Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 23:04:35 vasta tsitaadiga

väga rõve on, et cpu testid keskel thumbs_down.gif ei saa ära panna, nagu 03 ja 05-es ja esimesed testid võiks ka olla uued mitte uuendatud. minu lemmik on viimane test- the thing icon_razz.gif
nati klokkisisn kaarti aga erilist kasu polnud 1746
aga nagu kombeks öelda, mul win suht kalane icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 23:05:51 vasta tsitaadiga



3D Mark Score 1249
SM2 score: 604
CPU score: 1198

Dothan @ 14x200=2800mhz
Asus P4GD1
4 x 256mb Corsair BH5 @ 200mhz / 2-2-2-5-2
X700PRO 425/432 @ 500/500


suht nõrk tulemus aga ega see viimaseks kohe kindlasti ei jää icon_lol.gif


viimati muutis Winterwind 18.01.2006 23:09:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 23:07:36 vasta tsitaadiga

2400mhz
6600gt default

1585

imo on see 3dmark täiesti mõtteu BS! asi läheb juba nagu EA fifade ja nba'de teed, lisatakse natuke fekte ja parandatakse graafikat thumbs_down.gif
see viimane, ainus uus test oli muidugi kena.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 23:09:09 vasta tsitaadiga

Ww sul andmetes väike viga icon_wink.gif
cpu skoor on kena aga SM2 test nõrk
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 23:10:58 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Ww sul andmetes väike viga icon_wink.gif
cpu skoor on kena aga SM2 test nõrk

njaah, eks X700 hakkab ajale nagunii jalgu jääma
a mis siis, X700 klassis kavatsen wr-i igatahes endale võtta
nagu ka 2k3-es ja 2k5-es..

homme vesi kaardile peale ja üritan asja kurjaks ajada icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chumba
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 23:14:17 vasta tsitaadiga

1524 punni. icon_rolleyes.gif

viimati muutis chumba 18.01.2006 23:15:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 23:15:17 vasta tsitaadiga

chumba kirjutas:
1524 punni. icon_redface.gif

selle omab varsti ära ka vast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 18.01.2006 23:20:02 vasta tsitaadiga

1739p kummaline et X800XL saab kõigest mõnisada punni rohkem kui 6600GT icon_confused.gif

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=4285
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 23:20:39 vasta tsitaadiga

Iron miki kirjutas:
1739p kummaline et X800XL saab kõigest mõnisada punni rohkem kui 6600GT

võrrelda saad SM2 teste ja CPU teste... üldskoori pole mõtet vaadata kuna 6600 saab SM3 toe eest lisapunkte jne
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 23:22:30 vasta tsitaadiga

chumba kirjutas:
1524 punni. icon_rolleyes.gif

mis arvutiga tegid testi, profiilis olevaga? 6800gt kohta nadi tulemus kuidagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 23:22:58 vasta tsitaadiga

http://ftp.hot.ee/platinumcdrw/3dmark062.jpg

tegin uue testi. Videokaart õrnalt kellatud ehk siis 430/1150
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 23:30:06 vasta tsitaadiga

Melks kirjutas:
1287 punkti @ Club-3D 6600GT AGP 525/1000, AXP 3000+ 2.1 GHz, 2x512 Kingston PC-2700.

Suhtkoht rahul olen isegi... Varasemalt olen ainult väga kesiseid tulemusi võrreldes teiste samade süsteemidega meestega saanud.


huvitav mis sul pidurdab, isegi mina oma1700+ prosega sain rohkem
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 23:33:05 vasta tsitaadiga

noh AMD/6600GT mehed, tehke mu default kellamata 6600GT skoor üle
Intel ei pidand ju kuskile kõlbama (märkate sarkasmi?) icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 18.01.2006 23:36:48 vasta tsitaadiga

Sai siis videot ja proset tiba kellatud:
A64 X2 4400+ @ 240*11
MEM 1:1 2-2-2-5
7800GTX 256MB @ 517/1379

Tulemuseks 5028

SM2.0: 2024
SM3.0: 2006
CPU: 1989

Nädalavahetusel peaks puhta win'i selga laskma ja siis uuesti proovima...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.01.2006 23:42:21 vasta tsitaadiga

Võibolla väga rumal palve kuid kas X2 või P4D prosedel saab üht tuuma ka välja lülitada et OS ainutl üht proset näeks? Kui on siis ehk mõni jooksutaks seda testi identsete settingutega 1&2 tuumaga, saaks näha palju soor muutub.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PPriit
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2003




sõnum 18.01.2006 23:48:54 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Võibolla väga rumal palve kuid kas X2 või P4D prosedel saab üht tuuma ka välja lülitada et OS ainutl üht proset näeks? Kui on siis ehk mõni jooksutaks seda testi identsete settingutega 1&2 tuumaga, saaks näha palju soor muutub.


