Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX518 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 24.06.2005 18:53:32 vasta tsitaadiga

ma olen tähele pannud, et see sense muutmine toimib perfektselt ainult Battlefield2-es icon_eek.gif
ülejäänd mängudes (vanemates?) viskab "-" nupp sense liiiga madalaks
(gta san andreases ka norm suht)

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 17.08.2005 11:17:05 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
ma olen tähele pannud, et see sense muutmine toimib perfektselt ainult Battlefield2-es :o
ülejäänd mängudes (vanemates?) viskab "-" nupp sense liiiga madalaks
(gta san andreases ka norm suht)

Kas kasutad hiire "defult" sätteid?
Starcraft: BroodWar'is (Mis on rohkem, kui vana ent üks parimaid strateegiaid) reageeris hiir minul täpselt nii kuidas sätted panin(Samas panin ma ka mängu .exe faili vastavasse "Mängude nimekirja")

Seni olin harjunud mängima 5nupulise hiirega, mis iseenesest oli väga tubli, ent otsustasin mingile tasemele oma hiire viia(Ehk aitab ka mängimisele kaasa)

Igatahes.. Ostud sai see hiir mul eile. Esimese ehamtuse sain sellest, et omaks avastuseks ei saanud küljenuppe suvaliselt sätestada. Kuid õnneks eksisin & peale mõningast "Help faili" lugemist leidsin üles kus kõiki neid sätteid muuta saab.

Muidu olen hiirega igati rahul kui välja arvata, et 1 küljenupuni ei taha pöial eriti ulatuda(See võib vabalt tulla sellest, et olen hiirt veel väga lühikest aega kasutanud). Kuna enne hiire ostmist tuulasin tublisti foorumeid & ülevaateid siis teadsin MX518'ne rulli juures olevatest nupudest & harjutasin(2-3 päeva enne tellimuse kättesaamist) hiire käes hoidmist 2näpuga (3sõrme hiire nuppude jaoks) ning pean ütlema, et kui ära harjuda siis väga hea on nii hiirt kasutada.
Mis puutub MX518 vs Razor'sse siis suurim vahe on ilmselt hiirte erinev kuju(Tehniliselt igati võrdsed tegelased). Isiklik arvamus selline, et logitech on hiire käe järgi teinud; razor on aga arvestab, et inimese käsi on harjunud hiire järgi olema. Kes mida eelistab on igaühe oma valik.

Tahaks tuua mõne näite neile, kellel pole sellises hinnaklassis hiirtega veel mingeid kogemusi olnud.
Kui eelmise hiirega oli mul vindows'is hiire kiirus põhja tiritud(Et vähegi rahuldavat kiirust saavutada), siis MX518'ga pidin seda mõningal määral langetama(Kusagil 75-80% nüüd), sest 1600dpi(Sätetes kasutan hetkel 1400dpi, et "üleminekut" leevendada) kiirus on rohkem kui rahuldav. Huvitava kogemuse võrra sain rikkamaks, kui pidin korraks venna arvuti taha istuma(Temal 5nupuga "tavaline hiir" ning Windowsis hiire kiirus Max), siis hiire kursor oskas üllatavalt palju venida. Vahet on nii väga selgesti tunda. Kiirus võib hiirel olla tunduvalt suurem kui täpsuses midagi veel ei kaotata.

Tahaks küsida, teistelt MX'i kasutajatelt palju korralik hiirematt kaasa annab, sest pole veel seda endale soetanud.

_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.08.2005 11:51:31 vasta tsitaadiga

korralik gamer oled siis qpad / funcpad / icemat / steelpad

qpad ilmselt kõigeodavam (kõige kallim ja suurem isend on ~400eek , suurust mingi 45x30cm imo)

ise kasutan SteelPad 4S'i mis lihtsalt sobib mulle kõige paremini ( olen need kõik läbi proovind ) , hind ~800eek
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 17.08.2005 14:30:38 vasta tsitaadiga

steelpad my ass icon_razz.gif
http://www.photopoint.ee/toode.php?id=6358
või
http://www.photopoint.ee/toode.php?id=7056
kaks poolt = thumbs_up.gif

