Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kõige parem error märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XsXn0
HV kasutaja
XsXn0

liitunud: 07.07.2005




sõnum 28.01.2006 13:58:13 vasta tsitaadiga

ET.EXE must close, problem's maker: ET.EXE
_________________
ÄA: kola
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 28.01.2006 22:36:36 vasta tsitaadiga

meenub mingi error (arvatavasti pilaerror) mis kõlas umbes nii, et No ERRORS found. Click OK to fix this problem
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 30.01.2006 16:14:50 vasta tsitaadiga

ka miskit analoogset:

Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2006 03:21:19 vasta tsitaadiga

selline jama pidevalt, ilgelt närvi ajab ja kui litsud yes sis tuleb loomulikult "this file or folder is used by another program...bla bla bla" http://www.zone.ee/mtimmo/DeleteMe.JPG
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thyposes
Kreisi kasutaja
thyposes

liitunud: 20.12.2002




sõnum 03.02.2006 17:17:31 vasta tsitaadiga

Mida hekki peaks tähendama selline error. icon_eek.gif
Error.2.


Ja et kui on err 2 siis kas asji läheb edasi 3,4,5,6,7 jne igatahes väga vaimukas.

_________________
DeepMix Moscow Radio thumbs_up.gif http://www.deepmix.eu
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 03.02.2006 17:37:25 vasta tsitaadiga

error: 2 on mingi custom softi poolt genereeritud, mitte windowsi enda oma

edit: aga ju siis kasutaja ei pea teadma põhjustja programmeerijal lihtsam. 8)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thyposes
Kreisi kasutaja
thyposes

liitunud: 20.12.2002




sõnum 03.02.2006 17:42:52 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga mida vähem kasutaja teab seda parem.
Memory dump error võetakse järgmisena kokku. Error.3
Kui rohkem huvitab otsigu manuaalist lk532(juhul kui selline leht puudub otsige näiteks EE st äkki leab)

_________________
DeepMix Moscow Radio thumbs_up.gif http://www.deepmix.eu
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2006 23:13:45 vasta tsitaadiga



Tahtsin imagereadyt käima panna ja selline asi tuli ette.icon_lol.gif

Tegelt arvan, et too tuleb sellepärast, et asi sai enne formatit peale lastud ja nüüd registris sissekandeid pole.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.02.2006 18:12:40 vasta tsitaadiga

Täna sõitsin trollis. Sellisega, kus Dypose reklaamid jooksevad.
Ainult reklaami asemel oli see (vist)BIOS screen(see mis tavaliselt enne Wini laadmist ees on) ja all oli kirjas:
BOOT DISK FAILURE
INSERT NEW BOOT DISK and PRESS ENTER.

Iseenest võttis muigama küll. icon_lol.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XsXn0
HV kasutaja
XsXn0

liitunud: 07.07.2005




sõnum 05.02.2006 17:41:33 vasta tsitaadiga

ühissõidukite arvutitel pole klaviatuure icon_biggrin.gif
_________________
ÄA: kola
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003



Online
sõnum 06.02.2006 12:37:03 vasta tsitaadiga

Ei tea midagi. Mul tundus, et ühes ühissõidukis (mis nr. 2 bussiliinil sõidab) oli see süsteem tööle pandud Aceri sülearvuti peal. Tegi terve bussisõidu aja kesklinnast lennujaama külje alla (Mõigusse) restarte ja vahepeal näitas Aceri logo... icon_rolleyes.gif Tundus, et auklik tee takistas tal normaalselt reklaame näitamast, sest sileda tee peal hetkeks näitas normaalselt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-mrt-
HV vaatleja
-mrt-

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.02.2006 19:21:25 vasta tsitaadiga

thyposes kirjutas:
Mida hekki peaks tähendama selline error. icon_eek.gif
Error.2.


Ja et kui on err 2 siis kas asji läheb edasi 3,4,5,6,7 jne igatahes väga vaimukas.


See peaks olema AMSN'i error, tekkis ta minul siis kui AMSN (0.95) oli määratud koos windoozaga üles tulema.
Minul ta igaljuhul üles ei tulnud, andis sellesama veateate. Lahendasin probleemi sellega, et panin shortcut'i startup kausta.

