Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2006 01:41:03 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
ot: nvidial ju saab kuni LOD +3 panna?

millega? rivatuneriga saab ikka rohkem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 02:08:25 vasta tsitaadiga

ma saan küll nii Direct3D kui ka OpenGL all max 3.0 panna..ja kas sellex "LOD efektiks" peaksin mõlemad lõppu lükkama?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 12.01.2006 08:30:23 vasta tsitaadiga

LOD +10 Nature FPS 16-->40 icon_biggrin.gif

Lambirun: ..
Nüüd aga koolis ja peale seda benchima..

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018


viimati muutis Marduuhin 12.01.2006 15:37:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 10:36:17 vasta tsitaadiga

[hwbot] wa666ou - 20442 - A64 3000+ Venice @2,7ghz / 2x512MB Corsair XMS 3200C2 + PC3200 AM1 @192 MHz @2,5-4-4-8:2T @2,8v / Club-3D 6600GT AGP @600/1130 [/hwbot]
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 10:38:15 vasta tsitaadiga

wa666ou, 2,7ghz juures ja sellistel 6600gt kelladel oleks 22k pidanud küll tulema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2006 11:54:38 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
LOD -10 Nature FPS 16-40 icon_biggrin.gif

+10 on ikka... -10 teeb aegasemaks ja pildi ilusamaks icon_wink.gif
ja 10 on liiga palju.. süsteem võib kalama hakata ja fps on väiksem kui +5 korral..

+1 või +2 annab juurde ka 3dmark 05-es ja 03-es
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 13:39:06 vasta tsitaadiga

ceemic, usun. Kuid minu süsteemis on mingi nõrk koht. Arvan ise toitekas, kuid kas saab see sellist vahe näidata...
Eks uue toitega näeb.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 14:13:11 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
ma saan küll nii Direct3D kui ka OpenGL all max 3.0 panna..ja kas sellex "LOD efektiks" peaksin mõlemad lõppu lükkama?


kuda siis on sellega?



wa666ou toitekas ei tohiks ju otseselt scoori mõjutada, pigem stabiilsust ja max klokki icon_confused.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 15:06:13 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
... ja max klokki icon_confused.gif

sealt need punktid tulevadki ju
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 15:23:46 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
ceemic, usun. Kuid minu süsteemis on mingi nõrk koht. Arvan ise toitekas, kuid kas saab see sellist vahe näidata...
Eks uue toitega näeb.


Ma vaatan et nõrgaks kohaks võivad mälud olla kui nad sul jooksevad nagu andmetesse kirja panid.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 12.01.2006 15:37:32 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
LOD -10 Nature FPS 16-40 icon_biggrin.gif

+10 on ikka... -10 teeb aegasemaks ja pildi ilusamaks icon_wink.gif
ja 10 on liiga palju.. süsteem võib kalama hakata ja fps on väiksem kui +5 korral..

+1 või +2 annab juurde ka 3dmark 05-es ja 03-es

+10 jah.. Näpukas..
Nädalavahetusel proovin õues siis enda rekordit teha.. Seniks aga proovin, milline LOD enim punkte annab. icon_smile.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A2100
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2004




sõnum 12.01.2006 15:47:54 vasta tsitaadiga

Loll küsimus, aga kus seda LODi saab? icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 12.01.2006 16:01:34 vasta tsitaadiga

A2100, loe teemat icon_biggrin.gif
ati tray tools.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 18:38:21 vasta tsitaadiga

Marduuhin, sul mäluradikad ikka on?
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 12.01.2006 18:45:31 vasta tsitaadiga

Ei ole kusjuures.. Saaks termoliimi/teipi, siis thumbs_up.gif Ei viitsi isegi radikat lõpuni saagida.. Muidu on üks väga mõnna radikas olemas küll, mis peale panna. 8)
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 18:49:33 vasta tsitaadiga

Orgunni kindlasti radikad peale, kui endal veel sama kaart oli, siis kellates läksid tulikuumaks.
Radikatega saaksid vast ~10-20MHz mäludele juurde thumbs_up.gif

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 12.01.2006 18:54:24 vasta tsitaadiga

Õues jooksid mälud 230MHz vabalt. icon_smile.gif Core oli ka 445 peal.. Muidu toas on core nii 432 ja mälud 222
EDIT: Nädalavahetusel vist rõdule clockima.. Seekord 3Dmark eesmärgiks..

