|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rasmer
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2005
|
24.01.2006 21:31:35
|
|
|
Tervist,
mängisin lineage viimati umbes pool aastat tagasi ja tahaks uuesti proovida.
Üksi ei viitsiks jamada nii et selline küsimus et mis serverit soovitate ?
Võiks olla tasuta ja sõbraliku eesti community'iga
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
24.01.2006 23:10:13
|
|
|
| enrage'd on server, kus mängis päris palju eestlasi...kahjuks ei viitsi tõesti kõike puust ja punasest ette tegema hakata, et kuidas servuga liituda (peaks isegi selge olema, et google on sõber)...võibolla No_Limit viitsib sind asjaga kurssi viia, kuna tema veel täitsa mängib...ise olen pikemat aega pausil
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmer
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2005
|
24.01.2006 23:11:51
|
|
|
| tänud, arvan et saan liitumise ja muude asjadega ise hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
24.01.2006 23:26:24
|
|
|
| capa kirjutas: |
paneks siis siia väikse pildi lairi kõige kardetumast loot partyst...kes röövivad iga päev poola zergilt varustust (zubei helm, avadon boots, blue wolf gloves, lux ehteid jne...)
http://www.zone.ee/capa666/all_clanless.jpg
Fear us ! |
sellelt picilt, mis capa postitas, võid leida nimesid, kellega äkki õnnestub sul ühendust võtta...kõik nad on eestlased ja ma arvan, et kui kenasti küsid, siis äkki aitavad ka
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
24.01.2006 23:33:34
|
|
|
Uus nimekiri aktiivsemaid eestlasi: CJ (endine capa), Eiros (endine jokerr), Djomka (endine Everlong ), LightsabeR, Hartz (jah hartz on tagasi ). Rohkem praegu ei tule meelde.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
25.01.2006 09:35:24
|
|
|
OL omab noh, vabsjee, saad aru, see on mu esimene kord kus ma teen archeritele tuima näoga ära. 4k HP'd PP buffidega ja 1000 P.def + kilp, seisan tuimalt koha peal ja laksin draini, samas kui archerid simplevad ringi ja lasevad mind, vabsjee pohhui, nad ei tee sittagi mulle, level 70+ vennad teevad mulle 200 damage. Ta teeb 3 lasku, ma teen 1 draini, teen talle sama damaget ja saan kogu HP tagasi.
Tegin arenal 1v5 + 2 pantrit, nad said odavalt suhu. Root peale ja silence, maged istusid lihtsalt lolli näoga, poisonid ja muud sealid peale, ja kõik surid
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RTMS
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2004
|
25.01.2006 10:00:12
|
|
|
| rasmer kirjutas: |
Tervist,
mängisin lineage viimati umbes pool aastat tagasi ja tahaks uuesti proovida.
Üksi ei viitsiks jamada nii et selline küsimus et mis serverit soovitate ?
Võiks olla tasuta ja sõbraliku eesti community'iga  |
Ma mängin kah tasapisi Enraged servus ning erinevalt eelnevatest olen ma alles low lvl (20+) seega varsti kui me enam-vähem ühel levelil oleme siis võib vbl koos party-da. Kui huvi on siis mu ingame nimi on RTMS.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmer
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2005
|
25.01.2006 23:43:42
|
|
|
Ikka võib jah, hetkel olen alles 11 küll.