nuja selles mõttes jah default, et 1600 to 800. battlefield2-es on asi nagu perfektne. ülejäänd mängudes, mida tagund olen, viskab liikumise liiga aeglaseks.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vol1ti0n
HV kasutaja
vol1ti0n

liitunud: 06.03.2003




sõnum 21.08.2005 10:04:46 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
steelpad my ass icon_razz.gif
http://www.photopoint.ee/toode.php?id=6358
või
http://www.photopoint.ee/toode.php?id=7056
kaks poolt = thumbs_up.gif

nuja selles mõttes jah default, et 1600 to 800. battlefield2-es on asi nagu perfektne. ülejäänd mängudes, mida tagund olen, viskab liikumise liiga aeglaseks.


endal on steelpad S&S ja ta on natuke üle exactmatist, libisemise tase on suht võrdne, aga normaalne kuju ja see, et ta suurem on teeb ta paremaks.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 21.08.2005 18:58:45 vasta tsitaadiga

kaks poolt omab ära ikka imo. exactmat pole väike!

ja see suur et...
mx518 on ikka sitaks parem kui mx510. sai siin testitud

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peet
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2005 22:06:06 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
kaks poolt omab ära ikka imo. exactmat pole väike!

ja see suur et...
mx518 on ikka sitaks parem kui mx510. sai siin testitud


Mille poolest ta parem on? täpsem? sujuvam?

Ise oman mx510t, pole nagu saanud otseselt mx518ga võrrelda icon_neutral.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 26.08.2005 05:46:05 vasta tsitaadiga

no mx518-t saab nagu rohkem nn küljele tõmmata
mis annab siis eelise kasutada väikest sensi, aga samas sellega suurema ala katta vms icon_confused.gif
siuke mõnusalt pehme tundub ka kuidagi

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziim911
Kreisi kasutaja
ziim911

liitunud: 04.03.2003




sõnum 09.09.2005 23:02:16 vasta tsitaadiga

nu nii, ostsin endale ka selle mx518, mina olen väga rahul, eelmisele hiirele annab silmad ette just mugavuse ja liikuvuse kohapealt. Lahe disain. OK asi
_________________
Wireless.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 10.09.2005 11:02:36 vasta tsitaadiga

mul oli enne mx310,
mx518 on sellega võrreldes nagu kullatükk icon_lol.gif
tagasi üles
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 12.09.2005 21:19:27 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik selle hiire lisa nuppe (+ - või Application Switch) panna näituseks muusika mängijal lugusid vahetama?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 14.09.2005 19:36:07 vasta tsitaadiga

aare2 kirjutas:
Kas on võimalik selle hiire lisa nuppe (+ - või Application Switch) panna näituseks muusika mängijal lugusid vahetama?

Mina sellist funktsiooni leidnud pole(Mitte ühegil hiirel veel), küll annab aga suvalist "keystroki" kasutada, CTRL+Shift+5+g jne.. ühesnaga kui programmi aken on aktiivne(Application Switch) siis saab lugu vahetada küll.

_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2005 23:06:09 vasta tsitaadiga

Medic kirjutas:
aare2 kirjutas:
Kas on võimalik selle hiire lisa nuppe (+ - või Application Switch) panna näituseks muusika mängijal lugusid vahetama?

Mina sellist funktsiooni leidnud pole(Mitte ühegil hiirel veel), küll annab aga suvalist "keystroki" kasutada, CTRL+Shift+5+g jne.. ühesnaga kui programmi aken on aktiivne(Application Switch) siis saab lugu vahetada küll.

