|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
09.09.2004 21:06:45
|
|
|
tundub päris huvitav mul poole tunni pärast käes, eks siis näeb kas on hea.
OT:kas elion ei pidand mitte see kuu neti kiirused uuesti alla laskma kaks korda? mul kuu alguses tõmbas 2 korda aeglasemalt aga nüüd tõmbab jälle nii nagu suvel
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
09.09.2004 22:10:14
|
|
|
jama mäng. graafika on saast ning peale selle on fps ka millegi pärast madal, GCII on ikka way parem sellest mängust ning töötab ka mitu korda paremini, mitu korda parema graafika juures. mingi järjekordne käkerdis RTS on see mäng
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
herbalist
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2004
|
12.09.2004 14:01:56
|
|
|
tõmbasin miski 1.3 beta aga seriali ei leia kuskilt... äkki keegi saab aidata?
_________________ k-kommando imeb |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
12.09.2004 15:02:50
|
|
|
| tõmba fileplanetist uuesti. kui seda seriali keegi ütleb sulle siis see on piramine!
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.09.2004 08:22:04
|
|
|
link :: kae siit
kullas
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
21.09.2004 10:19:56
|
|
|
ASi on selline päris omalaadne ja huvitav, just selleõttu ,et nii erinevad tegelased on.Bloodthirster kicks ass
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.09.2004 08:23:11
|
|
|
link :: kae siit
vot nii! 8)
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
22.09.2004 11:39:13
|
|
|
Nu karta on ja need kellele ei meeldi ei oska asja lihtsalt hinnata
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
herbalist
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2004
|
22.09.2004 15:06:02
|
|
|
tõmbasin demo ja esimene mulje oli hea... sai mitu korda kohe läbi mängitud aga krt kas asi minu arvutis või mitte aga graafika oli suht sassis nagu... kõik kirjad olid mingid ruudud ja varjudest pole yldse mõtet rääkida.. kas asi võis olla demos või selles et mul on mingi el sucks canyon GF4MX440?
_________________ k-kommando imeb |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
22.09.2004 18:52:25
|
|
|
| Pigem asi draiverites,lase vanad maha ja proovi uuemaid või just vastupidi.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
herbalist
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2004
|
24.09.2004 17:29:37
|
|
|
niih.... lõpuks siis sai tõmmatud 61.77 driverid ja mäng toimib ideaalselt..... võin öelda niipalju et minuarust jäävad enamus uued rts-id sellele kõvasti alla... Waaaagh!
_________________ k-kommando imeb |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
24.09.2004 23:16:32
|
|
|
Niih esimised ringid fulli ära tehtud.
kommentaarideks niipalju et visuaalselt nauditav ja gameplay on ka hea, harjumist muidugi natuke nõuab aga see nuh rohkem pisimure.
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
24.09.2004 23:40:18
|
|
|
päris hea mäng on
_________________ PSN: el_kapitanz |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.09.2004 01:48:25
|
|
|
Mäng juba hommikust saati olemas aga pole viitsinud proovida veel. Ootab teiste originaal mängudega mängimist ic Demo muidu oli täitsa norm... KÜSIMUS: Kas kaamera vaatenurka muuta ei saagi? :S:S:S
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
25.09.2004 09:47:01
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| KÜSIMUS: Kas kaamera vaatenurka muuta ei saagi? :S:S:S |
saab küll hoia klaverilt ALT'i all ja siis hiirega liigutad kaamerat.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.10.2004 19:05:28
|
|
|
tõsiselt hevi mäng on, orkid on lahedad
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Werder
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
11.10.2004 02:31:41
|
|
|
| Scart kirjutas: |
tõsiselt hevi mäng on, orkid on lahedad  |
deemonid teevad igast lahedaid trikke lausa nauditav kuda ta vaenlasi loobib, pigistab ja torgib
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.10.2004 10:14:35
|
|
|
Lähivõitluse animatsioonid on ikka tegijad
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
12.11.2004 23:30:03
|
|
|
Warhammer 40,000: Dawn of War
Alates sellest ajast kui ilmus meie ette Homeworld on kõik oodanud midagi Hüüber Powerid Relic-ult. Kuid siiamaani pole nagu midagi tulnud – miks oleks korvanud neid ootusi. Nüüd aga ühtäkki on see firma platsis Real-time-strateegiaga ning tegevus toimub Warhammer 40 000 maailmas...
