Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2006 23:28:35 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
zephyr kirjutas:
rewer kirjutas:
03 ja 05 saad normaalseid tulemusi?

03 tulemused sellised: http://www.zone.ee/sakana/3dmark03.jpg
On need "normaalsed"?


Võimalik et su prose paneb pidurit kuna suht aeglane teine. muidu tundub suht normaalne tulemus olevat.
Uuri mis teised on saanud sama prose ja video kooslusega icon_rolleyes.gif


Kuule ma sain 1500mhz P4-ga üle 7k punkte natukene icon_biggrin.gif. See skoor pole normaalne.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bemmm
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2004




sõnum 23.01.2006 23:41:22 vasta tsitaadiga

3200+@2300
x800gto 466/1100

3DMark 1533
SM2.0 772
CPU 923
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 23.01.2006 23:47:01 vasta tsitaadiga

zephyr kirjutas:
rewer kirjutas:
03 ja 05 saad normaalseid tulemusi?

03 tulemused sellised: http://www.zone.ee/sakana/3dmark03.jpg
On need "normaalsed"?

see tulemus kuidagi vähe võitu ise sain 9140 punkti
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zephyr
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2005




sõnum 24.01.2006 04:25:34 vasta tsitaadiga

Probleemile on lahendus leitud! Nimelt oli mul biosis agp aperture size pandud 64mb peale. 128 peale sättimine aitas tulemused normaalsesse piirkonda saada: http://service.futuremark.com/compare?3dm06=65411

Samas mängudele paistab see hoopis vastupidiselt mõjuvat: näiteks FEARis langevad tulemused tunduvalt. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 15:59:30 vasta tsitaadiga

http://1337.msn.ee/failid/Oraakel/3dmark06score.jpg?2

4400.

hmm, natuke peaks nagu suurem olema, aga midagi pole klokitud, ja driverid on ka need mis algselt kaardiga kaasas olid. Oleks vähemalt 5 tahtnud kätte saada.

[hwbot]hentz - 4400 - 3700+ 7800gtx 512mb defsettingud[/hwbot]
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar111
HV kasutaja
ivar111

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 16:43:24 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
http://1337.msn.ee/failid/Oraakel/3dmark06score.jpg?2

4400.

hmm, natuke peaks nagu suurem olema, aga midagi pole klokitud, ja driverid on ka need mis algselt kaardiga kaasas olid. Oleks vähemalt 5 tahtnud kätte saada.

[hwbot]hentz - 4400 - 3700+ 7800gtx 512mb defsettingud[/hwbot]


Nii peaks parem olema:

[hwbot]hentz- 4400 - AMD64 3700,2x1GB DDR400,GF 7800 GTX 512MB def[/hwbot]
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 21:39:18 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Niih, sai siis ka see test jooksutatud. Masinaks AMD Athlon 64 3200+ @ 2530mhz, videoks GF 6800GS def kelladel. 1gb mingeid juuste mälusid.
tulemuseks siis: 2430 punkti, kellan veits videot ka, ehk saab näha, mis siis saab.
pildike ka:

Sai siis videot ka lastud nvidia mingil asjal kellata, arvas, et sedapidi kõige parem, kellad siis 539/1225. Tulemuseks 2751 punkti:


kuna postitust muuta ei lase, proovin sedapidi, et hwbot, mind ka nimekirja paneks:
[hwbot]koputaja- 2751 - AMD64 3200@2530,2x512MB DDR400,GF 6800 GS 256MB 539/1225 [/hwbot]
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 22:32:51 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
http://1337.msn.ee/failid/Oraakel/3dmark06score.jpg?2

4400.

hmm, natuke peaks nagu suurem olema, aga midagi pole klokitud, ja driverid on ka need mis algselt kaardiga kaasas olid. Oleks vähemalt 5 tahtnud kätte saada.

[hwbot]hentz - 4400 - 3700+ 7800gtx 512mb defsettingud[/hwbot]
said lõpuks benchi tehtud ikka icon_lol.gif 8)
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 23:00:55 vasta tsitaadiga

Sellega oli testis puhas pilt.


