|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
24.06.2005 18:53:32
|
|
|
ma olen tähele pannud, et see sense muutmine toimib perfektselt ainult Battlefield2-es
ülejäänd mängudes (vanemates?) viskab "-" nupp sense liiiga madalaks
(gta san andreases ka norm suht)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Medic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2004
|
17.08.2005 11:17:05
|
|
|
| vull kirjutas: |
ma olen tähele pannud, et see sense muutmine toimib perfektselt ainult Battlefield2-es :o
ülejäänd mängudes (vanemates?) viskab "-" nupp sense liiiga madalaks
(gta san andreases ka norm suht) |
Kas kasutad hiire "defult" sätteid?
Starcraft: BroodWar'is (Mis on rohkem, kui vana ent üks parimaid strateegiaid) reageeris hiir minul täpselt nii kuidas sätted panin(Samas panin ma ka mängu .exe faili vastavasse "Mängude nimekirja")
Seni olin harjunud mängima 5nupulise hiirega, mis iseenesest oli väga tubli, ent otsustasin mingile tasemele oma hiire viia(Ehk aitab ka mängimisele kaasa)
Igatahes.. Ostud sai see hiir mul eile. Esimese ehamtuse sain sellest, et omaks avastuseks ei saanud küljenuppe suvaliselt sätestada. Kuid õnneks eksisin & peale mõningast "Help faili" lugemist leidsin üles kus kõiki neid sätteid muuta saab.
Muidu olen hiirega igati rahul kui välja arvata, et 1 küljenupuni ei taha pöial eriti ulatuda(See võib vabalt tulla sellest, et olen hiirt veel väga lühikest aega kasutanud). Kuna enne hiire ostmist tuulasin tublisti foorumeid & ülevaateid siis teadsin MX518'ne rulli juures olevatest nupudest & harjutasin(2-3 päeva enne tellimuse kättesaamist) hiire käes hoidmist 2näpuga (3sõrme hiire nuppude jaoks) ning pean ütlema, et kui ära harjuda siis väga hea on nii hiirt kasutada.
Mis puutub MX518 vs Razor'sse siis suurim vahe on ilmselt hiirte erinev kuju(Tehniliselt igati võrdsed tegelased). Isiklik arvamus selline, et logitech on hiire käe järgi teinud; razor on aga arvestab, et inimese käsi on harjunud hiire järgi olema. Kes mida eelistab on igaühe oma valik.
Tahaks tuua mõne näite neile, kellel pole sellises hinnaklassis hiirtega veel mingeid kogemusi olnud.
Kui eelmise hiirega oli mul vindows'is hiire kiirus põhja tiritud(Et vähegi rahuldavat kiirust saavutada), siis MX518'ga pidin seda mõningal määral langetama(Kusagil 75-80% nüüd), sest 1600dpi(Sätetes kasutan hetkel 1400dpi, et "üleminekut" leevendada) kiirus on rohkem kui rahuldav. Huvitava kogemuse võrra sain rikkamaks, kui pidin korraks venna arvuti taha istuma(Temal 5nupuga "tavaline hiir" ning Windowsis hiire kiirus Max), siis hiire kursor oskas üllatavalt palju venida. Vahet on nii väga selgesti tunda. Kiirus võib hiirel olla tunduvalt suurem kui täpsuses midagi veel ei kaotata.
Tahaks küsida, teistelt MX'i kasutajatelt palju korralik hiirematt kaasa annab, sest pole veel seda endale soetanud.
_________________ Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
17.08.2005 11:51:31
|
|
|
korralik gamer oled siis qpad / funcpad / icemat / steelpad
qpad ilmselt kõigeodavam (kõige kallim ja suurem isend on ~400eek , suurust mingi 45x30cm imo)
ise kasutan SteelPad 4S'i mis lihtsalt sobib mulle kõige paremini ( olen need kõik läbi proovind ) , hind ~800eek
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vol1ti0n
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2003
|
21.08.2005 10:04:46
|
|
|
endal on steelpad S&S ja ta on natuke üle exactmatist, libisemise tase on suht võrdne, aga normaalne kuju ja see, et ta suurem on teeb ta paremaks.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
21.08.2005 18:58:45
|
|
|
kaks poolt omab ära ikka imo. exactmat pole väike!
ja see suur et...
mx518 on ikka sitaks parem kui mx510. sai siin testitud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peet
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2005
|
25.08.2005 22:06:06
|
|
|
| vull kirjutas: |
kaks poolt omab ära ikka imo. exactmat pole väike!
ja see suur et...
mx518 on ikka sitaks parem kui mx510. sai siin testitud |
Mille poolest ta parem on? täpsem? sujuvam?
