Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2006 16:22:58 vasta tsitaadiga

puff kirjutas:
mnja, ei tea küll mis tulemus sul dothaniga tuleks?! icon_razz1.gif

mul pole agp plaati ja lamp on moditud kaardi ja 3ghz prosega üle 6k saanud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puff
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2004




sõnum 27.01.2006 16:28:16 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
puff kirjutas:
mnja, ei tea küll mis tulemus sul dothaniga tuleks?! icon_razz1.gif

mul pole agp plaati ja lamp on moditud kaardi ja 3ghz prosega üle 6k saanud icon_razz1.gif

ptüi, õige jah, sul ju p4gd1 pcie, aga great show anyhow m8 icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 27.01.2006 16:53:59 vasta tsitaadiga

http://www.vihanepc.com/margusser/Tulemused/2003/11991.PNG
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2006 17:37:02 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
http://www.vihanepc.com/margusser/Tulemused/2003/11991.PNG

suht "käib kah" tulemus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 27.01.2006 17:42:05 vasta tsitaadiga

plääd mis viga on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2006 17:44:57 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
plääd mis viga on icon_biggrin.gif
mu 6600GT max OC peal sai 8 punkti rohkem icon_smile.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 27.01.2006 17:46:22 vasta tsitaadiga

Sul on suht värd opteron jms ka icon_biggrin.gif
oot õhtu proovin
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2006 17:49:06 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Sul on suht värd opteron jms ka icon_biggrin.gif
oot õhtu proovin
õhtul proovin mina kah , kuivjääga... icon_lol.gif ega jah loogiline et su GTO way kiirem tglt beer_yum.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2006 21:40:12 vasta tsitaadiga

Athlon 64 3000+
1GB RAM
GeForce 6800 128MB, 16/6 pipe
(kõik klokkimata)
10004 punkti
http://img367.imageshack.us/img367/9468/3dm030gy.jpg
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 27.01.2006 23:56:53 vasta tsitaadiga

http://www.vihanepc.com/x800gto/12681.PNG
kõik pildil olemas
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz88
HV kasutaja
hentz88

liitunud: 22.03.2005




sõnum 28.01.2006 19:30:01 vasta tsitaadiga

ok sai ka huvi pärast ära proovitud milleks masin võimeline icon_lol.gif 44 punkti intregeeritud 96 Mb icon_lol.gif

EDIT:sai täna Nvidia Geforce fx 5200 sisse pandud ja punkte 1440
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 28.01.2006 19:54:41 vasta tsitaadiga

[hwbot] margusser - 12957 - 2700mhz venice, 2x256 300mhz adata, x800gto 560/560 no v-mod [/hwbot]

viimati muutis margusser 28.01.2006 21:15:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 20:37:34 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
[hwbot] sponge bob - 12957 - 2700mhz venice, 2x256 300mhz adata, x800gto 560/560 no v-mod [/hwbot]

irw-irw, spongebob icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 21:44:09 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
margusser kirjutas:
[hwbot] sponge bob - 12957 - 2700mhz venice, 2x256 300mhz adata, x800gto 560/560 no v-mod [/hwbot]

irw-irw, spongebob icon_lol.gif
wtf? icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.01.2006 22:49:44 vasta tsitaadiga

link :: Olen tõesti lapuhh

Wintewindi eeskujul jooksutasin ka juustukaarti mx400 Ja tulemus:183 punkti ja esikümnes.

_________________


viimati muutis soodent 28.01.2006 23:05:11, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 22:56:11 vasta tsitaadiga

soodent, sa oled lihtsalt vale lingi andnud! iga user näeb sellega enda tulemust icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.01.2006 23:12:59 vasta tsitaadiga

Sorry olen maailmas 4. mx400 kategoorias ja parandasin vea.Ega alla geforce ja radeoni vist ei saagi videokaartidega 3dmk2003 all punkte
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 23:37:07 vasta tsitaadiga

http://img359.imageshack.us/img359/1056/036151300100588aa.jpg

10058

Viimane proovimine sai siis tehtud enne kasti lahtimonteerimist. Win on aasta vana, võibolla oleks mõned punktid juurde saanud. Kannatas ka corele panna 620 aga algas nvidia downclock. Mingi 8 k tuli.
Kastis siis oli P 4, Leadtek 6600 GT Extreme ilma v-modidetta ja sellise jahutusega:
http://img480.imageshack.us/img480/7901/6600kastis7gq.jpg
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 16:14:50 vasta tsitaadiga

8642 3dmarks
ASRock 939dual sata-2
A64 3200+ venice @ 2400mhz
sparkle 6600gt agp 551/1000
mälu @ 200mhz

tegin kõik testid icon_biggrin.gif

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2006 20:49:26 vasta tsitaadiga