[hwbot]Zonerman - 4501 - Opteron 146 @2800 (280x10), 2x512MB G.Skill 2,5:3:3:7 TCCD,GF 7800GTX 256MB 499/1405 [/hwbot]
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paulie
Kreisi kasutaja
Paulie

liitunud: 06.08.2005




sõnum 24.01.2006 23:42:52 vasta tsitaadiga

Palit 6600 : 1375 3dmarki.

arvuti profiilis.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 25.01.2006 01:02:31 vasta tsitaadiga

ise sain 1554
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.01.2006 00:51:38 vasta tsitaadiga

Täitsa nutune tunne tuleb peale kui vaatad kuidas selle testi ajal FPS lihtsalt on mingi 8 ja nii icon_lol.gif Käis juba mõte peast läbi, et oleks aeg uus arvuti osta icon_biggrin.gif

Tulemus siis 1559

Arvuti ise: CPU AMD Athlon 64 3500+2,2Ghz/512kB, FSB 1000MHz, Soc. 939, Tray (Venice core)
Jahuti/ Arctic cooling Freezer 64 CPU cooler socket 754,939 K8 vaikne HeatPipe tehnoloogiaga, kuni Athlon 5000+ /
Emaplaat/ Asus A8N-SLI Deluxe nForce 4, s939, 2PCI EXP 16x, 3PCI, 4DDR, lan
MÄLU/ DDRAM 512MB DIMM 400MHz PC3200 CL2.0 DDR Corsair (2-3-3-6)
MÄLU/ DDRAM 512MB DIMM 400MHz PC3200 CL2.0 DDR Corsair (2-3-3-6)
Kõvaketas/ WD 160GB Serial-ATA-150 7200rpm 8MB cache
Videokaart/ Club 3D nVidia GeForce 6600GT PCX 128MB GDDR3 128BITS TV+DVI+CRT 500/500 (CGNX-G668TVD) 2


PS. tekib küsimus, et mis arvuti selle testi puhtalt ära veaks?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2006 00:52:12 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:

et mis arvutit selle testi puhtalt ära veaks?


pole su raalil viga midagi, lihtsalt videokaart ei sobi sellesse loetellu
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.01.2006 00:52:33 vasta tsitaadiga

defineeri "puhtalt"
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.01.2006 04:06:27 vasta tsitaadiga

Aga mis arvutitele see test üldse on mõeldud?Ei tea mis need arvutid veel selle testi peale teevad mis poes kohe valmis komplekt on müügis, mõtlen väga paljud nagu nõrgemad on.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2006 04:20:02 vasta tsitaadiga

see on mõeldud uutele masinatele ikka icon_biggrin.gif ja poes on ka erinevaid arvuteid olemas, näiteks osad poed müüvad masinaid millistest suurem osa HV-test unistab koplekteerijaks näiteks alienware.
muidugi kui me räägime k-saluuni masinatest mis on nagu vanad head võrrid poes, ostsid ära ja siis pidid head õnne lootma, et see üldse käima läheks ilma probleemideta on hoopis teine teema icon_razz1.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 26.01.2006 18:26:12 vasta tsitaadiga

sai siis veel yhe masinaga test tehtud
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=76510
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 27.01.2006 00:41:34 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
oih icon_lol.gif aga keegi ennustaja oskaks öelda millal tehtakse CPU testis 1 fps ära icon_biggrin.gif
suht jama on seeet basic editionis ei saa resot muuta, peab Advanced või Professionali ostma. võiks olla ikka 1024 ja 1280, siis saaks pa*amad arvutid ka teste teha, kahjuks veel ise olen nende seas. muidu midagi väga uut ei olnud ainult see lume test oli midagi uuemat thumbs_up.gif

CPU testis ei saagi resot muuta- see on minimum ja peabki olema, muidu pole see juba CPU vaid video test icon_wink.gif
Asjast:
X2 3800+@260x10
2x512MB TCCD@260/2,5-3-3-6-2T
MSI Neo4 FI
Club 3D 6600LE@väike oc (350/450), kaardil 256MB 5ns eliksiiri peal icon_biggrin.gif
scoor- 940 punni, hetkel 6600LE WR icon_lol.gif
compare url
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2006 08:15:26 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
Slazenger kirjutas:
oih icon_lol.gif aga keegi ennustaja oskaks öelda millal tehtakse CPU testis 1 fps ära icon_biggrin.gif
suht jama on seeet basic editionis ei saa resot muuta, peab Advanced või Professionali ostma. võiks olla ikka 1024 ja 1280, siis saaks pa*amad arvutid ka teste teha, kahjuks veel ise olen nende seas. muidu midagi väga uut ei olnud ainult see lume test oli midagi uuemat thumbs_up.gif

CPU testis ei saagi resot muuta- see on minimum ja peabki olema, muidu pole see juba CPU vaid video test icon_wink.gif
Asjast:
X2 3800+@260x10
2x512MB TCCD@260/2,5-3-3-6-2T
MSI Neo4 FI
Club 3D 6600LE@väike oc (350/450), kaardil 256MB 5ns eliksiiri peal icon_biggrin.gif
scoor- 940 punni, hetkel 6600LE WR icon_lol.gif
compare url
CPU testis saad t2nu oma X2 3800+ ile p2ris palju punkte icon_smile.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.01.2006 14:18:38 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
see on mõeldud uutele masinatele ikka icon_biggrin.gif ja poes on ka erinevaid arvuteid olemas, näiteks osad poed müüvad masinaid millistest suurem osa HV-test unistab koplekteerijaks näiteks alienware.
muidugi kui me räägime k-saluuni masinatest mis on nagu vanad head võrrid poes, ostsid ära ja siis pidid head õnne lootma, et see üldse käima läheks ilma probleemideta on hoopis teine teema icon_razz1.gif


