Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 10:53:07 vasta tsitaadiga

10 aasta pärast on cpu testis juba keskmine fps 5-10 icon_lol.gif
julm ila küll, sekundid venivad kui tunnid ja see 0.5 fps on TAPPEV

3dmark - prose loeb rämedalt, just multiprose tugi... njaah, eks ta ole ikka tiba imelik
ja tundub "möödapandud" aga vahet pole, alla CF/SLI süsteemi seda slideshowd nagunii kaua vaadata ei taha
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 19.01.2006 10:57:54 vasta tsitaadiga

ON sellisel CPU testil minig mõte ka? icon_confused.gif Masendav tunne tuleb peale seda jälgides icon_biggrin.gif 0.4fps beer_yum.gif
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 11:01:19 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
ON sellisel CPU testil minig mõte ka? icon_confused.gif Masendav tunne tuleb peale seda jälgides icon_biggrin.gif 0.4fps beer_yum.gif

jah, see annab osa punktidest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 11:04:55 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
ON sellisel CPU testil minig mõte ka? icon_confused.gif Masendav tunne tuleb peale seda jälgides icon_biggrin.gif 0.4fps beer_yum.gif


isegi hästi ju, mul oli 0 ees koguaeg. punkte sain 0fps eest ~900 icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.01.2006 11:06:08 vasta tsitaadiga

Pigem näitab et mitme prose omamine polegi nii väga halb kui (mängude) programmeerijad sed veidi rohkem ära kasutama hakkab.
Miks muidu saab Q4's FX57 dualcore P4 käest lutti icon_razz1.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 19.01.2006 11:07:26 vasta tsitaadiga

ma usun, et annab punkte aga nii põhja ajada see graafika:D Võiks ikka 0.4 fps`i eest saada 900 punkti kudagi karm arvutus icon_biggrin.gif ei mis las olla 8)
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chumba
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 11:11:54 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
chumba kirjutas:
1524 punni. icon_rolleyes.gif

mis arvutiga tegid testi, profiilis olevaga? 6800gt kohta nadi tulemus kuidagi icon_rolleyes.gif


Oli nadi jah.Peale väikest kohendust skoor 2294 punni.
Klokid by default:prose 2000Mhz,video350/1000
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 19.01.2006 12:01:07 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:

cpu testi fps oli ainult 0 icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


CPU testis on fps piiratud 2 peale, ma olen vähemalt nii aru saanud, sealt ei tasugi erilist fps otsida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.01.2006 12:16:54 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:
hmekk kirjutas:

cpu testi fps oli ainult 0 icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


CPU testis on fps piiratud 2 peale, ma olen vähemalt nii aru saanud, sealt ei tasugi erilist fps otsida. icon_rolleyes.gif
peaks nii olema jah.

Et 2FPS'i kätte saada oleks vaja masinat mis võrduks umbkaudu kaheksa 2.5GHz a64 tuumaga. Ehk siis kaks quadcore või neli dualcore proset icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 12:27:27 vasta tsitaadiga

sain 1503 3dmarksi
masin profiilis
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 12:27:46 vasta tsitaadiga

Paneks kah siis skoori üles,aga tundub et ühetuumased prosed on ajalugu icon_redface.gif Natukese jäi puudu,peab veel nokitsema icon_razz1.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=14875
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2006 12:46:55 vasta tsitaadiga

niisiis integreeritud geforce 6150 (peaks olema parim int video hetkel), opteron @ 2,0 GHz, mälu 200 mhz
169 3dmarki

http://www.nvidia.com/page/gpumobo_6150-430_features.html
idee järgi peaks olemas olema mingisugune "Full Microsoft® DirectX® 9.0 Shader Model 3.0 Support"
aga sm 3.0 teste muidugi näha ei õnnestunud

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 19.01.2006 12:58:50 vasta tsitaadiga

1010 oma arvutiga icon_confused.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 13:08:05 vasta tsitaadiga

1864 - http://service.futuremark.com/compare?3dm06=14606
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maero
HV kasutaja
Maero

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 13:30:42 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=15748 - 451

