Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Uragon
HV vaatleja


liitunud: 03.12.2002




sõnum 15.01.2003 15:47:54 Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära? vasta tsitaadiga

Kas keegi teab mõnda sellist lehte mis keeraks arvuti nats perse või rikuks ära.
või siis lihtsalt peaks restrdi tegema
või siis midagi mis jääpki arvutisse mõni pilt või prg

EDITED by moderators:
Neid linke, mis selles teemas on antud ei soovita me avada, sest need võivad jooksutada koheselt teie arvuti kokku ja tekitada muud jama.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 15.01.2003 16:08:01 Re: Kas keegi teab .... vasta tsitaadiga

Uragon kirjutas:
Kas keegi teab mõnda sellist lehte mis keeraks arvuti nats perse või rikuks ära.

Rauasaeleht näiteks vastab täpselt sinu soovidele... icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 15.01.2003 16:17:14 Re: Kas keegi teab .... vasta tsitaadiga

Uragon kirjutas:
Kas keegi teab mõnda sellist lehte mis keeraks arvuti nats perse või rikuks ära.


Milleks? Tahad kellelegi linke saata, et nende arvuteid tuksi keerata? icon_eek.gif Äkki varsti hakkad viiruseid levitama ja peale seda... krt teab. Igatahes väga haiged mõtted.

PS. Sorry, kui küsid selleks, et nendest adredest hoiduda.

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 15.01.2003 21:14:47 vasta tsitaadiga

ma tean isegi mitut lehte

sellel on nt 1000 lehte ja see on raamat,
võtad selle lehehunniku kätte ja peksad töötavat vinti ja voala beer_yum.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.01.2003 22:49:06 Re: Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära? vasta tsitaadiga

link :: http://localhost.ee/fun/kassipildid/

Uragon kirjutas:
Kas keegi teab mõnda sellist lehte mis keeraks arvuti nats perse või rikuks ära.

noh, see küll arvutit ära ei riku, kuid võib kahjustada arvuti omaniku närve icon_lol.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 15.01.2003 23:01:51 vasta tsitaadiga

...palju seda natuke on? või kuidas seda natukest mõista?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2003 23:12:11 vasta tsitaadiga

ettevaatust! kahjuks ma ei tea, kas see leht veel töötab, sest mina seda oma arvutis igatahes enam ei ava, ühest korrast piisas küll (erilist ettevaatust selle lehekülje sulgemisel!):
http://www.algonet.se/~adok/
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2003 23:17:20 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
ettevaatust! kahjuks ma ei tea, kas see leht veel töötab, sest mina seda oma arvutis igatahes enam ei ava, ühest korrast piisas küll (erilist ettevaatust selle lehekülje sulgemisel!):
http://www.algonet.se/~adok/

Vahelduseks päris pull leht!
Mulle küll meeldis!
Soovitan PopUp killerit kasutada....

_________________
Hapud viinamarjad


viimati muutis Hiid 15.01.2003 23:18:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anar
HV vaatleja
anar

liitunud: 07.08.2002




sõnum 15.01.2003 23:17:53 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
ettevaatust! kahjuks ma ei tea, kas see leht veel töötab, sest mina seda oma arvutis igatahes enam ei ava, ühest korrast piisas küll (erilist ettevaatust selle lehekülje sulgemisel!):
http://www.algonet.se/~adok/


Täitsa töötab, ära proovisin, midagi hullu ei olnud, kõigest liikus ringi. Ja kui kinni panid siis tuli ikka omajagu uusi aknaid lahti.

_________________
Kõike on lihtsam lahti võtta, kui kokku panna.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2003 23:45:39 vasta tsitaadiga