Kahjuks ise küll ei tea, et see võimalik oleks. BIOS'es ei ole sellist kohta leidnud. See ei ole päris nii nagu hyperthreading'u lubamine/keelamine.
Aga kui võrrelda CPU testi tulemusi, siis sama kella juures vahe umbes kahekordne ongi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 23:54:51 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
noh AMD/6600GT mehed, tehke mu default kellamata 6600GT skoor üle
Intel ei pidand ju kuskile kõlbama (märkate sarkasmi?) icon_lol.gif

tehtud(1746), aga mitte def masinaga.
ise päris def masinaga ei proovinud, prose oli 2,2GHz ja video def- skoor 1573
mis su 03 ja 05 skoorid on?
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 23:56:27 vasta tsitaadiga

Niih, sai siis ka see test jooksutatud. Masinaks AMD Athlon 64 3200+ @ 2530mhz, videoks GF 6800GS def kelladel. 1gb mingeid juuste mälusid.
tulemuseks siis: 2430 punkti, kellan veits videot ka, ehk saab näha, mis siis saab.
pildike ka:

Sai siis videot ka lastud nvidia mingil asjal kellata, arvas, et sedapidi kõige parem, kellad siis 539/1225. Tulemuseks 2751 punkti:


viimati muutis MaitK 19.01.2006 00:23:35, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 23:57:54 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Skeptik kirjutas:
noh AMD/6600GT mehed, tehke mu default kellamata 6600GT skoor üle
Intel ei pidand ju kuskile kõlbama (märkate sarkasmi?) icon_lol.gif

tehtud(1746), aga mitte def masinaga.
ise päris def masinaga ei proovinud, prose oli 2,2GHz ja video def- skoor 1573
mis su 03 ja 05 skoorid on?

03 ja 05 skoore ei tea, kuna ma pole eriti tihe benchija icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viper357
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2002




sõnum 19.01.2006 00:06:36 vasta tsitaadiga

2643p
Kõik on stock. icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 00:15:29 vasta tsitaadiga

eckh kirjutas:


WOW, CPU testis fps tervelt 2x suurem Dual core prosega, 0.6fps minu 0.3fps-i vastu icon_lol.gif

Ei tea küll mis imeprosesid Futuremark ootab lähiajal välja tulevat, praeguste keskklassi prosedega on CPU testid igal juhul äärmiselt ebaatraktiivsed silmale vaadata, pakuks et ka 3GHz kanti kellatud AMD dual core prosed eriti eriti palju üle 1 fps-i ei saa.



Aga kui see 1fps tuli, siis muutus test kohe kõvasti kiiremaks.icon_biggrin.gif Jube igav oli jõllitada seda cpu testi... icon_neutral.gif


Aga enda skoor...

2877p
A64 3000+ @ 2,4ghz
6800gt 256mb @ 440/1197
2x512mb @ 222mhz 2.5-3-3-7

Slideshow.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 00:16:59 vasta tsitaadiga

ot: hea vaadata kuidas 6800 seeria killib x800xt ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 19.01.2006 00:19:12 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
A64 @ 2028mhz
1gb Apacer pc3200 rammu
x850xt @ 540/600

Score 2121punni thumbs_up.gif

CPU---797
SM2---1144

Huvitavad numbrid icon_smile.gif

Kahju, et SM3-me pole.....ilma selleta jääb see 06 küll kesiseks.


