|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kristoka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2004
|
23.01.2006 16:39:20
|
|
|
Mis moodi seda avada?
Kristo
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
23.01.2006 16:44:28
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
| olen ise kah nüüd viimase nädala wolf et'd pelanud ja leian, et on väga ülbe mäng! uued relvad ruulivad täiega ja uued charrid on kah lahedad. see expi süsteem tundub kah üsna hea olevat. ja muidugi võib alati kasutada ka head gamespy arcadet, selleks et et'd võrgus taguda. |
i sense irony here...
| kristoka kirjutas: |
Mis moodi seda avada?
Kristo |
et kaustas demode kausta.
siis et tööle ja view...
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
23.01.2006 17:27:57
|
|
|
| ispy kirjutas: |
Käisin mängimas.
]CS[scorpioniga 1o1.
spekkis ]ET[BloodBuster ja mingi tont veel kes koguaeg serveris kämbib.
BloodBuster hakkas mind aimbotiks ja wallhackiks sõimama.
Enamuse ajast rääkisin adminiga.
Tegin demo ka. Spekkige mind ja jälgige juttu. (ärge pahandage, et ma väga mööda lasin).
http://www.zone.ee/mmb3/
8) |
hm peaks kah proovima
ja se , et 1on1 käib ikkagi nagu kas valhallas , ctf_wellis või badplaces . äärmisel juhul silly ctf mis on siiski 2vs2 mitte mingitel X mappidel .
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ispy
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2004
|
23.01.2006 17:39:13
|
|
|
InterFace, see ei olnud nagu kokku lepitud 1o1,
vaid ma läksin sinna et2 servusse ja siis mängisime lihtsalt 1o1.
Ma ei saa aru mis nendel USA pelajatel viga on. Tundub, et seal tase madal vms, kui öeldakse, et "ma olen kaua mänginud ja tunnen wallhackeri/aimbotteri ära.. "
Kui küsisin, et kas teargast ka teate (bloodbuster'i käest), siis öeldi, jah jah. I know him well -või umbes nii.
... Kahel viimasel lausel ei ole mõtet.
Eniveis ma lähen veel sinna servusse, seal suht põnev nendega rääkida.
demot saad vaadata nii, kui downloadid demo, viskad selle wolfenstein-enemy territory/etpu/demos kausta.
Seejärel on vaja kuidagi etpub peale loadida (kas valid mode'de alt või connectid kuhugi etpub sevusse ja siis disconnectid). Viimaks võtad replays ja view
edit: kirjavead.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
23.01.2006 17:54:25
|
|
|
einojah...et seda demo't vaadata vaja seda tankbuster vms. mappi kah...joinisin sinna servusse,krt seal iga map mingi 20mb,andke abi
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ispy
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2004
|
23.01.2006 18:11:06
|
|
|
| ˇma sain küll sealt servust suht kiiresti mapid kätte -400KB/s tuli ära.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
23.01.2006 18:13:40
|
|
|
mafkal lihtsalt 1 megane nett
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
23.01.2006 18:19:57
|
|
|
indeed...
vaatasin demo läbi,pole midagi muud öelda kui räigelt ennasttäis jänkid...ei midagi muud.Kui keegi parema skilliga neid ära omab siis kohe aimbot/wallhax.See Scorpion oli eriti noob.
See bloodbuster arvab kah et ta nüüd 7'es maailmaime ja teab kõike hale,täiesti hale ja naljakas omamoodi.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
24.01.2006 00:07:56
|
|
|
| Sirius kirjutas: |
| teadmamees kirjutas: |
| olen ise kah nüüd viimase nädala wolf et'd pelanud ja leian, et on väga ülbe mäng! uued relvad ruulivad täiega ja uued charrid on kah lahedad. see expi süsteem tundub kah üsna hea olevat. ja muidugi võib alati kasutada ka head gamespy arcadet, selleks et et'd võrgus taguda. |
i sense irony here...
| kristoka kirjutas: |
Mis moodi seda avada?
Kristo |
et kaustas demode kausta.
siis et tööle ja view... |
i sense postitus esimeselt lehelt aastast 2003 või mida?
