Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Symbian OS programmide Req/Offer märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 03.01.2006 17:07:46 vasta tsitaadiga

halduri all on sisselastud programmid näha, seal saab välja lasta
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 17:37:38 vasta tsitaadiga

Aga ta ei näita seal installitud programmide all neid.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 03.01.2006 17:40:05 vasta tsitaadiga

kõige lihtsam on teha hard reset, see teeb puhta vuugi telefoniga
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 17:55:53 vasta tsitaadiga

ma ei taha kontaktides, sms-idest jms lahti saada vaid 2 programmi maha lasta. See umbes sama hea soovitus kui tahad IE-l homepage-i algseks muuta siis tee format c:
Kuidagi lihtsamalt peab ju ka saama.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 03.01.2006 17:57:17 vasta tsitaadiga

mis programmidega tegu on, ma tean et mul ka on selline jama juba mitu korda olnud
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 10:13:15 vasta tsitaadiga

Ma ei usu, et symbiani mängud oleks piraatlus (teadupärast ei tohi siin piraatlust levitada) aga kas keegi teab kus saab symbiani mänge?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 15:25:35 vasta tsitaadiga

Barbo20 kirjutas:
Ma ei usu, et symbiani mängud oleks piraatlus (teadupärast ei tohi siin piraatlust levitada) aga kas keegi teab kus saab symbiani mänge?
kindlat kohta polegi. Mul endal terve hunnik täisversioone plaadi peal. Soovitada kohti ei oska/ei saagi, tuleb otsida netist, p2p programmidega jne jne. Pmst on see piraatlus ikka, kuna mängud ju ametlikult poes müügil, nagu pc/ps2/xboxi jne mängud.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r32
Kreisi kasutaja
r32

liitunud: 15.01.2005




sõnum 08.01.2006 12:29:30 vasta tsitaadiga

Kuidas saab Nokia 3650'l, format C teha, nagu arvutil vms? icon_rolleyes.gif Ja mis sellega ära kaob?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2006 12:42:21 vasta tsitaadiga

r32 kirjutas:
Kuidas saab Nokia 3650'l, format C teha, nagu arvutil vms? icon_rolleyes.gif Ja mis sellega ära kaob?
*#7370#
telefon muutub tarkvaraliselt selliseks nagu pakendist võttes
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz55
HV vaatleja
hentz55

liitunud: 23.12.2003




sõnum 09.01.2006 15:28:42 vasta tsitaadiga

vabandust et tylitan aga...kas n-gagel vaja mingit progret et mp3 helinax panna...algul sain...siis mässasin ja nüüd ei saa..ainult lindistusi saan?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 09.01.2006 17:23:33 vasta tsitaadiga

n-gagel ei pea, lihtsalt peaks saama panna, mingeig programme selleks küll välja ei ole mõeldud
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz55
HV vaatleja
hentz55

liitunud: 23.12.2003




sõnum 09.01.2006 21:48:02 vasta tsitaadiga

ok tänud...kysimus kui ma telefoni seest kõik asjad maha lasen...seal igast stuffi...nuh põhimõttteliselt ikkagi kõik maha kas saan need restorida kah w?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2006 21:52:47 vasta tsitaadiga

hentz55 kirjutas:
ok tänud...kysimus kui ma telefoni seest kõik asjad maha lasen...seal igast stuffi...nuh põhimõttteliselt ikkagi kõik maha kas saan need restorida kah w?
kui teed nn "hard reseti", et telefon on nagu uus, siis ei saa enam midagi restorida.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz55
HV vaatleja
hentz55

liitunud: 23.12.2003




sõnum 09.01.2006 22:03:41 vasta tsitaadiga

njh ma ikka deletisin neid seal:D
niisiis uus soft jah?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2006 22:05:26 vasta tsitaadiga

hentz55 kirjutas:
njh ma ikka deletisin neid seal:D
niisiis uus soft jah?
mis uus soft? Kui teed selle reseti vastava klahvikombinatsiooniga, on su telefon samasuguses olukorras, nagu ostes sa ta karbist välja võtad.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz55
HV vaatleja
hentz55

liitunud: 23.12.2003




sõnum 09.01.2006 22:16:42 vasta tsitaadiga

kudas see käib:P
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2006 22:17:26 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
r32 kirjutas:
Kuidas saab Nokia 3650'l, format C teha, nagu arvutil vms? icon_rolleyes.gif Ja mis sellega ära kaob?
*#7370#
telefon muutub tarkvaraliselt selliseks nagu pakendist võttes
öeldu ju natuke ülevalpool icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz55
HV vaatleja
hentz55

liitunud: 23.12.2003




sõnum 09.01.2006 22:18:26 vasta tsitaadiga

ok tänud:$
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 18:16:46 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kas leidub selline programm, mida käivitades lülitub infrapuna sisse ning ei deaktiveeru enne, kui programmi kinni panen? Või vähemalt midagi, mis pikendaks IR seesoleku aega.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 09:09:14 vasta tsitaadiga

