Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bigr
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2004




sõnum 28.01.2006 12:07:28 vasta tsitaadiga

kristoka kirjutas:
Noo icon_redface.gif
Tehke nüüd emakeeles selgeks!
Kristo

sa oled andekas

/ref <SIIN_ON_SEE_PW_MIS_SUL_ON> <- selle trükid, kui tahad, et sind ära tuntaks
/set refreepassword <SIIN_ON_SEE_PW_MIS_SUL_ON> <- selle trükid, kui tahad sätestada parooli

mida veel?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 28.01.2006 12:08:24 vasta tsitaadiga

Ok tänud töötab!
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TrEy
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2005




sõnum 28.01.2006 12:41:39 vasta tsitaadiga

no ma ei või kohe, loe veidi ka ja uuri asja.
oma cfg faili kirjutad set refereepassword "blabla" või mis iganes ja siis kui tahad mängus reffiks minna, siis konsooli /ref blabla

ja seda blabla-d saad väga hästi ka ise lugeda igaltpoolt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 14:31:44 vasta tsitaadiga

kui ma selle ETpub'i avan kas jääb see väike konsool lahti või läheb mängu?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 28.01.2006 14:32:33 vasta tsitaadiga

Väike console peab lahti jääma muidu kaob server ära!
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 14:37:42 vasta tsitaadiga

kus see ''etworld'' asub et ma enda serveri nime sinna saaks panna?ei leia seda icon_redface.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 28.01.2006 14:45:10 vasta tsitaadiga

Seda ei ole mine sinna serveri kusta ja otsi käsu reast ülesse serveri nimi seal on EThost.Ning muuda see ära!
KRisto
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XsXn0
HV kasutaja
XsXn0

liitunud: 07.07.2005




sõnum 28.01.2006 15:07:10 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
ot:
TeArGaS, Sulle oleks AuMedalit vaja siin OT pärast. Lõpeta see solkimine. Arutage kusagil ircus või msnni ära, et kus ja millal match toimub ja pärast seda tule edasi rääkima.

Saan aru, et mul endal oli see poolaasta (12 klassis) eesti keel kaks, kuid kui ma ikka ütlen, et ma nüüd siis vait, siis ma ka vait.
Rohkem ma nina siia ise ei pista sellel teemal

Peaks oma nooremale vennale ka selle über servu adre andma, siis vaataks, kas keskklassist sutsu madalam korraldab ka seal midagi ära icon_lol.gif 8)


kle ma ownisin seal neist pooled ära

_________________
ÄA: kola
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 15:10:01 vasta tsitaadiga

XsXn0, No mis tase sul on?
Mul vennal noobi ja keskmise tase vahel icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XsXn0
HV kasutaja
XsXn0

liitunud: 07.07.2005




sõnum 28.01.2006 15:46:16 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
XsXn0, No mis tase sul on?
Mul vennal noobi ja keskmise tase vahel icon_lol.gif


mul pole taset

low-

kui panzer välja arvata

www.zone.ee/kutupiilu1/ETpic
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 15:49:29 vasta tsitaadiga

nõrk XsXn0
Mine nüüd ja oma KÕIK ära.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 29.01.2006 21:31:35 vasta tsitaadiga

XsXn0 kirjutas:

sinu panzeriga? rofl?
TRA SEE ET MA TA ÄRA TAPSIN, KUI TA RELOADIS JA TAL 30FPS OLI EI TÄHENDA, ET TA OWNI SAI. KEDA SA MATSIKS KUTSUD??? ISE OLED SAMASUGUNE


Kas sa olid purjus kui sa sell posti kirjutasid või mida? beer_yum.gif
Mis mats?Kes mingist matsist rääkinud on, mida sa plärad? 8)

täielik wtf tunne on seda posti lugeda sul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 23:09:41 vasta tsitaadiga