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
24.01.2006 00:16:51
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
| Sirius kirjutas: |
| teadmamees kirjutas: |
| olen ise kah nüüd viimase nädala wolf et'd pelanud ja leian, et on väga ülbe mäng! uued relvad ruulivad täiega ja uued charrid on kah lahedad. see expi süsteem tundub kah üsna hea olevat. ja muidugi võib alati kasutada ka head gamespy arcadet, selleks et et'd võrgus taguda. |
i sense irony here...
| kristoka kirjutas: |
Mis moodi seda avada?
Kristo |
et kaustas demode kausta.
siis et tööle ja view... |
i sense postitus esimeselt lehelt aastast 2003 või mida? |
2003 jah
_________________ Kogun protsessoreid  |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
24.01.2006 00:22:59
|
|
|
Mida see ETpro endast üldse kujutab?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
24.01.2006 00:48:09
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
Mida see ETpro endast üldse kujutab?  |
ET on tehtud poolikust valmis. Asendamatu asi CWdel ja PCWdl, isegi ei tea ühtegi lahedamat pub servi ilma selleta.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.01.2006 00:56:41
|
|
|
põhimõtselt mod ET'le mis on ta mängitavaks muutunud.
etmain on ikka suht jube , unbalanced ja buge täis.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
24.01.2006 09:54:22
|
|
|
Elus on nii et mõni rabab terve elu, ikkagi midagi ei saa.. teine jällegi... sama moodi ka wolfis, mängid 1 või 2 aastat.. kui naab siis jääd naabiks, ise pole mingi hüper super aimer, mängin, saan hakkama, ja naudin mängu, mitte ei kritiseeri endast tugevamaid, et näidata end kõvana..
midagi väga segast tuli nüüd
_________________ Kogun protsessoreid  |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
24.01.2006 11:44:07
|
|
|
tsiteerides Jeremy't
"You can take a n00b to water but you can't make a n00b drink"
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
24.01.2006 11:59:29
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
| Sirius kirjutas: |
| teadmamees kirjutas: |
| olen ise kah nüüd viimase nädala wolf et'd pelanud ja leian, et on väga ülbe mäng! uued relvad ruulivad täiega ja uued charrid on kah lahedad. see expi süsteem tundub kah üsna hea olevat. ja muidugi võib alati kasutada ka head gamespy arcadet, selleks et et'd võrgus taguda. |
i sense irony here...
| kristoka kirjutas: |
Mis moodi seda avada?
Kristo |
et kaustas demode kausta.
siis et tööle ja view... |
i sense postitus esimeselt lehelt aastast 2003 või mida? |
haha.
Ma vist olen kogemata esimesele lehele läinud ja vaadanud, et mis lolli möla see teadmamees nüüd ajab, mõtlesin, et teid nalja
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeArGaS
HV kasutaja
liitunud: 23.12.2005
|
24.01.2006 18:26:31
|
|
|
| ispy kirjutas: |
Käisin mängimas.
]CS[scorpioniga 1o1.
spekkis ]ET[BloodBuster ja mingi tont veel kes koguaeg serveris kämbib.
BloodBuster hakkas mind aimbotiks ja wallhackiks sõimama.
Enamuse ajast rääkisin adminiga.
Tegin demo ka. Spekkige mind ja jälgige juttu. (ärge pahandage, et ma väga mööda lasin).
http://www.zone.ee/mmb3/
8) |
Vaatasin su mõttetu demo ära ja no comments.... oled ikke imelik küll!
1) see kelle vastu mängisid ]CS[scorpion on üpris uus mängija a ta pole mingi proff
2) sa ise ütlesid et sul on aimbot.... ime sis pole et ta sinuga õiendama hakkas!
3) sa väitsid adminnile, et mina olevat öelnud "this server is very pro" ....JAH see server on VERY PRO! Kui vaid sinusugune noobikene satuks kokku seal ]ES[ liikmetega mängima.... nemad OWNiks SIND!
sattusid sinna väga valel ajal kui kedagi ei olnud
4) kui sa ei tea mis isegi SCRIM tähendam sis ime pole et adminil sinu vastu huvi ka pole! ....noob
_________________ fuuuck off and have a nice day! ;D |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
24.01.2006 18:30:10
|
|
|
scrim on mingi USA väljend vist. Pole ka varem kuulnud, kuigi mängisin wolfi päris pikalt..