_________________
A good discussion is like a miniskirt; Short enough to pertain interest and long enough to cover the subject.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 01:29:16 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/mtimmo/heh.JPG

thumbs_up.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 11.02.2006 12:54:51 vasta tsitaadiga

mtimmo kirjutas:
http://www.zone.ee/mtimmo/heh.JPG

thumbs_up.gif


siiski leidub veel huumorimeelega inimesi, kes teevad selliseid error lehti icon_biggrin.gif

_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 20:58:14 vasta tsitaadiga



L0L icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 11.02.2006 22:41:15 vasta tsitaadiga

njah, palju valikuid LOL icon_biggrin.gif
_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 16.02.2006 19:35:32 vasta tsitaadiga

Kõik ju teavad et arvete pealt säästmine(save) ei ole enam moes. Help vajutades saadetakse sind kohe kõige hullema krediitkaardi taotluse lehele.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 16.02.2006 21:29:01 vasta tsitaadiga

mtimmo kirjutas:
selline jama pidevalt, ilgelt närvi ajab ja kui litsud yes sis tuleb loomulikult "this file or folder is used by another program...bla bla bla" http://www.zone.ee/mtimmo/DeleteMe.JPG

Selle peaks linuxis tegema.. Selle nimega kataloog ja siis kustutama.. mm.. Mõnus.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Massive
HV kasutaja
Massive

liitunud: 22.01.2005




sõnum 16.02.2006 23:37:54 vasta tsitaadiga


Winampis lihtsalt viskas ette, ennem jooksis kinni koguaeg.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2006 16:53:45 vasta tsitaadiga

link
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 19.02.2006 23:28:48 vasta tsitaadiga

haha.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 01:58:51 vasta tsitaadiga

winterblows kirjutas:
haha.
eh vana nali neid sai juba päris palju siia teemasse topitud, enamus üsna igavad...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=1857604#1857604
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 02:11:47 vasta tsitaadiga

>>SIIN<<
sain kohe oma eksimusest aru kah.
näete ma kirjutasin harjumusest aadressiribale www.emt.ee aga tegelikult pidi kirjutama www.emt.ee

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 21.02.2006 02:14:44 vasta tsitaadiga

mtimmo kirjutas:
>>SIIN<<
sain kohe oma eksimusest aru kah.
näete ma kirjutasin harjumusest aadressiribale www.emt.ee aga tegelikult pidi kirjutama www.emt.ee


icon_lol.gif IRWE, see päris hea. Ma olin esimesest laksust nagu mäh, mis värk nüüd on icon_rolleyes.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.02.2006 02:17:39 vasta tsitaadiga

ot, EMT leht siis praegu maas? icon_rolleyes.gif
http://www.emt.ee/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 21.02.2006 02:50:23 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
ot, EMT leht siis praegu maas? icon_rolleyes.gif
http://www.emt.ee/


Ei tea kuda teil on, aga minul võtab küll kenasti lahti icon_rolleyes.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.02.2006 03:01:36 vasta tsitaadiga

crypto, mul andis igatahes sama veateate mis mtimmol icon_neutral.gif
Nüüd avaneb lehekülg ilusti icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.02.2006 04:03:34 vasta tsitaadiga

nu fantasi alt paneme siis

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 21.02.2006 17:16:03 vasta tsitaadiga

ot:
Tbit, lihtsalt teadmiseks: "fail" (hääldus "feil") on inglise keeles tegusõna ja tähendab ebaõnnestumist, nurjumist vms beer_yum.gif

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 17:40:00 vasta tsitaadiga

tbit tahtis kirjutada file icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 21.02.2006 20:38:09 vasta tsitaadiga

doh, ei või olla icon_eek.gif

ot:
e: hehee - doh = doh
icon_lol.gif

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 21:49:21 vasta tsitaadiga

mihhkel kirjutas:
doh, ei või olla icon_eek.gif

ot:
e: hehee - doh = doh
icon_lol.gif


icon_biggrin.gif keegi mind tsiteerib siis kohe doh kirjutas: icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XsXn0
HV kasutaja
XsXn0

liitunud: 07.07.2005




sõnum 21.02.2006 21:59:11 vasta tsitaadiga

link
_________________
ÄA: kola
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 21.02.2006 23:55:23 vasta tsitaadiga

XsXn0 kirjutas:
link

Need asjad ei ole nii-öelda lahedad enam icon_rolleyes.gif

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 22.02.2006 02:38:47 vasta tsitaadiga

http://www.forumspile.com/Misc-RTFM.gif
http://www.forumspile.com/You-Are-Fucking_Idiot.jpg


viimati muutis Hõljuk 23.02.2006 02:39:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2006 15:10:12 vasta tsitaadiga