Kuna mängud on erinevad - kui võrrelda originaal laua Warhammer 40 000 ja arvuti oma, siis jah.. ega loojad ei tahtnudki teha – laua versiooni arvutile, ei ole TurnBase, Special bonust süsteemi jne. Nad tahtsid vaid nn Story ja maailma üle tuua (mängus käib tegevus kas kõnnumaal või iidses džunglis.) Kuna on üritatut teha väetaktikale mängu siis saab mängija juhtida 80 – 150 meest, oleneb rassist.
Kuigi tegemist on strateegia mänguga ei kasuta see vägede tegemiseks tüüpilisi strateegia mängude ressursse, sest loojate sõnul oleks ebaloogiline, kui mingi 100 puu eest tehakse 30 sekundiga eliitsõjaväelane, keda jutupõhjal treenitakse 12 aastat. Ning nad on üritanud viia välja sellise süsteemi Warhammerists ,et nende ressurss oleneb strateegiliste kohtade ja ehitiste ülevõtmisest. Seega ei ole vaja enam midagi korjata vaid on vaja ehitist enda valduses hoida.
Mängus nn Single Player modes saad sa läbi mängida kõigi nelja rassiga. Igal rassil on oma eelised ja puudused. Näiteks inimesed kasutavad raskesõjatehnikat ning on põhiliselt kaugrelvastusega. Kuid neil on kõik väga kallis.
Orkid on aga väga head lähivõitluses, nad pole küll nii hästi relvastatud ja varustatud – kuid neid on palju. Jne.
On 41-ne sajand. Inimkond on oma säras koloniseerinud üle miljoni maailma, terves Galaktikas. Kuid inimkonna kauguste vallutused ei ole möödunud rahulikult, sest inimkonna vastasteks ei ole mitte ainult verejanulised ORKID ja reeturlik Kaose vägi vaid ka müstilised ja võimsad ELDARid, kes proovivad kõike teha – et kinni pidada maalaste levikut. Miljarditest koosneva inimkonna ellujäämine sõltub kõik Isandast, ehk Imperaatorist ning Imperaatorile lojaalsetest geneetiliselt täiuslikest ja surmavalt tugevatest Kosmosejalaväelastest (SPACE MARINES).
10 000 aastat tagasi tuli Maa KULDSELE troonile Imperaator. Imperaatori oli erakordsete võimetega ning kasutas oma võimu ja tarkust et liita kokku rahvaid üheks suureks impeeriumiks. Tänaseks valitseb imperaator oma raudse tahtega ning elab Kuldsel troonil masinas mis hoiab teda elus.
Surematu inimkonna juht – ei olegi enam inimene, tast on saanud jumal – keda kummardavad ja kuuletuvad miljardid – üle kogu Galaktika. Kui inimkonna vaenlased külvavad inimkonna peale surma ja hävingut – siis paluvad inimesed abi imperaatorilt ja temalt kaitset.
Lootusetus seisus olevate inimeste palvetele vastavad tavaliselt Impeerium valvurid, ehk Imperaatori lojaalsed sõdurid, kes on ühtlasi selgrooks sõjaväele ning Imperaatori eliitsõjavägi, kartmatud kangelased SPACE MARINind. Need kaks jõudu on ka ühtlasi inimkonna viimaseks lootuseks.
Inimkonna suuremaks vastaseks on ORKID – nad on sadistlikud barbarid – tulnukate rass, kelle vägivaldsus ei tunne piire. Orkid on ideaalsed sõjardid – nad tunnevad rõõmu ainult sõdadest ning tapmistest. Kuigi Space Marines ja Imperial Guardid on päästnud loendamatuid planeete ORKIDE vallutustest on need võidud tulnud väga kallilt.