Barbo20 kirjutas:
ma ei taha kontaktides, sms-idest jms lahti saada vaid 2 programmi maha lasta. See umbes sama hea soovitus kui tahad IE-l homepage-i algseks muuta siis tee format c:
Kuidagi lihtsamalt peab ju ka saama.


Kui mul nii oli, et programmi halduri all pold, siis kasutasin FExplorerit ja kustutasin programmi failid ära käsitsi.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F45
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 01:10:39 vasta tsitaadiga

keegi võiks uppida esimeses postituses pakutavaid programme thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snaiper
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 25.01.2006 22:46:52 vasta tsitaadiga

Sooviks küsida sellist asja, et millised võimalused on Nokia 9210'ga netiühendust kasutada? Kas ainult wapiga või saab läbi arvuti netti sellega?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2006 16:01:33 vasta tsitaadiga

Mul 3230 ja tahaks videot vaadata aga ta ei ava, kas mingit codecit või playerit vaja?
256mb kaardi peal on 100mb fail ja vaataks muusikavideot aga ei ava.
Help.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 31.01.2006 16:05:23 vasta tsitaadiga

selleks läheb nii arvutisse, kui ka telefoni vaja smart moviet või DVD playerit, lihtsalt videofaile nagu .avi jms ta niisama ei avagi
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2006 16:36:49 vasta tsitaadiga

kasmitte smartmovie konverditud fail ka .avi ei ole? aga smartmovie'ga tuleb üle käia jah, enne kui telefonist vaadata saab. codecit on ka vaja, kuid see on smartmoviega koos
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sovander
Piiratud kasutaja
Sovander

liitunud: 26.11.2005




sõnum 02.02.2006 00:37:52 vasta tsitaadiga

selline probleem et agile messengerile ei logi sisse..muidu wap ja k6ik t66tab,aga ei logi sisse ütleb mingi et Unable connect vms...
Telefoniks on 6600 ja kõnekaart on POP.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2006 00:44:55 vasta tsitaadiga

Sovander kirjutas:
selline probleem et agile messengerile ei logi sisse..muidu wap ja k6ik t66tab,aga ei logi sisse ütleb mingi et Unable connect vms...
Telefoniks on 6600 ja kõnekaart on POP.
muuda ühenduse nimi vms "internet"-iks.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sovander
Piiratud kasutaja
Sovander

liitunud: 26.11.2005




sõnum 02.02.2006 15:21:38 vasta tsitaadiga

muutsin aga..siis ei connecti üldse..ütleb et kontrolli seadeid..
proovisin internet.emt.ee ja lihtsalt internet.
tahaks nagu ikka selle asjandusse tööle lükata icon_sad.gif


ja siis veel seda ka ,et kui laen bluetoothiga mp3 alla ära..mängib ultramp3-s ilusti,aga kuidas ma saaks selle helinaks panna või ei saagi? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 02.02.2006 16:57:26 vasta tsitaadiga

Sovander kirjutas:
muutsin aga..siis ei connecti üldse..ütleb et kontrolli seadeid..
proovisin internet.emt.ee ja lihtsalt internet.
tahaks nagu ikka selle asjandusse tööle lükata icon_sad.gif


ja siis veel seda ka ,et kui laen bluetoothiga mp3 alla ära..mängib ultramp3-s ilusti,aga kuidas ma saaks selle helinaks panna või ei saagi? icon_rolleyes.gif


vanematel smartphonedel on jah mingi kala mp3 helinaks panemisega, vajasid natuke häkkimist.. google peaks igatahes oskama aidata.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 02.02.2006 16:58:46 vasta tsitaadiga