UT pani kokku icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo704
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 22.02.2006 16:51:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
ot, EMT leht siis praegu maas? icon_rolleyes.gif
http://www.emt.ee/

Praegu on küll vist EMT leht maas

_________________
...


viimati muutis Margo704 15.05.2006 14:17:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2006 17:40:57 vasta tsitaadiga

doh, lõpeta oma idiootsused juba, tekib kange tahmine sind negatiivsega kostitada icon_evil.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2006 18:55:49 vasta tsitaadiga

Maas neh,nüüd siis niimoodi:
www.emt.ee kirjutas:
Not Found

The requested URL /wwwdown.html was not found on this server.

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 17.04.2006 17:33:25 vasta tsitaadiga

http://img527.imageshack.us/my.php?image=noerror4xf.jpg
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjand
HV kasutaja
bjand

liitunud: 12.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 11:04:57 vasta tsitaadiga

Kõige naljakam just pole, aga just praegu XP update pakkus välja hotfixi ja sellel oli väga andekas kirjeldus:

Install this update to prevent an issue in which you may receive a “stop 0x7e in AEC.SYS” error message on a computer that is running Windows XP Service Pack 2. The error may occur during startup, or after the system has started. AEC.SYS is the acoustic echo canceling driver. After you install this item, you may have to restart your computer.

_________________
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XsXn0
HV kasutaja
XsXn0

liitunud: 07.07.2005




sõnum 28.04.2006 15:15:27 vasta tsitaadiga

zMz kirjutas:
http://img527.imageshack.us/my.php?image=noerror4xf.jpg


Sama siin, net mõnikord teeb nalja icon_razz1.gif . http://images.koffer.ee/images/uploaded/lag.jpg

_________________
ÄA: kola
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 17:26:00 vasta tsitaadiga




Jahutuseks on 80*80 ventikad. See ei ole eriti võimalik, sest arvuti asub juba ~20 kraadises toas.
Aga ikkagi, -42 icon_rolleyes.gif
Hetkel langes veelgi, -43 on juba.

Keegi teab sellise asja põhjust ka äkki? Mõni andur andis otsad, või speedfani süü?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 07.05.2006 17:51:35 vasta tsitaadiga

las olla. need mingid suvalised näitajad, mis ei ole üldse anduritel saadud.

ausõna, las olla...ei pea iga temperatuuri kohta kõike teadma, kui ei ole üle 60c siis ei pea sellepärast ka põdema.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurum
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2002




sõnum 11.05.2006 10:40:41 vasta tsitaadiga

Abiks veateade:

Error Deleting File or Folder:
...
Delete one or more files to free disk space, and then try again.

http://photos1.blogger.com/blogger/6952/1077/1600/cantdelete.jpg

8)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2006 11:08:39 vasta tsitaadiga

ot:
kuidas sa tekitasid 6G spoolfaile?

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 11.05.2006 11:38:15 vasta tsitaadiga

laurum kirjutas:

http://photos1.blogger.com/blogger/6952/1077/1600/cantdelete.jpg
8)

windows üllatab oma loogilisusega iga päeav icon_smile.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 11.05.2006 18:38:31 vasta tsitaadiga

laurum kirjutas:
Abiks veateade:
http://photos1.blogger.com/blogger/6952/1077/1600/cantdelete.jpg

Täiesti loogiline, kui lähemalt vaadata siis tegelikult faile ei kustutata vaid liigutatakse prügikasti, ehk siis täiesti vabalt saab ruum otsa icon_wink.gif

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 11.05.2006 18:44:11 vasta tsitaadiga

ot:
ehk siis Shift+Del oleks aidanud (arvatavasti - Win'i puhul ei saa 100% kindlusega vist midagi väita icon_biggrin.gif ).

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2006 03:29:02 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
laurum kirjutas:
Abiks veateade:
http://photos1.blogger.com/blogger/6952/1077/1600/cantdelete.jpg

Täiesti loogiline, kui lähemalt vaadata siis tegelikult faile ei kustutata vaid liigutatakse prügikasti, ehk siis täiesti vabalt saab ruum otsa icon_wink.gif

See oleks võimalik, kui kustutatakse vindilt, mille peal ei asu op ja vint, mille peal on op, saab täis, kuna ilge hunnik faile tõstetakse ühelt vindilt teisele
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kõige parem error mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.