Nii, et ma saan aru pc mis maksab 16 000 on arvuti millega peab head õnne lootma, et töötaks? icon_lol.gif
Tegelikult arvuti mujalt ostetud ka. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2006 21:36:30 vasta tsitaadiga

2500barton
gigabyte 6600gt 500@550/1120

1372.

praegu pole eriti kellanud asja, et eks teinekord kui rohkem aega, pigistab rohkem välja.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.01.2006 00:38:51 vasta tsitaadiga

Nforce3 754 2,45ghz ja 256mb Geforce 6800 ,1,5gb ram ja skoor- 2030p.Huvitav ei leia x1900 kaartide võrdlust Futuremark alt.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
equalizer
HV kasutaja
equalizer

liitunud: 16.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 02:06:39 vasta tsitaadiga

endal kukkus 979 punkti icon_confused.gif

AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+ 1,8ghz
NVIDIA GeForce 6600
1gb ram
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 03:21:04 vasta tsitaadiga

7800gtx512 SLI/fx60 süsteemiga saavutatud tühised 11934 punkti. vaikselt siis juba juba 12k verstapost täitumas.
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=78616

samade tegijate poolt sama süsteemiga saavutatud 3dm 05 testis 19043 punkti.
NVIDIA 7800gtx512 SLI 780/2160 AMD FX-60 | DFI nf4 expert | 2x512 mushkin bh-5
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1745035


viimati muutis Sathanas 28.01.2006 03:26:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 03:22:50 vasta tsitaadiga

Sathanas kirjutas:
7800gtx512 SLI/fx60 süsteemiga saavutatud tühised 11934 punkti. vaikselt siis juba juba 12k verstapost täitumas.
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=78616


Julm prose ikka icon_eek.gif

Ja mõni lootis et 3Dmark06 12k sed punktisummad purustatakse mingi aasta pärast vms. Uute kaartide ja cpu de tulekul tehakse see 3Dmark06 sama "mõttetuks" nagu seda on praegast juba 3Dmark03 tänapäeva võimsamate kaartide jaoks.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 03:34:03 vasta tsitaadiga

vaadates kes selle skoori tegija on võib vaid väikse vaimustusega haigutada, ilmselt terendab sellil pigem 13k silme ees, sest nüüd alles hakkavad dual prosed moodi minema ja 06 natuke driverite optimiseeringut võib varsti ilusaid skoore näha icon_razz.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 11:04:47 vasta tsitaadiga

imo suveks saadakse 20k täis juba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.01.2006 12:07:32 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Sathanas kirjutas:
7800gtx512 SLI/fx60 süsteemiga saavutatud tühised 11934 punkti. vaikselt siis juba juba 12k verstapost täitumas.
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=78616


Julm prose ikka icon_eek.gif

Ja mõni lootis et 3Dmark06 12k sed punktisummad purustatakse mingi aasta pärast vms. Uute kaartide ja cpu de tulekul tehakse see 3Dmark06 sama "mõttetuks" nagu seda on praegast juba 3Dmark03 tänapäeva võimsamate kaartide jaoks.
Õnneks peaks küll selle versiooniga see hea asi olema et skoori kasv ei tohiks takerduda ühe jupi taha nagu seda on näiteks 2k5's prose taha jäämine. Seega päris mõttetuks ei tohiks see test veel niipea muutuda.

20k täis saamiseks on eiteks tarvis uut videokaardi põlvkonda ning teiseks uusi prosesid. Ma ei usu et FX60'ga just kaugele jõuab. Milleks merom suuteline on paistab umbes sügisel.

Muidugi pole välistatud et keegi väänab 3dmarki käima oma kaheksa dualcore opteroniga masinas ning sõidab puhtalt prose skooriga kõik laiaks kuid ma natuke kahtlen et see veel niipea juhtub.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 29.01.2006 00:37:58 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
angel kirjutas:
Sathanas kirjutas:
7800gtx512 SLI/fx60 süsteemiga saavutatud tühised 11934 punkti. vaikselt siis juba juba 12k verstapost täitumas.
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=78616


Julm prose ikka icon_eek.gif

Ja mõni lootis et 3Dmark06 12k sed punktisummad purustatakse mingi aasta pärast vms. Uute kaartide ja cpu de tulekul tehakse see 3Dmark06 sama "mõttetuks" nagu seda on praegast juba 3Dmark03 tänapäeva võimsamate kaartide jaoks.
Milleks merom suuteline on paistab umbes sügisel.