Ega kellelgi pole guildi pakkuda rookiele?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
26.01.2006 12:37:30
|
|
|
Hmm ma hetkel teen üldse arvuti mängudest pausi, kuna tööl terve päeva arvuti taga, siis koju tulles üldse seda eriti vaadata ei viitsi, vaevu suudan mailigi checkama minna
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
26.01.2006 18:12:01
|
|
|
| EvilMick007 kirjutas: |
Hmm ma hetkel teen üldse arvuti mängudest pausi, kuna tööl terve päeva arvuti taga, siis koju tulles üldse seda eriti vaadata ei viitsi, vaevu suudan mailigi checkama minna  |
höh höh, kas Ins on nüüd meil töömees jah
jõudu sulle siis, küll sa varsti tahad ikka midagi mängida ka, kena meelelahutus raskele päevale ju
selle clan'i asjus võib raskeks minna, clan on küll olemas, kuhu oodatakse aktiiveid mängijaid, aga ma ei tea, kas nad nii madalaid vastu ka võtavad...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
26.01.2006 19:53:18
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
| selle clan'i asjus võib raskeks minna, clan on küll olemas, kuhu oodatakse aktiiveid mängijaid, aga ma ei tea, kas nad nii madalaid vastu ka võtavad... |
no madal level ja halb varustus on lahendatavad probleemid, põhiline, et aktiivne oleks. Palju suuremaks takistuseks osutub pvp oskus ja seda tuleb päris palju ette, sest vaenlaseid on meil serveris rohkem, kui sõpru .
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
26.01.2006 20:18:54
|
|
|
no midagi oskab seal PvP's kah teha, kasvõi nõnda, et sulle öeldakse ette kõik käigud, mis tegema pead...muidugi oleneb see ka klassist jne, aga sa Light võid ju talle mentoriks hakata, kui tal PvP niivõrd hästi välja ei kuku
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmer
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2005
|
26.01.2006 21:11:48
|
|
|
kuulge te hirmutate mu täitsa ära siin
Tegelikult tekkis paar küsimust ka,
esiteks kas msn töötab? Mul nagu ei taha sisse minna ja teiseks kuidas saaks teha nii et ta reso ära saveb. Ma pean praegu iga kord peale loadimist reso muutma.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
26.01.2006 21:35:47
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
no midagi oskab seal PvP's kah teha, kasvõi nõnda, et sulle öeldakse ette kõik käigud, mis tegema pead...muidugi oleneb see ka klassist jne, aga sa Light võid ju talle mentoriks hakata, kui tal PvP niivõrd hästi välja ei kuku  |
irwik . Ega jah, eks see pvp oskus sõltub suuresti klassist ka, mõnega lihtsam, teistega palju raskem .
| rasmer kirjutas: |
| esiteks kas msn töötab? Mul nagu ei taha sisse minna ja teiseks kuidas saaks teha nii et ta reso ära saveb. Ma pean praegu iga kord peale loadimist reso muutma. |
no ma pole msn'i enragedis proovinud, minu teade ei tööta. Reso ei tohiks muutuda, kui mängust korralikult välja lähed (kuigi võib mõni teine probleem ka olla, mida minu pea ei võta).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
26.01.2006 21:43:26
|
|
|
hmm, mis sellest suurest USA klannist sai nüüd ?
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
26.01.2006 22:17:22
|
|
|
| EvilMick007 kirjutas: |
hmm, mis sellest suurest USA klannist sai nüüd ?  |
mis tast ikka sai? eksisteerib
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
26.01.2006 22:23:18
|
|
|
| muideks, selle MSN'i kohta niipalju, et seda olevat võimalik täitsa tööle saada, nägin teemat mingisugust...selle jaoks pidi vist enda andmed MSN'is muutma ära, et sa oleksid nagu ameerikast ja siis pidi vist sisse saama (võite ise otsida enraged'i foorumist, kuskil ma seda teemat igatahes nägin)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
26.01.2006 23:01:56
|
|
|
| MSNi tööle saamiseks tuleb arvuti "regional and language options"ite all panna location US
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kix007
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2004
|
29.01.2006 21:25:34
|
|
|
isos oli täna ülikõva pvp sõda
mingi pool servut oli kohal
kõige parem oli muidugi see et oli 3 poolt kes kõik üksteist jälestavad
(bloodpact,greekarmy vs darkstrom,hispaanlased vs defiance chaos&omen)
ja sps omavad täielikult mistahes klassi,eriti mass pvp-s
kui ikka 5 sps koos blizzardiga 30 inimese vastu sunnata siis ega neil 30-l hästi lähe
jooksid nagu sipelgad püksis et blizzardist pääseda
ülipõnev ja pingeline pvp heitlus 3 suure vahel ja muud lõbusat
www.isogames.com
25x,alates b-st peab craftima
kui isosse tulete siis "firelord ...