Tavalistele HV kasutajatele arusaamatu/vähemõttekas jutt? Asi on lihtsalt selles, et Eesti ET foorumis @ http://idle.ee/foorum/ noorte inimeste ja prolly nende möllavate hormoonide harrastatav iba ja üksteise egode pihta käivad postid tulevad siia üle. Seal oleks keegi mõnedel eelnevatel lehekülgedel sisalduva flame`i eest hoiatada/banni saand aga siin "laiemas maailmas" seda paraku ei näi juhtuvat. Tuuakse näiteks sealkandi ET meestele tuntud nimesi siia, keda tavalised kas pühapäevamängijatest või lihtsalt teadmatud HV kasutajatest ET mängijad ei tea ja see võib tekitada omakorda whine`i...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 30.01.2006 00:26:05 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:
XsXn0 kirjutas:

sinu panzeriga? rofl?
TRA SEE ET MA TA ÄRA TAPSIN, KUI TA RELOADIS JA TAL 30FPS OLI EI TÄHENDA, ET TA OWNI SAI. KEDA SA MATSIKS KUTSUD??? ISE OLED SAMASUGUNE


Kas sa olid purjus kui sa sell posti kirjutasid või mida? beer_yum.gif
Mis mats?Kes mingist matsist rääkinud on, mida sa plärad? 8)

täielik wtf tunne on seda posti lugeda sul icon_rolleyes.gif


IMO õpi siis kasvõi enda teksti lugema icon_neutral.gif

XsXn0 kirjutas:
Sirius kirjutas:
kuule interface, sa saad iga suvalise matsi käest bg-s juba owni, efteris oled sa puhta peksupoiss siis ju. icon_rolleyes.gif


sinu panzeriga? rofl?
TRA SEE ET MA TA ÄRA TAPSIN, KUI TA RELOADIS JA TAL 30FPS OLI EI TÄHENDA, ET TA OWNI SAI. KEDA SA MATSIKS KUTSUD??? ISE OLED SAMASUGUNE
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 30.01.2006 00:35:58 vasta tsitaadiga

mul on selline tunne, et siit kuskilt piilub karvane sarkasm
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
roshen
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2006




sõnum 31.01.2006 17:21:02 vasta tsitaadiga

Tegin siis etpub serveri, kõik on okei jne.. Aga keegi ei saa serverisse tulla..
Ainult need saavad,kellel on internet KERNEL .
Äkki keegi ütleks,mis võiks viga olla? icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2006 17:22:47 vasta tsitaadiga

roshen kirjutas:
Tegin siis etpub serveri, kõik on okei jne.. Aga keegi ei saa serverisse tulla..
Ainult need saavad,kellel on internet KERNEL .
Äkki keegi ütleks,mis võiks viga olla? icon_confused.gif


sul adsl ning pordid kinni jah icon_lol.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roshen
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2006




sõnum 31.01.2006 17:31:45 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kuidas lahti teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2006 17:40:36 vasta tsitaadiga

lähed elioni meestega rääkima
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roshen
HV vaatleja

liitunud: 31.01.2006




sõnum 31.01.2006 18:24:19 vasta tsitaadiga

Noh aga kernel minu arust ei ole elion.. või mis?
www.kernel.ee on aadress
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XsXn0
HV kasutaja
XsXn0

liitunud: 07.07.2005




sõnum 31.01.2006 23:02:07 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:
XsXn0 kirjutas:

sinu panzeriga? rofl?
TRA SEE ET MA TA ÄRA TAPSIN, KUI TA RELOADIS JA TAL 30FPS OLI EI TÄHENDA, ET TA OWNI SAI. KEDA SA MATSIKS KUTSUD??? ISE OLED SAMASUGUNE


Kas sa olid purjus kui sa sell posti kirjutasid või mida? beer_yum.gif
Mis mats?Kes mingist matsist rääkinud on, mida sa plärad? 8)

täielik wtf tunne on seda posti lugeda sul icon_rolleyes.gif


k3h-k3h 11-aastased pole purjus

inca, lähen jah efterisse, oman KÕIKI

tglt nexusesse

või evilsmurfsi?
lol

_________________
ÄA: kola


viimati muutis XsXn0 31.01.2006 23:04:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2006 23:04:02 vasta tsitaadiga

XsXn0 kirjutas:
Sirius kirjutas:
XsXn0 kirjutas:

sinu panzeriga? rofl?
TRA SEE ET MA TA ÄRA TAPSIN, KUI TA RELOADIS JA TAL 30FPS OLI EI TÄHENDA, ET TA OWNI SAI. KEDA SA MATSIKS KUTSUD??? ISE OLED SAMASUGUNE