Peale Orkide külma ja mõistusetu vägivalda on FORCE OF THE CHAOS – kes on hoopis suuremaks ohuks oma kavaluste ja sosinatega kodanikele, kes hoiavad sõjast eemale. 10 000 aastat tagasi kui Imperaator sai troonile, saatis Chaose jumal, vaikse sosina liikvele. Milles ta lubas Marinidele piiritud jõudu ja surematus, kui need tema poolele võitlema asuvad. Tänu reeturlikkusele ja võimu ihale läksid pooled Marinid, Chaose poolele, mille tulemusena sündis kodusõna mida tuntakse HORUSE KETSERLUSE nime all.
Peale kaotusi mõlemal poolel, suutis Impeaator lõpuks murda ülestõusjate tahtejõu.
Kuid need kes jäid Chaose poolele, peavad nüüd lõputut sõda Impeeriumi vastu.
Peale hävinguid ja surma mida külvavad nii Orkid, kui ka Chaose vägi on veel, miski inimkonna vastu. Ta ei ole ei deemon ega verejanuline tulnukas vaid jäänus kunagises iidsest ülivõimsast rassist – keda tuntakse ELDRA nime all
Eldra väe põhituumikuks on ASPECT WARRIORS, kes on surmavalt osavad ning täiuslikud võitlejad, sest nad on nüüd füüsiliselt tugevad, kui ka tehnoloogiliselt väga arenenud. Eldra võitleb tegelikult, et päästa Galaktika - kuid, et rahu saavutada on nad valmis hävitama tervet inimkonda.
Mängimiseks DEMO – 319 Mb
http://web-g.kontiki.com/zodiac/servlet/zodiac/template/pub,install,GetIt.vm/moid/069a1fcb-13b9-05f8-1f09-08f1ca5e7a10/s/kdx/fallback/kdx
Mängu kodulehekülg
http://www.relic.com/product/dawnofwar/index.php
_________________ AMD VS INTEL |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
13.11.2004 12:07:20
|
|
|
Vägagi nauditav mäng. Viimase paari aasta strateegiad pole mind üldse tõmmanud, kuna enamus on ajaloolise taustaga...aga mulle meeldib endal ajalugu teha!
Kampaania on hea, kuigi lühikesevõitu- oleks oodanud tõesti et iga rassi poolt on oma story, mis hiljem ühtseks põimub (a'la Starcraft). Samas, Relic on ennegi lisapakette vorpinud, ehk ei jää Warhammergi ilma kui ta piisavalt raha kogunud on oma tootjatele.
Kogu Warhammeri teema on nauditav, alates pisidetailidest kuni üldpildini välja:
Jagudevaheline käsikähmlus, mille katkestab Chaos'e vägede Defileri saadetud mortiirimürsk, niiet kõik kähmluse "asjaosalised" laiali puistatakse. Space Marine seersantide röökimine "For the Emperor!!" ja orkide peavõlli mürisev, "iirlaslik" naer. Kõik see kompott teeb lahinguvälja elavaks. Pole juba pikka aega strateegiamängust sellist positiivset süsti saanud.
Kui kampaania läbi siis saab jõudu proovide skirmishis. Just eile sai tehtud 3 vs. 3 madinat ja peab ütlema et kui ikka hard setting on siis arvuti ei halasta
Igaljuhul, kui kellelgi väiksemgi strateegiapisik sees on, soovitan soojalt osta endale see mäng.
PS. ja algusdemo ma vaatasin esimese korraga ca 3x läbi. Täiesti hämmastav
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
15.02.2005 10:24:34
|
|
|
link :: lisapakett tulemas
Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault.(kuidagi naljakas nimi, nagu teine maailmasõda oleks vmt )
et siis selle aasta sygise poole...
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
15.02.2005 10:49:31
|
|
|
superuudis!
aga nõme nimi tõesti
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
13.09.2005 13:42:42
|
|
|
kuna lisapakki tuleb "persistant bodies" feature juurde (laibad jäävad lahinguväljale) siis tehti tavalise DoW jaoks patch 1.4 mis selle enableb!
väike screen sellest
[EDIT]
ahjah, lisapaketi hands-on teema
hea lugemine
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
02.10.2005 14:35:15
|
|
|
Väga mõnus lisapakk on. Uus "rass" on igati väärt mängimist. Eriti kuri asi on nende Baneblade tank. Karm
Kampaania ainult väga ei istu- saab kahte eri varianti mängida: Order (Imperials ja Eldar) ning Disorder (Chaos ja Orkid). Probla selles et mulle ei meeldi mängida ei Eldarite ega Orkidega
Nii jäävadki vist kampaaniad tegemata.