samuti võib leida mind irc.isogames.com #blackknights
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmer
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2005
|
29.01.2006 21:46:22
|
|
|
| Olen nüüd lvl 20 ja tahaks ennast teha orc shamaniks aga selline asi et ostan selle itemi mis peaks classi muutma(khavatari totem) ära ja pakun seda high prefectile aga ikka tahab et ma questi teeks. Selline küsimus siis et kas teen midagi valesti või peangi selle questi ära tegema ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
29.01.2006 23:14:05
|
|
|
| rasmer kirjutas: |
| Olen nüüd lvl 20 ja tahaks ennast teha orc shamaniks aga selline asi et ostan selle itemi mis peaks classi muutma(khavatari totem) ära ja pakun seda high prefectile aga ikka tahab et ma questi teeks. Selline küsimus siis et kas teen midagi valesti või peangi selle questi ära tegema ? |
First class change itemid on müügil Gludio Magic shopis (parem poolne müüija, hind kõigil 100k).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmer
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2005
|
29.01.2006 23:21:53
|
|
|
Tean jah, kahjuks seisnes viga selles et ostsin esimene kord vale itemi . Nüüd siis asi korras, lvl 20 orc shaman, nimeks Hypernetic
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
30.01.2006 03:36:33
|
|
|
Hakkasin ka ise uuesti mängima isogamesi servus mul on lvl 42 char keegi veel isogamesis mängib? ja kui on eesti quild siis tahaks liituda kuionvõimalik
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
30.01.2006 12:57:45
|
|
|
osa inimesi läks nüüd Revolution ( http://www.l2revo.com/ ) serverisse
Rate: Exp=5x - Adena=5x - Drop=5x - Spoil=5x - SP=6x
66 Raid Bosses added
+/- statsidega dye-d, 2tk korraga saab peale panna
SA-d soul crystalitega
Compressed Shots töötavad
Adapted party exp bonus to C3
2 member party -> 30%
3 member party -> 39%
4 member party -> 50%
5 member party -> 54%
6 member party -> 58%
7 member party -> 63%
8 member party -> 67%
ja palju muud...
server alla kuu vana
kirjas ka TOI ja A grade rec-id, aga pole ise veel näinud, ja testitkse 7signsi
Computer:
Dual Xeon 3.2 64 bits
4GB RAM DDR2 533
2x 73GB SCSI RAID 1
100 Mbps
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
30.01.2006 14:29:29
|
|
|
Snaxez, heh...mis retail'ist ja enraged'st sai?
jälle hakkate grindima? eino edu kuigi kuu aega vana server siis kõigil põmst fresh start
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
30.01.2006 14:37:07
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
Snaxez, heh...mis retail'ist ja enraged'st sai?
jälle hakkate grindima? eino edu kuigi kuu aega vana server siis kõigil põmst fresh start  |
ei ma ikka siin-seal liigun ringi
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
30.01.2006 18:55:55
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
Snaxez, heh...mis retail'ist ja enraged'st sai?
jälle hakkate grindima? eino edu kuigi kuu aega vana server siis kõigil põmst fresh start  |
njah... edu neile kes vahetavad serverit jälle. Mina isiklikult enam uues kohas mängima ei hakka ja lõpetan oma L2 mängimise arvatavasti ära, siis kui enraged oma arenguga ikka edasi pidurdab.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maarjuzz
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2005
|
31.01.2006 10:06:54
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Mafka kirjutas: |
Snaxez, heh...mis retail'ist ja enraged'st sai?
jälle hakkate grindima? eino edu kuigi kuu aega vana server siis kõigil põmst fresh start  |
njah... edu neile kes vahetavad serverit jälle. Mina isiklikult enam uues kohas mängima ei hakka ja lõpetan oma L2 mängimise arvatavasti ära, siis kui enraged oma arenguga ikka edasi pidurdab. |
Noh mis jutt see nüüd on Tahad hakata kvitterklabiga liituma vääää??