Natuke OT: lugude vahetamisega saab hakkama Logitech MediaPlay.
Ja IT (InTopic) ka: + ja - on ainult hiire tundlikkuse muutmiseks ja neid ümber programmeerida ei saa. Kui saab, siis õpetus oleks oodatud. thumbs_up.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 14.09.2005 23:14:58 vasta tsitaadiga

+ nupp on number 7. ja sealt kõrvalt valid uue rakenduse sellele. (logitech setpointis)
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2005 23:18:40 vasta tsitaadiga

just, sealt pane mis tahad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 14.09.2005 23:45:53 vasta tsitaadiga

Timmid oma mediplayerit/winampi, annad mingile nupule (pgdwn näiteks) mingi ülesande(järgmine lugu) ja siis bindid hiire driveritest ära mouse button 7 pgdwn ja asi korras ..
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 15.09.2005 11:09:37 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
Timmid oma mediplayerit/winampi, annad mingile nupule (pgdwn näiteks) mingi ülesande(järgmine lugu) ja siis bindid hiire driveritest ära mouse button 7 pgdwn ja asi korras ..
Saame tänama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gr[e]iF
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 02.12.2005 11:03:59 vasta tsitaadiga

siin võib ikka arvamust jagada?
mx518 on teine õnnestunud hiir logitechi poolt (esimene oli mx510, ülejäänud prügikasti). Laenasin sõbralt lanil seda hiirt ja natuke imelik oli, aga mugav. Kiirus oli sobiv ja puha. Ostaks ise ka, kui see rott nii palju ei plekiks.

_________________
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 02.12.2005 11:45:21 vasta tsitaadiga

Razer Copperhead - Aga mina ostsin selle.. ja olen igati rahul (enne oli mx310)
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 15:20:16 vasta tsitaadiga

MX518 + QPad kooslus on äärmiselt mugav lahendus. Ise olen väga rahul igatahes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 17:32:38 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
Razer Copperhead - Aga mina ostsin selle.. ja olen igati rahul (enne oli mx310)

Kuidas sellel kuju on? Razer Diamondback on minu jaoks veidi ebamugav.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vol1ti0n
HV kasutaja
vol1ti0n

liitunud: 06.03.2003




sõnum 06.12.2005 20:08:23 vasta tsitaadiga

Copperheadil on "tagumik" natuke kõrgem ja külgedel on mingid torud. Alguses on ebamugav, aga harjub ära.
Hakkasin uuesti kasutama MX500, Copperhead lihtsalt seisab kapi peal atm icon_wink.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Craft
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 06:02:55 vasta tsitaadiga

Olen nüüdseks enda masinaga proovinud kolme hiirt: mx310, 518 ja razer diamondback. Esimesena neist oli mul 310; oleksin võinud vanduda, et sellest paremat hiirt ei saa olla. Vale arusaam. 310 läks õhtale ja ostsin 518. Algul tundus, et ok, sama värk, ainult natuke suurem. Ei. 1600 vs 800 dpi on täiesti tuntav vahe mängudes. Parandasin praegu 310, proovisin, täielik jama. Siiski kõige täpsemalt saab sihtida neist diamondbackiga, ei oska seletada, miks. "Gamer grade" tähistus 518 karbil on õige. Nagu on ja ei ole ka. Kuju poolest on 518 natuke suur, muidu mugav ja käes püsib ka hästi. Ostke endale diamondback.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 19:36:21 vasta tsitaadiga

Aga kas keegi on võrrelnud MX-518 vs MX-1000? icon_rolleyes.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 19.01.2006 21:50:53 vasta tsitaadiga

vajadusel võin võrdluse teha, mul mõlemad olemas.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 22:25:34 vasta tsitaadiga

mx-1000 ei ole gaming grade hiir
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 23:08:09 vasta tsitaadiga

winterblows kirjutas:
vajadusel võin võrdluse teha, mul mõlemad olemas.

Tee kui viitsid, oleksin väga tänulik. thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

Raidomarek kirjutas:
mx-1000 ei ole gaming grade hiir

Olen seda isegi kuulnud. Kuid samas väidavad omanikud, et väga täpne on, laser ikka omaette klass ja mängimiseks kõlbab kohe väga hästi... Võrdlus oleks hea.

Hiirte täpsuse testis (HV's juttu siin) võitis Razer Diamondback, kohe selle järel MX-518 ja peale neid tuli märkimisväärselt kehvemate tulemustega MX-1000... Kommenteerige.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 20.01.2006 00:48:24 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
winterblows kirjutas:
vajadusel võin võrdluse teha, mul mõlemad olemas.