miks just merom, kas see mitte läpparitele planeeritud prose pole?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.01.2006 00:47:04 vasta tsitaadiga

damn, ajan selle taaskord sassi. Pidasin silmas Conroe'd.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 00:52:22 vasta tsitaadiga

ootame märtsi kuuni ja vaatame mida 7900gtx'iga saadakse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.01.2006 00:54:33 vasta tsitaadiga

Kindlasti lekivad skoorid juba varem välja icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raines
Kreisi kasutaja
Raines

liitunud: 29.06.2005




sõnum 29.01.2006 10:36:13 vasta tsitaadiga

1942 punni minu PC-ga:P
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 19:27:53 vasta tsitaadiga

1466p
profiilis oleva masinaga icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 20:14:29 vasta tsitaadiga

1662 p.
SM 2.0 Score - 657
SM 3.0 Score - 608
CPU Score - 938

Konf:
A64 3000+ @2401 MHz
Corsair XMS @2-3-3-6@218 MHz
Club-3D 6600GT@600/1125

prosele 600 MHz juurde andis 68 punni juurde icon_neutral.gif


viimati muutis wa666ou 29.01.2006 21:04:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 20:32:05 vasta tsitaadiga

link :: ORB

1547

Jääb vähemalt samasse vahemikku sarnaste masinatega icon_razz1.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 29.01.2006 20:35:40 vasta tsitaadiga

ma sain ilma clokkimatta 1692punni
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 20:46:59 vasta tsitaadiga

AXP 1700+@200x10, 1GB mälu@200MHz
X850XT@540/1120

Kokku 2009
SM2.0 1096
HDR/SM3.0 N/A
Cpu score 711
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 21:21:40 vasta tsitaadiga

kas keegi veel üle 1800p ka saanud on oma 6600GT-ga siin? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 29.01.2006 22:56:16 vasta tsitaadiga

Profiili 7800 gtx 256mb- 4301p.
SM2-1938
HDR/SM3-1912
CPU-1074
Netti pole praegu selle kasti taga.

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2006 00:09:19 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kas keegi veel üle 1800p ka saanud on oma 6600GT-ga siin? icon_rolleyes.gif


Tuli 1861 aga pole enam masinat, kust saaks pildi üles laadida icon_sad.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
öölane
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2004




sõnum 30.01.2006 00:35:30 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kas keegi veel üle 1800p ka saanud on oma 6600GT-ga siin? icon_rolleyes.gif

1819 p.
Sain profiilis masinaga.
http://www.zone.ee/-koduleht-/list/3DMark06.1.jpg?2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2006 00:39:26 vasta tsitaadiga

Tegin siis naxitralli moditud DFI Ultra-D plaadiga SLI testi.

Venice 3200@2754MHz
2x256Mb BH5@275MHz 1:1 2-2-2-5
2x7800GTX@510\1337


3DMark06: 6691p http://service.futuremark.com/compare?3dm06=89480

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erkky2002
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2006 13:55:23 vasta tsitaadiga

Sapphire x800GTO 256mb - 1701p.
AMD64 3700+@2700MHz
Corsair 2GB CL2,5 @245Mhz

SM2-854
HDR/SM3-N/A
CPU-1049
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2006 14:51:40 vasta tsitaadiga

erkky2002, kas video oli klokkimata, et nii väike skoor?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2006 18:13:08 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
erkky2002, kas video oli klokkimata, et nii väike skoor?


v siis 12piipu....

@stock 16p sain skooriks midagi <2000p (sys@def.; X800XT)

SM3.0 puudumine kärbib ikka tõsiselt bench tulemusi

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2006 20:58:22 vasta tsitaadiga

esimene postitatud bench minu poole pteale bertoni surma. Max kelladel teeb TeamKeila teste peagi.
Driverid vajavad kah uuendamist, oleme laisaks muutunud icon_smile.gif

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=91755

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maki Nupu
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2005




sõnum 30.01.2006 21:32:32 vasta tsitaadiga

Celeron D 2400@3700
PQI 2*512 @205Mhz
GeForce 6600GT AGP @569/1272

1531 p.

SM2- 649
HDR/SM3- 565
CPU- 644
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkky2002
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2006 23:50:10 vasta tsitaadiga

Natuke klokitud, core 500 ja mem 1000

ceemic kirjutas:
erkky2002, kas video oli klokkimata, et nii väike skoor?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2006 00:01:14 vasta tsitaadiga

erkky2002 kirjutas:
Natuke klokitud, core 500 ja mem 1000


ja piipude arv?

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.