Ärge pahandage lapsega, ta mängib USAs ja ei ole tutvunud eesti ja euroopa ET "kultuuriga"
viimati muutis madness 24.01.2006 18:40:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
24.01.2006 18:30:20
|
|
|
| TeArGaS kirjutas: |
| ispy kirjutas: |
Käisin mängimas.
]CS[scorpioniga 1o1.
spekkis ]ET[BloodBuster ja mingi tont veel kes koguaeg serveris kämbib.
BloodBuster hakkas mind aimbotiks ja wallhackiks sõimama.
Enamuse ajast rääkisin adminiga.
Tegin demo ka. Spekkige mind ja jälgige juttu. (ärge pahandage, et ma väga mööda lasin).
http://www.zone.ee/mmb3/
8) |
Vaatasin su mõttetu demo ära ja no comments.... oled ikke imelik küll!
1) see kelle vastu mängisid ]CS[scorpion on üpris uus mängija a ta pole mingi proff
2) sa ise ütlesid et sul on aimbot.... ime sis pole et ta sinuga õiendama hakkas!
3) sa väitsid adminnile, et mina olevat öelnud "this server is very pro" ....JAH see server on VERY PRO! Kui vaid sinusugune noobikene satuks kokku seal ]ES[ liikmetega mängima.... nemad OWNiks SIND!
sattusid sinna väga valel ajal kui kedagi ei olnud
4) kui sa ei tea mis isegi SCRIM tähendam sis ime pole et adminil sinu vastu huvi ka pole! ....noob  |
oeh, tra pange sellele julmale gamerile ban/mõistus pähe? Norid siin CB officali oma clanniga ? tavai korraldame ära.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
24.01.2006 18:37:02
|
|
|
| TeArGaS kirjutas: |
| ja mind ei koti enam mis te siin mölisete.... lärmake edasi mul pohh mina jään nüüd siin teemas vait! |
Meeldetuletus.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeArGaS
HV kasutaja
liitunud: 23.12.2005
|
24.01.2006 18:40:29
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
| TeArGaS kirjutas: |
| ja mind ei koti enam mis te siin mölisete.... lärmake edasi mul pohh mina jään nüüd siin teemas vait! |
Meeldetuletus.  |
ooOOOPS!
PS! saatsin ]ES[ liikmetele kirja et kas nad on nõus teie CB or waddever klanniga scrim´i tegema!
olge sis valmis mehi kokku ajama.... sest see scrim võib teoks saada!
_________________ fuuuck off and have a nice day! ;D
viimati muutis TeArGaS 24.01.2006 18:57:26, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
24.01.2006 18:46:33
|
|
|
| kui need ES vennad nii tugevad on siis miks nad USA nationscupi tiimis pole? tead üldse misasi see on?
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
24.01.2006 19:24:03
|
|
|
| TeArGaS kirjutas: |
| Marduuhin kirjutas: |
| TeArGaS kirjutas: |
| ja mind ei koti enam mis te siin mölisete.... lärmake edasi mul pohh mina jään nüüd siin teemas vait! |
Meeldetuletus.  |
ooOOOPS!
PS! saatsin ]ES[ liikmetele kirja et kas nad on nõus teie CB or waddever klanniga scrim´i tegema!
olge sis valmis mehi kokku ajama.... sest see scrim võib teoks saada!  |
CB on www.clanbase.com siiski, mitte klann
seal on kõik enam-vähem normaalsed ja ebanormaalsed klannid koos ja teevad cw-sid erinevates mängudes
Tundub, et te ESid pole sellest midagi kuulnud...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeArGaS
HV kasutaja
liitunud: 23.12.2005
|
24.01.2006 19:56:17
|
|
|
| madness kirjutas: |
| TeArGaS kirjutas: |
| Marduuhin kirjutas: |
| TeArGaS kirjutas: |
| ja mind ei koti enam mis te siin mölisete.... lärmake edasi mul pohh mina jään nüüd siin teemas vait! |
Meeldetuletus.  |
ooOOOPS!