Tee kui viitsid, oleksin väga tänulik. thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

Raidomarek kirjutas:
mx-1000 ei ole gaming grade hiir

Olen seda isegi kuulnud. Kuid samas väidavad omanikud, et väga täpne on, laser ikka omaette klass ja mängimiseks kõlbab kohe väga hästi... Võrdlus oleks hea.

Hiirte täpsuse testis (HV's juttu siin) võitis Razer Diamondback, kohe selle järel MX-518 ja peale neid tuli märkimisväärselt kehvemate tulemustega MX-1000... Kommenteerige.
mx1000 on juba wireless mis annnab paar millisekki delayd ja on kobakam ufolaev kui razer.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 20.01.2006 15:31:20 vasta tsitaadiga

nu raseri pabulaid oma kogult ja kujult ple mx1000'ga yldse mõtet võrrelda , üks on ehitatud suur kobakas ja käejärgi teine on miski madal "junn"
yhel on 1600dpi mx1000'l imo oli vist aint 800 ei viitsi hetkel järgi vaadata
mx518 ja razeri "junnide" vahe on peamiselt ikkagi selles kes hiirt kasutab
aga mugavuse eelistajatele on mx1000 parem valik
ja see et virelemisvaba tekitav miski delay siis seda sa küll tähele ei pane
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 20.01.2006 20:44:10 vasta tsitaadiga

mx1000 800dpi? icon_lol.gif 2000dpi on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 21.01.2006 17:59:15 vasta tsitaadiga

winterblows kirjutas:
mx1000 800dpi? icon_lol.gif 2000dpi on icon_biggrin.gif


icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif 800dpi on icon_lol.gif G7 on 2000dpi, mx1000 ikka 800dpi...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 21.01.2006 22:46:50 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
winterblows kirjutas:
mx1000 800dpi? icon_lol.gif 2000dpi on icon_biggrin.gif


icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif 800dpi on icon_lol.gif G7 on 2000dpi, mx1000 ikka 800dpi...
mx1000 on laser, seal ei anna kuidagi 3 kohalist dpi-d.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2006 03:38:03 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
mks kirjutas:
winterblows kirjutas:
mx1000 800dpi? icon_lol.gif 2000dpi on icon_biggrin.gif


icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif 800dpi on icon_lol.gif G7 on 2000dpi, mx1000 ikka 800dpi...
mx1000 on laser, seal ei anna kuidagi 3 kohalist dpi-d.

Mida Sa ajad? MX-1000 on 800 DPI. Lasertehnoloogia võimaldab muidugi rohkem, näiteks Logi G5 ja Razer Copperhead on 2000.

Aga mind huvitab, milles väljendub see kasutamise vahe laser vs optiline, eelkõige MX-518 vs MX-1000. Kas tasub MX-518 MX-1000'ga asendada (võib-olla pruugitud), kui põhiliselt netis surfan jne, mängin vähe? Akusid kah iga päev laadida ei taha (madedog rääkis, et päev läbi ruunates pidas tema MX-1000 alguses ca nädala, aasta pärast peab aga iga 2 päeva tagant laadima - varsti sureb aku päris ära ju). Kui suur see vahe on ja milles see täpsemalt väljendub? Igal pool räägitakse, et laser palju täpsem, parem ja kirjum kui optiline, aga täpsemalt?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 22.01.2006 09:56:00 vasta tsitaadiga

laseril töötab rohkematel pindadel, kus muidu optilise hiire lambikese valgus hajub (nt klaas). ja mx1000 aku... siiani on kuu aega vana mx1000 aku ikka nädalakese järjest vastu pidanud kui koguaeg wowi pelada aga üldiselt on mõttekas ta ööseks lihtsalt laadimisdokki panna.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2006 22:43:24 vasta tsitaadiga

Minu diamonback sõidab küll klaasil probleemideta.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 23.01.2006 00:34:38 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
lighT kirjutas:
mks kirjutas:
winterblows kirjutas:
mx1000 800dpi? icon_lol.gif 2000dpi on icon_biggrin.gif


icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif 800dpi on icon_lol.gif G7 on 2000dpi, mx1000 ikka 800dpi...
mx1000 on laser, seal ei anna kuidagi 3 kohalist dpi-d.