Ise oman mx510t, pole nagu saanud otseselt mx518ga võrrelda
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
26.08.2005 05:46:05
|
|
|
no mx518-t saab nagu rohkem nn küljele tõmmata
mis annab siis eelise kasutada väikest sensi, aga samas sellega suurema ala katta vms
siuke mõnusalt pehme tundub ka kuidagi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ziim911
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003
|
09.09.2005 23:02:16
|
|
|
nu nii, ostsin endale ka selle mx518, mina olen väga rahul, eelmisele hiirele annab silmad ette just mugavuse ja liikuvuse kohapealt. Lahe disain. OK asi
_________________ Wireless. |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
10.09.2005 11:02:36
|
|
|
mul oli enne mx310,
mx518 on sellega võrreldes nagu kullatükk
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aare2
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
12.09.2005 21:19:27
|
|
|
| Kas on võimalik selle hiire lisa nuppe (+ - või Application Switch) panna näituseks muusika mängijal lugusid vahetama?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Medic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2004
|
14.09.2005 19:36:07
|
|
|
| aare2 kirjutas: |
| Kas on võimalik selle hiire lisa nuppe (+ - või Application Switch) panna näituseks muusika mängijal lugusid vahetama? |
Mina sellist funktsiooni leidnud pole(Mitte ühegil hiirel veel), küll annab aga suvalist "keystroki" kasutada, CTRL+Shift+5+g jne.. ühesnaga kui programmi aken on aktiivne(Application Switch) siis saab lugu vahetada küll.
_________________ Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
14.09.2005 23:06:09
|
|
|
| Medic kirjutas: |
| aare2 kirjutas: |
| Kas on võimalik selle hiire lisa nuppe (+ - või Application Switch) panna näituseks muusika mängijal lugusid vahetama? |
Mina sellist funktsiooni leidnud pole(Mitte ühegil hiirel veel), küll annab aga suvalist "keystroki" kasutada, CTRL+Shift+5+g jne.. ühesnaga kui programmi aken on aktiivne(Application Switch) siis saab lugu vahetada küll. |
Natuke OT: lugude vahetamisega saab hakkama Logitech MediaPlay.
Ja IT (InTopic) ka: + ja - on ainult hiire tundlikkuse muutmiseks ja neid ümber programmeerida ei saa. Kui saab, siis õpetus oleks oodatud.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
14.09.2005 23:14:58
|
|
|
+ nupp on number 7. ja sealt kõrvalt valid uue rakenduse sellele. (logitech setpointis)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
14.09.2005 23:18:40
|
|
|
just, sealt pane mis tahad
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
14.09.2005 23:45:53
|
|
|
| Timmid oma mediplayerit/winampi, annad mingile nupule (pgdwn näiteks) mingi ülesande(järgmine lugu) ja siis bindid hiire driveritest ära mouse button 7 pgdwn ja asi korras ..
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aare2
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
15.09.2005 11:09:37
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| Timmid oma mediplayerit/winampi, annad mingile nupule (pgdwn näiteks) mingi ülesande(järgmine lugu) ja siis bindid hiire driveritest ära mouse button 7 pgdwn ja asi korras .. |
Saame tänama
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gr[e]iF
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2005
|
02.12.2005 11:03:59
|
|
|
siin võib ikka arvamust jagada?
mx518 on teine õnnestunud hiir logitechi poolt (esimene oli mx510, ülejäänud prügikasti). Laenasin sõbralt lanil seda hiirt ja natuke imelik oli, aga mugav. Kiirus oli sobiv ja puha. Ostaks ise ka, kui see rott nii palju ei plekiks.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
02.12.2005 11:45:21
|
|
|
Razer Copperhead - Aga mina ostsin selle.. ja olen igati rahul (enne oli mx310)
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
06.12.2005 15:20:16
|
|
|
MX518 + QPad kooslus on äärmiselt mugav lahendus. Ise olen väga rahul igatahes
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
06.12.2005 17:32:38
|
|
|
| klOun kirjutas: |
| Razer Copperhead - Aga mina ostsin selle.. ja olen igati rahul (enne oli mx310) |
Kuidas sellel kuju on? Razer Diamondback on minu jaoks veidi ebamugav.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vol1ti0n
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2003
|
06.12.2005 20:08:23
|
|
|
Copperheadil on "tagumik" natuke kõrgem ja külgedel on mingid torud. Alguses on ebamugav, aga harjub ära.