PS! saatsin ]ES[ liikmetele kirja et kas nad on nõus teie CB or waddever klanniga scrim´i tegema!
olge sis valmis mehi kokku ajama.... sest see scrim võib teoks saada!  |
CB on www.clanbase.com siiski, mitte klann
seal on kõik enam-vähem normaalsed ja ebanormaalsed klannid koos ja teevad cw-sid erinevates mängudes
Tundub, et te ESid pole sellest midagi kuulnud... |
SRY! MINA ei ole sellest kuulnud! Ma ei ole mingi totaalne ET friik ....olen tavaline kesktaseme mängija aga
kui te siin väidate et ]ES[ klanni servud suckivad ja "ownite" lõtva ]ES[ liikmed ära siis palun väga tehke scrim´i nendega!
_________________ fuuuck off and have a nice day! ;D |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
24.01.2006 20:05:42
|
|
|
#team-eesti / kontakteeru nendega, ja leppige mäng kokku. see nuub interface m2ngib ka seal sitas tiimis...
tulemused öelge siia ka palun. gl ja hf
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
24.01.2006 20:11:50
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
põhimõtselt mod ET'le mis on ta mängitavaks muutunud.
etmain on ikka suht jube , unbalanced ja buge täis. |
Kõige uuem versiion on peal, kuid tihti nõuab servu vanemat versiooni
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
24.01.2006 20:21:03
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| InterFace kirjutas: |
põhimõtselt mod ET'le mis on ta mängitavaks muutunud.
etmain on ikka suht jube , unbalanced ja buge täis. |
Kõige uuem versiion on peal, kuid tihti nõuab servu vanemat versiooni  |
Uusim on 3.2.5, mis pole õieti kuskil kasutuseski, seega 3.2.4 (ja igaks juhuks ka vanemate versijate põhi .pk3 failid) peale
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
24.01.2006 20:39:15
|
|
|
| teargas, te ikka seda teate mis irc on? #flame-guards
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
24.01.2006 21:01:27
|
|
|
| tsitaat: |
mis irc on? #flame-guards
|
1337
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.01.2006 21:24:02
|
|
|
| hentz kirjutas: |
#team-eesti / kontakteeru nendega, ja leppige mäng kokku. see nuub interface m2ngib ka seal sitas tiimis...
tulemused öelge siia ka palun. gl ja hf |
ma usun, et me ei hakka aega raiskama ja tulemuse võib siia kohe postida
[enter random number] : 0
clanbase kohapealt , no kurat isegi iga suvaline low- mängija teab sellest natukenegi kuna se ühendab kogu ET competition poolt. hetkel on käsin nationcup (miks ma ei näe sinu 'yberleet' klanni nimesi USA nationteamis??? kui nad nii kiftid ja omajad on siis miks nad ei esinda riiki . noh , juu siis ei oma ikkagi). just lõppemas eurocup ja opencup.
viimasele opencupile oli imo sign upe ~400 klanni poolt.
24/7 saab vabalt valitud ajal ise officiale korraldada erinevates ladderites (3v3 , 6v6 , jne).
selleks peab friik olema et natukenegi tead ilma asju ? ei imo peab selleks parajalt friik olema kui 2 aastat oled midagi mängind ja ikka mitte sittagi ei jaga ning ainukene asi mida suudad korrutada on see kui lahe su mingi suvaline tiim on kes , ma ei egokse kuid oleme ausad , passiks oma spawnis limbos kui team-eesti vastu mäng oleks.
PS. millal sa ükskord jumala ees aru saad , et parem oleks vait olla kuna sa oled ennast niigi juba idioodiks teind - milleks ennast veel allapoole kiskuda? sa ei tea mitte midagi , ajad oma ühte ja sama jura kuigi kõik vähegi teadjamad playerid saavad juba aru et se on puhas BS ning ei mõista mida sulle öelda tahetakse.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
24.01.2006 21:25:26
|
|
|
mul tuli üks kaval mõte. Nädalavahetusel võiks 1o6 nende ES matsidega teha, siis ma olen parajalt auru ja kommi all Oasis ja mina olen kaitses
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
24.01.2006 21:27:51
|
|
|
ahjaa , Teargas , kuna näha on , et sulle meeldib klouni mängida tule jaga oma teadmisi ka teiste eesti ET seppadega.
www.idle.ee ja sealt foorum . meie täitsa oma kommuuni keskus
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
24.01.2006 21:31:19
|
|
|
oplää, adminnidel kõntsa rookimisega jälle tegevust edu siLc
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
24.01.2006 21:44:00
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
oplää, adminnidel kõntsa rookimisega jälle tegevust edu siLc |
Eks näeme
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rrivo
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2006
|
24.01.2006 22:56:18
|
|
|
PROBLEEM!!!!