Panin peale Catalyst 6.1
CPU---798
SM2---1144


SCORE---2121punni

Seega tuli mul punkti pealt sama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 19.01.2006 00:20:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi viitsib kohe alguses hakata mingit edetabelit ka aretama või hakkab hwbot ka sellega tegelema?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 19.01.2006 00:20:20 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
ot: hea vaadata kuidas 6800 seeria killib x800xt ära icon_lol.gif


SM3-me lisapunnid teevad selle killimise võimalikuks beer_yum.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 00:26:51 vasta tsitaadiga

hehe, võt see on tase, juba 10K pea tehtud, saaks aru et järgmine põlvkond sellega hakkama saab aga jah, ju nad peavad see aasta veel ühe 3dmark välja laskma icon_razz.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 00:52:27 vasta tsitaadiga

1788p

P4 3GHz
1GB DDR2
6600GT PCI-E @ 550/1100

ainult videole väheke kella juurde
http://www.zone.ee/skeptik/testid/3DMark06.JPG?2
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cdc
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2003




sõnum 19.01.2006 01:08:07 vasta tsitaadiga

1564p

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=6215
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gljukats
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 19.01.2006 01:14:52 vasta tsitaadiga

Athlon 64 X2 3800+ @ 2.7 GHz
2x512 mb DDR400@491 2.5-3-3-8
Club3D 7800GT 256 mb 400(440)/1000 @ 460(500)/1212
ForceWare 81.98
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 01:40:41 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=6740

3DMark Score 1862 3DMarks
SM 2.0 Score 717 Marks
SM 3.0 Score 754 Marks
CPU Score 802 Marks

128mb videomälu on pidur icon_neutral.gif 6800GT/GS-i skoorid on kaugemale nihkunud (ja x800 GTOde käest saab korralikult peksa) ja 6600GT omad lähemale trüginud... eelmistes 3dmarkides veel nii polnud.

3200+ barton
NF7-S
6800LE 16/6 350/940
1Gb cl 2.0-3-3-6
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 01:44:47 vasta tsitaadiga

Gljukats kirjutas:
Athlon 64 X2 3800+ @ 2.7 GHz
2x512 mb DDR400@491 2.5-3-3-8
Club3D 7800GT 256 mb 400(440)/1000 @ 460(500)/1212
ForceWare 81.98


hm kuda sa oma Club3D 7800GT nõnda häste klokkub icon_neutral.gif Mul nagu (default jahutus) viskab 460 peal pildi kaardil ruuduliseks ning 1200 mäludele andes jooksis 3Dmark03 kokku icon_lol.gif

Jahutus miski parem vms voltmode asjaga tehtud?
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 01:48:59 vasta tsitaadiga

Njah räme laks ikka, mõni teeb tunduvalt kehvema videoga aga über kahetuumaga prose arvelt ilge skoori vahe, kuid mängudes on see vahe peaagu olematu. Tõsiselt võtta ma küll uut 3dmarki ei saaks. Tundub, et see on üles haibitud kahetuumaga prosedele.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.01.2006 01:54:09 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Tundub, et see on üles haibitud kahetuumaga prosedele.
Ma tahaks näha mis siis veel saab kui mõni friik oma mitme (dual)prosega tööjaamas seda jooksutama hakkab icon_wink.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Melks
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 19.01.2006 02:00:57 vasta tsitaadiga

@ Skeptik

Võib-olla tuleb suurem vahe sisse sellest, et sul on PCI-E, kõrgemad kellad ja DDR2 mälu? icon_razz1.gif Muidugi ei ole sa ka maininud MIS P4 sul on. icon_wink.gif

Ahhaa... P4 630 HT, 64 bit jne... nojah nojah... Eks see AXP ei saa sellele ju eriti vastu saadagi või mis?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 02:01:45 vasta tsitaadiga

Keegi võiks jah seda 4 dual core prose toetusega arvutil proovida, millel on 64 Giga mälu ja 7800 GTX SLI's. Huvitav mis skoor tuleks.

Muideks kedagi sellist veel pole kes FX-60 omaks Eestis?


viimati muutis Lotharius 19.01.2006 02:07:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 02:06:33 vasta tsitaadiga

3dmark06 - 1740
SM 2.0 - 625
SM 3.0 - 667
CPU - 1245

pm @ 2.9, x1600pro def, tegin kõik testid, vast kellelgi on huvitav võrrelda..

siuke kyss, et kas keegi viitsib 9600xt/pro või x600'ga või isegi x1300 teha ka 500/400 peal testi?
näeks mingi vahe ära vms.
aga paras slideshow ikka selle kaardiga icon_lol.gif ja see syskonfi tsekk iga testi vahel viskas siibrisse

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 19.01.2006 02:08:12 vasta tsitaadiga

Dell 110L
1,4ghz celeronM
512mb
GMA910

3DMark Score 50 3DMarks
SM 2.0 Score 23 Marks
SM 3.0 Score N/A
CPU Score 569 Marks

icon_lol.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.01.2006 02:13:41 vasta tsitaadiga