Mida Sa ajad? MX-1000 on 800 DPI. Lasertehnoloogia võimaldab muidugi rohkem, näiteks Logi G5 ja Razer Copperhead on 2000.

Aga mind huvitab, milles väljendub see kasutamise vahe laser vs optiline, eelkõige MX-518 vs MX-1000. Kas tasub MX-518 MX-1000'ga asendada (võib-olla pruugitud), kui põhiliselt netis surfan jne, mängin vähe? Akusid kah iga päev laadida ei taha (madedog rääkis, et päev läbi ruunates pidas tema MX-1000 alguses ca nädala, aasta pärast peab aga iga 2 päeva tagant laadima - varsti sureb aku päris ära ju). Kui suur see vahe on ja milles see täpsemalt väljendub? Igal pool räägitakse, et laser palju täpsem, parem ja kirjum kui optiline, aga täpsemalt?
MX510 on 800dpi ja MX1000 on laseriga ja on 2000dpi, üks laser ei saa olla võrreldav optikaga doh.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2006 01:19:37 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
MX510 on 800dpi ja MX1000 on laseriga ja on 2000dpi, üks laser ei saa olla võrreldav optikaga doh.

Bääh. Saa ometi aru, et MX-1000 on 800 DPI!!!!! doh 2000 on näiteks Razer Copperhead ja Logi G5/G7. MX-518 on tavalise optikaga ja 1600 DPI. Seda räägitakse igal pool, et laser on optikast parem. Aga täpsustage, mille poolest.

Teen eraldi teema sellest, mis me ikka MX-518 teemat risustame.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 23.01.2006 01:49:15 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
lighT kirjutas:
MX510 on 800dpi ja MX1000 on laseriga ja on 2000dpi, üks laser ei saa olla võrreldav optikaga doh.

Bääh. Saa ometi aru, et MX-1000 on 800 DPI!!!!! doh 2000 on näiteks Razer Copperhead ja Logi G5/G7. MX-518 on tavalise optikaga ja 1600 DPI. Seda räägitakse igal pool, et laser on optikast parem. Aga täpsustage, mille poolest.

Teen eraldi teema sellest, mis me ikka MX-518 teemat risustame.
See ei saa olla 800DPI, sest MX1000 on laser ja Copperhead on optika. Laser>optika.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2006 02:41:48 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
lighT kirjutas:
MX510 on 800dpi ja MX1000 on laseriga ja on 2000dpi, üks laser ei saa olla võrreldav optikaga doh.

Bääh. Saa ometi aru, et MX-1000 on 800 DPI!!!!! doh 2000 on näiteks Razer Copperhead ja Logi G5/G7. MX-518 on tavalise optikaga ja 1600 DPI. Seda räägitakse igal pool, et laser on optikast parem. Aga täpsustage, mille poolest.

Teen eraldi teema sellest, mis me ikka MX-518 teemat risustame.
See ei saa olla 800DPI, sest MX1000 on laser ja Copperhead on optika. Laser>optika.

Ma ei viitsi vaielda. No offence, aga oled omadega metsas. Kasuta googlit. Copperhead on laser. Ja DPI ei ole ainus näitaja. Mis teeb madalama DPI'ga laserist ülihea hiire, seda üritangi välja uurida. Teen uue teema sellest. Keegi mode võiks seda teemat puhastada.