Heh, ära jama vanamees. Või kui tõesti, siis tule meie seltsi kuskile high ratemasse..
Hea mõni õhtu nädalas loxe killida Plis lols mens !!
Irw.. dire tegi tünga sulle jah... 
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
31.01.2006 13:04:02
|
|
|
| maarjuzz kirjutas: |
Noh mis jutt see nüüd on Tahad hakata kvitterklabiga liituma vääää??
Heh, ära jama vanamees. Või kui tõesti, siis tule meie seltsi kuskile high ratemasse..
Hea mõni õhtu nädalas loxe killida Plis lols mens !!
Irw.. dire tegi tünga sulle jah...   |
dire ajas jah midagi et oli sinuga rääkinud ja et sul pidi enragedis char olema . aga noh ta on nub ka nii et . olgu... kvitterda edasi siis .
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
01.02.2006 09:53:47
|
|
|
Mul endal ka juba kopp ees, peab uut tegevust otsima.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nightmare
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2005
|
03.02.2006 13:20:51
|
|
|
see mäng viskab kähku üle... soovitan PE-d...
_________________ Nightmare will haunt u! |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
03.02.2006 16:22:46
|
|
|
Irwik. Täna sai koomi. Mingi zerg clan tuli ja hakkas flagima siis, kui me DVC ees rahvast ootasime, et buffima hakata. Usu või ära usu aga nad läksid punaseks lõpuks ja PK'sid meid kõiki maha. Hakkasid siis ässama seal, et ikka kui kõvad mehed nad on jne. Enne, kui linna portisin ütlesin veel "Don't worrie, we will be buffed next time".
Nii oligi, lasime linnas full buffid peale ja püüdsime need noobid enne esimest rampi kinni. Tulemus: LightsabeR +4 PK 18k karma, Makadui +3PK 10k karma ja siis need 2 kes flagisid nende partist dropiti muidugi ka .
Silla peal tulid Folo ja Hando vastu ja trainisid meil tee vabaks ning me jalutasime kogu partiga Hearti . Seal meil mitu SwS/BD/PP/WC'd ja paar WS'i ka . Ei noh... täitsa hubane, nagu teine kodu seal .
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
04.02.2006 09:26:07
|
|
|
Miks enraged'i kodukas ja server maas on?
ja
kas
me
liitume selle L2Excalibur serveriga?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
04.02.2006 18:06:46
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
| ja kas me liitume selle L2Excalibur serveriga? |
jälle vahetate serverit? mis revolutionist sai siis?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
04.02.2006 19:27:42
|
|
|
jääme ikka revosse, väike arusaamatus oli.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
04.02.2006 19:47:03
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
| jääme ikka revosse, väike arusaamatus oli. |
ma ei sa üldse aru miks the enragedist ära läksite. Praegu asjad arenevad, striderid olemas, soul crystalid olemas (varsti saab leveldama hakata neid). Ise kindlalt ei viitsi uuesti alustada ja kui aega leian siis hakkan arvatavasti hoopis RFO'd mängima.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lraimo
HV vaatleja
liitunud: 05.02.2006
|
05.02.2006 12:56:26
noh kus ma siis saa |
|
|
kus ma siis saan lõpuks selle lehe kus patchi tõmmata kõik mis siin antud ütlevad et lehte ei leitud ja kus ma siis regada saan selle patcile.
Ette tänades Raimo
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BrutaH
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2005
|
05.02.2006 19:05:19
|
|
|
Tunni pärast läheb Excalibur üles
Me torust miskise kambaga läheme ja proovime ära. Tulge teiegi...