Hakkasin uuesti kasutama MX500, Copperhead lihtsalt seisab kapi peal atm
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Craft
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2002
|
19.01.2006 06:02:55
|
|
|
| Olen nüüdseks enda masinaga proovinud kolme hiirt: mx310, 518 ja razer diamondback. Esimesena neist oli mul 310; oleksin võinud vanduda, et sellest paremat hiirt ei saa olla. Vale arusaam. 310 läks õhtale ja ostsin 518. Algul tundus, et ok, sama värk, ainult natuke suurem. Ei. 1600 vs 800 dpi on täiesti tuntav vahe mängudes. Parandasin praegu 310, proovisin, täielik jama. Siiski kõige täpsemalt saab sihtida neist diamondbackiga, ei oska seletada, miks. "Gamer grade" tähistus 518 karbil on õige. Nagu on ja ei ole ka. Kuju poolest on 518 natuke suur, muidu mugav ja käes püsib ka hästi. Ostke endale diamondback.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
19.01.2006 19:36:21
|
|
|
Aga kas keegi on võrrelnud MX-518 vs MX-1000?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
19.01.2006 21:50:53
|
|
|
| vajadusel võin võrdluse teha, mul mõlemad olemas.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
19.01.2006 22:25:34
|
|
|
| mx-1000 ei ole gaming grade hiir
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
19.01.2006 23:08:09
|
|
|
| winterblows kirjutas: |
| vajadusel võin võrdluse teha, mul mõlemad olemas. |
Tee kui viitsid, oleksin väga tänulik.
| Raidomarek kirjutas: |
| mx-1000 ei ole gaming grade hiir |
Olen seda isegi kuulnud. Kuid samas väidavad omanikud, et väga täpne on, laser ikka omaette klass ja mängimiseks kõlbab kohe väga hästi... Võrdlus oleks hea.
Hiirte täpsuse testis (HV's juttu siin) võitis Razer Diamondback, kohe selle järel MX-518 ja peale neid tuli märkimisväärselt kehvemate tulemustega MX-1000... Kommenteerige.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
20.01.2006 00:48:24
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| winterblows kirjutas: |
| vajadusel võin võrdluse teha, mul mõlemad olemas. |
Tee kui viitsid, oleksin väga tänulik.
| Raidomarek kirjutas: |
| mx-1000 ei ole gaming grade hiir |
Olen seda isegi kuulnud. Kuid samas väidavad omanikud, et väga täpne on, laser ikka omaette klass ja mängimiseks kõlbab kohe väga hästi... Võrdlus oleks hea.
Hiirte täpsuse testis (HV's juttu siin) võitis Razer Diamondback, kohe selle järel MX-518 ja peale neid tuli märkimisväärselt kehvemate tulemustega MX-1000... Kommenteerige. |
mx1000 on juba wireless mis annnab paar millisekki delayd ja on kobakam ufolaev kui razer.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piq
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
20.01.2006 15:31:20
|
|
|
nu raseri pabulaid oma kogult ja kujult ple mx1000'ga yldse mõtet võrrelda , üks on ehitatud suur kobakas ja käejärgi teine on miski madal "junn"
yhel on 1600dpi mx1000'l imo oli vist aint 800 ei viitsi hetkel järgi vaadata
mx518 ja razeri "junnide" vahe on peamiselt ikkagi selles kes hiirt kasutab
aga mugavuse eelistajatele on mx1000 parem valik
ja see et virelemisvaba tekitav miski delay siis seda sa küll tähele ei pane
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
20.01.2006 20:44:10
|
|
|
mx1000 800dpi? 2000dpi on
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
21.01.2006 17:59:15
|
|
|
| winterblows kirjutas: |
mx1000 800dpi? 2000dpi on  |
   800dpi on G7 on 2000dpi, mx1000 ikka 800dpi...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
21.01.2006 22:46:50
|
|
|
| mks kirjutas: |
| winterblows kirjutas: |
mx1000 800dpi? 2000dpi on  |
   800dpi on G7 on 2000dpi, mx1000 ikka 800dpi... |
mx1000 on laser, seal ei anna kuidagi 3 kohalist dpi-d.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
22.01.2006 03:38:03
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| mks kirjutas: |
| winterblows kirjutas: |
mx1000 800dpi? 2000dpi on  |
   800dpi on G7 on 2000dpi, mx1000 ikka 800dpi... |
mx1000 on laser, seal ei anna kuidagi 3 kohalist dpi-d. |
Mida Sa ajad? MX-1000 on 800 DPI. Lasertehnoloogia võimaldab muidugi rohkem, näiteks Logi G5 ja Razer Copperhead on 2000.
