Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WarRock märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2006 00:56:51 vasta tsitaadiga

täna kukkus level 13 thumbs_up.gif sai nendest nõmedatest triipudest lahti icon_razz1.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2006 00:59:00 vasta tsitaadiga

ma alles lever 6 icon_cry.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2006 13:42:50 vasta tsitaadiga

noh kas on juba ära tüüdanud? icon_biggrin.gif

juba tükk aega pole ühtegi uuendust tulnud, ehk seekord on midagi enamat kui 1 pisike map icon_smile.gif
krt mida suurem level seda halvemini % tõuseb, hetkel natuke puudu veel level 15´st icon_razz1.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siig
HV kasutaja
Siig

liitunud: 16.08.2005




sõnum 30.01.2006 17:32:37 vasta tsitaadiga

Mäng ise on hea, meenub ainult cs + bf2 = warrock
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 30.01.2006 21:51:59 vasta tsitaadiga

ongi ju BF kloon icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 31.01.2006 23:59:53 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
noh kas on juba ära tüüdanud? icon_biggrin.gif

juba tükk aega pole ühtegi uuendust tulnud, ehk seekord on midagi enamat kui 1 pisike map icon_smile.gif
krt mida suurem level seda halvemini % tõuseb, hetkel natuke puudu veel level 15´st icon_razz1.gif


Omg, palju sa mängid seda päevas?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2006 12:35:50 vasta tsitaadiga

paar tundi umbes, ma ei tea aga enamus mängijaid on suht noobid, ma nopin päris palju kille ja saan ka palju punkte. päevas tuleb 20-25% oleneb palju viitsin taguda

hetkel siis lvl 15 thumbs_up.gif

freeboardis keegi kirjutas, et levelid nullitakse ära kui beta staatus ära kaob icon_lol.gif loodan tõesti, et see pole tõsi.
kui on siis aidaa icon_sad.gif samas nad võivad seda teha kuna on palju cheatereid kes on juba kuskil lvl 30 juures jne. samas
tuleks arvestada ka ausate mängijatega krt icon_neutral.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 01.02.2006 23:23:30 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
paar tundi umbes, ma ei tea aga enamus mängijaid on suht noobid, ma nopin päris palju kille ja saan ka palju punkte. päevas tuleb 20-25% oleneb palju viitsin taguda

hetkel siis lvl 15 thumbs_up.gif

freeboardis keegi kirjutas, et levelid nullitakse ära kui beta staatus ära kaob icon_lol.gif loodan tõesti, et see pole tõsi.
kui on siis aidaa icon_sad.gif samas nad võivad seda teha kuna on palju cheatereid kes on juba kuskil lvl 30 juures jne. samas
tuleks arvestada ka ausate mängijatega krt icon_neutral.gif


Need üle level 10'ned, kes ausal teel selle saavutanud on, võib arvatavasti ühekäesõrmedel üles lugeda. Korea versiooni pole mõelnud mängima hakata? Eesti clan: http://guild.nexon.com/eestiarmee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivi89
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2006 00:10:34 vasta tsitaadiga

levelid tõepoolest nullitakse. harju ära, kui mängid open betat, mkay?? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2006 13:42:04 vasta tsitaadiga

ei viitsi korea servus neid hieroglüüfe vahtida, suht pohh ka tegelt see mäng kui nullitakse, kogu vaev vasta perset. uninstall kui asi realiseeritakse
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2006 17:03:10 vasta tsitaadiga

ma hetkel lever 7 ja 82%
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 19:38:00 vasta tsitaadiga

Loodame, et peab vett see väide uuenduste kohta.

16th-17th Feb.

2 new maps

3 new weapons (to buy)

3 types of aircraft

itemshop
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 19:58:08 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Loodame, et peab vett see väide uuenduste kohta.

16th-17th Feb.

2 new maps

3 new weapons (to buy)

3 types of aircraft

itemshop
ohoo icon_razz.gif see oleks tõetsi tore asi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 08.02.2006 22:26:32 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Loodame, et peab vett see väide uuenduste kohta.

16th-17th Feb.

2 new maps

3 new weapons (to buy)

3 types of aircraft

itemshop


Ja kust sa seda lugesid?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 22:37:10 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Loodame, et peab vett see väide uuenduste kohta.

16th-17th Feb.