Kuid skirmish'it ja multiplay'd jagub pikkadeks päevadeks.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.02.2006 10:02:46
|
|
|
January 30, 2006 - THQ, Inc. and Relic Entertainment announced today a second expansion to Warhammer 40,000: Dawn of War.
The expansion will feature an new single-player campaign, new multiplayer content, and two new playable races: one of which will be the "technologically devastating" Tau.
According to Ron Moravek, General Manager of Relic Entertainment, player feedback from both the original game and the Winter Assault expansion was used to "create a powerful, action-orientated single- and multiplayer experience that is enriched by the quality and depth of the Warhammer 40,000 universe."
THQ expects to release the still-untitled expansion this fall. Because both the Warhammer 40,000 universe and the Dawn of War franchise are easily among our favorites, you can be assured we will be keeping a close eye on the development of this new entry.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
01.02.2006 10:05:29
|
|
|
vägev!! link originaaluudisele palun?
[edit] nevermind, peaksin rohkem googlit kasutama ja vähem lolle küsimusi esitama [/edit]
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frosty911
HV vaatleja
liitunud: 19.01.2005
|
29.09.2006 19:02:41
|
|
|
olen ka üks suur warhammer-i fänn, ja praeguse seisuga ootan oktoobri kuud, täpsemalt 9 oktoobrit. Ilmub ju uus warhmmeri lisa, kus on kaks uut rassi. ühte rassi mäletab keegi ehk veel winter assault lõppu missioonidest (necronid). Demo ma olen ise ära mängind, ja peaks ütlema, et see warhammer läheb ainult paremaks Mis ma siin ikka seletan, tsekkake ise järgi (demo saab kahjuks ainult registreerinud liige).
http://www.gamespot.com/pc/strategy/warhammer40000dawnofwarexp2/index.html
_________________ pole vaja mingeid nõmedusi |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
22.05.2007 09:35:27
|
|
|
kellelgi himu orika vastu on siis müüa dawn of war ja dawn of war winter assault. Osta kohe 150.-
CD key puutumata ...
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
07.06.2007 00:25:00
|
|
|
Mäng on ülihea, Necron on eriti lahe uus rass.
Gameplay on super, visuaalne nauding 5+, ammu pole ükski strateegia peale läinud, see aga tõepoolest väga hea
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
07.06.2007 12:44:50
|
|
|
| Nõustun 100%. Väga hea mäng. Lisa pole küll näppinud, aga loodan millalgi selle vea parandada.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
07.06.2007 13:14:25
|
|
|
| zimson kirjutas: |
| Nõustun 100%. Väga hea mäng. Lisa pole küll näppinud, aga loodan millalgi selle vea parandada. |
paranda kindlasti. mõlemad lisad on väga head
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
07.06.2007 13:29:56
|
|
|
kas keegi võrgus on nõus tegema? mul orig mäng, sain uue 8800GTS'iga kaasa (dawn of war expansion siis,imelikul kombel ei vaja algset warhammerit)
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
07.06.2007 13:38:39
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| kas keegi võrgus on nõus tegema? mul orig mäng, sain uue 8800GTS'iga kaasa (dawn of war expansion siis,imelikul kombel ei vaja algset warhammerit) |
mitte et see nüüd eluoluline oleks, aga Dawn of War on siiski algne mäng, lisapaketid on Winter Assault ja Dark Crusade
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
07.06.2007 15:23:25
|
|
|
ai jah, vabandan. mul on dark crusade full orig, mis ei vaja dawn of wari olemasolu.
ja ennist kiitsin siis dark crusade osa
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
02.08.2009 00:01:08
|
|
|
link :: kae siit
Kes tahab veel klassikat meenutada mõnusa paari õhtu meelelahutusena ja pesta mälust DoW 2e kole pettumus, siis Steam müüb Platinum Packi 7,5 juuro eest esmaspäevani.
DoW + Winter Assault + Dark Crusade. Soulstormi eest kooritakse eraldi.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|