Aga mind huvitab, milles väljendub see kasutamise vahe laser vs optiline, eelkõige MX-518 vs MX-1000. Kas tasub MX-518 MX-1000'ga asendada (võib-olla pruugitud), kui põhiliselt netis surfan jne, mängin vähe? Akusid kah iga päev laadida ei taha (madedog rääkis, et päev läbi ruunates pidas tema MX-1000 alguses ca nädala, aasta pärast peab aga iga 2 päeva tagant laadima - varsti sureb aku päris ära ju). Kui suur see vahe on ja milles see täpsemalt väljendub? Igal pool räägitakse, et laser palju täpsem, parem ja kirjum kui optiline, aga täpsemalt?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
22.01.2006 09:56:00
|
|
|
| laseril töötab rohkematel pindadel, kus muidu optilise hiire lambikese valgus hajub (nt klaas). ja mx1000 aku... siiani on kuu aega vana mx1000 aku ikka nädalakese järjest vastu pidanud kui koguaeg wowi pelada aga üldiselt on mõttekas ta ööseks lihtsalt laadimisdokki panna.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paaver
HV veteran
liitunud: 07.06.2005
|
22.01.2006 22:43:24
|
|
|
| Minu diamonback sõidab küll klaasil probleemideta.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
23.01.2006 00:34:38
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| lighT kirjutas: |
| mks kirjutas: |
| winterblows kirjutas: |
mx1000 800dpi? 2000dpi on  |
   800dpi on G7 on 2000dpi, mx1000 ikka 800dpi... |
mx1000 on laser, seal ei anna kuidagi 3 kohalist dpi-d. |
Mida Sa ajad? MX-1000 on 800 DPI. Lasertehnoloogia võimaldab muidugi rohkem, näiteks Logi G5 ja Razer Copperhead on 2000.
Aga mind huvitab, milles väljendub see kasutamise vahe laser vs optiline, eelkõige MX-518 vs MX-1000. Kas tasub MX-518 MX-1000'ga asendada (võib-olla pruugitud), kui põhiliselt netis surfan jne, mängin vähe? Akusid kah iga päev laadida ei taha (madedog rääkis, et päev läbi ruunates pidas tema MX-1000 alguses ca nädala, aasta pärast peab aga iga 2 päeva tagant laadima - varsti sureb aku päris ära ju). Kui suur see vahe on ja milles see täpsemalt väljendub? Igal pool räägitakse, et laser palju täpsem, parem ja kirjum kui optiline, aga täpsemalt? |
MX510 on 800dpi ja MX1000 on laseriga ja on 2000dpi, üks laser ei saa olla võrreldav optikaga doh.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
23.01.2006 01:19:37
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| MX510 on 800dpi ja MX1000 on laseriga ja on 2000dpi, üks laser ei saa olla võrreldav optikaga doh. |
Bääh. Saa ometi aru, et MX-1000 on 800 DPI!!!!! doh 2000 on näiteks Razer Copperhead ja Logi G5/G7. MX-518 on tavalise optikaga ja 1600 DPI. Seda räägitakse igal pool, et laser on optikast parem. Aga täpsustage, mille poolest.
Teen eraldi teema sellest, mis me ikka MX-518 teemat risustame.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
23.01.2006 01:49:15
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| lighT kirjutas: |
| MX510 on 800dpi ja MX1000 on laseriga ja on 2000dpi, üks laser ei saa olla võrreldav optikaga doh. |
Bääh. Saa ometi aru, et MX-1000 on 800 DPI!!!!! doh 2000 on näiteks Razer Copperhead ja Logi G5/G7. MX-518 on tavalise optikaga ja 1600 DPI. Seda räägitakse igal pool, et laser on optikast parem. Aga täpsustage, mille poolest.
Teen eraldi teema sellest, mis me ikka MX-518 teemat risustame. |
See ei saa olla 800DPI, sest MX1000 on laser ja Copperhead on optika. Laser>optika.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
23.01.2006 02:41:48
|
|
|
| lighT kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
| lighT kirjutas: |
| MX510 on 800dpi ja MX1000 on laseriga ja on 2000dpi, üks laser ei saa olla võrreldav optikaga doh. |
Bääh. Saa ometi aru, et MX-1000 on 800 DPI!!!!! doh 2000 on näiteks Razer Copperhead ja Logi G5/G7. MX-518 on tavalise optikaga ja 1600 DPI. Seda räägitakse igal pool, et laser on optikast parem. Aga täpsustage, mille poolest.