Loodan servust palju ja ei taha pettuda. Muidugi, pettumus ehk pole suur, kuna ainus servu, kus ma olen kauem mängind, on L2Extreme . Igatahes lähen Spellsingeriks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
09.02.2006 19:47:11
|
|
|
btw,rääkisin ühe tüübiga Lineage'st,sain teada et Rumeenias valitsus maksab L2 ja Muonline private serverite eest ja mängida saab tasuta
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
10.02.2006 02:23:03
You know when you played too much LineageII when... |
|
|
You know when you played too much LineageII when...
... you try to take a girl from behind cause the succesrate is higher.
... you look for a BSOE to run out from your boss or gf/bf
... you try to buy healing potions from your local store.
... you really want to gain a pvp point from the guy in the car in front of you.
... the policeman says what flag?
... your ways Wife : Suppers ready || you : STFU you god dam hoe giving me all this spam about eat this eat that...
... you're driving and look to the upper right for a compass(omfg I did that like 4 times yesterday)
... u go yo your grandpa farm ..see a lot of cows and u scream : ZERGGGGGGGGG
... you scream ZzzZ when your legs are asleep.
... you beat someone up because he had a red cap
... each monday morning I lvl up
... you are typing a report for class/work, you end every sentence with "O.o" or " "
... you see people and ask the what class they are instead of what job they have.
... some nuker crits me 5000+ dmg *helepolis still hate you for that crit *
... u out drinking and cant wait for somone to flag and cant se names over ppls head
... you are in a public area and you say something really embarassing just as it all quitens down and everyone stares at you, and you suddenly scream "Misstell!"
... you dont care how much karma you'll get, you just want to RL PK Nighthowler.
... u go on a first date with a girl and u ask what lvl she is
... you ask the chinese lady at the counter of the local chinese resturaunt if she has a Kesh/Dama recipe for sale
... you walk away from the fight in the school parking lot b/c your parents will be pissed if you come home with karma.
... You ask your midget cousin if he can make your old T-shirt into crystals.
... i want drop my boss if he flag.
... i ask how much adena = that when my mother come with some rice for me.
... i go to the supermarket and want look for base mats price.
... I see the time I spend on this forum
... you tell your teacher you could not study for the test because you had to defend a city called Aden
... its crowded in the store and you yell "fucking farmers"
... you fail out of all your classes in college cuz u gots to grind out ur lvl.
... you girlfriend calls you on the cell phone "where are you" and you reply "giran"
... you drive to work in the morning and are screaming pkpk to road-pirates
... you try to kill every chinese looking student in your school who is using one of the computers. (YOU FUCKING FARMER)
... you visit a cave somewere in the mountains of france switzerland or germany you ask the guide if he can pass the kariks to the heart of warding
... you tell the people at school you wont get your drivers license but your "Wyrm Certificate"
... you tell sum1 your new shoes are "L2 Walker Shoes" instead of "Johnny Walker Shoes"
... you scream "OVERPOWERED NUKER BITCH.. WAIT FOR C4" to every woman u see on the streets wearing a dress.
... someone asks "were are you from" and you reply "Talking Island"
... you try to rob a store with a kitchen knife and say "YOU BETTER GIVE ME THE CASH CUZ THIS DAGGER HAS MIGHT MORTAL!"
... sum1 in a cafe wins a browl with you you say "you probably got 75 skills and delevelled"
... you see a girl with many expensive jewelry you throw a football against her head to "spoil" her
... You run up to random people and throw firecrackers over their head to spoil them.
... you go swimming at the beach wearing Full Plate Armour.
... you see a short kid running around and u call him/her a dwarf.
... you see an animal and think how many xp you will earn if you kill it.
... you go lunch and you get chiken but you realize you wnated steak, you start screaming: WTT chiken for steak.
... You see someone without jewels, you go advice him that jewels are very important.
... you are traveling and you want to use the funcion "current location" on a real paper map.
... you can't find a friend and you want to use: /target [friendname] or in a big store ues: /findprivatestore boots.