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 19:02:11 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Õues jooksid mälud 230MHz vabalt. icon_smile.gif Core oli ka 445 peal.. Muidu toas on core nii 432 ja mälud 222
EDIT: Nädalavahetusel vist rõdule clockima.. Seekord 3Dmark eesmärgiks..


Tee mu vana kaardi rekord 2001SE 8671 3Dmarks üle siis 8)

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 19:08:37 vasta tsitaadiga

11228
Crashis uuetel katsetel ära (chipsetil olin unustanud vendi tööle panna) ja see oli viimane silma jäänud skoor

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 19:16:34 vasta tsitaadiga

Vabandan rumala küsimuse pärast, aga mis 9600 nonpro kellad on?
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 19:19:57 vasta tsitaadiga

lolloom, default 324/189 on minul. Mul pole küll taga märget, et NonPro, kuid kõik muud asjad viitavad sellele thumbs_down.gif
Seal 11k oli midagi 410/202

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2006 18:13:12 vasta tsitaadiga

a64 @2400mhz
6600gt @500/1000 + lod natures

19821
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8862600
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2006 18:13:43 vasta tsitaadiga

prose ei klokku?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2006 18:23:28 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
prose ei klokku?

2400 on 1.525v
2700 sain 1.65-1.7 wini aga pii oli kottis.
vahepealseid pole aega olnud proovida.
aga üldiselt üks ütlemata nõrk venice.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 13.01.2006 18:26:45 vasta tsitaadiga

420w Enlight PSU ?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2006 18:35:09 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
aga üldiselt üks ütlemata nõrk venice.

parem ikka kui need kolm tk mis mul vahepeal olid
üks läks 2250mhz, teine 2400mhz ja kolmas 2500mhz thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2006 19:11:35 vasta tsitaadiga

Võtsin vanast Winchesterist veel viimast enne kui müüki läheb:

Prose 9x300, mem 225@2,5-3-3-7, GTX@520/1.38

28979
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8862652

LOD +3
30835
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8861049
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2006 20:06:17 vasta tsitaadiga

korndog412 kirjutas:
420w Enlight PSU ?

see võib ka mõjutada aga vist mitte eriti oluliselt.
korralik 24pin toide kuluks jah ära.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2006 19:04:29 vasta tsitaadiga

3200+@2,2GHz
x800xt@def
2*512MB@2,5-3-3-6 1T

23444p http://service.futuremark.com/compare?2k1=8863910
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 15.01.2006 02:12:27 vasta tsitaadiga

Proovisin kuidas Lod mõjub mu masinale. icon_smile.gif Kurta ei saa, 100% õhk jahutab ja teise prosega saab 200mhz kõrgemale, nädala pärast läheb huvitavaks. icon_wink.gif

Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 02:21:49 vasta tsitaadiga

3200+@2,42GHz
2*512MB@220@2.5-3-3-7 1T
x800xt@508/517

27449p http://service.futuremark.com/compare?2k1=8864482
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 03:21:49 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
LOD +10 Nature FPS 16-->40 icon_biggrin.gif

Lambirun: ..
Nüüd aga koolis ja peale seda benchima..