Tehke järgi tolle tundmatu tüübi skoor:

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=3808
NVIDIA GeForce FX 5200
249/333 MHz

Intel Pentium 4 2392 MHz


3DMark Score 42 3DMarks
SM 2.0 Score 19 Marks
SM 3.0 Score N/A
CPU Score 603 Marks


Hetke rekordi omanik alumises otsas icon_biggrin.gif


Btw, kas keegi on näinud mõnd täielikku tulemuste tabelit GTX'i ja X1800 peal? Tahaks näha ja võrrelda feture ja batch size teste.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 02:23:21 vasta tsitaadiga

No tahtsin siiis kah proovida icon_biggrin.gif

Installis ära ja panen käima, hakkab laadima esimest episoodi ja siis viskab progest välja. mitte mingit veateadet icon_rolleyes.gif

Masin on P4 1,8/1024/128mb quadro FX500

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 19.01.2006 02:26:37 vasta tsitaadiga

*AMD64 3200+@2000MHz 1.4v (DEFAULT)
*Asus A8N-E nForce4 Ultra
*PQI 512MB 200MHz 2.5-3-3-8 1T (DEFAULT v.a timmingud)
*Club-3D 6800GT PCI-E 350/1000 (DEFAULT)

3DMark06 - 2345
SM2.0 - 1026
SM3.0 - 913
CPU - 792
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 19.01.2006 02:52:04 vasta tsitaadiga

ok
kõik sain korda

konf siis profiilis
http://service.futuremark.com/compare?3dm06=8347


suht masendav
cpu testi fps oli ainult 0 icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 08:22:28 vasta tsitaadiga

ORB is juba 10882 parim tulemus icon_razz.gif

2966 punkti oma 6800GT thumbs_up.gif http://service.futuremark.com/compare?3dm06=12481

P4 @3,84GHz
2x512DDR 2,5:3:3:6
6800GT 423/1163

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 08:28:46 vasta tsitaadiga

intel skoorib ikka rohkem kui amd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 08:31:52 vasta tsitaadiga

üks imelik värk selle 3d 06 ga .laeb esimese testi ära kuid must pilt. teen end task siis saan alles välja milles viga..vb selles et minu 9600 pro ei taha minna 8x peale ???
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 08:50:26 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
intel skoorib ikka rohkem kui amd icon_biggrin.gif

huvitav et P4 3Ghz saab CPU testis rohkem punkte kui AMD Athlon64 3200+/3400+
mõlemad klokimata
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.01.2006 09:47:18 vasta tsitaadiga

1705

btw. kui mark kipub benchimise alguses iga kord kokku jooksma, siis lülige vägisi peale pandud AA ja AF näiteks välja.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.01.2006 10:42:06 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
intel skoorib ikka rohkem kui amd icon_biggrin.gif
Tõenäoliselt annab HT ~15-20% punkte juurde.

[edit]

2xdualcore opteropn @ 2475
CPU score 3323

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=3684

Esikohal oleva 3.5GHz X2 CPU skoor on kõigest 2636

Kui keegi leiab >4 prosega tehtud teste andke aga teada icon_smile.gif
Samuti ei ütleks ära 2xdualcore HT'ga xeoni testi tulemusest icon_razz1.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 10:43:40 vasta tsitaadiga

ma sain defina 1,5k icon_biggrin.gif nüüd panin pisikese kloki peale, eks siis 3500+ , 569/1140 ja tuli 1,7k pilte ei viitsi lisada.
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 10:47:33 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Njah räme laks ikka, mõni teeb tunduvalt kehvema videoga aga über kahetuumaga prose arvelt ilge skoori vahe, kuid mängudes on see vahe peaagu olematu. Tõsiselt võtta ma küll uut 3dmarki ei saaks. Tundub, et see on üles haibitud kahetuumaga prosedele.
Mis siin nutta on ma ei saa aru. Kahetuumalised prosed on juba praegu väga populaarsed ja kui sinul seda proset pole, siis ei tähenda see, et test on üleshaibitud. Siis saaks ma sinust aru, kui oleksid öelnud seda siis, kui kahetuumalised protsessorid olid ainult väga vähetuntud. Ühesõnaga, test tehaksegi selleks, et testida uuemat riistvara.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 19.01.2006 10:48:55 vasta tsitaadiga

Sellest ka nimi Futuremark icon_razz.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2006 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.