... your notations starts to get all those vertical smiles faces:
O.O O.o x.x(death line aproach) >.< T.T :'( ....
... you drop something and try to find it with /target
... at the sales seeing the large crowds you turn to your partner and say buff me please I'm going in.
... running for a bus shouting "WINDWALK PLEASE SOMEONE
... you use the term" i gotta log guys the wife is griefing me!"
when you start shouting "WTS Dss"
... you see a dog and ask yourself how much cash it will drop
... you try to cristallyze your jewels
... in a shop you ask how many adenas are the items worth
... you at the phone ask you mates if they want to join your lvl 3 clan
... you are male in real life but find the concept of wearing rings, ear rings, and necklaces completely normal
... you pronounce 'lol' as a word, and use it when speaking to people.
... you say 'bad orc!' when you smell something weird :'(
... My wardrobe is not my wh..
... ncsoft gives u an ban mail
... I see how epistle is trying to beat me and I think I should spend more time on forums
... you say "BRB" (Not "Be right back", but prenounce "brb" as a word) when you go out somewhere.
... on a football match u say /target goalkeeper to root him
... you are on the phone and you press your "push to talk" button on ventrilo.
... your computer chair starts to have sentimental value
... you wake up to go to the toilet but end up checking your buy/sell shops and pissing yourself
... you wake up in a cold sweat shouting 'shit the zerg!!'
... you think paracetamol(ss) will make you hit your target harder
... you check out the street looking for enemies
... you leave ventrillo on by mistake and wake up thinking your hearing voices
... you have a piss bottle next to the computer
... you attack a cashier for making you go to the next town for an item
... you ask someone have you seen 'Louie the Cat' and people are like 'WTF'
... you shout 'griefer' at your mother for asking you to wash up
... you say you'll screenshot it and post on L2Blah if your boss sacks you
... you threaten to pk the tv remote when the batteries fail
... You get an old african grilfriend because you want her to give you Vampiric Rage lvl 4
... you think by yourself "i hope Aimful Frapsed this" when something exciting happened in real life.
... You have 3rd degree burns on your face from spamming "Pick Up" on your coffey^^
... You are at the All You Can Eat Chinese Buffet and when the guy asks if you want more Rice you smile and say "hoho"
... You know you have played to much Lineage 2 when...
... You are with a guy on a date and he gets fresh with you, you respond with "If you don't remove your hand RIGHT NOW, I am gonna PK you"
... You know you have played to much Lineage 2 when...
... You look at the Dark Elf females and think: "Damn, those some nice titties" (99% of you have done this, I am sure!)
... You know you have played to much Lineage 2 when...
... It's your birthday and you wonder if this is the level you get new skills at!
... you wear a red shirt and trying to dekarma on the small kid and teacher chasing you and you shout "PLZZ I PK BOT" ^^
...your dog has had a more recent bath than you.
...you are having a roll in the hay, you tell your girlfriend it would be really hot if she did /social where she bends over and you do the /socialvictory behind her.(i know how much the admins here hated those pics, lol)
...you miss several days of work. After getting your check and seeing the the lowered wages, you think, "The market has gone to shit, they must have banned more bots."
...stop on the side of the road to beat the shit out of a pumpkin with your +3 Shovel.
...shopping for clothes, you ask what effects the give you and do they come in a set. After buying them, you proceed to ask them if they can unseal them for you.
...you are sitting in a cafe, mall, or restaurant and you wish you could turn off the shout channel.
...you can come up with five or more of these instances in less than 10 minutes.
...your name is Valeo, Werdandi, Asiris, Gallia, Zaya, MasterC, Kareowyn, etc.(all lvl 75 chars).
...you put an add in the personals as follows: "Warlord looking for SE for duo."
...you refer to the Easter Bunny as the Easter Elpy.
...you ask your Track coach for WW
...u ask ur friends to go to city, okay have u soe pls?