Kus kohast sa saad n2ppida neid Direct3d settinguid? tahaks teada...ise ei leidnud icon_redface.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.01.2006 13:15:54 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
Proovisin kuidas Lod mõjub mu masinale. icon_smile.gif

räme, nature fps 500 icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 21:13:09 vasta tsitaadiga

3200+@2,42GHz
2*512MB@220MHz@2,5-3-3-7 1T
x800xt@549/549

27997p http://service.futuremark.com/compare?2k1=8865508
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 15.01.2006 21:33:59 vasta tsitaadiga

ceemic, pidurda erutust vms
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 21:53:24 vasta tsitaadiga

margusser, ei saa icon_lol.gif uus kaart ja iga 100lisapunni on thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 22:15:21 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
margusser, ei saa icon_lol.gif uus kaart ja iga 100lisapunni on thumbs_up.gif icon_wink.gif

miks prose nii lahjal kellal jookseb? saaks ju 30k lõtva.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 23:09:32 vasta tsitaadiga

kle mingi kala on prose/mälu/emaplaat toimimises..tõenäoliselt toitekast tingitud..2,5ghz peal on asi juba überebastabiilne icon_cry.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 01:05:13 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
kle mingi kala on prose/mälu/emaplaat toimimises..tõenäoliselt toitekast tingitud..2,5ghz peal on asi juba überebastabiilne icon_cry.gif
raal on umbes
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 01:11:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

raal on umbes

mismõttes???
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cdc
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2003




sõnum 16.01.2006 01:13:56 vasta tsitaadiga

ses mõttes et jah icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 01:24:38 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
tsitaat:

raal on umbes

mismõttes???
otseses, kui vetsus liiga palju kakal käia ja potti mitte puhastada läheb ka ju umbe. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 01:33:51 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
3200+@2,42GHz
2*512MB@220MHz@2,5-3-3-7 1T
x800xt@549/549

27997p http://service.futuremark.com/compare?2k1=8865508


Palju LOD oli ?
Tore oleks see ka ära märkida, muidu mõned punnitavad ennast segaseks klokkida ja ei saa aru miks samade kelladega arvuti paar tuhat punkti vähem skoorib.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 01:35:22 vasta tsitaadiga

eckh, LOD+5 icon_wink.gif peaxki proovima samadel settingutel palju vahe tuleb..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2006 13:43:15 vasta tsitaadiga

Winchester 3200+ @ 2700mhz(9x300) / 1,6v
2 x Adata PC4500 @ 300mhz 2.5-4-3-7 1T
Gigabyte X800PRO 475/445 @ 600/573
cpu aircooled, gpu vmoded(1,68v) and watercooled 12 pipe powaa

3DMark Score 30373
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8389552

laske sellest ikka üle icon_biggrin.gif

ilma lodita ja 12 toruline kaart..
a esialgu võiksite catalyst 4.12 proovida icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 14:47:18 vasta tsitaadiga

Winterwind, otsing ei ole katki btw. icon_wink.gif
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 19:50:44 vasta tsitaadiga

oskab keegi aidata: 2,42GHz peal teeb testi ilusti ära (28517p http://service.futuremark.com/compare?2k1=8865993 ) aga juba 2,43 annab mingi 3DMark MCF(vist oli MCF) Application errori(Send/Dont send)..masin ise kokku ei jooxe..mis viga võib olla?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 20:16:31 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
oskab keegi aidata: 2,42GHz peal teeb testi ilusti ära (28517p http://service.futuremark.com/compare?2k1=8865993 ) aga juba 2,43 annab mingi 3DMark MCF(vist oli MCF) Application errori(Send/Dont send)..masin ise kokku ei jooxe..mis viga võib olla?

anna täpsemalt infot, mis sätted prosel, ramil, httd, voldid jne.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 20:59:15 vasta tsitaadiga

prose: 2,42@1,54V
mälu: 220MHz@2.5-3-3-7 1T@2,85V
HT 3x
FSB 242MHz
NF4 1,65V

edit: errori nimi on: 3DMark MFC Application
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 21:15:34 vasta tsitaadiga

see mälu. mul endal vist samasugune. kivipeal viimased numbrid D5 jah?
2.5-4-4-8@2.6v default.

ja no nii häid settinguid ja oci ta raudselt ei kannata!
enda omasid proovinud ja 200mhz@2-3-2-x oli @3.1 või 3.2v stabiilne, ei mäleta.
lase prooviks mäku madalmale divideri abil ja vaata milleks prose võimeline on.

eeldan, et sa neid juppe pole enne ocinud ja ei tea nende võimeid icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.