Tõesti pull leht icon_lol.gif icon_lol.gif
Mul Ctrl klahvi all hoides on popup lubatud ja lehte sulgedes oli hetkega 5 uut akent lahti. Oleks veel all hoidnud siis...
Paha see leht eriti küll ei tee.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Earl
Kreisi kasutaja
Earl

liitunud: 22.04.2002




sõnum 16.01.2003 16:52:26 vasta tsitaadiga

Muuseas, selle algonet-i lehe peale pidavat viirusetõrje programmid pöördesse minema. Ei tea - ise ei kasuta neid.
_________________
The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 16.01.2003 16:55:01 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/minupilt3 ajas ka koolis vanemaid arvuteid pange(popup killeriga ei tööta)....
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qetuo
HV vaatleja

liitunud: 03.10.2002




sõnum 16.01.2003 18:13:39 Leht mis sööb m2lu vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/marius/n2mm.html
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 16.01.2003 18:28:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.hot.ee/marius/n2mm.html



küll see see sööb ikka mälu... icon_eek.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Insidefake
HV kasutaja
Insidefake

liitunud: 12.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2003 21:56:36 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/screenshot/purk.htm

kui masinal win98 siis see teeb kena concon triki ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
külaline







sõnum 16.01.2003 22:00:37 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/marius/

:p
tagasi üles
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 16.01.2003 22:06:20 vasta tsitaadiga

neid (xp only) variante proovides viskas mul ette kasti JS.CBLogoff virus was detected...sellest järeldan et see tegi vist logoff'i...aga ikka mõeldakse asju välja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 17.01.2003 18:16:13 vasta tsitaadiga

Insidefake kirjutas:
http://www.zone.ee/screenshot/purk.htm

kui masinal win98 siis see teeb kena concon triki ära icon_lol.gif


Ei teinud kottigi.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 17.01.2003 20:51:31 vasta tsitaadiga

...idee poolest peaks masin pange panema...win98 puhul
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2003 22:55:12 vasta tsitaadiga

Mis sa tahad kuskil sellise lehe avaleheks panna ve? Hiljuti sai koolis ka nii tehtud ...
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2003 23:28:49 vasta tsitaadiga

millivatt kirjutas:
http://www.hot.ee/minupilt3 ajas ka koolis vanemaid arvuteid pange(popup killeriga ei tööta)....
See oli siinsetest kõige karmim.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 18.01.2003 22:52:17 vasta tsitaadiga

www.dms100.org/worksucks
tagasi üles
stalcer_x
HV kasutaja
stalcer_x

liitunud: 16.12.2001




sõnum 19.01.2003 02:43:51 vasta tsitaadiga

hmmm http://vingerbuss.cjb.net/

see parim thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 09.02.2003 13:55:53 vasta tsitaadiga

eriti lahe on 600 Telnetti avav .html renameda .jpg-ks...mõni avab täitsa süütult ja kui eriline keenjus pole võib restardi ka teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti118
HV kasutaja
marti118

liitunud: 11.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2003 16:43:25 vasta tsitaadiga

mul pole XP veel kordagi poole aasta jooxul kokku jooxnud.. ent see *minupilt3*.. krt see võttis masinal ikka hinge kinni.. huvitav aga et winamp edasi mängis ja hiir ka töötas .. oeh, rohkem ei proovix ..
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponx
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2002




sõnum 10.02.2003 01:44:50 vasta tsitaadiga

flashiga nupuke valma ja 100x avama (koolis home page panna selline siis mõni hull ikka klikib icon_razz.gif )
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 10.02.2003 10:29:55 vasta tsitaadiga

kui on soov kurja teha siis niimoodi, et koolis
1) minupilt3 koduleheks kindlasti
2) desktopi peal saab panna mingit netilehte näitama alates win 95 miski update. Ehk siis selleks leheks panna minupilt3. seejärel igakord arvutit tööle pannes avab ta selle lehe icon_smile.gif
3)kindlasti ka linkidena desktopile jne....
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 10.02.2003 12:17:10 vasta tsitaadiga

minu arvuti vastu see minupilt igatahes ei saand! ctrl+alt+del, IE kinni ja asi vask!
XP powaa!! icon_evil.gif
http://www.zone.ee/cobra/cobra.jpg proovige pole väga hull icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 10.02.2003 13:28:43 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:

http://www.zone.ee/cobra/cobra.jpg proovige pole väga hull icon_rolleyes.gif

201 telneti akent võtab lahti...ainus mis nagu ei funka on task manager...

netric 0wnz y00! icon_biggrin.gif

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2003 15:16:59 vasta tsitaadiga