...you sit at work and think about what your boss would drop
...you see a guy drive by in an expensive care and you mutter "ebayer"
...you get your wife blue wolf light for christmas
...u say to ur boss stop trashtalking
... when your sat at your computer at 6am in the morning thinking 'WTF AM I DOING, I SHOULD BE ASLEEP'
...you try to hit things at night thinking your accuracy is better
...you call off family plans because of castle sieges
...you double click L2 icon before even connecting to the internet
...you dont turn off your PC's so you can get back to playing L2 faster the next day
...you have everything at arms reach so you can play longer
...you have a calculator next to you for your pricing needs
...your desk has the going prices of materials in giran on it
...you try to aquasplash your sister with a bucket of water
...you say "my, me, mine" instead of "my toon"
...you read l2blah all day in work because you cant play L2
...you wake up @12 pm and grind till 7am and go to work
...insomnia kicks in .............
When your in a crowded place and looking for someone and try to /target him
When you see a woman in a dress you ask her to windwalk you
you challenge a group of bullies and start off by saying "I'll win cause I'm a lvl 60 th"
when your parents are upset with you, you scream OMG nerf!!!
Your resume says something along the lines of: experienced accountant LFG.
When you ask for buffs before running into a wave of gunfire.
you look endlessly for your friends alt when he isnt at work/school.
You pick up an object on the floor,and looking to trade it.
You try to form a group outside school gates.
When your friends says he's not sure what he wants to do with the rest of his life, you tell him to go uninstall his life.
When your boss says he's going to "fire" you. You tell him that's fine, I have "Cancel"
You get the biggest of your friends to "tank" in a fight.
when your daughter's turtle dies, and you try to cast ressurect
You ask others what their second class is
You ask others where they got their 'armor' and how much it cost them
Your friend asks you to help in a fight, and you say, "Dude I'm not so sure, we don't have any Healers..."
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hallo
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2004
|
13.02.2006 16:57:04
|
|
|
Keegi oskab seletada/Õpetust anda kuidas oma l2j server üles panna. Ainult endale proovimiseks muidugi.
Tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hallo
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2004
|
14.02.2006 02:26:26
|
|
|
ehh, kas keegi saaks palun sellest lühikese ja informatiivse kokku võtte teha, eesti keeles?
Et, mida kuhu extractida ja mis folderid üleüldse tulevad, vms
Kui keegi viitsib aidata....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
14.02.2006 02:36:55
|
|
|
Midagi lühikest selle juures küll ei ole , parem tee endale natuke aega vabaks ja hakka susserdama. Esimest korda kui servu püsti panin võttis see ikka päris mitu tundi, kuid kui seadistamised ja värgid sealt wiki'st ja kasutamisest selgeks saad siis järgmine kord saab väga kiiresti.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hallo
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2004
|
18.02.2006 03:36:45
|
|
|
hm keegi oskab anda linke c4 downloadimiseks.(töötavaid linke palun )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
20.02.2006 12:06:14
|
|
|
Revolution server läks eile õhtul üle C4 client portableiks, paistab et nüüd on see geodata korras, ei j22 enam kinni kuskile niimodi nagu vanasti. lagi kah eile tunda ei olnud. nüüd töötab ka palju c3 areaid (ToI kõik 14 korrust koos õigete mobidega ja A grade recide matside ja dropidega, ainult SP on seal fiximatta veel, aga see tehakse ka lähipäevil korda) töötab ka Garden of Eva koos mobidega, Devils Island, Alligator Island, Field of whispers jne.
Enam ei kao ka buffid ära kui välja logid, on olemas ka c4 aread aga hetkel puuduvad seal NPC-d ja mobid, mindi ka üle retail dye systeemile. C4ga kaasevaid mugavusi on ka natuke, et buffide remaiming aeg minutites, mapi peal on näha roheliste täppidena party memberid jne. pole veel proovind kas nüüd 12 liikmelist partyt kah teha saab.
Endal TH 60, PP 52 ja Spoiler 43
http://www.l2revo.com/
ja seal serveris puudub täielik donation system.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|