Teen eraldi teema sellest, mis me ikka MX-518 teemat risustame. |
See ei saa olla 800DPI, sest MX1000 on laser ja Copperhead on optika. Laser>optika. |
Ma ei viitsi vaielda. No offence, aga oled omadega metsas. Kasuta googlit. Copperhead on laser. Ja DPI ei ole ainus näitaja. Mis teeb madalama DPI'ga laserist ülihea hiire, seda üritangi välja uurida. Teen uue teema sellest. Keegi mode võiks seda teemat puhastada.
EDIT: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2531065#2531065
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
23.01.2006 08:57:26
|
|
|
mida te nende dpi'ga ikka teete.
minu copperhead jookseb 1000hz ja 400DPI peal kuna siis ei ole neg accelerationit jne.
samuti on tunnetus palju parem võrreldes 2000DPI'ga.
pole mõtet vaidlema hakata - ma tean mida ma räägin . pole pühapäevamängija ...
ja MX518 ei ole mõtet vahetada MX1000 vastu kui sa tahad mängida (muidugi suvaline noob ei tee mingit vahet mis hiir tal käes on)
EDIT: lugesin valesti . sa ei tahagi mängida. no siis on juba maitse asi. ise tead mina ei vahetaks
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piq
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
23.01.2006 12:29:54
|
|
|
selleks et mx518'l ja mx1000'l vahet teha peakb mõlemaga ikka tublisti yle nädala pelama järjest et kenasti ära harjuda , igasugune yhepäevajooksul 10 hiirt testid on väga kasutud või siis aint proovimiseks kas tehnika vastab tootjapoolt lubatule
laseri ja otpika vahe imo oli selles et laser joonistab natuke täpsema pildi sellest mis hiire all on ja siis käitub ka vastavalt
OT:
ja et se mx1000 dpi vaidlus lõpeks siis http://www.techpowerup.com/reviews/Logitech/MX1000/
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
24.01.2006 18:26:34
|
|
|
| Valed andmed!!! Vbolla ma olen loll, aga kui 800dpi-d on mx100 siis ta peab olema sama täpne, kui minu mx510, mis on ebaloogiline kuna mx510 puhul on tegu optikaga... EDIT: ongi nii, 800dpi-d, väga crap mouse sel juhul, eriti mängimise poole pealt.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
24.01.2006 18:32:20
|
|
|
no kurat, dpi-d teevad laser vs optika samapalju kui megahertsid amd vs pentium
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
25.01.2006 01:26:00
|
|
|
Muretsesin ka 518.... . Väga über hiir on.
Ja seda ka veel, et olen nii seda 1000 ja nüüd siis 518 kasutand ja arvan, et kui ikkagi tahad mängida siis 518 on parem aga selliseks rahulikumaks kasutamiseks jälle see 1000 parem, sest tundus , et tänu tema suurusele käsi kuidagi puhkas nagu seal peal.
Ah ja olen ka seda 610 kasutanud ja see tundus mulle isegi parem kui see 1000. Ja odavam ka
Edit: korra mulle tundus , et seda 610´t segas wifi ühendus vahepeal aga võibolla olid luulud
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
02.02.2006 00:49:03
|
|
|
kui raha saan siis ostan seda hiirt endale varusse ka
see minujaoks maailma parim hiirt
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
25.02.2006 16:49:34
|
|
|
sain kah siis täna selle hiire.. kõik meeldib.. lihtsalt nüüd harjumist vajav aga selle ~tunniga suht ära harjund ja ikka tõsiselt mugav:D
vb ainuke asi mis mind häiris on see et hiirel on all need padjad vms. mille peal ta nagu on ja et neid on 5-s
() ()
() <--keskel ja ühel pool ning hiir andis loksuma aga sellegagi harjunud, käsi toetub õieti siis pole mingit lokumist 8)
() ()
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
26.02.2006 14:44:05
|
|
|
mx518-t tahad kruttida? on mõtet?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
01.03.2006 11:16:45
|
|
|
inimesed pole kunagi rahul sellega, mis neil on
_________________ aka Quiet Storm |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr.D
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2004
|
01.03.2006 21:01:16
|
|
|
Pole aimugi, kas see midagi halba teeb, aga ise oman sama hiirt ja praegu töötab hiir 500Hz peal.
Mida ma sellest sain ?
Tunduvalt ühtlasem liikumine hiirel igal pool (windowsis niisama, mängudes jne.), FPS mängudes annab see rohkem tunda.
Ja, kui võimalik on, siis miks mitte?
Razeri hiirtel on selline nn. hiire overclockimine juba softiga kaasas.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|