CPU test kahes oli ühes pildis ka 1fps icon_lol.gif ... mujal 0 icon_razz.gif

_________________
Framerate Is Life!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 19.01.2006 14:17:10 vasta tsitaadiga

CPU testi on jah lahe vaadata kui pilt lausa seisab icon_lol.gif

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=16245 3262 3DMark'i käib küll
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 14:30:14 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif masinat päris kooma võttev test ikka thumbs_up.gif

def. machine:

A64 "SD" 3700+ 2,2GHz(2210MHz)
ATi X800XT 500/1000MHz
2x512MB 2-2-2-5

1960p

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!


viimati muutis UrmoZ 20.01.2006 00:40:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 19.01.2006 14:34:44 vasta tsitaadiga

mul vedas 1330 välja! Aga ikka jube koma tiris!

agp6600gt
ram1gb hetkel
2800+ Barton

kõik kelladeta
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 19.01.2006 15:08:05 vasta tsitaadiga

Proovisin, palju mõjutab prose seda testi.
A64 Venice 2000MHz@2400MHz (HTT 4x)
Mälu oli mõlemalt korral 200MHz
Kolmandal oli 2600MHz ning mälu 217MHz (HTT 3x)

2000MHz - CPU - 792 (CPU1 - 0.249fps | CPU2 - 0.403fps) Üldskoor 2345punni
2400MHz - CPU - 939 (CPU1 - 0.295fps | CPU2 - 0.477fps) Üldskoor +68punni
2600MHz - CPU - 1021 (CPU1 - 0.322fps | CPU2 - 0.519fps) Üldskoor +99punni
SM skoorid jäid samaks.


viimati muutis ajuNolk 19.01.2006 15:33:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 19.01.2006 15:27:24 vasta tsitaadiga

dothan@2,7GHz
video x850xt@570/60
ram 2x512 2-2-2-5 230MHz
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=16921

3DMark- 2337
SM2.0- 1200
CPU- 1198

Üsna koomas oli asi icon_wink.gif
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veiks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 19.01.2006 18:04:23 vasta tsitaadiga

kahe profiilis oleva arvuti peale kokku 1200 umbes icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 18:25:32 vasta tsitaadiga

Huraa - 6800LE toetab kõiki teste!
skoor - 1669 - http://service.futuremark.com/compare?3dm06=20231 icon_lol.gif


viimati muutis Sathanas 20.01.2006 00:03:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 18:29:33 vasta tsitaadiga

btw..10k juba ületatud!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2006 18:31:45 vasta tsitaadiga

11k kukub ka lähipäevil kindlasti icon_biggrin.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 18:44:08 vasta tsitaadiga

Konf:
Prose: A64 3000+ Venice default (200x9)
Mälu: Corsair XMS3200C2 @2-2-2-5 @200MHz
Video: Club-3D Geforce 6600GT AGP@ 600/1125

1594 p.

Ei hakka praegu proovima cpu@2700 MHz, ennem ostan uue toite. Ja ega mälu kiirust ka selle emmega suurt tõsta saa.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 18:45:13 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
btw..10k juba ületatud!
panin ka just tähele, et kolmelt erinevalt tegijalt 10k skoor üleval juba.
Tbit kirjutas:
11k kukub ka lähipäevil kindlasti icon_biggrin.gif
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=12410 10882 punkti
118 punkti juurde ja 11k täis icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.01.2006 18:59:23 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
btw..10k juba ületatud!
Kui mõni jooksutaks seda testi 512M GTX'idega ~700/2k ning 2x dualcore opteron@2.8GHz peaks kusagil ~13-13.5k kätte saama icon_wink.gif

Kui prosesid veel lisada peaks ubmes iga 2GHz dualcore pealt ~1-1.5k punkte otsa tulema kui mu senised tähelepanekud paika peavad icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 19:00:18 vasta tsitaadiga

Ho Ho, mis sa arvad kas see 2x dualcore opteron@2.8GHz suudab seda CPU testi puhtalt jooksutada?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 19.01.2006 19:01:13 vasta tsitaadiga

Võimsaid arvuteid on jah nagu muda....kahju, et pole mänge mida nendega mängida icon_confused.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 19:07:02 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
Ho Ho, mis sa arvad kas see 2x dualcore opteron@2.8GHz suudab seda CPU testi puhtalt jooksutada?