Venice 3000+ @3283 mhz cooled by Dice
DFI nf4 DLI-dr
leadtek 6600GT @693/1386 cooled by diced alcohol
2x256mb BH5
500w fortron

12148
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 30.01.2006 20:56:47 vasta tsitaadiga

Sponge , ega sa vist enne alla ei anna kui 12,5k käes icon_biggrin.gif A mis tglt endale nagu selliseks ülimaks eesmärgiks sead selle kaardiga üldse?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2006 21:01:46 vasta tsitaadiga

Iron miki kirjutas:
Sponge , ega sa vist enne alla ei anna kui 12,5k käes icon_biggrin.gif A mis tglt endale nagu selliseks ülimaks eesmärgiks sead selle kaardiga üldse?
single kaardi wr äkki.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2006 21:05:37 vasta tsitaadiga

12,5k selega küll ära ei venita kui tal juba diced alko oli
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 30.01.2006 21:25:18 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
Iron miki kirjutas:
Sponge , ega sa vist enne alla ei anna kui 12,5k käes icon_biggrin.gif A mis tglt endale nagu selliseks ülimaks eesmärgiks sead selle kaardiga üldse?
single kaardi wr äkki.... icon_rolleyes.gif


Vist siiski mitte WR ORB'st leidsin sellise tulemuse http://service.futuremark.com/compare?2k3=4538538 single kaardile

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 30.01.2006 21:29:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
12,5k selega küll ära ei venita kui tal juba diced alko oli


diced alko küll jah, aga see ju ainult corel. järsku annaks mäludest veel midagi välja pigistada?
kuigi jah 12,5 oligi naljana mõeldud 8)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2006 21:33:24 vasta tsitaadiga

Kaupsk3 kirjutas:
velzatis kirjutas:
Iron miki kirjutas:
Sponge , ega sa vist enne alla ei anna kui 12,5k käes icon_biggrin.gif A mis tglt endale nagu selliseks ülimaks eesmärgiks sead selle kaardiga üldse?
single kaardi wr äkki.... icon_rolleyes.gif


Vist siiski mitte WR ORB'st leidsin sellise tulemuse http://service.futuremark.com/compare?2k3=4538538 single kaardile
imho ma olen 3 mas 05/03 :S aga max mis sellest kaardist välja võtaks + korralik cpu vast 12,3-12,5k oleks... aga paraku pole neid mul kusagilt võtta
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2006 21:37:08 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
Kaupsk3 kirjutas:
velzatis kirjutas:
Iron miki kirjutas:
Sponge , ega sa vist enne alla ei anna kui 12,5k käes icon_biggrin.gif A mis tglt endale nagu selliseks ülimaks eesmärgiks sead selle kaardiga üldse?
single kaardi wr äkki.... icon_rolleyes.gif


Vist siiski mitte WR ORB'st leidsin sellise tulemuse http://service.futuremark.com/compare?2k3=4538538 single kaardile
imho ma olen 3 mas 05/03 :S aga max mis sellest kaardist välja võtaks + korralik cpu vast 12,3-12,5k oleks... aga paraku pole neid mul kusagilt võtta
mingi super dothan või fx57/60 taha, teeks ära küll.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 30.01.2006 21:51:08 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
imho ma olen 3 mas 05/03 :S

'03'es vist jah kolmas ja '05'es vist isegi teine, aga seeselleks icon_smile.gif

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2006 01:34:29 vasta tsitaadiga

6800GS win detectis 497/1147 ja vana winiga 13019p
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.02.2006 14:55:38 vasta tsitaadiga

link :: 12,8k

6800 gt 420/1000 ja 12,8k nforce3 agp 1,5gb ram ja 2,45Ghz A64.Päris hea tulemus- homme panen orbi.Videomälu default sagedusel.Täna sain 12,8k 425/1000 vaid kätte.

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 02.02.2006 17:21:58 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
6800 gt 420/1000 ja 12,8k nforce3 agp 1,5gb ram ja 2,45Ghz A64.Päris hea tulemus- homme panen orbi.Videomälu default sagedusel.Täna sain 12,8k 425/1000 vaid kätte.

krt ei või olla et 6800GT on kehvem kui 6800GS , 12vs 16 piipu samas GS-l kellad suuremad , parim tulemus 6800GS-ga 13,8k 425@530 1000@1350 ilma modideta ja veega
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.02.2006 17:40:10 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
6800GS win detectis 497/1147 ja vana winiga 13019p

Sa Diisel miskit segamini ei aja?Core ongi see mis punkte annab ja 425 vs 530 ongi 1000 punkti.Prose ka mul vaid 930 punkti.Oleks mul 530/1300 saaksid sa pika puuga oma gs kaardiga.Kirjuta Diizel 425/1000 oma tulemus kui võrdset võrdlust tahad.