6600 ei saagi mp3 helinaks panna
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sovander
Piiratud kasutaja
Sovander

liitunud: 26.11.2005




sõnum 02.02.2006 20:26:09 vasta tsitaadiga

äkki oskab öelda keegi programmi millega saan bluetoothi abil laadida "pildid" mis tel. digika tehtud arvutisse?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 02.02.2006 22:00:34 vasta tsitaadiga

selleks ei ole vaja programmi, neid saab galerii alt ka saata
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sovander
Piiratud kasutaja
Sovander

liitunud: 26.11.2005




sõnum 04.02.2006 20:16:30 vasta tsitaadiga

kui kaugelt teil see Telekajuhtimis programm võtab..
minul võtab ainult 10 sentimeetrit telekast kaugelal..
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 04.02.2006 20:39:58 vasta tsitaadiga

no mingi paar meetrit umbes
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sovander
Piiratud kasutaja
Sovander

liitunud: 26.11.2005




sõnum 05.02.2006 16:30:44 vasta tsitaadiga

kuis siis nii hästi..
äkki oleneb see telekast..kui parem telekas siis vist kaugemalt vms?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 05.02.2006 16:31:48 vasta tsitaadiga

mulle tundub ka, sest Sony telekat võtab umbes niikaugelt, aga SEGi küll mitte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sovander
Piiratud kasutaja
Sovander

liitunud: 26.11.2005




sõnum 05.02.2006 19:23:27 vasta tsitaadiga

aga äkki oskab keegi öelda,kas kõrvaklappe ei anna aretada minu nokia 6600le..seda üheklapiga ei tahaks eriti:P?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 20:19:18 vasta tsitaadiga

Sovander kirjutas:
aga äkki oskab keegi öelda,kas kõrvaklappe ei anna aretada minu nokia 6600le..seda üheklapiga ei tahaks eriti:P?
2,5mm -> 3,5mm üleminek ja pane suvalised külge. kuigi see pole eriti symbiani kui sellisega seotud
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sovander
Piiratud kasutaja
Sovander

liitunud: 26.11.2005




sõnum 05.02.2006 20:20:03 vasta tsitaadiga

mai jagant matsu ära praegu icon_lol.gif
äkki oskad rohkem seletada
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2006 20:23:24 vasta tsitaadiga

Sovander kirjutas:
mai jagant matsu ära praegu icon_lol.gif
äkki oskad rohkem seletada
väike asi mille ühel pool on pulk, mis sobib sinna telefoni alla auku ja teisel pool auk, kuhu sobivad suurem osa kõrvaklappidest ja arvuti kõlaritest
http://markt-trade.de/ebay/hoerer-neue/f4_1_b.jpg
kuid selle püsimine seal kindlalt võib saada probleemiks
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sovander
Piiratud kasutaja
Sovander

liitunud: 26.11.2005




sõnum 05.02.2006 20:25:19 vasta tsitaadiga

ok tänan
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 06.02.2006 15:10:43 vasta tsitaadiga

Sovander kirjutas:
kuis siis nii hästi..
äkki oleneb see telekast..kui parem telekas siis vist kaugemalt vms?

Minul võttis N6600 pea kogu tehnikat ~3m kauguselt.

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 06.02.2006 21:48:57 vasta tsitaadiga

link :: google

Bumer kirjutas:
6600 ei saagi mp3 helinaks panna

kõike saab beer_yum.gif
http://www.souluna.com/forum/index.php/topic,128.msg213.html
http://www.filesaveas.com/6600.html

jms, google aitab icon_wink.gif[/url]
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sovander
Piiratud kasutaja
Sovander

liitunud: 26.11.2005




sõnum 06.02.2006 22:52:27 vasta tsitaadiga

tänan et lingi andsid:)


aga maisaanud seda linki tõmmata:S
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 18:26:16 vasta tsitaadiga

Kuidas seadistada Symbian'iga telefonil Diili WAP GSM'i? Kohe mitte ei saa tööle seda
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2006 23:26:30 vasta tsitaadiga

mis selle proge nimi on, milelga tv juhtida saab
ja soovitage migni sünkroniseerimis vms proge, milelga hea faile telefoni üle bt saata jne
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 15.02.2006 23:30:30 vasta tsitaadiga

total irRemote
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2006 19:59:29 vasta tsitaadiga

aga failide edastamiseks midagi?
pc suite ei tööta millegipärast

edit
proovisin seda ir proge ka
aga ei funksi
kuidas saab talle ise pulti õpetada?

kudamoodi veel rahakotil luku lahti saab, parooli ei tea...
turvakoodid jjms olemas
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 23.02.2006 17:34:46 vasta tsitaadiga

oleks soov mp3 6600'le kopeerida, aga see PC suite converdib automaatselt kõik wav'iks. kuda ssellest mööda saada või äkki mingi muu programm selle jaoks. suhtlemine toimub IrDa kaudu
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 23.02.2006 18:05:25 vasta tsitaadiga

võta parem bluetooth või mälukaardi lugeja/kirjutaja
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Symbian OS programmide Req/Offer mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.