Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Parim blondiininali ever!!! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 03.02.2006 23:55:53 Parim blondiininali ever!!! vasta tsitaadiga

http://www.newtiburon.com/forums/showthread.php?t=62179

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 04.02.2006 00:00:04 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 00:02:01 vasta tsitaadiga

väga hea.naera lolliks icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 00:02:05 vasta tsitaadiga

kas see mitte kuskil siin teemades läbi käinud ei ole? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 04.02.2006 00:04:10 vasta tsitaadiga

hea jah:D
2 lingi juures sain alles aru icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 04.02.2006 00:05:02 vasta tsitaadiga

ma taipasin ka peale teist linki ära... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sanderico
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 00:06:21 vasta tsitaadiga

Kus see kuradi nali siis on?
Mitte ei leia.Seal ainult lingid ju.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 04.02.2006 00:07:01 vasta tsitaadiga

Sanderico kirjutas:
Kus see kuradi nali siis on?
Mitte ei leia.Seal ainult lingid ju.


esimene blondiin icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 04.02.2006 00:07:05 vasta tsitaadiga

Sanderico, icon_wink.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sanderico
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 00:07:58 vasta tsitaadiga

Lõpuks leidsin: http://images.chatshow.net/celebs/annWiddecom/annWiddecombe_large.jpg

see kah ple mingi nali vaid tavaline pilt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 04.02.2006 00:08:26 vasta tsitaadiga

Sanderico kirjutas:
Lõpuks leidsin: http://images.chatshow.net/celebs/annWiddecom/annWiddecombe_large.jpg

see kah ple mingi nali vaid tavaline pilt icon_biggrin.gif


ei noh suur suur irwwwwwwww

_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 04.02.2006 00:09:12 vasta tsitaadiga

keegi võiks otse lõpp lehele lingi viidata 8)

kas keegi võiks oletada kui pikk see nali on!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sanderico
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 00:10:20 vasta tsitaadiga

See peaks ikka lõpmatu pikk olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 00:12:57 vasta tsitaadiga

Sanderico, Mingi kumm oled we icon_biggrin.gif icon_lol.gif Tegelt oled kh blondiin?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 04.02.2006 00:13:09 vasta tsitaadiga

iceincube kirjutas:
keegi võiks otse lõpp lehele lingi viidata 8)

kas keegi võiks oletada kui pikk see nali on!


http://www.blacktriangle.org/blog/?p=1242

5 lehte ainult.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 00:14:21 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
iceincube kirjutas:
keegi võiks otse lõpp lehele lingi viidata 8)

kas keegi võiks oletada kui pikk see nali on!


http://www.blacktriangle.org/blog/?p=1242

5 lehte ainult.


Vähemalt 3 lk läheb edasi ju. üle 3 lk ma ei viitsind klõpsida
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 04.02.2006 00:14:31 vasta tsitaadiga

et nali jõudis nalja tegija blogisse otsapidi jälle icon_rolleyes.gif
sealt läheb ju edasi ka
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 00:30:19 vasta tsitaadiga

clemm kirjutas:
kas see mitte kuskil siin teemades läbi käinud ei ole? icon_rolleyes.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2516193#2516193
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 00:34:55 vasta tsitaadiga

Etsike, just seda teemat ma mõtlesingi.. tänud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.02.2006 00:37:06 vasta tsitaadiga

naq omg, ma naq ei saa asjale pihta äää. kas see naq on mingi nali weeee???

icon_lol.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 04.02.2006 00:53:59 vasta tsitaadiga

icc-icc ... nali ongi selles, et blondiinid küsivad - kus nali on.
anti-blondiinid saavad aru.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 01:38:25 vasta tsitaadiga

mis te ikka tögate endast vähem "õnnistatuid" icon_lol.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 04.02.2006 02:43:58 vasta tsitaadiga

see umbes sama nagu ma kord ühest nsv aegsest teatmeteosest otsisin miskit sõna, see käskis vaadata teist sõna. ok otsisin viidatud sõna üles ja oh üllatust, see viitas tagasi sellele sõnale mille olin alguses käsile võtnud
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 11:56:24 vasta tsitaadiga

rofl icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddario
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2005




sõnum 04.02.2006 21:17:21 vasta tsitaadiga

Teise lehe juures sain aru. Asi on surnudring. Aga see blondiininali oli küll hea.
_________________
daddario@debianx:~$
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 21:24:13 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 01:20:37 vasta tsitaadiga

Suht mõttetu. Mingi 6 erinevat linki aja taga ja siis saad mingi blondi vanamutti pildi endale. Fa fa fa, jube võsdtupaitamine thumbs_down.gif. Pole see midagi nii naljakas.

PS! Ise ma pole blondiin

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.02.2006 01:23:41 vasta tsitaadiga

kjaumps kirjutas:
PS! Ise ma pole blondiin
Tõesti?
kjaups kirjutas:
Suht mõttetu. Mingi 6 erinevat linki aja taga ja siis saad mingi blondi vanamutti pildi endale.
... ütleb vastupidist icon_wink.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 05.02.2006 01:30:33 vasta tsitaadiga

täpselt, ainult blondiin klikiks linke järjest edasi ja edasi icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 01:34:54 vasta tsitaadiga

yourfriend, no jah, ma ootasin tekstilist vastust

Ho Ho, go check to da rate

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.02.2006 01:45:46 vasta tsitaadiga

Ei tasu siis kohe solvuda kui nali kohale ei jõudnud.
kjaups kirjutas:
Ho Ho, go check to da rate
Taolise pisiasja pärast ma sinna küll kontot tegema ei lähe icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 01:49:29 vasta tsitaadiga