2 new maps

3 new weapons (to buy)

3 types of aircraft

itemshop



väga hea oleks icon_wink.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 08.02.2006 23:13:07 vasta tsitaadiga

deem.. siis hakkaks ise ka mängima uuesti. icon_razz.gif
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2006 23:30:29 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
Ja kust sa seda lugesid?


naised saunas rääkisid icon_razz1.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 09.02.2006 00:38:39 vasta tsitaadiga

Proovisin ka mängu ära esmamulje päris hea arvuti tagant kohe raske ära saada aga nüüd magama homme mängin edasi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 01:07:02 vasta tsitaadiga

item shop oleks kah aeg juba lahti teha, mul arvel 110k dinaari, mis vajab investeerimist icon_razz1.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 09.02.2006 09:27:03 vasta tsitaadiga

Nimi seal mängus mul mikklaa aga mees juba level 1 37& päris kaua aega läheb xp teenimisega seal.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 14:07:56 vasta tsitaadiga

mina alles lever 8 icon_redface.gif ja nimi marekest
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 17:14:41 vasta tsitaadiga

nägin just mängus tegelast nimega "FairlightX" kes on level 63 thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif 100% hacker


punane
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 09.02.2006 18:27:26 vasta tsitaadiga

/install /uninstall

vapsee motetu pela

no skill required @ all
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 19:01:50 vasta tsitaadiga

kõva kutt siis. noobidega mängimine pole just kõige raskem....
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 22:50:49 vasta tsitaadiga

aise, kui palju % sul juba lever 13 on ära tehtud?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 23:16:43 vasta tsitaadiga

ma hetkel level 16 ja mingi 25%
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 23:29:37 vasta tsitaadiga

aise, millal warrocki üldse mängima hakkasid??
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 23:36:00 vasta tsitaadiga

17.12.2005 21:18 icon_lol.gif

siin teemas vaatasin 1 lehel oma poste, siis oli mingi jama pangestumisega, aga sellel päeval hakkasin pelama
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2006 23:45:31 vasta tsitaadiga

iga päev natuke mängid??
ise vahepeal ei mänginud nädalaid aga ühel lauppäeval tegin 3 leverit edasi
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 01:15:46 vasta tsitaadiga

iga päev päris mitte, kuidas juhtub.

vaadake uusi mappe www.flickr.com/photos/w00zla
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 14:19:09 vasta tsitaadiga

päris suured kaardid icon_eek.gif .seal on vast lennukiga hea liikuda
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2006 15:27:04 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
päris suured kaardid icon_eek.gif .seal on vast lennukiga hea liikuda


kas need korean versiooni omad või mis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 10.02.2006 18:56:13 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
me@homeq kirjutas:
päris suured kaardid icon_eek.gif .seal on vast lennukiga hea liikuda


kas need korean versiooni omad või mis icon_rolleyes.gif

Jup. Neid kaarte on veel ja vaata et isegi suuremiad. + veel CS mapid.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 23:17:03 vasta tsitaadiga

no täna homme peaks update välja tulema.

vaadake surnud embavad üksteist www.zone.ee/aise/LOL.JPG

ma olen kollane, ma ei ole gay icon_lol.gif icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 17.02.2006 14:01:39 vasta tsitaadiga

ot:

aise kirjutas:
ma ei ole gay

Sa ei olegi õnnelik? icon_lol.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2006 14:41:34 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 17.02.2006 15:53:23 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
icon_rolleyes.gif

mida? icon_razz.gif
(et siis sõna "gay" õige ingliskeelne tähendus, mille släng on "üle kirjutanud")

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2006 16:10:01 vasta tsitaadiga

kas ka uuendusest mifagi kuulda?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2006 16:12:26 vasta tsitaadiga

hetkel ei ole veel, rahvas hüsteeritseb täiega icon_lol.gif
täna nagu see 17 juba. see kes updated lubas 16, 17 on ise asjapulk warrock´s muidu
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jansik092
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2005




sõnum 17.02.2006 18:06:09 vasta tsitaadiga

loll kysimus. Et mis ma sinna ID alla panen kui regan icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2006 18:32:35 vasta tsitaadiga

jansik092, icon_biggrin.gif enda kasutajanime ma pakun
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2006 18:55:16 vasta tsitaadiga

http://aegmaha.com/?id=2305
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jansik092
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2005




sõnum 18.02.2006 22:38:22 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
jansik092, icon_biggrin.gif enda kasutajanime ma pakun


aga mul loobib This ID is unavailable. sellist errorit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 18.02.2006 22:41:44 vasta tsitaadiga

Nu pane siis teine ID.. Kavalpea.. icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2006 22:42:09 vasta tsitaadiga

jumal, siis on see ju kasutuses, ega maailmas on ju 1 inimene ka icon_neutral.gif proovi midagi muud
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 19:54:12 vasta tsitaadiga

kuhu uuendus jäi?? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 22:31:43 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
kuhu uuendus jäi?? icon_rolleyes.gif


hea küsimus icon_lol.gif nad ei jõudnud või midagi, nõme tegelt icon_neutral.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 20.02.2006 23:53:19 vasta tsitaadiga

jube saast mang
"1 on 1 on toesti 4ge yksteist omada"
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 00:04:20 vasta tsitaadiga

kes sul käsib 1 vs 1 mängida, saab kuni 32
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 22.02.2006 06:17:03 vasta tsitaadiga

ma raagin 1 on 1 situatsioonist.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  WarRock mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.