Kas sa olid purjus kui sa sell posti kirjutasid või mida? beer_yum.gif
Mis mats?Kes mingist matsist rääkinud on, mida sa plärad? 8)

täielik wtf tunne on seda posti lugeda sul icon_rolleyes.gif


k3h-k3h 11-aastased pole purjus


ma tean 9 aastat vanat poissi(Nime ei avalda) kes oli natuke PALJU võtnud icon_neutral.gif


viimati muutis RKsilver 31.01.2006 23:10:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XsXn0
HV kasutaja
XsXn0

liitunud: 07.07.2005




sõnum 31.01.2006 23:06:08 vasta tsitaadiga

so not funny

btw. porte ei tehta lahti

_________________
ÄA: kola
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 03.02.2006 04:07:18 vasta tsitaadiga

niimodi. Eestil nationcupil esimene mäng seljataga.
grupifaasis esimene vastane oli Portugal . Tulemus 4:0 Eesti kasuks.

http://www.zone.ee/interface/2006-02-02-POR%20_vs_EESTI-braundorf_B4-sw_oasis_b3.html

http://www.zone.ee/interface/EST-vs-POR-braundorfB4.dm_84
http://www.zone.ee/interface/EST-vs-POR-swoasisB3a.dm_84
http://www.zone.ee/interface/EST-vs-POR-swoasisB3b.dm_84

kes siis ETTV'd ei vaadand siis demod minu silmadest on siin.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2006 09:37:55 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
niimodi. Eestil nationcupil esimene mäng seljataga.
grupifaasis esimene vastane oli Portugal . Tulemus 4:0 Eesti kasuks.

http://www.zone.ee/interface/2006-02-02-POR%20_vs_EESTI-braundorf_B4-sw_oasis_b3.html

http://www.zone.ee/interface/EST-vs-POR-braundorfB4.dm_84
http://www.zone.ee/interface/EST-vs-POR-swoasisB3a.dm_84
http://www.zone.ee/interface/EST-vs-POR-swoasisB3b.dm_84

kes siis ETTV'd ei vaadand siis demod minu silmadest on siin.

Väga tublid! edu neile, ma teadsin et idle suudab seda icon_wink.gif
Inteface , viitsid rääkida kuida see ettv toimib? tahaks järgmisel mängul kaasa elada icon_smile.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 03.02.2006 10:59:05 vasta tsitaadiga

/connect [ettv ip]
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2006 11:19:57 vasta tsitaadiga

Selge icon_smile.gif
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 03.02.2006 14:09:19 vasta tsitaadiga

m2ger kirjutas:

Väga tublid! edu neile, ma teadsin et idle suudab seda icon_wink.gif
Inteface , viitsid rääkida kuida see ettv toimib? tahaks järgmisel mängul kaasa elada icon_smile.gif


idle ? team-eesti pigem.
tegu on nationcupiga mitte eurocupiga, ehk siis eesti parimad teiste riikide parimate vastu.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2006 14:53:36 vasta tsitaadiga

see läks HK-l ka sassi päris tihti icon_biggrin.gif aga tegijatel juhtub
http://www.gamestv.org/ sealt leiad mängud ja serverid.
aga mäng oli suht igav icon_lol.gif eesti omas ilusti ära
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2006 14:59:09 vasta tsitaadiga

Millal järgmine mäng on icon_smile.gif ei tahaks maha magada icon_smile.gif
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 03.02.2006 15:12:20 vasta tsitaadiga

2 nädala pärast belgia vastu kui ma puusse ei pane
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2006 21:57:16 vasta tsitaadiga

mul esineb et-ga väga rõve probleem, copy-paste teisest foorumist:
selline probleem siis. saan mängida paar minutit, vahest kauem ja järsku viskab wolfist välja, mingit errorit pole, lihtsat mäng kinni ja pilt hele. ja mõnikord viskab reso 800x600 peale(mängin 1280x1024) vahest mitte.
video on 6600gt, os on xp pro. probleemi lahendamiseks olen proovinud: et reinstall(uninstalliga), video driverite uninstall+uued peale(ka drivercleaneriga). paar korda on visanud isegi bluescreeni aga pole errorit jõudnud lugeda. vennal(sama ühenuse taga, jagatud) oli ka selline probleem ja lahti sai alles formatiga(ise hetkel ei tahaks teha). teiste mängudega probleemi pole.
oleks tänulik, kui keegi oskaks öelda milles jama icon_confused.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 03.02.2006 21:58:32 vasta tsitaadiga