Nalja teed või?Vaata FX60'nega CPU testi FPS'i icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 19:07:29 vasta tsitaadiga

kas keegi viitsib mulle mingi kiire mirrori anda või kuhugile eesti saidile selle update, mul Wifi ja õhk on niiii hõre et nett on maru aeglane :S 4 mb asemel 1mb ainult icon_neutral.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.01.2006 19:13:16 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
Ho Ho, mis sa arvad kas see 2x dualcore opteron@2.8GHz suudab seda CPU testi puhtalt jooksutada?
Defineeri puhtalt icon_smile.gif

Üle 2FPS'i ei tohiks nagunii saada kuna see pidi limiteeritud olema. Kuid sinnani jõudmiseks oleks tarvis umbes 4x 2.4GHz dualcore opterone

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 19:19:57 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
kas keegi viitsib mulle mingi kiire mirrori anda või kuhugile eesti saidile selle update, mul Wifi ja õhk on niiii hõre et nett on maru aeglane :S 4 mb asemel 1mb ainult icon_neutral.gif


http://3dmark.msn.ee/3DMark06_v102_installer.exe
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fungus
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004




sõnum 19.01.2006 19:23:23 vasta tsitaadiga

A64 3200+ ;; 1gb RAM ;; 6600GT

3DMark Score 1555 3DMarks
SM 2.0 Score 637 Marks
SM 3.0 Score 562 Marks
CPU Score 788 Marks

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=20452
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veiks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 19.01.2006 19:27:58 vasta tsitaadiga

heh mul sellel läpakal on see sm 2.0 skoor pea sama mis 6600 gt'l, sain skooriks 617 oma mobility x700 peal
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Joosep00
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005




sõnum 19.01.2006 19:28:44 vasta tsitaadiga

Eee, selle CPU testi juures on FPS 0 ju, seda jääbki runnima nii, iga 20 seki tagant vaheldub pilt. Graphic testi kannatab ära..
Kas CPU testi skippida ei saa??
Geforce 6600@ 300/500 Pentium 4 3.0GHZ, 1GB rammi

_________________


viimati muutis Joosep00 20.01.2006 01:35:43, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HK
HV kasutaja
HK

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.01.2006 19:30:42 vasta tsitaadiga

kellatud kujul siis:

A64 3500+ @ 2.61 GHz
1 Gb RAM
VGA Gigabyte X700 PRO; 500@500 (Omega Cat 6.10)

SM2.0 Score: 491
CPU Score: 1010
3DMarkScore 1017
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.01.2006 19:30:56 vasta tsitaadiga

ORX kirjutas:
Eee, selle CPU testi jurues on FPS 0 ju,s eda jääbki runnima nii, iga 20 seki tagnt vaheldub pilt. Graphic testi kannatab ära..
Mitte 0 vaid ~0.1-0.2 icon_wink.gif
ORX kirjutas:
Kas CPU testi skippida ei saa??
tasuta versioonis vist ei saa ning see ei omaks ka mõtet kuna CPU testi punktid liidetakse teiste testide tulemustele otsa et leida lõplik skoor.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 19:32:59 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
kas keegi viitsib mulle mingi kiire mirrori anda või kuhugile eesti saidile selle update, mul Wifi ja õhk on niiii hõre et nett on maru aeglane :S 4 mb asemel 1mb ainult icon_neutral.gif


http://3dmark.msn.ee/3DMark06_v102_installer.exe
suured tänud thumbs_up.gif 115 kb/s , ei tea kas see limiteeritud saidi poolt ? äitähh igatahes
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 19:38:32 vasta tsitaadiga

ot: ei ole limiiditud..mul tuli 700kb/s icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 20:31:45 vasta tsitaadiga

