icon_lol.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 16.02.2006 14:24:18 vasta tsitaadiga

thjah... väga kahtlane kommentaar...
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-sSs-
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 14:29:22 vasta tsitaadiga

Traktoril peab ju ka vahest mõnus olema. icon_lol.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.02.2006 16:49:32 vasta tsitaadiga

http://www.ie7.com/
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 16.02.2006 17:06:45 vasta tsitaadiga

rofl, see on hea põnts ie-le icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 16.02.2006 17:39:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.agromarket.ee/index.php?page=2

seda näidati vist "Ärapanijas" kah?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 17:41:32 vasta tsitaadiga

FuN kirjutas:
tsitaat:

http://www.agromarket.ee/index.php?page=2

seda näidati vist "Ärapanijas" kah?


keegi tegi nalja?? icon_lol.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2006 02:46:08 vasta tsitaadiga

http://www.rate.ee/show.php?id=7477569
see tekst pildi all on parim
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 19:54:08 vasta tsitaadiga

http://cirga.tigsonline.com/vidcard.jpg

viimati muutis Dominus 20.02.2006 20:32:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  naljakad lehed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.