Misket pahalased vms arvutis, kui formatiga lahti sai? icon_eek.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2006 22:20:42 vasta tsitaadiga

blue screen. ega sul midagi üle kellatud pole? ning nalja pärast võid sellise programmi ööseks käima jätta nagu memtest. kuna sul teised mängud jooksevad ilusti siis vähe tõenäoline et ram metsas, aga no proovida võib. endal olid ka kunagi sarnased sümptomid kui vigane ram sees.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ispy
HV kasutaja
ispy

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2006 22:28:32 vasta tsitaadiga

reso muutus on vast tingitud cfg'st imo.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2006 22:33:02 vasta tsitaadiga

väike clock oli prosel aga võtsin maha, hetkel jookseb kõik def kiirutel, temperatuurid on korras. eriti ise ei usu ka, et rami viga, kuna muud mängud jooksevad ilusti ja probleemideta, aga kunagi ei või teada, peab vist proovima memtesti.
üldiselt on masin suhteliselt puhas igast pahalastest, aga teostan korraliku puhastuse lähimal ajal.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 14:05:25 vasta tsitaadiga

Keegi mõnda head confi teab sellisele arvutile :
üks tibi pärib mult mega-hüper ownimis confi et kätte maksta mingitele vendadele icon_biggrin.gif
noh ma andsin talle siis iffi ja teiste confe proovida,ta väitis et need ei aidanud,pidavat laggima palju etc.

cpu: amd athlon xp-a 2166mhz 3000+
nvidia geforce FX 5600XT 256mb
msi k7n2 delta-L
1k mb mälu
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.02.2006 15:22:48 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
Keegi mõnda head confi teab sellisele arvutile :
üks tibi pärib mult mega-hüper ownimis confi et kätte maksta mingitele vendadele icon_biggrin.gif
noh ma andsin talle siis iffi ja teiste confe proovida,ta väitis et need ei aidanud,pidavat laggima palju etc.

cpu: amd athlon xp-a 2166mhz 3000+
nvidia geforce FX 5600XT 256mb
msi k7n2 delta-L
1k mb mälu


sellega peaks timedemo tulema üle 100fps kindlalt.
lagib võibolla sellepärast , et hdd "mõtleb" palju. seepaneb omakorda fpsi hüppama.
miks "mõtleb" ? palju paska täis , taustaks palju programme jooksmas, kettal kõik failid sassis, jnejnejne.

võibolla vend leechib teise arvuti taga?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 17:38:36 vasta tsitaadiga

ei tea icon_razz1.gif tibid on tibid,
igatahes ta proovis wizi confi ning muutis veidi seda ja ütles et omas vägagi hästi :]
tahaks küsida veel et miks sina,reload jt. 800*600 resoga mängite? graafika on kuidagi väga thumbs_down.gif ja numbritest ebamugav pole relvi/medpakke vahetada?
sita graafika all ma mõtlen et sihik pole nii selge kui vaja ja kaugelt ei erista vastaseid nii hästi kui suurema resoga.
arvuti on sul ju vägagi hea et mängida veidi suurema resoga või on asi kinni "must have more frames per second"? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 18:43:20 vasta tsitaadiga

Kuda Medic end ise süstida saab? icon_confused.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 05.02.2006 18:44:32 vasta tsitaadiga

Selleks oli vaja mingit kindlat medic levelit,4 vist.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 05.02.2006 18:50:19 vasta tsitaadiga

Energia süst. Mingiks ajaks on energiat lõputult ja siis hakkab alla minema.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 05.02.2006 19:01:31 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
numbritest ebamugav pole relvi/medpakke vahetada?