Irwww, millal CPU testides 1fps ületatakse icon_lol.gif pisut üle pingutatud seekord vist
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 20:48:44 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Irwww, millal CPU testides 1fps ületatakse icon_lol.gif pisut üle pingutatud seekord vist


pisut icon_lol.gif

nagu nad oleks selle testi teinud järgnevaks 5 aastaks, vähemalt cpu koha pealt icon_razz1.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xlammer
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 20:49:46 vasta tsitaadiga

3000+@2,39GHz
6600GT@580/1160
2x256 PC3200@218MHz

3DMark Score 1756 3DMarks
SM 2.0 Score 720 Marks
SM 3.0 Score 628 Marks
CPU Score 920 Marks

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=21413
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 19.01.2006 21:56:51 vasta tsitaadiga

64 3200+ Venice @ 2250MHz
6800GS @ 500/1300
2x512 Apacer AM1 PC3200 @182.5MHz
Clokk veel poolik, vast saab varsti parema skoori ka.
Ülejäänud conf profiilis.

3183 3DMarks
SM2.0 score : 1319
HDR/SM3.0 score 1399
CPU score : 876

Pilt ka


viimati muutis Matzz 19.01.2006 22:46:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 19.01.2006 22:04:19 vasta tsitaadiga

Matzz, metsikud klokid 8)
Paranda SM3 score ka ära, veits nihu läks icon_razz.gif
Mis jahutus kaardil on ning def volt?
Külmaga või toas?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 22:11:40 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Matzz, metsikud klokid 8)
Paranda SM3 score ka ära, veits nihu läks icon_razz.gif
Mis jahutus kaardil on ning def volt?
Külmaga või toas?
sry et virisen aga GS kohta on see küll kehv core... 580+ oon juba thumbs_up.gif aga no tglt skoor on ju hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 19.01.2006 22:30:36 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Matzz, metsikud klokid 8)
Paranda SM3 score ka ära, veits nihu läks icon_razz.gif
Mis jahutus kaardil on ning def volt?
Külmaga või toas?
sry et virisen aga GS kohta on see küll kehv core... 580+ oon juba thumbs_up.gif aga no tglt skoor on ju hea thumbs_up.gif

virise palju tahad aga def voldiga see kunagi 580 ei lähe icon_razz1.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 22:46:53 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Irwww, millal CPU testides 1fps ületatakse icon_lol.gif pisut üle pingutatud seekord vist


pisut icon_lol.gif

nagu nad oleks selle testi teinud järgnevaks 5 aastaks, vähemalt cpu koha pealt icon_razz1.gif
väga rõve igatahes
sai kah siis lastud : 2,52 GHz opteron mem 180 mhz 2,5-4-4-8 icon_lol.gif 1,5 gb
600/1200 6600GT

mingi väga mõttetu, nagu 05 aga parem graafika, ja cpu testid icon_evil.gif

sm2,0 766
hdr/sm3 672
cpu skoor 974
___________
1871 3dmarks icon_lol.gif

24/7 masina kohta tglt ju pole väga hull icon_lol.gif icon_lol.gif
mul mingid vanad driverid... :S aga jah väga imelik kui vaadata futuremarki ja siis seal skoore :S ja mis kelladel
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 19.01.2006 22:49:37 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Matzz, metsikud klokid 8)
Paranda SM3 score ka ära, veits nihu läks icon_razz.gif
Mis jahutus kaardil on ning def volt?
Külmaga või toas?


Väike viga oli jah...
Jahutus stock, ja volt def jah.
Toas ikka...

Aga jah, ma polegi tgelt proovinud üle 500 core, eks ma varsti hakkan masinat igatpidi testima. Vast siis tuleb parem skoor ka.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 19.01.2006 23:00:06 vasta tsitaadiga

*AMD64 3200+@2666MHz 1.568v
*Asus A8N-E nForce4 Ultra
*PQI 512MB 200MHz @ 222MHz 2.5-3-3-8 1T
*Club-3D 6800GT PCI-E 350/1000 @ 459/1197 (Zalman VF700-Cu) Külm õhk ning def volt.

3DMark06 - 3027
SM2.0 - 1323
SM3.0 - 1173
CPU - 1036

Tuli ära ikka 3k 8)
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.