Kui vajutan ikoonile siis ütleb : GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem
mida teha?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
24.01.2006 23:20:00
|
|
|
lase graafikakaardi draivud uuesti peale. Enen võta draivercleaneriga vanad maha (loe readmet).
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeArGaS
HV kasutaja
liitunud: 23.12.2005
|
24.01.2006 23:48:12
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| TeArGaS kirjutas: |
| ispy kirjutas: |
Käisin mängimas.
]CS[scorpioniga 1o1.
spekkis ]ET[BloodBuster ja mingi tont veel kes koguaeg serveris kämbib.
BloodBuster hakkas mind aimbotiks ja wallhackiks sõimama.
Enamuse ajast rääkisin adminiga.
Tegin demo ka. Spekkige mind ja jälgige juttu. (ärge pahandage, et ma väga mööda lasin).
http://www.zone.ee/mmb3/
8) |
Vaatasin su mõttetu demo ära ja no comments.... oled ikke imelik küll!
1) see kelle vastu mängisid ]CS[scorpion on üpris uus mängija a ta pole mingi proff
2) sa ise ütlesid et sul on aimbot.... ime sis pole et ta sinuga õiendama hakkas!
3) sa väitsid adminnile, et mina olevat öelnud "this server is very pro" ....JAH see server on VERY PRO! Kui vaid sinusugune noobikene satuks kokku seal ]ES[ liikmetega mängima.... nemad OWNiks SIND!
sattusid sinna väga valel ajal kui kedagi ei olnud
4) kui sa ei tea mis isegi SCRIM tähendam sis ime pole et adminil sinu vastu huvi ka pole! ....noob  |
oeh, tra pange sellele julmale gamerile ban/mõistus pähe? Norid siin CB officali oma clanniga ? tavai korraldame ära. |
Nii.... Light paluks sinult nüüd ET mängija nime mille all sa tuntud oled ja aja klann kokku sest sa ise kutsusid ja tahtsid et asi ää korraldataks! ]ES[ on ilmselt nõus kuid nad tahavad teada mis sinu ET mängija nimi on, mitu liiget tiimis ja mis mappidel mängita tahaksite! Ole siis hea ja postita enda ja oma tiimi andmed ning map mida sooviksite siia! ja tore oleks kui 2-3 päeva jooksul! sest neil on hetkelmitu scrim´i ootamas
_________________ fuuuck off and have a nice day! ;D |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
24.01.2006 23:59:08
|
|
|
| TeArGaS kirjutas: |
Nii.... Light paluks sinult nüüd ET mängija nime mille all sa tuntud oled ja aja klann kokku sest sa ise kutsusid ja tahtsid et asi ää korraldataks! ]ES[ on ilmselt nõus kuid nad tahavad teada mis sinu ET mängija nimi on, mitu liiget tiimis ja mis mappidel mängita tahaksite! Ole siis hea ja postita enda ja oma tiimi andmed ning map mida sooviksite siia! ja tore oleks kui 2-3 päeva jooksul! sest neil on hetkelmitu scrim´i ootamas  |
ega vist lugemisoskus oli liiga palju oodatud?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
25.01.2006 00:05:20
|
|
|
palun alandlikult mulle aega laupäeva õhtuks. 1o6, mapiks oasis
btw light on tuntud kui soitsu nime all ja eesti ET maastikul oli kunagi üsnagi tuntud. Hetkel q3?
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeArGaS
HV kasutaja
liitunud: 23.12.2005
|
25.01.2006 00:14:42
|
|
|
Vabandust! sain asjast kiiruga lugedes valesti aru, et light kutsus klanni välja
Ok, aga ikkagi Team Eesti paluks teil PS mulle saata oma klanni koduka aadressiga ja
teiste kontaktandmetega ning liikmete nimedega kes mängida sooviksid ]ES[ vastu!