icon_eek.gif vahetad scrolliga relvi? nujah eks ikka aegajalt näeb näiteks medisid kes scrollivad läbi (kaks korda) terve weaponmenu ja siis ei jõuagi süsti anda, numbritelt ju palju efektiivsem ja kiirem vahetada relvi, scroll i on palju mugavam kasutada näiteks zoomiks vms icon_neutral.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.02.2006 19:10:01 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
ei tea icon_razz1.gif tibid on tibid,
igatahes ta proovis wizi confi ning muutis veidi seda ja ütles et omas vägagi hästi :]
tahaks küsida veel et miks sina,reload jt. 800*600 resoga mängite? graafika on kuidagi väga thumbs_down.gif ja numbritest ebamugav pole relvi/medpakke vahetada?
sita graafika all ma mõtlen et sihik pole nii selge kui vaja ja kaugelt ei erista vastaseid nii hästi kui suurema resoga.
arvuti on sul ju vägagi hea et mängida veidi suurema resoga või on asi kinni "must have more frames per second"? icon_biggrin.gif


reload mängib minu configa , ilmselt sellepärast icon_razz.gif
enivei harjund , vähemalt 1024 peal tundub kõik kuidagi uimasem. sihiku poolepealt - milleks sulle seda vaja ? sellepärast ta mul suurus 33 ongi , et suhtelislet ei oleks näha kuna nagunii tuleb vaadata vastase pead mitte sihikut.

ja ekse mingi fpsi haigus ole kah , et suurema resoga on ju mõned numbrid väiksem icon_smile.gif

miks ma numbritest asju vahetan ? dunno , ma mängin RtCW default nuppudega ( v.a. crouch mis on mouse2 pandud ) sest nii ma hakkasin kunagi (2001 september) mängima ja ära harjunud. ja ma arvan , et mafka ei mõelnud , et miks ma ei scrolli vaid , et miks ma ei bindi neid kuskile mujale .
scrollides vahetamine on üldse kõige idiootsem asi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 05.02.2006 19:40:32 vasta tsitaadiga

heh uDU's / mitte BG's [krt_mis_tollenimi'nd_oligi] on hetkel toredad lapsed thumbs_up.gif
Sõimavad nii hullult, et häbi hakkab, et kaasinimesed selliseid üldse teinud thumbs_down.gif

Huvitav, kas ilkumine on mingi Eesti ET mängurite omapära, kuna mujal pole taolist sõimu küll näinud.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 05.02.2006 20:12:29 vasta tsitaadiga

a jah 800x600 resoga on see jama et kaugelt on halb lasta, vähemalt suure fovi puhul, ja mõnes mapis isegi väikseima foviga ei näe mitte essugi, samuti crosshair on sellel resol ikka nilbelt suur icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 05.02.2006 20:16:17 vasta tsitaadiga

Crosshairi suurust saab ju alati muuta. Ise mängin alati täpiga mis on kõige väiksemaks pandud ja veel probleeme pole tulnud, et ei näe ja halb lasta.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 20:18:12 vasta tsitaadiga

jah sorry,mõtlesin seda numbrite paigutust.
näiteks InterFace'l oli vist 6- süstal ja 7-medpack...kuidagi veidi kaugevõitu oli minu jaoks :]
mul näiteks Q- luger , E - Mp40 , X -granaat ,1 - nuga (määää icon_biggrin.gif), 3 -süstal ja 4 medpack,tavaliselt kui kedagi süstin siis scrolliga hea mugav üks plõks ülesse ja medpacke loopima.
sihiku kohapealt,milleks mulle seda vaja? icon_razz1.gif nujah,pole veel nii leet et ilma sihikuta lasta.(muidu America's Armys vaatad läbi relva reaalse sihiku,seal saab hästi hakkama aga teie confis pole relvagi näha icon_smile.gif)
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 05.02.2006 20:19:34 vasta tsitaadiga

Mulle iseenesest meeldib kui "Q" on süstal, "E" on medikarp ja siis teised asjad tavalised numbrid.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.02.2006 20:27:24 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
heh uDU's / mitte BG's [krt_mis_tollenimi'nd_oligi] on hetkel toredad lapsed thumbs_up.gif
Sõimavad nii hullult, et häbi hakkab, et kaasinimesed selliseid üldse teinud thumbs_down.gif

Huvitav, kas ilkumine on mingi Eesti ET mängurite omapära, kuna mujal pole taolist sõimu küll näinud.


minuarust keegi on isegi öelnud , et ET kommuuni se whine ja värk on kõige väiksem. CSga ei saa näiteks võrreldagi jne.
ekse ole igas mängus , et need lahedad 11-15 aastsed mõltevad endast natukene liiga palju ja kujutavad ette icon_smile.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.