EDIT: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2531065#2531065

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.01.2006 08:57:26 vasta tsitaadiga

mida te nende dpi'ga ikka teete.
minu copperhead jookseb 1000hz ja 400DPI peal kuna siis ei ole neg accelerationit jne.
samuti on tunnetus palju parem võrreldes 2000DPI'ga.

pole mõtet vaidlema hakata - ma tean mida ma räägin . pole pühapäevamängija ...

ja MX518 ei ole mõtet vahetada MX1000 vastu kui sa tahad mängida (muidugi suvaline noob ei tee mingit vahet mis hiir tal käes on)

EDIT: lugesin valesti . sa ei tahagi mängida. no siis on juba maitse asi. ise tead icon_razz.gif mina ei vahetaks
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 23.01.2006 12:29:54 vasta tsitaadiga

selleks et mx518'l ja mx1000'l vahet teha peakb mõlemaga ikka tublisti yle nädala pelama järjest et kenasti ära harjuda , igasugune yhepäevajooksul 10 hiirt testid on väga kasutud või siis aint proovimiseks kas tehnika vastab tootjapoolt lubatule
laseri ja otpika vahe imo oli selles et laser joonistab natuke täpsema pildi sellest mis hiire all on ja siis käitub ka vastavalt

OT:

ja et se mx1000 dpi vaidlus lõpeks siis http://www.techpowerup.com/reviews/Logitech/MX1000/
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 24.01.2006 18:26:34 vasta tsitaadiga

Valed andmed!!! Vbolla ma olen loll, aga kui 800dpi-d on mx100 siis ta peab olema sama täpne, kui minu mx510, mis on ebaloogiline kuna mx510 puhul on tegu optikaga... EDIT: ongi nii, 800dpi-d, väga crap mouse sel juhul, eriti mängimise poole pealt.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 18:32:20 vasta tsitaadiga

no kurat, dpi-d teevad laser vs optika samapalju kui megahertsid amd vs pentium icon_evil.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 01:26:00 vasta tsitaadiga

Muretsesin ka 518.... thumbs_up.gif . Väga über hiir on.
Ja seda ka veel, et olen nii seda 1000 ja nüüd siis 518 kasutand ja arvan, et kui ikkagi tahad mängida siis 518 on parem aga selliseks rahulikumaks kasutamiseks jälle see 1000 parem, sest tundus , et tänu tema suurusele käsi kuidagi puhkas nagu seal peal.
Ah ja olen ka seda 610 kasutanud ja see tundus mulle isegi parem kui see 1000. Ja odavam ka icon_smile.gif
Edit: korra mulle tundus , et seda 610´t segas wifi ühendus vahepeal aga võibolla olid luulud icon_razz.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 02.02.2006 00:49:03 vasta tsitaadiga

kui raha saan siis ostan seda hiirt endale varusse ka
see minujaoks maailma parim hiirt

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2006 16:49:34 vasta tsitaadiga

sain kah siis täna selle hiire.. kõik meeldib.. lihtsalt nüüd harjumist vajav aga selle ~tunniga suht ära harjund ja ikka tõsiselt mugav:D
vb ainuke asi mis mind häiris on see et hiirel on all need padjad vms. mille peal ta nagu on ja et neid on 5-s
() ()

() <--keskel ja ühel pool ning hiir andis loksuma aga sellegagi harjunud, käsi toetub õieti siis pole mingit lokumist 8)

() ()

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2006 02:05:48 vasta tsitaadiga

Kas see hiire megahertside tviikimine midagi läbi ei või kärsatada (hiirt vigastada pole ohtu?)? Kui palju hiire tehnika üldse keerata võimaldab?
http://www.softpedia.com/get/Tweak/System-Tweak/USB-Mouserate-switcher.shtml

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 26.02.2006 14:44:05 vasta tsitaadiga

mx518-t tahad kruttida? on mõtet?
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 01.03.2006 11:16:45 vasta tsitaadiga

inimesed pole kunagi rahul sellega, mis neil on icon_confused.gif
_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 01.03.2006 21:01:16 vasta tsitaadiga

Pole aimugi, kas see midagi halba teeb, aga ise oman sama hiirt ja praegu töötab hiir 500Hz peal.
Mida ma sellest sain ?
Tunduvalt ühtlasem liikumine hiirel igal pool (windowsis niisama, mängudes jne.), FPS mängudes annab see rohkem tunda.
Ja, kui võimalik on, siis miks mitte?
Razeri hiirtel on selline nn. hiire overclockimine juba softiga kaasas.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX518 mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.