Ho Ho, seal saab niisamagi ringi chillida icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ma ei solvu eriti kiiresti, andsin lihtsalt mõista icon_razz1.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 11:57:08 vasta tsitaadiga

kjaups, et sa teaks... Blondiin ei ole juuksevärv, et me peaks reidist vaatama mis värvi su juuksed on. Juuksevärv on blond.
Ja sina oled kahtlemata blondiin, sest sa ei saanud ikka asjale pihta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 13:45:27 vasta tsitaadiga

cannibal kirjutas:
kjaups, et sa teaks... Blondiin ei ole juuksevärv, et me peaks reidist vaatama mis värvi su juuksed on. Juuksevärv on blond.
Ja sina oled kahtlemata blondiin, sest sa ei saanud ikka asjale pihta icon_biggrin.gif

Kuidas mõistus, nõnda juuksevärv icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
No ma võin näiteks matas nõrk olla, kuid kui sul paluda vajutada sidurit, siis sa raudselt tambid kaasi icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
No offence dude, aga vabalt võib olla laks, kus pada sõimab katelt

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 14:14:21 vasta tsitaadiga

Sellesmõttes et jah...
Juhul, kui ma nendel vahet ei teeks, ei oleks ma väga kurb ka.
A sulle soovin edu oma 3. seeria bemmiga kärutamisel icon_smile.gif
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 14:16:38 vasta tsitaadiga

cannibal, Ma vihkan bemme ja rullnokse icon_evil.gif
Dude, äkki juba aitab, siit kujuneb välja üks eilne kilpkonna samalaadne mõga thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 16:19:43 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
cannibal, Ma vihkan bemme ja rullnokse icon_evil.gif
Dude, äkki juba aitab, siit kujuneb välja üks eilne kilpkonna samalaadne mõga thumbs_down.gif


Mis kilpkonnal viga on? icon_eek.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 05.02.2006 17:44:43 vasta tsitaadiga

mis bmw-l viga on? ahh? icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 18:21:09 vasta tsitaadiga

Tõesti, mis teil BMW margi vastu on icon_evil.gif
Probleemid peituvad alati rooli ja istme vahelise tihendi taga, mitte kunagi auto margi taga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 18:54:33 vasta tsitaadiga

Viimati autokoolis see vana rääkis, et BMW on küll hea auto aga tema sellega oma mainet rikkuma ei hakkaks, sest BMW maine on just rullnokkade poolt nii maha tehtud, iga BMW juhi peale vaadatakse kui rullnokale. Selle maine pärast pidi ka BMW esindus väga mures olema kuna see on müüginumbreid kõvasti langetanud.
Isiklikult vaatan kah vanemate BMW-de juhtide suunas kui rullnokkadele.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 18:59:43 vasta tsitaadiga

meganali ikka icon_lol.gif osad vennad ei saagi asjast aru icon_lol.gif icon_lol.gif kus nali on kus nali on icon_lol.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 10:52:27 vasta tsitaadiga

mina sellest naljast igatahes aru ei saa....
Juuste värvi poolest olen muidugi blond kah - aga kui õhtuks keegi esimesel lingil leiduvat nalja lahti ei seleta, siis lendab värk prügikasti....

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 11:42:22 vasta tsitaadiga

Spott, see esimene link ei funka enam miskipärast, vaata seda, sama asi, ehk jõuab kohale. http://kevinsnet.livejournal.com/2649.html
Ja kui ei jõua ikkagi siis point on see, et üks leht suunab järgmisele ja see jälle omakorda järgmisele jne jne, blondiinid jäävadki nii nalja otsides klikkima.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 17:32:04 vasta tsitaadiga

ma sain alles neljanda lehe juures aru icon_biggrin.gif ei hea nali, mingi blondiin jääkski otsima ja pmst. põhilised laused oleks " kule, ää, kus nali on?, ää " icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 10.02.2006 19:29:29 vasta tsitaadiga

väike ripoff koffer.ee foorumist. vist, ära näkku peksa kui pole
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
quqlgur
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2006




sõnum 12.02.2006 14:01:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ja kui ei jõua ikkagi siis point on see, et üks leht suunab järgmisele ja see jälle omakorda järgmisele jne jne, blondiinid jäävadki nii nalja otsides klikkima.


No offence,kallid kasutajad, aga selle nalja puänt on hoopis selles et 99% teist klõpsis tükk aega linke ja avastas lõpuks rõõmsa üllatusega, et oih,krt,mina olengi see naljakas blondiin beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 12.02.2006 14:04:48 vasta tsitaadiga

quqlgur kirjutas:
tsitaat:
Ja kui ei jõua ikkagi siis point on see, et üks leht suunab järgmisele ja see jälle omakorda järgmisele jne jne, blondiinid jäävadki nii nalja otsides klikkima.


No offence,kallid kasutajad, aga selle nalja puänt on hoopis selles et 99% teist klõpsis tükk aega linke ja avastas lõpuks rõõmsa üllatusega, et oih,krt,mina olengi see naljakas blondiin beer_yum.gif


enamus siiski said sellest aru, need kes ei saanud ongi blondiinid.

_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 12.02.2006 15:45:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Invalid Thread specified. If you followed a valid link, please notify the webmaster

Pole kuskilt mingeid linke klõpsida ju. S**t nali... icon_confused.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 12.02.2006 18:09:37 vasta tsitaadiga

djdeep kirjutas:
tsitaat:
Invalid Thread specified. If you followed a valid link, please notify the webmaster

Pole kuskilt mingeid linke klõpsida ju. S**t nali... icon_confused.gif

S*** ja p**** ja t*** ja v****... esimene link on tõesti maas. Vaata allapoole.

http://kevinsnet.livejournal.com/2649.html
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Parim blondiininali ever!!!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.