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2006 17:40:13 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
digweed kirjutas:
6800GS win detectis 497/1147 ja vana winiga 13019p

Sa Diizel miskit segamini ei aja?Core ongi see mis punkte annab ja 425 vs 530 ongi 1000 punkti.Prose ka mul vaid 930 punkti.Oleks mul 530/1300 saaksid sa pika puuga oma gs kaardiga.Kirjuta Diizel 425/1000 oma tulemus kui võrdset võrdlust tahad.
oleks tädil till ei oleks ta tädi... saad kast õlle jkui enda 6800 GT ajad 530 corele... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.02.2006 17:44:58 vasta tsitaadiga

Mida sa mind õpetad.Seleta Diiselile asja.Mul see kaaart agp peal ja pci-e peal on üldse mõistlikum 1k raha juurde ja 7800gt foorumist osta kui selle 6800gs-ga mängida.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 02.02.2006 18:06:10 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
digweed kirjutas:
6800GS win detectis 497/1147 ja vana winiga 13019p

Sa Diisel miskit segamini ei aja?Core ongi see mis punkte annab ja 425 vs 530 ongi 1000 punkti.Prose ka mul vaid 930 punkti.Oleks mul 530/1300 saaksid sa pika puuga oma gs kaardiga.Kirjuta Diizel 425/1000 oma tulemus kui võrdset võrdlust tahad.

asi selles et kuda ma võrdlen suga 425/1000 kelladel kui mul 12 piipu , stock kelladel ma saan 10,5k muidu
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.02.2006 18:33:39 vasta tsitaadiga

Kui sa saad 530/1300 võrrelda miks sa siis 425/1000 ei saa võrrelda.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 02.02.2006 18:48:16 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Kui sa saad 530/1300 võrrelda miks sa siis 425/1000 ei saa võrrelda.

stock ongi 425/1000 ja see on 10,5k ,sulle vist ikka ei jõua kohale et mul 12 piipu , ma võrdlen siin OC tulemusi mitte stock tulemusi
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.02.2006 23:22:23 vasta tsitaadiga

diisel2.0 kirjutas:
soodent kirjutas:
Kui sa saad 530/1300 võrrelda miks sa siis 425/1000 ei saa võrrelda.

stock ongi 425/1000 ja see on 10,5k ,sulle vist ikka ei jõua kohale et mul 12 piipu , ma võrdlen siin OC tulemusi mitte stock tulemusi

Käin juba lasteaias...

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2006 02:05:13 vasta tsitaadiga

diisel2.0, tee see stocki peal ära, siis lastel süda rahul icon_lol.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.02.2006 00:14:55 vasta tsitaadiga

link :: 13,09k

6800gt uute driveritega 425/1100mhz

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 19:44:24 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
6800gt uute driveritega 425/1100mhz

ma juba lootsin, et ongi uued draivud, mis mul ilma aken lahti modita aitavad 10k teha aga ei, juba ligi kuu aega vanad 81.98. sa lihtsalt ajast maas icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.02.2006 23:12:07 vasta tsitaadiga

Pole ma miskit maas- mu eelmine tulemus 12,8 oli veel vanemate 81.95 driveritega sellepärast märkisin uue ära.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 06.02.2006 23:13:17 vasta tsitaadiga

soodent, paneme gto ja 6800 jutile? 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.02.2006 23:33:07 vasta tsitaadiga

Oleks mul 460mhz core siis saaksin mingi 13,5k ent voltmodi tegema ei hakka.6800 gs lohistaks ilma modimata ka 14k ära.
Diiselil 5 lehte eespool 13,86k 6800 gs kaardiga.Seda on x800gto-l raske rünnata.

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 12:44:59 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Seda on x800gto-l raske rünnata.

oleneb konkreetsest isendist
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 07.02.2006 16:17:23 vasta tsitaadiga

Oot tulevad potekad, teeb mem modi.
Ei tea palju kella on vaja et see skoor puruks lüüa? icon_biggrin.gif
mingi 650/580 aitaks? ega vist
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 07.02.2006 16:19:51 vasta tsitaadiga

Küsi Winteri käest - ta teab kõigest kõike.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 07.02.2006 16:24:01 vasta tsitaadiga

Winter uu,pane tarka
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 07.02.2006 17:01:05 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
soodent kirjutas:
Seda on x800gto-l raske rünnata.

oleneb konkreetsest isendist

kui konkreetne see ka poleks , mina 634 corega ja 1190 mäluga üle 12,5k ei saanud, ei usu et see 1,6ns mälu annaks 1k punni juurde icon_razz1.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 07.02.2006 17:03:40 vasta tsitaadiga

diisel2.0, ei ma tea mis sa tegid seal
aga 620 core ja 1100 mem andis tulemuseks 12,8k
prose 2300mhz
http://www.vihanepc.com/x800gto/norm.PNG
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.