Start>>>Run ja sinna kirjuta /con/con thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2003 16:49:57 vasta tsitaadiga

tuhkur mul tuli 286 telneti akent ja päästsin arvuti ilma restardita ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 10.02.2003 17:20:40 vasta tsitaadiga

mul tuli ~35x ja päästsin ka arvuti ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2003 18:05:47 vasta tsitaadiga

kui kysida tohib, siis mis see con con trikk on
mul runi alt ei teinud see midagi ja leht ka ei teinud
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 10.02.2003 18:40:11 vasta tsitaadiga

see variant ei tööta win xp'ga
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2003 18:43:20 vasta tsitaadiga

mul win98se
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2003 18:52:35 vasta tsitaadiga

Kas kirjutasid ikka /con/con? Viskab sinist ja jookseb kokku icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 10.02.2003 18:52:51 vasta tsitaadiga

http://my.tele2.ee/krudistaja/exploit/connie.html

kui proovid näiteks teha c kettale katalogi con või nul siis ei lase win sul sellist kausta teha

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2003 18:59:58 vasta tsitaadiga

Väga hea lehekülg thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2003 19:59:12 vasta tsitaadiga

enam ei proovi, pähh asi
ma tegin win uptated era, akki see pohjusex mix ei toimi see con con
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 10.02.2003 22:13:10 vasta tsitaadiga

minupuhul aitas täiesti jurandi kodukas.Vana p133 jooksutas ikka kokku küll.See oli arvutiklassis
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 10.02.2003 22:14:24 vasta tsitaadiga

p100 peal sai jurandit proovitud, kuid elas üle....
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2003 22:47:20 vasta tsitaadiga

Muuseas mul töötas arvuti peale seda con trikki veel edasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Matrix
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003




sõnum 11.02.2003 08:49:40 Re: Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära? vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Uragon kirjutas:
Kas keegi teab mõnda sellist lehte mis keeraks arvuti nats perse või rikuks ära.

noh, see küll arvutit ära ei riku, kuid võib kahjustada arvuti omaniku närve icon_lol.gif

Rsk jah natukene... ma mõtlesin et pean JÄLLE format C: tegema ... hooh ... Ctrl Alt Delete ajas asja joonde:
dvd vader kirjutas:
ettevaatust! kahjuks ma ei tea, kas see leht veel töötab, sest mina seda oma arvutis igatahes enam ei ava, ühest korrast piisas küll (erilist ettevaatust selle lehekülje sulgemisel!):
http://www.algonet.se/~adok/

Mitu pilti ta üldse kokku viskab... mina neid kinni ei saanud... tegin resa icon_razz.gif rõve oli!!
Ja peale seda ei julge ülejäänusid proovida... igaks juhuks icon_razz.gif need on ägedad aga kuidas ISE sellist teha ?? icon_biggrin.gif
tegelikult vast isegi oskan kui täna koolist koju lähen siis proovin järgi ja kui akkama saan siis panen siia üles icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 13.02.2003 12:01:50 vasta tsitaadiga

nuh mis seal ise tegemises ikka rasket on...leiad mingi käsu millega saad mingi proge avada või paned popuni mingit pilti avama (mille puhul aitab ctrlaltdel-ist IE closemine) ja lased tal seda paarsada korda järjest teha...
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Matrix
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003




sõnum 13.02.2003 15:32:10 vasta tsitaadiga

Kusjuures ei aita IE sulgemine... ma täna käisin koolist järjekorras 3 lehel ja kinni neid ei saanud panna icon_razz.gif pidin resa tegama... niiet hehehee beer_yum.gif icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 13.02.2003 19:21:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kusjuures ei aita IE sulgemine...

kusjuures aitab küll...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 13.02.2003 19:28:35 vasta tsitaadiga

oleneb masinast, kui juust masin, siis ei aita jumal ka icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 13.02.2003 19:43:47 vasta tsitaadiga

no aeglasemal masinal tuleb siis lihtsalt kauem oodata
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Matrix
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003




sõnum 14.02.2003 06:37:52 vasta tsitaadiga

ma proovisin koolis juu!! ma sulgesin IE ... aga tuli ette uuesti ma sulgesin selle 3 korda... siis ei viitsinud enam ja tegin resa ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 14.02.2003 11:05:52 vasta tsitaadiga

ma mõtlesin nagu CAD-ist, et paned End Task mitte ei sulge niisama icon_wink.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära? mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.