_________________ fuuuck off and have a nice day! ;D |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
25.01.2006 00:19:57
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
btw light on tuntud kui soitsu nime all ja eesti ET maastikul oli kunagi üsnagi tuntud. |
Kurjad keeled räägivad, et Eestlaste seas ta polnud/pole ta mitte eriti populaarne...
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
25.01.2006 00:26:08
|
|
|
| TeArGaS, piix keri piixu, täiesti haige vend oled...ma ei suuda enam...
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeArGaS
HV kasutaja
liitunud: 23.12.2005
|
25.01.2006 00:26:26
|
|
|
Nii saatsin ]ES[ klannile Team Eesti kontaktandmed:
Team Estonia can be contacted in IRC at #team-eesti @ irc.quakenet.org
Ex siis nüüd lähipäevil kuuleb mis asjast saab! aga ilmselt tuleb asja mingi 1 week ette
planeerida kuna neil on vist mitu scrim´i lähiajal plaanis ning neil muu elu kah peale ET....
seega et jõuaks tiimi korralikult kokku ajada ja inf kõigile kohale (mis map, mitu playerit ja nimed jne.).
_________________ fuuuck off and have a nice day! ;D |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
25.01.2006 00:28:54
|
|
|
| milleks on vaja vastastel teada kes mängivad? tavaliselt ju ikka 6 versus 6 ja mis vahet mis map, official mappe oskavad siis on kõik korras ju..
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeArGaS
HV kasutaja
liitunud: 23.12.2005
|
25.01.2006 00:30:49
|
|
|
| hentz kirjutas: |
| TeArGaS, <b>piix</b> keri <b>piixu</b>, täiesti haige vend oled...ma ei suuda enam... |
hentz ....no comments!
BTW! kas oled TEam Eestis??? ....kui ei siis hoia oma mokk maas!
_________________ fuuuck off and have a nice day! ;D
viimati muutis TeArGaS 25.01.2006 00:31:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
25.01.2006 00:30:56
|
|
|
| TeArGaS kirjutas: |
| hentz kirjutas: |
| TeArGaS, <b>piix</b> keri <b>piixu</b>, täiesti haige vend oled...ma ei suuda enam... |
hentz ....no comments!
BTW! kas oled TEam Eestis??? |
,
Ei Ole!
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeArGaS
HV kasutaja
liitunud: 23.12.2005
|
25.01.2006 00:31:34
|
|
|
siis palun hoia oma mokk maas ex!
_________________ fuuuck off and have a nice day! ;D |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
25.01.2006 00:31:58
|
|
|
| TeArGaS kirjutas: |
| hentz kirjutas: |
| TeArGaS, <b>piix</b> keri <b>piixu</b>, täiesti haige vend oled...ma ei suuda enam... |
hentz ....no comments!  |
teargas sa oled taun, sa saadad MAAILMA ÜHE KÕIGE TUGEVAMA klannile kirja sooviga teha nendega koos 6on6. kuigi ma pean tunnistama, et paljudega sealt pelanud ja vastased on lastavad, aga arvestades sinu juttu siin, soovitaksin sul mitte oma aega raisata. Btw ära siin foorumis ka eriti rohkem käi, kuna imo ma siin ikkagi suht algaja(2003 a. joinisin, user soits), siis siin on ikka tavaks kuulata neid kes midagi teavad, mitte ise suure suuga muliseda.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.01.2006 00:33:07
|
|
|
karta on et siit midagi välja ei tule. ühed istuvad ameerikas oma neti taga, kui siit eestist sinna ühendada on ping sitt. kihla võib vedada, et kui nemad eesti servusse ühendaksid imeks neil ping.
aga kui leitakse neutraalne nö keskmine tee, et pingid normid oleks, siis oleks siiski tulemus ette teada. nüüdseks on vist nö team eesti ud96 + idle tiim? ehk siis 1 koht quakeconil + 3 koht qukeconil.
ehk kui tõesti meie kallid eesti tegijad viitsivadki ameerikamaa sõõrikupugijatega kuule vahetada, siis peab vist TeArGaS pettuma....
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|